Snooker és egyéb sportok

3 feliratkozó

8 hónapja
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 310 — Így remélem megfelelek nektek.....
9-3-ra kapott ki ilyet nem lehet megengedni 😕
8 hónapja
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 310 — Így remélem megfelelek nektek.....
gémesi nagy előny adott le...
8 hónapja
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 310 — Így remélem megfelelek nektek.....
Itt nézhető a döntő

8 hónapja
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 310 — Így remélem megfelelek nektek.....
Korea....valahogy lekellene verni őket,hogy a veretlenség mítosza elszálljon róluk
ThundersNFL a Jobbágy
nem sokon múlt, hogy a kínaiak búcsúztassák őket 😕
8 hónapja
ThundersNFL a Paraszt New England Patriots 13 730 — !SuPeR6BoWL!
Korea....valahogy lekellene verni őket,hogy a veretlenség mítosza elszálljon róluk

Draft


2001-2003-2004-2014-2016-2018
8 hónapja
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 310 — Így remélem megfelelek nektek.....
Férfi párbajtőrözők is 8 között holnap folytatás.
8 hónapja
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 310 — Így remélem megfelelek nektek.....
Meg is van a döntő 18.00 kor az aranyért a koreaiakkal piszok kemény lesz Eurosport élőben adja.

Szerkesztette: dande2
8 hónapja
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 310 — Így remélem megfelelek nektek.....
A vívó fiúk döntőért vívnak, a férfi párbajtőrözők is haladnak, de a női tőrőzőknél az utolsó asszóban sikerült 43-38-ról elbukni a lengyelek ellen 😕

Itt lehet követni

 fie.org/live

 www.fencingworldwide.com/en/23081-2022/tournament/
8 hónapja
warr_b Washington Commanders 20 507 — Ő álla halála vérmosta fokán, Diadallal várta be végét.
Koch Máté világbajnok, újabb Vasas kiválóság 😁


Hail to the Redskins! - Ad augusta per angusta
8 hónapja
warr_b Washington Commanders 20 507 — Ő álla halála vérmosta fokán, Diadallal várta be végét.
Huhh, ez a 16 éves japán srác mit mászott, te jó ég...


Hail to the Redskins! - Ad augusta per angusta
8 hónapja
Dzsokijuing Dallas Cowboys Texas Longhorns 6 039 — Saturday Night Lights
Indul a Major League Cricket Amerikában:  www.theguardian.com/sport/2023/jul/12/major-league-cricket-preview-united-states

Nézz egyenesen előre. Mi van ott?
Ha annak látod, ami,
Sohasem hibázol.
(Bassui Tokusho zen mester tanácsa a Line of Scrimmage-en)
8 hónapja
NB2 New England Patriots 21 796 — nabege2@yahoo.com
 24.hu/sport/2023/07/10/asztalitenisz-gyasz-meghalt-ormai-laszlo/
8 hónapja
NB2 New England Patriots 21 796 — nabege2@yahoo.com
 www.nemzetisport.hu/egyeb_egyeni/kekszalag-a-fifty-fifty-oriasi-rekorddal-az-abszolut-gyoztes-2966279
9 hónapja
warr_b Washington Commanders 20 507 — Ő álla halála vérmosta fokán, Diadallal várta be végét.
Nem volt jó napja a röplabdasportnak... 😕

 www.nemzetisport.hu/roplabda/gyasz-elhunyt-csapo-gabriella-282-szeres-valogatott-roplabdazo-2963861

 www.nemzetisport.hu/roplabda/gyasz-elhunyt-kovacs-karoly-179-szeres-valogatott-roplabdazo-2963863


Hail to the Redskins! - Ad augusta per angusta
9 hónapja
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 35 658 — tracker ember
 444.hu/2023/06/06/tiz-kinai-snooker-jatekost-tiltottak-el-a-sportag-egyik-legnagyobb-fogadasi-botranyaban


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
10 hónapja
warr_b Washington Commanders 20 507 — Ő álla halála vérmosta fokán, Diadallal várta be végét.
 telex.hu/sport/2023/05/26/pekler-zalan-legpuska-vilagcsucs-olimpiai-eselyek


