Politika

68 feliratkozó

több mint 10 éve
Lecsó Denver Broncos 3 400
 index.hu/urbanista/2016/04/21/tenyleg_szetbarmolnak_a_varban_egy_muemleket/


 index.hu/index2/#bloghu/vigyazo/2016/04/20/norvegia_moralis_csodje_breiviket_milliokkal_jutalmazzak

Gondolom kedveztek neki a Vezér szülinapján.
Vrij6
Nem morális csőd, hanem jogállam. Btw mindig az egyik kedvenc alkotmányjog oktatóm mondása szokott az ilyenekről eszembe jutni, hogy ugyebár a hülyeség önmagában nem alkotmányellenes. Ez van.
Amadeus91
A morális csőd az, hogy a leghallgatottabb reggeli rádióműsorban ennek kapcsán arról elmélkedik a S. Balázs (!), hogy ha ilyen ítélet születhet, akkor az európai jogrendnek vége, új jogalkotási felfogásra van szükség, és hogy a norvégok hülyék, meg rajtuk röhög mindenki. És az a túlélő sem normális, aki beírta a FB-ra, hogy megérti a bíróság ítéletét. Nem hívna fel egy jogászt, és megkérdezné esetleg, hogy hogy kell értelmezni az esetet, hogy miért is érez az ember disszonanciát, hogy tanuljon esetleg belőle valamit, nem. Ő kifejti az együgyű véleményét, aztán pont. Jöhet az ezotéria blokk.
Aztán csodálkozunk, hogy az embrek éjfél után a kereskedelmi tévékre telefonálnak be pénzenergiáért.
Hát ha valakin röhögnöm kell, azok nem a Norvégok...

Szerkesztette: Lecsó
több mint 10 éve
resistance is futile Las Vegas Raiders Michigan Wolverines 34 790
 index.hu/urbanista/2016/04/21/tenyleg_szetbarmolnak_a_varban_egy_muemleket/


 index.hu/index2/#bloghu/vigyazo/2016/04/20/norvegia_moralis_csodje_breiviket_milliokkal_jutalmazzak

Gondolom kedveztek neki a Vezér szülinapján.
Vrij6
Nem morális csőd, hanem jogállam. Btw mindig az egyik kedvenc alkotmányjog oktatóm mondása szokott az ilyenekről eszembe jutni, hogy ugyebár a hülyeség önmagában nem alkotmányellenes. Ez van.
több mint 10 éve
Kampman Green Bay Packers Wisconsin Badgers 32 276
 index.hu/belfold/2016/04/21/hiszekeny_felmentes_vesztegetes_itelet/

Tud nekem mondani valaki egy legalább közepesen befolyásos politikust (nem Zuschlag-féle táskavivőket) a "rendszerváltás" utáni időszakból, akit ténylegesen lecsuktak?
több mint 10 éve
Brouwerij van de Vrij Baltimore Ravens 14 249 — Слава Україні! Героям слава! Vreugde van eeuwigheid
 index.hu/index2/#bloghu/vigyazo/2016/04/20/norvegia_moralis_csodje_breiviket_milliokkal_jutalmazzak

Gondolom kedveztek neki a Vezér szülinapján.

'csak az maradt tiéd, mit homlokod megett viselsz.'

"A világ igazságtalan. Ha elfogadod ezt, cinkos lesz a neved, ha pedig megváltoztatnád, hóhér." (Sartre)

Never forget Bucha, Borodyanka, Hostomel, Irpen, Kramatorszk, Mariupol, Rubizne, Popasna, Kremenchuk, Sievierodonetsk, Chasov Yar, Vinnytsia, Mikolajiv, Olenivka, Chaplyny, Izjum, Zaporizzsja, Kijiv, Bakhmut, Pravdyne, Marinka, Kherson, Dnipro, Soledar, Avdijivka, Slovyansk, Uman, Nova Kakhovka, Kryvyi Rih, Odessa, Pervomajszkij,Lviv, Pokrovsk, Chernihiv, Kostyantynivka, Hroza, Harkiv, 2023.12.29., Odessa, Chernihiv, Vovchansk, Harkiv, Okhmatdyt, Poltava, Lviv, Sumi, Ternopil
több mint 10 éve
Ettemlevest Chicago Bears 1 134 — Bears fan
sityy-sutty, megint 500 milliárd...

 www.napi.hu/magyar_gazdasag/ertelmetlen_oriasberuhazasra_keszulnek_orbanek.613453.html
Lecsó
ha sikerül még időben elkezdeni...
slowmotion
...és ésszerűen felhasználni a pénzt.

