Újra működik a regisztráció és az email küldés a feliratkozott topikokra!

Soccer VB 2026

22 feliratkozó

28 napja
Heisman nádor Denver Broncos Oregon Ducks 28 033 — "Montoya por favor!"
Menetrend:

Június 27., szombat
23:00 Panama - Anglia (New York)
23:00 Horvátország - Ghána (Philadelphia)

Színes tippjáték:

Ki nyeri?
Anglia: Löfli, Stez, ThundersNFL, Willie Parker
Argentina: Bruschi85, dande, empty taxi, Gergőbácsi, JC6, Kájzerszóze, Kenny, Ryan Schottenheimer, zacknorb
Brazília: bogjosi, Bruce, csi77, Dzsokijuing, Gorcsev, Kampman
Franciaország: Assurbanapli, davemayer, deyell, Duff, FranzFerdinand, gamerkr, Igor, iktriad, Joey Tribbiani, peterk2005, Tactful Cactus, Vrij, warr_b, zavi27
Hollandia: Jerico, peach
Marok: Nandito, Negritis
Mexikó: Fattyu
Németország: alatriste, csebi, steelwolf, vpi
Norvégia: KeyG, Shilkor, Sobri Jóska
Portugália: beltazor, dugo93, eaglesmcnabb, Matthew99, miller108, nagir, Toto21, YoungZeeZee
Spanyolország: Bálesz, Bazzani, dancogo, ervinator, Hanni, HanSolo, Heisman, mate93, NB2, Sebii, Sixo, Tony Adams, zemanla, zinedine5, Zolika

Ki nyerje?
Anglia: Bálesz, davemayer, Duff, dugo93, Dzsokijuing, Kájzerszóze, Negritis, Sixo, Stez, Tony Adams
Argentina: Bruschi85, csi77, dande, empty taxi, JC6, Kenny, mate93, zacknorb
Brazília: Bruce
Curaçao: YoungZeeZee, Willie Parker, zavi27 (csoportkör)
Hollandia: alatriste, deyell, peach
Horvátország: zinedine5
Japán: dancogo, Joey Tribbiani, steelwolf, Tactful Cactus
Kolumbia: vpi
Koni DK: Igor
Mexikó: csebi, peterk2005, r.baggio
Németország: beltazor, gamerkr, HanSolo, iktriad, Vrij
Norvégia: FranzFerdinand, Hanni, KeyG, Ryan Schottenheimer, Sebii, Shilkor, Sobri Jóska, Toto21
Panama: Fattyu (csoportkör)
Paraguay: Bazzani
Portugália: bogjosi, eaglesmcnabb, Matthew99, miller108, nagir, ThundersNFL, zemanla
Skócia: warr_b, Zolika
Spanyolország: Gorcsev, Heisman, NB2
Szaúd-Arábia: Kampman (csoportkör)
Szenegál: Jerico, Nandito
Uruguay: ervinator, Gergőbácsi (csoportkör)
Üzbegisztán: Löfli

Egyéb tippjáték:
VB tippelde

 tipp.ly/hu/invite/?csoport=bowlhu-vb-2026&meghivo=19068
Negritis, a vajda
Fantasy

 play.fifa.com/fantasy/join-league/HGF8CYXA

Ha kérik a ligakódot: HGF8CYXA
empty taxi


Szerkesztette: Löfli
23 napja
slowmotion Dallas Cowboys 28 166 — Cowboys fan
Elvileg a csoportköt 72 meccs, a kiesése szakasz a bronzmeccsel együtt 32.

Ez összesen 104 meccs, az előző VB-ken csak 64 volt összesen 😮
warr_b
bizony csoportkör 8*6 helyett 12*6 meccs (+24), kieséses szakasz +16 meccs (mert tizenhattal többen jutnak be a playoffba, ennyivel többnek kell kiesnie). az egy negyvenessel több. majd' negyven százalékkal több meccs...
slowmotion
jó lesz az 60+%nak is
Negritis, a vajda
nem akartam én lenni a math nazi 😀
dancogo
Feel free. Elvileg a matek az erős oldalam. Vagy inkább régen az volt. (Pedig valahol kijött a 62,5%.)
23 napja
JC6 (Mr. Miele) Denver Broncos 9 280
Argentinaaaaaaa
23 napja
slowmotion Dallas Cowboys 28 166 — Cowboys fan
Elvileg a csoportköt 72 meccs, a kiesése szakasz a bronzmeccsel együtt 32.

