Soccer EB 2016

18 feliratkozó

több mint 8 éve
Löfli Detroit Lions Tulane Green Wave 19 545 — ellenIktriad / #1 BVSC ultra
Franciaország: Coolearie, Toto21, Zolee23, dankodavid, bogec7
metország: gamerkr, Sobri Jóska, ZoliZoltán, Vrij6, Blitzburgh, ghstzR, Mikey, Amadeus91, csebi, danyly, jinxtriad, Heisman Trophy, Gaba93, Kroos
Portugália: Matthew99, miilann, kaszo
Wales: eaglesmcnabb

Szerkesztette: Löfli
több mint 8 éve
Shilkor Pittsburgh Steelers 4 054 — Falcons GM, 2021 Div1 winner
Oroszország
több mint 8 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 78 553 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Anglia: peach, Negritis, alatriste, dugo93, dr0725, slowmotion, Keano, bergerdani, Duff
Belgium: Löfli, Borbinho, Kenny, Hanni
Csehország: kristof
Franciaország: Coolearie, Toto21
Horvátország: Gergőbácsi, Jack Zoltán, zinedine5
Izland: sapka
Lengyelország: Kampman, deyell
metország: gamerkr, Sobri Jóska, ZoliZoltán, Vrij6, Blitzburgh, ghstzR, Mikey, Amadeus91, csebi, danyly, Iktriad
Olaszország: Beki, baggio, ulpianus
Portugália: Matthew99, miilann, kaszo
Spanyolország: gordon, csi77, zavi27
Zlatan és a többiek: Höri
rökország: empty taxi, yooker
Wales: eaglesmcnabb
Löfli
Nem maradt senki, már nem is tudok tippelni.
Stez
Románia még szabad.
Coolearie
Magyarország is.

Az én német tippem csak reménykedés, a vb óta szerintem kicsit leeresztett a társaság, Meg hát már se Lahm, se Klose nincs. Hummels sérült, Schweini gyógyulgat. És az egyetlen befejező csatár a keretben meg ő
 www.tomnash.eu/gomez-button.html
több mint 8 éve
Kampman Green Bay Packers Wisconsin Badgers 26 695
Sebők Vili szerint a portugál csapat CR7 nélkül fabatkát sem ér. Ilyen megnyilvánulásokat vajon miért nem hallottam soha mondjuk angol vagy olasz ex-játékos szakértőktől?
Kampman
vagy azért, mert Kozmát és Détárit még nem láthattad szagértőként a tévében, vagy mert a született angol és olasz játékosok közül kevesen beszélnek magyarul
baggio
Én viszont beszélek angolul és egy kicsit olaszul de ilyen kijelentésekre külföldiek nem ragadtatják el magukat. Most nem arról van szó, hogy igaz-e amit mond (részben igen), hanem hogy egy Sebőkhöz hasonló pályafutással és megítéléssel rendelkező "szakértő" ha lehet, csak a legmélyebb tisztelet hangján fogalmazzon meg kritikát nála jelentősen sikeresebb játékosokkal szemben.

Szerkesztette: Kampman
több mint 8 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 61 289 — Don’t whine, don’t complain, don’t make excuses
Sebők Vili szerint a portugál csapat CR7 nélkül fabatkát sem ér. Ilyen megnyilvánulásokat vajon miért nem hallottam soha mondjuk angol vagy olasz ex-játékos szakértőktől?
Kampman
vagy azért, mert Kozmát és Détárit még nem láthattad szagértőként a tévében, vagy mert a született angol és olasz játékosok közül kevesen beszélnek magyarul

Szerkesztette: r.baggio


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 8 éve
Kampman Green Bay Packers Wisconsin Badgers 26 695
Nem maradt senki, már nem is tudok tippelni.
Stez
Románia még szabad.
Coolearie
Rájuk még én sem.
De a vezér behatárolta a lehetőségeket, Albánia meg Hollandia túl nyilvánvaló lenne. Nem a tutira akarok tippelni, kell a kihívás.
Stez
azért ha Hollandia megnyeri ezt az EB vendégem vagy egy üveg jégfurmintra 😀
Negritis
Nehogy bekapcsoljam a FIFA-t.
Stez
Izland ott is nyerne oda vissza 😛
több mint 8 éve
Stez SMU Mustangs 43 225 — Whoops, looks like something went wrong.
Nem maradt senki, már nem is tudok tippelni.
Stez
Románia még szabad.
Coolearie
Rájuk még én sem.
De a vezér behatárolta a lehetőségeket, Albánia meg Hollandia túl nyilvánvaló lenne. Nem a tutira akarok tippelni, kell a kihívás.
Stez
azért ha Hollandia megnyeri ezt az EB vendégem vagy egy üveg jégfurmintra 😀
Negritis
Nehogy bekapcsoljam a FIFA-t.

