Újra működik a regisztráció és az email küldés a feliratkozott topikokra!

Politika

63 feliratkozó

több mint 7 éve
r.baggio New York Giants UCLA Bruins 65 110 — no es importante
 www.youtube.com/watch?v=P-ROTVeT1a8
nem mindenkinek jut ilyen utolsó nap a munkahelyén
gamerkr
Szánalmas.
Évek óta fikázzák Orbánt és a Fideszt, és amikor Orbánék megveszik a melóhelyüket, akkor ezt a nyűglődést adják elő, ahelyett, hogy továbblépnének?
Engem is küldtek el tévétől még a kereskedelmi televíziózás hajnalán, mert akit elküldtem a dilettáns kurva anyjába, az lett a góré, de egy másodpercig nem gondoltam, hogy ez ne lenne így helyénvaló, hisz ha fordítva történik, én se vele dolgoztam volna.
Eljöttem, csináltam mást.

Szikszai megkérdezte, csináljuk-e tovább, páran felmondtunk.
bergerdani
Dani baszki. Ha az igazságérzeted nagyobb és fontosabb az egzisztenciádnál, akkor őszinte tanácsként, és barátilag tényleg csak annyit tudok mondani, hogy ideje volna felnőni.
Sobri Jóska
Azért azt szerintem pontosan látod te is, hogy a két válaszoddal mennyire ellent mondtál önmagadnak... 😊 ő is elmegy, csinál mást


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 7 éve
resistance is futile Las Vegas Raiders Michigan Wolverines 34 830
 www.youtube.com/watch?v=P-ROTVeT1a8
nem mindenkinek jut ilyen utolsó nap a munkahelyén
gamerkr
Szánalmas.
Évek óta fikázzák Orbánt és a Fideszt, és amikor Orbánék megveszik a melóhelyüket, akkor ezt a nyűglődést adják elő, ahelyett, hogy továbblépnének?
Engem is küldtek el tévétől még a kereskedelmi televíziózás hajnalán, mert akit elküldtem a dilettáns kurva anyjába, az lett a góré, de egy másodpercig nem gondoltam, hogy ez ne lenne így helyénvaló, hisz ha fordítva történik, én se vele dolgoztam volna.
Eljöttem, csináltam mást.

Szikszai megkérdezte, csináljuk-e tovább, páran felmondtunk.
bergerdani
Dani baszki. Ha az igazságérzeted nagyobb és fontosabb az egzisztenciádnál, akkor őszinte tanácsként, és barátilag tényleg csak annyit tudok mondani, hogy ideje volna felnőni.
Sobri Jóska
Azért a “pénzért mindent” eddig igazán csak a pornófilmekben mutatott jól.
több mint 7 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 37 339 — #NoStress
 www.youtube.com/watch?v=P-ROTVeT1a8
nem mindenkinek jut ilyen utolsó nap a munkahelyén
gamerkr
Szánalmas.
Évek óta fikázzák Orbánt és a Fideszt, és amikor Orbánék megveszik a melóhelyüket, akkor ezt a nyűglődést adják elő, ahelyett, hogy továbblépnének?
Engem is küldtek el tévétől még a kereskedelmi televíziózás hajnalán, mert akit elküldtem a dilettáns kurva anyjába, az lett a góré, de egy másodpercig nem gondoltam, hogy ez ne lenne így helyénvaló, hisz ha fordítva történik, én se vele dolgoztam volna.
Eljöttem, csináltam mást.

Szikszai megkérdezte, csináljuk-e tovább, páran felmondtunk.
bergerdani
Dani baszki. Ha az igazságérzeted nagyobb és fontosabb az egzisztenciádnál, akkor őszinte tanácsként, és barátilag tényleg csak annyit tudok mondani, hogy ideje volna felnőni.

több mint 7 éve
gamerkr Green Bay Packers 11 943 — The sharif don't like it - welcome to the casbah club
 www.youtube.com/watch?v=P-ROTVeT1a8
nem mindenkinek jut ilyen utolsó nap a munkahelyén

több mint 7 éve
resistance is futile Las Vegas Raiders Michigan Wolverines 34 830
én is az lettem egyébként.

Szikszai megkérdezte, csináljuk-e tovább, páran felmondtunk.
bergerdani
nem írtál vissza Twitteren!

btw respect!
több mint 7 éve
petey San Francisco 49ers Iowa State Cyclones 21 710 — Csodabogár
aki tévét néz, annyit is ér
petey
Most összeszegyeltem magam.
Mondjuk hogy jön ez ide ? 😀
Toca
Hír tv/Lázár János együttható 😀

több mint 7 éve
r.baggio New York Giants UCLA Bruins 65 110 — no es importante
aki tévét néz, annyit is ér
petey
- aki nem dolgozik annyit is ér
- aki otthagyja a munkáját annak vaj van a füle mögött
- ha jó lenne a szakmájában nem küldik el

vannak még gyöngyszemek
Negritis
aki nem tudja, tanítja!


