Soccer VB 2026
22 feliratkozó
28 napja
Menetrend:Június 28., vasárnap
4:00 Algéria - Ausztria (Kansas City)
4:00 Jordánia - Argentína (Dallas)
21:00 Dél-Afrika - Kanada (tizenhatoddöntő, Los Angeles)
Színes tippjáték:
Ki nyeri?
Anglia: Löfli, Stez, ThundersNFL, Willie Parker
Argentina: Bruschi85, dande, empty taxi, Gergőbácsi, JC6, Kájzerszóze, Kenny, Ryan Schottenheimer, zacknorb
Brazília: bogjosi, Bruce, csi77, Dzsokijuing, Gorcsev, Kampman
Franciaország: Assurbanapli, davemayer, deyell, Duff, FranzFerdinand, gamerkr, Igor, iktriad, Joey Tribbiani, peterk2005, Tactful Cactus, Vrij, warr_b, zavi27
Hollandia: Jerico, peach
Marokkó: Nandito, Negritis
Mexikó: Fattyu
Németország: alatriste, csebi, steelwolf, vpi
Norvégia: KeyG, Shilkor, Sobri Jóska
Portugália: beltazor, dugo93, eaglesmcnabb, Matthew99, miller108, nagir, Toto21, YoungZeeZee
Spanyolország: Bálesz, Bazzani, dancogo, ervinator, Hanni, HanSolo, Heisman, mate93, NB2, Sebii, Sixo, Tony Adams, zemanla, zinedine5, Zolika
Ki nyerje?
Anglia: Bálesz, davemayer, Duff, dugo93, Dzsokijuing, Kájzerszóze, Negritis, Sixo, Stez, Tony Adams
Argentina: Bruschi85, csi77, dande, empty taxi, JC6, Kenny, mate93, zacknorb
Brazília: Bruce
Hollandia: alatriste, deyell, peach
Horvátország: zinedine5
Japán: dancogo, Joey Tribbiani, steelwolf, Tactful Cactus
Kolumbia: vpi
Kongói DK: Igor
Mexikó: csebi, peterk2005, r.baggio
Németország: beltazor, gamerkr, HanSolo, iktriad, Vrij
Norvégia: FranzFerdinand, Hanni, KeyG, Ryan Schottenheimer, Sebii, Shilkor, Sobri Jóska, Toto21
Paraguay: Bazzani
Portugália: bogjosi, eaglesmcnabb, Matthew99, miller108, nagir, ThundersNFL, zemanla
Skócia: warr_b, Zolika
Spanyolország: Gorcsev, Heisman, NB2
Szenegál: Jerico, Nandito
Egyéb tippjáték:
VB tippelde
tipp.ly/hu/invite/?csoport=bowlhu-vb-2026&meghivo=19068
Negritis, a vajda
Fantasy
play.fifa.com/fantasy/join-league/HGF8CYXA
Ha kérik a ligakódot: HGF8CYXA
empty taxi
Szerkesztette: Löfli
15 napja
Ja gondolom Shakira, aki többször volt kint a vbn mint az olaszok az elmúlt 10 évben...😀😀Halftime Show lesz asszem a döntőben.Akkor remélem lesz egy Ice Cube halftime show is, meg 3 percenként popeyes reklám.Amúgy inglewoodban jelenleg 22 fok van, a faszra van ivoszunet?Hogy 4 negyednek tűnjön, ha már a VB nagy része az USA-ban van. Avagy a még több zsé miatt.
Raider89
iktriad
Raider89
iktriad


Just Win Baby!
15 napja
Halftime Show lesz asszem a döntőben.Akkor remélem lesz egy Ice Cube halftime show is, meg 3 percenként popeyes reklám.Amúgy inglewoodban jelenleg 22 fok van, a faszra van ivoszunet?Hogy 4 negyednek tűnjön, ha már a VB nagy része az USA-ban van. Avagy a még több zsé miatt.
Raider89
iktriad
Raider89
15 napja
Akkor remélem lesz egy Ice Cube halftime show is, meg 3 percenként popeyes reklám.Amúgy inglewoodban jelenleg 22 fok van, a faszra van ivoszunet?Hogy 4 negyednek tűnjön, ha már a VB nagy része az USA-ban van. Avagy a még több zsé miatt.
Raider89
iktriad


Just Win Baby!
15 napja
Amúgy inglewoodban jelenleg 22 fok van, a faszra van ivoszunet?Reklámszünetre mennek ilyenkor a nagyobb tv társaságok. Valamelyik meccsen megvárta a bíró hogy az amcsi tv végezzen a reklámblokkjával...😐
Raider89
15 napja
Amúgy inglewoodban jelenleg 22 fok van, a faszra van ivoszunet?


Just Win Baby!
15 napja
Én most egymás után mind a kettőre kivertemRiquelme? Erről a névről egy másik ember ugrik be.Larissa Riquelme ha recskázni akartok.Amúgy félve kérdezem meg de csöcsök is lesznek ?Volt annak idején valami paraguayi hölgyemény, aki a vb szerepléseik idején mindig kirakta amije volt és kb. ilyen 30 napos világsztárrá vált azokban a napokban.
Raider89
Kampman
KeyG
iktriad


Just Win Baby!
15 napja
Én csak kompenzálok, ha úgy alakul.Nana Jóska, este kilenckor majd Katar-Svájc szuperrangadó a Niners stadionjából, addig várjál, bármit is terveztél.És csak egy köpésre Friscotól. 😉Amúgy félve kérdezem meg de csöcsök is lesznek ?Los Angelesben vagyunk, Amerika pornó fővárosában, a boob job mekkájában. 😀
Raider89
iktriad
Őszentsége Sobri Jóska
Kampman
15 napja
Nana Jóska, este kilenckor majd Katar-Svájc szuperrangadó a Niners stadionjából, addig várjál, bármit is terveztél.És csak egy köpésre Friscotól. 😉Amúgy félve kérdezem meg de csöcsök is lesznek ?Los Angelesben vagyunk, Amerika pornó fővárosában, a boob job mekkájában. 😀
Raider89
iktriad
Őszentsége Sobri Jóska
15 napja
Riquelme? Erről a névről egy másik ember ugrik be.Larissa Riquelme ha recskázni akartok.Amúgy félve kérdezem meg de csöcsök is lesznek ?Volt annak idején valami paraguayi hölgyemény, aki a vb szerepléseik idején mindig kirakta amije volt és kb. ilyen 30 napos világsztárrá vált azokban a napokban.
Raider89
Kampman
KeyG
15 napja
Azért inglewoodrol előbb ugrik be a tha dogg pound mint a foci vb


Just Win Baby!
15 napja
És csak egy köpésre Friscotól. 😉Amúgy félve kérdezem meg de csöcsök is lesznek ?Los Angelesben vagyunk, Amerika pornó fővárosában, a boob job mekkájában. 😀
Raider89
iktriad
15 napja
Larissa Riquelme ha recskázni akartok.Amúgy félve kérdezem meg de csöcsök is lesznek ?Volt annak idején valami paraguayi hölgyemény, aki a vb szerepléseik idején mindig kirakta amije volt és kb. ilyen 30 napos világsztárrá vált azokban a napokban.
Raider89
Kampman
Real Madrid & Boston Celtics & Los Angeles Dodgers
We are just the Ravens!
15 napja
Amúgy félve kérdezem meg de csöcsök is lesznek ?Los Angelesben vagyunk, Amerika pornó fővárosában, a boob job mekkájában. 😀
Raider89
15 napja
Amúgy félve kérdezem meg de csöcsök is lesznek ?Volt annak idején valami paraguayi hölgyemény, aki a vb szerepléseik idején mindig kirakta amije volt és kb. ilyen 30 napos világsztárrá vált azokban a napokban.
Raider89
15 napja
Azért a kommentatornak üzenem hogy ezt a rágós trükköt az orson mindennap látom...


Just Win Baby!
15 napja
Amúgy félve kérdezem meg de csöcsök is lesznek ?


Just Win Baby!
15 napja
Se a csehek, se a bosnyákok nem mozgatnak meg. Az USA-Para az jó meccs lesz.miért? 😀 a 2 európai meccs nekem sokkal vonzóbb volt eddigEgy EB-t jobban várok, színvonalasabb, minőségibb. Az USA-Para volt az első meccs amin elgondolkodtam, hogy benyomom, de inkább el vagyok a magam csendességében melóba.Jó VB egyébként? Én meg egy meccset sem láttam csak tippelgetek.sztem a 3 meccsből a leggyengébb a nyitó volt, de az is kinda nézhető mert voltak gólok meg pirosak
KeyG
a másik 2 az ilyen meh-mid taktikai csata
Negritis, a vajda
KeyG
Negritis, a vajda
Mondjuk bosnyákoknál vannak tehetséges fiatalok, de valahogy a szlávok, csak a "szláv" focit tolják világeseményeken.
Real Madrid & Boston Celtics & Los Angeles Dodgers
We are just the Ravens!
15 napja
...
The Stronger you become, the Weaker you really are.
I wanted Champ to be champ!
15 napja
Paraguayi gól, de vezet a Team USA. 😀
15 napja
Hát ez gyors volt, nyomod fasziiiiii sok gólt a BL döntő károsultjainak !!!


Just Win Baby!
15 napja
miért? 😀 a 2 európai meccs nekem sokkal vonzóbb volt eddigEgy EB-t jobban várok, színvonalasabb, minőségibb. Az USA-Para volt az első meccs amin elgondolkodtam, hogy benyomom, de inkább el vagyok a magam csendességében melóba.Jó VB egyébként? Én meg egy meccset sem láttam csak tippelgetek.sztem a 3 meccsből a leggyengébb a nyitó volt, de az is kinda nézhető mert voltak gólok meg pirosak
KeyG
a másik 2 az ilyen meh-mid taktikai csata
Negritis, a vajda
KeyG
The Stronger you become, the Weaker you really are.
I wanted Champ to be champ!
15 napja
Na de hol van a paraguayi kapuból Chilavert? 😀Mondjuk a családjában lehet van egy még jobb énekes. 😉Sok rosszat lehet mondani Tóth Gabira, de mondjuk énekelni azt pont tud.Dikk a paraguayi Tóth GabiHa mi kijutottunk volna, kinézem az MLSZ-ből, hogy az eredetit küldik ki himnuszt énekelni. 😀
Raider89
iktriad
Őszentsége Sobri Jóska