Soccer

41 feliratkozó

9 hónapja
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 35 678 — tracker ember
bowl.hu-s Premier League tipper.io csoport:
 tipper.io/hu/bowl-hu-pl-lmakkdqw?join=8fges7u7n40ht4u6

Mehetne ugyan ez a lista egy google doksiba, aminek a linkje (meg a top10 igazolas mondjuk) van megosztva a pinned kommentben.

Borbinho
Ehune:
 docs.google.com/document/d/1MXhc8a9DSUHrc6hP1dC_XZG-6cPsoBFF1ao5ySs27aU/edit?usp=sharing

Szerkesztette: Löfli
2 hónapja
Mikey Cincinnati Bengals 17 549
Xabi a mai napig jár(járt visszia mielőtt felnőtt edző lett) Pool öregfiúk meccsekre. Mai napig jár vissza aláírásokat osztani ilyen fan eseményekre. Hiába 'csak' 5 év, 2. legtöbb meccsét itt játszotta karrierjében (15-el több csak a Madrid). Itt lett igazán nagy név.
Nagyon remélem, hogy rámegyünk. Nem tudom ki látta, de a 3-0 végén a Leverkusen játékosai sorfalat álltak az ultra szektor előtt és tapsolták egymást a felek, és úgy kellett odahívni külön Xabit, aki megvárta míg az egész stábja jön vele és úgy ment oda - közben a nézőtér üvöltötte a 'Xabi Alonso'-t. Nagyon sokat elmond a jelleméről. 😊

Bilibe lógna a kezem, ha Klopp után - akit a legjobban akartam Rodgers menesztése után - másodjára is a no1 jelöltem üllne le a Pool padjára.
alatriste
Nem kedveltem mint jatekos de edzonek, karakternek szimpi
YoungZeeZee
Hogy nem lehetett kedvelni játékosként?!
2 hónapja
Bálesz Indianapolis Colts Texas Longhorns 2 649 — Illegális gyakorló
 youtu.be/PiVcYZUVkCo?t=133

bátor a Gézafijam.
Kenny
Apja fia, na.

2 hónapja
YoungZeeZee 7 919
Xabi a mai napig jár(járt visszia mielőtt felnőtt edző lett) Pool öregfiúk meccsekre. Mai napig jár vissza aláírásokat osztani ilyen fan eseményekre. Hiába 'csak' 5 év, 2. legtöbb meccsét itt játszotta karrierjében (15-el több csak a Madrid). Itt lett igazán nagy név.
Nagyon remélem, hogy rámegyünk. Nem tudom ki látta, de a 3-0 végén a Leverkusen játékosai sorfalat álltak az ultra szektor előtt és tapsolták egymást a felek, és úgy kellett odahívni külön Xabit, aki megvárta míg az egész stábja jön vele és úgy ment oda - közben a nézőtér üvöltötte a 'Xabi Alonso'-t. Nagyon sokat elmond a jelleméről. 😊

Bilibe lógna a kezem, ha Klopp után - akit a legjobban akartam Rodgers menesztése után - másodjára is a no1 jelöltem üllne le a Pool padjára.
alatriste
Nem kedveltem mint jatekos de edzonek, karakternek szimpi
2 hónapja
alatriste Green Bay Packers Florida State Seminoles 11 061 — Ha nincs más hátra jöhet az Anderson vezércsel.
Xabi a mai napig jár(járt visszia mielőtt felnőtt edző lett) Pool öregfiúk meccsekre. Mai napig jár vissza aláírásokat osztani ilyen fan eseményekre. Hiába 'csak' 5 év, 2. legtöbb meccsét itt játszotta karrierjében (15-el több csak a Madrid). Itt lett igazán nagy név.
Nagyon remélem, hogy rámegyünk. Nem tudom ki látta, de a 3-0 végén a Leverkusen játékosai sorfalat álltak az ultra szektor előtt és tapsolták egymást a felek, és úgy kellett odahívni külön Xabit, aki megvárta míg az egész stábja jön vele és úgy ment oda - közben a nézőtér üvöltötte a 'Xabi Alonso'-t. Nagyon sokat elmond a jelleméről. 😊

Bilibe lógna a kezem, ha Klopp után - akit a legjobban akartam Rodgers menesztése után - másodjára is a no1 jelöltem üllne le a Pool padjára.


