Soccer VB 2022

17 feliratkozó

több mint 1 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 867 — No es importante
Kozma Péter a tippjáték nyertese, bárki is ő, írjon gordon usernek, aki felajánlott egy üveg bort a győztesnek
több mint 1 éve
Kampman Green Bay Packers Wisconsin Badgers 25 414
Bár bízom Szaúd-Arábia végső győzelmében, de biztonsági B-tippként azért Franciaországot mondanám.
több mint 1 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 41 175 — The Mathematician
még nemtom hogy Belgák vagy Angolok legyenek-e
Negritis, a vajda
Angolok lofaszt se fognak nyerni amig Delkapu az edzo! Akkor mar inkabb a Belgak utolso dobasanak drukkolnek! 😀

Ök legalabb szep focit jatszanak.
Toto21
sztem sincs esélyük délkapu miatt, ettől még ált nekik szurkolok 😀

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 1 éve
Toto21 Chicago Bears 5 247
még nemtom hogy Belgák vagy Angolok legyenek-e
Negritis, a vajda
Angolok lofaszt se fognak nyerni amig Delkapu az edzo! Akkor mar inkabb a Belgak utolso dobasanak drukkolnek! 😀

Ök legalabb szep focit jatszanak.
több mint 1 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 41 175 — The Mathematician
még nemtom hogy Belgák vagy Angolok legyenek-e

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 1 éve
Heisman nádor Denver Broncos Oregon Ducks 22 711 — “Sha-la-la-la-la-la, Thiiiiii-baut Pinot!“
Megyek a spanyolokkal, hiába nem fogják megnyerni ilyen támadókkal.

NFL : Denver Broncos / NCAA : Oregon Ducks, BYU, Penn State, Iowa / Peyton Manning, Marcus Mariota
Soccer : Arsenal, Levante, Lazio, Millwall, Stuttgart
National Teams : HUN, ESP, Players : Håland, Vardy, Szoboszlai, Bardhi, Kroos, Ramsdale, Saka, Zaccagni
NBA : Mavericks [Doncic] / NHL : Ducks, Maple Leafs / MLB : Twins, Astros
F1 : Lewis Hamilton / MotoGP : Marc & Alex Marquez, Pedro Acosta (és igazából mindenki más) / NASCAR : #22 Joey Logano
Cycling : Pogacar, Meintjes, Valter, Quintana, Contador, Cras, Juan Ayuso
Darts : Nathan Aspinall, Chris Dobey, Gerwyn Price, Ricky Evans
UFC : Justin Gaethje, Cody Garbrandt, Nate Diaz, Brandon Moreno
Euroleague : Valencia Basket / Tennis : Federer, Alcaraz
több mint 1 éve
YoungZeeZee 7 940
Argentina a tippen
több mint 1 éve
Sebii Seattle Seahawks Oregon Ducks 3 355
Én is betippelem a brazilokat.
több mint 1 éve
steelwolf Pittsburgh Steelers Oklahoma Sooners 8 885 — 2013 óta Pittsburgh Steelers fotelszurkoló!
Olaszország /2026/ 😁
több mint 1 éve
zacknorb Green Bay Packers Cincinnati Bearcats 7 831 — Kinek mit intézett a kormánya
Tipp: Argentína
több mint 1 éve
Toto21 Chicago Bears 5 247
Megkezdem írjatok fel: Brazília ( valahogy nekik fog kijönni a lépés)
több mint 1 éve
Sixo Los Angeles Chargers South Carolina Gamecocks 31 423 — LIGHTS OUT!


empty taxi
elvileg Marcus Thuramot is behívta pluszba

több mint 1 éve
Sixo Los Angeles Chargers South Carolina Gamecocks 31 423 — LIGHTS OUT!
Emptynek nem lenne ilyen gondja.. miért is nem ő a kapitány ?

