Soccer

41 feliratkozó

10 hónapja
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 35 710 — Scream and scout
bowl.hu-s Premier League tipper.io csoport:
 tipper.io/hu/bowl-hu-pl-lmakkdqw?join=8fges7u7n40ht4u6

Mehetne ugyan ez a lista egy google doksiba, aminek a linkje (meg a top10 igazolas mondjuk) van megosztva a pinned kommentben.

Borbinho
Ehune:
 docs.google.com/document/d/1MXhc8a9DSUHrc6hP1dC_XZG-6cPsoBFF1ao5ySs27aU/edit?usp=sharing

Szerkesztette: Löfli
több mint 3 éve
davemayer Chicago Bears 14 335 — "Grammar maci"
játék van, gól megint nincs. ki kéne találni már valamit a bunkerfoci ellen. évek óta ez megy, Nikolics, Carillo, Márton...
Budafok, Puskás nekiállt focizni, kaptak is gombócokat.
petey
Talent hiány, kovács zoli says hello 😊
peach
Pedig pénzügyileg 2-3 éve ott tartottak ahol most a Fradi fog. Érdekes hogy ebbe Kovács nem bukott még bele.
Petrjak is amikor elment nem örültem neki de kijelenthető hogy sikerült nála is jobb játékosokat hozni helyette - és ő a vidi legjobbja.

BEARS BABY!

Sir Alex immortal
több mint 3 éve
Bálesz Indianapolis Colts Texas Longhorns 2 654 — Illegális gyakorló
Szerintem sutyerák nyilatkozat de tök mindegy igazából. Az én lelki világom nem borítja ez fel.

Azért elég jól állnak a norvégok ezzel az Odegard, Tokmac, Haaland trioval a támadósorban. Ezek mellé kb csak verőemberek kellenek és mehet a kontrajáték
FLZOLI
Tokmac nem norvég válogatott
davemayer
Még. 😊

több mint 3 éve
peach Atlanta Falcons 14 264 — a new hope (again)
játék van, gól megint nincs. ki kéne találni már valamit a bunkerfoci ellen. évek óta ez megy, Nikolics, Carillo, Márton...
Budafok, Puskás nekiállt focizni, kaptak is gombócokat.
petey
Talent hiány, kovács zoli says hello 😊



...nem , nem tündérke. A kívánság az kívánság. Térdelj csak le szépen...
több mint 3 éve
petey San Francisco 49ers Iowa State Cyclones 17 922 — Csodabogár
játék van, gól megint nincs. ki kéne találni már valamit a bunkerfoci ellen. évek óta ez megy, Nikolics, Carillo, Márton...
Budafok, Puskás nekiállt focizni, kaptak is gombócokat.

több mint 3 éve
YoungZeeZee 7 940
Jó ez a vidi meccs, a háttérben a területi amatőr kispályás megy vagy mi? 😀
peach
itt tolta a fradi is tavaly 😀
több mint 3 éve
peach Atlanta Falcons 14 264 — a new hope (again)
Jó ez a vidi meccs, a háttérben a területi amatőr kispályás megy vagy mi? 😀



...nem , nem tündérke. A kívánság az kívánság. Térdelj csak le szépen...
több mint 3 éve
Heisman nádor Denver Broncos Oregon Ducks 22 717 — “Sha-la-la-la-la-la, Thiiiiii-baut Pinot!“
Vidi már röhögne rúghatott volna kettőt 😀
Petryak azért most majdnem összehozott egy büntetőt legalább

