NFL eredménykövetés NFL eredménykövetés - 1 aktív topik

Soccer VB 2022

16 feliratkozó

több mint 1 éve
r.baggio Detroit Lions Washington State Cougars 61 761 — 258. §
Kozma Péter a tippjáték nyertese, bárki is ő, írjon gordon usernek, aki felajánlott egy üveg bort a győztesnek
több mint 1 éve
Zsellér van de Vrij Baltimore Ravens 13 414 — Слава Україні! Героям слава!
jólvan, én meg elfelejtettem tippelni a 4 órás meccsekre, lol. 😀 😀

"Minél messzebb sodródik egy társadalom az igazságtól, annál jobban fogja gyűlölni azokat, akik kimondják azt." (George Orwell)

"A világ igazságtalan. Ha elfogadod ezt, cinkos lesz a neved, ha pedig megváltoztatnád, hóhér." (Sartre)

Never forget Bucha, Borodyanka, Hostomel, Irpen, Kramatorszk, Mariupol, Rubizne, Popasna, Kremenchuk, Sievierodonetsk, Chasov Yar, Vinnytsia, Mikolajiv, Olenivka, Chaplyny, Izjum, Zaporizzsja, Kijiv, Bakhmut, Pravdyne, Marinka, Kherson, Dnipro, Soledar, Avdijivka, Slovyansk, Uman, Nova Kakhovka, Kryvyi Rih, Odessa, Pervomajszkij,Lviv, Pokrovsk, Chernihiv, Kostyantynivka, Hroza, Harkiv, 2023.12.29., Odessa, Chernihiv, Vovchansk, Harkiv, Okhmatdyt, Poltava, Lviv
több mint 1 éve
Drip Cleveland Browns Tennessee Volunteers 8 966 — Undertaker of the Cleveland graveyard
Már látom, hogy elbasztam a tippem a Horvát Belgára 😀

több mint 1 éve
Zsellér van de Vrij Baltimore Ravens 13 414 — Слава Україні! Героям слава!
Horvátok majdnem góllal kezdenek a 9. másodpercben.

"Minél messzebb sodródik egy társadalom az igazságtól, annál jobban fogja gyűlölni azokat, akik kimondják azt." (George Orwell)

"A világ igazságtalan. Ha elfogadod ezt, cinkos lesz a neved, ha pedig megváltoztatnád, hóhér." (Sartre)

Never forget Bucha, Borodyanka, Hostomel, Irpen, Kramatorszk, Mariupol, Rubizne, Popasna, Kremenchuk, Sievierodonetsk, Chasov Yar, Vinnytsia, Mikolajiv, Olenivka, Chaplyny, Izjum, Zaporizzsja, Kijiv, Bakhmut, Pravdyne, Marinka, Kherson, Dnipro, Soledar, Avdijivka, Slovyansk, Uman, Nova Kakhovka, Kryvyi Rih, Odessa, Pervomajszkij,Lviv, Pokrovsk, Chernihiv, Kostyantynivka, Hroza, Harkiv, 2023.12.29., Odessa, Chernihiv, Vovchansk, Harkiv, Okhmatdyt, Poltava, Lviv
több mint 1 éve
eaglesmcnabb Philadelphia Eagles Virginia Tech Hokies 21 364 — KARTAL CITY CHIEFS örökös fantasy 2. helyezett
Hajrá Marokkó, a szurkolóik továbbra is kurvajók!!
Tony Adams
csak kicsit foghíjas a lelátó | if you know what i mean |

No 1. Kyle Pitts, Jordan Mailata, Amari Cooper, Myles Garrett, Jerry Jeudy és Nick Chubb fan!!!
több mint 1 éve
Tony Adams Indianapolis Colts 5 504 — Colts Fan
Hajrá Marokkó, a szurkolóik továbbra is kurvajók!!
több mint 1 éve
Klaci79 Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 21 854
Kijött egy belső felvétel a lengyel öltözőről a tegnapról 😀