több mint 1 éve
deyell Las Vegas Raiders 10 513
hol van Paintsil


choose life
több mint 1 éve
deyell Las Vegas Raiders 10 513
Soccer VB All-Name First Team:
Franco Armani (ARG, River Plate) - Juan Foyth (ARG, Villarreal), Bilel Ifa (TUN, Kuwait SC), Daley Blind (NED, Ajax), Abdul-Rahman Baba (GHA, Reading) - Iddrisu Baba (GHA, Mallorca), Yeltsin Tejeda (CRC, Herediano), Moustapha Name (SEN, Pafos) - Sorba Thomas (WAL, Huddersfield), Djorkaeff Reasco (ECU, Newell's), Yuki Soma (JPN, Nagoya Grampus)

Soccer VB All-Name Second Team:
Mohamed Sedki Debchi (TUN, Esperance) - Matty Cash (POL, Aston Villa), Bassam Al-Rawi (QAT, Al-Duhail), Pepe (POR, FC Porto), Joel King (AUS, Odense) - Thomas Partey (GHA, Arsenal), Keanu Baccus (AUS, St. Mirren), Lovro Majer (CRO, Rennes) - Ismaila Sarr (SEN, Watford), Bamba Dieng (SEN, Marseille), Alexis Vega (MEX, Chivas)
empty taxi
Hannibal Mejbri és Wout Faes smafu?

choose life
több mint 1 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 35 710 — Scream and scout



Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 1 éve
warr_b Washington Commanders 20 899 — Ő álla halála vérmosta fokán, Diadallal várta be végét.
 www.nemzetisport.hu/foci-vb-2022/vb-2022-sotet-alakok-a-labdarugo-vb-k-hires-jelenetei-2923501

😊


Hail to the Redskins! - Ad augusta per angusta
több mint 1 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 35 710 — Scream and scout
Soccer VB All-Name First Team:
Franco Armani (ARG, River Plate) - Juan Foyth (ARG, Villarreal), Bilel Ifa (TUN, Kuwait SC), Daley Blind (NED, Ajax), Abdul-Rahman Baba (GHA, Reading) - Iddrisu Baba (GHA, Mallorca), Yeltsin Tejeda (CRC, Herediano), Moustapha Name (SEN, Pafos) - Sorba Thomas (WAL, Huddersfield), Djorkaeff Reasco (ECU, Newell's), Yuki Soma (JPN, Nagoya Grampus)

Soccer VB All-Name Second Team:
Mohamed Sedki Debchi (TUN, Esperance) - Matty Cash (POL, Aston Villa), Bassam Al-Rawi (QAT, Al-Duhail), Pepe (POR, FC Porto), Joel King (AUS, Odense) - Thomas Partey (GHA, Arsenal), Keanu Baccus (AUS, St. Mirren), Lovro Majer (CRO, Rennes) - Ismaila Sarr (SEN, Watford), Bamba Dieng (SEN, Marseille), Alexis Vega (MEX, Chivas)


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 1 éve
Sixo Los Angeles Chargers South Carolina Gamecocks 31 423 — LIGHTS OUT!

több mint 1 éve
Heisman nádor Denver Broncos Oregon Ducks 22 711 — “Sha-la-la-la-la-la, Thiiiiii-baut Pinot!“
Kíváncsi vagyok Maddison sérülése mennyire komoly, és ha az, ki megy helyette a vb-re.
Sixo
senki, inkább sérülést megelőző csere volt

btw máig minden csapatnak le kell adnia a 26-os keretét
Heisman nádor
Az első meccsig orvosi okokból cserélhetnek, én is itt kérdeztem, miért visznek 4 kapus a svájciak, hát Sommer sérült, a helyére behozhatnak valakit a kezdésig.
Tony Adams
Igen, azt hittem az alap hogy az első meccs előtti 24 órában lehet cserélni. Sőt az EB-n torna közben is lehetett kapust cserélni a covid miatt, az nem tudom játszik e most is.
Mondjuk vannak ilyen random döntések, pl az EB-n van de Beek helyett végül nem hívtak be senkit