Ez összesen 104 meccs, az előző VB-ken csak 64 volt összesen 😮
warr_b
bizony csoportkör 8*6 helyett 12*6 meccs (+24), kieséses szakasz +16 meccs (mert tizenhattal többen jutnak be a playoffba, ennyivel többnek kell kiesnie). az egy negyvenessel több. majd' negyven százalékkal több meccs...
slowmotion
jó lesz az 60+%nak is
Negritis, a vajda
Illetve igen. Először azt akartam írni, hogy majd kétszer annyi meccs, na de mégsem kétszer, mert csak negyvennel több a hatvannégyhez képest, aztán már nem olvastam át.

Asszem öregszem.
23 napja
dancogo Minnesota Vikings Iowa Hawkeyes 2 679 — Big Penix Energy
Elvileg a csoportköt 72 meccs, a kiesése szakasz a bronzmeccsel együtt 32.

Ez összesen 104 meccs, az előző VB-ken csak 64 volt összesen 😮
warr_b
bizony csoportkör 8*6 helyett 12*6 meccs (+24), kieséses szakasz +16 meccs (mert tizenhattal többen jutnak be a playoffba, ennyivel többnek kell kiesnie). az egy negyvenessel több. majd' negyven százalékkal több meccs...
slowmotion
jó lesz az 60+%nak is
Negritis, a vajda
nem akartam én lenni a math nazi 😀
23 napja
Negritis, a vajda Denver Broncos 59 026 — The Mathematician
Elvileg a csoportköt 72 meccs, a kiesése szakasz a bronzmeccsel együtt 32.

Ez összesen 104 meccs, az előző VB-ken csak 64 volt összesen 😮
warr_b
bizony csoportkör 8*6 helyett 12*6 meccs (+24), kieséses szakasz +16 meccs (mert tizenhattal többen jutnak be a playoffba, ennyivel többnek kell kiesnie). az egy negyvenessel több. majd' negyven százalékkal több meccs...
slowmotion
jó lesz az 60+%nak is

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
23 napja
slowmotion Dallas Cowboys 28 166 — Cowboys fan
Elvileg a csoportköt 72 meccs, a kiesése szakasz a bronzmeccsel együtt 32.

Ez összesen 104 meccs, az előző VB-ken csak 64 volt összesen 😮
warr_b
bizony csoportkör 8*6 helyett 12*6 meccs (+24), kieséses szakasz +16 meccs (mert tizenhattal többen jutnak be a playoffba, ennyivel többnek kell kiesnie). az egy negyvenessel több. majd' negyven százalékkal több meccs...
23 napja
Negritis, a vajda Denver Broncos 59 026 — The Mathematician
Ezt nem tudom sajnos, hogy lehet-e majd még módosítani a beállításokat, ha elkezdődik a torna. Most még nyilván lehet, de ha már mennek a meccsek, nem tudom...

Van egy olyan is, hogy dupla pontszámítás a kieséses szakaszban, az legyen bekapcsolva?
warr_b
NE!
zacknorb
DE
csebi
HE?

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
23 napja
warr_b Washington Commanders 30 426 — Ő álla halála vérmosta fokán, Diadallal várta be végét.
Elvileg a csoportköt 72 meccs, a kiesése szakasz a bronzmeccsel együtt 32.

Ez összesen 104 meccs, az előző VB-ken csak 64 volt összesen 😮


Hail to the Redskins! - Ad augusta per angusta
"I don't break the horizon
I erase it when I'm born"
23 napja
csebi New York Giants Notre Dame Fighting Irish 27 971 — Lucas Scott
Ezt nem tudom sajnos, hogy lehet-e majd még módosítani a beállításokat, ha elkezdődik a torna. Most még nyilván lehet, de ha már mennek a meccsek, nem tudom...

