Soccer VB 2022

17 feliratkozó

több mint 1 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 867 — No es importante
Kozma Péter a tippjáték nyertese, bárki is ő, írjon gordon usernek, aki felajánlott egy üveg bort a győztesnek
több mint 1 éve
NB2 New England Patriots 21 976 — nabege2@yahoo.com
Remélem azért elfér:
 www.nemzetisport.hu/foci-vb-2022/vb-2022-berkesi-judit-visszater-az-m4-sport-kepernyojere-2923505
több mint 1 éve
Sixo Los Angeles Chargers South Carolina Gamecocks 31 423 — LIGHTS OUT!

több mint 1 éve
YoungZeeZee 7 940
Egy pozitiv van ebben a vb-ben.
H itt tel van.szoval szepen nyugodtan lehet nezni otthon sotetben😀a rezsi meg no de ez mas kerdes
több mint 1 éve
csebi New York Giants Notre Dame Fighting Irish 21 038 — Lucas Scott
Botman és Flekken nélkül :/
braxa88
Flekken a hollandok legjobb kapusa jelenleg, de még Cilesssen is jobb lett volna, mint Pasveer. Bijlowon fog állni vagy bukni a dolog, Noppert a tizenegyeseknél kaphat szerepet. a másik ami érthetetlen az Noa Lang. amellett hogy nem volt jó szezonja, sérülésből jön vissza, még a mentalitása / öltözői jelenléte is kifogásolható. Danjuma meg Malen jobb lett volna értelemszerűen, de Weghorst meg Janssen helyett is. Botman hiánya még tűrhető, CB poszton tömve vannak jó játékosokkal, ő amúgy sem igazán system fit. a támadókkal lehet inkább probléma, vagy nincsenek formában, vagy sérülésből jöttek vissza, vagy egyszerűen nem elég jók. Gakpónak kellene villantania. érdekes lesz mindenesetre, eddig mindig mióta követem őket a támadószekció volt a jó, a védelem nem annyira, most fordítva lesz.

 i.imgur.com/IesfQn6.png
deyell
Timber miert elozi de Ligtet? nekem nagyon tetszett ahogy a BMben jatszott iden.

Mi vagyunk a homok a gépezetben, a bot a küllők között, a tüske a köröm alatt. Mi vagyunk, akikbe beletörik a fog és a bicska, és beleszorul a fejsze is. Mi vagyunk az a Dávid, akit jobb, ha elkerül, a Góliát. A párttal, a néppel egy az utunk, a jelszavunk munka és béke.
több mint 1 éve
csebi New York Giants Notre Dame Fighting Irish 21 038 — Lucas Scott
Xavi Simons lol

Sixo
Gravenbrechnek a VBbe kerult, hogy Nagelsmann nem jatszatta, sajnalom, de vhogy a csapatvedekezest lerontotta elegge a BM meccseken ...

Mi vagyunk a homok a gépezetben, a bot a küllők között, a tüske a köröm alatt. Mi vagyunk, akikbe beletörik a fog és a bicska, és beleszorul a fejsze is. Mi vagyunk az a Dávid, akit jobb, ha elkerül, a Góliát. A párttal, a néppel egy az utunk, a jelszavunk munka és béke.
több mint 1 éve
csebi New York Giants Notre Dame Fighting Irish 21 038 — Lucas Scott
egyébként ami miatt a németeket nem írnám le az azért van, mert ott a keret motorját ( Középpálya) a Bayern adja, ahol ismerik egymást a játékosok és Flick is ismeri öket. Szerintem a németek Top 4 lesznek legalább. De akár egyik döntös csapatnak is megtippelném öket. Erösen attól függ majd az egész, hogy Füllkrug és Moukoko milyen hatékonyak lesznek elöl.
Toto21
abban 10-20 percben amit ketten összesen kapnak a tornán?
(bár az 5 cserelehetőség miatt lehet lesz az 30 perc is)
😛
braxa88
szerintem Füllkrug meccseket fog kapni.

Neuer - Süle, Schlotterbeck, Rüdiger, Raum - Kimmich, Goretzka - Musiala, Havertz, Gnabry - Füllkrug csapattal állnék ki. Müller, Gündogan, Sané meg minden meccsen kb fix csereként jönne be.
Toto21
elvileg Gundogan-Kimmich lesz alap kezdo paros, aztan meglatjuk, hogyan muzsikalnak, es meglepodnek ha Fullkrug alapbol kezdo lenne, inkabb egy Muller, Musiala, Gnabry, Havertz negyes elol, es Adeyami melegit folyamatosan.

