Soccer EB 2016

18 feliratkozó

több mint 7 éve
Löfli Detroit Lions Tulane Green Wave 19 248 — ellenIktriad / #1 BVSC ultra
Franciaország: Coolearie, Toto21, Zolee23, dankodavid, bogec7
metország: gamerkr, Sobri Jóska, ZoliZoltán, Vrij6, Blitzburgh, ghstzR, Mikey, Amadeus91, csebi, danyly, jinxtriad, Heisman Trophy, Gaba93, Kroos
Portugália: Matthew99, miilann, kaszo
Wales: eaglesmcnabb

Szerkesztette: Löfli
több mint 7 éve
sapka Washington Commanders 6 581 — sapka
Izland! Még senki nem írta be, hát ilyet.

Attribution No Derivatives (CC-BY-ND-3.0) Nevezd meg!-Ne változtasd!
több mint 7 éve
NB2 New England Patriots 21 895 — nabege2@yahoo.com
Kászái-é a nyitómeccs!
több mint 7 éve
Kampman Green Bay Packers Wisconsin Badgers 25 303
Nah, landoltak a srácok elvileg. 😊
Vrij6
Ezt mondjuk nem értem, mi a tosznak tanyáznak 3 napot a mostani helyen? Aztán pénteken átmennek a bázisra ahonnan pedig hétfőn (?) mennek bordeux-ba. Minek ennyit kavirnyászni, cihelőszködni, ki-be pakolni nem értem 😀
peach
Olyan igényeik voltak Storckéknak amit csak ott tudnak teljesíteni.Értsd úgy,hogy a franciák felajánlottak egy A++os szállást de nekik A+++-os kellett.
Kenny
Ettől még nem világos nekem, hogy minek csövelünk 3 napot vhol mikor utána min egy hétig máshol lesz a bázis...
peach
Mert ez nekik egy jutalomút. Az MLSZ fizet mindent: a legjobb szállodákat, kiutaztatja a családtagokat, ehetnek csigát, ihatják a legjobb borokat. Ilyenkor te spórolnál a stáb helyében egy francia körutat?
Matthew99
Amúgy is, ki tudja hány évtized múlva lesz a következő...
több mint 7 éve
Matthew99 New Orleans Saints 9 321 — Invisible man
Nah, landoltak a srácok elvileg. 😊
Vrij6
Ezt mondjuk nem értem, mi a tosznak tanyáznak 3 napot a mostani helyen? Aztán pénteken átmennek a bázisra ahonnan pedig hétfőn (?) mennek bordeux-ba. Minek ennyit kavirnyászni, cihelőszködni, ki-be pakolni nem értem 😀
peach
Olyan igényeik voltak Storckéknak amit csak ott tudnak teljesíteni.Értsd úgy,hogy a franciák felajánlottak egy A++os szállást de nekik A+++-os kellett.
Kenny
Ettől még nem világos nekem, hogy minek csövelünk 3 napot vhol mikor utána min egy hétig máshol lesz a bázis...
peach
Mert ez nekik egy jutalomút. Az MLSZ fizet mindent: a legjobb szállodákat, kiutaztatja a családtagokat, ehetnek csigát, ihatják a legjobb borokat. Ilyenkor te spórolnál a stáb helyében egy francia körutat?


A baseball 90% fejjáték. A másik fele fizikai. !!!ÚJ HELYEN AZ ALÁÍRÁSOK!!! A legrosszabb, mikor a hülyeség szorgalommal párosul.
több mint 7 éve
peach Atlanta Falcons 14 240 — a new hope (again)
Nah, landoltak a srácok elvileg. 😊
Vrij6
Ezt mondjuk nem értem, mi a tosznak tanyáznak 3 napot a mostani helyen? Aztán pénteken átmennek a bázisra ahonnan pedig hétfőn (?) mennek bordeux-ba. Minek ennyit kavirnyászni, cihelőszködni, ki-be pakolni nem értem 😀
peach
Olyan igényeik voltak Storckéknak amit csak ott tudnak teljesíteni.Értsd úgy,hogy a franciák felajánlottak egy A++os szállást de nekik A+++-os kellett.
Kenny
Ettől még nem világos nekem, hogy minek csövelünk 3 napot vhol mikor utána min egy hétig máshol lesz a bázis...



