Újra működik a regisztráció és az email küldés a feliratkozott topikokra!

Politika

68 feliratkozó

több mint 8 éve
Klaci79 Pittsburgh Steelers Indiana Hoosiers 24 113
Bocsánat előre is, de gondolom úgyis mindenki hallott a sztoriról:
http://keptarhely.eu/images/2018/06/15/v00/20180615v00o3nxeu.jpeg
Képfeltöltés - Képtárhely.eu - Tárhely ahol megoszthatod a képeidet.
Képfeltöltés egyszerűen! Tárhely a képeidnek. Töltsd fel te is a képeid.


Szerkesztette: Klaci79
több mint 8 éve
Lecsó Denver Broncos 3 401
 index.hu/tudomany/2018/06/14/az_uj_koltsegvetes_a_tudomany_fuggetlenseget_veszelyezteti/

Na lesz itt valósághajlítás!
Meg reméljük végre perpetuum mobile is.
több mint 8 éve
Lecsó Denver Broncos 3 401
 index.hu/belfold/2018/06/12/orban_szakrendelo_sor/

És még mondja valaki, hogy várólisták vannak! 😀
Lecsó
Orbán beteg, Lovas is megpusztult, és még csak kedd van.
Sobri Jóska
Lovas hirtelen adta be a kulcsot a pénteki szénné égése után.
Amadeus
Milyen égés történt?
yooker
LMP-vel/Ungár Péterrel levelezett.
 valasz.hu/itthon/lovas-istvan-es-ungar-peter-levelezese-kommentar-nelkul-128861
dawyd728
Kulturált volt. Hiányozni fog.
több mint 8 éve
dawyd728 4 265
 index.hu/belfold/2018/06/12/orban_szakrendelo_sor/

És még mondja valaki, hogy várólisták vannak! 😀
Lecsó
Orbán beteg, Lovas is megpusztult, és még csak kedd van.
Sobri Jóska
Lovas hirtelen adta be a kulcsot a pénteki szénné égése után.
Amadeus
Milyen égés történt?
yooker
LMP-vel/Ungár Péterrel levelezett.
 valasz.hu/itthon/lovas-istvan-es-ungar-peter-levelezese-kommentar-nelkul-128861
több mint 8 éve
yooker New York Giants 7 491 — Expect the Best !
 index.hu/belfold/2018/06/12/orban_szakrendelo_sor/

És még mondja valaki, hogy várólisták vannak! 😀
Lecsó
Orbán beteg, Lovas is megpusztult, és még csak kedd van.
Sobri Jóska
Lovas hirtelen adta be a kulcsot a pénteki szénné égése után.
Amadeus
Milyen égés történt?
több mint 8 éve
ozibozi New York Giants 21 720
 index.hu/belfold/2018/06/12/orban_szakrendelo_sor/

És még mondja valaki, hogy várólisták vannak! 😀
Lecsó
Orbán beteg, Lovas is megpusztult, és még csak kedd van.
Sobri Jóska
Lovas hirtelen adta be a kulcsot a pénteki szénné égése után.
Amadeus
A tragikus hirtelenséggel elhunyt szinonímája az öngyilok. -médiában -általában-

Szerkesztette: ozibozi
több mint 8 éve
dawyd728 4 265
 www.youtube.com/watch?v=W8Y7brHrTRs
több mint 8 éve
resistance is futile Las Vegas Raiders Michigan Wolverines 34 822
Ez de magyar 😀
 index.hu/belfold/2018/06/12/demeter_marta_lmp-s_kepviselot_nem_vettek_fel_az_lmp-be/
empty taxi
Esküszöm ez a párt Schiffi nélkül is egy undormány.
több mint 8 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 37 317 — NFL bracket champion '26
Ez de magyar 😀
 index.hu/belfold/2018/06/12/demeter_marta_lmp-s_kepviselot_nem_vettek_fel_az_lmp-be/


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 8 éve
resistance is futile Las Vegas Raiders Michigan Wolverines 34 822
 index.hu/belfold/2018/06/12/orban_szakrendelo_sor/

És még mondja valaki, hogy várólisták vannak! 😀
Lecsó
Orbán beteg, Lovas is megpusztult, és még csak kedd van.
Sobri Jóska
Lovas hirtelen adta be a kulcsot a pénteki szénné égése után.
több mint 8 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 37 318 — #NoStress
 index.hu/belfold/2018/06/12/orban_szakrendelo_sor/

És még mondja valaki, hogy várólisták vannak! 😀
Lecsó
Orbán beteg, Lovas is megpusztult, és még csak kedd van.

több mint 8 éve
Lecsó Denver Broncos 3 401
 index.hu/belfold/2018/06/12/orban_szakrendelo_sor/

És még mondja valaki, hogy várólisták vannak! 😀
több mint 8 éve
andree Arizona Cardinals 1 800
Lehet próbálkozni. 😀
Vrij6
Jól jött egy vita Puzsérnak amit szándékosan se tud elveszíteni, igaz így is majdnem sikerült. 😀

Igazából az ilyen műsoraiban nagyon jól kijön az, hogy Puzsér nagyon jól fogja meg a common senset, van egy csomó érdekes gondolat, de mikor 3-4 mondatnál többet kell beszélnie róla, akkor jön a faszságfesztivál, a csúsztatásözön és az erőlködés. Ezért van az, hogy olyan vitákban is tud szarul mutatni, ahol jó eséllyel igaza van(pl. a baloldali aktivista gyerek a sznobjektívben, vagy a radikális arc nemrég), és ezért működik jól FAM-al aki gyorsan levagdossa ezeket a vadhajtásokat, és visszatereli a beszélgetést a valóság talajára.

