Darts

20 feliratkozó

több mint 9 éve
Jakehomer Carolina Panthers Kentucky Wildcats 21 439 — Panthers fan
Anderson elég stabilan dobja a d20-at 😊Jakehomer
4/4H_Marko
6/6

Perception is reality.
több mint 9 éve
Jakehomer Carolina Panthers Kentucky Wildcats 21 439 — Panthers fan
Hát ez egy kicsit alázós kiszálló volt

Perception is reality.
több mint 9 éve
Jakehomer Carolina Panthers Kentucky Wildcats 21 439 — Panthers fan
310-ről hat nyíl beteg 😊
El is kapta a fonalat

Perception is reality.
több mint 9 éve
H_Marko Houston Texans 752 — Póker Champ
Anderson elég stabilan dobja a d20-at 😊Jakehomer
4/4

több mint 9 éve
Schleck New England Patriots Oregon Ducks 11 271 — ʞɔǝlɥɔS
Anderson elég stabilan dobja a d20-at 😊Jakehomer
Jah 😊

több mint 9 éve
Jakehomer Carolina Panthers Kentucky Wildcats 21 439 — Panthers fan
Anderson elég stabilan dobja a d20-at 😊

Perception is reality.
több mint 9 éve
H_Marko Houston Texans 752 — Póker Champ
Meglepő ez a korai break. Azt hittem, hogy a meccs elején kb csak 4 körössel lehet leg-t lopni.

több mint 9 éve
diverdoc San Francisco 49ers Notre Dame Fighting Irish 3 382 — Badminton is Goodminton
Alopecia totalis lesz, most nézve.
Amúgy hajrá Anderson!


"First down az, amikor átviszik a sárga vonalon a labdát" P.P
több mint 9 éve
Schleck New England Patriots Oregon Ducks 11 271 — ʞɔǝlɥɔS
Hogy Gary Anderson karakteréhez mennyire nem illik a Jump Around, az hihetetlen. 😀 De ettől függetlenül hajrá neki!

több mint 9 éve
diverdoc San Francisco 49ers Notre Dame Fighting Irish 3 382 — Badminton is Goodminton
mutattak tegnap néhány évvel ezelőtti felvételeket Gerwenről nem hittem a szememnek!van valami hormon betegsége azóta, vagy egyszerűen csak kialakult a klasszikus dartsos testalkat az évek során...!?yooker
Alopecianak tűnik ez, annak is az universalis formájának. Teljes testszőrzet hiány. A szőrtüszők működési zavara. Nem hormonalis (van olyan is, az androgen kopaszság, de ez nem annak tűnik), legvalószínűbb oka egy kromoszómális génmutació, de felvetik autoimmun, illetve stressmedialta eredetét is.
diverdoc
Szerintem nem erről van szó - bár én semennyire sem értek hozzá - mert van Gerwennek megvan a szemöldöke, meg a karja is szőrös valamennyire. Ha jól tudom Shaziernek (Steelers LB) van ilyen betegsége és neki tényleg nincs még szempillája sem. Vagy ennek is vannak különböző fokozatai?Shilkor
Ha van testszőrzete és szemöldöke, akkor nem lehet universalis.( Nekem úgy tünt nincs). Ha van akkor ez alopecia totalis. Az hajtüszőkre korlátozódik, bár legtöbbször szemöldök is érintett.(nagyjából egy kutya, ua. a betegség)


"First down az, amikor átviszik a sárga vonalon a labdát" P.P
több mint 9 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 35 658 — tracker ember
Egyébként ki mondta még a VB előtt h Barney 4 között lesz?
| én | empty taxi
leborulunk nagyságod előtt! az igaz hogy én pl Whitlocktól sem vártam hogy rögtön kizúgjon, de Barney elődöntője a PL győzelem után elég világos volt.berger90
14. kiemelt a VB-n Barney, koránt sem volt jó szezonja a PL-en kívül


