Újra működik a regisztráció és az email küldés a feliratkozott topikokra!

Politika

63 feliratkozó

több mint 13 éve
Kroos Dallas Cowboys 1 811 — Cowboys fan
Blből kivett pénzből most lesz kész az akadémia, több füves,műfüves pályával stb-vel. közösen az EGYETEMMEL... hoppá

PunBB bbcode test
több mint 13 éve
atapapa New Orleans Saints LSU Tigers 10 506 — #neverpunt
Annak idején több helyen is olvastam, hogy a BL-ből érkező milliárdok után abban az évben a DVSC százmilliókat csengetett be az államkasszába adók címén, a tulajdonosok abban az évben ki is vettek egy csomó osztalékot, amiből így még a résztulajdonos önkormányzatnak is ment vissza pénz (de nem ezért kell most nekik stadiont adni, ez csak mutatja, hogy kicsit sikeresebb labdarúgással milyen pénz jöhetne 1-1 klubhoz egy évben).

A Fradi stadionjából próbálnak másodlagos pénzt beszedni azzal, hogy a telket feldarabolják és a stadionra fel nem használt területet értékesítik, konferenciatermet tesznek az új stadionba, próbálják a meccsnapokon kívül is hasznosítani az objektumot A DVSC pályáját is próbálják bevonni a közösségi életbe, de ott nem tudom, hogy a meccseken kívül hogyan tudna pénzt termelni a stadion.

Persze ennek az egésznek csak akkor van értelme (figyelmen kívül hagyva most a válságot és azt, hogy ennek a pénznek ki tudna jobb helyet találni), ha a jobb körülmények több nézőt vonzanak majd és az utóbbi néhány évben elért 1-1 - magyar szemmel nézve - kupasiker állandósulni fog.
De a magyar foci állami pénz nélkül ilyen piaci viszonyok mellett csak rosszabb lesz, az első lépéseket ezen az úton muszáj közpénzből finanszírozni, ahogy a világ minden táján a legtöbb klubcsapat mögött valamilyen közpénz van.
És a foci nem csak példaképeket nevelhet, mozgásra ösztönözhet, de szórakozást is nyújt (már akinek). Rossz és demagóg példa lesz, de egy Operaház is évi 5 milliárd állami támogatást kap, miközben ehhez az összeghez kábé másfélmilliárdot tud a saját bevételeiből hozzáadni, ebből 10 év alatt 4-5 stadion épülhetne az országban. Persze a magyar opera jobban viszi az ország hírét, mint a magyar foci, imádják a külföldiek is látogatni, magasabb színvonalú szórakozást nyújt, de attól se várja el senki, hogy állami fillér nélkül üzemeljen, mert annál több funkciója van, mint hogy pénzügyileg minden évben pluszt hozzon.

Írom mindezeket úgy, hogy évente az elsőtől az utolsó percig megnézek talán két soccer-meccset, ebből a kettőből se részesedik egy magyar klubcsapat sem. Viszont emlékszem, hogy régebben egy kisebb magyar focisiker is milyen nagy örömet tudott számomra okozni, és a Puskástól nem messze lakva néha ezt az érzést ma is látom a szurkolók arcán.

több mint 13 éve
Kroos Dallas Cowboys 1 811 — Cowboys fan
El hiheted hogy nem sok köze van hozzá Kósának,még ha az úr Fidesz szimpatizáns. jó párat ismerek közölük... ők meg a Fidesz 😀😀
Egy mezei debreceni szurkolónak is ez a véleménye párttól függetlenül. Stílus mondtam már nem volt jó.
De ezeknek az embereknek sokkal többet jelent a klub, mint azt itt eltudják páran képzelni.

