NFL eredménykövetés NFL eredménykövetés - 1 aktív topik

Soccer

41 feliratkozó

10 hónapja
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 35 692 — Scream and scout
bowl.hu-s Premier League tipper.io csoport:
 tipper.io/hu/bowl-hu-pl-lmakkdqw?join=8fges7u7n40ht4u6

Mehetne ugyan ez a lista egy google doksiba, aminek a linkje (meg a top10 igazolas mondjuk) van megosztva a pinned kommentben.

Borbinho
Ehune:
 docs.google.com/document/d/1MXhc8a9DSUHrc6hP1dC_XZG-6cPsoBFF1ao5ySs27aU/edit?usp=sharing

Szerkesztette: Löfli
2 hónapja
Heisman nádor Denver Broncos Oregon Ducks 22 634 — “Sha-la-la-la-la-la, Thiiiiii-baut Pinot!“
Elképesztő milyen mákos futásban van a MU

Minden is jön 😀

Szerkesztette: Heisman nádor

NFL : Denver Broncos / NCAA : Oregon Ducks, BYU, Penn State, Iowa / Peyton Manning, Marcus Mariota
Soccer : Arsenal, Levante, Lazio, Millwall, Stuttgart
National Teams : HUN, ESP, Players : Håland, Vardy, Szoboszlai, Bardhi, Kroos, Ramsdale, Saka, Zaccagni
NBA : Mavericks [Doncic] / NHL : Ducks, Maple Leafs / MLB : Twins, Astros
F1 : Lewis Hamilton / MotoGP : Marc & Alex Marquez, Pedro Acosta (és igazából mindenki más) / NASCAR : #22 Joey Logano
Cycling : Pogacar, Meintjes, Valter, Quintana, Contador, Cras, Juan Ayuso
Darts : Nathan Aspinall, Chris Dobey, Gerwyn Price, Ricky Evans
UFC : Justin Gaethje, Cody Garbrandt, Nate Diaz, Brandon Moreno
Euroleague : Valencia Basket / Tennis : Federer, Alcaraz
2 hónapja
Szokol Pittsburgh Steelers 6 868 — Steelers fan
Látatlanba mondom, hogy Győrben ma edzőváltás lesz, pedig kifejezetten szimpi a formájuk.

Bár a Szpari is szar edfig tavasszal, "csak" hozzuk a pontokat.
Szokol
unatkoztam itthon és ez olyan szintet ért el, hogy megnéztem a győr meccs második félidejét...szerintem ez már egyenesen edzőbuktatás akar lenni, annyira foshalom volt a játékuk
Klaci79
Ők se akarnak különösebben feljutni, ahogy mi se...
warr_b
Ne haragudj, de ez hülyeség szerintem, mind a Vasast, mind az ETO-t illetően. Egyszerűen egy nagy massza az nb2, egy baszott nagy dara es mindkét helyen gyengébbnek tűnik a szakmai stáb, mint nálunk. Lesz majd a Szparikának is hullámvölgye, kérdés meddig tart majd, még rengeteg meccs van!
Szokol
Pedig nagyon úgy tűnik a mutatott teljesítmény alapján, főleg nálunk.

Mondjuk miért is akarnának, a milliós fizut így is megkapják, ha kikapnak sem történik semmi, arany élet.
Feljutás esetén igazolnának új játékosokat, nem biztos hogy maradnának, játszanának, és jönnének az állandó zakók, mint legutóbb.
warr_b
Nem győztél meg. Mondjuk az biztos, hogy ha holnap nem nyertek és az ETO kinebezi Kuznyecovot, akkor nagy bajban a Vasas.
2 hónapja
warr_b Washington Commanders 20 750 — Ő álla halála vérmosta fokán, Diadallal várta be végét.
Látatlanba mondom, hogy Győrben ma edzőváltás lesz, pedig kifejezetten szimpi a formájuk.

Bár a Szpari is szar edfig tavasszal, "csak" hozzuk a pontokat.
Szokol
unatkoztam itthon és ez olyan szintet ért el, hogy megnéztem a győr meccs második félidejét...szerintem ez már egyenesen edzőbuktatás akar lenni, annyira foshalom volt a játékuk
Klaci79
Ők se akarnak különösebben feljutni, ahogy mi se...
warr_b
Ne haragudj, de ez hülyeség szerintem, mind a Vasast, mind az ETO-t illetően. Egyszerűen egy nagy massza az nb2, egy baszott nagy dara es mindkét helyen gyengébbnek tűnik a szakmai stáb, mint nálunk. Lesz majd a Szparikának is hullámvölgye, kérdés meddig tart majd, még rengeteg meccs van!
Szokol
Pedig nagyon úgy tűnik a mutatott teljesítmény alapján, főleg nálunk.

