Soccer VB 2022

16 feliratkozó

több mint 1 éve
r.baggio Detroit Lions Washington State Cougars 61 745 — no es importante
Kozma Péter a tippjáték nyertese, bárki is ő, írjon gordon usernek, aki felajánlott egy üveg bort a győztesnek
több mint 1 éve
r.baggio Detroit Lions Washington State Cougars 61 745 — no es importante
M4en miért nem az ecuadori meccset adják? Azt hittem ott mennek az izgibb meccsek a továbbjutás szempontjából.
Zsellértelkes Vrij
már rájöttem hogy az európai kupákban se ez megy

name recognition is the name of the game


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 1 éve
eaglesmcnabb Philadelphia Eagles Virginia Tech Hokies 21 363 — KARTAL CITY CHIEFS örökös fantasy 2. helyezett
Tripla holland védősorral állok ki fantasyban, úgyhogy már most mindenki megfogadhatja a katari gólt....
Igor
kösz bmeg, most vitted el a hendimet, tényleg kösz...

No 1. Kyle Pitts, Jordan Mailata, Amari Cooper, Myles Garrett, Jerry Jeudy és Nick Chubb fan!!!
több mint 1 éve
r.baggio Detroit Lions Washington State Cougars 61 745 — no es importante
szóval akkor irány a duna world

a tegnapi meccsek miatt újra elkezdtem reménykedni a fekete afrikai csapatokban, itt az ideje a pofára esésnek

hajrá Szenegál


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 1 éve
Zsellér van de Vrij Baltimore Ravens 13 409 — Слава Україні! Героям слава!
M4en miért nem az ecuadori meccset adják? Azt hittem ott mennek az izgibb meccsek a továbbjutás szempontjából.

"Minél messzebb sodródik egy társadalom az igazságtól, annál jobban fogja gyűlölni azokat, akik kimondják azt." (George Orwell)

"A világ igazságtalan. Ha elfogadod ezt, cinkos lesz a neved, ha pedig megváltoztatnád, hóhér." (Sartre)

Never forget Bucha, Borodyanka, Hostomel, Irpen, Kramatorszk, Mariupol, Rubizne, Popasna, Kremenchuk, Sievierodonetsk, Chasov Yar, Vinnytsia, Mikolajiv, Olenivka, Chaplyny, Izjum, Zaporizzsja, Kijiv, Bakhmut, Pravdyne, Marinka, Kherson, Dnipro, Soledar, Avdijivka, Slovyansk, Uman, Nova Kakhovka, Kryvyi Rih, Odessa, Pervomajszkij,Lviv, Pokrovsk, Chernihiv, Kostyantynivka, Hroza, Harkiv, 2023.12.29., Odessa, Chernihiv, Vovchansk, Harkiv, Okhmatdyt, Poltava, Lviv
több mint 1 éve
Tony Adams Indianapolis Colts 5 503 — Colts Fan
Mindenki tegye a nála lévő 2000 eurót Katarra, én előre szóltam! 😊

Közben hajrá Ecuador!!
több mint 1 éve
NB2 New England Patriots 24 418 — nabege2@yahoo.com
most egyértelműen Ecuador-Szenegál amit preferálok, hollandok simán bedarálják az arabusokat
több mint 1 éve
csebi New York Giants Notre Dame Fighting Irish 22 468 — Lucas Scott
Még tegnap nézegettem a csoportokat, most csak egy dolgot emelek ki:

C csoport:

1. Lengyelország 2 1 1 0 2-0 4 pont
2. Argentína 2 1 0 1 3-2 3 pont
3. Szaúd-Arábia 2 1 0 1 2-3 3 pont
4. Mexikó 2 0 1 1 0-2 1 pont

