Soccer

41 feliratkozó

10 hónapja
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 35 710 — Scream and scout
bowl.hu-s Premier League tipper.io csoport:
 tipper.io/hu/bowl-hu-pl-lmakkdqw?join=8fges7u7n40ht4u6

Mehetne ugyan ez a lista egy google doksiba, aminek a linkje (meg a top10 igazolas mondjuk) van megosztva a pinned kommentben.

Borbinho
Ehune:
 docs.google.com/document/d/1MXhc8a9DSUHrc6hP1dC_XZG-6cPsoBFF1ao5ySs27aU/edit?usp=sharing

Szerkesztette: Löfli
több mint 3 éve
FLZOLI Denver Broncos 11 846 — farkas.l.zoltan@gmail.com
Remélem az ukrán útlevéllel
Rendelkezô orosz koma
Gyorsan elmegy innen, mert bosszantó, hogy elhiteti itt, hogy 5 milliárd elég és nem kell 50 milliárd az eredményhez.
Több milliárd, és kevesebb REBROV!
ozibozi
BLt nyernének akkor is ez menne 🤣🤣🤣
Aki ezt az eredményt még mindig nem képes elismerni az feleslegesen nézi az a szerény véleményem.

Ma ez a csapat ismét bebizonyította hogy mekkora tartása van és hogy Rebrov micsoda kitűnő taktikával küldi fel őket a nemzetközi meccsekre.
Csoportkör és 5M euró ismét a zsebben, de egy biztos: magyar csapatnak ekkora esélye nem lesz bejutni a BL csoportkörbe a következő 10 évben mint most a Fradinak van. Mondanám hogy fel kell kötni a gatyát de ha ezt a teljesítményt képesek hozni (márpedig most már latszik hogy nagyjából igen) akkor 2 meccs alatt nem lehet akkora zavar hogy ne sikerülhessen. Életük 2 meccse jön, ezt szerintem sejtik.

Orosz lenyilatkozta hogy tavaly a párharc előtt azt mondta neki a zágrábi elnök hogy nem olyan jó bejutni a blbe mert csak bucira verik őket és árt a szurkolói morálnak meg a csapatszellemnek. Tessék, most már vidámkodhattok! 😜😁😂😂
davemayer
Ha 10 évig ennek nem lesz pozitív hozadéka és 1 szezonos csoda maradna az esetleges BL akkor semmit sem ér az egész. Lásd 95, és az utána következő pöcegödör.

Szóval ezek szerint van bevétel, lehetne vissza osztani a népnek is belőle 😊

több mint 3 éve
petey San Francisco 49ers Iowa State Cyclones 17 922 — Csodabogár
Remélem az ukrán útlevéllel
Rendelkezô orosz koma
Gyorsan elmegy innen, mert bosszantó, hogy elhiteti itt, hogy 5 milliárd elég és nem kell 50 milliárd az eredményhez.
Több milliárd, és kevesebb REBROV!
ozibozi
BLt nyernének akkor is ez menne 🤣🤣🤣
Aki ezt az eredményt még mindig nem képes elismerni az feleslegesen nézi az a szerény véleményem.

Ma ez a csapat ismét bebizonyította hogy mekkora tartása van és hogy Rebrov micsoda kitűnő taktikával küldi fel őket a nemzetközi meccsekre.
Csoportkör és 5M euró ismét a zsebben, de egy biztos: magyar csapatnak ekkora esélye nem lesz bejutni a BL csoportkörbe a következő 10 évben mint most a Fradinak van. Mondanám hogy fel kell kötni a gatyát de ha ezt a teljesítményt képesek hozni (márpedig most már latszik hogy nagyjából igen) akkor 2 meccs alatt nem lehet akkora zavar hogy ne sikerülhessen. Életük 2 meccse jön, ezt szerintem sejtik.