NFL : Denver Broncos / NCAA : Oregon Ducks, BYU, Penn State, Iowa / Peyton Manning, Marcus Mariota
Soccer : Arsenal, Levante, Lazio, Millwall, Stuttgart
National Teams : HUN, ESP, Players : Håland, Vardy, Szoboszlai, Bardhi, Kroos, Ramsdale, Saka, Zaccagni
NBA : Mavericks [Doncic] / NHL : Ducks, Maple Leafs / MLB : Twins, Astros
F1 : Lewis Hamilton / MotoGP : Marc & Alex Marquez, Pedro Acosta (és igazából mindenki más) / NASCAR : #22 Joey Logano
Cycling : Pogacar, Meintjes, Valter, Quintana, Contador, Cras, Juan Ayuso
Darts : Nathan Aspinall, Chris Dobey, Gerwyn Price, Ricky Evans
UFC : Justin Gaethje, Cody Garbrandt, Nate Diaz, Brandon Moreno
Euroleague : Valencia Basket / Tennis : Federer, Alcaraz
több mint 1 éve
Tony Adams Indianapolis Colts 5 195 — Colts Fan
Kíváncsi vagyok Maddison sérülése mennyire komoly, és ha az, ki megy helyette a vb-re.
Sixo
senki, inkább sérülést megelőző csere volt

btw máig minden csapatnak le kell adnia a 26-os keretét
Heisman nádor
Az első meccsig orvosi okokból cserélhetnek, én is itt kérdeztem, miért visznek 4 kapus a svájciak, hát Sommer sérült, a helyére behozhatnak valakit a kezdésig.
több mint 1 éve
Heisman nádor Denver Broncos Oregon Ducks 22 711 — “Sha-la-la-la-la-la, Thiiiiii-baut Pinot!“
Kíváncsi vagyok Maddison sérülése mennyire komoly, és ha az, ki megy helyette a vb-re.
Sixo
senki, inkább sérülést megelőző csere volt

btw máig minden csapatnak le kell adnia a 26-os keretét

NFL : Denver Broncos / NCAA : Oregon Ducks, BYU, Penn State, Iowa / Peyton Manning, Marcus Mariota
Soccer : Arsenal, Levante, Lazio, Millwall, Stuttgart
National Teams : HUN, ESP, Players : Håland, Vardy, Szoboszlai, Bardhi, Kroos, Ramsdale, Saka, Zaccagni
NBA : Mavericks [Doncic] / NHL : Ducks, Maple Leafs / MLB : Twins, Astros
F1 : Lewis Hamilton / MotoGP : Marc & Alex Marquez, Pedro Acosta (és igazából mindenki más) / NASCAR : #22 Joey Logano
Cycling : Pogacar, Meintjes, Valter, Quintana, Contador, Cras, Juan Ayuso
Darts : Nathan Aspinall, Chris Dobey, Gerwyn Price, Ricky Evans
UFC : Justin Gaethje, Cody Garbrandt, Nate Diaz, Brandon Moreno
Euroleague : Valencia Basket / Tennis : Federer, Alcaraz
több mint 1 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 867 — No es importante
Lesz tippjáték ki nyeri a VéBét?
ThundersNFL a Jobbágy
Lesz, gordon még egy üveg bort is felajánlott a győztesnek


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 1 éve
csebi New York Giants Notre Dame Fighting Irish 21 038 — Lucas Scott
azert a Kimmich, Goretzka, Gundogan trional mondj 5 jobb valogatott triot kozepre.
csebi
Hát bocsi,de ezek a játékosok nálam közel sem elitek.
De a vbn szerintem a Brazilok,Spanyolok,Angolok, Belgák,Argentínok is a németek előtt vannak kp ban.
kapitnono
athozom ide, hogy relevans topikban legyen
ugye mivel a fenti nemet 3 jatekos posztja CDM illetve CM ezert ezeket a jatekosokat kell osszehasonlitani a CAMeket kihagyom, vmint a vszinu kezdoket is figyelembe veszem:

brazilok: Casemiro, Fred, (padrol meg mondjuk Fabinho). Hat nem tudom. Casemiro meg Kimmich kb egy szint, de meg Casemirot odaadjuk, hogy jobb akkor is kizart h Fred, Fabinho paros jobb a Gundogan, Goretzka parosnal szoval ez sztem inkabb nemeteknek all

spanyolok: Busquets, Koke, Pedri: itt nagyon konnyu az osszehasonlitas, 2 meccsen is lathattuk, hogy a Busquets, Pedri paros vagy a Kimmich, Goretzka paros a jobb-e. lenyegtelen is az osszehasonlitas, hogy Gundogan v Koke

angolok: Rice, Bellingham, Phillips: itt talan az angolok jobbak, bar Phillips iden serult volt, de jo legyen akkor egy.

