Soccer

41 feliratkozó

10 hónapja
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 35 712 — Scream and scout
bowl.hu-s Premier League tipper.io csoport:
 tipper.io/hu/bowl-hu-pl-lmakkdqw?join=8fges7u7n40ht4u6

Mehetne ugyan ez a lista egy google doksiba, aminek a linkje (meg a top10 igazolas mondjuk) van megosztva a pinned kommentben.

Borbinho
Ehune:
 docs.google.com/document/d/1MXhc8a9DSUHrc6hP1dC_XZG-6cPsoBFF1ao5ySs27aU/edit?usp=sharing

Szerkesztette: Löfli
több mint 2 éve
davemayer Chicago Bears 14 339 — "Grammar maci"
Ez a Zakariás egy kalap szar. Ennyire Fradi játékos még nem irritalt
#JC6
A kommentjeidet olvasva Nálad minden héten más vezeti az "ennyire még senki nem irritált"-toplistát.
Bálesz
én repetitívbe nyomom: egyszerűen nem hiszem el miért nem adták el tökmagot mikor lehetőségük volt rá
r.baggio
Elvileg ő fúrta meg az átigazolást, pedig előtte pont ő akart menni.

Na, mikor lesz Stöger out?
Bálesz
Ebben a szezonban csak akkor teszik ki ha nem lesz bajnok a fradi, azt meg ebben a mezőnyben egyelőre nem látom hogy ne sikerülne vele is. Szerintem legkorábban jövő ilyenkor a sikertelen európai szereplés után fog felmerülni a menesztése. Addig meg ez lesz 😕

BEARS BABY!

Sir Alex immortal
több mint 2 éve
davemayer Chicago Bears 14 339 — "Grammar maci"
Ez a Zakariás egy kalap szar. Ennyire Fradi játékos még nem irritalt
#JC6
A kommentjeidet olvasva Nálad minden héten más vezeti az "ennyire még senki nem irritált"-toplistát.
Bálesz
én repetitívbe nyomom: egyszerűen nem hiszem el miért nem adták el tökmagot mikor lehetőségük volt rá
r.baggio
Megállapodtak az antwerpennel csak a belgák nem adtsk annyi pénzt neki mint amit akart, így maradt. Látszik is azóta mennyire hajt...

BEARS BABY!

Sir Alex immortal
több mint 2 éve
MC12 New Orleans Saints 5 841
No, nem értünk különösebben a focihoz, de amit én meg a haverjaim meg tudtunk állapítani, fejenként 8 sör és két zacskó szotyi után a C5-ből:

- elképesztően bátortalanul, ötlettelenül, “jaj, csak ne én basszam el” mentalitással focizták a fiúk - leginkább a két szerzett gól közötti időben

- a vége felé miden szar lövést agyon tapsoltunk, csak értsék már meg, hogy abból van a gól, nem a 43. alibi passzból

- ha már alibi passz: esküszöm a széket kapartuk azon, hogy nem mernek lőni a 16oson belülről. Még egy passz, még egy passz - elveszik vagy blokk, kurva dühítő ( a kamu kapusnak hazaadásokról nem is beszélve….)

- Szomália ne játszon bal hátvédet mert olyan sebességgel (lassúsággal) fordult mint a hetes busz

- a védelem általában szánalmas

- egész meccsen próbáltunk rájönni, hogy mit akar Stöger játszani, de ez nem sikerült

- a celtic az égvilágon semmi extrát nem mutatott, kihasználták amikor mi elbasztuk és ennyi, de ez egy különösebben nem erős csapat - talán nem véletlen hogy két győzelmük van összesen, mindkettő ellenünk

- a hangulat mint mindig nagyon fasza volt

“Igen, a kurva anyád, szerintem. Mivel elmúltam hatéves, ezért MINDEN, bazdmeg, amit leírok, szerintem van, és ha véletlenül nem szerintem van, akkor majd oda fogom írni, ki szerint. Tanuld meg a nagybetűket és dögölj meg.” Széplábi.
több mint 2 éve
YoungZeeZee 7 947
Amugy realis elvaras lenne a celticet elpcsizani?
YoungZeeZee
tavalyi mellénnyel igen
amúgy nem
Negritis
Tavalyiert respekt,de az szerintem once in a lifetime..