Szerkesztette: Heisman nádor

NFL : Denver Broncos / NCAA : Oregon Ducks, BYU, Penn State, Iowa / Peyton Manning, Marcus Mariota
Soccer : Arsenal, Levante, Lazio, Millwall, Stuttgart
National Teams : HUN, ESP, Players : Håland, Vardy, Szoboszlai, Bardhi, Kroos, Ramsdale, Saka, Zaccagni
NBA : Mavericks [Doncic] / NHL : Ducks, Maple Leafs / MLB : Twins, Astros
F1 : Lewis Hamilton / MotoGP : Marc & Alex Marquez, Pedro Acosta (és igazából mindenki más) / NASCAR : #22 Joey Logano
Cycling : Pogacar, Meintjes, Valter, Quintana, Contador, Cras, Juan Ayuso
Darts : Nathan Aspinall, Chris Dobey, Gerwyn Price, Ricky Evans
UFC : Justin Gaethje, Cody Garbrandt, Nate Diaz, Brandon Moreno
Euroleague : Valencia Basket / Tennis : Federer, Alcaraz
több mint 3 éve
davemayer Chicago Bears 14 335 — "Grammar maci"
 www.facebook.com/troll0foci/photos/a.398396820226934/3417328128333773/

ezt kajak tényleg benyögte Boli?
fúb+
petey
Mondjuk megnézném azt az idézetet pontosan.
Nem tűnik Boli ennyire nagypofájúnak egyáltalán.
Kenny
Nem akarok lekezelő lenni, de összeroppantjuk őket. Játszottam Norvégiában, ismerem a Moldét, hogy kikkel találkozunk majd. Kiütöttük a Celticet és a Dinamo Zágrábot, nincs okunk tartani a Moldétől. Ismerem jó néhány játékosukat, tudom hogy játszanak. Mindkét csapat szereti birtokolni a labdát, de mi jobbak vagyunk. Tudom, hogy minket akartak kapni a norvég klubnál. Úgyhogy most majd a lehető legkellemetlenebbé tesszük a találkozást.

– Franck Boli

Van valami különleges ebben a csapatban. Van bennünk valami, amitől mindig vissza tudunk jönni a harcba. Ezért érdemeljük meg, hogy ide jutottunk. Mindig megtaláljuk a győzelem módját. Teljesen kimerültem a meccsen, de izgalmas volt a Molde találkozójának végjátéka, a csapatbuszon néztük. Nagyon tisztelem a klubot és a játékosait. Ebben az évben a Bodo/Glimt egész más szinten focizik, de az elmúlt években általában a Molde játszotta a legjobb focit a norvég bajnokságban. Ha esetleg a Molde menne tovább, öröm lenne az ürömben, hogy egy norvég csapat bejut a BL-be.

– Tokmac Nguen
davemayer
bocs de ez így is eléggé arc 😊
petey
Lehet hogy arc, de nem mondja hogy a Molde a leggyengébb ellenfél és hogy ez álomsorsolás.
Annyit mondd hogy ismeri őket és tudja hogy lehet megverni őket. Megvertek 2 sokkal magasabban jegyzett csapatot, nekem az lenne a fura ha ezek után még mindig álszerény lenne. Tisztában van a 2 csapat képességeivel és azt mondja megverjük őket, ennyi.

Szerkesztette: davemayer

BEARS BABY!

Sir Alex immortal
több mint 3 éve
davemayer Chicago Bears 14 335 — "Grammar maci"
Szerintem sutyerák nyilatkozat de tök mindegy igazából. Az én lelki világom nem borítja ez fel.

Azért elég jól állnak a norvégok ezzel az Odegard, Tokmac, Haaland trioval a támadósorban. Ezek mellé kb csak verőemberek kellenek és mehet a kontrajáték
FLZOLI
Tokmac nem norvég válogatott

BEARS BABY!

Sir Alex immortal
több mint 3 éve
peach Atlanta Falcons 14 264 — a new hope (again)
 www.facebook.com/troll0foci/photos/a.398396820226934/3417328128333773/

ezt kajak tényleg benyögte Boli?
fúb+
petey
Mondjuk megnézném azt az idézetet pontosan.
Nem tűnik Boli ennyire nagypofájúnak egyáltalán.
Kenny
Nem akarok lekezelő lenni, de összeroppantjuk őket. Játszottam Norvégiában, ismerem a Moldét, hogy kikkel találkozunk majd. Kiütöttük a Celticet és a Dinamo Zágrábot, nincs okunk tartani a Moldétől. Ismerem jó néhány játékosukat, tudom hogy játszanak. Mindkét csapat szereti birtokolni a labdát, de mi jobbak vagyunk. Tudom, hogy minket akartak kapni a norvég klubnál. Úgyhogy most majd a lehető legkellemetlenebbé tesszük a találkozást.

