Politika
63 feliratkozó
több mint 7 éve
Azért azt szerintem pontosan látod te is, hogy a két válaszoddal mennyire ellent mondtál önmagadnak... 😊 ő is elmegy, csinál mástwww.youtube.com/watch?v=P-ROTVeT1a8Szánalmas.
nem mindenkinek jut ilyen utolsó nap a munkahelyén
gamerkr
Évek óta fikázzák Orbánt és a Fideszt, és amikor Orbánék megveszik a melóhelyüket, akkor ezt a nyűglődést adják elő, ahelyett, hogy továbblépnének?
Engem is küldtek el tévétől még a kereskedelmi televíziózás hajnalán, mert akit elküldtem a dilettáns kurva anyjába, az lett a góré, de egy másodpercig nem gondoltam, hogy ez ne lenne így helyénvaló, hisz ha fordítva történik, én se vele dolgoztam volna.
Eljöttem, csináltam mást.
Szikszai megkérdezte, csináljuk-e tovább, páran felmondtunk.Dani baszki. Ha az igazságérzeted nagyobb és fontosabb az egzisztenciádnál, akkor őszinte tanácsként, és barátilag tényleg csak annyit tudok mondani, hogy ideje volna felnőni.
bergerdani
Sobri Jóska

---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 7 éve
Azért a “pénzért mindent” eddig igazán csak a pornófilmekben mutatott jól.www.youtube.com/watch?v=P-ROTVeT1a8Szánalmas.
nem mindenkinek jut ilyen utolsó nap a munkahelyén
gamerkr
Évek óta fikázzák Orbánt és a Fideszt, és amikor Orbánék megveszik a melóhelyüket, akkor ezt a nyűglődést adják elő, ahelyett, hogy továbblépnének?
Engem is küldtek el tévétől még a kereskedelmi televíziózás hajnalán, mert akit elküldtem a dilettáns kurva anyjába, az lett a góré, de egy másodpercig nem gondoltam, hogy ez ne lenne így helyénvaló, hisz ha fordítva történik, én se vele dolgoztam volna.
Eljöttem, csináltam mást.
Szikszai megkérdezte, csináljuk-e tovább, páran felmondtunk.Dani baszki. Ha az igazságérzeted nagyobb és fontosabb az egzisztenciádnál, akkor őszinte tanácsként, és barátilag tényleg csak annyit tudok mondani, hogy ideje volna felnőni.
bergerdani
Sobri Jóska
több mint 7 éve
www.youtube.com/watch?v=P-ROTVeT1a8Szánalmas.
nem mindenkinek jut ilyen utolsó nap a munkahelyén
gamerkr
Évek óta fikázzák Orbánt és a Fideszt, és amikor Orbánék megveszik a melóhelyüket, akkor ezt a nyűglődést adják elő, ahelyett, hogy továbblépnének?
Engem is küldtek el tévétől még a kereskedelmi televíziózás hajnalán, mert akit elküldtem a dilettáns kurva anyjába, az lett a góré, de egy másodpercig nem gondoltam, hogy ez ne lenne így helyénvaló, hisz ha fordítva történik, én se vele dolgoztam volna.
Eljöttem, csináltam mást.
Szikszai megkérdezte, csináljuk-e tovább, páran felmondtunk.Dani baszki. Ha az igazságérzeted nagyobb és fontosabb az egzisztenciádnál, akkor őszinte tanácsként, és barátilag tényleg csak annyit tudok mondani, hogy ideje volna felnőni.
bergerdani
több mint 7 éve
www.youtube.com/watch?v=P-ROTVeT1a8nem mindenkinek jut ilyen utolsó nap a munkahelyén
több mint 7 éve
én is az lettem egyébként.nem írtál vissza Twitteren!
Szikszai megkérdezte, csináljuk-e tovább, páran felmondtunk.
bergerdani
btw respect!
több mint 7 éve
Hír tv/Lázár János együttható 😀aki tévét néz, annyit is érMost összeszegyeltem magam.
petey
Mondjuk hogy jön ez ide ? 😀
Toca
több mint 7 éve
aki nem tudja, tanítja!aki tévét néz, annyit is ér- aki nem dolgozik annyit is ér
petey
- aki otthagyja a munkáját annak vaj van a füle mögött
- ha jó lenne a szakmájában nem küldik el
vannak még gyöngyszemek
Negritis

---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 7 éve
aki tévét néz, annyit is ér- aki nem dolgozik annyit is ér
petey
- aki otthagyja a munkáját annak vaj van a füle mögött
- ha jó lenne a szakmájában nem küldik el
vannak még gyöngyszemek
The Stronger you become, the Weaker you really are.
