Politika
68 feliratkozó
több mint 7 éve
Eredetileg hírt írtál, nem közleményt.OMG populistázzál nekem, te rezsicsökkentés és stop világegyetem rajongó. A piacot és a kapitalizmust figyelmen kívül hagyó? Részben LOL, inkább a tőke szempontjait figyelmen kívül hagyó, másrészt annál jobb.lehetmas.hu/gazdasag/afacsokkentes/az-lmp-az-alapveto-elelmiszerek-afakulcsanak-csokkenteset-javasolja/Menő ez a tudatlan fröcsögés.Ok de ezek tényleg ennyire hülyék, nincs fontosabb dolguk....?:Ugye meanwhile szocho, eva, kata meg korlátozásokra kerül itt nagyban, 3% felett az áht hiány, de a szájbakúrt rb air race a probléma. LMP. (lehet menni a picsába)
index.hu/belfold/2018/06/23/az_lmp_feljelenti_a_red_bull_air_race_miatt_a_fovarosi_vezetest/
dande
Amadeus
lehetmas.hu/gazdasag/afacsokkentes/az-lmp-az-alapveto-elelmiszerek-afakulcsanak-csokkenteset-javasolja/
lehetmas.hu/letelepedesi-kotvenyek/demeter-marta-folytatjuk-harcot-letelepedesi-kotvenyek-ugyeben/
lehetmas.hu/3-as-metro/valoban-hibas-metrokocsikat-vasaroltunk-felujitas-cimen-2/
lehetmas.hu/uncategorized/torvenyben-biztositanank-hitelkarosultaknak-az-elsetalas-jogat/
Mind heti hír.
MacPhisto
Elolvastam: megvalósíthatatlan populista javaslat, a parlament sose szavazza meg.
lehetmas.hu/letelepedesi-kotvenyek/demeter-marta-folytatjuk-harcot-letelepedesi-kotvenyek-ugyeben/
Elolvastam: Benne rengeteg valótlan bizonyítatlan állítás, vélelmezés (pl:
- A kormány 18 milliárdos veszteséget okozott a magyar adófizetőknek,
- politikusaink, a felállított árnyékbizottság és az újságírók munkája olyan nyomást helyezett a kormányra, hogy az vállalhatatlanná tette számukra a konstrukció fenntartását,
- A Fidesz beismerte, hogy a kötvénybiznisz óriási biztonsági kockázatot jelentett, és nagyon komoly veszteséget okozott a magyar államnak,
- 5 év alatt 20 ezer embernek adtak érdemi biztonsági ellenőrzés nélkül élethosszig tartó letelepedési engedélyt, stb.), negatív sugalmazás, valamint idealista populizmus. Ez szakmailag nem is hír, sima ellenzéki propaganda.
lehetmas.hu/3-as-metro/valoban-hibas-metrokocsikat-vasaroltunk-felujitas-cimen-2/
Elolvastam: sima clickbait cím, benne kérdőjellel, amire a cikket végigolvasva nem kapunk választ, tele kormányzatellenes megalapozatlan állításokkal. Szintén nem hír.
lehetmas.hu/uncategorized/torvenyben-biztositanank-hitelkarosultaknak-az-elsetalas-jogat/
Elolvastam: semmi új nincs az egyébként abszurd, populista, a piacot és a kapitalizmust teljesen figyelmen kívül hagyó javaslatban, amit így szintén nem fog a parlament sose megszavazni.
Tényleg igaz, hogy Lehetünk Mind Pöcsök.
Sobri Jóska
Kritika egy ellenzéki közleményre: kormányellenes 😆😆😆😆😆😆😆😆😆😆 istenem, haladjunk.
MacPhisto
Egy közlemény természetesen bármilyen lehet, de egy hír, ha korrekt es szakmailag valóban hír akar lenni, akkor nem tartalmazhat véleményt, minősítést, állásfoglalást.
Egy hír nem lehet se kormányellenes, se kormánypárti.
A hír minősítésmentes objektív tényállítás.
Bocs, hogy a tudatlan fröcsögést helyreigazítom.
Kérdés: egy ellenzéki közleménynek alapfeltétele, hogy kormányellenes legyen? Valami árnyaltabb nem lehet?