– Franck Boli

Van valami különleges ebben a csapatban. Van bennünk valami, amitől mindig vissza tudunk jönni a harcba. Ezért érdemeljük meg, hogy ide jutottunk. Mindig megtaláljuk a győzelem módját. Teljesen kimerültem a meccsen, de izgalmas volt a Molde találkozójának végjátéka, a csapatbuszon néztük. Nagyon tisztelem a klubot és a játékosait. Ebben az évben a Bodo/Glimt egész más szinten focizik, de az elmúlt években általában a Molde játszotta a legjobb focit a norvég bajnokságban. Ha esetleg a Molde menne tovább, öröm lenne az ürömben, hogy egy norvég csapat bejut a BL-be.

– Tokmac Nguen
davemayer
bocs de ez így is eléggé arc 😊
petey
Még mindig jobb mint szerényen kiesni máltán 😄 (reméljük nem)



...nem , nem tündérke. A kívánság az kívánság. Térdelj csak le szépen...
több mint 3 éve
petey San Francisco 49ers Iowa State Cyclones 17 922 — Csodabogár
 www.facebook.com/troll0foci/photos/a.398396820226934/3417328128333773/

ezt kajak tényleg benyögte Boli?
fúb+
petey
Mondjuk megnézném azt az idézetet pontosan.
Nem tűnik Boli ennyire nagypofájúnak egyáltalán.
Kenny
Nem akarok lekezelő lenni, de összeroppantjuk őket. Játszottam Norvégiában, ismerem a Moldét, hogy kikkel találkozunk majd. Kiütöttük a Celticet és a Dinamo Zágrábot, nincs okunk tartani a Moldétől. Ismerem jó néhány játékosukat, tudom hogy játszanak. Mindkét csapat szereti birtokolni a labdát, de mi jobbak vagyunk. Tudom, hogy minket akartak kapni a norvég klubnál. Úgyhogy most majd a lehető legkellemetlenebbé tesszük a találkozást.

– Franck Boli

Van valami különleges ebben a csapatban. Van bennünk valami, amitől mindig vissza tudunk jönni a harcba. Ezért érdemeljük meg, hogy ide jutottunk. Mindig megtaláljuk a győzelem módját. Teljesen kimerültem a meccsen, de izgalmas volt a Molde találkozójának végjátéka, a csapatbuszon néztük. Nagyon tisztelem a klubot és a játékosait. Ebben az évben a Bodo/Glimt egész más szinten focizik, de az elmúlt években általában a Molde játszotta a legjobb focit a norvég bajnokságban. Ha esetleg a Molde menne tovább, öröm lenne az ürömben, hogy egy norvég csapat bejut a BL-be.

– Tokmac Nguen
davemayer
bocs de ez így is eléggé arc 😊

több mint 3 éve
FLZOLI Denver Broncos 11 846 — farkas.l.zoltan@gmail.com
Szerintem sutyerák nyilatkozat de tök mindegy igazából. Az én lelki világom nem borítja ez fel.

Azért elég jól állnak a norvégok ezzel az Odegard, Tokmac, Haaland trioval a támadósorban. Ezek mellé kb csak verőemberek kellenek és mehet a kontrajáték

több mint 3 éve
davemayer Chicago Bears 14 335 — "Grammar maci"
 www.facebook.com/troll0foci/photos/a.398396820226934/3417328128333773/

ezt kajak tényleg benyögte Boli?
fúb+
petey
Mondjuk megnézném azt az idézetet pontosan.
Nem tűnik Boli ennyire nagypofájúnak egyáltalán.
Kenny
Nem akarok lekezelő lenni, de összeroppantjuk őket. Játszottam Norvégiában, ismerem a Moldét, hogy kikkel találkozunk majd. Kiütöttük a Celticet és a Dinamo Zágrábot, nincs okunk tartani a Moldétől. Ismerem jó néhány játékosukat, tudom hogy játszanak. Mindkét csapat szereti birtokolni a labdát, de mi jobbak vagyunk. Tudom, hogy minket akartak kapni a norvég klubnál. Úgyhogy most majd a lehető legkellemetlenebbé tesszük a találkozást.