Nagy szerencséje, hogy ez a srác megfordította a dolgot, és a csomagolásból származtatta a tartalmat, pedig éppen a csomagolás tud elviselhetetlen lenni Puzsérnál. Mondjuk alapvetően nehéz alulmaradni egy olyan vitában, ahol egy állami csecsen lógó újságíró vetíti elő a közeli éhhalálát, és arról beszél, hogy az értéktelenített függetlenség helyett az az újságírói szakma csúcsa, ha velünk alapból egyetértő emberek számára gyártjuk a napi recskáznivalót.
több mint 8 éve
Brouwerij van de Vrij Baltimore Ravens 14 286 — Слава Україні! Героям слава! Vreugde van eeuwigheid
 www.youtube.com/watch?v=_jVL4fI2S1k

Lehet próbálkozni. 😀

'csak az maradt tiéd, mit homlokod megett viselsz.'

"A világ igazságtalan. Ha elfogadod ezt, cinkos lesz a neved, ha pedig megváltoztatnád, hóhér." (Sartre)

Never forget Bucha, Borodyanka, Hostomel, Irpen, Kramatorszk, Mariupol, Rubizne, Popasna, Kremenchuk, Sievierodonetsk, Chasov Yar, Vinnytsia, Mikolajiv, Olenivka, Chaplyny, Izjum, Zaporizzsja, Kijiv, Bakhmut, Pravdyne, Marinka, Kherson, Dnipro, Soledar, Avdijivka, Slovyansk, Uman, Nova Kakhovka, Kryvyi Rih, Odessa, Pervomajszkij,Lviv, Pokrovsk, Chernihiv, Kostyantynivka, Hroza, Harkiv, 2023.12.29., Odessa, Chernihiv, Vovchansk, Harkiv, Okhmatdyt, Poltava, Lviv, Sumi, Ternopil
több mint 8 éve
peach Atlanta Falcons 15 971 — a new hope (again)
 444.hu/2018/06/09/az-lmp-teljeskoru-munkavegzeskent-akarja-elismertetni-az-otthonapolast

őszintén érdekelne, hogy mit gondoltok.
Amadeus
Az ötlet jó, a kivitelezésben nem hiszek. Egyrészről jönne a magyar virtus és az ügyeskedők akik az államot akarnák lehúzni, így olyan szigorú ellenőrzések lennének, hogy azok is rendszeresen citálva lennének akiknek ez valóban járna. Mint a rokkantsági felülvizsgálaton a lábát tíz éve elvesztettnek is meg kell jelennie 3 évente, hogy meggyőződjenek róla, hogy biza nem nőtt vissza.



...nem , nem tündérke. A kívánság az kívánság. Térdelj csak le szépen...
több mint 8 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 37 318 — #NoStress
 444.hu/2018/06/09/az-lmp-teljeskoru-munkavegzeskent-akarja-elismertetni-az-otthonapolast

őszintén érdekelne, hogy mit gondoltok.
Amadeus
LMP? Fideszbérenc liberálbolsevik milliárdos buzik. Mi mást?
Sobri Jóska
Azért nem mindenki Ungár Péter ott sem.
Amadeus
Ne általánosíts!

több mint 8 éve
resistance is futile Las Vegas Raiders Michigan Wolverines 34 822
 444.hu/2018/06/09/az-lmp-teljeskoru-munkavegzeskent-akarja-elismertetni-az-otthonapolast

őszintén érdekelne, hogy mit gondoltok.
Amadeus
LMP? Fideszbérenc liberálbolsevik milliárdos buzik. Mi mást?
Sobri Jóska
Azért nem mindenki Ungár Péter ott sem.
több mint 8 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 37 318 — #NoStress
 444.hu/2018/06/09/az-lmp-teljeskoru-munkavegzeskent-akarja-elismertetni-az-otthonapolast

őszintén érdekelne, hogy mit gondoltok.
Amadeus
LMP? Fideszbérenc liberálbolsevik milliárdos buzik. Mi mást?

több mint 8 éve
slowmotion Dallas Cowboys 28 145 — Cowboys fan
 444.hu/2018/06/09/az-lmp-teljeskoru-munkavegzeskent-akarja-elismertetni-az-otthonapolast

