Újra működik a regisztráció és az email küldés a feliratkozott topikokra!

Politika

63 feliratkozó

több mint 10 éve
Josszi San Francisco 49ers Nevada Wolf Pack 4 755
Erre a riporter verősdire kíváncsi lennék azért a másik szemszögből is mert akkora kamu szarnak tűnik hogy csak na, persze vezető hír.
JayB
nem kamu mindenkit legyepáltak az első sorokból, köztük volt egy kishalomnyi újságíró is. DE ugye mit is keresett ott, tudósítjuk vagy gyártjuk?
sutianap
mit keresne? adja neked és nekem is a napi friss elborzasztó hírt, képekkel videókkal amin jót borzongunk majd ipod nyomogatás közben büfögünk egyet.. de gondolom előtte hergelte a tömeget hogy baszki idáig jöttetek és már fel is adjátok, semmi kőzápor vagy gumiégetés?
igaz Egyiptomban durvább dolgok történtek a tudósítókkal..
Josszi
igenis hergeli a tömeget, azzal, hogy úgy érzik betakarózhatnak az újságíróval, azzal hogy elbújnak az asszonyok meg a gyerekek mögé. Ki használ ki kit? Igenis kurvajól használják a sajtót, mindenki szír, mindenki január elsején született és mindenki beszopja a legordasabb hazugságokat is. A tegnapelőtt jöttem damaszkuszból, játékteremben dolgoztam, ja öcsém nekem meg háromágú kolbászom van, ha nagy helikoptert akarsz látni....
sutianap
De jo neked.. tudsz vele repulni 😀
Kicsit altalanositasz nem?
Josszi
Nem, egyszerűen csak használják a sajtót, nyomásgyakorlásra, ugyanúgy ahogy a gyerekeket eszközként használják fel és már ne haragudj, de kifordul a belem. Bedobni a gyereket a rendőrsorfalba??? Minden kizárólag eszköz, hogy az akaratukat érvényesítsék - ugye mikor a cionisták brekegtek az élőpajzsról, most ime elhozták nekünk eme kifinomult pszichológiai nyomásgyakorló eszközöket, a pofánkba. Áhh óriás hiba kényszeríteni akarni a magyarokat.... Akkor előpiszkálja a mélyről a legnagyobb nemzeti kincseket, a konokságot meg a dacot
sutianap
Azert erre rajatszott kormanyunk is. Egy oraval elotte meg megy busz,majd puff keritesajto zarul. Eljottel tobb ezer km persze h felmegy benned az agresszio. Plussz az a tobbezer aki nem ezt tette hanem tovabb folytatja folytatta mas iranyban? De most sikerul a szajizt eltalalni a nagy tobbsegnel. Neha ugy erzem egy szocialpszichologiai kiserlet az egesz..
Josszi
Neféjj nemsokára meggyönnek a moszad szakértői ők nem fognak csak szemmeresztgetésbe csóvágatni a fejüket. Bársonyszőnyeggel megy eléjük Vitya.
sutianap
Akkor ennek eloszele hogy a Zátévé is atkalibralta magat?
😀