Klaci79
mondjuk a videó címe hibás, mert a gólkülönbség miatt mentek tovább végül (bár tök8, mert ígyis-úgyis ők mentek volna tovább)
zacknorb
igen, bár amikor a lengyel meccset lefújták, még 2-0 volt...aztán jött a Szaudi gól
több mint 1 éve
zacknorb Green Bay Packers Cincinnati Bearcats 11 268 — Kinek mit intézett a kormánya
Kijött egy belső felvétel a lengyel öltözőről a tegnapról 😀

Klaci79
mondjuk a videó címe hibás, mert a gólkülönbség miatt mentek tovább végül (bár tök8, mert ígyis-úgyis ők mentek volna tovább)
több mint 1 éve
Klaci79 Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 21 854
Kijött egy belső felvétel a lengyel öltözőről a tegnapról 😀
több mint 1 éve
eaglesmcnabb Philadelphia Eagles Virginia Tech Hokies 21 364 — KARTAL CITY CHIEFS örökös fantasy 2. helyezett
erről pedig a lesen vagyunkban volt szó
 www.dailymail.co.uk/sport/football/article-11479547/Craig-Foster-says-World-Cups-controversial-penalty-NOT-awarded-Portugal.html
Negritis, a vajda
mit mondtak? amugy live nem ertettem a tizit, en sem.
csebi
hogy ez pont egy példa arra amikor a kezezés nem ér büntetőt mert "esésnél" letehető
sztem ez kb olyan mint kosárban hogy a saját hengerében felugró játékosnak joga van leérkezni


és ha sikerül, akkor én kérvényezhetem a tipszmiksznél, hogy a két szelvényem nyertes legyen?
slowmotion
sok sikert 😀
Negritis, a vajda
bezzeg a BET megadta CR fantomfejesére a gólt, és aki arra fogadott kifizették fogadási kreditben 😀

No 1. Kyle Pitts, Jordan Mailata, Amari Cooper, Myles Garrett, Jerry Jeudy és Nick Chubb fan!!!
több mint 1 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 44 224 — The Mathematician
erről pedig a lesen vagyunkban volt szó
 www.dailymail.co.uk/sport/football/article-11479547/Craig-Foster-says-World-Cups-controversial-penalty-NOT-awarded-Portugal.html
Negritis, a vajda
mit mondtak? amugy live nem ertettem a tizit, en sem.
csebi
hogy ez pont egy példa arra amikor a kezezés nem ér büntetőt mert "esésnél" letehető
sztem ez kb olyan mint kosárban hogy a saját hengerében felugró játékosnak joga van leérkezni


és ha sikerül, akkor én kérvényezhetem a tipszmiksznél, hogy a két szelvényem nyertes legyen?
slowmotion
sok sikert 😀

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 1 éve
slowmotion Dallas Cowboys 24 243 — Cowboys fan
2 érdekesség
 telex.hu/sport/2022/12/01/griezmann-elvett-golja-miatt-franciaorszag-ovast-nyujtott-be-a-fifa-nal


erről pedig a lesen vagyunkban volt szó
 www.dailymail.co.uk/sport/football/article-11479547/Craig-Foster-says-World-Cups-controversial-penalty-NOT-awarded-Portugal.html
Negritis, a vajda
és ha sikerül, akkor én kérvényezhetem a tipszmiksznél, hogy a két szelvényem nyertes legyen?
több mint 1 éve
csebi New York Giants Notre Dame Fighting Irish 22 483 — Lucas Scott
erről pedig a lesen vagyunkban volt szó
 www.dailymail.co.uk/sport/football/article-11479547/Craig-Foster-says-World-Cups-controversial-penalty-NOT-awarded-Portugal.html
Negritis, a vajda
mit mondtak? amugy live nem ertettem a tizit, en sem.

