Politika
63 feliratkozó
több mint 13 éve
egyszer érném meg, hogy ellenérvként nem azt hallgatom, hogy "bezzeg a másik is".Nem mondtam, hogy eltörlik.... ezzel párhuzamosan meghosszabbítják a feliratkozást a választás napjáigDzsokijuingEz nagyjából az eltörlésnek felelne meg.
És akkor azok a békemenetes kampányújságok, miszerint Bajnainak "a vérében van a felszámolás" és már a pelenkában országrontásra készült, kismiska lesz az akkoriakhoz képest.DzsokijuingMert a jelenlegi ellenzék híres arról, hogy soha nem "hiszterizált"
Fekete kampányban mind 2002-ben, mind 2004-ben, mind 2006-ban tudott maradandót alkotni az MSZP, legyen szó határon álló kamionokról, 23 millió román munkavállalóról vagy "csináljatok bármilyen törvénytelen lépést is, a büntetést álljuk" hozzáállásról.
Mindenki bevet majd mindent, akinek kényes a gyomra, az meg költözzön tanyára, áram nélküli viskóba. atapapa
több mint 13 éve
A Fidesz 2/3-adhoz hozzájárulók nem azért szavazták rájuk, mert annyira imádják őket (legalábbis a nagy részük), hanem, hogy így tiltakozzanak az MSZP balhék miatt. Nyilván ez következik '14-ben is, a szavazók nagy része nincs elkötelezve sehova. Ezek a bizonytalanok jobbára eddig is tüntettek a szavazataikkal, ezúttal is ez lesz.A regisztráció a protest szavazatok ellen hatékony lehet, a fennmaradása a mindenkori regnáló hatalom számára előnyös, így nem látom miért ne tartanák meg.KoriProteszt szavazói leginkább a Jobbiknak vannak, de mivel náluk meg elég jól kiépült a helyi szint ezért képesek lehetnek mozgósítani a szavazóbázisukat.Blaise

több mint 13 éve
A lejárató kampány nem csak saját hiányosságaik eltakarása miatt kell. Egyszerűen megjelent egy erő majdnem a semmiből ami elkezdett erősödni. Az ilyen folyamatokat jobb élből elfojtani mint később a lefejezésével szenvedni. (rossz hasonlat de jobb nem jutott eszembe). Plusz nagyon adja magát Bajninak az összemosása a Gyurcsány kormánnyal. Az ilyen lehetőségeket pedig ostobaság lenne kihagyni a Fidesz részérőlNem mondtam, hogy az MSZP ártatlan úrilánykák gyülekezete, de hogy annyira rossz a kétharmados kormányzás, hogy már most, két évvel a választás előtt lejárató kampányt kell szervezzenek az ellenzék legnépszerűbb arca ellen, na ilyet még nem láttam.DzsokijuingNem mondtam, hogy eltörlik.... ezzel párhuzamosan meghosszabbítják a feliratkozást a választás napjáigDzsokijuingEz nagyjából az eltörlésnek felelne meg.
És akkor azok a békemenetes kampányújságok, miszerint Bajnainak "a vérében van a felszámolás" és már a pelenkában országrontásra készült, kismiska lesz az akkoriakhoz képest.DzsokijuingMert a jelenlegi ellenzék híres arról, hogy soha nem "hiszterizált"
Fekete kampányban mind 2002-ben, mind 2004-ben, mind 2006-ban tudott maradandót alkotni az MSZP, legyen szó határon álló kamionokról, 23 millió román munkavállalóról vagy "csináljatok bármilyen törvénytelen lépést is, a büntetést álljuk" hozzáállásról.
Mindenki bevet majd mindent, akinek kényes a gyomra, az meg költözzön tanyára, áram nélküli viskóba. atapapa
több mint 13 éve
Nem mondtam, hogy az MSZP ártatlan úrilánykák gyülekezete, de hogy annyira rossz a kétharmados kormányzás, hogy már most, két évvel a választás előtt lejárató kampányt kell szervezzenek az ellenzék legnépszerűbb arca ellen, na ilyet még nem láttam.Nem mondtam, hogy eltörlik.... ezzel párhuzamosan meghosszabbítják a feliratkozást a választás napjáigDzsokijuingEz nagyjából az eltörlésnek felelne meg.