De őket Fidesz küldi persze mert az egyiknek van a Fideszhez köze.., hahásokat meg nem Bajnaiék pénzelik nyilván..😀

PunBB bbcode test
több mint 13 éve
gabtsi Cincinnati Bengals 6 698 — one & done
Ehhez plusz megjegyzés, hogy a debreceni HaHa-ellenes ultrabezavarás mögött is Kósa állhat, a nagydarab IQ-hiányos dumagép Szepesi Miklós Zsolt, aki 2010-ben a Hajdú megyei Fidesz listáján szerepelt, mint jelölt, jelenleg a Vállalkozók Pártjának a megyei elnöke.
Dzsokijuing
nekem is van megjegyzés: nekem mindegy ki küldte, Igazat szólt, csak kár h annyira primitíven próbálta a "hallgatóság" tudtára adni, hogy csak ez maradt meg mindenkiben.

ami nem hajlik, az törik!
több mint 13 éve
Dzsokijuing Dallas Cowboys Texas Longhorns 11 084 — Saturday Night Lights
de milyen több száz milliója ? nincs magyarországon nyereséges futballcsapat nem is volt sztem soha, ha a debrecennek volt valaha több bevétele mint kadása, az éppen fedezete a tulajdonosi kölcsönt amit szima évek óta fosott bele, ki is vett azonnal.

és akkor még nem is tettünk említést arról, hogy lényegében ott is kósa a főnök, az önkormányzat nem kevéske pénzt ölt a csapat működésébe, lévén hogy "kisebbségi" tulajdonos. maximum a járulékokról lehetne beszélni, de arról is csak az elmúlt egy, max két szezonban amióta nem arculatátvitel van hanem ekho. sehol nem fizetett többszázmillió adót a debrecen. több tizet is max kis túlzással.gabtsi
Ehhez plusz megjegyzés, hogy a debreceni HaHa-ellenes ultrabezavarás mögött is Kósa állhat, a nagydarab IQ-hiányos dumagép Szepesi Miklós Zsolt, aki 2010-ben a Hajdú megyei Fidesz listáján szerepelt, mint jelölt, jelenleg a Vállalkozók Pártjának a megyei elnöke.

Nézz egyenesen előre. Mi van ott?
Ha annak látod, ami,
Sohasem hibázol.
(Bassui Tokusho zen mester tanácsa a Line of Scrimmage-en)
több mint 13 éve
Kroos Dallas Cowboys 1 811 — Cowboys fan
 www.vg.hu/kozelet/tarsadalom/gyermekszegenyseg-magyarorszag-szegyenkezhet-376210
Na, akkor mi a fontosabb?laccoo74
nem hiszem hogy ha nem lenne stadion építés, más is jobb lenne, vagy változna, vagy megoldaná a problémákat. 80 évente csak bele kell férni 1-2 ki.aszott stadion egy ország életébe.
annyi de annyi más hülyeségekre megy el több ezer milliárd, az senkit se zavar igazán. Megy a semmire a roma felzárkóztatás, csak nyelik a pénzt, de itt összeszednénk páran hogy mirre mennyire ment, FELESLEGESEN olyan összegek jönnének ki h fel se lehetne fogni.

PunBB bbcode test
több mint 13 éve
laccoo74 Chicago Bears 2 986 — Kőkorszaki maci
 www.vg.hu/kozelet/tarsadalom/gyermekszegenyseg-magyarorszag-szegyenkezhet-376210
Na, akkor mi a fontosabb?
több mint 13 éve
gabtsi Cincinnati Bengals 6 698 — one & done
annyit tennék hozzá, hogy nem a beruházással van baj, hanem, hogy (megint) olyan beruházást támogatnak ami semmilyen valós (gazdasági) értéket nem állít elő a ráfordítás után. de nem hogy nem állít elő, hanem nem is követel meg ezért semmit az állam, nem szorulnak rá a támogatottak, hogy maguk állítsanak elő értéket a cél érdekében.. más téma de ez a bajom a TAO-val is.
nincs koncepció a futballon kívüli hasznosításra, hogy miből lehetne rentábilisan üzemeltetni ezeket a létesítményeket, és ne okozzon extra terhet a fenntartónak az üzemeltetés, mert az, hogy felépítik, csak az egyik része a dolognak.

ami nem hajlik, az törik!
több mint 13 éve
Gyurma Pappa New Orleans Saints Tulane Green Wave 16 056 — zászló zászló szív
Nem valószínű h társadalmilag hasznosabb vagy, sértés nélkül mondva.
Kroos
Úgy kezdtem, hogy tegyük fel, de legközelebb kiírom, majd hogy "irónia indul".