Mondjuk, hogy “hasznos ez a kerítés, de fontos a megfelelő bánásmód és törődés a legitim menekültekkel” vagy “fasza ez a Liget-projekt, hasznos lesz, de figyelmesebben kéne a fákat kivagdosni, átültetni közben”?
Egy kormány csak és kizárólag rossz, kritizálandó lehet bármit is tesz, az ellenzék felöl nézve?
több mint 7 éve
ez mondjuk Vityáék alatt nem érv.Érv, ha eleve olyan módosítót készít valaki, aminek nulla az esélye, hogy elfogadásra kerül.... a parlament sose szavazza meg.Na, emmán érv!
Sobri Jóska
Atari
Akkor abban bármilyen populista, megvalósíthatatlan agymenés lehet, ahogy volt is bennük, láthatóan.
Sobri Jóska
még ami nem az övék, de esetleg hasznos, azt is először leszavazzák, aztán módosítják (beletesznek két vesszőt meg egy gondolatjelet), majd megszavazzák a sajátjukként.
Szerkesztette: slowmotion
több mint 7 éve
Érv, ha eleve olyan módosítót készít valaki, aminek nulla az esélye, hogy elfogadásra kerül.... a parlament sose szavazza meg.Na, emmán érv!
Sobri Jóska
Atari
Akkor abban bármilyen populista, megvalósíthatatlan agymenés lehet, ahogy volt is bennük, láthatóan.
több mint 7 éve
... a parlament sose szavazza meg.Na, emmán érv!
Sobri Jóska
"Itt?? ... Mindenki!"
több mint 7 éve
VanillaSky
1 696
OMG populistázzál nekem, te rezsicsökkentés és stop világegyetem rajongó. A piacot és a kapitalizmust figyelmen kívül hagyó? Részben LOL, inkább a tőke szempontjait figyelmen kívül hagyó, másrészt annál jobb.Minek idegesíted magad egy trollon?
Kritika egy ellenzéki közleményre: kormányellenes 😆😆😆😆😆😆😆😆😆😆 istenem, haladjunk.
"Száz ismétlés, heti három éjszaka, négy éven keresztül gondolta Bernard Marx, a hipnopédiaspecialista. Hatvankétezer-négyszáz ismétlés, és az állítás igazsággá válik. Idióták!"
több mint 7 éve
OMG populistázzál nekem, te rezsicsökkentés és stop világegyetem rajongó. A piacot és a kapitalizmust figyelmen kívül hagyó? Részben LOL, inkább a tőke szempontjait figyelmen kívül hagyó, másrészt annál jobb.lehetmas.hu/gazdasag/afacsokkentes/az-lmp-az-alapveto-elelmiszerek-afakulcsanak-csokkenteset-javasolja/Menő ez a tudatlan fröcsögés.Ok de ezek tényleg ennyire hülyék, nincs fontosabb dolguk....?:Ugye meanwhile szocho, eva, kata meg korlátozásokra kerül itt nagyban, 3% felett az áht hiány, de a szájbakúrt rb air race a probléma. LMP. (lehet menni a picsába)
index.hu/belfold/2018/06/23/az_lmp_feljelenti_a_red_bull_air_race_miatt_a_fovarosi_vezetest/
dande
Amadeus
lehetmas.hu/gazdasag/afacsokkentes/az-lmp-az-alapveto-elelmiszerek-afakulcsanak-csokkenteset-javasolja/
lehetmas.hu/letelepedesi-kotvenyek/demeter-marta-folytatjuk-harcot-letelepedesi-kotvenyek-ugyeben/
lehetmas.hu/3-as-metro/valoban-hibas-metrokocsikat-vasaroltunk-felujitas-cimen-2/
lehetmas.hu/uncategorized/torvenyben-biztositanank-hitelkarosultaknak-az-elsetalas-jogat/
Mind heti hír.