Ha Argentína 2-0-ra veri Lengyelországot, és Mexikó 2-0-ra Szaúd-Arábiát, akkor Lengyelországnak és Mexikónak is úgy lesz 4 pontja, hogy 2-2-es gk-val végez, az egymás elleni meg ugye 0-0-lett. Ki jut ilyen esetben tovább?
Zsellértelkes Vrij
Több pont
Gólkülönbség
Több lőtt gól
Egymás elleni eredmény
Fair play
Sorsolás
warr_b
Jaja, akkor ilyen esetben jönne a fair play. 😀
Zsellértelkes Vrij
nemet csoportban is osszejohet, ha Japan 1-0ra nyer (vagy 2-1re nem tom mar) a nemetek meg 7-0ra nyernek. akkor a spanyolok mennek tovabb fair play alapjan, ha csak vegre a spanyolok megkapjak a jogos sarga lapokat, meg pirosat, amit a VAR is cseszik jelezni ...
csebi
hát ha a Japánok 1-0-ra mennének, a németek meg a 7-0 felé zakatolnak, akkor szerintem a spanyolok eléggé idegesek lennének ahhoz, hogy elkezdjenek rugdalózni, onnan meg bármi lehet - a németek kettő darab sárga lappal állnak rosszabbul, azt egy bármilyen piros már übereli
slowmotion
akkor inkabb a spanyolok lonenek egy golt h x legyen inkabb 😊

Mi vagyunk a homok a gépezetben, a bot a küllők között, a tüske a köröm alatt. Mi vagyunk, akikbe beletörik a fog és a bicska, és beleszorul a fejsze is. Mi vagyunk az a Dávid, akit jobb, ha elkerül, a Góliát. A párttal, a néppel egy az utunk, a jelszavunk munka és béke.
több mint 1 éve
Toca Minnesota Vikings 19 182 — Vikings fan
nem bírom ki a meccsig szal most csinálok kaját, bocs srácok
Negritis, a vajda
Meccs elmarad 3-0 valakinek csak miattad!
több mint 1 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 44 190 — The Mathematician
nem bírom ki a meccsig szal most csinálok kaját, bocs srácok

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 1 éve
slowmotion Dallas Cowboys 24 233 — Cowboys fan
Még tegnap nézegettem a csoportokat, most csak egy dolgot emelek ki:

C csoport:

1. Lengyelország 2 1 1 0 2-0 4 pont
2. Argentína 2 1 0 1 3-2 3 pont
3. Szaúd-Arábia 2 1 0 1 2-3 3 pont
4. Mexikó 2 0 1 1 0-2 1 pont

Ha Argentína 2-0-ra veri Lengyelországot, és Mexikó 2-0-ra Szaúd-Arábiát, akkor Lengyelországnak és Mexikónak is úgy lesz 4 pontja, hogy 2-2-es gk-val végez, az egymás elleni meg ugye 0-0-lett. Ki jut ilyen esetben tovább?
Zsellértelkes Vrij
Több pont
Gólkülönbség
Több lőtt gól
Egymás elleni eredmény
Fair play
Sorsolás
warr_b
Jaja, akkor ilyen esetben jönne a fair play. 😀
Zsellértelkes Vrij
nemet csoportban is osszejohet, ha Japan 1-0ra nyer (vagy 2-1re nem tom mar) a nemetek meg 7-0ra nyernek. akkor a spanyolok mennek tovabb fair play alapjan, ha csak vegre a spanyolok megkapjak a jogos sarga lapokat, meg pirosat, amit a VAR is cseszik jelezni ...
csebi
hát ha a Japánok 1-0-ra mennének, a németek meg a 7-0 felé zakatolnak, akkor szerintem a spanyolok eléggé idegesek lennének ahhoz, hogy elkezdjenek rugdalózni, onnan meg bármi lehet - a németek kettő darab sárga lappal állnak rosszabbul, azt egy bármilyen piros már übereli
több mint 1 éve
Igor Baltimore Ravens TCU Horned Frogs 16 310 — No 1 Zhang Yufei fan
Tripla holland védősorral állok ki fantasyban, úgyhogy már most mindenki megfogadhatja a katari gólt....

