NFL eredménykövetés NFL eredménykövetés - 1 aktív topik

Soccer VB 2022

16 feliratkozó

több mint 1 éve
r.baggio Detroit Lions Washington State Cougars 61 735 — no es importante
Kozma Péter a tippjáték nyertese, bárki is ő, írjon gordon usernek, aki felajánlott egy üveg bort a győztesnek
több mint 1 éve
Kampman Green Bay Packers Wisconsin Badgers 27 841
Kéne egy gól. Warrb nyomás a gyerekért. Hanni egy teához mit szólnál. Meg fosni is menjetek el páran.
Sixo
😀 😀 😀
több mint 1 éve
Sixo Los Angeles Chargers South Carolina Gamecocks 35 754 — LIGHTS OUT!
Kéne egy gól. Warrb nyomás a gyerekért. Hanni egy teához mit szólnál. Meg fosni is menjetek el páran.

több mint 1 éve
warr_b Washington Commanders 23 526 — Ő álla halála vérmosta fokán, Diadallal várta be végét.
Na mire jöttem rá? Chromeon nézem Telekom tv Go-n ezt a meccset, Firefoxon az Arena 4-t és telefonon Youtube streamen a The Gamet-t 😀 😀 😀
dande2
az utolsó az mi?
NB2

ezt baggio ne olvassa.
Zsellértelkes Vrij
nem kell aggódni, robi még stezt sem bannolta, pedig ha valaki kiérdemelte
Sixo
mondjuk ő bannolta magtá 😕 úgy tűnik...
dande2
Néha elvonul egy időre, majd visszajön.


Hail to the Redskins! - Ad augusta per angusta
több mint 1 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 40 949 — Így remélem megfelelek nektek.....
Na mire jöttem rá? Chromeon nézem Telekom tv Go-n ezt a meccset, Firefoxon az Arena 4-t és telefonon Youtube streamen a The Gamet-t 😀 😀 😀
dande2
az utolsó az mi?
NB2

ezt baggio ne olvassa.
Zsellértelkes Vrij
nem kell aggódni, robi még stezt sem bannolta, pedig ha valaki kiérdemelte
Sixo
mondjuk ő bannolta magtá 😕 úgy tűnik...
több mint 1 éve
Sixo Los Angeles Chargers South Carolina Gamecocks 35 754 — LIGHTS OUT!
Na mire jöttem rá? Chromeon nézem Telekom tv Go-n ezt a meccset, Firefoxon az Arena 4-t és telefonon Youtube streamen a The Gamet-t 😀 😀 😀
dande2
az utolsó az mi?
NB2

ezt baggio ne olvassa.
Zsellértelkes Vrij
nem kell aggódni, robi még stezt sem bannolta, pedig ha valaki kiérdemelte

több mint 1 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 40 949 — Így remélem megfelelek nektek.....
pocsékul játszunk eddig semmi labdabiztonság 😕
több mint 1 éve
Zsellér van de Vrij Baltimore Ravens 13 409 — Слава Україні! Героям слава!
Na mire jöttem rá? Chromeon nézem Telekom tv Go-n ezt a meccset, Firefoxon az Arena 4-t és telefonon Youtube streamen a The Gamet-t 😀 😀 😀
dande2
az utolsó az mi?
NB2

ezt baggio ne olvassa.

"Minél messzebb sodródik egy társadalom az igazságtól, annál jobban fogja gyűlölni azokat, akik kimondják azt." (George Orwell)

"A világ igazságtalan. Ha elfogadod ezt, cinkos lesz a neved, ha pedig megváltoztatnád, hóhér." (Sartre)

Never forget Bucha, Borodyanka, Hostomel, Irpen, Kramatorszk, Mariupol, Rubizne, Popasna, Kremenchuk, Sievierodonetsk, Chasov Yar, Vinnytsia, Mikolajiv, Olenivka, Chaplyny, Izjum, Zaporizzsja, Kijiv, Bakhmut, Pravdyne, Marinka, Kherson, Dnipro, Soledar, Avdijivka, Slovyansk, Uman, Nova Kakhovka, Kryvyi Rih, Odessa, Pervomajszkij,Lviv, Pokrovsk, Chernihiv, Kostyantynivka, Hroza, Harkiv, 2023.12.29., Odessa, Chernihiv, Vovchansk, Harkiv, Okhmatdyt, Poltava, Lviv
több mint 1 éve
Sixo Los Angeles Chargers South Carolina Gamecocks 35 754 — LIGHTS OUT!
3. eladott De Paul labda.