Orosz lenyilatkozta hogy tavaly a párharc előtt azt mondta neki a zágrábi elnök hogy nem olyan jó bejutni a blbe mert csak bucira verik őket és árt a szurkolói morálnak meg a csapatszellemnek. Tessék, most már vidámkodhattok! 😜😁😂😂
davemayer
ne szerénykedj, legyen 100 év.
még hiányolok egy "na hol vannak a károgókat" és tökélet poszt lenne


😀

több mint 3 éve
FLZOLI Denver Broncos 11 846 — farkas.l.zoltan@gmail.com
Az egymeccses párharc általában a gyengébb csapatnak kedvez, mert könnyebb 90 percet bekkelni mint 180-t. Nem ismerem a norvég csapatot de gondolom nem a támadó fociról híresek így dominalnia kéne az FTC-nek. Na azt nem látom igazából, hogy az echte kontrara kitalált játékosok mint Tokmac, Civic vagy Uzomi hogy fog érvényesulni. Isael meg annyira hitvanynak tűnik idén hogy nem tudja megbontani az ellent.

több mint 3 éve
davemayer Chicago Bears 14 335 — "Grammar maci"
Remélem az ukrán útlevéllel
Rendelkezô orosz koma
Gyorsan elmegy innen, mert bosszantó, hogy elhiteti itt, hogy 5 milliárd elég és nem kell 50 milliárd az eredményhez.
Több milliárd, és kevesebb REBROV!
ozibozi
BLt nyernének akkor is ez menne 🤣🤣🤣
Aki ezt az eredményt még mindig nem képes elismerni az feleslegesen nézi az a szerény véleményem.

Ma ez a csapat ismét bebizonyította hogy mekkora tartása van és hogy Rebrov micsoda kitűnő taktikával küldi fel őket a nemzetközi meccsekre.
Csoportkör és 5M euró ismét a zsebben, de egy biztos: magyar csapatnak ekkora esélye nem lesz bejutni a BL csoportkörbe a következő 10 évben mint most a Fradinak van. Mondanám hogy fel kell kötni a gatyát de ha ezt a teljesítményt képesek hozni (márpedig most már latszik hogy nagyjából igen) akkor 2 meccs alatt nem lehet akkora zavar hogy ne sikerülhessen. Életük 2 meccse jön, ezt szerintem sejtik.

Orosz lenyilatkozta hogy tavaly a párharc előtt azt mondta neki a zágrábi elnök hogy nem olyan jó bejutni a blbe mert csak bucira verik őket és árt a szurkolói morálnak meg a csapatszellemnek. Tessék, most már vidámkodhattok! 😜😁😂😂

BEARS BABY!

Sir Alex immortal
több mint 3 éve
NB2 New England Patriots 21 986 — nabege2@yahoo.com
enyhén lennék dühös, ha a Fradi a legkönnyebben csúszna el...
több mint 3 éve
csebi New York Giants Notre Dame Fighting Irish 21 042 — Lucas Scott
Akkor Molde. Peding qarabaqnal a csoringer kapus is belőtte ötödikként a büntetőt ...
most akkor halasztjuke vajon a Ráckeve meccset? Vidékre is utaznunk kellene meg stb.

Mi vagyunk a homok a gépezetben, a bot a küllők között, a tüske a köröm alatt. Mi vagyunk, akikbe beletörik a fog és a bicska, és beleszorul a fejsze is. Mi vagyunk az a Dávid, akit jobb, ha elkerül, a Góliát. A párttal, a néppel egy az utunk, a jelszavunk munka és béke.
több mint 3 éve
Zsellér van de Vrij Baltimore Ravens 12 774 — Слава Україні! Героям слава!
Molde lett, behuztak 6-5el a buntetoparbajt.

"Minél messzebb sodródik egy társadalom az igazságtól, annál jobban fogja gyűlölni azokat, akik kimondják azt." (George Orwell)

"A világ igazságtalan. Ha elfogadod ezt, cinkos lesz a neved, ha pedig megváltoztatnád, hóhér." (Sartre)