Egyébként ha úgy nézzük, a társadalmi hasznosság egy érdekes kérdés. Számomra a DVSC (a Fradi, a PMFC, az ETO stb) haszna 0. Hosszútávon nincs olyan sport egyesület a világon, ami a hasznot hozna az őt támogató államnak, mert ha így lenne, akkor nem szorulna támogatásra.
Amit gabtsi is ír: értelmezhetetlen társadalmi szempontból pl. az állami alkalmazottak adója. Így értelmezhetetlen a sportcsapatok adója is.

Ne érts félre, nem sajnálnám a pénzt a Loktól, ha nem látnám közben nap, mint nap, hogy az iskolaigazgató anyósom mit szív azzal, hogy egyben tartsa az iskolát, hogy legyen mit ennie a gyerekeknek. Kell költeni a sportra, támogatom is, hogy költsenek rá, de ne legyen prioritás, egy olyan országban, ahol épp összedőlni készülnek a legfőbb állami elosztó rendszerek. És hozzáteszem, ez nem a OV-ék hibája csak és kizárólag. És a stadion építés nem társadalmi érdek. Ez bizony Kósa úr & társai érdeke. És hogy mondjak mást is: a EKF sem az én (társadalom) érdekem volt.

több mint 13 éve
gabtsi Cincinnati Bengals 6 698 — one & done
de milyen több száz milliója ? nincs magyarországon nyereséges futballcsapat nem is volt sztem soha, ha a debrecennek volt valaha több bevétele mint kadása, az éppen fedezete a tulajdonosi kölcsönt amit szima évek óta fosott bele, ki is vett azonnal.

és akkor még nem is tettünk említést arról, hogy lényegében ott is kósa a főnök, az önkormányzat nem kevéske pénzt ölt a csapat működésébe, lévén hogy "kisebbségi" tulajdonos. maximum a járulékokról lehetne beszélni, de arról is csak az elmúlt egy, max két szezonban amióta nem arculatátvitel van hanem ekho. sehol nem fizetett többszázmillió adót a debrecen. több tizet is max kis túlzással.

ami nem hajlik, az törik!
több mint 13 éve
Kroos Dallas Cowboys 1 811 — Cowboys fan
Egy szóval se írtam h azért mert jó adózó, meg hogy megérdemli. Csak feljött h az adózók pénzéből, ergó a DVSC több száz milliója is belemegy.
Nem valószínű h társadalmilag hasznosabb vagy, sértés nélkül mondva.
Most az elmúlt évbe bele lehet kötni, meg kb 10-et írtam, de lehet megnézzük van 10 év.

PunBB bbcode test
több mint 13 éve
Gyurma Pappa New Orleans Saints Tulane Green Wave 16 056 — zászló zászló szív
Még egyszer az elmúlt években több száz milliót adóztak,nem az elmúlt 2 évről beszélek. jó pár éve(10 kb.) az egyetlen nyereséges klub folyamatosan.

Kroos
Érdektelen, hogy az elmúlt 10 évben mennyit adóztak, de cirka 400 millió a szám (2009-ben fizettek nagyon sokat). Ez sincs arányban 15-20 milliárddal. Tegyük fel, hogy évente ~1 millió körül fizetek be. Szerény leszek, csak egy éves befizetés után kérek 37,5 millióért valamit. Szerintem társadalmilag vagyok annyira hasznos, mint a DVSC. Ja, hogy rajtam keresztül nem lehet kivenni a beruházás felét...

Tavaly - 227.014.000 Ft veszteségről számoltak be. Tehát ennyit a 10 éves nyereségességről. (forrás:  e-beszamolo.kim.gov.hu, DVSC Futball Szervező Zrt)

szerk.: tisztában vagyok vele, hogy állami hozzájárulás nélkül nem lesz stadion. Én azt vonom kétségbe, hogy MOST kell stadion, és azt az argumentumodat vonom kétségbe, hogy DVSC megérdemli AZÉRT, mert ő jó adózó.

