Snooker és egyéb sportok

3 feliratkozó

több mint 1 éve
slowmotion Dallas Cowboys 22 716 — Cowboys fan
no hát akkor jöjjön az utolsó tánc
több mint 1 éve
nagylaza, főpohárnok Green Bay Packers 13 006 — beers & Packers
A mixen még mindig csak 1,15-ért kínálják a Ronnie W-t.
több mint 1 éve
csipkelli 3 278
Trump megpróbált szarabbat lökni, mint Ronnie. És óriásmákkal 14-11, szép esti szakasz lesz.
több mint 1 éve
slowmotion Dallas Cowboys 22 716 — Cowboys fan
milyen roncsderbi lesz már itt
több mint 1 éve
csipkelli 3 278
Nem értettem Ronnie pirosát. Miért nem a másikat lökte? A falon álló ezerszer jobb biztosíték lett volna. Ez a pite már nagyon meleg.
több mint 1 éve
eaglesmcnabb Philadelphia Eagles Virginia Tech Hokies 20 426 — TODDHERREMANS79
kezd melegedni
eaglesmcnabb
éppen idejében írtam

No 1. Kyle Pitts, Jordan Mailata, Amari Cooper, Myles Garrett, Jerry Jeudy és Nick Chubb fan!!!
több mint 1 éve
csipkelli 3 278
Most elbaszta. Jó safetyvel sima frame, helyette kisikló vonat középre.
több mint 1 éve
slowmotion Dallas Cowboys 22 716 — Cowboys fan
jól fog jönni a szünet
több mint 1 éve
eaglesmcnabb Philadelphia Eagles Virginia Tech Hokies 20 426 — TODDHERREMANS79
kezd melegedni

No 1. Kyle Pitts, Jordan Mailata, Amari Cooper, Myles Garrett, Jerry Jeudy és Nick Chubb fan!!!
több mint 1 éve
nagylaza, főpohárnok Green Bay Packers 13 006 — beers & Packers
Ha Trump megfordítja, akkor nemet váltok.
több mint 1 éve
nagylaza, főpohárnok Green Bay Packers 13 006 — beers & Packers
Jól játszik Ronnie de ez egy őrült mázlis nap is volt neki ma.
dande
Trump iszonyatosan fáradt, nagy a különbség kettőjük között. Az eredmény jól mutatja, mekkora.
több mint 1 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 529 — Így remélem megfelelek nektek.....
Jól játszik Ronnie de ez egy őrült mázlis nap is volt neki ma.
több mint 1 éve
csipkelli 3 278
Egy pár piros még mehet a jobb alsó lyukhoz. 1 órás frame még nem volt.
több mint 1 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 41 108 — The Mathematician
Rég láttam Ronnie-n, hogy ennyire szeretne győzni.
nagylaza
még én is belenézegetek meignt 6-8 év után 😀

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 1 éve
Peszinter Ferenc 709 — 中国加油
Bekaphatja. Inkább jöjjön Hendry és nyerjen egy nyolcadikat.
több mint 1 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 529 — Így remélem megfelelek nektek.....
Rég láttam Ronnie-n, hogy ennyire szeretne győzni.
nagylaza
Nagyon szeretnè mondjuk jövőre a rekordot behúzni, sok ideje már nincs rá.
több mint 1 éve
nagylaza, főpohárnok Green Bay Packers 13 006 — beers & Packers
Rég láttam Ronnie-n, hogy ennyire szeretne győzni.
több mint 1 éve
Toca Minnesota Vikings 18 655 — Vikings fan
4.break 66-66 😀

Trump elbalfaszkodta ezt a 4.-et, Roninak egyszer peche volt a ráadásban meg nagy mákja 😀
Toca
Szerintem az direkt lökés volt, amivel behúzta a visszarakott feketét. Pool-versenyeken még alacsonyabb szinten is előfordul ilyen lökés kiszorított helyzetben, ott nem annyira bonyolult megvalósítani, snookerben szerintem top100-200-as tudás kell hozzá a méretek miatt. Mindenesetre én szándékosnak véltem. 😀
adam8
Az volt. Attól függ, hogy áll meg a két golyó az 1. lökés után, egyfalközép vagy ez a háromfal szokott "maradni". Ebben csak az a kockázat, ha a felső ívre löki, mert akkor jön vissza a fekete. Egyébként megy a felső rövidfalra.
A szünetben löketni kellett volna Jimmyvel párat, milyen hatékonysággal működik.
csipkelli
Nem mondtam, hogy nem volt az, de Ronin is látszott hogy azért kellett hozza szerencse.
Amúgy simán megérdemelte a nagyon szép zöld eltetel után becsorgott a fehér is ezért lett egyáltalán X.
több mint 1 éve
csipkelli 3 278
4.break 66-66 😀

Trump elbalfaszkodta ezt a 4.-et, Roninak egyszer peche volt a ráadásban meg nagy mákja 😀
Toca
Szerintem az direkt lökés volt, amivel behúzta a visszarakott feketét. Pool-versenyeken még alacsonyabb szinten is előfordul ilyen lökés kiszorított helyzetben, ott nem annyira bonyolult megvalósítani, snookerben szerintem top100-200-as tudás kell hozzá a méretek miatt. Mindenesetre én szándékosnak véltem. 😀
adam8
Az volt. Attól függ, hogy áll meg a két golyó az 1. lökés után, egyfalközép vagy ez a háromfal szokott "maradni". Ebben csak az a kockázat, ha a felső ívre löki, mert akkor jön vissza a fekete. Egyébként megy a felső rövidfalra.
A szünetben löketni kellett volna Jimmyvel párat, milyen hatékonysággal működik.

Szerkesztette: csipkelli
több mint 1 éve
hétszilvafás adam8 Houston Texans 2 646
4.break 66-66 😀

Trump elbalfaszkodta ezt a 4.-et, Roninak egyszer peche volt a ráadásban meg nagy mákja 😀
Toca
Szerintem az direkt lökés volt, amivel behúzta a visszarakott feketét. Pool-versenyeken még alacsonyabb szinten is előfordul ilyen lökés kiszorított helyzetben, ott nem annyira bonyolult megvalósítani, snookerben szerintem top100-200-as tudás kell hozzá a méretek miatt. Mindenesetre én szándékosnak véltem. 😀

több mint 1 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 529 — Így remélem megfelelek nektek.....
Azèrt csak szorosabb lett, jó lesz ez 😊 egyik fèl sem hibázhat.
több mint 1 éve
csipkelli 3 278
Jimmyt odaküldhetnék egy asztal mellé, hogy lökdössön 3-falakat.
több mint 1 éve
Toca Minnesota Vikings 18 655 — Vikings fan
4.break 66-66 😀

Trump elbalfaszkodta ezt a 4.-et, Roninak egyszer peche volt a ráadásban meg nagy mákja 😀

Szerkesztette: Toca
több mint 1 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 529 — Így remélem megfelelek nektek.....
Akkor Trump és Ronnie, hajrá öregfiú 😛
több mint 1 éve
hétszilvafás adam8 Houston Texans 2 646
Trumpnak a mák után volt esze elszámolni 10-ig, és nyugodtan lökni. Williamsnek kétszer se.
csipkelli
Trump rendesen gyakorolhatta idén a mák utáni lökéseket...😀 már McGill ellen ki kellett volna kapnia...na de majd Ronnie intézi a 7,5-es hendit 😀