Hail to the Redskins! - Ad augusta per angusta
10 hónapja
Stoki Jacksonville Jaguars 2 323 — Einhorn és Finkle...Finkle és Einhorn
Elhunyt Csányi Béla minden idők legeredményesebb tekézője. 10 éves koromban láttam először játszani, világ szinten is egy külön kategória volt! Nyugodjon békében!
Stoki
Én úgy emlékszem rá az akkori sporthírekből, telesportból, hogy Ő mindíg mindent megnyert.
bcsarli, Udvari Főkóstoló
9x világbajnok, 8x vb ezüst, 4x vb bronz
A XX.század 50 legnagyobb magyar sportolójának tagja. Tudott valamit, az biztos!
10 hónapja
bcsarli, Udvari Főkóstoló Pittsburgh Steelers 8 253 — A Heinz Field-en soha sem járt, hozzá nem értő lelkes amatőr
Elhunyt Csányi Béla minden idők legeredményesebb tekézője. 10 éves koromban láttam először játszani, világ szinten is egy külön kategória volt! Nyugodjon békében!
Stoki
Én úgy emlékszem rá az akkori sporthírekből, telesportból, hogy Ő mindíg mindent megnyert.

10 hónapja
Stoki Jacksonville Jaguars 2 323 — Einhorn és Finkle...Finkle és Einhorn
Elhunyt Csányi Béla minden idők legeredményesebb tekézője. 10 éves koromban láttam először játszani, világ szinten is egy külön kategória volt! Nyugodjon békében!
10 hónapja
slowmotion Dallas Cowboys 22 471 — Cowboys fan
Mindkét röpi döntő eldőlt, örülhet slow és warr is, nyert a Kaposvár és a Vasas
amit láttam belőle, nem voltam elájulva tőle, picit több izgalmat vártam
NB2
slow örül is.
mondjuk jövőre a Pénzügyőr elkeni megint mindenkinek a száját, de idén megint az Arany János utcában maradt a serleg.
slowmotion
gratulálok, megérdemelt győzelem. fehérvárra mindenképp kell egy átló és egy 4-es ütő még, aztán irány a döntő megint.
petey
idén kicsit szerencsénk volt, hogy mindig "jókor" esett ki egy kulcsember az ellenfelekből. nem baj, éhes koldus nem válogat.
gratula a szezonotokhoz, a Vegyészt legyőzni nem kis fegyvertény, hajrá jövőre... de ne ellenünk 😊 (bár kíváncsi vagyok, elő tud-e állni olyan helyzet, amikor Dávid Zoli hazajön, vagy túl nagy a tüske benne azok után, amikor harminchat évesen már nem akartuk hosszabbítani, és emiatt el kellett szerződnie Kecsóra)
10 hónapja
petey San Francisco 49ers Iowa State Cyclones 17 763 — Csodabogár
Mindkét röpi döntő eldőlt, örülhet slow és warr is, nyert a Kaposvár és a Vasas
amit láttam belőle, nem voltam elájulva tőle, picit több izgalmat vártam
NB2
slow örül is.
mondjuk jövőre a Pénzügyőr elkeni megint mindenkinek a száját, de idén megint az Arany János utcában maradt a serleg.
slowmotion
gratulálok, megérdemelt győzelem. fehérvárra mindenképp kell egy átló és egy 4-es ütő még, aztán irány a döntő megint.

10 hónapja
slowmotion Dallas Cowboys 22 471 — Cowboys fan
Mindkét röpi döntő eldőlt, örülhet slow és warr is, nyert a Kaposvár és a Vasas
amit láttam belőle, nem voltam elájulva tőle, picit több izgalmat vártam
NB2
slow örül is.
mondjuk jövőre a Pénzügyőr elkeni megint mindenkinek a száját, de idén megint az Arany János utcában maradt a serleg.
10 hónapja
NB2 New England Patriots 21 796 — nabege2@yahoo.com
Mindkét röpi döntő eldőlt, örülhet slow és warr is, nyert a Kaposvár és a Vasas
amit láttam belőle, nem voltam elájulva tőle, picit több izgalmat vártam
11 hónapja
Willie Parker Pittsburgh Steelers 13 525
úgy látszik warr nem szurkol a vasasos röpis lányoknak, mert 3-0-ra nyertek Csabán és már csak egy meccs kell a bajnoki aranyhoz
NB2
Röpis lányoknak minden jóérzésű férfi szurkol....if u know what i mean
11 hónapja
warr_b Washington Commanders 20 507 — Ő álla halála vérmosta fokán, Diadallal várta be végét.
úgy látszik warr nem szurkol a vasasos röpis lányoknak, mert 3-0-ra nyertek Csabán és már csak egy meccs kell a bajnoki aranyhoz
NB2
Ők warr ellenére nyernek 😀


Hail to the Redskins! - Ad augusta per angusta