Van egy olyan is, hogy dupla pontszámítás a kieséses szakaszban, az legyen bekapcsolva?
warr_b
NE!
zacknorb
DE

Ha meg akarjuk védeni a demokráciánkat, újra kell épitenünk azokat a normákat, amelyek egykor védelmezték. Ám ennel többet kell tennünk. E normákat ki kell terjesztenünk úgy, hogy egy sokszínű társadalom minden tagja számára elerhetők legyenek.
23 napja
Negritis, a vajda Denver Broncos 59 026 — The Mathematician
 sports.yahoo.com/articles/fifa-delivers-decision-ishowspeeds-world-184652328.html

 www.reddit.com/r/LivestreamFail/comments/1tw1y4k/fifa_world_cups_official_instagram_account/

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
23 napja
zacknorb Green Bay Packers Cincinnati Bearcats 24 674 — Egy ember vagyok tesó meg egy bankkártya
Ezt nem tudom sajnos, hogy lehet-e majd még módosítani a beállításokat, ha elkezdődik a torna. Most még nyilván lehet, de ha már mennek a meccsek, nem tudom...

Van egy olyan is, hogy dupla pontszámítás a kieséses szakaszban, az legyen bekapcsolva?
warr_b
NE!
23 napja
warr_b Washington Commanders 30 426 — Ő álla halála vérmosta fokán, Diadallal várta be végét.
Ha egy másik csoportban letippelek akkor már a Bowlosba amibe utólag léptem be nem kell?
Ez vonatkozik a nyertesre és a gólkirályra is?
KeyG
Így van, bent vannak a tippjeid.
warr_b
Én mondjuk ezt a látom előre mások tippjeit kivenném.
zavi27
Volt aki meg direkt kérte 😀

Nekem igazából hót mindegy, ahogy a többség szeretné. Csak akkor nyilatkozni kéne a tippelőknek.
warr_b
Nem lehet olyat, hogy a csoportmeccseken és az egyenes kiesésben más-más a láthatósága a tippeknek?
Mindegyiknek van diszkrét bája, amivel izgalmasabb lehet a küzdelem vagy lehet taktikázni.
Pl, ha az alapmeccseken látod, akkor a mezőny nem szóródik szét, nem hígul fel, viszont a kieséses szakaszban a titkos tippek esetén nem lehet egymásra várni, hanem kiélezettebb a küzdelem.
Vagy éppen a csoportmeccseken kijön titkos tippeléskor a valós tudáskülönbség (hehe 😊), viszont a végén meg lehet taktikázni extremitásokkal.

Ha mindenképpen kell szavazni, akkor az átláthatóság jegyében legyen minden transzparens és látható mindenki minden tippje, legfeljebb 10 másodperccel a meccsek előtt majd átírom, ahogy szoktam (ROSSZUL)
Willie Parker
Ezt nem tudom sajnos, hogy lehet-e majd még módosítani a beállításokat, ha elkezdődik a torna. Most még nyilván lehet, de ha már mennek a meccsek, nem tudom...

Van egy olyan is, hogy dupla pontszámítás a kieséses szakaszban, az legyen bekapcsolva?


Hail to the Redskins! - Ad augusta per angusta
"I don't break the horizon
I erase it when I'm born"
23 napja
Willie Parker Pittsburgh Steelers Notre Dame Fighting Irish 17 739
Ha egy másik csoportban letippelek akkor már a Bowlosba amibe utólag léptem be nem kell?
Ez vonatkozik a nyertesre és a gólkirályra is?
KeyG
Így van, bent vannak a tippjeid.
warr_b
Én mondjuk ezt a látom előre mások tippjeit kivenném.
zavi27
Volt aki meg direkt kérte 😀

Nekem igazából hót mindegy, ahogy a többség szeretné. Csak akkor nyilatkozni kéne a tippelőknek.
warr_b
Nem lehet olyat, hogy a csoportmeccseken és az egyenes kiesésben más-más a láthatósága a tippeknek?
Mindegyiknek van diszkrét bája, amivel izgalmasabb lehet a küzdelem vagy lehet taktikázni.
Pl, ha az alapmeccseken látod, akkor a mezőny nem szóródik szét, nem hígul fel, viszont a kieséses szakaszban a titkos tippek esetén nem lehet egymásra várni, hanem kiélezettebb a küzdelem.
Vagy éppen a csoportmeccseken kijön titkos tippeléskor a valós tudáskülönbség (hehe 😊), viszont a végén meg lehet taktikázni extremitásokkal.

