NFL eredménykövetés NFL eredménykövetés - 1 aktív topik

Soccer VB 2014

6 feliratkozó

több mint 9 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 849 — No es importante
metország: Vrijbloed, Iktriad, Sobri Jóska, csebi, danyly, HanSolo, gamerkr, Kroos, FViktor93, NB2, puffin, Asbee, Gaba93, Amadeus91, Burkus
Argentína: dande, JC6, ZoliZoltán, Sebii, csi77, Janek, Rataxes, Boston
Brazília: eaglesmcnabb, ulpianus, DoM, Eazzy, ano92, Ka'deemCarey25
Hollandia: xrace77, peach, Hurka, Cardinalis, seefer
több mint 9 éve
braxa88 Seattle Seahawks Auburn Tigers 12 521
a vilag legtulertekeltebb kapusán ma is csak röhögök 😀
több mint 9 éve
Tony New Orleans Saints Notre Dame Fighting Irish 885 — 'Ha már nyakig szarban vagy, adj hálát Istennek: "Köszönöm, Uram, hogy legalább nem hullámzik!" '
Casillas tán szotyit akart kérni Piquetől?
több mint 9 éve
MMMS Indianapolis Colts 2 326 — 51st state
OHHHHHHHH ROBIN VAN PERSIE!!!!!!!!!!!!

most hozott egy valag lóvét a konyhára, a 35. percben megtettem hogy holland lesz a 2. gól a meccsen 3.20ért 20 ojróval és azt hogy még az első félidőben 8-as oddsért 10 ojróval 😊))))))davemayer
az gyenge cirka 140 euro egy szaros golert ? nice 😊MMMS
emelkedtem is az ívelésnél, amikor meg a hozzá illő zsenialitással nyúlt a lasztihoz ez az isten fel is ordítottam 😊davemayer
ha meg folebassza akkor az istenbol egy kepzetlen gyoker keletkezik XD

the area dividing the brain and the soul/is affected in many ways by experience –/some lose all mind and become soul: insane./some lose all soul and become mind: intellectual./some lose both and become: accepted.
több mint 9 éve
Janek Philadelphia Eagles Florida Gators 15 572 — Apu ökölbeszorított keze
Iker a modern idők legjobb kapusainak egyike!

több mint 9 éve
davemayer Chicago Bears 14 330 — "Grammar maci"
OHHHHHHHH ROBIN VAN PERSIE!!!!!!!!!!!!

most hozott egy valag lóvét a konyhára, a 35. percben megtettem hogy holland lesz a 2. gól a meccsen 3.20ért 20 ojróval és azt hogy még az első félidőben 8-as oddsért 10 ojróval 😊))))))davemayer
az gyenge cirka 140 euro egy szaros golert ? nice 😊MMMS
emelkedtem is az ívelésnél, amikor meg a hozzá illő zsenialitással nyúlt a lasztihoz ez az isten fel is ordítottam 😊

BEARS BABY!

Sir Alex immortal
több mint 9 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 849 — No es importante
😊

@BrianMFloyd: italy vs. spain RT @DrNorrisCamacho: If all 22 guys fall down at the same time what is that called?


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 9 éve
Sinisa New England Patriots 2 789 — Gràcies Pep!
Real Madrid tengely jót videózott...Sinisa
a real madrid tengely (ramos) lesre állította a csatárt, csak piqué bent szotyizott 2 méter mélységben.eaglesmcnabb
Megnézem szünetben a visszajatszast, h melyik volt a nagyobb lúzer.

TITO
JOHAN
Per Sempre Etern

This team was the best team in the AFC in the regular season and we won two games in the playoffs against two good football teams, the best team in the postseason. And that’s what this team is.
több mint 9 éve
MMMS Indianapolis Colts 2 326 — 51st state
OHHHHHHHH ROBIN VAN PERSIE!!!!!!!!!!!!

most hozott egy valag lóvét a konyhára, a 35. percben megtettem hogy holland lesz a 2. gól a meccsen 3.20ért 20 ojróval és azt hogy még az első félidőben 8-as oddsért 10 ojróval 😊))))))davemayer
az gyenge cirka 140 euro egy szaros golert ? nice 😊

the area dividing the brain and the soul/is affected in many ways by experience –/some lose all mind and become soul: insane./some lose all soul and become mind: intellectual./some lose both and become: accepted.
több mint 9 éve
Wester New York Jets Middle Tennessee Blue Raiders 8 071 — Jó ötletnek tűnt!
Na végre a végére volt vmi foci, ez a gól...

Lesz ez még így se!
több mint 9 éve
gamerkr Green Bay Packers 10 223 — The sharif don't like it - welcome to the casbah club
mekkora ez a spanyol védelem, ramos lesre akar állni de piqué bennmarad 😀 a 2 balfasz xDeaglesmcnabb
ilyen az elite D

több mint 9 éve
Schleck New England Patriots Oregon Ducks 11 271 — ʞɔǝlɥɔS
Rizzoli azért egy-két klasszissal komolyabb képességű bíró, mint az eddigiek. Szerintem nem lesz gond vele.