I wanted Champ to be champ!
több mint 7 éve
aki tévét néz, annyit is érMost összeszegyeltem magam.
petey
Mondjuk hogy jön ez ide ? 😀
több mint 7 éve
én is az lettem egyébként.Szikszai megkérdezte, csináljuk-e tovább, páran felmondtunk.
Mindig jövőre
több mint 7 éve
Kálmán Olga offhasználjunk az oldal tematikájának megfelelő szakkifejezést, unrestricted free agent lett
Amadeus
több mint 7 éve
index.hu/kerekagy/2018/08/01/mav_mkkp_rakosrendezo_kerekparut/sz.pjon lovat aki kihívta a fakabátokat 😕
több mint 7 éve
kiváncsi vagyok a Sznobjektiv marad-eHogy maradna?
Negritis
Szabadfogásnak annyi. Akkor a Sznobjektívnek is.
Ma este meg lehet nézni a Tusványosi beszédet.
'csak az maradt tiéd, mit homlokod megett viselsz.'
"A világ igazságtalan. Ha elfogadod ezt, cinkos lesz a neved, ha pedig megváltoztatnád, hóhér." (Sartre)
Never forget Bucha, Borodyanka, Hostomel, Irpen, Kramatorszk, Mariupol, Rubizne, Popasna, Kremenchuk, Sievierodonetsk, Chasov Yar, Vinnytsia, Mikolajiv, Olenivka, Chaplyny, Izjum, Zaporizzsja, Kijiv, Bakhmut, Pravdyne, Marinka, Kherson, Dnipro, Soledar, Avdijivka, Slovyansk, Uman, Nova Kakhovka, Kryvyi Rih, Odessa, Pervomajszkij,Lviv, Pokrovsk, Chernihiv, Kostyantynivka, Hroza, Harkiv, 2023.12.29., Odessa, Chernihiv, Vovchansk, Harkiv, Okhmatdyt, Poltava, Lviv, Sumi, Ternopil
több mint 7 éve
kiváncsi vagyok a Sznobjektiv marad-e
The Stronger you become, the Weaker you really are.
I wanted Champ to be champ!
több mint 7 éve
Kálmán Olga off
több mint 7 éve
összekevered Mew-val 😀Éljen a #metwo!Miért, van aki nem szereti? Azt hittem az egyik általánosan is legkedveltebb Pokémon..
dawyd728
cdn.bulbagarden.net/upload/thumb/7/78/150Mewtwo.png/250px-150Mewtwo.png
Igor
The Stronger you become, the Weaker you really are.
I wanted Champ to be champ!
több mint 7 éve
Éljen a #metwo!Miért, van aki nem szereti? Azt hittem az egyik általánosan is legkedveltebb Pokémon..
dawyd728
Szerkesztette: Igor
We didn't take this lightly for Johnny Unitas to share this plaza with the greatest defensive player of all time. (Steve Biscotti)
We did it our way. We made sure they started putting in rules for offense! (Ray Lewis)
több mint 7 éve
444.hu/2018/07/31/csintalan-a-hirtv-rol-holnap-semmi-nem-dol-el-mar-eldolt-holnap-csak-nyilvanvalo-leszJó lesz ez!
'csak az maradt tiéd, mit homlokod megett viselsz.'
"A világ igazságtalan. Ha elfogadod ezt, cinkos lesz a neved, ha pedig megváltoztatnád, hóhér." (Sartre)
Never forget Bucha, Borodyanka, Hostomel, Irpen, Kramatorszk, Mariupol, Rubizne, Popasna, Kremenchuk, Sievierodonetsk, Chasov Yar, Vinnytsia, Mikolajiv, Olenivka, Chaplyny, Izjum, Zaporizzsja, Kijiv, Bakhmut, Pravdyne, Marinka, Kherson, Dnipro, Soledar, Avdijivka, Slovyansk, Uman, Nova Kakhovka, Kryvyi Rih, Odessa, Pervomajszkij,Lviv, Pokrovsk, Chernihiv, Kostyantynivka, Hroza, Harkiv, 2023.12.29., Odessa, Chernihiv, Vovchansk, Harkiv, Okhmatdyt, Poltava, Lviv, Sumi, Ternopil
több mint 7 éve
Éljen a #metwo!Mint ahogy a feminista mozgalmak sem Szaúd-Arábiában a legerősebbek és a Greenpeace sem Kínában nyomja a legkeményebb akcióit. Most már csak a nyugati világnak kell komolyan venni mindent.