Mondjuk miért is akarnának, a milliós fizut így is megkapják, ha kikapnak sem történik semmi, arany élet.
Feljutás esetén igazolnának új játékosokat, nem biztos hogy maradnának, játszanának, és jönnének az állandó zakók, mint legutóbb.


Hail to the Redskins! - Ad augusta per angusta
2 hónapja
Nemes samu09 Houston Texans 3 915 — I like the Texans, I like who we are
Vidi úgy ünnepel mintha bajnokságot nyert volna. 😂
Pedig ezért inkább lebaszás járna. Ajándék újrarúgott tizi, 55 perc masszív védekezés. De legalább a három pont megvan. Hogy hosszú távon ebből nem lesz profi focicsapat az kit érdekel.
2 hónapja
Szokol Pittsburgh Steelers 6 868 — Steelers fan
Látatlanba mondom, hogy Győrben ma edzőváltás lesz, pedig kifejezetten szimpi a formájuk.

Bár a Szpari is szar edfig tavasszal, "csak" hozzuk a pontokat.
Szokol
unatkoztam itthon és ez olyan szintet ért el, hogy megnéztem a győr meccs második félidejét...szerintem ez már egyenesen edzőbuktatás akar lenni, annyira foshalom volt a játékuk
Klaci79
Ők se akarnak különösebben feljutni, ahogy mi se...
warr_b
Ne haragudj, de ez hülyeség szerintem, mind a Vasast, mind az ETO-t illetően. Egyszerűen egy nagy massza az nb2, egy baszott nagy dara es mindkét helyen gyengébbnek tűnik a szakmai stáb, mint nálunk. Lesz majd a Szparikának is hullámvölgye, kérdés meddig tart majd, még rengeteg meccs van!
2 hónapja
warr_b Washington Commanders 20 750 — Ő álla halála vérmosta fokán, Diadallal várta be végét.
Látatlanba mondom, hogy Győrben ma edzőváltás lesz, pedig kifejezetten szimpi a formájuk.

Bár a Szpari is szar edfig tavasszal, "csak" hozzuk a pontokat.
Szokol
unatkoztam itthon és ez olyan szintet ért el, hogy megnéztem a győr meccs második félidejét...szerintem ez már egyenesen edzőbuktatás akar lenni, annyira foshalom volt a játékuk
Klaci79
Ők se akarnak különösebben feljutni, ahogy mi se...


Hail to the Redskins! - Ad augusta per angusta
2 hónapja
Klaci79 Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 21 237
Látatlanba mondom, hogy Győrben ma edzőváltás lesz, pedig kifejezetten szimpi a formájuk.

Bár a Szpari is szar edfig tavasszal, "csak" hozzuk a pontokat.
Szokol
unatkoztam itthon és ez olyan szintet ért el, hogy megnéztem a győr meccs második félidejét...szerintem ez már egyenesen edzőbuktatás akar lenni, annyira foshalom volt a játékuk
2 hónapja
Szokol Pittsburgh Steelers 6 868 — Steelers fan
Látatlanba mondom, hogy Győrben ma edzőváltás lesz, pedig kifejezetten szimpi a formájuk.

Bár a Szpari is szar edfig tavasszal, "csak" hozzuk a pontokat.
2 hónapja
Mikey Cincinnati Bengals 17 561
Jota állítólag PCL sérülést szenvedett. Nagyon remélem hogy nem szakadás...
2 hónapja
ozibozi New York Giants 15 413
Bologna
2 hónapja
Sixo Los Angeles Chargers South Carolina Gamecocks 31 030 — LIGHTS OUT!
Carnesecchi miket védett baszki, két tizit is (újrarúgatták), de azért mákja is volt 😀
 www.youtube.com/watch?v=TlkToZy7o0Y
Löfli
Nem volt rossz, de mind2 tizenegyes pocsékul lett rúgta, mintha Zlatan végezte volna el őket. Az igazán nagy védésénél a 11es előtt meg hát konkrétan telibe lőtték.

