Soccer

41 feliratkozó

10 hónapja
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 35 684 — tracker ember
bowl.hu-s Premier League tipper.io csoport:
 tipper.io/hu/bowl-hu-pl-lmakkdqw?join=8fges7u7n40ht4u6

Mehetne ugyan ez a lista egy google doksiba, aminek a linkje (meg a top10 igazolas mondjuk) van megosztva a pinned kommentben.

Borbinho
Ehune:
 docs.google.com/document/d/1MXhc8a9DSUHrc6hP1dC_XZG-6cPsoBFF1ao5ySs27aU/edit?usp=sharing

Szerkesztette: Löfli
több mint 6 éve
Kampman Green Bay Packers Wisconsin Badgers 25 343
Kíváncsi leszek, mire megy a BL-ben a City. Azért az más kávéház lesz, szerintem nem megy el a döntőig.
Stez
Ennyi pénzből pedig illene. Bár ha ez a psg/city BL-t fog nyerni az nagyon gáz lesz, igazából már semmit se ér ez az egész szerintem. Egyszerűbb ha megveszik a BL serleget azt jóvan.
Duff
Nem véletlen volt ekkora az üdvrivalgás a Leicester City bajnoki cím esetén. Egy életre szurkolója lettem az összes játékosnak az akkori keretből, mert az ilyen b... City és MU csapatoknak/tulajoknak szépen odavertek. (Ugyanez lenne igaz, egy hasonló surranópályás BL győzelem esetén is)
kristóf17
Azért az ázsiai gazdag tulaj náluk is megvan, bármennyire szimpatikusak is voltak, ez sem az a tipikus oldschool angol proli fityiszt mutat az újgazdagoknak sztori volt. Nálam 2004 volt az underdogok éve: Porto-Monaco, Görögország, Valencia

Szerkesztette: Kampman
több mint 6 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 41 052 — The Mathematician
Lovren gól 😀

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 6 éve
Kenny Atlanta Falcons 9 279 — Omar's Coming Yo!
Kíváncsi leszek, mire megy a BL-ben a City. Azért az más kávéház lesz, szerintem nem megy el a döntőig.
Stez
Ennyi pénzből pedig illene. Bár ha ez a psg/city BL-t fog nyerni az nagyon gáz lesz, igazából már semmit se ér ez az egész szerintem. Egyszerűbb ha megveszik a BL serleget azt jóvan.
Duff
egyik se fog BL-t nyerni a közeljövőben.Nyugi.

több mint 6 éve
Mikey Cincinnati Bengals 17 560
Egyszerűbb ha megveszik a BL serleget azt jóvan.
Duff
Eljön majd az ideje annak is. 😊
több mint 6 éve
Kenny Atlanta Falcons 9 279 — Omar's Coming Yo!


😀😀
arab lóvé előtt mintha nem ment volna ilyen jól.

több mint 6 éve
YoungZeeZee 7 930
tulozva, de Jo kis altalanositas a brazilok mind jo focistak.
a gremio tegnap semmit nem mutatott kb 9-10 brazillal a kezdoben.a realt meg elmeny volt nezni.
több mint 6 éve
kristóf17 Indianapolis Colts 3 411 — Colts fan
Kíváncsi leszek, mire megy a BL-ben a City. Azért az más kávéház lesz, szerintem nem megy el a döntőig.
Stez
Ennyi pénzből pedig illene. Bár ha ez a psg/city BL-t fog nyerni az nagyon gáz lesz, igazából már semmit se ér ez az egész szerintem. Egyszerűbb ha megveszik a BL serleget azt jóvan.
Duff
Nem véletlen volt ekkora az üdvrivalgás a Leicester City bajnoki cím esetén. Egy életre szurkolója lettem az összes játékosnak az akkori keretből, mert az ilyen b... City és MU csapatoknak/tulajoknak szépen odavertek. (Ugyanez lenne igaz, egy hasonló surranópályás BL győzelem esetén is)

Szerkesztette: kristóf17
több mint 6 éve
Duff Seattle Seahawks 3 032
Kíváncsi leszek, mire megy a BL-ben a City. Azért az más kávéház lesz, szerintem nem megy el a döntőig.
Stez
Ennyi pénzből pedig illene. Bár ha ez a psg/city BL-t fog nyerni az nagyon gáz lesz, igazából már semmit se ér ez az egész szerintem. Egyszerűbb ha megveszik a BL serleget azt jóvan.
több mint 6 éve
slowmotion Dallas Cowboys 22 689 — Cowboys fan
Pawson egy vak faszkalap.
nehéz dolog kitűnni egy olyan bajnokságban, ami Atkinsonon és társain edződött, de neki már most sikerül.
több mint 6 éve
Stez SMU Mustangs 43 222 — Whoops, looks like something went wrong.
Kíváncsi leszek, mire megy a BL-ben a City. Azért az más kávéház lesz, szerintem nem megy el a döntőig.

több mint 6 éve
Coolearie San Francisco 49ers 5 343 — . . .
Baszott jók vagyunk, nem tudom meddig fog ez kitartani.

több mint 6 éve
Coolearie San Francisco 49ers 5 343 — . . .
A City meg új PL rekordot állított fel.