MacPhisto
Elolvastam: megvalósíthatatlan populista javaslat, a parlament sose szavazza meg.
lehetmas.hu/letelepedesi-kotvenyek/demeter-marta-folytatjuk-harcot-letelepedesi-kotvenyek-ugyeben/
Elolvastam: Benne rengeteg valótlan bizonyítatlan állítás, vélelmezés (pl:
- A kormány 18 milliárdos veszteséget okozott a magyar adófizetőknek,
- politikusaink, a felállított árnyékbizottság és az újságírók munkája olyan nyomást helyezett a kormányra, hogy az vállalhatatlanná tette számukra a konstrukció fenntartását,
- A Fidesz beismerte, hogy a kötvénybiznisz óriási biztonsági kockázatot jelentett, és nagyon komoly veszteséget okozott a magyar államnak,
- 5 év alatt 20 ezer embernek adtak érdemi biztonsági ellenőrzés nélkül élethosszig tartó letelepedési engedélyt, stb.), negatív sugalmazás, valamint idealista populizmus. Ez szakmailag nem is hír, sima ellenzéki propaganda.
lehetmas.hu/3-as-metro/valoban-hibas-metrokocsikat-vasaroltunk-felujitas-cimen-2/
Elolvastam: sima clickbait cím, benne kérdőjellel, amire a cikket végigolvasva nem kapunk választ, tele kormányzatellenes megalapozatlan állításokkal. Szintén nem hír.
lehetmas.hu/uncategorized/torvenyben-biztositanank-hitelkarosultaknak-az-elsetalas-jogat/
Elolvastam: semmi új nincs az egyébként abszurd, populista, a piacot és a kapitalizmust teljesen figyelmen kívül hagyó javaslatban, amit így szintén nem fog a parlament sose megszavazni.
Tényleg igaz, hogy Lehetünk Mind Pöcsök.
Sobri Jóska
Kritika egy ellenzéki közleményre: kormányellenes 😆😆😆😆😆😆😆😆😆😆 istenem, haladjunk.
Only team in NFC not to play in the Super Bowl.
több mint 7 éve
Bár a viccekbe is mehetne 😀"Nincs köztük kövér, az a halálom ... a pocakos tábornokok ..." 😀
NB2
több mint 7 éve
Mi van a KATA-val?Ok de ezek tényleg ennyire hülyék, nincs fontosabb dolguk....?:Ugye meanwhile szocho, eva, kata meg korlátozásokra kerül itt nagyban, 3% felett az áht hiány, de a szájbakúrt rb air race a probléma. LMP. (lehet menni a picsába)
index.hu/belfold/2018/06/23/az_lmp_feljelenti_a_red_bull_air_race_miatt_a_fovarosi_vezetest/
dande
Amadeus
több mint 7 éve
lehetmas.hu/gazdasag/afacsokkentes/az-lmp-az-alapveto-elelmiszerek-afakulcsanak-csokkenteset-javasolja/Menő ez a tudatlan fröcsögés.Ok de ezek tényleg ennyire hülyék, nincs fontosabb dolguk....?:Ugye meanwhile szocho, eva, kata meg korlátozásokra kerül itt nagyban, 3% felett az áht hiány, de a szájbakúrt rb air race a probléma. LMP. (lehet menni a picsába)
index.hu/belfold/2018/06/23/az_lmp_feljelenti_a_red_bull_air_race_miatt_a_fovarosi_vezetest/
dande
Amadeus
lehetmas.hu/gazdasag/afacsokkentes/az-lmp-az-alapveto-elelmiszerek-afakulcsanak-csokkenteset-javasolja/
lehetmas.hu/letelepedesi-kotvenyek/demeter-marta-folytatjuk-harcot-letelepedesi-kotvenyek-ugyeben/
lehetmas.hu/3-as-metro/valoban-hibas-metrokocsikat-vasaroltunk-felujitas-cimen-2/
lehetmas.hu/uncategorized/torvenyben-biztositanank-hitelkarosultaknak-az-elsetalas-jogat/
Mind heti hír.