több mint 13 éve
atapapa New Orleans Saints LSU Tigers 10 506 — #neverpunt
A legfőbb érvem az oktatási forráskivonás vs. stadionépítés. Ebben mi a demagógia? A kormány rövid távú népszerűséghajhászásért feléli a jövőt.Dzsokijuing
Bizonyos területeken ez igaz (13. havi nyugdíj), de bekapcsolva a tévét nem úgy érzem, hogy a felsőoktatással kapcsolatos lépések akkora népszerűséget hoznának a kormánynak. A stadionépítések sem, menj az NSO-ra, klikkelj egy stadionépítéssel kapcsolatos cikkre, a hozzászólások zöme arról szól, hogy miért kell ezt. Ha egy sportoldalon ez megy, akkor mit gondolhat a társadalom egésze?

Ha az a kérdés, hogy az elmúlt évtizedekben melyik volt a nagyobb vesztes, a felsőoktatás vagy a sport, akkor egyértelműen az utóbbi szedett össze nagyobb sebeket, ezért vélem demagógnak a kettő teljesítményének összemérését.
Meg azért is, mert a sport sem csak az eredményekről szól, ahogy az oktatás sem Ez is képes multiplikatív hatásaival megfelelő bevételt termelni, nem csak a klubok számára, az egészségmegőrzésről nem is beszélve.

Én támogatom, hogy menjen pénz a sportra, bár abban nem vagyok biztos, hogy stadiont (nem hogy kettőt) és nem tornatermeket vagy a köz által használható kispályákat kelljen-e inkább építeni.

Csak én erre nem az oktatásból venném el a pénzt, hanem (lehet utálni) a nyugdíjasoktól.

atapapa
Szerintem pedig a közösségi ügyekre menjen a köz pénze. Tehát a sportra csakis utánpótlás és a hazai nagyvállalatokkal megosztva olimpiai szinten menjenek adóforintok, ha egy magánbefektető fantáziát lát a Debrecenben vagy a Fradiban, tolja bele ő a pénzt.Dzsokijuing
Tessen így csinálják a profik, - nincs olcsóbb befektetés, mint a más pénze (alapkapitalizmus), annál olcsóbb csak a mindenki pénze, ami a senkié, de ha nincs majd vesz fel hitelt tőlünk. S itt ékelődik be, a legjobb barát az állami pénzszórás, s a nincs szebb lány, mint a beton.
sutianap
Jó hogy mondod, ugye nagyobb kapitalistát nehezen találsz a földön, mint az amerikai, a nagy amerikai ligák elég keményen piaci alapon működnek, itt székel a legtöbb multi cég, ez a világ leghatalmasabb piaca, és aztán mégis:
(gsn blogjáról)

több mint 13 éve
laccoo74 Chicago Bears 2 986 — Kőkorszaki maci
A legfőbb érvem az oktatási forráskivonás vs. stadionépítés. Ebben mi a demagógia? A kormány rövid távú népszerűséghajhászásért feléli a jövőt.Dzsokijuing
Bizonyos területeken ez igaz (13. havi nyugdíj), de bekapcsolva a tévét nem úgy érzem, hogy a felsőoktatással kapcsolatos lépések akkora népszerűséget hoznának a kormánynak. A stadionépítések sem, menj az NSO-ra, klikkelj egy stadionépítéssel kapcsolatos cikkre, a hozzászólások zöme arról szól, hogy miért kell ezt. Ha egy sportoldalon ez megy, akkor mit gondolhat a társadalom egésze?

Ha az a kérdés, hogy az elmúlt évtizedekben melyik volt a nagyobb vesztes, a felsőoktatás vagy a sport, akkor egyértelműen az utóbbi szedett össze nagyobb sebeket, ezért vélem demagógnak a kettő teljesítményének összemérését.
Meg azért is, mert a sport sem csak az eredményekről szól, ahogy az oktatás sem Ez is képes multiplikatív hatásaival megfelelő bevételt termelni, nem csak a klubok számára, az egészségmegőrzésről nem is beszélve.

Én támogatom, hogy menjen pénz a sportra, bár abban nem vagyok biztos, hogy stadiont (nem hogy kettőt) és nem tornatermeket vagy a köz által használható kispályákat kelljen-e inkább építeni.