Mi vagyunk a homok a gépezetben, a bot a küllők között, a tüske a köröm alatt. Mi vagyunk, akikbe beletörik a fog és a bicska, és beleszorul a fejsze is. Mi vagyunk az a Dávid, akit jobb, ha elkerül, a Góliát. A párttal, a néppel egy az utunk, a jelszavunk munka és béke.
több mint 1 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 44 224 — The Mathematician
2 érdekesség
 telex.hu/sport/2022/12/01/griezmann-elvett-golja-miatt-franciaorszag-ovast-nyujtott-be-a-fifa-nal


erről pedig a lesen vagyunkban volt szó
 www.dailymail.co.uk/sport/football/article-11479547/Craig-Foster-says-World-Cups-controversial-penalty-NOT-awarded-Portugal.html

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 1 éve
Sixo Los Angeles Chargers South Carolina Gamecocks 35 754 — LIGHTS OUT!

több mint 1 éve
r.baggio Detroit Lions Washington State Cougars 61 761 — 258. §
sarga lappal nincsen alapvetoen baj, tok jo eszkoz lenne, csak hat rohadtul nem konzekvensek pl. van egy csapat amely sundisznoba beall, szabalytalankodik egy csomot, de nem kap sargat. egyszer megszerzik a labdat, szabalytalankodnak ellenuk, es az addig tamado, beszorito csapat kap sargat. ez megoli a focit. raadasul rengetegszer elofordul, hogy centire ugyanolyan szabalytalansagokra adnak sargat, bar az ellenfel terfelen tortent, mikozben sajat kapu elott meg nem. sajnos a VAR sem tudja elhozni ebben a konzekvenciat, mert csak pirosat lehet ujranezni.
csebi
ha van egy rendszer, amit KONZEKVENSEN rosszul alkalmaznak, akkor bizony maga a rendszer szar, és pont leírtad, hogy a sárga lapos "büntetés" miért ölte meg a labdarúgást

buntetoparbaj rengeteg labdas sportban van: kezilabda, jegkorong vizilabda. az az otlet, ami alapvetoen Duditol szarmazik, hogy meccse elott lojjek le, tobb mint erdekes, de felek, hogy ettol csak meg inkabb tobb bunkerfoci lenne.
csebi
és akkor felteszem az ilyenkor szokásos kérdést, hány olyan sportmérkőzés van, ahol kizárólag a büntetőpárbaj során találnak hálóba a csapatok? ez az óriási probléma szintén csak a labdarúgás sajátja


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 1 éve
warr_b Washington Commanders 23 541 — Ő álla halála vérmosta fokán, Diadallal várta be végét.
Németek is szarok, spanyolok eddig so-so
warr_b
Nem tudom, nekem a spanyol német inkább érződött egy BL meccsnek minőségében, ergo a fentebbi kijelentést enyhén szólva erősnek érzem.
esanders10
Jó, én ilyen biszem-baszom bl-eket nem nézek 😂
St. Lucia - San Marino, vagy egy Bognor Regis-Folkestone, az már valami.


Hail to the Redskins! - Ad augusta per angusta
több mint 1 éve
eaglesmcnabb Philadelphia Eagles Virginia Tech Hokies 21 364 — KARTAL CITY CHIEFS örökös fantasy 2. helyezett
Németek is szarok, spanyolok eddig so-so
warr_b
Nem tudom, nekem a spanyol német inkább érződött egy BL meccsnek minőségében, ergo a fentebbi kijelentést enyhén szólva erősnek érzem.
esanders10
amugy eddig meg nem sikerult egy olyan elemzest sem olvasnam a magyar meg angol nyelvu sajtobol, ami nem magasztalta ezt a meccset, es h milyen jol felkeszitett csapatok voltak, teljesen ertelmezheto elkepzelessel, es hogy mind 2 kapitany mennyire jol tudott belenyulni a meccsbe.
csebi
Mondjuk nekem a spanyolok hozták ugyanazt a nézhetetlen szart, ami miatt baromira nem szeretem nézni a játékukat.
Passzolnak ezret, aztán jó ha 3-szor eltalálják a kaput. Mi a fasznak birtokolják a labdát 65%-ban, ha 0,61-es xG-re képesek? | És akkor még Mourinho kontrafocijára mondták hogy antifotball, mikor ha kellett 3 passzból elvitte a csapatát ziccerig. |
Tudom hogy sokaknak ez a minden, de el nem tudom képzelni hogy valakiknek ez miért tetszik, és miért ez számukra az etalon.