Ha mindenképpen kell szavazni, akkor az átláthatóság jegyében legyen minden transzparens és látható mindenki minden tippje, legfeljebb 10 másodperccel a meccsek előtt majd átírom, ahogy szoktam (ROSSZUL)
23 napja
warr_b Washington Commanders 30 426 — Ő álla halála vérmosta fokán, Diadallal várta be végét.
Ha egy másik csoportban letippelek akkor már a Bowlosba amibe utólag léptem be nem kell?
Ez vonatkozik a nyertesre és a gólkirályra is?
KeyG
Így van, bent vannak a tippjeid.
warr_b
Én mondjuk ezt a látom előre mások tippjeit kivenném.
zavi27
Volt aki meg direkt kérte 😀

Nekem igazából hót mindegy, ahogy a többség szeretné. Csak akkor nyilatkozni kéne a tippelőknek.


Hail to the Redskins! - Ad augusta per angusta
"I don't break the horizon
I erase it when I'm born"
23 napja
zavi27 Seattle Seahawks Oregon Ducks 5 730 — Amerikai sportok rajongója
Ha egy másik csoportban letippelek akkor már a Bowlosba amibe utólag léptem be nem kell?
Ez vonatkozik a nyertesre és a gólkirályra is?
KeyG
Így van, bent vannak a tippjeid.
warr_b
Én mondjuk ezt a látom előre mások tippjeit kivenném.
23 napja
warr_b Washington Commanders 30 426 — Ő álla halála vérmosta fokán, Diadallal várta be végét.
Ha egy másik csoportban letippelek akkor már a Bowlosba amibe utólag léptem be nem kell?
Ez vonatkozik a nyertesre és a gólkirályra is?
KeyG
Így van, bent vannak a tippjeid.


Hail to the Redskins! - Ad augusta per angusta
"I don't break the horizon
I erase it when I'm born"
24 napja
KeyG Baltimore Ravens 14 706
Ha egy másik csoportban letippelek akkor már a Bowlosba amibe utólag léptem be nem kell?
Ez vonatkozik a nyertesre és a gólkirályra is?

Szerkesztette: KeyG

Real Madrid & Boston Celtics & Los Angeles Dodgers

We are just the Ravens!
24 napja
iktriad Jacksonville Jaguars 86 050 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Hány olyan játékos lesz kint a vébén, aki Magyarországon játszott(mint Stopira vagy Godoy)vagy játszik jelenleg is még(Benbuali)?Valaki kigyűjtené őket?
24 napja
Dzsokijuing Dallas Cowboys Texas Longhorns 11 088 — Saturday Night Lights
 www.theguardian.com/football/series/world-cup-2026-guardian-experts-network

Nézz egyenesen előre. Mi van ott?
Ha annak látod, ami,
Sohasem hibázol.
(Bassui Tokusho zen mester tanácsa a Line of Scrimmage-en)
24 napja
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 37 320 — NFL bracket champion '26
Csak én érzem úgy hogy a brazilokat az első értelmesebb ellenfél kipöccinti majd a tornáról?
davemayer
Ancelotti miatt én ebben kételkedem, de megértem a felvetést.


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
24 napja
Sixo Los Angeles Chargers South Carolina Gamecocks 41 875 — LIGHTS OUT!
Ki nyeri: Marokkó
Ki nyerje: Szenegál
Nandito
Hé!!!!!
Negritis, a vajda
Ezt most nem értem. 😊
Nandito
Bíztam benne hogy más nem dobja be Marokkót és majd zseninek tűnök mikor tarolnak 😊
Negritis, a vajda
Nekem mondjuk a legutóbbi Afrika Kupa ugrott be róla. Hivatalosan Marokkó nyert, de a pályán Szenegál nyert, szóval nekik kellett volna nyernie.

24 napja
Heisman nádor Denver Broncos Oregon Ducks 28 033 — "Montoya por favor!"
Ki nyeri: Marokkó
Ki nyerje: Szenegál
Nandito
Hé!!!!!
Negritis, a vajda
Ezt most nem értem. 😊
Nandito
Bíztam benne hogy más nem dobja be Marokkót és majd zseninek tűnök mikor tarolnak 😊
Negritis, a vajda
Attól függ törülközőt mennyire tudnak lopni most. AFCON után remélem már valahogy a csoportkörbe kiesnek