Mi vagyunk a homok a gépezetben, a bot a küllők között, a tüske a köröm alatt. Mi vagyunk, akikbe beletörik a fog és a bicska, és beleszorul a fejsze is. Mi vagyunk az a Dávid, akit jobb, ha elkerül, a Góliát. A párttal, a néppel egy az utunk, a jelszavunk munka és béke.
több mint 1 éve
deyell Las Vegas Raiders 10 513
Botman és Flekken nélkül :/
braxa88
Flekken a hollandok legjobb kapusa jelenleg, de még Cilesssen is jobb lett volna, mint Pasveer. Bijlowon fog állni vagy bukni a dolog, Noppert a tizenegyeseknél kaphat szerepet. a másik ami érthetetlen az Noa Lang. amellett hogy nem volt jó szezonja, sérülésből jön vissza, még a mentalitása / öltözői jelenléte is kifogásolható. Danjuma meg Malen jobb lett volna értelemszerűen, de Weghorst meg Janssen helyett is. Botman hiánya még tűrhető, CB poszton tömve vannak jó játékosokkal, ő amúgy sem igazán system fit. a támadókkal lehet inkább probléma, vagy nincsenek formában, vagy sérülésből jöttek vissza, vagy egyszerűen nem elég jók. Gakpónak kellene villantania. érdekes lesz mindenesetre, eddig mindig mióta követem őket a támadószekció volt a jó, a védelem nem annyira, most fordítva lesz.

 i.imgur.com/IesfQn6.png

choose life
több mint 1 éve
Gergőbácsi Green Bay Packers 8 674 — Packers Suicide Squad
Ha majd elkezditek írni a tippeket, engem mindenhová mindenképp ARGENTÍNA 😀 😊
dande2
nem akarsz valami értelmes csapatot választani? 😕
Toto21
Az marad nekunk, BAR, POR, FRA, WAL közül majd random rábökök egyre megint😀
eaglesmcnabb
Barbadost kihúzhatod, én maradok a BRA-URU-MEX "szentháromságnál"
Megfűszerezve Dél-Koreával

I have been wounded but not yet slain. I shall lie here and bleed a while. Then I shall rise and fight again. The title of champion may from time to time fall to others more than ourselves, but the heart, the spirit, and the soul of champions remain in Green Bay.
több mint 1 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 546 — Így remélem megfelelek nektek.....
Mane egyébként ott van a keretben!
több mint 1 éve
deyell Las Vegas Raiders 10 513
Xavi Simons lol

Sixo
Noppert van Gerwen helyett?!

choose life
több mint 1 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 41 175 — The Mathematician
Pár név még akik kimaradtak a spanyoloktól: Kepa, De Gea, Thiago Alcantara
Sixo
Thiagonak fura szezonja van, nem bánom hogy inkább pihen

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 1 éve
Sixo Los Angeles Chargers South Carolina Gamecocks 31 423 — LIGHTS OUT!
Pár név még akik kimaradtak a spanyoloktól: Kepa, De Gea, Thiago Alcantara

több mint 1 éve
braxa88 Seattle Seahawks Auburn Tigers 12 521
Xavi Simons lol

Sixo
Botman és Flekken nélkül :/
több mint 1 éve
Sixo Los Angeles Chargers South Carolina Gamecocks 31 423 — LIGHTS OUT!
No Ramos

több mint 1 éve
Sixo Los Angeles Chargers South Carolina Gamecocks 31 423 — LIGHTS OUT!
Xavi Simons lol

több mint 1 éve
Dzsokijuing Dallas Cowboys Texas Longhorns 6 174 — Saturday Night Lights
bakker meg hetvegen is lesz fordulo?
ez igy nafgyon meleg. azt hittem kvazi minden leall mint a bl es lesz ido pihizni par napot aztan kis bootcamp oszt foci, de nem. beesnek aztan csa.
ez tenyleg nagyon szar igy.
YoungZeeZee
sőt a PL már december 26-án folytatódik, majd pl a Liverpool január 2-áig (!) még további két meccset játszik, szerintem is nevetséges

a La Liga december 31-én, a Serie A január 4-én, a Bundesliga csak január 20-án tér vissza
r.baggio
A Boxing Day szent, a vébé érdektelen.