Liverpool Fc fan
2 hónapja
Kenny Atlanta Falcons 9 269 — Omar's Coming Yo!


bátor a Gézafijam.

2 hónapja
Klaci79 Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 21 226
Már első fèl èv után látszott hogy Xavi mellé valami kvázi DCt kellene szerezni mert a vèdelmet azt nem bírja összerakni. Soha nem is fogja. Ha így tettek volna, lehet mèg jövőre is ő lenne a kócs...
dande2
Kunde csak a Barca ellen tudott játszani, itt valami elképesztő lassúnak tűnik, gondolkodásban is.
Nyilván nem szerencsés, hogy két kezdő belső védő maródi, de ez nem magyarázat arra, amit védekezésben művel ez a csapat.
A jövőt nézve mondjuk tök jó, hogy ilyen fiatalok vannak, talán kevesebb igazolással meg lehet úszni a jövőt, de védelem közepére kell valaki mindenképp, illetve középpálya közepébe is, mert az átjáróház, és nincs megoldás Busquets óta.
2 hónapja
ozibozi New York Giants 15 377
Elefántcsontpart:
4-0-ás vereség. Kockáspapír kellett a továbbjutáshoz. Edző kibaszva torna közben.
-›
Afrika-kupa bajnokok.
Heisman nádor
Arrafelé az edző csak kellék, mindenki kb azt csinál amit akar, a taltikát meg úgy sem értik 😊
2 hónapja
Heisman nádor Denver Broncos Oregon Ducks 22 573 — “Sha-la-la-la-la-la, Thiiiiii-baut Pinot!“
Elefántcsontpart:
4-0-ás vereség. Kockáspapír kellett a továbbjutáshoz. Edző kibaszva torna közben.
-›
Afrika-kupa bajnokok.

NFL : Denver Broncos / NCAA : Oregon Ducks, BYU, Penn State, Iowa / Peyton Manning, Marcus Mariota
Soccer : Arsenal, Levante, Lazio, Millwall, Stuttgart
National Teams : HUN, ESP, Players : Håland, Vardy, Szoboszlai, Bardhi, Kroos, Ramsdale, Saka, Zaccagni
NBA : Mavericks [Doncic] / NHL : Ducks, Maple Leafs / MLB : Twins, Astros
F1 : Lewis Hamilton / MotoGP : Marc & Alex Marquez, Pedro Acosta (és igazából mindenki más) / NASCAR : #22 Joey Logano
Cycling : Pogacar, Meintjes, Valter, Quintana, Contador, Cras, Juan Ayuso
Darts : Nathan Aspinall, Chris Dobey, Gerwyn Price, Ricky Evans
UFC : Justin Gaethje, Cody Garbrandt, Nate Diaz, Brandon Moreno
Euroleague : Valencia Basket / Tennis : Federer, Alcaraz
2 hónapja
ozibozi New York Giants 15 377
Ezen a szinten nem lehet csak úgy fiatalokkal ennyit erőlködni, nem véletlen nem csinálják ott ahol az eredmény is számít.
2 hónapja
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 413 — Így remélem megfelelek nektek.....
Már első fèl èv után látszott hogy Xavi mellé valami kvázi DCt kellene szerezni mert a vèdelmet azt nem bírja összerakni. Soha nem is fogja. Ha így tettek volna, lehet mèg jövőre is ő lenne a kócs...
2 hónapja
Heisman nádor Denver Broncos Oregon Ducks 22 573 — “Sha-la-la-la-la-la, Thiiiiii-baut Pinot!“
Vezetnek az elefántok! 😮