Never forget Bucha, Borodyanka, Hostomel, Irpen, Kramatorszk, Mariupol, Rubizne, Popasna, Kremenchuk, Sievierodonetsk, Chasov Yar, Vinnytsia, Mikolajiv, Olenivka, Chaplyny, Izjum, Zaporizzsja, Kijiv, Bakhmut, Pravdyne, Marinka, Kherson, Dnipro, Soledar, Avdijivka, Slovyansk, Uman, Nova Kakhovka, Kryvyi Rih, Odessa, Pervomajszkij,Lviv, Pokrovsk, Chernihiv, Kostyantynivka, Hroza, Harkiv, 2023.12.29., Odessa, Chernihiv
több mint 3 éve
csebi New York Giants Notre Dame Fighting Irish 21 042 — Lucas Scott
Még ami eszembe jutott h tavaly a pesti meccsen Livakovic bemutatott egy hatalmas bravúrt 0-0nal vagy 0-1nel, ma meg egyiket sem fogta meg, nagy védése nem volt viszont Dibusz nagyon stabil volt, bravurokkal.

Mi vagyunk a homok a gépezetben, a bot a küllők között, a tüske a köröm alatt. Mi vagyunk, akikbe beletörik a fog és a bicska, és beleszorul a fejsze is. Mi vagyunk az a Dávid, akit jobb, ha elkerül, a Góliát. A párttal, a néppel egy az utunk, a jelszavunk munka és béke.
több mint 3 éve
Heisman nádor Denver Broncos Oregon Ducks 22 711 — “Sha-la-la-la-la-la, Thiiiiii-baut Pinot!“
valaki nézi a Qarabag - Molde meccset? ez a két csapat olyan Djurgardens-erősségűnek tűnik nekem.
deyell
alapból szerintem mindketten egy szinten vannak a Fradival. A Molde kevésbé stabil európai szereplő a Rosenborg miatt, de a Qarabag elmúlt éveken rendre odaér. Viszont az eddigieknél nyilván könnyebek. Na persze ne kiabbáljuk el. 😊

NFL : Denver Broncos / NCAA : Oregon Ducks, BYU, Penn State, Iowa / Peyton Manning, Marcus Mariota
Soccer : Arsenal, Levante, Lazio, Millwall, Stuttgart
National Teams : HUN, ESP, Players : Håland, Vardy, Szoboszlai, Bardhi, Kroos, Ramsdale, Saka, Zaccagni
NBA : Mavericks [Doncic] / NHL : Ducks, Maple Leafs / MLB : Twins, Astros
F1 : Lewis Hamilton / MotoGP : Marc & Alex Marquez, Pedro Acosta (és igazából mindenki más) / NASCAR : #22 Joey Logano
Cycling : Pogacar, Meintjes, Valter, Quintana, Contador, Cras, Juan Ayuso
Darts : Nathan Aspinall, Chris Dobey, Gerwyn Price, Ricky Evans
UFC : Justin Gaethje, Cody Garbrandt, Nate Diaz, Brandon Moreno
Euroleague : Valencia Basket / Tennis : Federer, Alcaraz
több mint 3 éve
Kampman Green Bay Packers Wisconsin Badgers 25 420
 www.youtube.com/watch?v=LmFZZaJw7VA
Heisman Trophy
Tudom, hogy ez nekem szól, de igen, továbbra is Szaúd-Arábiának fogok szurkolni minden nemzetközi világversenyen, azon is, amire ki se jutnak.
több mint 3 éve
warr_b Washington Commanders 20 912 — Ő álla halála vérmosta fokán, Diadallal várta be végét.
azért megjegyezném, hogy a Vasas leszophat 😀
1-1 a Szolnok ellen
kristof
Szerencse, hogy mindig akad legalább egy retardált zöld majom, aki ilyenkor is a lényeggel foglalkozik 😊
warr_b
sorry, valóban nem voltam egyértelmű, sportfogadás miatt bukom rajtuk folyamatosan 😀

a zöld majom megtisztelő, kevesen utálják nálam jobban a Fradit, mert csak a DIÓSGYŐR!!
kristof
Jah, oké, akkor részemről is sorry 😀

De baszki, tényleg képes voltál Vasas W-re fogadni? 😀
Én pont 1-1-et tippeltem... 😕