Nézz egyenesen előre. Mi van ott?
Ha annak látod, ami,
Sohasem hibázol.
(Bassui Tokusho zen mester tanácsa a Line of Scrimmage-en)
több mint 1 éve
Sixo Los Angeles Chargers South Carolina Gamecocks 31 423 — LIGHTS OUT!
Diedhiou esélyes empty all-pro csapatába

Sixo
Moustapha NAME nem? 😊
warr_b
Jogos, őt nem is figyeltem. Bár nem is nekem kell. Afrikai meg ázsiai csapatokból hamar meglesz a csapat.

több mint 1 éve
warr_b Washington Commanders 20 899 — Ő álla halála vérmosta fokán, Diadallal várta be végét.
Diedhiou esélyes empty all-pro csapatába

Sixo
Moustapha NAME nem? 😊


Hail to the Redskins! - Ad augusta per angusta
több mint 1 éve
csi77 Chicago Bears Illinois Fighting Illini 8 484 — Bears & Illinois fan
egyébként ami miatt a németeket nem írnám le az azért van, mert ott a keret motorját ( Középpálya) a Bayern adja, ahol ismerik egymást a játékosok és Flick is ismeri öket. Szerintem a németek Top 4 lesznek legalább. De akár egyik döntös csapatnak is megtippelném öket. Erösen attól függ majd az egész, hogy Füllkrug és Moukoko milyen hatékonyak lesznek elöl.
Toto21
Én igen. Remélem a csoportból sem mennek tovább 😊

Hajrá Bad Bones!
A lányos apukáknak a legjobb!!
http://orig08.deviantart.net/fa61/f/2015/248/f/d/matt_forte_by_anyegin-d98fqaw.png
több mint 1 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 546 — Így remélem megfelelek nektek.....
Ha majd elkezditek írni a tippeket, engem mindenhová mindenképp ARGENTÍNA 😀 😊
dande2
nem akarsz valami értelmes csapatot választani? 😕
Toto21
Az marad nekunk, BAR, POR, FRA, WAL közül majd random rábökök egyre megint😀
eaglesmcnabb
Így van, előttetek a pálya mutassátok Mesterek 😉 😛
több mint 1 éve
braxa88 Seattle Seahawks Auburn Tigers 12 521
egyébként ami miatt a németeket nem írnám le az azért van, mert ott a keret motorját ( Középpálya) a Bayern adja, ahol ismerik egymást a játékosok és Flick is ismeri öket. Szerintem a németek Top 4 lesznek legalább. De akár egyik döntös csapatnak is megtippelném öket. Erösen attól függ majd az egész, hogy Füllkrug és Moukoko milyen hatékonyak lesznek elöl.
Toto21
abban 10-20 percben amit ketten összesen kapnak a tornán?
(bár az 5 cserelehetőség miatt lehet lesz az 30 perc is)
😛
braxa88
szerintem Füllkrug meccseket fog kapni.

Neuer - Süle, Schlotterbeck, Rüdiger, Raum - Kimmich, Goretzka - Musiala, Havertz, Gnabry - Füllkrug csapattal állnék ki. Müller, Gündogan, Sané meg minden meccsen kb fix csereként jönne be.
Toto21
sztem Havertz lesz elől. Adeyemi meg a csere 9es
több mint 1 éve
Toto21 Chicago Bears 5 247
egyébként ami miatt a németeket nem írnám le az azért van, mert ott a keret motorját ( Középpálya) a Bayern adja, ahol ismerik egymást a játékosok és Flick is ismeri öket. Szerintem a németek Top 4 lesznek legalább. De akár egyik döntös csapatnak is megtippelném öket. Erösen attól függ majd az egész, hogy Füllkrug és Moukoko milyen hatékonyak lesznek elöl.
Toto21
abban 10-20 percben amit ketten összesen kapnak a tornán?
(bár az 5 cserelehetőség miatt lehet lesz az 30 perc is)
😛
braxa88
szerintem Füllkrug meccseket fog kapni.

Neuer - Süle, Schlotterbeck, Rüdiger, Raum - Kimmich, Goretzka - Musiala, Havertz, Gnabry - Füllkrug csapattal állnék ki. Müller, Gündogan, Sané meg minden meccsen kb fix csereként jönne be.
több mint 1 éve
eaglesmcnabb Philadelphia Eagles Virginia Tech Hokies 20 437 — TODDHERREMANS79
Ha majd elkezditek írni a tippeket, engem mindenhová mindenképp ARGENTÍNA 😀 😊
dande2
nem akarsz valami értelmes csapatot választani? 😕
Toto21
Az marad nekunk, BRA, POR, FRA, WAL közül majd random rábökök egyre megint😀

Szerkesztette: eaglesmcnabb

No 1. Kyle Pitts, Jordan Mailata, Amari Cooper, Myles Garrett, Jerry Jeudy és Nick Chubb fan!!!
több mint 1 éve
Sixo Los Angeles Chargers South Carolina Gamecocks 31 423 — LIGHTS OUT!
Diedhiou esélyes empty all-pro csapatába

több mint 1 éve
Toto21 Chicago Bears 5 247
Ha majd elkezditek írni a tippeket, engem mindenhová mindenképp ARGENTÍNA 😀 😊
dande2
nem akarsz valami értelmes csapatot választani? 😕