Európa kb legkevésbé rasszista országában sikerült beindítani ezt a mozgalmat. Bravó.
dawyd728
több mint 7 éve
dawyd728
4 267
Éljen a #metwo!Európa kb legkevésbé rasszista országában sikerült beindítani ezt a mozgalmat. Bravó.
Aki szerint Erdogannal parolázó focistákkal szembeni fellépés rasszizmusból ered, azok nagyon nem értik a nyugati demokráciák működését. Amúgy persze biztos vannak rasszista németek, akik most demokrácia féltés mögé bújva kiélhették magukat, de nagyon nem jó irány ez a rasszista(/náci) kártya kijátszása mindenre.
több mint 7 éve
Én csak jót akartam...Pedig azt hittem, beszéltünk politikáról, de akkor mégsem 😊De mivel te mindig hithű fideszes voltál, így örömmel konstatálod ezeket a változásokat, végre lehull a Simicska-béklyó, és minden energiáddal az igazi, elvhű, szakmailag magas színvonalú, minőségi munkába vetheted magad, hazád és pártod örömére és a nemzet szolgálatában.És Liszkay még egy dolog, én inkább attól tartok, hogy visszatér a szintén G-nap környékén lelépett Szikszai Péter, aki az elmúlt három évben mocskolódó cikkeket írogatott a tévéről, persze a NER-sajtóban már megszokottnak mondható nulla igazságtartalommal.Pedig ezekre a gumigerincű patkányokra mindig kell számítani.Csak az a kurva balos médiatúlsúly ne lenne. (Megint Liszkay a HírTV-ben)sok mindenre számítottam azért, de pont Liszkayra nem.
Amadeus
bergerdani
Amadeus
bergerdani
Sobri Jóska
bergerdani
több mint 7 éve
Pedig azt hittem, beszéltünk politikáról, de akkor mégsem 😊De mivel te mindig hithű fideszes voltál, így örömmel konstatálod ezeket a változásokat, végre lehull a Simicska-béklyó, és minden energiáddal az igazi, elvhű, szakmailag magas színvonalú, minőségi munkába vetheted magad, hazád és pártod örömére és a nemzet szolgálatában.És Liszkay még egy dolog, én inkább attól tartok, hogy visszatér a szintén G-nap környékén lelépett Szikszai Péter, aki az elmúlt három évben mocskolódó cikkeket írogatott a tévéről, persze a NER-sajtóban már megszokottnak mondható nulla igazságtartalommal.Pedig ezekre a gumigerincű patkányokra mindig kell számítani.Csak az a kurva balos médiatúlsúly ne lenne. (Megint Liszkay a HírTV-ben)sok mindenre számítottam azért, de pont Liszkayra nem.
Amadeus
bergerdani
Amadeus
bergerdani
Sobri Jóska
Mindig jövőre
több mint 7 éve
De mivel te mindig hithű fideszes voltál, így örömmel konstatálod ezeket a változásokat, végre lehull a Simicska-béklyó, és minden energiáddal az igazi, elvhű, szakmailag magas színvonalú, minőségi munkába vetheted magad, hazád és pártod örömére és a nemzet szolgálatában.És Liszkay még egy dolog, én inkább attól tartok, hogy visszatér a szintén G-nap környékén lelépett Szikszai Péter, aki az elmúlt három évben mocskolódó cikkeket írogatott a tévéről, persze a NER-sajtóban már megszokottnak mondható nulla igazságtartalommal.Pedig ezekre a gumigerincű patkányokra mindig kell számítani.Csak az a kurva balos médiatúlsúly ne lenne. (Megint Liszkay a HírTV-ben)sok mindenre számítottam azért, de pont Liszkayra nem.
Amadeus
bergerdani
Amadeus
bergerdani
több mint 7 éve
És Liszkay még egy dolog, én inkább attól tartok, hogy visszatér a szintén G-nap környékén lelépett Szikszai Péter, aki az elmúlt három évben mocskolódó cikkeket írogatott a tévéről, persze a NER-sajtóban már megszokottnak mondható nulla igazságtartalommal.Pedig ezekre a gumigerincű patkányokra mindig kell számítani.Csak az a kurva balos médiatúlsúly ne lenne. (Megint Liszkay a HírTV-ben)sok mindenre számítottam azért, de pont Liszkayra nem.
Amadeus
bergerdani
Amadeus
Mindig jövőre