És akkor azok a békemenetes kampányújságok, miszerint Bajnainak "a vérében van a felszámolás" és már a pelenkában országrontásra készült, kismiska lesz az akkoriakhoz képest.DzsokijuingMert a jelenlegi ellenzék híres arról, hogy soha nem "hiszterizált"
Fekete kampányban mind 2002-ben, mind 2004-ben, mind 2006-ban tudott maradandót alkotni az MSZP, legyen szó határon álló kamionokról, 23 millió román munkavállalóról vagy "csináljatok bármilyen törvénytelen lépést is, a büntetést álljuk" hozzáállásról.
Mindenki bevet majd mindent, akinek kényes a gyomra, az meg költözzön tanyára, áram nélküli viskóba. atapapa
Nézz egyenesen előre. Mi van ott?
Ha annak látod, ami,
Sohasem hibázol.
(Bassui Tokusho zen mester tanácsa a Line of Scrimmage-en)
több mint 13 éve
A regisztráció a protest szavazatok ellen hatékony lehet, a fennmaradása a mindenkori regnáló hatalom számára előnyös, így nem látom miért ne tartanák meg.KoriProteszt szavazói leginkább a Jobbiknak vannak, de mivel náluk meg elég jól kiépült a helyi szint ezért képesek lehetnek mozgósítani a szavazóbázisukat.
több mint 13 éve
Nem mondtam, hogy eltörlik.... ezzel párhuzamosan meghosszabbítják a feliratkozást a választás napjáigDzsokijuingEz nagyjából az eltörlésnek felelne meg.
És akkor azok a békemenetes kampányújságok, miszerint Bajnainak "a vérében van a felszámolás" és már a pelenkában országrontásra készült, kismiska lesz az akkoriakhoz képest.DzsokijuingMert a jelenlegi ellenzék híres arról, hogy soha nem "hiszterizált"
Fekete kampányban mind 2002-ben, mind 2004-ben, mind 2006-ban tudott maradandót alkotni az MSZP, legyen szó határon álló kamionokról, 23 millió román munkavállalóról vagy "csináljatok bármilyen törvénytelen lépést is, a büntetést álljuk" hozzáállásról.
Mindenki bevet majd mindent, akinek kényes a gyomra, az meg költözzön tanyára, áram nélküli viskóba.
több mint 13 éve
A regisztráció a protest szavazatok ellen hatékony lehet, a fennmaradása a mindenkori regnáló hatalom számára előnyös, így nem látom miért ne tartanák meg.

több mint 13 éve
Nem mondtam, hogy eltörlik. Életszerűbb, hogy egyrészt az egész kampányt átpakolják a Simicska-uralta óriásplakát-piacra, az ellenzéket kiszorítják az elektronikus médiapiacról és ezzel párhuzamosan meghosszabbítják a feliratkozást a választás napjáig, ergo beindul a nagyüzemi hisztéria. És akkor azok a békemenetes kampányújságok, miszerint Bajnainak "a vérében van a felszámolás" és már a pelenkában országrontásra készült, kismiska lesz az akkoriakhoz képest.Ez jó, hónapokig megy a kesergés a regisztráció miatt, most meg az Orbán képes lenne kivenni ezt a kiváló szabályt 😊Fogadok egy virtuális sörben, ha az AB-n átmegy a regisztráció, majd a feliratkozás tömeges (60-70%-os) választási aktivitást feltételez (=Fidesz-bukó), Viktorék újra hozzányúlnak a köbe vésett alaptörvényhez.DzsokijuingAz ki van zárva, én mindenhol azt hallom, hogy a fideszesek milyen aktívak és a regisztráció nekik kedvez 😛 atapapaKicsit megtévesztő ez, mert 2006-ban az őszödi beszéd után lévő önkorin nyert a fideszes, ami nem volt művészet.Ami a Fidesz legnagyobb bukója lehet 14-ben, az ugyanaz, mint az MSZP-é 10-ben. Hogy a saját szavazói maradnak otthon, mint most Szolnokon.
Persze nem akarom félrebeszélni a most kibontakozó tendenciát, csak nem egy budai körzetről vagy Bács-Kiskunról beszélünk. atapapa
Dzsokijuing
Tartom, nem fogják eltörölni a regisztrációt a választás előtt. Nem azért, mert korábban nem mertek ennél nagyobb pofátlanságot csinálni, hanem mert egy ilyen lépés többet vinne, mint hozna (szerintem). atapapa
Nézz egyenesen előre. Mi van ott?
Ha annak látod, ami,
Sohasem hibázol.