¯\_(ツ)_/¯ Csak egészség legyen, meg kerozin a repcsibe!
több mint 10 éve
sutianap Pittsburgh Steelers Pittsburgh Panthers 13 903 — capitaine du château de Vienne 1487
Erre a riporter verősdire kíváncsi lennék azért a másik szemszögből is mert akkora kamu szarnak tűnik hogy csak na, persze vezető hír.
JayB
nem kamu mindenkit legyepáltak az első sorokból, köztük volt egy kishalomnyi újságíró is. DE ugye mit is keresett ott, tudósítjuk vagy gyártjuk?
sutianap
mit keresne? adja neked és nekem is a napi friss elborzasztó hírt, képekkel videókkal amin jót borzongunk majd ipod nyomogatás közben büfögünk egyet.. de gondolom előtte hergelte a tömeget hogy baszki idáig jöttetek és már fel is adjátok, semmi kőzápor vagy gumiégetés?
igaz Egyiptomban durvább dolgok történtek a tudósítókkal..
Josszi
igenis hergeli a tömeget, azzal, hogy úgy érzik betakarózhatnak az újságíróval, azzal hogy elbújnak az asszonyok meg a gyerekek mögé. Ki használ ki kit? Igenis kurvajól használják a sajtót, mindenki szír, mindenki január elsején született és mindenki beszopja a legordasabb hazugságokat is. A tegnapelőtt jöttem damaszkuszból, játékteremben dolgoztam, ja öcsém nekem meg háromágú kolbászom van, ha nagy helikoptert akarsz látni....
sutianap
De jo neked.. tudsz vele repulni 😀
Kicsit altalanositasz nem?
Josszi
Nem, egyszerűen csak használják a sajtót, nyomásgyakorlásra, ugyanúgy ahogy a gyerekeket eszközként használják fel és már ne haragudj, de kifordul a belem. Bedobni a gyereket a rendőrsorfalba??? Minden kizárólag eszköz, hogy az akaratukat érvényesítsék - ugye mikor a cionisták brekegtek az élőpajzsról, most ime elhozták nekünk eme kifinomult pszichológiai nyomásgyakorló eszközöket, a pofánkba. Áhh óriás hiba kényszeríteni akarni a magyarokat.... Akkor előpiszkálja a mélyről a legnagyobb nemzeti kincseket, a konokságot meg a dacot
sutianap
Azert erre rajatszott kormanyunk is. Egy oraval elotte meg megy busz,majd puff keritesajto zarul. Eljottel tobb ezer km persze h felmegy benned az agresszio. Plussz az a tobbezer aki nem ezt tette hanem tovabb folytatja folytatta mas iranyban? De most sikerul a szajizt eltalalni a nagy tobbsegnel. Neha ugy erzem egy szocialpszichologiai kiserlet az egesz..
Josszi
Neféjj nemsokára meggyönnek a moszad szakértői ők nem fognak csak szemmeresztgetésbe csóvágatni a fejüket. Bársonyszőnyeggel megy eléjük Vitya.


Aki nem hiszi, annak utánajárnak
több mint 10 éve
Josszi San Francisco 49ers Nevada Wolf Pack 4 755
Erre a riporter verősdire kíváncsi lennék azért a másik szemszögből is mert akkora kamu szarnak tűnik hogy csak na, persze vezető hír.
JayB
nem kamu mindenkit legyepáltak az első sorokból, köztük volt egy kishalomnyi újságíró is. DE ugye mit is keresett ott, tudósítjuk vagy gyártjuk?
sutianap
mit keresne? adja neked és nekem is a napi friss elborzasztó hírt, képekkel videókkal amin jót borzongunk majd ipod nyomogatás közben büfögünk egyet.. de gondolom előtte hergelte a tömeget hogy baszki idáig jöttetek és már fel is adjátok, semmi kőzápor vagy gumiégetés?
igaz Egyiptomban durvább dolgok történtek a tudósítókkal..
Josszi
igenis hergeli a tömeget, azzal, hogy úgy érzik betakarózhatnak az újságíróval, azzal hogy elbújnak az asszonyok meg a gyerekek mögé. Ki használ ki kit? Igenis kurvajól használják a sajtót, mindenki szír, mindenki január elsején született és mindenki beszopja a legordasabb hazugságokat is. A tegnapelőtt jöttem damaszkuszból, játékteremben dolgoztam, ja öcsém nekem meg háromágú kolbászom van, ha nagy helikoptert akarsz látni....
sutianap
De jo neked.. tudsz vele repulni 😀
Kicsit altalanositasz nem?
Josszi
Nem, egyszerűen csak használják a sajtót, nyomásgyakorlásra, ugyanúgy ahogy a gyerekeket eszközként használják fel és már ne haragudj, de kifordul a belem. Bedobni a gyereket a rendőrsorfalba??? Minden kizárólag eszköz, hogy az akaratukat érvényesítsék - ugye mikor a cionisták brekegtek az élőpajzsról, most ime elhozták nekünk eme kifinomult pszichológiai nyomásgyakorló eszközöket, a pofánkba. Áhh óriás hiba kényszeríteni akarni a magyarokat.... Akkor előpiszkálja a mélyről a legnagyobb nemzeti kincseket, a konokságot meg a dacot
sutianap
Azert erre rajatszott kormanyunk is. Egy oraval elotte meg megy busz,majd puff keritesajto zarul. Eljottel tobb ezer km persze h felmegy benned az agresszio. Plussz az a tobbezer aki nem ezt tette hanem tovabb folytatja folytatta mas iranyban? De most sikerul a szajizt eltalalni a nagy tobbsegnel. Neha ugy erzem egy szocialpszichologiai kiserlet az egesz..