We didn't take this lightly for Johnny Unitas to share this plaza with the greatest defensive player of all time. (Steve Biscotti)

We did it our way. We made sure they started putting in rules for offense! (Ray Lewis)
több mint 1 éve
Sixo Los Angeles Chargers South Carolina Gamecocks 35 754 — LIGHTS OUT!

több mint 1 éve
zacknorb Green Bay Packers Cincinnati Bearcats 11 240 — Kinek mit intézett a kormánya
Valencia játékra alkalmas, kezd
több mint 1 éve
r.baggio Detroit Lions Washington State Cougars 61 745 — no es importante
kedvenc NCAA szakíróm a vb-ről is írt most, mert a college football mellett a soccerrel és a tenisszel foglalkozik sokat, meg is osztom

https://a4.espncdn.com/combiner/i?img=%2Fphoto%2F2022%2F1127%2Fr1097514_1296x729_16-9.jpg
World Cup group stage deciders: Teams in trouble, surprise packages
Who has surprised so far at the Qatar World Cup, and what drama will the final round of group stage matches bring? Here's what the data shows.


Szerkesztette: r.baggio


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 1 éve
peach Atlanta Falcons 14 625 — a new hope (again)
Hova lett stez?
En vartam h irjon.foleg southgaterol!
YoungZeeZee
monitorozzák az m4-nél hova ír
NB2
dolgozzon ott akinek hat anyja van



...nem , nem tündérke. A kívánság az kívánság. Térdelj csak le szépen...
több mint 1 éve
slowmotion Dallas Cowboys 24 233 — Cowboys fan

Sixo
Enyhén ironikus, hogy a németek elég jó helyen vannak itt, közben csoport utolsók a valóságban...
iktriad
nem ironikus, xG =/= G.
a helyzeteket be kell lőni.
több mint 1 éve
csebi New York Giants Notre Dame Fighting Irish 22 468 — Lucas Scott

Sixo
Enyhén ironikus, hogy a németek elég jó helyen vannak itt, közben csoport utolsók a valóságban...
iktriad
nem ironikus, csupan kihagyjak a helyzeteket, epp ezert hianyzik nagyon egy Klose szintu jatekos, de mar egy Gomez is jo lenne, akinek bmeik testreszerol is bepattan.
mind 2 meccsen boven megnyertek a xg versenyt (meg a spanyolok ellen is majdnem dupla xgjuk volt, raadasul ugy, hogy jogos tizenegyest nem kaptak meg, amit a VAR meg sem lesett).

Szerkesztette: csebi

Mi vagyunk a homok a gépezetben, a bot a küllők között, a tüske a köröm alatt. Mi vagyunk, akikbe beletörik a fog és a bicska, és beleszorul a fejsze is. Mi vagyunk az a Dávid, akit jobb, ha elkerül, a Góliát. A párttal, a néppel egy az utunk, a jelszavunk munka és béke.
több mint 1 éve
eaglesmcnabb Philadelphia Eagles Virginia Tech Hokies 21 363 — KARTAL CITY CHIEFS örökös fantasy 2. helyezett
Még most néztem meg a tegnapi portugál tizit: hát ez milyen egy genyó ítélet volt???
Szokol
Szerintem meg genyóság volt beleérni kézzel, nyilván full vétlen volt, de csak egy ziccertől mentette meg a csapatát.