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 7 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 58 955 — The Mathematician
aki tévét néz, annyit is ér
petey
- aki nem dolgozik annyit is ér
- aki otthagyja a munkáját annak vaj van a füle mögött
- ha jó lenne a szakmájában nem küldik el

vannak még gyöngyszemek

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 7 éve
Toca Minnesota Vikings 20 718 — Vikings fan
aki tévét néz, annyit is ér
petey
Most összeszegyeltem magam.
Mondjuk hogy jön ez ide ? 😀
több mint 7 éve
petey San Francisco 49ers Iowa State Cyclones 21 710 — Csodabogár
aki tévét néz, annyit is ér

több mint 7 éve
bergerdani Atlanta Falcons USC Trojans 4 979
én is az lettem egyébként.

Szikszai megkérdezte, csináljuk-e tovább, páran felmondtunk.

Mindig jövőre
több mint 7 éve
Kampman Green Bay Packers Wisconsin Badgers 32 489
Kálmán Olga off
Amadeus
használjunk az oldal tematikájának megfelelő szakkifejezést, unrestricted free agent lett
több mint 7 éve
Klaci79 Pittsburgh Steelers Indiana Hoosiers 24 113
 index.hu/kerekagy/2018/08/01/mav_mkkp_rakosrendezo_kerekparut/

sz.pjon lovat aki kihívta a fakabátokat 😕
több mint 7 éve
Brouwerij van de Vrij Baltimore Ravens 14 291 — Слава Україні! Героям слава! Vreugde van eeuwigheid
kiváncsi vagyok a Sznobjektiv marad-e
Negritis
Hogy maradna?

Szabadfogásnak annyi. Akkor a Sznobjektívnek is.

Ma este meg lehet nézni a Tusványosi beszédet.

'csak az maradt tiéd, mit homlokod megett viselsz.'

"A világ igazságtalan. Ha elfogadod ezt, cinkos lesz a neved, ha pedig megváltoztatnád, hóhér." (Sartre)

Never forget Bucha, Borodyanka, Hostomel, Irpen, Kramatorszk, Mariupol, Rubizne, Popasna, Kremenchuk, Sievierodonetsk, Chasov Yar, Vinnytsia, Mikolajiv, Olenivka, Chaplyny, Izjum, Zaporizzsja, Kijiv, Bakhmut, Pravdyne, Marinka, Kherson, Dnipro, Soledar, Avdijivka, Slovyansk, Uman, Nova Kakhovka, Kryvyi Rih, Odessa, Pervomajszkij,Lviv, Pokrovsk, Chernihiv, Kostyantynivka, Hroza, Harkiv, 2023.12.29., Odessa, Chernihiv, Vovchansk, Harkiv, Okhmatdyt, Poltava, Lviv, Sumi, Ternopil
több mint 7 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 58 955 — The Mathematician
kiváncsi vagyok a Sznobjektiv marad-e

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 7 éve
resistance is futile Las Vegas Raiders Michigan Wolverines 34 830
Kálmán Olga off
több mint 7 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 58 955 — The Mathematician
Éljen a #metwo!
dawyd728
Miért, van aki nem szereti? Azt hittem az egyik általánosan is legkedveltebb Pokémon..

 cdn.bulbagarden.net/upload/thumb/7/78/150Mewtwo.png/250px-150Mewtwo.png
Igor
összekevered Mew-val 😀

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 7 éve
Igor Baltimore Ravens TCU Horned Frogs 16 841 — Dr Kongó fan
Éljen a #metwo!
dawyd728
Miért, van aki nem szereti? Azt hittem az egyik általánosan is legkedveltebb Pokémon..



Szerkesztette: Igor

We didn't take this lightly for Johnny Unitas to share this plaza with the greatest defensive player of all time. (Steve Biscotti)

We did it our way. We made sure they started putting in rules for offense! (Ray Lewis)
több mint 7 éve
Brouwerij van de Vrij Baltimore Ravens 14 291 — Слава Україні! Героям слава! Vreugde van eeuwigheid
 444.hu/2018/07/31/csintalan-a-hirtv-rol-holnap-semmi-nem-dol-el-mar-eldolt-holnap-csak-nyilvanvalo-lesz

Jó lesz ez!

'csak az maradt tiéd, mit homlokod megett viselsz.'

"A világ igazságtalan. Ha elfogadod ezt, cinkos lesz a neved, ha pedig megváltoztatnád, hóhér." (Sartre)