– Franck Boli

Van valami különleges ebben a csapatban. Van bennünk valami, amitől mindig vissza tudunk jönni a harcba. Ezért érdemeljük meg, hogy ide jutottunk. Mindig megtaláljuk a győzelem módját. Teljesen kimerültem a meccsen, de izgalmas volt a Molde találkozójának végjátéka, a csapatbuszon néztük. Nagyon tisztelem a klubot és a játékosait. Ebben az évben a Bodo/Glimt egész más szinten focizik, de az elmúlt években általában a Molde játszotta a legjobb focit a norvég bajnokságban. Ha esetleg a Molde menne tovább, öröm lenne az ürömben, hogy egy norvég csapat bejut a BL-be.

– Tokmac Nguen

BEARS BABY!

Sir Alex immortal
több mint 3 éve
Kenny Atlanta Falcons 9 324 — Omar's Coming Yo!
 www.facebook.com/troll0foci/photos/a.398396820226934/3417328128333773/

ezt kajak tényleg benyögte Boli?
fúb+
petey
Mondjuk megnézném azt az idézetet pontosan.
Nem tűnik Boli ennyire nagypofájúnak egyáltalán.

több mint 3 éve
davemayer Chicago Bears 14 335 — "Grammar maci"
Respekt a fradinak es nagy makuk van ezzel az egy meccses parharcokkal.
A svedek sztem nem lettek volna akadaly a celtic mar kerdeses illetve a zagrab is.
Egy meccsen meg lehet lepni mindenkit es tudatlatt akar meg mindig leneztek a fradit ( celtic, zagrab). Ez semmit nem vesz el a fradi erdemeibol. ez a kiiras ezt kell megugrani es a fradi meg is teszi.
HAJRA
ha bl-be jut tutti ket jo csapat jon pestre, ha el akkor jo lenne egy tavalyihoz jobban hasonlito csoport, mert iden tovabb tudnanak jutni.
remelem nezokkel lesz az egesz.
ZoliMP
Számomra lehetetlen hogy nézők előtt legyen. Unokatesóm anno kijelentette hogy amikor az új stadionban a fradinak újra felcsendül a bl himnusz ő tuti ott akar majd lenni. A playoff körben már lesz bl himnusz, de nem leszünk ott... kurvakovidgeci

BEARS BABY!

Sir Alex immortal
több mint 3 éve
davemayer Chicago Bears 14 335 — "Grammar maci"
 www.facebook.com/troll0foci/photos/a.398396820226934/3417328128333773/

ezt kajak tényleg benyögte Boli?
fúb+
petey
El is mondta miért. Kicsit azt lehet érezni hogy törleszteni valójuk van neki meg Tokmacnak a norvégok felé. Ha elolvasod az egészet rájössz hogy ezek a mondatok nem lenézőek hanem az extra motivációról szólnak.

Szerkesztette: davemayer

BEARS BABY!

Sir Alex immortal
több mint 3 éve
YoungZeeZee 7 940
Respekt a fradinak es nagy makuk van ezzel az egy meccses parharcokkal.
A svedek sztem nem lettek volna akadaly a celtic mar kerdeses illetve a zagrab is.
Egy meccsen meg lehet lepni mindenkit es tudatlatt akar meg mindig leneztek a fradit ( celtic, zagrab). Ez semmit nem vesz el a fradi erdemeibol. ez a kiiras ezt kell megugrani es a fradi meg is teszi.
HAJRA
ha bl-be jut tutti ket jo csapat jon pestre, ha el akkor jo lenne egy tavalyihoz jobban hasonlito csoport, mert iden tovabb tudnanak jutni.
remelem nezokkel lesz az egesz.