több mint 8 éve
Zsellér van de Vrij Baltimore Ravens 13 247 — Слава Україні! Героям слава!
remélem nem olyan lesz ez az EB, mint a GoT. mindenki nagyon várja, eléggé hype-olt esemény, aztán halál unalmas lesz az egész 😊
Löfli
Az első körben én sok izgalmas meccsre nem számítok. A lebonyolítási rendszer miatt a nagy csapatoknak értelemszerűen nem kell megszakadni, csak kontrollálni kell a dolgokat, jó nekünk most a 0-0 is címszó alatt.

A kisebb válogatottaktól várok nagyobb hajtást, akik régen vagy először vannak kint, és bizonyítani akarnak, Izland, Albánia, Wales, és persze mi.

De pl egy első körös belga-olasztól sima 0-0-s x-et várok. 😊

"Minél messzebb sodródik egy társadalom az igazságtól, annál jobban fogja gyűlölni azokat, akik kimondják azt." (George Orwell)

"A világ igazságtalan. Ha elfogadod ezt, cinkos lesz a neved, ha pedig megváltoztatnád, hóhér." (Sartre)

Never forget Bucha, Borodyanka, Hostomel, Irpen, Kramatorszk, Mariupol, Rubizne, Popasna, Kremenchuk, Sievierodonetsk, Chasov Yar, Vinnytsia, Mikolajiv, Olenivka, Chaplyny, Izjum, Zaporizzsja, Kijiv, Bakhmut, Pravdyne, Marinka, Kherson, Dnipro, Soledar, Avdijivka, Slovyansk, Uman, Nova Kakhovka, Kryvyi Rih, Odessa, Pervomajszkij,Lviv, Pokrovsk, Chernihiv, Kostyantynivka, Hroza, Harkiv, 2023.12.29., Odessa, Chernihiv, Vovchansk, Harkiv, Okhmatdyt
több mint 8 éve
zinedine5 New England Patriots Arkansas Razorbacks 6 094 — Ajmo Vatreni
Sebők Vili szerint a portugál csapat CR7 nélkül fabatkát sem ér. Ilyen megnyilvánulásokat vajon miért nem hallottam soha mondjuk angol vagy olasz ex-játékos szakértőktől?
Kampman
Talán mert ott ilyen degeneráltakat nem engednek a tévében szerepelni...
peach
Jaj ne mond már hogy Neville agysebész.
Matthew99
nyilván nem az, de Vilinél kicsivel több affinitása van ehhez a játékhoz mind hozott tehetség, mind kapott tudás révén.
slowmotion
plusz ilyeneket tud
 www.youtube.com/watch?v=axc3etRBxLI
priceless
több mint 8 éve
slowmotion Dallas Cowboys 23 787 — Cowboys fan
Sebők Vili szerint a portugál csapat CR7 nélkül fabatkát sem ér. Ilyen megnyilvánulásokat vajon miért nem hallottam soha mondjuk angol vagy olasz ex-játékos szakértőktől?
Kampman
az kemény kijelentés, hogy fabatkát sem ér, az viszont valószínűleg teljesen megállja a helyét, hogy nélküle semmit sem érnek el.
szóval Vilinek amúgy igaza van, csak nincs meg a szókincse ahhoz, hogy ezt emészthető formába öntse.

de hát mégis a válogatott egykori gólkirályáról beszélünk... 😊
több mint 8 éve
slowmotion Dallas Cowboys 23 787 — Cowboys fan
Sebők Vili szerint a portugál csapat CR7 nélkül fabatkát sem ér. Ilyen megnyilvánulásokat vajon miért nem hallottam soha mondjuk angol vagy olasz ex-játékos szakértőktől?
Kampman
Talán mert ott ilyen degeneráltakat nem engednek a tévében szerepelni...
peach
Jaj ne mond már hogy Neville agysebész.
Matthew99
nyilván nem az, de Vilinél kicsivel több affinitása van ehhez a játékhoz mind hozott tehetség, mind kapott tudás révén.
több mint 8 éve
Matthew99 New Orleans Saints 9 444 — Invisible man
Sebők Vili szerint a portugál csapat CR7 nélkül fabatkát sem ér. Ilyen megnyilvánulásokat vajon miért nem hallottam soha mondjuk angol vagy olasz ex-játékos szakértőktől?
Kampman
Sebők Vili szerint a portugál csapat CR7 nélkül fabatkát sem ér. Ilyen megnyilvánulásokat vajon miért nem hallottam soha mondjuk angol vagy olasz ex-játékos szakértőktől?
Kampman
Talán mert ott ilyen degeneráltakat nem engednek a tévében szerepelni...
peach
Jaj ne mond már hogy Neville agysebész.

