Újra működik a regisztráció és az email küldés a feliratkozott topikokra!

Politika

63 feliratkozó

több mint 10 éve
resistance is futile Las Vegas Raiders Michigan Wolverines 34 831
azért az se semmi, hogy Tóni vezetésével újraéled a propaganda minisztérium.
gabtsi
Pedig ő igazán hülye hozzá.
több mint 10 éve
gabtsi Cincinnati Bengals 6 698 — one & done
azért az se semmi, hogy Tóni vezetésével újraéled a propaganda minisztérium.

ami nem hajlik, az törik!
több mint 10 éve
Lecsó Denver Broncos 3 401
 24.hu/kozelet/2015/09/17/orbannak-igaza-van-de-mar-keso-az-iszlam-megszallja-europat/
ZoliZoltán
Hagyjuk már ezt... Egyházak egyházak ellen, vallások vallások ellen, egyik álszent fasz a másik ellen...
Nehogy már az magyarázzon integrációról. meg barbárságról, akinek az egyháza 500 éve még több százezer nőt ölt meg boszorkánysága hivatkozva? És akkor a többiről még nem is beszélek.

Nálam minden vallás megbukik a születésénél, mert gyarló, önző emberek irányítják, akik istenük földi helytartójának vallják magukat, de közben ugyanolyan gecik, mint az ateisták, és csak egy kiugrási lehetőséget látnak abban, hogy embereket hülyítenek a paradicsommal meg a 40 szűzzel.

Szerkesztette: Lecsó
több mint 10 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 58 967 — The Mathematician
kiváncsi leszek h a Röszkei balhé után hány hasonló lesz

 index.hu/kulfold/2015/09/22/harom_szomaliai_menekult_pert_nyert_magyarorszag_ellen/
Negritis
Strassbourg nekunk nem pofazik! Majd ha hazai birosag iteli meg!

(ez 4 eves eset..)
Igor
igen 4 éves eset, nem vitatom ezt a részét
de sztem lesz jópár per a mostani balhéból is ami szintén kb 4 év múlva zárul le

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 10 éve
Igor Baltimore Ravens TCU Horned Frogs 16 847 — Dr Kongó fan
kiváncsi leszek h a Röszkei balhé után hány hasonló lesz

 index.hu/kulfold/2015/09/22/harom_szomaliai_menekult_pert_nyert_magyarorszag_ellen/
Negritis
Strassbourg nekunk nem pofazik! Majd ha hazai birosag iteli meg!

(ez 4 eves eset..)

Szerkesztette: Igor

We didn't take this lightly for Johnny Unitas to share this plaza with the greatest defensive player of all time. (Steve Biscotti)

We did it our way. We made sure they started putting in rules for offense! (Ray Lewis)
több mint 10 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 58 967 — The Mathematician
kiváncsi leszek h a Röszkei balhé után hány hasonló lesz

 index.hu/kulfold/2015/09/22/harom_szomaliai_menekult_pert_nyert_magyarorszag_ellen/

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 10 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 58 967 — The Mathematician
"Ezek az emberek nem integrálhatóak" pont ez a felfogás lesz az oka ha tényleg nem sikerül az integráció

de eleve az egész a szokásos maszlag, semmi értelme
ha nem jönnének szerencsétlenek akkor is hanyatlana a kereszténység mert nem képes az sem választ adni semmire
mondjuk Ferenc pápa nekem eddig szimpatikus

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 10 éve
sutianap Pittsburgh Steelers Pittsburgh Panthers 13 903 — capitaine du château de Vienne 1487
 24.hu/kozelet/2015/09/17/orbannak-igaza-van-de-mar-keso-az-iszlam-megszallja-europat/
ZoliZoltán
a magyar kopt ortodox egyház - nem kicsit gittegylet szagú

csak tegyünk egy gondolatkísérletet, mer a megszállók nem így szoktak kinézni, - mi van ha az iszlám bukott meg, s ez a tenger nép épp azért érkezik, mert nincs az iszlámnak válasza a problémákra, mer a modern iszlám megbukott, s ami választás van az egy szekuláris törzsi középkor, s ezér jönnek.