Szerkesztette: Heisman nádor

NFL : Denver Broncos / NCAA : Oregon Ducks, BYU, Penn State, Iowa / Peyton Manning, Marcus Mariota
Soccer : Arsenal, Levante, Lazio, Millwall, Stuttgart
National Teams : HUN, ESP, Players : Håland, Vardy, Szoboszlai, Bardhi, Kroos, Ramsdale, Saka, Zaccagni
NBA : Mavericks [Doncic] / NHL : Ducks, Maple Leafs / MLB : Twins, Astros
F1 : Lewis Hamilton / MotoGP : Marc & Alex Marquez, Pedro Acosta (és igazából mindenki más) / NASCAR : #22 Joey Logano
Cycling : Pogacar, Meintjes, Valter, Quintana, Contador, Cras, Juan Ayuso
Darts : Nathan Aspinall, Chris Dobey, Gerwyn Price, Ricky Evans
UFC : Justin Gaethje, Cody Garbrandt, Nate Diaz, Brandon Moreno
Euroleague : Valencia Basket / Tennis : Federer, Alcaraz
2 hónapja
ozibozi New York Giants 15 377
Magyar gólpassz Barcelonában

Szerkesztette: ozibozi
2 hónapja
- JC6 Denver Broncos 6 313
Kérlek Istenem, add hogy így maradjon május végéig az NB1 tabellája.
2 hónapja
zacknorb Green Bay Packers Cincinnati Bearcats 7 575 — Kinek mit intézett a kormánya
Ez a spanyol meccs megint eszembe juttatja ezt a bekezdést a Pérez papa Facebook fiókról

Én, és velem együtt sokan mások már talán rég túlléptek az ítéletek kiszámíthatatlanságán. Objektíven viszont állíthatjuk, hogy mindkét, sőt mind a 20 spanyol első ligás csapat kapja a zuhanyt, vagy a segítséget rendesen. Ezért is van ennyire egymásnak feszülve a két szurkolótábor.

Mert ez nem futball, ez a La Liga.
2 hónapja
Kenny Atlanta Falcons 9 269 — Omar's Coming Yo!
Na, hátha ez egy új, jobb korszak kezdete Géza bá-val a klub életében végre!🙂
zavi27
Nem vennék rá mérget. Pont beleillik a Márton, Ferike sormintába.
petey
Azért első két regnálásat ne hasonlítsuk már ezekhez.
zavi27
innen azért nehéz lesz kiesni, ha okosan költi majd a pénzt nyáron akkor 2-3 év alatt simán lehet contender az újpest.

2 hónapja
zavi27 Las Vegas Raiders Clemson Tigers 4 669 — Amerikai sportok rajongója
Na, hátha ez egy új, jobb korszak kezdete Géza bá-val a klub életében végre!🙂
zavi27
Nem vennék rá mérget. Pont beleillik a Márton, Ferike sormintába.
petey
Azért első két regnálásat ne hasonlítsuk már ezekhez.
2 hónapja
Bálesz Indianapolis Colts Texas Longhorns 2 649 — Illegális gyakorló
Na, hátha ez egy új, jobb korszak kezdete Géza bá-val a klub életében végre!🙂
zavi27
Nem vennék rá mérget. Pont beleillik a Márton, Ferike sormintába.
petey
Beütött a teasüti, ennyi.

2 hónapja
Sixo Los Angeles Chargers South Carolina Gamecocks 30 804 — LIGHTS OUT!
Azért ez az Odegaard gyerek nem semmi. Kioszt 2 asszisztot a West Ham - Arsenal meccsen, majd betalál a Bologna - Lecce meccsen.

2 hónapja
petey San Francisco 49ers Iowa State Cyclones 17 821 — Csodabogár
Na, hátha ez egy új, jobb korszak kezdete Géza bá-val a klub életében végre!🙂
zavi27
Nem vennék rá mérget. Pont beleillik a Márton, Ferike sormintába.