No 1. Kyle Pitts, Jordan Mailata, Amari Cooper, Myles Garrett, Jerry Jeudy és Nick Chubb fan!!!
több mint 1 éve
csebi New York Giants Notre Dame Fighting Irish 22 483 — Lucas Scott
Amúgy jah, szídtuk itt az afrikai meg concacaf csapatokat, de az európaiak nagy része is szar...
Hollandok nem voltak meggyőzőek kicsit se
Angolok a sok lőtt gól ellenére szarok (még mi is gurítottunk nekik egy sima négyest 😄), Wales legalja.
Polákok szokás szerint ultraszarok, csak most mázlijuk volt.
Németek is szarok, spanyolok eddig so-so
Dánok lófing. A franciák jók voltak amíg számított, aztán kikaptak a C csapatokkal...
Belgák is borzasztóak, horvátok se sokat mutattak eddig.
Svájc nézhetetlen, szerbek mehh, portugàlok esetleg, de nekik meg könnyű dolguk volt eddig.
warr_b
Ne felejtsuk el, hogy ez a Wales utott el minket a VBtol. raadasul tok siman gyozott le minket.
csebi
Wales ellen nem játszottunk se vb-selejtezőt, se pótselejtezőt... Vagy nem a magyar válogatottra gondolsz? 😊
Nandito
na baszki ezt beneztem. az az EB selejtezos csoport volt. a VB csoport az lengyel-angol volt.

Mi vagyunk a homok a gépezetben, a bot a küllők között, a tüske a köröm alatt. Mi vagyunk, akikbe beletörik a fog és a bicska, és beleszorul a fejsze is. Mi vagyunk az a Dávid, akit jobb, ha elkerül, a Góliát. A párttal, a néppel egy az utunk, a jelszavunk munka és béke.
több mint 1 éve
Nandito Tennessee Titans 3 110 — Titans fan
Amúgy jah, szídtuk itt az afrikai meg concacaf csapatokat, de az európaiak nagy része is szar...
Hollandok nem voltak meggyőzőek kicsit se
Angolok a sok lőtt gól ellenére szarok (még mi is gurítottunk nekik egy sima négyest 😄), Wales legalja.
Polákok szokás szerint ultraszarok, csak most mázlijuk volt.
Németek is szarok, spanyolok eddig so-so
Dánok lófing. A franciák jók voltak amíg számított, aztán kikaptak a C csapatokkal...
Belgák is borzasztóak, horvátok se sokat mutattak eddig.
Svájc nézhetetlen, szerbek mehh, portugàlok esetleg, de nekik meg könnyű dolguk volt eddig.
warr_b
Ne felejtsuk el, hogy ez a Wales utott el minket a VBtol. raadasul tok siman gyozott le minket.
csebi
Wales ellen nem játszottunk se vb-selejtezőt, se pótselejtezőt... Vagy nem a magyar válogatottra gondolsz? 😊

Music City Miracle
több mint 1 éve
csebi New York Giants Notre Dame Fighting Irish 22 483 — Lucas Scott
Németek is szarok, spanyolok eddig so-so
warr_b
Nem tudom, nekem a spanyol német inkább érződött egy BL meccsnek minőségében, ergo a fentebbi kijelentést enyhén szólva erősnek érzem.
esanders10
amugy eddig meg nem sikerult egy olyan elemzest sem olvasnam a magyar meg angol nyelvu sajtobol, ami nem magasztalta ezt a meccset, es h milyen jol felkeszitett csapatok voltak, teljesen ertelmezheto elkepzelessel, es hogy mind 2 kapitany mennyire jol tudott belenyulni a meccsbe.