MacPhisto
Elolvastam: megvalósíthatatlan populista javaslat, a parlament sose szavazza meg.
lehetmas.hu/letelepedesi-kotvenyek/demeter-marta-folytatjuk-harcot-letelepedesi-kotvenyek-ugyeben/
Elolvastam: Benne rengeteg valótlan bizonyítatlan állítás, vélelmezés (pl:
- A kormány 18 milliárdos veszteséget okozott a magyar adófizetőknek,
- politikusaink, a felállított árnyékbizottság és az újságírók munkája olyan nyomást helyezett a kormányra, hogy az vállalhatatlanná tette számukra a konstrukció fenntartását,
- A Fidesz beismerte, hogy a kötvénybiznisz óriási biztonsági kockázatot jelentett, és nagyon komoly veszteséget okozott a magyar államnak,
- 5 év alatt 20 ezer embernek adtak érdemi biztonsági ellenőrzés nélkül élethosszig tartó letelepedési engedélyt, stb.), negatív sugalmazás, valamint idealista populizmus. Ez szakmailag nem is hír, sima ellenzéki propaganda.
lehetmas.hu/3-as-metro/valoban-hibas-metrokocsikat-vasaroltunk-felujitas-cimen-2/
Elolvastam: sima clickbait cím, benne kérdőjellel, amire a cikket végigolvasva nem kapunk választ, tele kormányzatellenes megalapozatlan állításokkal. Szintén nem hír.
lehetmas.hu/uncategorized/torvenyben-biztositanank-hitelkarosultaknak-az-elsetalas-jogat/
Elolvastam: semmi új nincs az egyébként abszurd, populista, a piacot és a kapitalizmust teljesen figyelmen kívül hagyó javaslatban, amit így szintén nem fog a parlament sose megszavazni.
Tényleg igaz, hogy Lehetünk Mind Pöcsök.
több mint 7 éve
Bizonyára van rengeteg gondolkodó jogász, de az az állítás, hogy mind kifaroltak a közéletből.Számtalan. Számtalan ügyvéd csinálja a kormány vagy a lakájmédia elleni pereket. Számtalan dolgozik az ellenzéki frakiknak. Számtalan a Helsinkinek, TASZ-nak, más civileknek.Igen? Ki az utolsó jogász, akit elismer a szakma, vállalt közéleti témát és még te is ismered a nevét?A gondolkodó jogászok mind kifaroltak a közéletből,Na ne mondd. Bírom az ilyen sommás kijelentéseket.
Amadeus
MacPhisto
Amadeus
Egyik sem az ilyen Zamecsnik, Magyar, Kende kategória.
Csak ismerni kéne a szakmát és nem a bohócokra figyelni.
MacPhisto
Én ezt megcáfoltam pár (bohóc) nevével, te figyelmen kívül hagytad azt a kritériumot, hogy aktuálisan legyen benne a közéletben. (Tehát eleddig nem farolt ki onnan, vagy valaha benne volt.)
Ilyenekből írj pár példát.
több mint 8 éve
Számtalan. Számtalan ügyvéd csinálja a kormány vagy a lakájmédia elleni pereket. Számtalan dolgozik az ellenzéki frakiknak. Számtalan a Helsinkinek, TASZ-nak, más civileknek.Igen? Ki az utolsó jogász, akit elismer a szakma, vállalt közéleti témát és még te is ismered a nevét?A gondolkodó jogászok mind kifaroltak a közéletből,Na ne mondd. Bírom az ilyen sommás kijelentéseket.
Amadeus
MacPhisto
Amadeus
Egyik sem az ilyen Zamecsnik, Magyar, Kende kategória.
Csak ismerni kéne a szakmát és nem a bohócokra figyelni.
Only team in NFC not to play in the Super Bowl.
több mint 8 éve
Menő ez a tudatlan fröcsögés.Ok de ezek tényleg ennyire hülyék, nincs fontosabb dolguk....?:Ugye meanwhile szocho, eva, kata meg korlátozásokra kerül itt nagyban, 3% felett az áht hiány, de a szájbakúrt rb air race a probléma. LMP. (lehet menni a picsába)
index.hu/belfold/2018/06/23/az_lmp_feljelenti_a_red_bull_air_race_miatt_a_fovarosi_vezetest/
dande
Amadeus
lehetmas.hu/gazdasag/afacsokkentes/az-lmp-az-alapveto-elelmiszerek-afakulcsanak-csokkenteset-javasolja/
lehetmas.hu/letelepedesi-kotvenyek/demeter-marta-folytatjuk-harcot-letelepedesi-kotvenyek-ugyeben/
lehetmas.hu/3-as-metro/valoban-hibas-metrokocsikat-vasaroltunk-felujitas-cimen-2/
lehetmas.hu/uncategorized/torvenyben-biztositanank-hitelkarosultaknak-az-elsetalas-jogat/
Mind heti hír.