Hail to the Redskins! - Ad augusta per angusta
több mint 3 éve
Kenny Atlanta Falcons 9 324 — Omar's Coming Yo!
valaki nézi a Qarabag - Molde meccset? ez a két csapat olyan Djurgardens-erősségűnek tűnik nekem.
deyell
Én nézem, bármelyik jön ők lesznek a legverhetőbbek az eddigiek közül, ezért lesz sokkal nehezebb.

több mint 3 éve
deyell Las Vegas Raiders 10 520
valaki nézi a Qarabag - Molde meccset? ez a két csapat olyan Djurgardens-erősségűnek tűnik nekem.

choose life
több mint 3 éve
Heisman nádor Denver Broncos Oregon Ducks 22 711 — “Sha-la-la-la-la-la, Thiiiiii-baut Pinot!“

NFL : Denver Broncos / NCAA : Oregon Ducks, BYU, Penn State, Iowa / Peyton Manning, Marcus Mariota
Soccer : Arsenal, Levante, Lazio, Millwall, Stuttgart
National Teams : HUN, ESP, Players : Håland, Vardy, Szoboszlai, Bardhi, Kroos, Ramsdale, Saka, Zaccagni
NBA : Mavericks [Doncic] / NHL : Ducks, Maple Leafs / MLB : Twins, Astros
F1 : Lewis Hamilton / MotoGP : Marc & Alex Marquez, Pedro Acosta (és igazából mindenki más) / NASCAR : #22 Joey Logano
Cycling : Pogacar, Meintjes, Valter, Quintana, Contador, Cras, Juan Ayuso
Darts : Nathan Aspinall, Chris Dobey, Gerwyn Price, Ricky Evans
UFC : Justin Gaethje, Cody Garbrandt, Nate Diaz, Brandon Moreno
Euroleague : Valencia Basket / Tennis : Federer, Alcaraz
több mint 3 éve
Kenny Atlanta Falcons 9 324 — Omar's Coming Yo!
Rebrov nem izgulja túl tudja, hogy szombaton Ráckeve.

több mint 3 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 35 710 — Scream and scout
Ez szép volt, respect. Rebrov csodálom, hogy még itt van...
somoskovig
Még egyszer mondom, szinte biztos vagyok benne, hogy a legjobb külföldi edző aki valaha dolgozott itthon.
Kenny


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 3 éve
ozibozi New York Giants 15 436
Remélem az ukrán útlevéllel
Rendelkezô orosz koma
Gyorsan elmegy innen, mert bosszantó, hogy elhiteti itt, hogy 5 milliárd elég és nem kell 50 milliárd az eredményhez.
Több milliárd, és kevesebb REBROV!
több mint 3 éve
Heisman nádor Denver Broncos Oregon Ducks 22 711 — “Sha-la-la-la-la-la, Thiiiiii-baut Pinot!“
A Salzburgon kívül a 2 legerősebb csapatot vertük ki 😊

NFL : Denver Broncos / NCAA : Oregon Ducks, BYU, Penn State, Iowa / Peyton Manning, Marcus Mariota
Soccer : Arsenal, Levante, Lazio, Millwall, Stuttgart
National Teams : HUN, ESP, Players : Håland, Vardy, Szoboszlai, Bardhi, Kroos, Ramsdale, Saka, Zaccagni
NBA : Mavericks [Doncic] / NHL : Ducks, Maple Leafs / MLB : Twins, Astros
F1 : Lewis Hamilton / MotoGP : Marc & Alex Marquez, Pedro Acosta (és igazából mindenki más) / NASCAR : #22 Joey Logano
Cycling : Pogacar, Meintjes, Valter, Quintana, Contador, Cras, Juan Ayuso
Darts : Nathan Aspinall, Chris Dobey, Gerwyn Price, Ricky Evans
UFC : Justin Gaethje, Cody Garbrandt, Nate Diaz, Brandon Moreno
Euroleague : Valencia Basket / Tennis : Federer, Alcaraz
több mint 3 éve
Klaci79 Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 21 314
azt is észre lehet venni hogy a Celtic ellen a seggükön vették a srácok a levegőt a 70. perctől és az a meccs szerencsés is volt a fradinak