No 1. Kyle Pitts, Jordan Mailata, Amari Cooper, Myles Garrett, Jerry Jeudy és Nick Chubb fan!!!
több mint 1 éve
NB2 New England Patriots 24 418 — nabege2@yahoo.com
Még most néztem meg a tegnapi portugál tizit: hát ez milyen egy genyó ítélet volt???
Szokol
de miért? ha nincs ott a keze ajtó ablak ziccerben van a portugál
több mint 1 éve
Szokol Pittsburgh Steelers 6 931 — Steelers fan
Még most néztem meg a tegnapi portugál tizit: hát ez milyen egy genyó ítélet volt???
több mint 1 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 300 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner

Sixo
Enyhén ironikus, hogy a németek elég jó helyen vannak itt, közben csoport utolsók a valóságban...
több mint 1 éve
Zsellér van de Vrij Baltimore Ravens 13 409 — Слава Україні! Героям слава!
Hova lett stez?
En vartam h irjon.foleg southgaterol!
YoungZeeZee
monitorozzák az m4-nél hova ír
NB2
És hát itt amiket Warrb meg Vrij írnak a közmédiáról, háááát, nem vetne rá jó fényt.
Sixo
annál a közmédiánál, ahol minden meccs szünetében megtudom, hogy a dollárbaloldal áskálódik a jogosan igényelt eu pénzek ellen, miközben szijjártó petiminiszter úr gondoskodik, hogy ne fagyjunk meg a télen

na mindegy, követem a focimeccsen nagy-magyarország sálat viselő kedves vezetőnk példáját, és nem keverem bele a politikát a sportba
r.baggio
sajnos erről még sokan nem hallottak, így ők sem:


"Minél messzebb sodródik egy társadalom az igazságtól, annál jobban fogja gyűlölni azokat, akik kimondják azt." (George Orwell)

"A világ igazságtalan. Ha elfogadod ezt, cinkos lesz a neved, ha pedig megváltoztatnád, hóhér." (Sartre)

Never forget Bucha, Borodyanka, Hostomel, Irpen, Kramatorszk, Mariupol, Rubizne, Popasna, Kremenchuk, Sievierodonetsk, Chasov Yar, Vinnytsia, Mikolajiv, Olenivka, Chaplyny, Izjum, Zaporizzsja, Kijiv, Bakhmut, Pravdyne, Marinka, Kherson, Dnipro, Soledar, Avdijivka, Slovyansk, Uman, Nova Kakhovka, Kryvyi Rih, Odessa, Pervomajszkij,Lviv, Pokrovsk, Chernihiv, Kostyantynivka, Hroza, Harkiv, 2023.12.29., Odessa, Chernihiv, Vovchansk, Harkiv, Okhmatdyt, Poltava, Lviv
több mint 1 éve
Sixo Los Angeles Chargers South Carolina Gamecocks 35 754 — LIGHTS OUT!
A híresztelések ellenére

több mint 1 éve
warr_b Washington Commanders 23 534 — Ő álla halála vérmosta fokán, Diadallal várta be végét.
Hova lett stez?
En vartam h irjon.foleg southgaterol!
YoungZeeZee
monitorozzák az m4-nél hova ír
NB2
És hát itt amiket Warrb meg Vrij írnak a közmédiáról, háááát, nem vetne rá jó fényt.
Sixo
Egy kumma hangot nem írtam mostanában a közmédiáról szerintem 😆
Nem konkurencia szerencsére.


Hail to the Redskins! - Ad augusta per angusta
több mint 1 éve
r.baggio Detroit Lions Washington State Cougars 61 745 — no es importante
Hova lett stez?
En vartam h irjon.foleg southgaterol!
YoungZeeZee
monitorozzák az m4-nél hova ír
NB2
És hát itt amiket Warrb meg Vrij írnak a közmédiáról, háááát, nem vetne rá jó fényt.
Sixo
annál a közmédiánál, ahol minden meccs szünetében megtudom, hogy a dollárbaloldal áskálódik a jogosan igényelt eu pénzek ellen, miközben szijjártó petiminiszter úr gondoskodik, hogy ne fagyjunk meg a télen

na mindegy, követem a focimeccsen nagy-magyarország sálat viselő kedves vezetőnk példáját, és nem keverem bele a politikát a sportba


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal