Újra működik a regisztráció és az email küldés a feliratkozott topikokra!

Soccer VB 2026

22 feliratkozó

28 napja
Heisman nádor Denver Broncos Oregon Ducks 28 034 — "Montoya por favor!"
Menetrend:

Június 28., vasárnap
4:00 Algéria - Ausztria (Kansas City)
4:00 Jordánia - Argentína (Dallas)
21:00 Dél-Afrika - Kanada (tizenhatoddöntő, Los Angeles)

Színes tippjáték:

Ki nyeri?
Anglia: Löfli, Stez, ThundersNFL, Willie Parker
Argentina: Bruschi85, dande, empty taxi, Gergőbácsi, JC6, Kájzerszóze, Kenny, Ryan Schottenheimer, zacknorb
Brazília: bogjosi, Bruce, csi77, Dzsokijuing, Gorcsev, Kampman
Franciaország: Assurbanapli, davemayer, deyell, Duff, FranzFerdinand, gamerkr, Igor, iktriad, Joey Tribbiani, peterk2005, Tactful Cactus, Vrij, warr_b, zavi27
Hollandia: Jerico, peach
Marok: Nandito, Negritis
Mexikó: Fattyu
Németország: alatriste, csebi, steelwolf, vpi
Norvégia: KeyG, Shilkor, Sobri Jóska
Portugália: beltazor, dugo93, eaglesmcnabb, Matthew99, miller108, nagir, Toto21, YoungZeeZee
Spanyolország: Bálesz, Bazzani, dancogo, ervinator, Hanni, HanSolo, Heisman, mate93, NB2, Sebii, Sixo, Tony Adams, zemanla, zinedine5, Zolika

Ki nyerje?
Anglia: Bálesz, davemayer, Duff, dugo93, Dzsokijuing, Kájzerszóze, Negritis, Sixo, Stez, Tony Adams
Argentina: Bruschi85, csi77, dande, empty taxi, JC6, Kenny, mate93, zacknorb
Brazília: Bruce
Curaçao: YoungZeeZee, Willie Parker, zavi27 (csoportkör)
Hollandia: alatriste, deyell, peach
Horvátország: zinedine5
Japán: dancogo, Joey Tribbiani, steelwolf, Tactful Cactus
Kolumbia: vpi
Koni DK: Igor
Mexikó: csebi, peterk2005, r.baggio
Németország: beltazor, gamerkr, HanSolo, iktriad, Vrij
Norvégia: FranzFerdinand, Hanni, KeyG, Ryan Schottenheimer, Sebii, Shilkor, Sobri Jóska, Toto21
Panama: Fattyu (csoportkör)
Paraguay: Bazzani
Portugália: bogjosi, eaglesmcnabb, Matthew99, miller108, nagir, ThundersNFL, zemanla
Skócia: warr_b, Zolika
Spanyolország: Gorcsev, Heisman, NB2
Szaúd-Arábia: Kampman (csoportkör)
Szenegál: Jerico, Nandito
Uruguay: ervinator, Gergőbácsi (csoportkör)
Üzbegisztán: Löfli (csoportkör)

Egyéb tippjáték:
VB tippelde

 tipp.ly/hu/invite/?csoport=bowlhu-vb-2026&meghivo=19068
Negritis, a vajda
Fantasy

 play.fifa.com/fantasy/join-league/HGF8CYXA

Ha kérik a ligakódot: HGF8CYXA
empty taxi


Szerkesztette: Löfli
15 napja
kapitnono New Orleans Saints Ohio State Buckeyes 10 362 — WHO DAT!!!!
Gyerünk bosnyákok!


15 napja
NB2 New England Patriots 29 065 — nabege2@yahoo.com
így lesz jó a meccs
15 napja
slowmotion Dallas Cowboys 28 166 — Cowboys fan
Kolasinac mit akar a bírónál? Ezért pirosat?
Sixo
A lassításon azért látszott, hogy narancssárga.

Egyik láb előtte, másik mögötte, és a levegőben repülve ment, ott nem tudja már irányítani a mozgást, nem igazán rajta múlik, hova érkezik. Kb tíz centire volt a piros laptól, a bosnyák gyerek meg a négy hónap IR-től.

Csak mondjuk a mai bíró onnan jött, ahol a ketrecharc az alaptevékenység a meccseken.
15 napja
Toto21 Chicago Bears 8 656
Nah ez az a Jonathan David akit egész szezonban láttam.
Sixo
Ilyen balfaszjóska volt?
ThundersNFL AntiHarcosKlubAlapító
Egész szezonban.
Sixo
A 11-es volt a szezon csucsa tole!
15 napja
Sixo Los Angeles Chargers South Carolina Gamecocks 41 875 — LIGHTS OUT!
Egyelőre nekem Kanada jobban tetszik, mint mondjuk tegnap Mexikó.

15 napja
Sixo Los Angeles Chargers South Carolina Gamecocks 41 875 — LIGHTS OUT!
Nah ez az a Jonathan David akit egész szezonban láttam.
Sixo
Ilyen balfaszjóska volt?
ThundersNFL AntiHarcosKlubAlapító
Egész szezonban.

15 napja
csi77 Chicago Bears Illinois Fighting Illini 9 394 — Bears & Illinois fan
Szerintem , ezt még én is berúgom, jelentős túlsúllyal és csekély futballtudással....

Hajrá Bad Bones!
A lányos apukáknak a legjobb!!
http://orig08.deviantart.net/fa61/f/2015/248/f/d/matt_forte_by_anyegin-d98fqaw.png
15 napja
ThundersNFL AntiHarcosKlubAlapító New England Patriots 19 278 — !SuPeR6BoWL!Vrabel.......
Nah ez az a Jonathan David akit egész szezonban láttam.
Sixo
Ilyen balfaszjóska volt?

Draft


2001-2003-2004-2014-2016-2018
15 napja
Löfli Buffalo Bills Indiana Hoosiers 24 263 — ellenIktriad / 2026 Arena4 March Madness winner
fú de szar lövés volt Jonatán tesó


https://www.facebook.com/ArizonaCardinalsHungary/
"Az életről sok mindent gondolok én jómagam is."
"Én nem gondolok semmit, uram."
Don't blink!
15 napja
Sixo Los Angeles Chargers South Carolina Gamecocks 41 875 — LIGHTS OUT!
Nah ez az a Jonathan David akit egész szezonban láttam.

15 napja
Tactful Cactus Green Bay Packers 15 629
középre jól van

P-A-N-I-C
LaFleurt a kávé!
15 napja
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 37 446 — #NoStress
Jó kis pörgős meccs, csak mindkét csapat nagyon gyenge.

15 napja
ThundersNFL AntiHarcosKlubAlapító New England Patriots 19 278 — !SuPeR6BoWL!Vrabel.......
Spori a legjobb Kanadai bekk

Draft


2001-2003-2004-2014-2016-2018
15 napja
NB2 New England Patriots 29 065 — nabege2@yahoo.com
Hazai palyan nyomja Kanada, de meg igy sincs telt haz. Fura. Lehet meg a bufeben varjak a juharszirupos fagyit.
Stez
 www.yahoo.com/news/world/article/empty-seats-seen-at-world-cup-game-after-controversy-over-ticket-prices-105442690.html
15 napja
deyell Las Vegas Raiders 12 879 — Sworn to the Dark
a venezuellai kollegam azt mondta, hogy szemunket paraguay-ra vessuk, mert baromi jok voltak a selejtezokben. vagyis az eleje kulaltak de utana BUMM
YoungZeeZee
kár hogy Enciso megsérült.

built for this shit

15 napja
Sixo Los Angeles Chargers South Carolina Gamecocks 41 875 — LIGHTS OUT!
Kolasinac mit akar a bírónál? Ezért pirosat?

15 napja
YoungZeeZee 9 847
Ehhez a bosnyák siratózenéhez képest a magyar himnusz még ugyancsak pozitív
Kampman
Ugy kb a tortenelmuk is annyival szarabb durvan leegyszerusitve.
Brouwerij van de Vrij
Minket is szopattak anno. Nehezen tudok együttérezni velük.
Sixo
lol sztem menj jobban bele a tortenelembe
15 napja
kapitnono New Orleans Saints Ohio State Buckeyes 10 362 — WHO DAT!!!!
Mondjuk tegnapiak alapján ez sima piros 😁


15 napja
Stez SMU Mustangs 49 104 — Whoops, looks like something went wrong.
Hazai palyan nyomja Kanada, de meg igy sincs telt haz. Fura. Lehet meg a bufeben varjak a juharszirupos fagyit.

15 napja
Tactful Cactus Green Bay Packers 15 629
sárga a pirosnak

P-A-N-I-C
LaFleurt a kávé!
15 napja
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 48 323 — Így remélem megfelelek nektek.....
Nem èrtem miről beszèlünk... teljesen tiszta gól volt...Bedobasnál nincs lesállas bárki bárhol van. Igen, ezt kapasból rá akarta fejelni, kapura, a labda irányából erejèből egyèrtelmű, szó nincs fejjel passzról, aki pedig a kapus előtt állt meg se mozdult ès a kapus tisztán láthatott mindent. Mèg a kilátásban sem zavarhatta, pláne hogy a bedobásból látta mikènt jön a labda. Mèg kvázi kèszülhetett is rá (illetve vszeg a vèdőjèben bízott hogy megoldja...) ha pont takar támadó vagy a labda felè mozdul vagy a kapussal èrintketik akkor igen, akkor be lehet fújni zavarasnak vagy lesnek, de így teljesen tiszta gól.
dande2
Még mielőtt nagyon belekeverednél, ne tedd.
A "bedobásnál nincs les" arra vonatkozik, hogy a bedobás pillanatában mindegy, hol áll a játékos. Utána az első labdaérintésnél - a megfelelő feltételek fennállása esetén - lehet les.
Amikor a cseszkó srác ráfejelte, akkor lehetett volna les, HA a leshelyzetben levő játékos játékba akar avatkozni, VAGY a helyezkedésével zavarja a kapust VAGY blokkolja annak rálátását a labdára.
Nem azért nem volt les, mert bedobásnál nincs volt les, hanem mert a fejesnél nem zavart.
slowmotion
??? Ebbe szerintem te bonyolódtál bele 😉😄 (vagy èn írtam fèlreèrthetően 🤷😏) de kb pont ezt írtam....
15 napja
YoungZeeZee 9 847
a venezuellai kollegam azt mondta, hogy szemunket paraguay-ra vessuk, mert baromi jok voltak a selejtezokben. vagyis az eleje kulaltak de utana BUMM
15 napja
Toto21 Chicago Bears 8 656
Hali! Megnéztem, a munkahelyi tippjátékon 3-1-et tippeltem BIH-nak, úgyhogy hajrá Bosznia! 😕
csi77
Szerintem sok golt tippeltel. De Bosznia jonak tunik
15 napja
csi77 Chicago Bears Illinois Fighting Illini 9 394 — Bears & Illinois fan
Hali! Megnéztem, a munkahelyi tippjátékon 3-1-et tippeltem BIH-nak, úgyhogy hajrá Bosznia! 😕

Hajrá Bad Bones!
A lányos apukáknak a legjobb!!
http://orig08.deviantart.net/fa61/f/2015/248/f/d/matt_forte_by_anyegin-d98fqaw.png
15 napja
NB2 New England Patriots 29 065 — nabege2@yahoo.com
emlékeim szerint múltkor Kanada nagyon ergya volt, kíváncsi vagyok fejlődtek-e
NB2
Az értelmesebb kanadaiak jégkorongoznak...
warr_b
szerintem európaiak biztos szívesen fociznak
basszus nekem 2 osztálytársam is kint él Kanadában!