Mindenki arrol beszelt a meccs elott h nyerni kell.olyan mint a magyar angol elott.
több mint 2 éve
warr_b Washington Commanders 20 935 — Ő álla halála vérmosta fokán, Diadallal várta be végét.
Amugy realis elvaras lenne a celticet elpcsizani?
YoungZeeZee
Hát nézd, rápihent a Celtic, hazai pályán játszottak egy 0-0-t a tizedik, amúgy jó erőkből álló Livingstonnal 😆🥴


Hail to the Redskins! - Ad augusta per angusta
több mint 2 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 41 252 — The Mathematician
Amugy realis elvaras lenne a celticet elpcsizani?
YoungZeeZee
tavalyi mellénnyel igen
amúgy nem

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 2 éve
- JC6 Denver Broncos 6 340
Csóri Bogdán, azt sem tudja mit beszél..ráadásul azt is össze-vissza..

Szerkesztette: - JC6
több mint 2 éve
YoungZeeZee 7 947
Amugy realis elvaras lenne a celticet elpcsizani?
több mint 2 éve
- JC6 Denver Broncos 6 340
NEReso már ki is kezdte Stögert, nem kellett sok nekik.
Hajnal felelősségét mikor fogják firtatni? Feljebb úgysem mernek (NERnek bruhahha) menni…
több mint 2 éve
- JC6 Denver Broncos 6 340
Nyílván nem követem annyira a fradit mint itt jópáran, de nekem az jön le, hogy rebrovhoz képest stögerrel sokkal offensivebb és látbányosabb focit játszik a fradi. Persze ettől a védekezésnek nem kellene ennyire hitványnak lennie, de leginkább most is egyéni hibákból jöttek a gólok. A nyíltabb játékhoz minőségibb emberanyag kellene. Sztem ezt találták ki odafönt, hogy ez a fradi következő fejlődési lépcsője a rebrov féle védekezz és kontrázzhoz képest. Ehhez az elképzeléshez kerestek edzőt ( aki el is fogja vinni a balhét). Persze ez is teljes aránytévesztés dehát mi nem az ami a párthoz köthető...
peach
Persze, nyíltabb, támadóbb foci, ez rendben van. De hova lett a csapat erőnléte? Miért fulladnak ki max 60 perc után? A rebrovi játék sem épp az a pihentető fajta volt, sőt.
Ráadásul egy csomó játékosunk látványosan leépült az utóbbi időben.
Ez mind az edző sara.
Bálesz
Tökmag, Laïdouni, Civic, Blazic totál off.
Vecsei is kifulladt teljesen, Siger 2.
Zakariás és Zubkov -2 ember.
Loncar who?

Kellene Dibusz mögé egy normális kapus.
Három normális védő.
Két középpályás és meg is vagyunk.

Teljesen el van csúszva a csapat, óriási távolságok, mentális problémák, rengeteg egyéni hiba és fegyelmezetlenseg. Az MTK ellen is összeveszett Töki meg Uzuni a pályán, szerintem teljesen elvesztette az öltözőt Stöger.

Zak, Zubi, Töki mehetne minden előbb, Loncarért sem fájna a szívem…

A védelmet kellene rendbe tenni, de nagyon. Meg a középpályás védekezést. Annyira szét vannak csúszva, és szakadva, hogy állandóan félúton vannak és nem előre fele hanem hátrafelé védekeznek, arra kényszerülnek, le is rohan az összes csapat..
több mint 2 éve
Bálesz Indianapolis Colts Texas Longhorns 2 659 — Illegális gyakorló
Nyílván nem követem annyira a fradit mint itt jópáran, de nekem az jön le, hogy rebrovhoz képest stögerrel sokkal offensivebb és látbányosabb focit játszik a fradi. Persze ettől a védekezésnek nem kellene ennyire hitványnak lennie, de leginkább most is egyéni hibákból jöttek a gólok. A nyíltabb játékhoz minőségibb emberanyag kellene. Sztem ezt találták ki odafönt, hogy ez a fradi következő fejlődési lépcsője a rebrov féle védekezz és kontrázzhoz képest. Ehhez az elképzeléshez kerestek edzőt ( aki el is fogja vinni a balhét). Persze ez is teljes aránytévesztés dehát mi nem az ami a párthoz köthető...
peach
Persze, nyíltabb, támadóbb foci, ez rendben van. De hova lett a csapat erőnléte? Miért fulladnak ki max 60 perc után? A rebrovi játék sem épp az a pihentető fajta volt, sőt.
Ráadásul egy csomó játékosunk látványosan leépült az utóbbi időben.
Ez mind az edző sara.