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 9 éve
Shilkor Pittsburgh Steelers 4 041 — Falcons GM, 2021 Div1 winner
mutattak tegnap néhány évvel ezelőtti felvételeket Gerwenről nem hittem a szememnek!van valami hormon betegsége azóta, vagy egyszerűen csak kialakult a klasszikus dartsos testalkat az évek során...!?yooker
Alopecianak tűnik ez, annak is az universalis formájának. Teljes testszőrzet hiány. A szőrtüszők működési zavara. Nem hormonalis (van olyan is, az androgen kopaszság, de ez nem annak tűnik), legvalószínűbb oka egy kromoszómális génmutació, de felvetik autoimmun, illetve stressmedialta eredetét is.
diverdoc
Szerintem nem erről van szó - bár én semennyire sem értek hozzá - mert van Gerwennek megvan a szemöldöke, meg a karja is szőrös valamennyire. Ha jól tudom Shaziernek (Steelers LB) van ilyen betegsége és neki tényleg nincs még szempillája sem. Vagy ennek is vannak különböző fokozatai?
több mint 9 éve
yooker New York Giants 7 311 — Expect the Best !
Gerwen nem kérdés, a másikon pedig nagyon remélem Barney üti majd a rendkívül unszimpatikus kis vaddisznó Taylort! 😊yooker
nekem gerwen is kérdéses, ha Anderson azt játssza, amit igazán tud, lesz pislogás a kopasznak. De szó se róla, én is megnéznék egy holland döntőt.berger90
Ha Anderson azt játsza, amit igazán tud, vagyos hozza a saját 100%-át, és Gerwen is, az 6-2 Gerwennek.
Andersonnak csak akkor van esélye, ha fullon pörög, és Gerwen meg kifog egy rossz napot és/vagy valamitől szétesik.
Ettől függetlenül 1:7 a reális oddsa.
Barneynak is kell, hogy Taylor félgőzzel teljesítsen (ez mennyire valószínű nála egy VB-elődöntön?), ő pedig hozza az A+ -os formáját.
Ezért oda az odds 1:5.Sobri Jóska
1000 forintra 5000 ha nyer Barney?
mert akkor ezt elfogadom és részemről áll a fogadás!
majd jövő heti darts PO-on odaadod! 😉yooker
A hivatalos odds 1:3, szóval nem húzol csőbe. 😉
 sports.ladbrokes.com/en-gb/Darts-c110000021

Valamint ha ismersz, tudod, hogy én csak olyan meccsre fogadok, aminek előre tudom az eredményét.
Az ezer forinttal meg meg is bántasz. Ne tiszteletlenkedj!Sobri Jóska
nem akartam azért túl sok pénzt nyerészkedni rajtad! 😉
több mint 9 éve
Farky Indianapolis Colts 8 290 — ℧
A "hivatalos" magyar oldal szerinti oddsok:

M. van Gerwen 1,45 - G. Anderson 2,40
P. Taylor 1,22 - R. van Barneveld 3,45

Hungarian Indianapolis Colts Fan Club I'll always be a Colt. Always! - Peyton Manning
több mint 9 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 31 236 — #NoStress
1000 forintra 5000 ha nyer Barney?
mert akkor ezt elfogadom és részemről áll a fogadás!
majd jövő heti darts PO-on odaadod! 😉yooker
ha Sobri komolyan gondolja, én is tartom egy ezressel.berger90
Még valaki égeti magát azzal, hogy hülyének akar nézni?

több mint 9 éve
Farky Indianapolis Colts 8 290 — ℧
Azért egy MvG - Taylor papa döntő lenne az igazi, úgy h mindketten 100%-on pörögnek, ezt nem igazán lehetne ütni

Szvsz Taylor - Barney meccs 50-50%, MvG-nek csak azért adok több esélyt, mert nem hiszem h Anderson végig bírja koncentrálni magas szinten a meccset.
Taylor meg ha visszacserélni a nyilait simán nyerne 😀

Hungarian Indianapolis Colts Fan Club I'll always be a Colt. Always! - Peyton Manning
több mint 9 éve
bergerdani Atlanta Falcons USC Trojans 4 873
1000 forintra 5000 ha nyer Barney?
mert akkor ezt elfogadom és részemről áll a fogadás!
majd jövő heti darts PO-on odaadod! 😉yooker
ha Sobri komolyan gondolja, én is tartom egy ezressel.

Mindig jövőre
több mint 9 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 31 236 — #NoStress
Gerwen nem kérdés, a másikon pedig nagyon remélem Barney üti majd a rendkívül unszimpatikus kis vaddisznó Taylort! 😊yooker
nekem gerwen is kérdéses, ha Anderson azt játssza, amit igazán tud, lesz pislogás a kopasznak. De szó se róla, én is megnéznék egy holland döntőt.berger90
Ha Anderson azt játsza, amit igazán tud, vagyos hozza a saját 100%-át, és Gerwen is, az 6-2 Gerwennek.
Andersonnak csak akkor van esélye, ha fullon pörög, és Gerwen meg kifog egy rossz napot és/vagy valamitől szétesik.
Ettől függetlenül 1:7 a reális oddsa.
Barneynak is kell, hogy Taylor félgőzzel teljesítsen (ez mennyire valószínű nála egy VB-elődöntön?), ő pedig hozza az A+ -os formáját.
Ezért oda az odds 1:5.Sobri Jóska
1000 forintra 5000 ha nyer Barney?
mert akkor ezt elfogadom és részemről áll a fogadás!
majd jövő heti darts PO-on odaadod! 😉yooker
A hivatalos odds 1:3, szóval nem húzol csőbe. 😉
 sports.ladbrokes.com/en-gb/Darts-c110000021

Valamint ha ismersz, tudod, hogy én csak olyan meccsre fogadok, aminek előre tudom az eredményét.
Az ezer forinttal meg meg is bántasz. Ne tiszteletlenkedj!

több mint 9 éve
bergerdani Atlanta Falcons USC Trojans 4 873
Egyébként ki mondta még a VB előtt h Barney 4 között lesz?
| én | empty taxi
leborulunk nagyságod előtt! az igaz hogy én pl Whitlocktól sem vártam hogy rögtön kizúgjon, de Barney elődöntője a PL győzelem után elég világos volt.

