Soccer

41 feliratkozó

10 hónapja
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 35 710 — Scream and scout
bowl.hu-s Premier League tipper.io csoport:
 tipper.io/hu/bowl-hu-pl-lmakkdqw?join=8fges7u7n40ht4u6

Mehetne ugyan ez a lista egy google doksiba, aminek a linkje (meg a top10 igazolas mondjuk) van megosztva a pinned kommentben.

Borbinho
Ehune:
 docs.google.com/document/d/1MXhc8a9DSUHrc6hP1dC_XZG-6cPsoBFF1ao5ySs27aU/edit?usp=sharing

Szerkesztette: Löfli
1 hónapja
- JC6 Denver Broncos 6 325
Na, akkor el is dőlt, hogy a Vasas lesz - vért hugyozva - a második feljutó.
1 hónapja
Sixo Los Angeles Chargers South Carolina Gamecocks 31 422 — LIGHTS OUT!
4 ponton belül 7 csapat akik közül 2 kiesik.

1 hónapja
Sixo Los Angeles Chargers South Carolina Gamecocks 31 422 — LIGHTS OUT!
Mi ez az Al-Nassr vs Al-Ain meccs xD
113. perces CR 11essel mentette 11es párbajra a meccset a Nassr. Erre ott úgy kezdenek, hogy Brozovic meg Alex Telles kihagyta, majd még Otávió is. Az Ainnál meg mindenki berúgta.

1 hónapja
Sixo Los Angeles Chargers South Carolina Gamecocks 31 422 — LIGHTS OUT!
Minden mák ami jön az utóbbi hónapban a Romanak, azt a Laziotól veszik el.

1 hónapja
Negritis, a vajda Denver Broncos 41 172 — The Mathematician
Nem hittek hogy ilyet írok, de:
STOP THAT MUDRYK 😮
Heisman nádor
brutál hogy mennyire összezuhant idénre a newcastle
remélem a nyáron nem rossz következetéseket vonnak le
Negritis, a vajda
Erre Murphy is baszott egy hatalmasat 😀
Heisman nádor
mondjuk ebben a kapus is benne volt 😀

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
1 hónapja
Heisman nádor Denver Broncos Oregon Ducks 22 707 — “Sha-la-la-la-la-la, Thiiiiii-baut Pinot!“
Nem hittek hogy ilyet írok, de:
STOP THAT MUDRYK 😮
Heisman nádor
brutál hogy mennyire összezuhant idénre a newcastle
remélem a nyáron nem rossz következetéseket vonnak le
Negritis, a vajda
Erre Murphy is baszott egy hatalmasat 😀

NFL : Denver Broncos / NCAA : Oregon Ducks, BYU, Penn State, Iowa / Peyton Manning, Marcus Mariota
Soccer : Arsenal, Levante, Lazio, Millwall, Stuttgart
National Teams : HUN, ESP, Players : Håland, Vardy, Szoboszlai, Bardhi, Kroos, Ramsdale, Saka, Zaccagni
NBA : Mavericks [Doncic] / NHL : Ducks, Maple Leafs / MLB : Twins, Astros
F1 : Lewis Hamilton / MotoGP : Marc & Alex Marquez, Pedro Acosta (és igazából mindenki más) / NASCAR : #22 Joey Logano
Cycling : Pogacar, Meintjes, Valter, Quintana, Contador, Cras, Juan Ayuso
Darts : Nathan Aspinall, Chris Dobey, Gerwyn Price, Ricky Evans
UFC : Justin Gaethje, Cody Garbrandt, Nate Diaz, Brandon Moreno
Euroleague : Valencia Basket / Tennis : Federer, Alcaraz
1 hónapja
Negritis, a vajda Denver Broncos 41 172 — The Mathematician
Nem hittek hogy ilyet írok, de:
STOP THAT MUDRYK 😮
Heisman nádor
brutál hogy mennyire összezuhant idénre a newcastle
remélem a nyáron nem rossz következetéseket vonnak le

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
1 hónapja
Heisman nádor Denver Broncos Oregon Ducks 22 707 — “Sha-la-la-la-la-la, Thiiiiii-baut Pinot!“
Nem hittek hogy ilyet írok, de:
STOP THAT MUDRYK 😮