Pont erről ismerjük a jelenlegi vezetést 😀

touchdown..... touchdown, bears!!
több mint 10 éve
slowmotion Dallas Cowboys 27 982 — Cowboys fan
talán még ide tartozik:
 www.napi.hu/magyar_gazdasag/rektort_cserel_a_corvinus_egyetem.613494.html

ezzel kapcsolatban több dolgot nem értek.
1. Lánczi a büdös életben még dékán sem volt, csak egy tanszékvezető. oké, tanszékvezető 6 év kurzusazonos hátszéllel, de akkor is...
2. csodálkozom, hogy a Gazdálkodástudományi, Közgazdaságtudományi karról senki sem ambicionálta a rektori posztot. avagy elrettentette őket az elmúlt pár év számtalan csatározása és/vagy már finoman leszóltak fentről, hogy ha nem Lánczi lesz a rektor, akkor jön a szopálarc?
3. elvileg csodálkozom, hogy a Társadalomtudományi kar dékánját "átugrotta" a kar egyik tanszékvezetője, bár annyiban megértem, hogy 2002-ben, amikor Lánczi tszv lett, akkor Csicsmann, a mai dékán még egy fiatal kis tanársegéd volt...

de akkor is. Lánczi?!
több mint 10 éve
slowmotion Dallas Cowboys 27 982 — Cowboys fan
sityy-sutty, megint 500 milliárd...

 www.napi.hu/magyar_gazdasag/ertelmetlen_oriasberuhazasra_keszulnek_orbanek.613453.html
Lecsó
viszont a címmel ellentétben egyáltalán nem értelmetlen beruházás.
ha sikerül még időben elkezdeni, az megdobhatja az építőipar teljesítményét a grafikonokon, a hitelt meg majd úgyis eltüntetik a kimutatásokból valami bűvésztrükkel és tádámmm! már lehet is kiplakátolni, hogy Magyarország még mindig jobban teljesít.

választások előtt kimondottan jól jön az ilyen.
több mint 10 éve
Lecsó Denver Broncos 3 400
sityy-sutty, megint 500 milliárd...

 www.napi.hu/magyar_gazdasag/ertelmetlen_oriasberuhazasra_keszulnek_orbanek.613453.html
több mint 10 éve
Janek Philadelphia Eagles Florida Gators 17 086 — Apu ökölbeszorított keze
 index.hu/gazdasag/2016/04/15/kerenyi_fidesz_offshore/

több mint 10 éve
resistance is futile Las Vegas Raiders Michigan Wolverines 34 790
 index.hu/gazdasag/2016/04/19/a_policy_agenda_kiszamolta_a_letminimumot_a_ksh_helyett/
több mint 10 éve
Janek Philadelphia Eagles Florida Gators 17 086 — Apu ökölbeszorított keze
Hát kederült amig a fityesz 4 millioert tankolt egy kocsiba addig fleto 9 ert...

IFAval jarják az orszagot tuti.

több mint 10 éve
zinedine5 New England Patriots Arkansas Razorbacks 7 527 — Ajmo Vatreni
 444.hu/2016/04/18/matolcsy-a-magyar-allam-vezetoit-jol-meg-kell-fizetni?fbfanpage444+20160418+1529
Egyet kell értsek a szoci képviselővel: Matolcsi szavaira tényleg nem lehet egyszerű választ találni. Ahogy olvasom egyszerűen úgy érzem magam, mint egy komédiában és már tényleg nem értem, hogy miért kellett az opni-t bezárni anno.
Klaci79
azért megkérdezném a t. elnök urat, hogy ezeket a sikereket csak a vezetők érték el? a közigben dolgozók nem tettek hozzá semmit?
csak azért mondom, mert 2007 óta nem volt béremelés közigben. akkor ez azt jelenti, hogy 2007 óta mi nem tettünk semmit? csak úgy felmerült kérdésként.
csebi
Ha tudsz olvasni a sorok között, akkor láthatod a választ. Aki fizetésemelést kap, az azért kapja, mert jól dolgozik. Aki viszont nem kap....
Klaci79
...az büdös komcsi, aki akadályozza a reformok sikerességét.