2 hónapja
Löfli Detroit Lions Tulane Green Wave 19 275 — ellenIktriad / #1 BVSC ultra
Carnesecchi miket védett baszki, két tizit is (újrarúgatták), de azért mákja is volt 😀


https://www.facebook.com/ArizonaCardinalsHungary/
Don't blink!
2 hónapja
Klaci79 Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 21 237
Úristen hány esélyt kap még ma ez a Barca...
kapitnono
mi volt, csak az összefoglalót láttam?
Klaci79
Tizit visszafújták aztán a második meg szabálytalan volt mert befutott egy barca játekos a 16 on belülre, de azt már nem fújták vissza. De nekem az is véleményes volt ahogy lewa rúgta a tizit, elég sokszor megtorpant előtte..
kapitnono
a befutás nem szabad, de lehet hazai is volt bent...megtorpanás már pár éve nem szabálytalan
Klaci79
Talán a VB-n hagyott ki így két büntetőt ez a szerencsétlen és nem tanul belőle
garincsa
ő már nem fog tanulni semmit...annak is örülök, hogy ezt a szép gólt lőtte...azért van még benne, de a legjobbat már azzal tenné, ha jó pénzért elmenne a szaudi ligába
Klaci79
Nem hiszem hogy el kéne mennie keletre, a csapat hibája hogy egy ilyen idős játékost igazolt ilyen szerződéssel.
Heisman nádor
ez a csapat Neymar óta hibát halmoz hibára....ebből a spirálból kellene kijönniük, de nehéz a hagyaték...talán majd ha újra igazi hazai pálya lesz
2 hónapja
Heisman nádor Denver Broncos Oregon Ducks 22 634 — “Sha-la-la-la-la-la, Thiiiiii-baut Pinot!“
Úristen hány esélyt kap még ma ez a Barca...
kapitnono
mi volt, csak az összefoglalót láttam?
Klaci79
Tizit visszafújták aztán a második meg szabálytalan volt mert befutott egy barca játekos a 16 on belülre, de azt már nem fújták vissza. De nekem az is véleményes volt ahogy lewa rúgta a tizit, elég sokszor megtorpant előtte..
kapitnono
a befutás nem szabad, de lehet hazai is volt bent...megtorpanás már pár éve nem szabálytalan
Klaci79
Talán a VB-n hagyott ki így két büntetőt ez a szerencsétlen és nem tanul belőle
garincsa
ő már nem fog tanulni semmit...annak is örülök, hogy ezt a szép gólt lőtte...azért van még benne, de a legjobbat már azzal tenné, ha jó pénzért elmenne a szaudi ligába
Klaci79
Nem hiszem hogy el kéne mennie keletre, a csapat hibája hogy egy ilyen idős játékost igazolt ilyen szerződéssel.

NFL : Denver Broncos / NCAA : Oregon Ducks, BYU, Penn State, Iowa / Peyton Manning, Marcus Mariota
Soccer : Arsenal, Levante, Lazio, Millwall, Stuttgart
National Teams : HUN, ESP, Players : Håland, Vardy, Szoboszlai, Bardhi, Kroos, Ramsdale, Saka, Zaccagni
NBA : Mavericks [Doncic] / NHL : Ducks, Maple Leafs / MLB : Twins, Astros
F1 : Lewis Hamilton / MotoGP : Marc & Alex Marquez, Pedro Acosta (és igazából mindenki más) / NASCAR : #22 Joey Logano
Cycling : Pogacar, Meintjes, Valter, Quintana, Contador, Cras, Juan Ayuso
Darts : Nathan Aspinall, Chris Dobey, Gerwyn Price, Ricky Evans
UFC : Justin Gaethje, Cody Garbrandt, Nate Diaz, Brandon Moreno
Euroleague : Valencia Basket / Tennis : Federer, Alcaraz
2 hónapja
Klaci79 Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 21 237
Úristen hány esélyt kap még ma ez a Barca...
kapitnono
mi volt, csak az összefoglalót láttam?
Klaci79
Tizit visszafújták aztán a második meg szabálytalan volt mert befutott egy barca játekos a 16 on belülre, de azt már nem fújták vissza. De nekem az is véleményes volt ahogy lewa rúgta a tizit, elég sokszor megtorpant előtte..
kapitnono
a befutás nem szabad, de lehet hazai is volt bent...megtorpanás már pár éve nem szabálytalan
Klaci79
Talán a VB-n hagyott ki így két büntetőt ez a szerencsétlen és nem tanul belőle
garincsa
ő már nem fog tanulni semmit...annak is örülök, hogy ezt a szép gólt lőtte...azért van még benne, de a legjobbat már azzal tenné, ha jó pénzért elmenne a szaudi ligába
2 hónapja
shagi0206 Arizona Cardinals LSU Tigers 9 353
Pacsi a Chelsea-nek! Újra a Liverpoolnál az előny.
Mikey
Sok van még. Nekünk úgyis fog még becsúszni pontvesztés, remélhetőleg nekik több. Az egymás ellenit kellene vhogy behúzni majd 3 ponttal. De ha csak az ezüst lesz meg, az is várakozáson felüli, ha azt nézzük, hogy mit lehetett várni a szezon előtt. Ja, és persze még ott az Arsenal is, őket sem kell elfelejteni 😀