¯\_(ツ)_/¯ Csak egészség legyen, meg kerozin a repcsibe!
több mint 10 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 58 967 — The Mathematician
ha a kerítés/plakátok helyett azon dolgozunk hogy tudjuk kezelni a szitut LEHET (kurvára nem biztos) hogy jobban nézne ki a dolog és kifelé is szimpatikusabbak lennénk
kétlem hogy működni fog a kerítés, főleg hogy lassan ott tartunk hogy az egész "balkáni" szakaszra kell
szerencsétlen belügyesek meg már a mostani szakaszt is csak nehezen viselik mi lesz ha 3x ekkora szakasz lesz?

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 10 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 24 246 — Axel Foley
 szegedma.hu/hir/szeged/2015/09/az-asotthalmi-tanyavilag-raszorultjainak-vittek-adomanyt-a-szegedi-civilek.html

Szegedi focidrukkerek.
Hamár kérdés volt róluk.

több mint 10 éve
NB2 New England Patriots 29 037 — nabege2@yahoo.com
Fantasztikus, horvátok bírták kemény 1 napot és most jönnek a horvát határon, Baranyába!
Kerítést húzunk ide is, akkor meg jönnek Románián át? Aztán meg hadakozunk míg bele nem döglünk??? Baromira nem jók a kilátások!
több mint 10 éve
sutianap Pittsburgh Steelers Pittsburgh Panthers 13 903 — capitaine du château de Vienne 1487
Erre a riporter verősdire kíváncsi lennék azért a másik szemszögből is mert akkora kamu szarnak tűnik hogy csak na, persze vezető hír.
JayB
nem kamu mindenkit legyepáltak az első sorokból, köztük volt egy kishalomnyi újságíró is. DE ugye mit is keresett ott, tudósítjuk vagy gyártjuk?
sutianap
mit keresne? adja neked és nekem is a napi friss elborzasztó hírt, képekkel videókkal amin jót borzongunk majd ipod nyomogatás közben büfögünk egyet.. de gondolom előtte hergelte a tömeget hogy baszki idáig jöttetek és már fel is adjátok, semmi kőzápor vagy gumiégetés?
igaz Egyiptomban durvább dolgok történtek a tudósítókkal..
Josszi
igenis hergeli a tömeget, azzal, hogy úgy érzik betakarózhatnak az újságíróval, azzal hogy elbújnak az asszonyok meg a gyerekek mögé. Ki használ ki kit? Igenis kurvajól használják a sajtót, mindenki szír, mindenki január elsején született és mindenki beszopja a legordasabb hazugságokat is. A tegnapelőtt jöttem damaszkuszból, játékteremben dolgoztam, ja öcsém nekem meg háromágú kolbászom van, ha nagy helikoptert akarsz látni....
sutianap
De jo neked.. tudsz vele repulni 😀
Kicsit altalanositasz nem?
Josszi
Nem, egyszerűen csak használják a sajtót, nyomásgyakorlásra, ugyanúgy ahogy a gyerekeket eszközként használják fel és már ne haragudj, de kifordul a belem. Bedobni a gyereket a rendőrsorfalba??? Minden kizárólag eszköz, hogy az akaratukat érvényesítsék - ugye mikor a cionisták brekegtek az élőpajzsról, most ime elhozták nekünk eme kifinomult pszichológiai nyomásgyakorló eszközöket, a pofánkba. Áhh óriás hiba kényszeríteni akarni a magyarokat.... Akkor előpiszkálja a mélyről a legnagyobb nemzeti kincseket, a konokságot meg a dacot