(Bassui Tokusho zen mester tanácsa a Line of Scrimmage-en)
több mint 13 éve
Ez jó, hónapokig megy a kesergés a regisztráció miatt, most meg az Orbán képes lenne kivenni ezt a kiváló szabályt 😊Fogadok egy virtuális sörben, ha az AB-n átmegy a regisztráció, majd a feliratkozás tömeges (60-70%-os) választási aktivitást feltételez (=Fidesz-bukó), Viktorék újra hozzányúlnak a köbe vésett alaptörvényhez.DzsokijuingAz ki van zárva, én mindenhol azt hallom, hogy a fideszesek milyen aktívak és a regisztráció nekik kedvez 😛 atapapaKicsit megtévesztő ez, mert 2006-ban az őszödi beszéd után lévő önkorin nyert a fideszes, ami nem volt művészet.Ami a Fidesz legnagyobb bukója lehet 14-ben, az ugyanaz, mint az MSZP-é 10-ben. Hogy a saját szavazói maradnak otthon, mint most Szolnokon.
Persze nem akarom félrebeszélni a most kibontakozó tendenciát, csak nem egy budai körzetről vagy Bács-Kiskunról beszélünk. atapapa
Dzsokijuing
Tartom, nem fogják eltörölni a regisztrációt a választás előtt. Nem azért, mert korábban nem mertek ennél nagyobb pofátlanságot csinálni, hanem mert egy ilyen lépés többet vinne, mint hozna (szerintem).
több mint 13 éve
Fogadok egy virtuális sörben, ha az AB-n átmegy a regisztráció, majd a feliratkozás tömeges (60-70%-os) választási aktivitást feltételez (=Fidesz-bukó), Viktorék újra hozzányúlnak a köbe vésett alaptörvényhez.Az ki van zárva, én mindenhol azt hallom, hogy a fideszesek milyen aktívak és a regisztráció nekik kedvez 😛 atapapaKicsit megtévesztő ez, mert 2006-ban az őszödi beszéd után lévő önkorin nyert a fideszes, ami nem volt művészet.Ami a Fidesz legnagyobb bukója lehet 14-ben, az ugyanaz, mint az MSZP-é 10-ben. Hogy a saját szavazói maradnak otthon, mint most Szolnokon.
Persze nem akarom félrebeszélni a most kibontakozó tendenciát, csak nem egy budai körzetről vagy Bács-Kiskunról beszélünk. atapapa
Dzsokijuing
Nézz egyenesen előre. Mi van ott?
Ha annak látod, ami,
Sohasem hibázol.
(Bassui Tokusho zen mester tanácsa a Line of Scrimmage-en)
több mint 13 éve
Az ki van zárva, én mindenhol azt hallom, hogy a fideszesek milyen aktívak és a regisztráció nekik kedvez 😛Kicsit megtévesztő ez, mert 2006-ban az őszödi beszéd után lévő önkorin nyert a fideszes, ami nem volt művészet.Ami a Fidesz legnagyobb bukója lehet 14-ben, az ugyanaz, mint az MSZP-é 10-ben. Hogy a saját szavazói maradnak otthon, mint most Szolnokon.
Persze nem akarom félrebeszélni a most kibontakozó tendenciát, csak nem egy budai körzetről vagy Bács-Kiskunról beszélünk. atapapa
Dzsokijuing
több mint 13 éve
Kicsit megtévesztő ez, mert 2006-ban az őszödi beszéd után lévő önkorin nyert a fideszes, ami nem volt művészet.Ami a Fidesz legnagyobb bukója lehet 14-ben, az ugyanaz, mint az MSZP-é 10-ben. Hogy a saját szavazói maradnak otthon, mint most Szolnokon.
Persze nem akarom félrebeszélni a most kibontakozó tendenciát, csak nem egy budai körzetről vagy Bács-Kiskunról beszélünk. atapapa
Láttam valami szandai Jobbik-kampánygyűlést a neten, mókás, hogy többen voltak a teremben, mint ahány voksot végül kaptak 😛
Nézz egyenesen előre. Mi van ott?
Ha annak látod, ami,
Sohasem hibázol.
(Bassui Tokusho zen mester tanácsa a Line of Scrimmage-en)
több mint 13 éve
2010-ben ebben a körzetben kísértetiesen ugyanaz a végeredmény született, mint országosan. Igaz, azóta a Fidesz átrajzolta a térképet. Meg néhány apró változtatás.Azért ezt kár lenne országosra vetíteni, máshol meg a Fidesz így is nyerni tudott, nemtom mit művelt itt a Fidesz meg milyen a preferencia alapból, de valamelyik valsz szélsőséges. Mindenesetre érdekes.RajnaSzolnok-Szandaszölősön győzött az MSZP.Amadeus91Ami durvább, hogy 2006 óta fideszes körzetben nyertek simán. Ha országosra vetítjük, egymagában kormányt válthatnak Mesterházyék, az LMP 7 %-ával kétharmad és Bajnaiék még nem is indultak.Dzsokijuing
Nézz egyenesen előre. Mi van ott?