Csak én erre nem az oktatásból venném el a pénzt, hanem (lehet utálni) a nyugdíjasoktól.

atapapa
Szerintem pedig a közösségi ügyekre menjen a köz pénze. Tehát a sportra csakis utánpótlás és a hazai nagyvállalatokkal megosztva olimpiai szinten menjenek adóforintok, ha egy magánbefektető fantáziát lát a Debrecenben vagy a Fradiban, tolja bele ő a pénzt.Dzsokijuing
Egyházakat tartsák el a hívei, pártokat a tagjai, profi sportklubokat a tulajdonosai, és a szurkolói!
több mint 13 éve
atapapa New Orleans Saints LSU Tigers 10 506 — #neverpunt
Szerintem pedig a közösségi ügyekre menjen a köz pénze. Tehát a sportra csakis utánpótlás és a hazai nagyvállalatokkal megosztva olimpiai szinten menjenek adóforintok, ha egy magánbefektető fantáziát lát a Debrecenben vagy a Fradiban, tolja bele ő a pénzt.Dzsokijuing
A sikeres (itthon elégedjünk meg a reménybeli "javuló" jelzővel) foci is valahol közösségi ügy. Lehet tapsikolni a kajakosok éremhalmozásának, de akkor se fognak gyerekek tízezrei kajakozni, ha minden számot mi nyerünk minden versenyen.
Plusz az általad említett modell csak ott sikeres, ahol van nagy piac, megfelelő fizetőképes kereslet és nagy tömegben vannak multi cégek, amelyek az erre fordított pénzt viszontlátják más formában.
Az összes többi, ennyire nem szerencsés helyen valamilyen módon a létesítmény építésében és/vagy fenntartásában benne van a közpénz is.

több mint 13 éve
sutianap Pittsburgh Steelers Pittsburgh Panthers 13 905 — capitaine du château de Vienne 1487
A legfőbb érvem az oktatási forráskivonás vs. stadionépítés. Ebben mi a demagógia? A kormány rövid távú népszerűséghajhászásért feléli a jövőt.Dzsokijuing
Bizonyos területeken ez igaz (13. havi nyugdíj), de bekapcsolva a tévét nem úgy érzem, hogy a felsőoktatással kapcsolatos lépések akkora népszerűséget hoznának a kormánynak. A stadionépítések sem, menj az NSO-ra, klikkelj egy stadionépítéssel kapcsolatos cikkre, a hozzászólások zöme arról szól, hogy miért kell ezt. Ha egy sportoldalon ez megy, akkor mit gondolhat a társadalom egésze?

Ha az a kérdés, hogy az elmúlt évtizedekben melyik volt a nagyobb vesztes, a felsőoktatás vagy a sport, akkor egyértelműen az utóbbi szedett össze nagyobb sebeket, ezért vélem demagógnak a kettő teljesítményének összemérését.
Meg azért is, mert a sport sem csak az eredményekről szól, ahogy az oktatás sem Ez is képes multiplikatív hatásaival megfelelő bevételt termelni, nem csak a klubok számára, az egészségmegőrzésről nem is beszélve.

Én támogatom, hogy menjen pénz a sportra, bár abban nem vagyok biztos, hogy stadiont (nem hogy kettőt) és nem tornatermeket vagy a köz által használható kispályákat kelljen-e inkább építeni.

Csak én erre nem az oktatásból venném el a pénzt, hanem (lehet utálni) a nyugdíjasoktól.

atapapa
Szerintem pedig a közösségi ügyekre menjen a köz pénze. Tehát a sportra csakis utánpótlás és a hazai nagyvállalatokkal megosztva olimpiai szinten menjenek adóforintok, ha egy magánbefektető fantáziát lát a Debrecenben vagy a Fradiban, tolja bele ő a pénzt.Dzsokijuing
Tessen így csinálják a profik, - nincs olcsóbb befektetés, mint a más pénze (alapkapitalizmus), annál olcsóbb csak a mindenki pénze, ami a senkié, de ha nincs majd vesz fel hitelt tőlünk. S itt ékelődik be, a legjobb barát az állami pénzszórás, s a nincs szebb lány, mint a beton.