NFL : Denver Broncos / NCAA : Oregon Ducks, BYU, Penn State, Iowa / Peyton Manning, Marcus Mariota
Soccer : Arsenal, Levante, Lazio, Millwall, Stuttgart
National Teams : HUN, ESP, Players : Håland, Vardy, Szoboszlai, Bardhi, Kroos, Ramsdale, Saka, Zaccagni
NBA : Mavericks [Doncic] / NHL : Ducks, Maple Leafs / MLB : Twins, Astros
F1 : Lewis Hamilton / MotoGP : Marc & Alex Marquez, Pedro Acosta (és igazából mindenki más) / NASCAR : #22 Joey Logano
Cycling : Pogacar, Meintjes, Valter, Quintana, Contador, Cras, Juan Ayuso
Darts : Nathan Aspinall, Chris Dobey, Gerwyn Price, Ricky Evans
UFC : Justin Gaethje, Cody Garbrandt, Nate Diaz, Brandon Moreno
Euroleague : Valencia Basket / Tennis : Federer, Alcaraz
1 hónapja
ozibozi New York Giants 15 423
Annyira gusztustalannak érzem, hogy Győrben van egy egész pofás kis stadion, de a vendégszektor még egy sima álló szektor, ahol nincs tető, így a vendégszurkerek fossá áznak ha esik, már pedig most szakad.
NB2
Talán Nem kellene a győriek ellen drukkolni…
1 hónapja
NB2 New England Patriots 21 971 — nabege2@yahoo.com
Annyira gusztustalannak érzem, hogy Győrben van egy egész pofás kis stadion, de a vendégszektor még egy sima álló szektor, ahol nincs tető, így a vendégszurkerek fossá áznak ha esik, már pedig most szakad.
1 hónapja
Negritis, a vajda Denver Broncos 41 172 — The Mathematician
Löfli boldog?
Negritis, a vajda
Nem, mert kikapott a Laci
zacknorb
de vezet a dinamo

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
1 hónapja
zacknorb Green Bay Packers Cincinnati Bearcats 7 826 — Kinek mit intézett a kormánya
Löfli boldog?
Negritis, a vajda
Nem, mert kikapott a Laci
1 hónapja
Negritis, a vajda Denver Broncos 41 172 — The Mathematician
Löfli boldog?

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
1 hónapja
warr_b Washington Commanders 20 895 — Ő álla halála vérmosta fokán, Diadallal várta be végét.
A picsába. Kikaptam az albán bajnokságban a sík utolsó Kukesitől. Kiesés szele nagyon fújogat.
Sixo
Sok van még (ismerős, leszkandereztek)
warr_b
A laciék
ozibozi
Nem nem, elsején 1-0-ra lenyomtuk őket


Hail to the Redskins! - Ad augusta per angusta
1 hónapja
ozibozi New York Giants 15 423
A picsába. Kikaptam az albán bajnokságban a sík utolsó Kukesitől. Kiesés szele nagyon fújogat.
Sixo
Sok van még (ismerős, leszkandereztek)
warr_b
A laciék
1 hónapja
warr_b Washington Commanders 20 895 — Ő álla halála vérmosta fokán, Diadallal várta be végét.
A picsába. Kikaptam az albán bajnokságban a sík utolsó Kukesitől. Kiesés szele nagyon fújogat.
Sixo
Sok van még (ismerős, leszkandereztek)


Hail to the Redskins! - Ad augusta per angusta
1 hónapja
Szokol Pittsburgh Steelers 6 872 — Steelers fan
Majd lessétek meg a Budafok mindhárom gólját, amit a Szparikának rúgott, nem csúnya egyik sem!

Sajnos csak face linkem van:  www.facebook.com/share/v/EPZ6RFNYJSaPaXLs/
1 hónapja
Sixo Los Angeles Chargers South Carolina Gamecocks 31 422 — LIGHTS OUT!
A picsába. Kikaptam az albán bajnokságban a sík utolsó Kukesitől. Kiesés szele nagyon fújogat.