belgak: Witsel, Tielemans, Onana/Dendrocker: azert itt minosegbeli kulonbseg, sztem ezt nem kell ecsetelni

argentinok: De PAul, Rodriguez, Paredes: De Paul egy szenvedo Atleticoban jatszik, de annyira rengeteget nem meccsenkent 50 percet, ergo ot kapja le altalaban eloszor Simeone, ha kell, ez sokat elmond. Rodriguez eleteben nem jatszott meg csak egy picit meghatarozo europai csapatban, nem veletlenul. Paredes meg ebben a hulla gyenge Juveban nem tud alapember lenni.

szoval maximum 1 csapatnal tudom azt mondani, hogy biztosan jobb a kozeppalya kozepen levo trio, mint a nemetek.
csebi
Mondom én egyáltalán nem tartom nagyra az általad sztárolt fenti játékosokat,szóval számomra fölösleges az összehasonlítás, biztos hogy nem jönnek ki győztesen. Ha szerinted Igen, azt is elfogadom.
kapitnono
az a bajom, hogy nem en sztarolom oket, hanem tenylegesen jobb jatekosok. de tenyleg nagyon erdekelne a velemenyed, hogy egy Fred, Fabinho/Busquets,Koke,Pedri/Witsel, Tielemans, Onana-Dendrocker/ De Paul, Rodriguez, Paredes triok miben jobbak, mint a nemet trio? miert ok az elit kozeppalyasok?
csebi
szerintem az olasz középpálya lenne a legjobb, csak nem tudom bizonyítani
slowmotion
az olasz sztem is pofas kp, csak hat ok ugyanugy nem vesznek reszt a VBn mint a warr altal nominalt Galashekek, ezert nem vettem szamitasba. de ugye itt most nem is az van, hogy ki a jobb, hanem h minimum 5 vb-n szereplo valogatottnak jobb a kozeppalyaja mint a nemet.
csebi
Angol a legerősebb kp: Rice, Henderson, Mount, Bellingham, Phillips.

Holland elég jó: De Jong, Koopmeiners, De Roon, Taylor, Berghuis, Klaassen.

Spanyoloknál: Rodri, Pedri, Llorrente, Koke, Gavi sor az érdekesebb talán, azon lehetne vitázni. Yeremi Pino ügyes gyerek, de ő ink szélsőt játszik válogatottban.

A mostani francia keret kp-ja nem jobb, mert nincs Kante és Pogba (aki nagy tornákon azért jó).

Dánok is jók: Hojbjerg, Eriksen, Lindström (ha nem feljebb játszik, ezt most nem tudom), Jensen.

Horvát: Modric, Kovacic, Brozovic, Pasalic, Majer is erős.

Németek nálam 3-4. helyen vannak.
Willie Parker
3-4. Az sztem korrekt, csak az h van 5 jobb az sztem nem megalapozott.

Mi vagyunk a homok a gépezetben, a bot a küllők között, a tüske a köröm alatt. Mi vagyunk, akikbe beletörik a fog és a bicska, és beleszorul a fejsze is. Mi vagyunk az a Dávid, akit jobb, ha elkerül, a Góliát. A párttal, a néppel egy az utunk, a jelszavunk munka és béke.
több mint 1 éve
ThundersNFL a Paraszt New England Patriots 13 811 — !SuPeR6BoWL!
Lesz tippjáték ki nyeri a VéBét?

Draft


2001-2003-2004-2014-2016-2018
több mint 1 éve
Sixo Los Angeles Chargers South Carolina Gamecocks 31 423 — LIGHTS OUT!
Kíváncsi vagyok Maddison sérülése mennyire komoly, és ha az, ki megy helyette a vb-re.