Soccer VB 2026
22 feliratkozó
28 napja
Menetrend:Június 28., vasárnap
4:00 Algéria - Ausztria (Kansas City)
4:00 Jordánia - Argentína (Dallas)
21:00 Dél-Afrika - Kanada (tizenhatoddöntő, Los Angeles)
Színes tippjáték:
Ki nyeri?
Anglia: Löfli, Stez, ThundersNFL, Willie Parker
Argentina: Bruschi85, dande, empty taxi, Gergőbácsi, JC6, Kájzerszóze, Kenny, Ryan Schottenheimer, zacknorb
Brazília: bogjosi, Bruce, csi77, Dzsokijuing, Gorcsev, Kampman
Franciaország: Assurbanapli, davemayer, deyell, Duff, FranzFerdinand, gamerkr, Igor, iktriad, Joey Tribbiani, peterk2005, Tactful Cactus, Vrij, warr_b, zavi27
Hollandia: Jerico, peach
Marokkó: Nandito, Negritis
Mexikó: Fattyu
Németország: alatriste, csebi, steelwolf, vpi
Norvégia: KeyG, Shilkor, Sobri Jóska
Portugália: beltazor, dugo93, eaglesmcnabb, Matthew99, miller108, nagir, Toto21, YoungZeeZee
Spanyolország: Bálesz, Bazzani, dancogo, ervinator, Hanni, HanSolo, Heisman, mate93, NB2, Sebii, Sixo, Tony Adams, zemanla, zinedine5, Zolika
Ki nyerje?
Anglia: Bálesz, davemayer, Duff, dugo93, Dzsokijuing, Kájzerszóze, Negritis, Sixo, Stez, Tony Adams
Argentina: Bruschi85, csi77, dande, empty taxi, JC6, Kenny, mate93, zacknorb
Brazília: Bruce
Hollandia: alatriste, deyell, peach
Horvátország: zinedine5
Japán: dancogo, Joey Tribbiani, steelwolf, Tactful Cactus
Kolumbia: vpi
Kongói DK: Igor
Mexikó: csebi, peterk2005, r.baggio
Németország: beltazor, gamerkr, HanSolo, iktriad, Vrij
Norvégia: FranzFerdinand, Hanni, KeyG, Ryan Schottenheimer, Sebii, Shilkor, Sobri Jóska, Toto21
Paraguay: Bazzani
Portugália: bogjosi, eaglesmcnabb, Matthew99, miller108, nagir, ThundersNFL, zemanla
Skócia: warr_b, Zolika
Spanyolország: Gorcsev, Heisman, NB2
Szenegál: Jerico, Nandito
Egyéb tippjáték:
VB tippelde
tipp.ly/hu/invite/?csoport=bowlhu-vb-2026&meghivo=19068
Negritis, a vajda
Fantasy
play.fifa.com/fantasy/join-league/HGF8CYXA
Ha kérik a ligakódot: HGF8CYXA
empty taxi
Szerkesztette: Löfli
15 napja
Ezeknek a kanadaiaknak még szerencséjük sincs...Kanadában élnek és most itt a játszanak most. Nagyon szerencsések.
csi77
15 napja
gólba tartó labdaxG - xD. 😀
Löfli
15 napja
hogy lesz így 1-3?
Hajrá Bad Bones!
A lányos apukáknak a legjobb!!
http://orig08.deviantart.net/fa61/f/2015/248/f/d/matt_forte_by_anyegin-d98fqaw.png
15 napja
Kostic óta nem láttam ilyen borzalmas beadásokat, mint ma vagy 20at Kanadától.
15 napja
Ezeknek a kanadaiaknak még szerencséjük sincs...
Hajrá Bad Bones!
A lányos apukáknak a legjobb!!
http://orig08.deviantart.net/fa61/f/2015/248/f/d/matt_forte_by_anyegin-d98fqaw.png
15 napja
Ezek a kanadaiak úgy cseleznek, mint prime Neymar. Csak passzolni meg lőni nem kéne.