Ha annak látod, ami,
Sohasem hibázol.
(Bassui Tokusho zen mester tanácsa a Line of Scrimmage-en)
több mint 13 éve
Azért ezt kár lenne országosra vetíteni, máshol meg a Fidesz így is nyerni tudott, nemtom mit művelt itt a Fidesz meg milyen a preferencia alapból, de valamelyik valsz szélsőséges. Mindenesetre érdekes.Szolnok-Szandaszölősön győzött az MSZP.Amadeus91Ami durvább, hogy 2006 óta fideszes körzetben nyertek simán. Ha országosra vetítjük, egymagában kormányt válthatnak Mesterházyék, az LMP 7 %-ával kétharmad és Bajnaiék még nem is indultak.Dzsokijuing
több mint 13 éve
koalícióban mindenképpen lehet rá esély.Szolnok-Szandaszölősön győzött az MSZP.Amadeus91Ami durvább, hogy 2006 óta fideszes körzetben nyertek simán. Ha országosra vetítjük, egymagában kormányt válthatnak Mesterházyék, az LMP 7 %-ával kétharmad és Bajnaiék még nem is indultak.Dzsokijuing
több mint 13 éve
Kicsit megtévesztő ez, mert 2006-ban az őszödi beszéd után lévő önkorin nyert a fideszes, ami nem volt művészet.Persze nem akarom félrebeszélni a most kibontakozó tendenciát, csak nem egy budai körzetről vagy Bács-Kiskunról beszélünk.
több mint 13 éve
Szolnok-Szandaszölősön győzött az MSZP.Amadeus91Ami durvább, hogy 2006 óta fideszes körzetben nyertek simán. Ha országosra vetítjük, egymagában kormányt válthatnak Mesterházyék, az LMP 7 %-ával kétharmad és Bajnaiék még nem is indultak.
Nézz egyenesen előre. Mi van ott?
Ha annak látod, ami,
Sohasem hibázol.
(Bassui Tokusho zen mester tanácsa a Line of Scrimmage-en)
több mint 13 éve
Szolnok-Szandaszölősön győzött az MSZP.
több mint 13 éve
Ezeken kívül még mindíg lehetne sorolni elég sok dolgot, ami "demagógia", de kurva sokba kerül. Pl. amit magukra költenek.
több mint 13 éve
A védelmi kiadások a NATO miatt vannak és így is messze a leginkább potyautas tagok között vagyunk.
lehet megint a demagógia kies síkjára lépek ezáltal.Amadeus91
A vasútvonal csak látszólag tűnik röhejesnek mert érintve van a Debrecen, Nyíregyháza, Záhony és egy európai vasútvonal is.
A kiadások közül a stadionépítés ami röhejes, szóval ha demagóg akartál lenni akkor csak részben sikerült. Azt át is tehetnénk a felsőoktatásba, de akkor se arra költsék, hogy minden 200 pontosnak állami helyet biztosítsanak a legtúlképzeltebb szakokon.
több mint 13 éve
A listázás célja nem az objektivitás, hanem hogy kellő mozgásteret biztosít a lista készítőjének. Hogy érzékeltessem.Nyuszika mi van a kezedben?
Egy lista.
Milyen lista?
Halállista.
Én rajta vagyok?
Persze medve te vagy az első!
S nem lehetne mondjuk engem lehúzni, s berakni a helyemre a rókát?
Hát végül is lehet, mér pont a rókát?
A kedvemér, lécci.

Aki nem hiszi, annak utánajárnak
több mint 13 éve
A járások szerintem abszolút szakmai tevékenységet végeznek majd, valamint csak államigazgatási feladatokat végezhetnek, "önkormányzatit" nem.A 198 tankerületi vezetőből a HVG talált összesen 15 embert egyértelmű (?) egyházi kötődéssel. Vélhetően több is van köztük, de szerintem itt egy (mondhatni a szokásos) szűrő volt: a mi kutyánk kölyke, azaz jobbos legyen az illető. atapapaÉs az, hogy a járások 100%-ának élére kreáltak egy politikai komisszár posztot?! Ezzel a szakmai munka irányítására behoztak az önkormányzatok fölé egy politikai szintet.