Originally, a sales tax increase was proposed to fund three projects: Heinz Field, PNC Park, and an expansion of the David L. Lawrence Convention Center. After the rejection of this proposal in a referendum, the city developed Plan B.[15] Similarly controversial, the alternative proposal was labeled Scam B by opponents.[16] The Steelers' pledge toward the new stadium was criticized for being too little, even after it was raised from $50 million to $76.5 million.[9][17] Other local government members criticized the $281 million of public money allocated for Plan B.[9][18] One member of the Allegheny Regional Asset District board called the use of tax dollars "corporate welfare".[19] The plan, totaling $809 million, was approved by the Allegheny Regional Asset District board on July 9, 1998, with $233 million allotted for Heinz Field.[19][20] Shortly after Plan B was approved, the Steelers made a deal with Pittsburgh city officials to stay in the city until at least 2031.[16] The total cost of Heinz Field was $281 million.[21]


Aki nem hiszi, annak utánajárnak
több mint 13 éve
Dzsokijuing Dallas Cowboys Texas Longhorns 11 084 — Saturday Night Lights
A legfőbb érvem az oktatási forráskivonás vs. stadionépítés. Ebben mi a demagógia? A kormány rövid távú népszerűséghajhászásért feléli a jövőt.Dzsokijuing
Bizonyos területeken ez igaz (13. havi nyugdíj), de bekapcsolva a tévét nem úgy érzem, hogy a felsőoktatással kapcsolatos lépések akkora népszerűséget hoznának a kormánynak. A stadionépítések sem, menj az NSO-ra, klikkelj egy stadionépítéssel kapcsolatos cikkre, a hozzászólások zöme arról szól, hogy miért kell ezt. Ha egy sportoldalon ez megy, akkor mit gondolhat a társadalom egésze?

Ha az a kérdés, hogy az elmúlt évtizedekben melyik volt a nagyobb vesztes, a felsőoktatás vagy a sport, akkor egyértelműen az utóbbi szedett össze nagyobb sebeket, ezért vélem demagógnak a kettő teljesítményének összemérését.
Meg azért is, mert a sport sem csak az eredményekről szól, ahogy az oktatás sem Ez is képes multiplikatív hatásaival megfelelő bevételt termelni, nem csak a klubok számára, az egészségmegőrzésről nem is beszélve.

Én támogatom, hogy menjen pénz a sportra, bár abban nem vagyok biztos, hogy stadiont (nem hogy kettőt) és nem tornatermeket vagy a köz által használható kispályákat kelljen-e inkább építeni.

Csak én erre nem az oktatásból venném el a pénzt, hanem (lehet utálni) a nyugdíjasoktól.

atapapa
Szerintem pedig a közösségi ügyekre menjen a köz pénze. Tehát a sportra csakis utánpótlás és a hazai nagyvállalatokkal megosztva olimpiai szinten menjenek adóforintok, ha egy magánbefektető fantáziát lát a Debrecenben vagy a Fradiban, tolja bele ő a pénzt.

Nézz egyenesen előre. Mi van ott?
Ha annak látod, ami,
Sohasem hibázol.
(Bassui Tokusho zen mester tanácsa a Line of Scrimmage-en)
több mint 13 éve
atapapa New Orleans Saints LSU Tigers 10 506 — #neverpunt
A legfőbb érvem az oktatási forráskivonás vs. stadionépítés. Ebben mi a demagógia? A kormány rövid távú népszerűséghajhászásért feléli a jövőt.Dzsokijuing
Bizonyos területeken ez igaz (13. havi nyugdíj), de bekapcsolva a tévét nem úgy érzem, hogy a felsőoktatással kapcsolatos lépések akkora népszerűséget hoznának a kormánynak. A stadionépítések sem, menj az NSO-ra, klikkelj egy stadionépítéssel kapcsolatos cikkre, a hozzászólások zöme arról szól, hogy miért kell ezt. Ha egy sportoldalon ez megy, akkor mit gondolhat a társadalom egésze?