15 napja
Szerintem egyet Kanada be fog kotornia himnuszok alatt írtam át 1-2re az 1-1et
NB2
The Stronger you become, the Weaker you really are.
I wanted Champ to be champ!
15 napja
gólba tartó labda

https://www.facebook.com/ArizonaCardinalsHungary/
"Az életről sok mindent gondolok én jómagam is."
"Én nem gondolok semmit, uram."
Don't blink!
15 napja
mi a rák maradt ki!!!
15 napja
Szerintem egyet Kanada be fog kotorni
15 napja
Ha kicsivel hosszabb a haja (és persze, ha nem volt les) akkor ez 11es.
15 napja
az új m4 streamet nem lehet visszatekerni youtube-on 😕

https://www.facebook.com/ArizonaCardinalsHungary/
"Az életről sok mindent gondolok én jómagam is."
"Én nem gondolok semmit, uram."
Don't blink!
15 napja
Míg nem 64 csapat volt hanem 16 hasonló voltde vhol most is ez van nem?szóval kvázi egy EB lenne a kvalifikáló torna a VB végjátékára 😀és mondjuk 24 európai csapat jutna ki a VB-re, akik 6 db négyes csoportban Európában, majd 2 kieséses körben 3 hét alatt eljutnanak az utazó 4-igÉn egy olyan világbajnoki lebonyolítást, formátumot álmodtam meg, hogy a négy földresz (Európa, Amerika, Afrika, Ázsia+Óceania) lokálisan elkezdi az akárhany odaselejtezett csapatukkal a csoportmeccseket, de 3 hét alatt ki kell izzadniuk 4-4 tovabbjutót, akik ezután elutaznak egy nagyvárosba, és 16-an 16 meccsen egyenes kiesésben eldöntik ki a világbajnok. Sokkal többen néznék az elejétől, mindenkinek jó időben lennének a meccsek, amik izgalmasabbak lennének a lokális rangadók miatt, és több meccs mellett több bevételt is hozna, ráadásul a top16 nagyon ütős lehetne 16 jó formában lévő csapattal.túl kevés a 4 európai
Még hasonló se lesz.
Őszentsége Sobri Jóska
Löfli
Őszentsége Sobri Jóska
Löfli
minden foldreszrol mennek a kvalifikaciok.
YoungZeeZee
The Stronger you become, the Weaker you really are.
I wanted Champ to be champ!
15 napja
YoungZeeZee
9 847
de vhol most is ez van nem?szóval kvázi egy EB lenne a kvalifikáló torna a VB végjátékára 😀és mondjuk 24 európai csapat jutna ki a VB-re, akik 6 db négyes csoportban Európában, majd 2 kieséses körben 3 hét alatt eljutnanak az utazó 4-igÉn egy olyan világbajnoki lebonyolítást, formátumot álmodtam meg, hogy a négy földresz (Európa, Amerika, Afrika, Ázsia+Óceania) lokálisan elkezdi az akárhany odaselejtezett csapatukkal a csoportmeccseket, de 3 hét alatt ki kell izzadniuk 4-4 tovabbjutót, akik ezután elutaznak egy nagyvárosba, és 16-an 16 meccsen egyenes kiesésben eldöntik ki a világbajnok. Sokkal többen néznék az elejétől, mindenkinek jó időben lennének a meccsek, amik izgalmasabbak lennének a lokális rangadók miatt, és több meccs mellett több bevételt is hozna, ráadásul a top16 nagyon ütős lehetne 16 jó formában lévő csapattal.túl kevés a 4 európai
Még hasonló se lesz.
Őszentsége Sobri Jóska
Löfli
Őszentsége Sobri Jóska
Löfli
minden foldreszrol mennek a kvalifikaciok.