...nem , nem tündérke. A kívánság az kívánság. Térdelj csak le szépen...
több mint 7 éve
gordon New England Patriots Auburn Tigers 4 523 — JAFL Tampa GM
Nah, landoltak a srácok elvileg. 😊
Vrij6
Ezt mondjuk nem értem, mi a tosznak tanyáznak 3 napot a mostani helyen? Aztán pénteken átmennek a bázisra ahonnan pedig hétfőn (?) mennek bordeux-ba. Minek ennyit kavirnyászni, cihelőszködni, ki-be pakolni nem értem 😀
peach
Ezt én sem értem... 😀 De ha valaki tudja, leírhatná. 😊
Vrij6
Tolódunk...😁
több mint 7 éve
Kenny Atlanta Falcons 9 261 — Omar's Coming Yo!
Nah, landoltak a srácok elvileg. 😊
Vrij6
Ezt mondjuk nem értem, mi a tosznak tanyáznak 3 napot a mostani helyen? Aztán pénteken átmennek a bázisra ahonnan pedig hétfőn (?) mennek bordeux-ba. Minek ennyit kavirnyászni, cihelőszködni, ki-be pakolni nem értem 😀
peach
Olyan igényeik voltak Storckéknak amit csak ott tudnak teljesíteni.Értsd úgy,hogy a franciák felajánlottak egy A++os szállást de nekik A+++-os kellett.
Kenny
Lemaradtam, most elemekről van szó vagy szállásról? 😀
Borbinho
A kérdés kiváló.

több mint 7 éve
Borbinho Indianapolis Colts Old Dominion Monarchs 11 458 — Rent Free - Megrögzött Colts Fan
Nah, landoltak a srácok elvileg. 😊
Vrij6
Ezt mondjuk nem értem, mi a tosznak tanyáznak 3 napot a mostani helyen? Aztán pénteken átmennek a bázisra ahonnan pedig hétfőn (?) mennek bordeux-ba. Minek ennyit kavirnyászni, cihelőszködni, ki-be pakolni nem értem 😀
peach
Olyan igényeik voltak Storckéknak amit csak ott tudnak teljesíteni.Értsd úgy,hogy a franciák felajánlottak egy A++os szállást de nekik A+++-os kellett.
Kenny
Lemaradtam, most elemekről van szó vagy szállásról? 😀

"Overjoyed, the wolf devours his leg that's been torn off by a trap. Praised be the day that gave me food, he cries."
több mint 7 éve
Kenny Atlanta Falcons 9 261 — Omar's Coming Yo!
Nah, landoltak a srácok elvileg. 😊
Vrij6
Ezt mondjuk nem értem, mi a tosznak tanyáznak 3 napot a mostani helyen? Aztán pénteken átmennek a bázisra ahonnan pedig hétfőn (?) mennek bordeux-ba. Minek ennyit kavirnyászni, cihelőszködni, ki-be pakolni nem értem 😀
peach
Olyan igényeik voltak Storckéknak amit csak ott tudnak teljesíteni.Értsd úgy,hogy a franciák felajánlottak egy A++os szállást de nekik A+++-os kellett.