2 hónapja
zavi27 Las Vegas Raiders Clemson Tigers 4 669 — Amerikai sportok rajongója
Na, hátha ez egy új, jobb korszak kezdete Géza bá-val a klub életében végre!🙂
2 hónapja
slowmotion Dallas Cowboys 22 673 — Cowboys fan
Ennél a PMFC-nél nyomorultabb csapatot még nem nagyon láttam, pedig kb. 25 éve nézek soccert. Ezt már a trashdalárda B-közép is csak csendben figyelte.

Külön vicces volt, ahogy a klubújságban valami akárki 5-2-es győzelmet jósolt. Egy olyan csapatnál, ami az egész őszi szezonban bírt kemény 7 gólt szerezni.
Kampman
mit vártak? még hazai felkészülési meccsen is ki tudtak kapni a Rákóczitól, pedig nekik az volt a legelső felkészülési meccsük...
2 hónapja
Heisman nádor Denver Broncos Oregon Ducks 22 573 — “Sha-la-la-la-la-la, Thiiiiii-baut Pinot!“
Saka végre lőtt egy Sakás gólt 😊
Rice meg hatalmasat

Szerkesztette: Heisman nádor

NFL : Denver Broncos / NCAA : Oregon Ducks, BYU, Penn State, Iowa / Peyton Manning, Marcus Mariota
Soccer : Arsenal, Levante, Lazio, Millwall, Stuttgart
National Teams : HUN, ESP, Players : Håland, Vardy, Szoboszlai, Bardhi, Kroos, Ramsdale, Saka, Zaccagni
NBA : Mavericks [Doncic] / NHL : Ducks, Maple Leafs / MLB : Twins, Astros
F1 : Lewis Hamilton / MotoGP : Marc & Alex Marquez, Pedro Acosta (és igazából mindenki más) / NASCAR : #22 Joey Logano
Cycling : Pogacar, Meintjes, Valter, Quintana, Contador, Cras, Juan Ayuso
Darts : Nathan Aspinall, Chris Dobey, Gerwyn Price, Ricky Evans
UFC : Justin Gaethje, Cody Garbrandt, Nate Diaz, Brandon Moreno
Euroleague : Valencia Basket / Tennis : Federer, Alcaraz
2 hónapja
Kampman Green Bay Packers Wisconsin Badgers 25 318
Ennél a PMFC-nél nyomorultabb csapatot még nem nagyon láttam, pedig kb. 25 éve nézek soccert. Ezt már a trashdalárda B-közép is csak csendben figyelte.

Külön vicces volt, ahogy a klubújságban valami akárki 5-2-es győzelmet jósolt. Egy olyan csapatnál, ami az egész őszi szezonban bírt kemény 7 gólt szerezni.
2 hónapja
Sixo Los Angeles Chargers South Carolina Gamecocks 30 804 — LIGHTS OUT!

2 hónapja
Heisman nádor Denver Broncos Oregon Ducks 22 573 — “Sha-la-la-la-la-la, Thiiiiii-baut Pinot!“
Rizses fiú kettő assist. Nem értem most miért nem zúg a "Declan Declan What's the score?"

NFL : Denver Broncos / NCAA : Oregon Ducks, BYU, Penn State, Iowa / Peyton Manning, Marcus Mariota
Soccer : Arsenal, Levante, Lazio, Millwall, Stuttgart
National Teams : HUN, ESP, Players : Håland, Vardy, Szoboszlai, Bardhi, Kroos, Ramsdale, Saka, Zaccagni
NBA : Mavericks [Doncic] / NHL : Ducks, Maple Leafs / MLB : Twins, Astros
F1 : Lewis Hamilton / MotoGP : Marc & Alex Marquez, Pedro Acosta (és igazából mindenki más) / NASCAR : #22 Joey Logano
Cycling : Pogacar, Meintjes, Valter, Quintana, Contador, Cras, Juan Ayuso
Darts : Nathan Aspinall, Chris Dobey, Gerwyn Price, Ricky Evans
UFC : Justin Gaethje, Cody Garbrandt, Nate Diaz, Brandon Moreno
Euroleague : Valencia Basket / Tennis : Federer, Alcaraz