Szerkesztette: Matthew99


A baseball 90% fejjáték. A másik fele fizikai. !!!ÚJ HELYEN AZ ALÁÍRÁSOK!!! A legrosszabb, mikor a hülyeség szorgalommal párosul.
több mint 8 éve
peach Atlanta Falcons 14 451 — a new hope (again)
Sebők Vili szerint a portugál csapat CR7 nélkül fabatkát sem ér. Ilyen megnyilvánulásokat vajon miért nem hallottam soha mondjuk angol vagy olasz ex-játékos szakértőktől?
Kampman
Sebők Vili szerint a portugál csapat CR7 nélkül fabatkát sem ér. Ilyen megnyilvánulásokat vajon miért nem hallottam soha mondjuk angol vagy olasz ex-játékos szakértőktől?
Kampman
Talán mert ott ilyen degeneráltakat nem engednek a tévében szerepelni...



...nem , nem tündérke. A kívánság az kívánság. Térdelj csak le szépen...
több mint 8 éve
Kampman Green Bay Packers Wisconsin Badgers 26 695
Sebők Vili szerint a portugál csapat CR7 nélkül fabatkát sem ér. Ilyen megnyilvánulásokat vajon miért nem hallottam soha mondjuk angol vagy olasz ex-játékos szakértőktől?
több mint 8 éve
Kampman Green Bay Packers Wisconsin Badgers 26 695
remélem nem olyan lesz ez az EB, mint a GoT
Löfli
Az mi?
több mint 8 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 42 638 — The Mathematician
Nem maradt senki, már nem is tudok tippelni.
Stez
Románia még szabad.
Coolearie
Rájuk még én sem.
De a vezér behatárolta a lehetőségeket, Albánia meg Hollandia túl nyilvánvaló lenne. Nem a tutira akarok tippelni, kell a kihívás.
Stez
azért ha Hollandia megnyeri ezt az EB vendégem vagy egy üveg jégfurmintra 😀

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 8 éve
Löfli Detroit Lions Tulane Green Wave 19 545 — ellenIktriad / #1 BVSC ultra
remélem nem olyan lesz ez az EB, mint a GoT. mindenki nagyon várja, eléggé hype-olt esemény, aztán halál unalmas lesz az egész 😊


https://www.facebook.com/ArizonaCardinalsHungary/
Don't blink!
több mint 8 éve
Stez SMU Mustangs 43 225 — Whoops, looks like something went wrong.
Nem maradt senki, már nem is tudok tippelni.
Stez
Románia még szabad.
Coolearie
Rájuk még én sem.
De a vezér behatárolta a lehetőségeket, Albánia meg Hollandia túl nyilvánvaló lenne. Nem a tutira akarok tippelni, kell a kihívás.

több mint 8 éve
Coolearie San Francisco 49ers 5 366 — . . .
Nem maradt senki, már nem is tudok tippelni.
Stez
Románia még szabad.

több mint 8 éve
Stez SMU Mustangs 43 225 — Whoops, looks like something went wrong.
Nem maradt senki, már nem is tudok tippelni.

több mint 8 éve
zinedine5 New England Patriots Arkansas Razorbacks 6 094 — Ajmo Vatreni
Vatreni. Természetesen.
több mint 8 éve
Duff Seattle Seahawks 3 088
 www.nemzetisport.hu/foci_eb_2016/eb-2016-az-angol-keret-a-legertekesebb-a-magyar-az-utolso-helyen-2505923

"A logaritmust az Európa-bajnokságon pályára lépő játékosok közül a legtöbbre Cristiano Ronaldót becsüli (137.8 millió euró) – érdekesség, hogy a portugál egyedül többet ér, mint 12 nemzet teljes csapata."

Logaritmus? :'DDDDDDDDDDDDDDD
több mint 8 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 40 015 — Így remélem megfelelek nektek.....
"Zlatan és a többiek: Höri" lol
Coolearie
Akkor már Szalai és a többiek 😀😛
több mint 8 éve
Toto21 Chicago Bears 5 621
Franciaország ( bár rühellem)
több mint 8 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 828 — SuperLOL
Olaszok


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 8 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 42 638 — The Mathematician
mondjuk Can-t is berakni védőnek már a Pool-ba is pocsékolás volt

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!