NFL : Denver Broncos / NCAA : Oregon Ducks, BYU, Penn State, Iowa / Peyton Manning, Marcus Mariota
Soccer : Arsenal, Levante, Lazio, Millwall, Stuttgart / National Teams : HUN, ESP
NBA : Mavericks [Doncic] / NHL : Ducks, Maple Leafs / MLB : Twins, Astros
F1 : Lewis Hamilton / MotoGP : Marc & Alex Marquez, Pedro Acosta (és igazából mindenki más) / NASCAR : #22 Joey Logano
Cycling : Pogacar, Meintjes, Valter, Quintana, Contador, Cras, Juan Ayuso
Darts : Nathan Aspinall, Chris Dobey, Gerwyn Price
UFC : Justin Gaethje, Cody Garbrandt, Nate Diaz, Brandon Moreno
Euroleague : Valencia Basket / Tennis : Federer, Alcaraz
24 napja
Heisman nádor Denver Broncos Oregon Ducks 28 033 — "Montoya por favor!"
Portugália x2
nagir
Csatlakoznék!

Most először nem a brazilok az elsőszámú kedvenceim egy vb-n, ennyi szarházit (Vinivel az élen) kurvanehéz kedvelni!
eaglesmcnabb
a portugáloknál nem ugyanennyi van, vagy csak rasszista vagyok?
Löfli
én pont amikor néztem a portugál keretet, eszembe jutottak ezek a HSZ-ek. Hát ennél a keretnél szerintem egybe sincs több igazán ütnivaló játékos (szubjektív vélemény), mint pl a manchesteri patkányok Bernardo Silva és Bruno Fernandes, aztán CéRoni, João Neves kezdésnek.
Őket követi Rúben Dias, a wishes Mbappé, azaz Leão. Aztán hogy tovább durvuljunk: João Félix 😀😀😀
De itt van még az egyszerű Pedro Neto is.
Most azon kívül hogy táncikálnak a kis brazilok, szerintem bőven ez a névsor alatt vannak
Heisman nádor
Valamiről lemaradtam? Mi a gond joao nevessel? Az egyik legalázatosabb focista akit ismerek. A spanyol, vagyis katalán keret + az argentin szvsz jóval több suttyót tartalmaz, szóval embere válogatja. 😊

mélyen a lelkembe gázoltál 😕
Hanni
A belgák sokmindenben a kedvenceim, pont a foci ahol nem. 😀
Aki abban az országban focizik kerékpározás helyett, az annyit is ér. (Kivéve a zsiráfot és a banánevőket, náluk teljesen érthető genetikailag.)

Mindennek megvan a maga helye, ha fociban nem a braziloknak szurkolnék alapvetően, kerékpárban meg nem a belgáknak, akkor vízilabdában sem a magyaroknak kéne, az meg milyen durva lenne már?! 😀
eaglesmcnabb
Bernardo is alázatos, csak J.Neves is elkezdett össze-vissza magyarázni Rodri módra. Argentinok az tényleg suttyó banda ugyanúgy, a spanyolba nincs szerintem ilyen debated játékos Lamin Jancsi törpebulijain kívül. Meg Borja Iglesias a wishes KariGeri.

NFL : Denver Broncos / NCAA : Oregon Ducks, BYU, Penn State, Iowa / Peyton Manning, Marcus Mariota
Soccer : Arsenal, Levante, Lazio, Millwall, Stuttgart / National Teams : HUN, ESP
NBA : Mavericks [Doncic] / NHL : Ducks, Maple Leafs / MLB : Twins, Astros
F1 : Lewis Hamilton / MotoGP : Marc & Alex Marquez, Pedro Acosta (és igazából mindenki más) / NASCAR : #22 Joey Logano
Cycling : Pogacar, Meintjes, Valter, Quintana, Contador, Cras, Juan Ayuso
Darts : Nathan Aspinall, Chris Dobey, Gerwyn Price
UFC : Justin Gaethje, Cody Garbrandt, Nate Diaz, Brandon Moreno
Euroleague : Valencia Basket / Tennis : Federer, Alcaraz
24 napja
Negritis, a vajda Denver Broncos 59 026 — The Mathematician
Ki nyeri: Marokkó
Ki nyerje: Szenegál
Nandito
Hé!!!!!
Negritis, a vajda
Ezt most nem értem. 😊
Nandito
Bíztam benne hogy más nem dobja be Marokkót és majd zseninek tűnök mikor tarolnak 😊

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
24 napja
Nandito Tennessee Titans 3 344 — Titans fan
Ki nyeri: Marokkó
Ki nyerje: Szenegál
Nandito
Hé!!!!!
Negritis, a vajda
Ezt most nem értem. 😊

Music City Miracle