Aki nem hiszi, annak utánajárnak
több mint 10 éve
ZoliZoltán Minnesota Vikings 5 369 — E/1
 24.hu/kozelet/2015/09/17/orbannak-igaza-van-de-mar-keso-az-iszlam-megszallja-europat/
több mint 10 éve
Janek Philadelphia Eagles Florida Gators 17 091 — Apu ökölbeszorított keze
Nem tudom Torok Gabor hova tartozik -ha igen- de ejszaka belefutottam egy radio riportba eleg jol es vilagosan elemezte a politikai helyzetet.
A partok menekult ugyi helyzete volt a tema ki hogy reagalt stb
Vki esetleg vélemény?
Janek
 torokgaborelemez.blog.hu/
fidesz holdudvar volt, de egyre inkább elmozgott a hivatalostól, aztán jött a veszprémi választás, ahol alátettek neki, hogy a Lajos ellen indulna. Azt lehúzta a rollót, most egy kicsit éledezik fészen
sutianap
ő a centrum akar lenni, meg azt játssza, hogy mindig azonos távolságot tart mindenkitől.. nyilván nem megy, mert itthon a közép el van tolódva, de jelenleg a legcentristább elemző
Gyurma
Én ugye alapból kételkedve fogadom be a politikai infokat mert ugye a politika az a választók megnyerésére játszik,kinek épp milyen módszerhez van ereje,pénze ,erkölcse ...

De valahol felüdülés volt hallani,hogy nem csak a aknazár vs jaj szegény szerencsétlenek kommunikáció van,illetve arra is adott egy magyarázatot kinek épp melyik használható.

Summa summa szerinte OV a nyertese ennek is

több mint 10 éve
Gyurma Pappa New Orleans Saints Tulane Green Wave 16 046 — zászló zászló szív
Nem tudom Torok Gabor hova tartozik -ha igen- de ejszaka belefutottam egy radio riportba eleg jol es vilagosan elemezte a politikai helyzetet.
A partok menekult ugyi helyzete volt a tema ki hogy reagalt stb
Vki esetleg vélemény?
Janek
 torokgaborelemez.blog.hu/
fidesz holdudvar volt, de egyre inkább elmozgott a hivatalostól, aztán jött a veszprémi választás, ahol alátettek neki, hogy a Lajos ellen indulna. Azt lehúzta a rollót, most egy kicsit éledezik fészen
sutianap
ő a centrum akar lenni, meg azt játssza, hogy mindig azonos távolságot tart mindenkitől.. nyilván nem megy, mert itthon a közép el van tolódva, de jelenleg a legcentristább elemző

több mint 10 éve
sutianap Pittsburgh Steelers Pittsburgh Panthers 13 903 — capitaine du château de Vienne 1487
Nem tudom Torok Gabor hova tartozik -ha igen- de ejszaka belefutottam egy radio riportba eleg jol es vilagosan elemezte a politikai helyzetet.
A partok menekult ugyi helyzete volt a tema ki hogy reagalt stb
Vki esetleg vélemény?
Janek
 torokgaborelemez.blog.hu/
fidesz holdudvar volt, de egyre inkább elmozgott a hivatalostól, aztán jött a veszprémi választás, ahol alátettek neki, hogy a Lajos ellen indulna. Azt lehúzta a rollót, most egy kicsit éledezik fészen


Aki nem hiszi, annak utánajárnak
több mint 10 éve
Janek Philadelphia Eagles Florida Gators 17 091 — Apu ökölbeszorított keze
Nem tudom Torok Gabor hova tartozik -ha igen- de ejszaka belefutottam egy radio riportba eleg jol es vilagosan elemezte a politikai helyzetet.
A partok menekult ugyi helyzete volt a tema ki hogy reagalt stb
Vki esetleg vélemény?

több mint 10 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 24 960 — The only discipline that lasts, is self discipline
Minden "valamirevaló" hatalom táplálja az ellenségképet az "allatvalóiban". Valakit kell okolni, valakitől kell félni. Szükségünk van rá. Legyen az zsidó, arab, kommunista, amerikai, román, fasiszta vagy bármi... Értelmiségi vagy éppen a pék.. Mindegy, csak legyen kit gyűlölni.
kittli
Akkor van így, ha bajokat és hibákat kell elfedni. Amíg van munkád, keresel annyit, hogy fizesd a számládat, nincs kedved gyűlölködni sem. Ha kirúgnak, aggódsz, hogy hogyan tartsd el a családodat, vagy csak éppen be vagy feszülve a mindennapjaid miatt, akkor keresel célpontokat az idegesség levezetésére. Enyhébb esetben ez kimerül egy elem-leeresztős asztal alá ivászatban, durvább esetben bemész a munkahelyedre egy kalasnyikovval. De úgy általában vevőbb leszel azokra, akik mutogatnak neked, a füledbe suttognak, segítve kiválasztani, hogy kit utálhass. 😊