Never forget Bucha, Borodyanka, Hostomel, Irpen, Kramatorszk, Mariupol, Rubizne, Popasna, Kremenchuk, Sievierodonetsk, Chasov Yar, Vinnytsia, Mikolajiv, Olenivka, Chaplyny, Izjum, Zaporizzsja, Kijiv, Bakhmut, Pravdyne, Marinka, Kherson, Dnipro, Soledar, Avdijivka, Slovyansk, Uman, Nova Kakhovka, Kryvyi Rih, Odessa, Pervomajszkij,Lviv, Pokrovsk, Chernihiv, Kostyantynivka, Hroza, Harkiv, 2023.12.29., Odessa, Chernihiv, Vovchansk, Harkiv, Okhmatdyt, Poltava, Lviv, Sumi, Ternopil
több mint 7 éve
Kampman Green Bay Packers Wisconsin Badgers 32 489
Éljen a #metwo!
Európa kb legkevésbé rasszista országában sikerült beindítani ezt a mozgalmat. Bravó.
dawyd728
Mint ahogy a feminista mozgalmak sem Szaúd-Arábiában a legerősebbek és a Greenpeace sem Kínában nyomja a legkeményebb akcióit. Most már csak a nyugati világnak kell komolyan venni mindent.
több mint 7 éve
dawyd728 4 267
Éljen a #metwo!
Európa kb legkevésbé rasszista országában sikerült beindítani ezt a mozgalmat. Bravó.

Aki szerint Erdogannal parolázó focistákkal szembeni fellépés rasszizmusból ered, azok nagyon nem értik a nyugati demokráciák működését. Amúgy persze biztos vannak rasszista németek, akik most demokrácia féltés mögé bújva kiélhették magukat, de nagyon nem jó irány ez a rasszista(/náci) kártya kijátszása mindenre.
több mint 7 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 37 339 — #NoStress
Csak az a kurva balos médiatúlsúly ne lenne. (Megint Liszkay a HírTV-ben)
Amadeus
sok mindenre számítottam azért, de pont Liszkayra nem.
bergerdani
Pedig ezekre a gumigerincű patkányokra mindig kell számítani.
Amadeus
És Liszkay még egy dolog, én inkább attól tartok, hogy visszatér a szintén G-nap környékén lelépett Szikszai Péter, aki az elmúlt három évben mocskolódó cikkeket írogatott a tévéről, persze a NER-sajtóban már megszokottnak mondható nulla igazságtartalommal.
bergerdani
De mivel te mindig hithű fideszes voltál, így örömmel konstatálod ezeket a változásokat, végre lehull a Simicska-béklyó, és minden energiáddal az igazi, elvhű, szakmailag magas színvonalú, minőségi munkába vetheted magad, hazád és pártod örömére és a nemzet szolgálatában.
Sobri Jóska
Pedig azt hittem, beszéltünk politikáról, de akkor mégsem 😊
bergerdani
Én csak jót akartam...

több mint 7 éve
bergerdani Atlanta Falcons USC Trojans 4 979
Csak az a kurva balos médiatúlsúly ne lenne. (Megint Liszkay a HírTV-ben)
Amadeus
sok mindenre számítottam azért, de pont Liszkayra nem.
bergerdani
Pedig ezekre a gumigerincű patkányokra mindig kell számítani.
Amadeus
És Liszkay még egy dolog, én inkább attól tartok, hogy visszatér a szintén G-nap környékén lelépett Szikszai Péter, aki az elmúlt három évben mocskolódó cikkeket írogatott a tévéről, persze a NER-sajtóban már megszokottnak mondható nulla igazságtartalommal.
bergerdani
De mivel te mindig hithű fideszes voltál, így örömmel konstatálod ezeket a változásokat, végre lehull a Simicska-béklyó, és minden energiáddal az igazi, elvhű, szakmailag magas színvonalú, minőségi munkába vetheted magad, hazád és pártod örömére és a nemzet szolgálatában.
Sobri Jóska
Pedig azt hittem, beszéltünk politikáról, de akkor mégsem 😊

Mindig jövőre
több mint 7 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 37 339 — #NoStress
Csak az a kurva balos médiatúlsúly ne lenne. (Megint Liszkay a HírTV-ben)
Amadeus
sok mindenre számítottam azért, de pont Liszkayra nem.
bergerdani
Pedig ezekre a gumigerincű patkányokra mindig kell számítani.
Amadeus
És Liszkay még egy dolog, én inkább attól tartok, hogy visszatér a szintén G-nap környékén lelépett Szikszai Péter, aki az elmúlt három évben mocskolódó cikkeket írogatott a tévéről, persze a NER-sajtóban már megszokottnak mondható nulla igazságtartalommal.
bergerdani
De mivel te mindig hithű fideszes voltál, így örömmel konstatálod ezeket a változásokat, végre lehull a Simicska-béklyó, és minden energiáddal az igazi, elvhű, szakmailag magas színvonalú, minőségi munkába vetheted magad, hazád és pártod örömére és a nemzet szolgálatában.

több mint 7 éve
bergerdani Atlanta Falcons USC Trojans 4 979
Csak az a kurva balos médiatúlsúly ne lenne. (Megint Liszkay a HírTV-ben)
Amadeus
sok mindenre számítottam azért, de pont Liszkayra nem.
bergerdani
Pedig ezekre a gumigerincű patkányokra mindig kell számítani.
Amadeus
És Liszkay még egy dolog, én inkább attól tartok, hogy visszatér a szintén G-nap környékén lelépett Szikszai Péter, aki az elmúlt három évben mocskolódó cikkeket írogatott a tévéről, persze a NER-sajtóban már megszokottnak mondható nulla igazságtartalommal.

Mindig jövőre