Szerkesztette: sutianap


Aki nem hiszi, annak utánajárnak
több mint 10 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 58 967 — The Mathematician
az indokolt a kerítésre ennyit tudok mondani :
 southpark.cc.com/full-episodes/s06e11-child-abduction-is-not-funny

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 10 éve
Josszi San Francisco 49ers Nevada Wolf Pack 4 755
Nem hinnem hogy a sajto hergelte oket, inkabb kulfoldi vagy akar sajat titkosszolgalatok inkabb eszembe jutnak a cirkusz sok oldalnak jol jon. Oroszoknak, nekunk is,hiszen indokolt a kerites a vedelem hiszen megmentjuk a "csurhetol" a kereszteny vilagot.

¯\_(ツ)_/¯ Csak egészség legyen, meg kerozin a repcsibe!
több mint 10 éve
Josszi San Francisco 49ers Nevada Wolf Pack 4 755
Erre a riporter verősdire kíváncsi lennék azért a másik szemszögből is mert akkora kamu szarnak tűnik hogy csak na, persze vezető hír.
JayB
nem kamu mindenkit legyepáltak az első sorokból, köztük volt egy kishalomnyi újságíró is. DE ugye mit is keresett ott, tudósítjuk vagy gyártjuk?
sutianap
mit keresne? adja neked és nekem is a napi friss elborzasztó hírt, képekkel videókkal amin jót borzongunk majd ipod nyomogatás közben büfögünk egyet.. de gondolom előtte hergelte a tömeget hogy baszki idáig jöttetek és már fel is adjátok, semmi kőzápor vagy gumiégetés?
igaz Egyiptomban durvább dolgok történtek a tudósítókkal..
Josszi
igenis hergeli a tömeget, azzal, hogy úgy érzik betakarózhatnak az újságíróval, azzal hogy elbújnak az asszonyok meg a gyerekek mögé. Ki használ ki kit? Igenis kurvajól használják a sajtót, mindenki szír, mindenki január elsején született és mindenki beszopja a legordasabb hazugságokat is. A tegnapelőtt jöttem damaszkuszból, játékteremben dolgoztam, ja öcsém nekem meg háromágú kolbászom van, ha nagy helikoptert akarsz látni....
sutianap
De jo neked.. tudsz vele repulni 😀
Kicsit altalanositasz nem?

¯\_(ツ)_/¯ Csak egészség legyen, meg kerozin a repcsibe!
több mint 10 éve
sutianap Pittsburgh Steelers Pittsburgh Panthers 13 903 — capitaine du château de Vienne 1487
Erre a riporter verősdire kíváncsi lennék azért a másik szemszögből is mert akkora kamu szarnak tűnik hogy csak na, persze vezető hír.
JayB
nem kamu mindenkit legyepáltak az első sorokból, köztük volt egy kishalomnyi újságíró is. DE ugye mit is keresett ott, tudósítjuk vagy gyártjuk?
sutianap
mit keresne? adja neked és nekem is a napi friss elborzasztó hírt, képekkel videókkal amin jót borzongunk majd ipod nyomogatás közben büfögünk egyet.. de gondolom előtte hergelte a tömeget hogy baszki idáig jöttetek és már fel is adjátok, semmi kőzápor vagy gumiégetés?
igaz Egyiptomban durvább dolgok történtek a tudósítókkal..
Josszi
igenis hergeli a tömeget, azzal, hogy úgy érzik betakarózhatnak az újságíróval, azzal hogy elbújnak az asszonyok meg a gyerekek mögé. Ki használ ki kit? Igenis kurvajól használják a sajtót, mindenki szír, mindenki január elsején született és mindenki beszopja a legordasabb hazugságokat is. A tegnapelőtt jöttem damaszkuszból, játékteremben dolgoztam, ja öcsém nekem meg háromágú kolbászom van, ha nagy helikoptert akarsz látni....