őszintén érdekelne, hogy mit gondoltok.
Amadeus
nehéz ellenőrizni, de amúgy teljesen jogos igény.
több mint 8 éve
resistance is futile Las Vegas Raiders Michigan Wolverines 34 822
 444.hu/2018/06/09/az-lmp-teljeskoru-munkavegzeskent-akarja-elismertetni-az-otthonapolast

őszintén érdekelne, hogy mit gondoltok.
több mint 8 éve
resistance is futile Las Vegas Raiders Michigan Wolverines 34 822
OV vajon milyen kaján mosollyal nézi a Jobbik mostani állapotát?
Amadeus
Szerinted nem ő csinálja?
Sobri Jóska
de. Teljesen logikus lépés lenne a részükről.
több mint 8 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 37 318 — #NoStress
OV vajon milyen kaján mosollyal nézi a Jobbik mostani állapotát?
Amadeus
Szerinted nem ő csinálja?

több mint 8 éve
resistance is futile Las Vegas Raiders Michigan Wolverines 34 822
OV vajon milyen kaján mosollyal nézi a Jobbik mostani állapotát?
több mint 8 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 37 318 — #NoStress
Ellent mondasz a saját elméletednek, mert ha van erősebb igazság, vagy valóság, és ezek nem egyenszilárdságúak, akkor csak egy igazság/valóság létezik, a legerősebb. És hogy az kié, az nem most derül ki, nem holnap, nem is április 9-én, hanem majd valamikor. Talán sosem. De ezek szerint nekem van igazam, hogy nincs több valóság. Csak egy.
Lecsó
Dehogy mondok.
Gondolj a profi bokszra, mint analógiára.
Elméletileg van egy legerősebb/legjobb, de bár pl. a nehézsúlyú világbajnok(ok) egzaktul definiálható(ak), mégis van veretlen bajnok lejjebb, nem bokszol erős kihívó ellen a gyenge bajnok, etc.
De tulajdonképpen ha szerinted csak egy valóság létezik, akkor az most és itt Orbáné. Tehát ha igazad van rosszabbul jársz, mint ha nincs.
Sobri Jóska
Ez ilyen Fideszes mánia mindent valami sporthasonlattal összemosni.... 😀
malkav
Nehéz csak a fogalmak szintjén érvelni, ha nyilvánvalóan a felek nem ugyanazt értik alattuk.
Sőt. Pláne nehéz, ha pont a fogalmak értelmezéséről megy a paláver.
Egy jo kép sokat segíthet. Vagy nem, és mindenki marad a saját véleményénél. 😉
Sobri Jóska
Nálam ezek ilyen önkényes leegyszerűsítések, amikből a végén a saját hipotézisünk igazolását látom, minden egyébként zavaró (csak sokszor nem mellékes) információtól megfosztva...
De ez is csak egy vélemény... olyan mint a kaki.. mindenkinek van és senki sem kíváncsi a másikéra ...
malkav
Mint ahogy minden példa, analógia leegyszerűsítés. Ez a lényege. 😊
És így van ez már amióta az ember beszélni/írni/kommunikálni tud. Nem csak a Fidesz uralkodásának kezdetétől.

több mint 8 éve
malkav Baltimore Ravens 2 468
Ellent mondasz a saját elméletednek, mert ha van erősebb igazság, vagy valóság, és ezek nem egyenszilárdságúak, akkor csak egy igazság/valóság létezik, a legerősebb. És hogy az kié, az nem most derül ki, nem holnap, nem is április 9-én, hanem majd valamikor. Talán sosem. De ezek szerint nekem van igazam, hogy nincs több valóság. Csak egy.
Lecsó
Dehogy mondok.
Gondolj a profi bokszra, mint analógiára.
Elméletileg van egy legerősebb/legjobb, de bár pl. a nehézsúlyú világbajnok(ok) egzaktul definiálható(ak), mégis van veretlen bajnok lejjebb, nem bokszol erős kihívó ellen a gyenge bajnok, etc.
De tulajdonképpen ha szerinted csak egy valóság létezik, akkor az most és itt Orbáné. Tehát ha igazad van rosszabbul jársz, mint ha nincs.
Sobri Jóska
Ez ilyen Fideszes mánia mindent valami sporthasonlattal összemosni.... 😀
malkav
Nehéz csak a fogalmak szintjén érvelni, ha nyilvánvalóan a felek nem ugyanazt értik alattuk.
Sőt. Pláne nehéz, ha pont a fogalmak értelmezéséről megy a paláver.
Egy jo kép sokat segíthet. Vagy nem, és mindenki marad a saját véleményénél. 😉
Sobri Jóska
Nálam ezek ilyen önkényes leegyszerűsítések, amikből a végén a saját hipotézisünk igazolását látom, minden egyébként zavaró (csak sokszor nem mellékes) információtól megfosztva...
De ez is csak egy vélemény... olyan mint a kaki.. mindenkinek van és senki sem kíváncsi a másikéra ...