Szerkesztette: shagi0206
2 hónapja
garincsa San Francisco 49ers 465
Úristen hány esélyt kap még ma ez a Barca...
kapitnono
mi volt, csak az összefoglalót láttam?
Klaci79
Tizit visszafújták aztán a második meg szabálytalan volt mert befutott egy barca játekos a 16 on belülre, de azt már nem fújták vissza. De nekem az is véleményes volt ahogy lewa rúgta a tizit, elég sokszor megtorpant előtte..
kapitnono
a befutás nem szabad, de lehet hazai is volt bent...megtorpanás már pár éve nem szabálytalan
Klaci79
Talán a VB-n hagyott ki így két büntetőt ez a szerencsétlen és nem tanul belőle
2 hónapja
Klaci79 Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 21 237
Úristen hány esélyt kap még ma ez a Barca...
kapitnono
mi volt, csak az összefoglalót láttam?
Klaci79
Tizit visszafújták aztán a második meg szabálytalan volt mert befutott egy barca játekos a 16 on belülre, de azt már nem fújták vissza. De nekem az is véleményes volt ahogy lewa rúgta a tizit, elég sokszor megtorpant előtte..
kapitnono
a befutás nem szabad, de lehet hazai is volt bent...megtorpanás már pár éve nem szabálytalan
2 hónapja
zacknorb Green Bay Packers Cincinnati Bearcats 7 657 — Kinek mit intézett a kormánya
Na, kell a 2.5 over so zsa neki
zacknorb
Nyilván a Barca meccsen jött
2 hónapja
kapitnono New Orleans Saints Ohio State Buckeyes 8 073 — WHO DAT!!!!
Úristen hány esélyt kap még ma ez a Barca...
kapitnono
mi volt, csak az összefoglalót láttam?
Klaci79
Tizit visszafújták aztán a második meg szabálytalan volt mert befutott egy barca játekos a 16 on belülre, de azt már nem fújták vissza. De nekem az is véleményes volt ahogy lewa rúgta a tizit, elég sokszor megtorpant előtte..


2 hónapja
garincsa San Francisco 49ers 465
Úristen hány esélyt kap még ma ez a Barca...
kapitnono
mi volt, csak az összefoglalót láttam?
Klaci79
Tizi, Lewandowski balfaszoskodás majs újra rugatták mert a kapus fél méterrel előrébb jött
2 hónapja
Klaci79 Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 21 237
Úristen hány esélyt kap még ma ez a Barca...
kapitnono
mi volt, csak az összefoglalót láttam?
2 hónapja
garincsa San Francisco 49ers 465
Úristen hány esélyt kap még ma ez a Barca...
kapitnono
A tizi volt jogtalan vagy hogy visszafújták? Mert mindegyik jogos volt, ahogy a második tizit is vissza kellett volna fújni.


Nem mellesleg Lewandowskit valaki most már rakja partyba a zuhanyzó alatt hogy rúgja normálisan azokat a kikúrt büntetőket ne úgy mint akit hátulról tolnak épp
2 hónapja
Mikey Cincinnati Bengals 17 561
Pacsi a Chelsea-nek! Újra a Liverpoolnál az előny.
2 hónapja
kapitnono New Orleans Saints Ohio State Buckeyes 8 073 — WHO DAT!!!!
Úristen hány esélyt kap még ma ez a Barca...