Mi vagyunk a homok a gépezetben, a bot a küllők között, a tüske a köröm alatt. Mi vagyunk, akikbe beletörik a fog és a bicska, és beleszorul a fejsze is. Mi vagyunk az a Dávid, akit jobb, ha elkerül, a Góliát. A párttal, a néppel egy az utunk, a jelszavunk munka és béke.
több mint 1 éve
Löfli Detroit Lions Tulane Green Wave 19 762 — ellenIktriad / #1 BVSC ultra
Amúgy jah, szídtuk itt az afrikai meg concacaf csapatokat, de az európaiak nagy része is szar...
Hollandok nem voltak meggyőzőek kicsit se
Angolok a sok lőtt gól ellenére szarok (még mi is gurítottunk nekik egy sima négyest 😄), Wales legalja.
Polákok szokás szerint ultraszarok, csak most mázlijuk volt.
Németek is szarok, spanyolok eddig so-so
Dánok lófing. A franciák jók voltak amíg számított, aztán kikaptak a C csapatokkal...
Belgák is borzasztóak, horvátok se sokat mutattak eddig.
Svájc nézhetetlen, szerbek mehh, portugàlok esetleg, de nekik meg könnyű dolguk volt eddig.
warr_b
hű, ha ennyire szar mindenki, akkor még jó, hogy nem nézem 😀


https://www.facebook.com/ArizonaCardinalsHungary/
Don't blink!
több mint 1 éve
esanders10 Denver Broncos 506
Németek is szarok, spanyolok eddig so-so
warr_b
Nem tudom, nekem a spanyol német inkább érződött egy BL meccsnek minőségében, ergo a fentebbi kijelentést enyhén szólva erősnek érzem.
több mint 1 éve
csebi New York Giants Notre Dame Fighting Irish 22 483 — Lucas Scott
Amúgy jah, szídtuk itt az afrikai meg concacaf csapatokat, de az európaiak nagy része is szar...
Hollandok nem voltak meggyőzőek kicsit se
Angolok a sok lőtt gól ellenére szarok (még mi is gurítottunk nekik egy sima négyest 😄), Wales legalja.
Polákok szokás szerint ultraszarok, csak most mázlijuk volt.
Németek is szarok, spanyolok eddig so-so
Dánok lófing. A franciák jók voltak amíg számított, aztán kikaptak a C csapatokkal...
Belgák is borzasztóak, horvátok se sokat mutattak eddig.
Svájc nézhetetlen, szerbek mehh, portugàlok esetleg, de nekik meg könnyű dolguk volt eddig.
warr_b
Ne felejtsuk el, hogy ez a Wales utott el minket a VBtol. raadasul tok siman gyozott le minket.

Mi vagyunk a homok a gépezetben, a bot a küllők között, a tüske a köröm alatt. Mi vagyunk, akikbe beletörik a fog és a bicska, és beleszorul a fejsze is. Mi vagyunk az a Dávid, akit jobb, ha elkerül, a Góliát. A párttal, a néppel egy az utunk, a jelszavunk munka és béke.
több mint 1 éve
warr_b Washington Commanders 23 541 — Ő álla halála vérmosta fokán, Diadallal várta be végét.
Amúgy jah, szídtuk itt az afrikai meg concacaf csapatokat, de az európaiak nagy része is szar...
Hollandok nem voltak meggyőzőek kicsit se
Angolok a sok lőtt gól ellenére szarok (még mi is gurítottunk nekik egy sima négyest 😄), Wales legalja.
Polákok szokás szerint ultraszarok, csak most mázlijuk volt.
Németek is szarok, spanyolok eddig so-so
Dánok lófing. A franciák jók voltak amíg számított, aztán kikaptak a C csapatokkal...
Belgák is borzasztóak, horvátok se sokat mutattak eddig.
Svájc nézhetetlen, szerbek mehh, portugàlok esetleg, de nekik meg könnyű dolguk volt eddig.


