Politika
68 feliratkozó
több mint 7 éve
Nem, bár csalódást okozott.Simicska kapituláltMeglep?
Amadeus
Sobri Jóska
több mint 7 éve
Így az Index, paraindexe is jócskán megugrik 😀Simicska kapituláltMeglep?
Amadeus
Sobri Jóska
több mint 7 éve
ugyanmár, nincs neki arra ideje. túlságosan lefoglalja, hogy állandóan mindenféle faszsággal foglalkozzon.www.origo.hu/itthon/20180703-kevesebbeket-fenyeget-a-letbizonytalasag-magyarorszagon.htmlRétvári vehetne egy olyan öltönyt, ami jobban fest, mint egy krumplis zsák.
A HVG szerint àprilisban még 16 % volt.
No fene!
Fattyu
Amadeus
több mint 7 éve
Simicska kapitulált
több mint 7 éve
www.origo.hu/itthon/20180703-kevesebbeket-fenyeget-a-letbizonytalasag-magyarorszagon.htmlRétvári vehetne egy olyan öltönyt, ami jobban fest, mint egy krumplis zsák.
A HVG szerint àprilisban még 16 % volt.
No fene!
Fattyu
több mint 7 éve
www.origo.hu/itthon/20180703-kevesebbeket-fenyeget-a-letbizonytalasag-magyarorszagon.htmlA HVG szerint àprilisban még 16 % volt.
No fene!
több mint 7 éve
Poén?!Hahaha, ez remek poén volt. 😃Ne aggódj, előbb-utóbb mindenkinek elkezd nőni a szakálla... 😀Hál isten azt ritkán szoktam 😊Reméld, hogy nem akkor látod, amikor borotválkozol. 😉Csak kezdi Európa utolérni Orbánt.Kiváncsi vagyok a következő ellenségre.
Sobri Jóska
Amadeus
Sobri Jóska
Amadeus
somoskovig
Amadeus
több mint 7 éve
Hahaha, ez remek poén volt. 😃Ne aggódj, előbb-utóbb mindenkinek elkezd nőni a szakálla... 😀Hál isten azt ritkán szoktam 😊Reméld, hogy nem akkor látod, amikor borotválkozol. 😉Csak kezdi Európa utolérni Orbánt.Kiváncsi vagyok a következő ellenségre.
Sobri Jóska
Amadeus
Sobri Jóska
Amadeus
somoskovig
több mint 7 éve
Ne aggódj, előbb-utóbb mindenkinek elkezd nőni a szakálla... 😀Hál isten azt ritkán szoktam 😊Reméld, hogy nem akkor látod, amikor borotválkozol. 😉Csak kezdi Európa utolérni Orbánt.Kiváncsi vagyok a következő ellenségre.
Sobri Jóska
Amadeus
Sobri Jóska
Amadeus
több mint 7 éve
Hál isten azt ritkán szoktam 😊Reméld, hogy nem akkor látod, amikor borotválkozol. 😉Csak kezdi Európa utolérni Orbánt.Kiváncsi vagyok a következő ellenségre.
Sobri Jóska
Amadeus
Sobri Jóska
több mint 7 éve
Reméld, hogy nem akkor látod, amikor borotválkozol. 😉Csak kezdi Európa utolérni Orbánt.Kiváncsi vagyok a következő ellenségre.
Sobri Jóska
Amadeus
több mint 7 éve
Csak kezdi Európa utolérni Orbánt.Kiváncsi vagyok a következő ellenségre.
Sobri Jóska
több mint 7 éve
és akkor a németek most létrehoznak a német-osztrák határon egy olyan eljárásrendet, amit mi hoztunk létre mondjuk tavaly március 28-tól. amire tekintettel ők felfüggesztették a dublini visszaadásokat Magyarországra. mennyi minden változik bő egy év alatt ...
Ha meg akarjuk védeni a demokráciánkat, újra kell épitenünk azokat a normákat, amelyek egykor védelmezték. Ám ennel többet kell tennünk. E normákat ki kell terjesztenünk úgy, hogy egy sokszínű társadalom minden tagja számára elerhetők legyenek.
több mint 7 éve
Seehofer és a CSU választást akár nyerni Bajorországban. Amit most csinálnak, azzal az Afd (jelenleg 2. legerősebb Bajorországban, erősebb, mint az SPD) vitorlájából próbálják kifogni a szelet. Ennyi. Lefogadom ezt önszántából csinálja, nem mondatják. A nagykoaliciónak se érdeke, h elveszítsék a ciklus elején a bajorokat. Szerintem rendeződik minden, csak most megy a színház egy darabig (október).trükkös a szitu, mert Seehofert már támadták a választások alatt is a CSU-n belülről.
dawyd728
több mint 7 éve
dawyd728
4 265
Seehofer és a CSU választást akár nyerni Bajorországban. Amit most csinálnak, azzal az Afd (jelenleg 2. legerősebb Bajorországban, erősebb, mint az SPD) vitorlájából próbálják kifogni a szelet. Ennyi. Lefogadom ezt önszántából csinálja, nem mondatják. A nagykoaliciónak se érdeke, h elveszítsék a ciklus elején a bajorokat. Szerintem rendeződik minden, csak most megy a színház egy darabig (október).
Szerkesztette: dawyd728
több mint 7 éve
na Seehofert el is tették a CSU éléről és a német belügyből.vicc hogy idáig ott volt
Amadeus
több mint 7 éve
na Seehofert el is tették a CSU éléről és a német belügyből.
több mint 7 éve
Messzi István Tápióbicske 2. választókerület képviselője és a helyi focicsapat cserehátvédje.Biztos rá gondolt.
több mint 7 éve
Szemét messzi nem kidolgozott helyzetből szerezte a góltIndulni fog valamelyik önkormányzati választáson, vagy ez most hogy jön ide?
ozibozi
több mint 7 éve
Szemét messzi nem kidolgozott helyzetből szerezte a gólt
több mint 7 éve
coub.com/view/1abmjpEz annyira kínos, hogy én égek a monitor előtt, ahogy nézem.
Kapitány, kapitányom
petey
(Persze mit lehet várni amikor évek óta köpködi őket.)
több mint 7 éve
dawyd728
4 265
Gondoltam nem szemetelem össze se a vb, se a normál soccer topicot.444.hu/2018/06/29/nem-kapsz-levegot-onnan-jott-a-rendszerkritika-ahonnan-sosem-vartad
Hülyébb mint gondolnád. Akkor a foci a tükör? Mi meg éppen zuhanunk. Hogy is van ez 😀
Másik, h az elmúlt 10 év fellendülésében éppen a migráns németek játszottak óriási szerepet.
Heti baromságait nem szoktam figyelni, hidegen hagy, de egy ilyen nyilvánvaló öngólt rúgni.. Mondjuk elképzelem, ahogy Habony Művek kiadta elsőre Szöllősinek, aki tovább tolta, mondván ezt itt úgysem veszik be. Így jött a csodafegyver.