több mint 7 éve
Kampman Green Bay Packers Wisconsin Badgers 25 303
Nah, landoltak a srácok elvileg. 😊
Vrij6
Ezt mondjuk nem értem, mi a tosznak tanyáznak 3 napot a mostani helyen? Aztán pénteken átmennek a bázisra ahonnan pedig hétfőn (?) mennek bordeux-ba. Minek ennyit kavirnyászni, cihelőszködni, ki-be pakolni nem értem 😀
peach
Így tudjuk elhárítani a ránk küldött izlandi kémeket
több mint 7 éve
Zsellér van de Vrij Baltimore Ravens 12 744 — Слава Україні! Героям слава!
Nah, landoltak a srácok elvileg. 😊
Vrij6
Ezt mondjuk nem értem, mi a tosznak tanyáznak 3 napot a mostani helyen? Aztán pénteken átmennek a bázisra ahonnan pedig hétfőn (?) mennek bordeux-ba. Minek ennyit kavirnyászni, cihelőszködni, ki-be pakolni nem értem 😀
peach
Ezt én sem értem... 😀 De ha valaki tudja, leírhatná. 😊

"Minél messzebb sodródik egy társadalom az igazságtól, annál jobban fogja gyűlölni azokat, akik kimondják azt." (George Orwell)

"A világ igazságtalan. Ha elfogadod ezt, cinkos lesz a neved, ha pedig megváltoztatnád, hóhér." (Sartre)

Never forget Bucha, Borodyanka, Hostomel, Irpen, Kramatorszk, Mariupol, Rubizne, Popasna, Kremenchuk, Sievierodonetsk, Chasov Yar, Vinnytsia, Mikolajiv, Olenivka, Chaplyny, Izjum, Zaporizzsja, Kijiv, Bakhmut, Pravdyne, Marinka, Kherson, Dnipro, Soledar, Avdijivka, Slovyansk, Uman, Nova Kakhovka, Kryvyi Rih, Odessa, Pervomajszkij,Lviv, Pokrovsk, Chernihiv, Kostyantynivka, Hroza, Harkiv, 2023.12.29., Odessa, Chernihiv
több mint 7 éve
peach Atlanta Falcons 14 240 — a new hope (again)
Nah, landoltak a srácok elvileg. 😊
Vrij6
Ezt mondjuk nem értem, mi a tosznak tanyáznak 3 napot a mostani helyen? Aztán pénteken átmennek a bázisra ahonnan pedig hétfőn (?) mennek bordeux-ba. Minek ennyit kavirnyászni, cihelőszködni, ki-be pakolni nem értem 😀



...nem , nem tündérke. A kívánság az kívánság. Térdelj csak le szépen...
több mint 7 éve
Habi New England Patriots USC Trojans 4 829 — Patriots GM
mivel a közeljövőben sztem nem tudok tippelni magunkra, így Magyarország +1


JT Daniels fan
több mint 7 éve
Coolearie San Francisco 49ers 5 343 — . . .
Fantasyt nyomja még itt valaki rajtam kívül? mert akár egy kis ligát is csinálhatnánk (  eurofantasy.uefa.com/en/fantasy16 )
Jack Zoltán
Bowl.hu ligakód: 89000BE3
Kenny
Na csatlakoztam én is..😊

több mint 7 éve
Amadeus von Dollárbaloldal Las Vegas Raiders 31 931
én hh nem vagyok még beírva Dland mellé?
Amadeus91
vhogy engem is kifelejtettek ... úgy látszik ez jogász átok?
csebi
Valszeg.

Az új alaptörvényt láttad?

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 7 éve
csebi New York Giants Notre Dame Fighting Irish 20 966 — Lucas Scott
én hh nem vagyok még beírva Dland mellé?
Amadeus91
vhogy engem is kifelejtettek ... úgy látszik ez jogász átok?