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 10 éve
kittli Pittsburgh Steelers 2 947 — Steelers fan
Szerintem az idealis kulugyminiszter a nyilvanossag elott "puhany" (ertsd kifogastalan viselkedesu uriember, aki mindig flexibilis), es a szinfalak mogott kemeny (ha kell.)
Szijjarto ur kb az ellentete, inkabb tunik az unortodox vadkan/Hruscsov-fele cipo-diplomacia jeles kepviselojenek.
Igor
Ebben a kormányban a külügyminiszter is kormányszóvivő. 😊

Itt mindenki hazafelé beszél, tesznek arra, hogy ki mit gondol a határon túl. Úgy vannak vele, hogy a hülye nép úgyse fogja föl, ha a azért szopunk meg valamit, mert nemzetközi viszonylatban elcsesztük. Sőt, még jól is jön majd. Lesz újabb téma ami okod ad arra, hogy szidhassuk a világot és erősítsük a mindenki ellenünk van, de mi csakazértis hangulatot.
peterk2005
Minden "valamirevaló" hatalom táplálja az ellenségképet az "allatvalóiban". Valakit kell okolni, valakitől kell félni. Szükségünk van rá. Legyen az zsidó, arab, kommunista, amerikai, román, fasiszta vagy bármi... Értelmiségi vagy éppen a pék.. Mindegy, csak legyen kit gyűlölni.

"Kegyes Urunk soká éljen,
egészségben, dicsőségben!"
Zászló, zászló, szív.
több mint 10 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 24 960 — The only discipline that lasts, is self discipline
Szerintem az idealis kulugyminiszter a nyilvanossag elott "puhany" (ertsd kifogastalan viselkedesu uriember, aki mindig flexibilis), es a szinfalak mogott kemeny (ha kell.)
Szijjarto ur kb az ellentete, inkabb tunik az unortodox vadkan/Hruscsov-fele cipo-diplomacia jeles kepviselojenek.
Igor
Ebben a kormányban a külügyminiszter is kormányszóvivő. 😊

Itt mindenki hazafelé beszél, tesznek arra, hogy ki mit gondol a határon túl. Úgy vannak vele, hogy a hülye nép úgyse fogja föl, ha a azért szopunk meg valamit, mert nemzetközi viszonylatban elcsesztük. Sőt, még jól is jön majd. Lesz újabb téma ami okod ad arra, hogy szidhassuk a világot és erősítsük a mindenki ellenünk van, de mi csakazértis hangulatot.


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 10 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 58 967 — The Mathematician
egyre jobbak a hírek

 hvg.hu/itthon/20150921_Magyarorszagrol_megsem_helyeznenek_at_men

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 10 éve
ZoliZoltán Minnesota Vikings 5 369 — E/1
Egész Európa az,ha kikérik maguknak ha nem...
több mint 10 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 58 967 — The Mathematician
Nehéz eldönteni, hogy ki a gázabb. Szijjártó az agyatlan csapkodásával, vagy a román külügyminiszter akinek sikerült "autistának" neveznie a kormány intézkedéseit.
Schleck
az autisták kikérik maguknak 😀

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 10 éve
Igor Baltimore Ravens TCU Horned Frogs 16 847 — Dr Kongó fan
Szerintem az idealis kulugyminiszter a nyilvanossag elott "puhany" (ertsd kifogastalan viselkedesu uriember, aki mindig flexibilis), es a szinfalak mogott kemeny (ha kell.)
Szijjarto ur kb az ellentete, inkabb tunik az unortodox vadkan/Hruscsov-fele cipo-diplomacia jeles kepviselojenek.