15 napja
szóval kvázi egy EB lenne a kvalifikáló torna a VB végjátékára 😀és mondjuk 24 európai csapat jutna ki a VB-re, akik 6 db négyes csoportban Európában, majd 2 kieséses körben 3 hét alatt eljutnanak az utazó 4-igÉn egy olyan világbajnoki lebonyolítást, formátumot álmodtam meg, hogy a négy földresz (Európa, Amerika, Afrika, Ázsia+Óceania) lokálisan elkezdi az akárhany odaselejtezett csapatukkal a csoportmeccseket, de 3 hét alatt ki kell izzadniuk 4-4 tovabbjutót, akik ezután elutaznak egy nagyvárosba, és 16-an 16 meccsen egyenes kiesésben eldöntik ki a világbajnok. Sokkal többen néznék az elejétől, mindenkinek jó időben lennének a meccsek, amik izgalmasabbak lennének a lokális rangadók miatt, és több meccs mellett több bevételt is hozna, ráadásul a top16 nagyon ütős lehetne 16 jó formában lévő csapattal.túl kevés a 4 európai
Még hasonló se lesz.
Őszentsége Sobri Jóska
Löfli
Őszentsége Sobri Jóska

https://www.facebook.com/ArizonaCardinalsHungary/
"Az életről sok mindent gondolok én jómagam is."
"Én nem gondolok semmit, uram."
Don't blink!
15 napja
Úgyis csak egy lehet a világbajnok.Én egy olyan világbajnoki lebonyolítást, formátumot álmodtam meg, hogy a négy földresz (Európa, Amerika, Afrika, Ázsia+Óceania) lokálisan elkezdi az akárhany odaselejtezett csapatukkal a csoportmeccseket, de 3 hét alatt ki kell izzadniuk 4-4 tovabbjutót, akik ezután elutaznak egy nagyvárosba, és 16-an 16 meccsen egyenes kiesésben eldöntik ki a világbajnok. Sokkal többen néznék az elejétől, mindenkinek jó időben lennének a meccsek, amik izgalmasabbak lennének a lokális rangadók miatt, és több meccs mellett több bevételt is hozna, ráadásul a top16 nagyon ütős lehetne 16 jó formában lévő csapattal.túl kevés a 4 európai
Még hasonló se lesz.
Őszentsége Sobri Jóska
Löfli
És ha körönként sorsolnak és egy kontinensről nem sorsolódhatnak össze a nyolcad- meg negyeddöntőben egy kontinensről csapatok, akkor ez a 4 ott lehet a legjobb 4 ben is.
És most is max 4 európai lehet a legjobb 4-ben.
De ez nem 16 csapatos VB, hiszen a VB összes szekciója egyszerre kezdődne, és mondjuk 24 európai csapat jutna ki a VB-re, akik 6 db négyes csoportban Európában, majd 2 kieséses körben 3 hét alatt eljutnanak az utazó 4-ig, és ezzel párhuzamosan a többi földrészen is zajlana ugyanez. Szóval valójában lehetne 96 csapatos is lehetne világszinten (vagy 88, ha Összamerika 16-ról indul, irreleváns), csak az első 3 hét nézőbarátabb lenne, lokálisan érdekesebb minden földrészen, az utolsó két hét meg full izgalmas a 16 csapatos March Madnessel egy helyszínen, és meg kieséses meccsből is lehetne egy nap több is az időeltolódások miatt.
Jó terv ez, én találtam ki.
Szerkesztette: Őszentsége Sobri Jóska
15 napja
Milyen szakértői trió van a BBCnel:Mikah, Giroud és Rooney
Ha meg akarjuk védeni a demokráciánkat, újra kell épitenünk azokat a normákat, amelyek egykor védelmezték. Ám ennel többet kell tennünk. E normákat ki kell terjesztenünk úgy, hogy egy sokszínű társadalom minden tagja számára elerhetők legyenek.
15 napja
Bowl.hu-n szocializalodott tuti a Kameras emberke😂 Azaz jöjjenek a csöcsökFú milyen bosnyák cicik voltak ott aztaÉn is néztem, hogy mi van már félidő van?
ThundersNFL AntiHarcosKlubAlapító
Sixo