Only team in NFC not to play in the Super Bowl.
több mint 8 éve
Szokták mondani, hogy a rossz óra is naponta 2x eltalálja a pontos időt. Na Feritől ez tulképp akkor bull’s eye, hogy öröm nézni/hallgatni.Azért mókás az az ellenzék, ahol eleddig majd’ minden pártból/frakcióból kilépett valaki, de a mandátumát -amit listán nyert el- baszik visszaadni, és még mókás érvei is vannak hozzá. Bősz, Dúró, Hadházy.Mindenki döntse el magában, hogy 4-500 ezer forintért csinálja a dolgot, ami kurva fontos, különösen, ha az embernek már egyébként nincsen más szakmája, csak ez, tudom én.
Sobri Jóska
De nem azért kell politikusnak lenni, mert ebből olyan kurva jól meg lehet élni. Mert már elfelejtettük, hogy milyen autófényezőnek lenni.
Kampman
több mint 8 éve
Házhoz mentél érte pedigAzért Gyurcsányt nem érdemeltem.Azért mókás az az ellenzék, ahol eleddig majd’ minden pártból/frakcióból kilépett valaki, de a mandátumát -amit listán nyert el- baszik visszaadni, és még mókás érvei is vannak hozzá. Bősz, Dúró, Hadházy.Mindenki döntse el magában, hogy 4-500 ezer forintért csinálja a dolgot, ami kurva fontos, különösen, ha az embernek már egyébként nincsen más szakmája, csak ez, tudom én.
Sobri Jóska
De nem azért kell politikusnak lenni, mert ebből olyan kurva jól meg lehet élni. Mert már elfelejtettük, hogy milyen autófényezőnek lenni.
Kampman
Sobri Jóska
több mint 8 éve
Azért Gyurcsányt nem érdemeltem.Azért mókás az az ellenzék, ahol eleddig majd’ minden pártból/frakcióból kilépett valaki, de a mandátumát -amit listán nyert el- baszik visszaadni, és még mókás érvei is vannak hozzá. Bősz, Dúró, Hadházy.Mindenki döntse el magában, hogy 4-500 ezer forintért csinálja a dolgot, ami kurva fontos, különösen, ha az embernek már egyébként nincsen más szakmája, csak ez, tudom én.
Sobri Jóska
De nem azért kell politikusnak lenni, mert ebből olyan kurva jól meg lehet élni. Mert már elfelejtettük, hogy milyen autófényezőnek lenni.
Kampman
több mint 8 éve
Azért mókás az az ellenzék, ahol eleddig majd’ minden pártból/frakcióból kilépett valaki, de a mandátumát -amit listán nyert el- baszik visszaadni, és még mókás érvei is vannak hozzá. Bősz, Dúró, Hadházy.Mindenki döntse el magában, hogy 4-500 ezer forintért csinálja a dolgot, ami kurva fontos, különösen, ha az embernek már egyébként nincsen más szakmája, csak ez, tudom én.
Sobri Jóska
De nem azért kell politikusnak lenni, mert ebből olyan kurva jól meg lehet élni. Mert már elfelejtettük, hogy milyen autófényezőnek lenni.
több mint 8 éve
Azért mókás az az ellenzék, ahol eleddig majd’ minden pártból/frakcióból kilépett valaki, de a mandátumát -amit listán nyert el- baszik visszaadni, és még mókás érvei is vannak hozzá. Bősz, Dúró, Hadházy.
több mint 8 éve
Persze.És a kisgömböc úgyis mindet felfalja végül...tudod mi a kisgömböc mese vége?
Sobri Jóska
Amadeus
De addig mindent felfal. 😉
És a vége nem vígasztal senkit, akit felfalt.
több mint 8 éve
És a kisgömböc úgyis mindet felfalja végül...tudod mi a kisgömböc mese vége?
Sobri Jóska
több mint 8 éve
És a kisgömböc úgyis mindet felfalja végül...