Ha az a kérdés, hogy az elmúlt évtizedekben melyik volt a nagyobb vesztes, a felsőoktatás vagy a sport, akkor egyértelműen az utóbbi szedett össze nagyobb sebeket, ezért vélem demagógnak a kettő teljesítményének összemérését.
Meg azért is, mert a sport sem csak az eredményekről szól, ahogy az oktatás sem Ez is képes multiplikatív hatásaival megfelelő bevételt termelni, nem csak a klubok számára, az egészségmegőrzésről nem is beszélve.

Én támogatom, hogy menjen pénz a sportra, bár abban nem vagyok biztos, hogy stadiont (nem hogy kettőt) és nem tornatermeket vagy a köz által használható kispályákat kelljen-e inkább építeni.

Csak én erre nem az oktatásból venném el a pénzt, hanem (lehet utálni) a nyugdíjasoktól.

több mint 13 éve
laccoo74 Chicago Bears 2 986 — Kőkorszaki maci
Az olyanokkal van gond hogy lakcímet és társait is ki kell adni az embernek..
Kamera stb szerintem senkit se zavar.
Az itteni ultrák pl. azért is szóltak mert egy hülye gyerek elkezdte rugdosni a széket idegességében, és "szépen" elmondták hogy max. otthon rugdosson és ne itt. Kroos
Nevet, lakcímet még egy tetves DM vásárlói kártya kiállításakor is kérnek.
több mint 13 éve
apeszos Washington Commanders Florida State Seminoles 8 158 — Cserecsapat
Az olyanokkal van gond hogy lakcímet és társait is ki kell adni az embernek..
Kamera stb szerintem senkit se zavar.
Az itteni ultrák pl. azért is szóltak mert egy hülye gyerek elkezdte rugdosni a széket idegességében, és "szépen" elmondták hogy max. otthon rugdosson és ne itt. Kroos
Ha valaki olyan kedvs ultra, hogy még a széket lökdösőre is rászól, annak mi félnivalója van ehhez a kedvességhez nevet és lakcímet társítani?
Sobri Jóska
Ebbe a mai világban? Én se szívesen adnám ki, nem pedig a bűnözőknek beállított ultrák és stb.

Kroos
155 millió forintból, közbeszerzés alól mentesített beszerzéssel új kémprogramot állít fel a kormány - jelentette ki az Országgyűlés Nemzetbiztonsági bizottságának keddi ülése után a testület jobbikos tagja. Mirkóczki Ádám az MTI-nek elmondta: a honvédelmi bizottság - amelynek szintén tagja - hétfőn tárgyalta meg az erről szóló előterjesztést és a kormánytöbbség támogatásával el is fogadta azt. Így lényegében megnyílt az út egy olyan informatikai rendszer kiépítése előtt, amely soha nem látott mértékű minősített adatból álló adatbázist kezelhet - fogalmazott a jobbikos politikus.
Tájékoztatása szerint az új programban ugyanis egyesítik a Szervezett Bűnözés Elleni Koordinációs Központ (SZEBEK), az Országos Rendőr-főkapitányság (ORFK), a Terrorelhárítási Központ (TEK), az Alkotmányvédelmi Hivatal (AH) és a szakszolgálatok belső információs szolgálatának adatait. Ez pedig a Jobbik szerint komoly aggályokat vet fel, ahogyan az is, hogy a kormány képviselőjének kedden a nemzetbiztonsági bizottság előtt elmondott szavai szerint akár a magánlevelezéseket is képes lesz megfigyelni.

Ha akarják, bárkit megtalálnak. Egyébként egy sportesemény látogatásának vannak feltételei, a sportlétesítménynek pedig házirendje. Csak bele kellene tenni.
több mint 13 éve
Dzsokijuing Dallas Cowboys Texas Longhorns 11 084 — Saturday Night Lights
Újabb ultralátogatás, ezúttal az ELTE BTK-n. Szervezettnek tűnik ez az egész. Mondjuk ez a csávó a debreceni kolleginával ellentétben legalább értelmesen elmondta, amit akart (bár a választ ő sem várta meg).