Atari
Az nekem se tetszik, hogy kitalálták: az 5 éves közigazgatási gyakorlatba beleszámít az "országgyűlési képviselősködés" is, ez nem volt elegáns.
Őszintén érdeklődöm, ha azt véled, hogy tudod, áruld el: mi a célja Vonának azzal, hogy megtudja, hogy ki zsidó, ki nem, ki izraeli álampolgár, ki nem?Ezen nincs mit molyolni: szerintük a kormány és a parlament többsége Izrael barátja, elfogultak, nemzetbiztonsági kockázatot jelentenek, ennek bizonyítását szolgálná oda-vissza a listázásuk.
Sobri Jóska
több mint 13 éve
az én Nokiámra nincsenek appok. 3 éve is telefon volt, ma is az. 😀Hallottál arról, hogy valakinek bármi kára származott volna abból, hogy felment " a kurucra lakcímmel, telefonszámmal" ?mennek fel a kurucra lakcímmel, telefonszámmal. Aztán majd lehet visszaélni a helyzettel.Amadeus91Őszintén érdeklődöm, ha azt véled, hogy tudod, áruld el: mi a célja Vonának azzal, hogy megtudja, hogy ki zsidó, ki nem, ki izraeli álampolgár, ki nem?Én azt mondtam, hogy te nem tudod mik ezek a szempontok, és célok.Ha Vona Gábor cikket ír arról, hogy Magyarország Országgyűlésében kóros méreteket ölt a zsidó állammal történő szimpátia, és mellékel egy listát azon képviselőkről, akik a Lauderbe jártak, a Goldmarkban énekeltek vagy a zsidó nyári fesztivál állandó mecénásai, akkor számodra a lista összeállításának szempontjai és céljai teljesen homályosak lennének?
Sobri Jóska
Kétlem.
atapapa
Sobri Jóska
Én ismerek egy srácot akinek így kikerültek az adatai a kurucra, nulla hívást kapott.
Ha kitennék a rosszlanyok.hu-ra valami jó csaj fotóival sokkal többen"zaklatnák" az illetőt.
Valamint tudtommal Fónagy vállaltan zsidó származású. Szerinted mennyire szarná le, ha kitennék a nevét, címét, telószámát a fényképéhez?
És hogy fokozzam, sima app-ot letöltesz, amivel beállítod, hogy csak a telefonodban lévő számoktól érkezhet hívásod, mástól nem. Lehet app se kell hozzá.
Biztos vagy benne, hogy Gyöngyösi kérdése mögött ez húzódott meg?
Én még megvárnám azért atapapa válaszát is.Sobri Jóska
több mint 13 éve
Hallottál arról, hogy valakinek bármi kára származott volna abból, hogy felment " a kurucra lakcímmel, telefonszámmal" ?mennek fel a kurucra lakcímmel, telefonszámmal. Aztán majd lehet visszaélni a helyzettel.Amadeus91Őszintén érdeklődöm, ha azt véled, hogy tudod, áruld el: mi a célja Vonának azzal, hogy megtudja, hogy ki zsidó, ki nem, ki izraeli álampolgár, ki nem?Én azt mondtam, hogy te nem tudod mik ezek a szempontok, és célok.Ha Vona Gábor cikket ír arról, hogy Magyarország Országgyűlésében kóros méreteket ölt a zsidó állammal történő szimpátia, és mellékel egy listát azon képviselőkről, akik a Lauderbe jártak, a Goldmarkban énekeltek vagy a zsidó nyári fesztivál állandó mecénásai, akkor számodra a lista összeállításának szempontjai és céljai teljesen homályosak lennének?
Sobri Jóska
Kétlem.
atapapa
Sobri Jóska
Én ismerek egy srácot akinek így kikerültek az adatai a kurucra, nulla hívást kapott.
Ha kitennék a rosszlanyok.hu-ra valami jó csaj fotóival sokkal többen"zaklatnák" az illetőt.
Valamint tudtommal Fónagy vállaltan zsidó származású. Szerinted mennyire szarná le, ha kitennék a nevét, címét, telószámát a fényképéhez?
És hogy fokozzam, sima app-ot letöltesz, amivel beállítod, hogy csak a telefonodban lévő számoktól érkezhet hívásod, mástól nem. Lehet app se kell hozzá.
Biztos vagy benne, hogy Gyöngyösi kérdése mögött ez húzódott meg?
Én még megvárnám azért atapapa válaszát is.