Aki nem hiszi, annak utánajárnak
több mint 10 éve
Josszi San Francisco 49ers Nevada Wolf Pack 4 755
Erre a riporter verősdire kíváncsi lennék azért a másik szemszögből is mert akkora kamu szarnak tűnik hogy csak na, persze vezető hír.
JayB
nem kamu mindenkit legyepáltak az első sorokból, köztük volt egy kishalomnyi újságíró is. DE ugye mit is keresett ott, tudósítjuk vagy gyártjuk?
sutianap
mit keresne? adja neked és nekem is a napi friss elborzasztó hírt, képekkel videókkal amin jót borzongunk majd ipod nyomogatás közben büfögünk egyet.. de gondolom előtte hergelte a tömeget hogy baszki idáig jöttetek és már fel is adjátok, semmi kőzápor vagy gumiégetés?
igaz Egyiptomban durvább dolgok történtek a tudósítókkal..

¯\_(ツ)_/¯ Csak egészség legyen, meg kerozin a repcsibe!
több mint 10 éve
sutianap Pittsburgh Steelers Pittsburgh Panthers 13 903 — capitaine du château de Vienne 1487
Erre a riporter verősdire kíváncsi lennék azért a másik szemszögből is mert akkora kamu szarnak tűnik hogy csak na, persze vezető hír.
JayB
nem kamu mindenkit legyepáltak az első sorokból, köztük volt egy kishalomnyi újságíró is. DE ugye mit is keresett ott, tudósítjuk vagy gyártjuk?
sutianap
Sajnos pont a balhét nem láttam egy hülye telefon miatt, de az előtte lévő pillanatokban tisztán látszott, hogy az első sorokban ott kattintgattak a képeikkel. Mikor jött a gáz és a víz, a tömeg elsöpörte őket, valamint a rendőr nem kérdez ilyenkor.
NB2
aindexen megvan pont a kirobbanás, kábé a harmadik sorból véve


Aki nem hiszi, annak utánajárnak
több mint 10 éve
NB2 New England Patriots 29 037 — nabege2@yahoo.com
Erre a riporter verősdire kíváncsi lennék azért a másik szemszögből is mert akkora kamu szarnak tűnik hogy csak na, persze vezető hír.
JayB
nem kamu mindenkit legyepáltak az első sorokból, köztük volt egy kishalomnyi újságíró is. DE ugye mit is keresett ott, tudósítjuk vagy gyártjuk?
sutianap
Sajnos pont a balhét nem láttam egy hülye telefon miatt, de az előtte lévő pillanatokban tisztán látszott, hogy az első sorokban ott kattintgattak a képeikkel. Mikor jött a gáz és a víz, a tömeg elsöpörte őket, valamint a rendőr nem kérdez ilyenkor.
több mint 10 éve
sutianap Pittsburgh Steelers Pittsburgh Panthers 13 903 — capitaine du château de Vienne 1487
Erre a riporter verősdire kíváncsi lennék azért a másik szemszögből is mert akkora kamu szarnak tűnik hogy csak na, persze vezető hír.
JayB
nem kamu mindenkit legyepáltak az első sorokból, köztük volt egy kishalomnyi újságíró is. DE ugye mit is keresett ott, tudósítjuk vagy gyártjuk?


Aki nem hiszi, annak utánajárnak
több mint 10 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 58 967 — The Mathematician
 pendulum.blog.hu/2015/09/16/mitoszok_es_tenyek_a_muzulman_bevandorlasrol

érdekes írás, nem mondom hogy 100%ig tényszerű, de egy olvasást minimum megér mindenkinek

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 10 éve
jorge Philadelphia Eagles 491 — kill, maim and destroy
 hunmob.com/hatarvedelem-parancsra-varunk/
baggio
fontos, hogy mindenki megfelelően értékelje a saját szerepét. parancsra? wtf?
több mint 10 éve
Josszi San Francisco 49ers Nevada Wolf Pack 4 755
nem ő volt aki azt mondta egy magyar baka szuronya felér 10 Nato katonával? 😀
Josszi
Az Lányi Zsolt volt.
Amador
köszönöm az infót 😀