több mint 6 éve
kristóf17 Indianapolis Colts 3 411 — Colts fan
Mégis mi a vért ártott ez a szegény Liverpool a sorsnak, meg a szerencsének, meg a befolyásolhatatlan tényezőknek, hogy egy szezonban ennyiszer a rossz végén legyünk... Komolyan, legalább ha egy értékelhetetlen fos teljesítmény lenne kint a pályákon ezeken a szar X-es meccseken, de hát nem...
kristóf17
három meccsen tizenöt gól, most kicsit visszavett a gép.
slowmotion
Várható is, hogy nem mindig jönnek a három meg hasonló mennyiségű gólszámok. De nagyon utálom mikor egy szezonban ennyi meccsen nem szolgálunk rá, mégis veszítjük a pontokat.
több mint 6 éve
slowmotion Dallas Cowboys 22 689 — Cowboys fan
Mégis mi a vért ártott ez a szegény Liverpool a sorsnak, meg a szerencsének, meg a befolyásolhatatlan tényezőknek, hogy egy szezonban ennyiszer a rossz végén legyünk... Komolyan, legalább ha egy értékelhetetlen fos teljesítmény lenne kint a pályákon ezeken a szar X-es meccseken, de hát nem...
kristóf17
három meccsen tizenöt gól, most kicsit visszavett a gép.
több mint 6 éve
kristóf17 Indianapolis Colts 3 411 — Colts fan
Mégis mi a vért ártott ez a szegény Liverpool a sorsnak, meg a szerencsének, meg a befolyásolhatatlan tényezőknek, hogy egy szezonban ennyiszer a rossz végén legyünk... Komolyan, legalább ha egy értékelhetetlen fos teljesítmény lenne kint a pályákon ezeken a szar X-es meccseken, de hát nem...
több mint 6 éve
Kenny Atlanta Falcons 9 279 — Omar's Coming Yo!
Minden szava arany 😀

 444.hu/2017/12/11/en-vagyok-az-urban-es-nem-csak-szeretek-tudok-is-inni?utm_source=mobile%2Bapp&utm_medium=android
peach
Voltam két általa tartott edzésen.Mondanom sem kell ,hogy mindent is megtanultam a labdarúgásról.

több mint 6 éve
FLZOLI Denver Broncos 11 833 — farkas.l.zoltan@gmail.com
Minden szava arany 😀

 444.hu/2017/12/11/en-vagyok-az-urban-es-nem-csak-szeretek-tudok-is-inni?utm_source=mobile%2Bapp&utm_medium=android
peach
A pisi lehet közelebb átt a megfejtéshez 😊

több mint 6 éve
peach Atlanta Falcons 14 251 — a new hope (again)
Minden szava arany 😀

 444.hu/2017/12/11/en-vagyok-az-urban-es-nem-csak-szeretek-tudok-is-inni?utm_source=mobile%2Bapp&utm_medium=android



...nem , nem tündérke. A kívánság az kívánság. Térdelj csak le szépen...
több mint 6 éve
Gergőbácsi Green Bay Packers 8 670 — Packers Suicide Squad
 csucsuka.blog.hu/2015/10/11/a_magyar_futball_10_emblematikus_idegenlegiosa
egy-két érdekes linkkel

I have been wounded but not yet slain. I shall lie here and bleed a while. Then I shall rise and fight again. The title of champion may from time to time fall to others more than ourselves, but the heart, the spirit, and the soul of champions remain in Green Bay.
több mint 6 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 508 — Így remélem megfelelek nektek.....
Pepe Singori az már smafu 😛 😀 Sopron Power 😀
dande
feltétel volt, hogy ne név, hanem teljesítmény alapján rangsoroljunk 😛 ilyen alapon itt az aduász: TÚLIO!
baggio
Apróságokkal nem foglalkozunk 😊
több mint 6 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 841 — No es importante
Pepe Singori az már smafu 😛 😀 Sopron Power 😀
dande
feltétel volt, hogy ne név, hanem teljesítmény alapján rangsoroljunk 😛 ilyen alapon itt az aduász: TÚLIO!


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 6 éve
Matthew99 New Orleans Saints 9 328 — Invisible man
Pedig én megfeszültem, hogy mondjak valakit tőlünk, de ha kiég az agyam se tudlak űberelni benneteket. Azért hajrá Paks! 😀😀


A baseball 90% fejjáték. A másik fele fizikai. !!!ÚJ HELYEN AZ ALÁÍRÁSOK!!! A legrosszabb, mikor a hülyeség szorgalommal párosul.
több mint 6 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 508 — Így remélem megfelelek nektek.....
Pepe Singori az már smafu 😛 😀 Sopron Power 😀
több mint 6 éve
NB2 New England Patriots 21 935 — nabege2@yahoo.com
Az olimpiai bajnok Babatunde Fatusi 😛
Jakehomer
Mikor nálunk játszott és a Fradival játszottunk emlékszem a nyilatkozatára, hogy maffiáról beszélt végig...
Miután leigazolta a Fradi hirtelen nem volt semmi maffia 😀
több mint 6 éve
Jakehomer Carolina Panthers Kentucky Wildcats 21 446 — Panthers fan
Az olimpiai bajnok Babatunde Fatusi 😛

Perception is reality.