Szerkesztette: Igor

We didn't take this lightly for Johnny Unitas to share this plaza with the greatest defensive player of all time. (Steve Biscotti)

We did it our way. We made sure they started putting in rules for offense! (Ray Lewis)
több mint 10 éve
atapapa New Orleans Saints LSU Tigers 10 506 — #neverpunt
Mer gondolod magátór rázza? Ő most az ügyeletes pittbull, illetve nemis pitybull inkább tacskó
sutianap
Jaj hagyjuk mar ezt a bolcs vezer biztos nem tud rola dumat 😀 szerinted nem forgatokonyvbol jatszik ahol meg hangsulyokat is utemre mondjak.. egy olyan orszagban ahol a nagykoveteket hazahivjak politikai eligazitasra by nagy vezir? Lol
Josszi
Nem véletlenül van ott, egy Martonyival ezt nem lehetne eljátszatni.
Ördögi kör: a Petit már csak a megjelenése miatt is nehéz komolyan venni. Hitelesebb lenne ha valami komolyabb diplomata mondaná ezeket a dolgokat, csak ők ezt a szerepet nyilván nem akarják eljátszani. Marad valami megbízható pártdroid (Peti) aki viszont nemzetközi színtéren teljesen súlytalan.

Vagy egy jó nőt kéne odatenni, ha egy jó nő tolja a kemény szöveget, arra mindenki odafigyel. 😊
Jan
Ha nem rúgják ki rövid időn belül, akkor nyilván nem véletlen az ámokfutása.
De nem igazán látom értelmét: nemzetközi ügyekben egy frakcióvezető is lehet keménytökű faszagyerek honi médiában tett kirohanásokkal, a belpolitikai hatása nem lenne semmivel se kevesebb.
A nemzetközi kapcsolatokban az elmúlt hetekben viszont csak károk keletkeztek.

több mint 10 éve
Jan Pittsburgh Steelers 5 696 — Steelers fan
Ezt a Petigyereket nagyon gyorsan el kéne távolítani a miniszteri posztról.
Most az egy dolog, hogy mennyire van vagy nincs éppen igaza, az meg egy másik, hogy nem egy szétcsúszós fidelitasbuli utolsó óráiban hőbörög, hanem a diplomácia vezéreként kéne eljárnia.
atapapa
Nem véletlenül van ott, egy Martonyival ezt nem lehetne eljátszatni.
Ördögi kör: a Petit már csak a megjelenése miatt is nehéz komolyan venni. Hitelesebb lenne ha valami komolyabb diplomata mondaná ezeket a dolgokat, csak ők ezt a szerepet nyilván nem akarják eljátszani. Marad valami megbízható pártdroid (Peti) aki viszont nemzetközi színtéren teljesen súlytalan.

Vagy egy jó nőt kéne odatenni, ha egy jó nő tolja a kemény szöveget, arra mindenki odafigyel. 😊

Hungary has for some time felt like two different worlds running in tandem.

On Sunday night, those two worlds collided, and only one was real.

P.Kirby BBC 2026.04.13.
több mint 10 éve
Schleck New England Patriots Oregon Ducks 11 271 — ʞɔǝlɥɔS
Nehéz eldönteni, hogy ki a gázabb. Szijjártó az agyatlan csapkodásával, vagy a román külügyminiszter akinek sikerült "autistának" neveznie a kormány intézkedéseit.

több mint 10 éve
Josszi San Francisco 49ers Nevada Wolf Pack 4 755
Ezt a Petigyereket nagyon gyorsan el kéne távolítani a miniszteri posztról.
Most az egy dolog, hogy mennyire van vagy nincs éppen igaza, az meg egy másik, hogy nem egy szétcsúszós fidelitasbuli utolsó óráiban hőbörög, hanem a diplomácia vezéreként kéne eljárnia.
atapapa
Jaj hagyjuk mar ezt a bolcs vezer biztos nem tud rola dumat 😀 szerinted nem forgatokonyvbol jatszik ahol meg hangsulyokat is utemre mondjak.. egy olyan orszagban ahol a nagykoveteket hazahivjak politikai eligazitasra by nagy vezir? Lol

¯\_(ツ)_/¯ Csak egészség legyen, meg kerozin a repcsibe!
több mint 10 éve
Amador Los Angeles Rams 273
A Századvégtől szóltak, hogy a felmérések alapján a szavazóknak bejön az "eddig mindenki minket támadott, de kiderült, hogy igazunk volt, ezért szétrúgjuk bárki seggét, aki kritizálni merészel minket" stílus, így Szíjjártót ráállították erre a kommunikációs vonalra.