több mint 2 éve
peach Atlanta Falcons 14 268 — a new hope (again)
Nyílván nem követem annyira a fradit mint itt jópáran, de nekem az jön le, hogy rebrovhoz képest stögerrel sokkal offensivebb és látbányosabb focit játszik a fradi. Persze ettől a védekezésnek nem kellene ennyire hitványnak lennie, de leginkább most is egyéni hibákból jöttek a gólok. A nyíltabb játékhoz minőségibb emberanyag kellene. Sztem ezt találták ki odafönt, hogy ez a fradi következő fejlődési lépcsője a rebrov féle védekezz és kontrázzhoz képest. Ehhez az elképzeléshez kerestek edzőt ( aki el is fogja vinni a balhét). Persze ez is teljes aránytévesztés dehát mi nem az ami a párthoz köthető...



...nem , nem tündérke. A kívánság az kívánság. Térdelj csak le szépen...
több mint 2 éve
- JC6 Denver Broncos 6 340
Lassan kimondhato, hogy amit Rebrov felepitett harom ev alatt azt ennek az osztrak bohocnak sikerult majdnem lerombolnia teljesen fel ev alatt.
Kenny
Ugyan ezt írtam egy oldallal ezelőtt..
több mint 2 éve
Heisman nádor Denver Broncos Oregon Ducks 22 742 — “Sha-la-la-la-la-la, Thiiiiii-baut Pinot!“
Annyira bírom ott a szurkolókat oldalt.
Elkezdik anyázni Tökmagot… hát nem érti emberrrrrrr 😂
#JC6
Meg kell mondjam, ezek az emberek valamennyire megtanulnak magyarul hamár itt élnek. Nem komplex nyelvismeret, de értik. Már írtam ide, voltam amikor Bardhinak volt itt aláírós eseménye és elmentem mert ő is Bp-ről jött ide mint én. Amint elmondtam honnan jöttem átváltott magyarra, és tudtunk beszélgetni (akkor a spanyolom nem volt erős). És akkor már 2 éve a Levanteban volt, mégis emlékezett rá. Nem Ady-verselemzésre kell gondolni, de pl egy “kurva Fradi” kicsúszott 😀

Szerkesztette: Heisman nádor

NFL : Denver Broncos / NCAA : Oregon Ducks, BYU, Penn State, Iowa / Peyton Manning, Marcus Mariota
Soccer : Arsenal, Levante, Lazio, Millwall, Stuttgart
National Teams : HUN, ESP, Players : Håland, Vardy, Szoboszlai, Bardhi, Kroos, Ramsdale, Saka, Zaccagni
NBA : Mavericks [Doncic] / NHL : Ducks, Maple Leafs / MLB : Twins, Astros
F1 : Lewis Hamilton / MotoGP : Marc & Alex Marquez, Pedro Acosta (és igazából mindenki más) / NASCAR : #22 Joey Logano
Cycling : Pogacar, Meintjes, Valter, Quintana, Contador, Cras, Juan Ayuso
Darts : Nathan Aspinall, Chris Dobey, Gerwyn Price, Ricky Evans
UFC : Justin Gaethje, Cody Garbrandt, Nate Diaz, Brandon Moreno
Euroleague : Valencia Basket / Tennis : Federer, Alcaraz
több mint 2 éve
Kenny Atlanta Falcons 9 339 — Omar's Coming Yo!
Lassan kimondhato, hogy amit Rebrov felepitett harom ev alatt azt ennek az osztrak bohocnak sikerult majdnem lerombolnia teljesen fel ev alatt.

több mint 2 éve
- JC6 Denver Broncos 6 340
Lehet szét kéne nézni Japánban vagy Kínában, hátha mi is találunk ilyen rejtett kincseket, mint a Celtic…
több mint 2 éve
Gergőbácsi Green Bay Packers 8 677 — Packers Suicide Squad
Reality check van, csak kár, hogy hetek óta.

I have been wounded but not yet slain. I shall lie here and bleed a while. Then I shall rise and fight again. The title of champion may from time to time fall to others more than ourselves, but the heart, the spirit, and the soul of champions remain in Green Bay.
több mint 2 éve
- JC6 Denver Broncos 6 340
Mmmaaaaeeee 😃
több mint 2 éve
Borbinho Indianapolis Colts Old Dominion Monarchs 11 459 — Rent Free - Megrögzött Colts Fan
Legalabb eleg egyertelmu a keplet:
Jovore a konferencia ligaba kell bejutni, ennek (meg BLnek) sok ertelme nincs.
Raadasul ugyan annyi koefficiens pont is jarna, mint az ELben (mmint nyilvan 0 pontnal a BLben is 😀).