Szerkesztette: YoungZeeZee
több mint 3 éve
slowmotion Dallas Cowboys 22 772 — Cowboys fan
Na jön Thiago Alcântara, 30 millió euróért, 4 évre. 🙏
Mikey
végre. azért picit féltem, hogy MUval utolsó napon elkezdtek egy licitháborút, hogy ki tud minél kevesebbet ajánlani. kell a pénz, mert elől vékonyak vagyunk lényegében egy cserénk van: Coman, Lewa helyére meg Zirkzee.
bár azt nem tudom, hogy épp nektek miért kell Thiago, így is bivaly középpályátok van, de vmivel bővülni fog a taktikátok, hogy középen is lesz egy ember, aki fazont és tempót ad a csapatnak.
csebi
Wijnaldum jó eséllyel menni fog, legkésőbb jövőre (free agent lesz), és Milner is már 35 lesz januárban.
Mikey
valamint Keita általában, Ox mindig üveg
több mint 3 éve
Jan Pittsburgh Steelers 4 935 — Steelers fan
Remélem az ukrán útlevéllel
Rendelkezô orosz koma
Gyorsan elmegy innen, mert bosszantó, hogy elhiteti itt, hogy 5 milliárd elég és nem kell 50 milliárd az eredményhez.
Több milliárd, és kevesebb REBROV!
ozibozi
BLt nyernének akkor is ez menne 🤣🤣🤣
Aki ezt az eredményt még mindig nem képes elismerni az feleslegesen nézi az a szerény véleményem.

Ma ez a csapat ismét bebizonyította hogy mekkora tartása van és hogy Rebrov micsoda kitűnő taktikával küldi fel őket a nemzetközi meccsekre.
Csoportkör és 5M euró ismét a zsebben, de egy biztos: magyar csapatnak ekkora esélye nem lesz bejutni a BL csoportkörbe a következő 10 évben mint most a Fradinak van. Mondanám hogy fel kell kötni a gatyát de ha ezt a teljesítményt képesek hozni (márpedig most már latszik hogy nagyjából igen) akkor 2 meccs alatt nem lehet akkora zavar hogy ne sikerülhessen. Életük 2 meccse jön, ezt szerintem sejtik.

Orosz lenyilatkozta hogy tavaly a párharc előtt azt mondta neki a zágrábi elnök hogy nem olyan jó bejutni a blbe mert csak bucira verik őket és árt a szurkolói morálnak meg a csapatszellemnek. Tessék, most már vidámkodhattok! 😜😁😂😂
davemayer
ne szerénykedj, legyen 100 év.
még hiányolok egy "na hol vannak a károgókat" és tökélet poszt lenne


😀
petey
Na hol vannak a károgók

ahhhhhh, már annyira le akartam írni, olyan jó érzés
Adirotor
Nincs min károgni, örüljünk együtt a IX. kerületi migránsválogatott sikerének.

(ha már a kormánymédia megalkotta ezt a szép kifejezést 😀)
több mint 3 éve
petey San Francisco 49ers Iowa State Cyclones 17 922 — Csodabogár
 www.facebook.com/troll0foci/photos/a.398396820226934/3417328128333773/

ezt kajak tényleg benyögte Boli?
fúb+

több mint 3 éve
Mikey Cincinnati Bengals 17 608
Na jön Thiago Alcântara, 30 millió euróért, 4 évre. 🙏
Mikey
végre. azért picit féltem, hogy MUval utolsó napon elkezdtek egy licitháborút, hogy ki tud minél kevesebbet ajánlani. kell a pénz, mert elől vékonyak vagyunk lényegében egy cserénk van: Coman, Lewa helyére meg Zirkzee.
bár azt nem tudom, hogy épp nektek miért kell Thiago, így is bivaly középpályátok van, de vmivel bővülni fog a taktikátok, hogy középen is lesz egy ember, aki fazont és tempót ad a csapatnak.
csebi
Wijnaldum jó eséllyel menni fog, legkésőbb jövőre (free agent lesz), és Milner is már 35 lesz januárban.
Mikey
én is épp GiGi-t akartam írni hogy megy
amúgy hátha CuJo beválik és akkor jók leszünk
mondjuk még Keita adós a jó játékkal, de hátha idén
Negritis
Jones és Keïta is q jó lesz, de kell a rotációba Thiago.
több mint 3 éve
FLZOLI Denver Broncos 11 846 — farkas.l.zoltan@gmail.com
Bála --> Spurs