Mindig jövőre
több mint 9 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 35 658 — tracker ember
Egyébként ki mondta még a VB előtt h Barney 4 között lesz?
| én |


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 9 éve
yooker New York Giants 7 311 — Expect the Best !
Gerwen nem kérdés, a másikon pedig nagyon remélem Barney üti majd a rendkívül unszimpatikus kis vaddisznó Taylort! 😊yooker
nekem gerwen is kérdéses, ha Anderson azt játssza, amit igazán tud, lesz pislogás a kopasznak. De szó se róla, én is megnéznék egy holland döntőt.berger90
Ha Anderson azt játsza, amit igazán tud, vagyos hozza a saját 100%-át, és Gerwen is, az 6-2 Gerwennek.
Andersonnak csak akkor van esélye, ha fullon pörög, és Gerwen meg kifog egy rossz napot és/vagy valamitől szétesik.
Ettől függetlenül 1:7 a reális oddsa.
Barneynak is kell, hogy Taylor félgőzzel teljesítsen (ez mennyire valószínű nála egy VB-elődöntön?), ő pedig hozza az A+ -os formáját.
Ezért oda az odds 1:5.Sobri Jóska
1000 forintra 5000 ha nyer Barney?
mert akkor ezt elfogadom és részemről áll a fogadás!
majd jövő heti darts PO-on odaadod! 😉
több mint 9 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 31 236 — #NoStress
Gerwen nem kérdés, a másikon pedig nagyon remélem Barney üti majd a rendkívül unszimpatikus kis vaddisznó Taylort! 😊yooker
nekem gerwen is kérdéses, ha Anderson azt játssza, amit igazán tud, lesz pislogás a kopasznak. De szó se róla, én is megnéznék egy holland döntőt.berger90
Ha Anderson azt játsza, amit igazán tud, vagyos hozza a saját 100%-át, és Gerwen is, az 6-2 Gerwennek.
Andersonnak csak akkor van esélye, ha fullon pörög, és Gerwen meg kifog egy rossz napot és/vagy valamitől szétesik.
Ettől függetlenül 1:7 a reális oddsa.
Barneynak is kell, hogy Taylor félgőzzel teljesítsen (ez mennyire valószínű nála egy VB-elődöntön?), ő pedig hozza az A+ -os formáját.
Ezért oda az odds 1:5.

több mint 9 éve
peach Atlanta Falcons 14 232 — a new hope (again)
Én a barney-anderson döntőnek örülnék, mondjuk mindig a másik kettő ellen szurkolok 😀



...nem , nem tündérke. A kívánság az kívánság. Térdelj csak le szépen...
több mint 9 éve
bergerdani Atlanta Falcons USC Trojans 4 873
Gerwen nem kérdés, a másikon pedig nagyon remélem Barney üti majd a rendkívül unszimpatikus kis vaddisznó Taylort! 😊yooker
nekem gerwen is kérdéses, ha Anderson azt játssza, amit igazán tud, lesz pislogás a kopasznak. De szó se róla, én is megnéznék egy holland döntőt.

Mindig jövőre
több mint 9 éve
diverdoc San Francisco 49ers Notre Dame Fighting Irish 3 382 — Badminton is Goodminton
mutattak tegnap néhány évvel ezelőtti felvételeket Gerwenről nem hittem a szememnek!van valami hormon betegsége azóta, vagy egyszerűen csak kialakult a klasszikus dartsos testalkat az évek során...!?yooker
Alopecianak tűnik ez, annak is az universalis formájának. Teljes testszőrzet hiány. A szőrtüszők működési zavara. Nem hormonalis (van olyan is, az androgen kopaszság, de ez nem annak tűnik), legvalószínűbb oka egy kromoszómális génmutació, de felvetik autoimmun, illetve stressmedialta eredetét is.
A hízás az egy másik tészta, ettől független, kaja pia stb.
( Az lehetne egyébként hormonalis is az aging male része

ami relatív androgen csökkenés miatt van, de az nem kopaszságot okozna, hanem a testtömeg alkotórészek arány eltolódását, (zsír-izom, kötöszövet elaszticitás változás stb))Na ennyit az andrológiáról 😊.
Szóval MvG szerintem alopecia universalis betegségben szenved, plussz simán elhízott.


"First down az, amikor átviszik a sárga vonalon a labdát" P.P