Ha igy maradn, akk 4 fordulo utan 32 csapatbol a Fradi lenne az egyeduli, ami pont nelkul allna...

"Overjoyed, the wolf devours his leg that's been torn off by a trap. Praised be the day that gave me food, he cries."
több mint 2 éve
Bálesz Indianapolis Colts Texas Longhorns 2 659 — Illegális gyakorló
Ez a Zakariás egy kalap szar. Ennyire Fradi játékos még nem irritalt
#JC6
A kommentjeidet olvasva Nálad minden héten más vezeti az "ennyire még senki nem irritált"-toplistát.
Bálesz
én repetitívbe nyomom: egyszerűen nem hiszem el miért nem adták el tökmagot mikor lehetőségük volt rá
r.baggio
Elvileg ő fúrta meg az átigazolást, pedig előtte pont ő akart menni.

Na, mikor lesz Stöger out?
Bálesz
Pártigazgató úrnak most fontosabb a politika. naponta kapom a hirdetéseket tőle, hogy stopgyurcsány meg baloldal. nem ér rá foglalkozni csipcsup fodball ügyekkel.

Szolispali is elég csendben van mostanság 😕
petey
Ja, olvastam az interjút, Kubatovnál nincs edzőkérdés. Persze, várjuk meg, amíg megye2 szintre zülleszti a csapatot, aztán kapkodjunk. Stop Stöger mér nincs?

több mint 2 éve
- JC6 Denver Broncos 6 340
Ezen a meccsen is egyértelmű, hogy Rebrov miért nem bízott Vécseiben sosem. Sokszor szidtam a végén már az ukrant, mert nem akart újítani, de most minden egyes Fradi meccs után érte sírok az ágyamban
több mint 2 éve
petey San Francisco 49ers Iowa State Cyclones 17 934 — Csodabogár
Ez a Zakariás egy kalap szar. Ennyire Fradi játékos még nem irritalt
#JC6
A kommentjeidet olvasva Nálad minden héten más vezeti az "ennyire még senki nem irritált"-toplistát.
Bálesz
én repetitívbe nyomom: egyszerűen nem hiszem el miért nem adták el tökmagot mikor lehetőségük volt rá
r.baggio
Elvileg ő fúrta meg az átigazolást, pedig előtte pont ő akart menni.

Na, mikor lesz Stöger out?
Bálesz
Pártigazgató úrnak most fontosabb a politika. naponta kapom a hirdetéseket tőle, hogy stopgyurcsány meg baloldal. nem ér rá foglalkozni csipcsup fodball ügyekkel.

Szolispali is elég csendben van mostanság 😕

több mint 2 éve
Gergőbácsi Green Bay Packers 8 677 — Packers Suicide Squad
Tokmac elveszitiette, pacsi. Es a balhatved mit nezett ennel a passznal? A kozephatved miert nem lepett ki a passz elott, hogy keresztezzen?
Stez
És Vecsei miért nem ütközik????
#JC6
Visszasírjuk a rebrovi időket itt sokan. A discount Klopp alatt nem látok semmi rendszert
Gergőbácsi
Ne szólj hozzám. Mindig ellenem lájkolsz, láttam az előbb is, Balesz kommentjénél.
🤣🤣🤣🤣🤣🤣
Nézzetek meg a távolságot az egyes csapat részektől, egy fáradt exNB2es is látja…
#JC6
Csak hogy ne sírj 🤣

I have been wounded but not yet slain. I shall lie here and bleed a while. Then I shall rise and fight again. The title of champion may from time to time fall to others more than ourselves, but the heart, the spirit, and the soul of champions remain in Green Bay.
több mint 2 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 881 — No es importante
Elvileg ő fúrta meg az átigazolást, pedig előtte pont ő akart menni.
Bálesz
most remélem megfúrja a további szereplését is, mert ő már totál gatya itt


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 2 éve
- JC6 Denver Broncos 6 340
Annyira bírom ott a szurkolókat oldalt.
Elkezdik anyázni Tökmagot… hát nem érti emberrrrrrr 😂