Na hátha megmenti a karrierjét. A Spursben kb egyből húzóember lehet, talán motivációja is több lesz.
Borbinho
Gondolom Lucas Moura így megy is a padra.
FLZOLI
Arra az évi 25-30 meccsre így is jó lesz. Főleg hogy sérülékeny mindkettő. Szerintem ezzel picit flexibilisebbek is lesznek, akár 3 védős rendszert is játszhatnak ahol Bale mehetne bal futóba. Elég sokoldalú a középpályás soruk (Ndombele, Lo Celso, Sissoko, Alli, Sessegnon, Winks), lehet őket úgy variálni hogy Son/Moura/Bale trió is pályán legyen (pl 4231, Ndombele meg Sissoko védekező kp-ban, a támadó trió meg Kane mögött).

Egy biztos, én min. 1 csatárt még igazolnék a helyükben, mert Kane mögött továbbra sincs kb senki.
Borbinho
Jovic vagy Mariano, ha már úgyis Madridban vannak.

Hihetetlen azért milyen munkáscsapat lett ez a Spurs. Ez a kp amit felsoroltál....
FLZOLI
Mou... félek télen elviszik helyette Rebrovot.
davemayer
Áh ahoz nem ártana neki még egy lépcső.
De igen jó eséllyel ha idén meglesz a BL és valamelyik TOP bajnokságos csapat megkínálja egy szerződéssel (mondjuk Napoli, Fiorentina, Roma vagy esetleg Valencia) nem nagyon fog itt maradni.

több mint 3 éve
warr_b Washington Commanders 20 913 — Ő álla halála vérmosta fokán, Diadallal várta be végét.
Jeeeeeeeeeeeeeeeeeee, remélem itt végre valóban visszanyeri az életkedvét, és nem játszva primadonnát tudja újra hozni a mit tud. Hátha Mouval sem rúgják össze a port 😛
dande
Jóhogy, arrafelé sokkal több a golfpálya.


Hail to the Redskins! - Ad augusta per angusta
több mint 3 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 553 — Így remélem megfelelek nektek.....
Jeeeeeeeeeeeeeeeeeee, remélem itt végre valóban visszanyeri az életkedvét, és nem játszva primadonnát tudja újra hozni a mit tud. Hátha Mouval sem rúgják össze a port 😛
több mint 3 éve
davemayer Chicago Bears 14 335 — "Grammar maci"
Bála --> Spurs

Na hátha megmenti a karrierjét. A Spursben kb egyből húzóember lehet, talán motivációja is több lesz.
Borbinho
Gondolom Lucas Moura így megy is a padra.
FLZOLI
Arra az évi 25-30 meccsre így is jó lesz. Főleg hogy sérülékeny mindkettő. Szerintem ezzel picit flexibilisebbek is lesznek, akár 3 védős rendszert is játszhatnak ahol Bale mehetne bal futóba. Elég sokoldalú a középpályás soruk (Ndombele, Lo Celso, Sissoko, Alli, Sessegnon, Winks), lehet őket úgy variálni hogy Son/Moura/Bale trió is pályán legyen (pl 4231, Ndombele meg Sissoko védekező kp-ban, a támadó trió meg Kane mögött).

Egy biztos, én min. 1 csatárt még igazolnék a helyükben, mert Kane mögött továbbra sincs kb senki.
Borbinho
Jovic vagy Mariano, ha már úgyis Madridban vannak.

Hihetetlen azért milyen munkáscsapat lett ez a Spurs. Ez a kp amit felsoroltál....
FLZOLI
Mou... félek télen elviszik helyette Rebrovot.

BEARS BABY!

Sir Alex immortal