több mint 1 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 40 949 — Így remélem megfelelek nektek.....
Na mire jöttem rá? Chromeon nézem Telekom tv Go-n ezt a meccset, Firefoxon az Arena 4-t és telefonon Youtube streamen a The Gamet-t 😀 😀 😀
dande2
az utolsó az mi?
NB2
ejnye ezt se tudod 😉 Michigan Buuckeyes 😊
több mint 1 éve
Kampman Green Bay Packers Wisconsin Badgers 27 841
Na mire jöttem rá? Chromeon nézem Telekom tv Go-n ezt a meccset, Firefoxon az Arena 4-t és telefonon Youtube streamen a The Gamet-t 😀 😀 😀
dande2
az utolsó az mi?
NB2
ohio state - michigan
több mint 1 éve
Sixo Los Angeles Chargers South Carolina Gamecocks 35 754 — LIGHTS OUT!
Nagy színész ez a Lozano. Elesett keresztbe Otamendi előtt, a sas szemű Orsato egyből fújt.

több mint 1 éve
NB2 New England Patriots 24 416 — nabege2@yahoo.com
Na mire jöttem rá? Chromeon nézem Telekom tv Go-n ezt a meccset, Firefoxon az Arena 4-t és telefonon Youtube streamen a The Gamet-t 😀 😀 😀
dande2
az utolsó az mi?
több mint 1 éve
NB2 New England Patriots 24 416 — nabege2@yahoo.com
2 ilyen színész bandát
most meg a mexikói fogta a fejét, mikor max a lábát kellett volna
több mint 1 éve
Rodaron New York Giants 1 962
Otamendit jól képen vágták.
Sixo
Az egyik kedvencem Chiellini, de ő az aki a legnagyobbat tudja rúgni, meg a legnagyobbat homorítani mint Otamendi...de Otamendi fényévekkel fogalmatlanabb 😀
több mint 1 éve
Sixo Los Angeles Chargers South Carolina Gamecocks 35 754 — LIGHTS OUT!
Otamendit jól képen vágták.

Szerkesztette: Sixo

több mint 1 éve
csipkelli 3 967
Micsoda homorítás!
több mint 1 éve
deyell Las Vegas Raiders 11 598
Ez a De Paul hogyan lehet kezdő....
Rodaron
Messi testőre.

choose life
több mint 1 éve
Rodaron New York Giants 1 962
Ez a De Paul hogyan lehet kezdő....
több mint 1 éve
Sixo Los Angeles Chargers South Carolina Gamecocks 35 754 — LIGHTS OUT!
Nagyon durván letámadnak a mehikók, argentinok azt sem tudják merre van Buda.

több mint 1 éve
Willie Parker Pittsburgh Steelers 15 278
Na mire jöttem rá? Chromeon nézem Telekom tv Go-n ezt a meccset, Firefoxon az Arena 4-t és telefonon Youtube streamen a The Gamet-t 😀 😀 😀
dande2
Tehát valójában nem figyelsz semmire
több mint 1 éve
eaglesmcnabb Philadelphia Eagles Virginia Tech Hokies 21 355 — KARTAL CITY CHIEFS örökös fantasy 2. helyezett
Cristian Romero miért nem kezdő az argentinoknál Otamendi helyett?
deyell
A sauidik ellen lecserélték, és látszott, hogy nem volt vele megelégedve Scaloni. Az első gól az ő lába között talált utat a kapuba. Én erre tudok gondolni.
Sixo
Az a kedvencem, hogy ezek az "újonnan jött szakértők", mindig xG statot, meg presszing statot hoznak elő és megmondják, hogy micsoda új foci, és ebből a két statból állapíítják meg, hogy ki a jó, ki a nem, kinek kellene nyernie...ezek azok az emberek, akik 3 éve néznek meccseket.
Rodaron
Bognár Gyuri bácsihoz van szerencsénk?😀

No 1. Kyle Pitts, Jordan Mailata, Amari Cooper, Myles Garrett, Jerry Jeudy és Nick Chubb fan!!!
több mint 1 éve
deyell Las Vegas Raiders 11 598
Piros lap over/under? 😁
warr_b
5.5 az over / under a büntetőlapokra, lehet megfogadom az overt de kicsit necces így is

choose life
több mint 1 éve
Sixo Los Angeles Chargers South Carolina Gamecocks 35 754 — LIGHTS OUT!
De Paul mekkora balfasz. A Juve ellen adogatta el így mindig a labdát a saját 16os előtt.

több mint 1 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 40 949 — Így remélem megfelelek nektek.....
Na mire jöttem rá? Chromeon nézem Telekom tv Go-n ezt a meccset, Firefoxon az Arena 4-t és telefonon Youtube streamen a The Gamet-t 😀 😀 😀
több mint 1 éve
Sixo Los Angeles Chargers South Carolina Gamecocks 35 754 — LIGHTS OUT!
Kajak egy olasz fuj az argentin meccsen? Nem is engedném...
eaglesmcnabb
Minden olasz tagadja, hogy Orsato közülük való lenne.

Szerkesztette: Sixo