Szerkesztette: zinedine5
több mint 10 éve
Klaci79 Pittsburgh Steelers Indiana Hoosiers 24 107
 444.hu/2016/04/18/matolcsy-a-magyar-allam-vezetoit-jol-meg-kell-fizetni?fbfanpage444+20160418+1529
Egyet kell értsek a szoci képviselővel: Matolcsi szavaira tényleg nem lehet egyszerű választ találni. Ahogy olvasom egyszerűen úgy érzem magam, mint egy komédiában és már tényleg nem értem, hogy miért kellett az opni-t bezárni anno.
Klaci79
azért megkérdezném a t. elnök urat, hogy ezeket a sikereket csak a vezetők érték el? a közigben dolgozók nem tettek hozzá semmit?
csak azért mondom, mert 2007 óta nem volt béremelés közigben. akkor ez azt jelenti, hogy 2007 óta mi nem tettünk semmit? csak úgy felmerült kérdésként.
csebi
Ha tudsz olvasni a sorok között, akkor láthatod a választ. Aki fizetésemelést kap, az azért kapja, mert jól dolgozik. Aki viszont nem kap....
több mint 10 éve
csebi New York Giants Notre Dame Fighting Irish 27 778 — Lucas Scott
 444.hu/2016/04/18/matolcsy-a-magyar-allam-vezetoit-jol-meg-kell-fizetni?fbfanpage444+20160418+1529
Egyet kell értsek a szoci képviselővel: Matolcsi szavaira tényleg nem lehet egyszerű választ találni. Ahogy olvasom egyszerűen úgy érzem magam, mint egy komédiában és már tényleg nem értem, hogy miért kellett az opni-t bezárni anno.
Klaci79
azért megkérdezném a t. elnök urat, hogy ezeket a sikereket csak a vezetők érték el? a közigben dolgozók nem tettek hozzá semmit?
csak azért mondom, mert 2007 óta nem volt béremelés közigben. akkor ez azt jelenti, hogy 2007 óta mi nem tettünk semmit? csak úgy felmerült kérdésként.

Ha meg akarjuk védeni a demokráciánkat, újra kell épitenünk azokat a normákat, amelyek egykor védelmezték. Ám ennel többet kell tennünk. E normákat ki kell terjesztenünk úgy, hogy egy sokszínű társadalom minden tagja számára elerhetők legyenek.
több mint 10 éve
resistance is futile Las Vegas Raiders Michigan Wolverines 34 790
 index.hu/gazdasag/penzbeszel/2016/04/18/korhaz_orvos_egeszsegugy_betegseg_lantos_gabriella_elso_resz/

Doc, mit gondolsz?
több mint 10 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 37 313 — NFL bracket champion '26
már tényleg nem értem, hogy miért kellett az opni-t bezárni anno.
Klaci79
Kezdik belátni a hibát:  www.napi.hu/magyar_gazdasag/nem_lesz_szuperkorhaz_ujranyitjak_az_opni-t.613137.html


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 10 éve
Klaci79 Pittsburgh Steelers Indiana Hoosiers 24 107
 444.hu/2016/04/18/matolcsy-a-magyar-allam-vezetoit-jol-meg-kell-fizetni?fbfanpage444+20160418+1529
Egyet kell értsek a szoci képviselővel: Matolcsi szavaira tényleg nem lehet egyszerű választ találni. Ahogy olvasom egyszerűen úgy érzem magam, mint egy komédiában és már tényleg nem értem, hogy miért kellett az opni-t bezárni anno.
több mint 10 éve
Kampman Green Bay Packers Wisconsin Badgers 32 276
több mint 10 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 85 680 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
A reformok működnek!
több mint 10 éve
resistance is futile Las Vegas Raiders Michigan Wolverines 34 790
 444.hu/2016/04/15/az-ugyeszseg-hibai-miatt-megszuntethetik-a-tarsoly-csaba-elleni-eljarast

Muhahahahahaha
több mint 10 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 37 150 — #NoStress
Húúú az sokkal jobb lesz. 😊
Lecsó
Az egyik buzizik, a masik meg latens buzi, elorelepes😀
dankodavid
nanana, már a felesége is megmondta, hogy nem az
slowmotion
Vajnáné is azt szokta mondani, hogy szereti a férjét. A valóság meg attól még lehet egy másik dolog.
Ettemlevest
hát ha nekem a picsám alá tolnának egy rakás céget meg magyar szinten komoly luxust meg híres ismerőst, akkor én is szeretném a férjem. illetve az én esetemben ugye a feleségem.
csak a feleségem nem csinált castingcéget nekem, és nincs az ő kezében a magyar filmipar, és nem visz el az Oscar-gálára. többek között.
baszki, jobban belegondolva inkább nem is szeretem 😉
slowmotion
szerintem a férjed is 😉
Negritis
???
slowmotion
hát ha nekem a picsám alá tolnának egy rakás céget meg magyar szinten komoly luxust meg híres ismerőst, akkor én is szeretném a férjem ha ezt a luxust megkapnád, mindegy lenne, hogy nő vagy pasi az illető😊
NB2
ja... azért van, amit pénzért sem tennék meg
slowmotion
Mind ezt mondja. 😉

több mint 10 éve
Klaci79 Pittsburgh Steelers Indiana Hoosiers 24 107
Húúú az sokkal jobb lesz. 😊
Lecsó
Az egyik buzizik, a masik meg latens buzi, elorelepes😀
dankodavid
nanana, már a felesége is megmondta, hogy nem az
slowmotion
Vajnáné is azt szokta mondani, hogy szereti a férjét. A valóság meg attól még lehet egy másik dolog.
Ettemlevest
hát ha nekem a picsám alá tolnának egy rakás céget meg magyar szinten komoly luxust meg híres ismerőst, akkor én is szeretném a férjem. illetve az én esetemben ugye a feleségem.
csak a feleségem nem csinált castingcéget nekem, és nincs az ő kezében a magyar filmipar, és nem visz el az Oscar-gálára. többek között.
baszki, jobban belegondolva inkább nem is szeretem 😉
slowmotion
szerintem a férjed is 😉
Negritis
???
slowmotion
hát ha nekem a picsám alá tolnának egy rakás céget meg magyar szinten komoly luxust meg híres ismerőst, akkor én is szeretném a férjem ha ezt a luxust megkapnád, mindegy lenne, hogy nő vagy pasi az illető😊
NB2
ja... azért van, amit pénzért sem tennék meg
slowmotion
de minden másra ott a mastercard 😊
több mint 10 éve
slowmotion Dallas Cowboys 27 982 — Cowboys fan
Húúú az sokkal jobb lesz. 😊
Lecsó
Az egyik buzizik, a masik meg latens buzi, elorelepes😀
dankodavid
nanana, már a felesége is megmondta, hogy nem az
slowmotion
Vajnáné is azt szokta mondani, hogy szereti a férjét. A valóság meg attól még lehet egy másik dolog.
Ettemlevest
hát ha nekem a picsám alá tolnának egy rakás céget meg magyar szinten komoly luxust meg híres ismerőst, akkor én is szeretném a férjem. illetve az én esetemben ugye a feleségem.
csak a feleségem nem csinált castingcéget nekem, és nincs az ő kezében a magyar filmipar, és nem visz el az Oscar-gálára. többek között.
baszki, jobban belegondolva inkább nem is szeretem 😉
slowmotion
szerintem a férjed is 😉
Negritis
???
slowmotion
hát ha nekem a picsám alá tolnának egy rakás céget meg magyar szinten komoly luxust meg híres ismerőst, akkor én is szeretném a férjem ha ezt a luxust megkapnád, mindegy lenne, hogy nő vagy pasi az illető😊
NB2
ja... azért van, amit pénzért sem tennék meg
több mint 10 éve
Ettemlevest Chicago Bears 1 134 — Bears fan
Húúú az sokkal jobb lesz. 😊
Lecsó
Az egyik buzizik, a masik meg latens buzi, elorelepes😀
dankodavid
nanana, már a felesége is megmondta, hogy nem az
slowmotion
Vajnáné is azt szokta mondani, hogy szereti a férjét. A valóság meg attól még lehet egy másik dolog.
Ettemlevest
hát ha nekem a picsám alá tolnának egy rakás céget meg magyar szinten komoly luxust meg híres ismerőst, akkor én is szeretném a férjem. illetve az én esetemben ugye a feleségem.
csak a feleségem nem csinált castingcéget nekem, és nincs az ő kezében a magyar filmipar, és nem visz el az Oscar-gálára. többek között.
baszki, jobban belegondolva inkább nem is szeretem 😉
slowmotion
Te (meg én, meg majd mindenki) még ilyen esetben sem a feleséged szeretnéd, hanem csak azt, amit ad neked. És csak addig, amíg biztosítja ezt. De ez már nem politika 😊

touchdown..... touchdown, bears!!
több mint 10 éve
NB2 New England Patriots 28 741 — nabege2@yahoo.com
Húúú az sokkal jobb lesz. 😊
Lecsó
Az egyik buzizik, a masik meg latens buzi, elorelepes😀
dankodavid
nanana, már a felesége is megmondta, hogy nem az
slowmotion
Vajnáné is azt szokta mondani, hogy szereti a férjét. A valóság meg attól még lehet egy másik dolog.
Ettemlevest
hát ha nekem a picsám alá tolnának egy rakás céget meg magyar szinten komoly luxust meg híres ismerőst, akkor én is szeretném a férjem. illetve az én esetemben ugye a feleségem.
csak a feleségem nem csinált castingcéget nekem, és nincs az ő kezében a magyar filmipar, és nem visz el az Oscar-gálára. többek között.
baszki, jobban belegondolva inkább nem is szeretem 😉
slowmotion
szerintem a férjed is 😉
Negritis
???
slowmotion
hát ha nekem a picsám alá tolnának egy rakás céget meg magyar szinten komoly luxust meg híres ismerőst, akkor én is szeretném a férjem ha ezt a luxust megkapnád, mindegy lenne, hogy nő vagy pasi az illető😊