Nézz egyenesen előre. Mi van ott?
Ha annak látod, ami,
Sohasem hibázol.
(Bassui Tokusho zen mester tanácsa a Line of Scrimmage-en)
több mint 13 éve
Kroos Dallas Cowboys 1 811 — Cowboys fan
Az olyanokkal van gond hogy lakcímet és társait is ki kell adni az embernek..
Kamera stb szerintem senkit se zavar.
Az itteni ultrák pl. azért is szóltak mert egy hülye gyerek elkezdte rugdosni a széket idegességében, és "szépen" elmondták hogy max. otthon rugdosson és ne itt. Kroos
Ha valaki olyan kedvs ultra, hogy még a széket lökdösőre is rászól, annak mi félnivalója van ehhez a kedvességhez nevet és lakcímet társítani?
Sobri Jóska
Ebbe a mai világban? Én se szívesen adnám ki, nem pedig a bűnözőknek beállított ultrák és stb.

PunBB bbcode test
több mint 13 éve
Dzsokijuing Dallas Cowboys Texas Longhorns 11 084 — Saturday Night Lights
Még ha igazad is lenne. Ezek az ultrabunkók az összes értelmes érvedet a kukába lökték.Dzsokijuing
😊 Miért, csak ezek az emberek járnak meccsre? Csak ők találnak példaképet a sportolókban?
Elvileg az új stadionok a jobb környezettel jobban tudnak meríteni a békésebb középosztályból, plusz ezek már komolyabb videórendszerrel lesznek felszerelve, nem beszélve arról hogy a fidesz szigorította a BTK-t is, aki a rendezőnek akár csak fenyegetéssel ellenáll, vagy akár csak bármit bedob a pályára, már két évet kaphat. atapapa
Csak amíg az elmúlt 30 évben a magyar felsőoktatás egy megbízható és minőségi alapról számos kiválóan felkészült szakembert juttatott állásba és zseniális tudósokat a világba, addig az elmúlt 30 évben a magyar foci néhány az európai felsőközepet súroló játékoson kívül SEMMIT nem adott hazánknak és a nagyvilágnak.Dzsokijuing
Abszolút demagóg a kettő összehasonlítása.
Jómagam a tandíjjal bizonyos fokig egyetértek, a felsőoktatásból történő forráskivonással nem, de míg új egyetemi épületek rendre épültek állami pénzből Magyarországon az elmúlt 30 évben, a felsőoktatás expanziójával volt olyan évtized, amikor a GDP-arányos felsőoktatásra költött pénz megduplázódott, addig új stadionok állami pénzből nem igazán nőttek ki a földből.

Az lehet vita tárgya, hogy
- egyszerre kell-e több stadiont építeni
- ebben a gazdasági helyzetben kell-e egyáltalán stadiont építeni
- pont a felsőoktatás rovására kell-e stadiont építeni
de csupán azzal elütni a stadionépítés melletti érveket, hogy néhány fasz betántorgott egy hallgatói dzsemborira...atapapa
A legfőbb érvem az oktatási forráskivonás vs. stadionépítés. Ebben mi a demagógia? A kormány rövid távú népszerűséghajhászásért feléli a jövőt.

Nézz egyenesen előre. Mi van ott?
Ha annak látod, ami,
Sohasem hibázol.
(Bassui Tokusho zen mester tanácsa a Line of Scrimmage-en)
több mint 13 éve
Dzsokijuing Dallas Cowboys Texas Longhorns 11 084 — Saturday Night Lights
Az olyanokkal van gond hogy lakcímet és társait is ki kell adni az embernek..
Kroos
Pedig Kubatov nyerhetne néhány biztos szavazót az adatbázisba.

Nézz egyenesen előre. Mi van ott?
Ha annak látod, ami,
Sohasem hibázol.
(Bassui Tokusho zen mester tanácsa a Line of Scrimmage-en)
több mint 13 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 37 395 — #NoStress
Az olyanokkal van gond hogy lakcímet és társait is ki kell adni az embernek..
Kamera stb szerintem senkit se zavar.
Az itteni ultrák pl. azért is szóltak mert egy hülye gyerek elkezdte rugdosni a széket idegességében, és "szépen" elmondták hogy max. otthon rugdosson és ne itt. Kroos
Ha valaki olyan kedvs ultra, hogy még a széket lökdösőre is rászól, annak mi félnivalója van ehhez a kedvességhez nevet és lakcímet társítani?