1 hónapja
slowmotion Dallas Cowboys 22 750 — Cowboys fan
Hagyjuk ezt a témát, ezt Pool fanként mondom, hogy nem szabad megadni, ahogy az eset után közvetlenül is írtam. Nyilván lehet részrehajlónak lenni, ha valaki szurkol egy csapatnak, de a realitás azért még legyen realitás. Azzal mondjuk pont nem értek egyet, hogy ne nyúljon bele a meccsbe egy bíró azzal, hogy megad egy 11-est a végén, mert ha teljesen jogos, akkor nyilván adja meg, nem számít a meccs hogy áll, és mennyi van még hátra. De ez itt nem volt büntető, és kész, pasz, slussz.
shagi0206
Akkor mindenkit nyugodtan mellkason lehet rúgdalni mert szabályos....aha értem
ThundersNFL a Paraszt
Dehogy. De Jong sárgát kapott, pedig Alonso kivételesen alattomosan ment neki a stoplijainak...
Matthew99
Szegény stoplik sikolyát még a Holdon is hallották....mai napig nem értem az miért nem volt élből piros....
ThundersNFL a Paraszt
Mert nem akarta a bíró így eldönteni a meccset. Angolvót, élből hülye.
1 hónapja
ThundersNFL a Paraszt New England Patriots 13 811 — !SuPeR6BoWL!
Hagyjuk ezt a témát, ezt Pool fanként mondom, hogy nem szabad megadni, ahogy az eset után közvetlenül is írtam. Nyilván lehet részrehajlónak lenni, ha valaki szurkol egy csapatnak, de a realitás azért még legyen realitás. Azzal mondjuk pont nem értek egyet, hogy ne nyúljon bele a meccsbe egy bíró azzal, hogy megad egy 11-est a végén, mert ha teljesen jogos, akkor nyilván adja meg, nem számít a meccs hogy áll, és mennyi van még hátra. De ez itt nem volt büntető, és kész, pasz, slussz.
shagi0206
Akkor mindenkit nyugodtan mellkason lehet rúgdalni mert szabályos....aha értem
ThundersNFL a Paraszt
Dehogy. De Jong sárgát kapott, pedig Alonso kivételesen alattomosan ment neki a stoplijainak...
Matthew99
Szegény stoplik sikolyát még a Holdon is hallották....mai napig nem értem az miért nem volt élből piros....

Draft


2001-2003-2004-2014-2016-2018
1 hónapja
Matthew99 New Orleans Saints 9 329 — Invisible man
Hagyjuk ezt a témát, ezt Pool fanként mondom, hogy nem szabad megadni, ahogy az eset után közvetlenül is írtam. Nyilván lehet részrehajlónak lenni, ha valaki szurkol egy csapatnak, de a realitás azért még legyen realitás. Azzal mondjuk pont nem értek egyet, hogy ne nyúljon bele a meccsbe egy bíró azzal, hogy megad egy 11-est a végén, mert ha teljesen jogos, akkor nyilván adja meg, nem számít a meccs hogy áll, és mennyi van még hátra. De ez itt nem volt büntető, és kész, pasz, slussz.
shagi0206
Akkor mindenkit nyugodtan mellkason lehet rúgdalni mert szabályos....aha értem
ThundersNFL a Paraszt
Dehogy. De Jong sárgát kapott, pedig Alonso kivételesen alattomosan ment neki a stoplijainak...


A baseball 90% fejjáték. A másik fele fizikai. !!!ÚJ HELYEN AZ ALÁÍRÁSOK!!! A legrosszabb, mikor a hülyeség szorgalommal párosul.
1 hónapja
Tony Adams Indianapolis Colts 5 195 — Colts Fan
1 hónapja
YoungZeeZee 7 940
1 hónapja
ThundersNFL a Paraszt New England Patriots 13 811 — !SuPeR6BoWL!
Hagyjuk ezt a témát, ezt Pool fanként mondom, hogy nem szabad megadni, ahogy az eset után közvetlenül is írtam. Nyilván lehet részrehajlónak lenni, ha valaki szurkol egy csapatnak, de a realitás azért még legyen realitás. Azzal mondjuk pont nem értek egyet, hogy ne nyúljon bele a meccsbe egy bíró azzal, hogy megad egy 11-est a végén, mert ha teljesen jogos, akkor nyilván adja meg, nem számít a meccs hogy áll, és mennyi van még hátra. De ez itt nem volt büntető, és kész, pasz, slussz.
shagi0206
Akkor mindenkit nyugodtan mellkason lehet rúgdalni mert szabályos....aha értem

Draft


2001-2003-2004-2014-2016-2018
1 hónapja
ozibozi New York Giants 15 423
| | Amúgy is ki akarták rúgni, hogy ne essenek ki /úgy feljöttek a riválisok, még kapóra is jött a vezetőknek ez.

Szerkesztette: ozibozi