¯\_(ツ)_/¯ Csak egészség legyen, meg kerozin a repcsibe!
több mint 10 éve
Ettemlevest Chicago Bears 1 134 — Bears fan
Amúgy a határvédő labdarúgó-szurkolókkal mi van mostanában? Emlékszem volt a hírekben, hogy a déli határon kóricálnak menekültek után nézve, mostanában viszont nem volt a hírekben (vagy csak én siklottam át felette)
JSanyo
gondolom a többség tanul, esetleg dolgozik, persze nem valószínű, hogy épp a szívsebészeten pörgetik a szikét, de valami egyszerűbbet. este hazamennek, esetleg kocsmába. moziba. sétálni. galambot etetni. ilyesmi.

zárt határok mellett nem igazán értem a kérdés relevanciáját.
jorge
jogos, és nyilván ezen a héten már kicsit idejétmúlt a kérdés, csak valahogy elhalkultak ezek a hangok már korábban is, kicsit furcsálltam.
JSanyo
 hunmob.com/hatarvedelem-parancsra-varunk/
baggio
Hozzászólások között: "...hogy újra legyen összefogás és eltűnjön a hangadók által szított megosztottság szurkoló, rendőr, zsidó, keresztény, között!"

Erre válasz: "Na azért ebből az összefogásból hagyjuk ki a zsidót! Miattuk van minden rossz."

😀

Egy kincs ez a cikk, új jelszót tűzhet zászlóra a hatalom: Nem leszünk gyarmat kalifátus!

touchdown..... touchdown, bears!!
több mint 10 éve
Amador Los Angeles Rams 273
nem ő volt aki azt mondta egy magyar baka szuronya felér 10 Nato katonával? 😀
Josszi
Az Lányi Zsolt volt.
több mint 10 éve
r.baggio New York Giants UCLA Bruins 65 119 — no es importante
Amúgy a határvédő labdarúgó-szurkolókkal mi van mostanában? Emlékszem volt a hírekben, hogy a déli határon kóricálnak menekültek után nézve, mostanában viszont nem volt a hírekben (vagy csak én siklottam át felette)
JSanyo
gondolom a többség tanul, esetleg dolgozik, persze nem valószínű, hogy épp a szívsebészeten pörgetik a szikét, de valami egyszerűbbet. este hazamennek, esetleg kocsmába. moziba. sétálni. galambot etetni. ilyesmi.

zárt határok mellett nem igazán értem a kérdés relevanciáját.
jorge
jogos, és nyilván ezen a héten már kicsit idejétmúlt a kérdés, csak valahogy elhalkultak ezek a hangok már korábban is, kicsit furcsálltam.
JSanyo
 hunmob.com/hatarvedelem-parancsra-varunk/


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 10 éve
JéBé Green Bay Packers 8 121
Erre a riporter verősdire kíváncsi lennék azért a másik szemszögből is mert akkora kamu szarnak tűnik hogy csak na, persze vezető hír.
több mint 10 éve
Josszi San Francisco 49ers Nevada Wolf Pack 4 755
A lista még gondolom bővíthető, de azért van pár alternatíva...

iktriad
körkörös támadásra kell felkészülni. 😀
Josszi
Für Lajos is a körkörös védelemről vizionált még az Antall kormány idején. LOL
iktriad
nem ő volt aki azt mondta egy magyar baka szuronya felér 10 Nato katonával? 😀

¯\_(ツ)_/¯ Csak egészség legyen, meg kerozin a repcsibe!
több mint 10 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 86 022 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
A lista még gondolom bővíthető, de azért van pár alternatíva...

iktriad
körkörös támadásra kell felkészülni. 😀
Josszi
Für Lajos is a körkörös védelemről vizionált még az Antall kormány idején. LOL
több mint 10 éve
Josszi San Francisco 49ers Nevada Wolf Pack 4 755
A lista még gondolom bővíthető, de azért van pár alternatíva...

iktriad
körkörös támadásra kell felkészülni, már tanulmányozzák Enver Hodzsa iránymutatásait, és a magyar üvegszálas betont is 😀

¯\_(ツ)_/¯ Csak egészség legyen, meg kerozin a repcsibe!