Mi vagyunk a homok a gépezetben, a bot a küllők között, a tüske a köröm alatt. Mi vagyunk, akikbe beletörik a fog és a bicska, és beleszorul a fejsze is. Mi vagyunk az a Dávid, akit jobb, ha elkerül, a Góliát. A párttal, a néppel egy az utunk, a jelszavunk munka és béke.
több mint 7 éve
Zsellér van de Vrij Baltimore Ravens 12 744 — Слава Україні! Героям слава!
Nah, landoltak a srácok elvileg. 😊

"Minél messzebb sodródik egy társadalom az igazságtól, annál jobban fogja gyűlölni azokat, akik kimondják azt." (George Orwell)

"A világ igazságtalan. Ha elfogadod ezt, cinkos lesz a neved, ha pedig megváltoztatnád, hóhér." (Sartre)

Never forget Bucha, Borodyanka, Hostomel, Irpen, Kramatorszk, Mariupol, Rubizne, Popasna, Kremenchuk, Sievierodonetsk, Chasov Yar, Vinnytsia, Mikolajiv, Olenivka, Chaplyny, Izjum, Zaporizzsja, Kijiv, Bakhmut, Pravdyne, Marinka, Kherson, Dnipro, Soledar, Avdijivka, Slovyansk, Uman, Nova Kakhovka, Kryvyi Rih, Odessa, Pervomajszkij,Lviv, Pokrovsk, Chernihiv, Kostyantynivka, Hroza, Harkiv, 2023.12.29., Odessa, Chernihiv
több mint 7 éve
Amadeus von Dollárbaloldal Las Vegas Raiders 31 931
én hh nem vagyok még beírva Dland mellé?
Amadeus91
Úgy, hogy qrvára sz@runk a fejedre 😊
empty taxi

Nem fogom Gábor Zsa-Zsát idézni 😊

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 7 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 35 670 — tracker ember
én hh nem vagyok még beírva Dland mellé?
Amadeus91
Úgy, hogy qrvára sz@runk a fejedre 😊


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 7 éve
Amadeus von Dollárbaloldal Las Vegas Raiders 31 931
#rájrájhángöráj

 www.instagram.com/p/BGUUJObRKaG/?taken-by=mlsztv
Mikey
Komolyan, agyfasz.

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 7 éve
zavi27 Las Vegas Raiders Clemson Tigers 4 669 — Amerikai sportok rajongója
Spanyolország
több mint 7 éve
kaszo Atlanta Falcons 3 162 — Falcons fan
Portugália
több mint 7 éve
Mikey Cincinnati Bengals 17 535
#rájrájhángöráj

https://scontent.cdninstagram.com/v/t51.2885-15/13402154_134678550284895_35517973_n.jpg?stp=c216.0.648.648a_dst-jpg_s640x640&_nc_cat=106&ccb=1-7&_nc_sid=18de74&_nc_ohc=gOoHYGDkOMoAb445Hj4&_nc_ht=scontent.cdninstagram.com&oh=00_AfCMnpuGWxL5Fq-6njXQWuRT033Bi5xzwJTanW1wuVhzdw&oe=6628320A
Hungarian Football Federation on Instagram: "A csapatbusz készen áll, holnap már a válogatott is megérkezik Franciaországba. #csakegyutt #euro2016"
1,139 likes, 23 comments - mlsztvJune 6, 2016 on : "A csapatbusz készen áll, holnap már a válogatott is megérkezik Franciaországba. #csakegyutt #euro2016".
több mint 7 éve
Coolearie San Francisco 49ers 5 343 — . . .
Fantasyt nyomja még itt valaki rajtam kívül? mert akár egy kis ligát is csinálhatnánk (  eurofantasy.uefa.com/en/fantasy16 )
Jack Zoltán
Bowl.hu ligakód: 89000BE3
Kenny
Egy helyet még szorítsatok nekem is! Telefonról nem tudok csatlakozni.

több mint 7 éve
gordon New England Patriots Auburn Tigers 4 523 — JAFL Tampa GM
Múltkor sem nyertem semmit h eltaláltam a németeket így inkább betrollkodom hogy MAGYARORSZÁÁÀG!!!! 😊 hogy lehet h senki sem írta még de pl Walest meg már igen?!
davemayer
Jó, igaz, hogyha a rutint, taktikai felkészültséget, a keret erejét és a papírformát nézzük akkor egyértelmű, hogy mindenki a Magyarokra szavazott volna. De ez egy tippjáték és meglepetést szimatolunk😁