Hail to the Redskins! - Ad augusta per angusta
több mint 1 éve
csebi New York Giants Notre Dame Fighting Irish 22 483 — Lucas Scott
Persze, hogy sok, de a vb-nek mindig az volt a bája, hogy megcsodálhattál egzotikus, teljesen más stílusban focizó válogatottakat, akik persze gyorsan kiestek, hogy az egyenes kieséses körökben már az aktuális időszak legnagyobb sztárjai veselkedjenek egymásnak.

Na közben a globalizáció negatív hatása a labdarúgást is elérte, a kiscsapatok Ecuadortól Szenegálon át Ausztráliáig ugyanazt a játékot (nem) játsszák. A szövetségeknek ez megfelelő, hiszen így el lehet adni azt az álmot, hogy bárki megverhet bárkit (és igen, mivel alapvetően kevés gól dönt minden meccsen, mind a válogatott szinten, mind a klubcsapatoknál egy meccsen lehet olyan a csillagok együttállása, hogy összejön egy bravúr), közben viszont a játék minősége csorbul, de rettentően.

Az én vesszőparipám a sárga lap, melynek kb. semmilyen visszatartó ereje nincs, csak teret enged a favágó csapatoknak. Miközben ugye minden reklámban azt látod, hogy húú milyen cselkirályok vannak, aztán a pályán ebből semmi nem történik meg, mert az első flikk-flakknál jön a durva belépő, amit egy sárgával honorálnak, mintha jelentene az bármit is, miközben a cselezőnek meg eltört a bokája.

Ja és akkor ehhez adjuk hozzá a mesterséges drámacsinálás csimborasszóját, a 11-es párbajokat, melynek aztán már vajmi köze nincs a labdarúgáshoz.
r.baggio
errol sokat beszelnek.
regen a valogatott szint volt a top, marmint edzoknel. onnen jottek az ujitasok, most meg forditva van. epp azert is, mert most mar valogatott szinten nincsen elegendo ido (ugye most volt olyan, hogy vki meg a vb meccse elott egy hettel bajnokit tolt talan), igy arra van ido, hogy a vedekezest osszerakd es kesz. tamadasra mar nem jut.
raadasul fociban van az a statisztika, hogy a jobb csapat mondjuk 60-70% korul hozza a meccseit. na ez a szam pl vizilabdanal 95% kb. de epp ez adja a foci szepseget foelg egy ilyen VBn.

sarga lappal nincsen alapvetoen baj, tok jo eszkoz lenne, csak hat rohadtul nem konzekvensek pl. van egy csapat amely sundisznoba beall, szabalytalankodik egy csomot, de nem kap sargat. egyszer megszerzik a labdat, szabalytalankodnak ellenuk, es az addig tamado, beszorito csapat kap sargat. ez megoli a focit. raadasul rengetegszer elofordul, hogy centire ugyanolyan szabalytalansagokra adnak sargat, bar az ellenfel terfelen tortent, mikozben sajat kapu elott meg nem. sajnos a VAR sem tudja elhozni ebben a konzekvenciat, mert csak pirosat lehet ujranezni.

buntetoparbaj rengeteg labdas sportban van: kezilabda, jegkorong vizilabda. az az otlet, ami alapvetoen Duditol szarmazik, hogy meccse elott lojjek le, tobb mint erdekes, de felek, hogy ettol csak meg inkabb tobb bunkerfoci lenne.

Mi vagyunk a homok a gépezetben, a bot a küllők között, a tüske a köröm alatt. Mi vagyunk, akikbe beletörik a fog és a bicska, és beleszorul a fejsze is. Mi vagyunk az a Dávid, akit jobb, ha elkerül, a Góliát. A párttal, a néppel egy az utunk, a jelszavunk munka és béke.