Ez viszont, simán partiban voltunk velük

ezek után egy norvég, azeri bajnok csak nem fog ki
Adirotor
Gondolom a Celtic is így indult neki: egy magyar bajnokon csak nem akadunk fenn 😂
Klaci79
igazából én a haverokkal is elverhetem a reált, ez benne a szép
akkor fogalmazok úgy, hogy: BL csoportkörös lesz a Ferencváros

remélem igy jobban tetszik😀
Adirotor
Rajtam nem múlik! Én nem lövök gólt nekik sem, meg ellenük sem. Csak nem lebecsülni senkit, azt mi nem tehetjük meg
több mint 3 éve
peach Atlanta Falcons 14 264 — a new hope (again)
Ez szép volt, respect. Rebrov csodálom, hogy még itt van...
somoskovig
Még egyszer mondom, szinte biztos vagyok benne, hogy a legjobb külföldi edző aki valaha dolgozott itthon.
Kenny
Top3 sousa és hank ten cate mellett inkább



...nem , nem tündérke. A kívánság az kívánság. Térdelj csak le szépen...
több mint 3 éve
Kenny Atlanta Falcons 9 324 — Omar's Coming Yo!
Ebben a Zágrábban nem volt meg a gyilkos ösztön. Tavaly sem volt ezer helyzetük de könyörtelenül kihasználták őket plusz a második meccsre úgy jöttek ki itt Pesten h nem lehet kérdés és eldöntik. Ma meg iksz után nem vittek be egyből egy gólt sőt a szünet után inkább mi kezdtünk irányítani.
Orosz Pál unlocked Golden skin for reaching csoportkör twice in a row.
csebi
CSOPORTKÖR PALI!!!!

több mint 3 éve
Adirotor Miami Dolphins Notre Dame Fighting Irish 3 944 — AFC: Miami NFC: Rams ; gurulós: Everton
azt is észre lehet venni hogy a Celtic ellen a seggükön vették a srácok a levegőt a 70. perctől és az a meccs szerencsés is volt a fradinak

Ez viszont, simán partiban voltunk velük

ezek után egy norvég, azeri bajnok csak nem fog ki
Adirotor
Gondolom a Celtic is így indult neki: egy magyar bajnokon csak nem akadunk fenn 😂
Klaci79
igazából én a haverokkal is elverhetem a reált, ez benne a szép
akkor fogalmazok úgy, hogy: BL csoportkörös lesz a Ferencváros

remélem igy jobban tetszik😀
több mint 3 éve
Törölt felhasználó
azért megjegyezném, hogy a Vasas leszophat 😀
1-1 a Szolnok ellen
kristof
Szerencse, hogy mindig akad legalább egy retardált zöld majom, aki ilyenkor is a lényeggel foglalkozik 😊
warr_b
sorry, valóban nem voltam egyértelmű, sportfogadás miatt bukom rajtuk folyamatosan 😀

a zöld majom megtisztelő, kevesen utálják nálam jobban a Fradit, mert csak a DIÓSGYŐR!!
több mint 3 éve
csebi New York Giants Notre Dame Fighting Irish 21 042 — Lucas Scott
Ebben a Zágrábban nem volt meg a gyilkos ösztön. Tavaly sem volt ezer helyzetük de könyörtelenül kihasználták őket plusz a második meccsre úgy jöttek ki itt Pesten h nem lehet kérdés és eldöntik. Ma meg iksz után nem vittek be egyből egy gólt sőt a szünet után inkább mi kezdtünk irányítani.
Orosz Pál unlocked Golden skin for reaching csoportkör twice in a row.

Mi vagyunk a homok a gépezetben, a bot a küllők között, a tüske a köröm alatt. Mi vagyunk, akikbe beletörik a fog és a bicska, és beleszorul a fejsze is. Mi vagyunk az a Dávid, akit jobb, ha elkerül, a Góliát. A párttal, a néppel egy az utunk, a jelszavunk munka és béke.
több mint 3 éve
YoungZeeZee 7 940
Azert az alban gyerek profin eltette.
Testcsel a kapus balra leul....magyar jatekostol nem nagyon latunk ilyet.