Én amúgy De Geát kezdetném a spanyoloknál.Schleck
Még jó hogy Del Bosque nem így tett 😊
Sztem a világ legjobb kapusa, nem is értem Ancelotti baromságát.gabokocka
Barom Ancelotti is és Mourinho is. Meg a BL döntőben is bizonyította ezt. 😊Schleck
Miért is? Melyik sorozatban melyik kapus védett? Melyiket nyerték meg?
Mit is nyert a Real Lopezzel a kapuban?gabokocka
Nem Lopezt tenném a kezdőbe, hanem De Geát. Én az idei BL-ből nem nagyon emlékszem olyan megmozdulására Casillasnak, ami annyira nagy pluszt hozott volna. Szerintem eljárt felette az idő, és ezt így gondolta Mourinho és félig meddig Ancelotti is.

több mint 9 éve
eaglesmcnabb Philadelphia Eagles Virginia Tech Hokies 20 426 — TODDHERREMANS79
Real Madrid tengely jót videózott...Sinisa
a real madrid tengely (ramos) lesre állította a csatárt, csak piqué bent szotyizott 2 méter mélységben.

No 1. Kyle Pitts, Jordan Mailata, Amari Cooper, Myles Garrett, Jerry Jeudy és Nick Chubb fan!!!
több mint 9 éve
davemayer Chicago Bears 14 330 — "Grammar maci"
OHHHHHHHH ROBIN VAN PERSIE!!!!!!!!!!!!

most hozott egy valag lóvét a konyhára, a 35. percben megtettem hogy holland lesz a 2. gól a meccsen 3.20ért 20 ojróval és azt hogy még az első félidőben 8-as oddsért 10 ojróval 😊))))))

BEARS BABY!

Sir Alex immortal
több mint 9 éve
Janek Philadelphia Eagles Florida Gators 15 572 — Apu ökölbeszorított keze
Na akkor ez piké golja volt vagy ramose?

több mint 9 éve
Tony New Orleans Saints Notre Dame Fighting Irish 885 — 'Ha már nyakig szarban vagy, adj hálát Istennek: "Köszönöm, Uram, hogy legalább nem hullámzik!" '
Ez odabaszott. Pique hozza a formát.
több mint 9 éve
danyly Miami Dolphins Georgia Bulldogs 8 439 — Dolphins fan
A kis csuka. 😊
Szép volt.

Az életben nem az tragédia, ha valaki nem éri el a célját. A tragédia az, ha valakinek nincs célja.
több mint 9 éve
peach Atlanta Falcons 14 258 — a new hope (again)
Ez a gól ezbabszolút pofaleesős wtf?!!!???



...nem , nem tündérke. A kívánság az kívánság. Térdelj csak le szépen...
több mint 9 éve
Sinisa New England Patriots 2 789 — Gràcies Pep!
Real Madrid tengely jót videózott...

TITO
JOHAN
Per Sempre Etern

This team was the best team in the AFC in the regular season and we won two games in the playoffs against two good football teams, the best team in the postseason. And that’s what this team is.
több mint 9 éve
eaglesmcnabb Philadelphia Eagles Virginia Tech Hokies 20 426 — TODDHERREMANS79
mekkora ez a spanyol védelem, ramos lesre akar állni de piqué bennmarad 😀 a 2 balfasz xD

No 1. Kyle Pitts, Jordan Mailata, Amari Cooper, Myles Garrett, Jerry Jeudy és Nick Chubb fan!!!
több mint 9 éve
NB2 New England Patriots 21 944 — nabege2@yahoo.com
Az igen!!!
Spanyolok maguknak köszönhetik, rúghattak volna 4-et
több mint 9 éve
Matthew99 New Orleans Saints 9 328 — Invisible man
Sebességből verhetők a spanyolok.


A baseball 90% fejjáték. A másik fele fizikai. !!!ÚJ HELYEN AZ ALÁÍRÁSOK!!! A legrosszabb, mikor a hülyeség szorgalommal párosul.
több mint 9 éve
Hanni Seattle Seahawks Army West Point Black Knights 7 571 — "Valakinek utolsónak is kell lennie"
Klasszis a pali.
több mint 9 éve
Sebii Seattle Seahawks Oregon Ducks 3 354
Robin mekkora spíler te jó ég!
több mint 9 éve
Sixo Los Angeles Chargers South Carolina Gamecocks 31 336 — LIGHTS OUT!
Az mekkora gól o_o

több mint 9 éve
Hanni Seattle Seahawks Army West Point Black Knights 7 571 — "Valakinek utolsónak is kell lennie"
Nah megkaptam a választ a kérdésemre.