Soccer

41 feliratkozó

9 hónapja
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 35 679 — tracker ember
bowl.hu-s Premier League tipper.io csoport:
 tipper.io/hu/bowl-hu-pl-lmakkdqw?join=8fges7u7n40ht4u6

Mehetne ugyan ez a lista egy google doksiba, aminek a linkje (meg a top10 igazolas mondjuk) van megosztva a pinned kommentben.

Borbinho
Ehune:
 docs.google.com/document/d/1MXhc8a9DSUHrc6hP1dC_XZG-6cPsoBFF1ao5ySs27aU/edit?usp=sharing

Szerkesztette: Löfli
több mint 3 éve
Kampman Green Bay Packers Wisconsin Badgers 25 320
A csaladdal voltunk allatkertben ma, meg etteremben, a stadion mellett. Fel fullel vegig hallottam kb mi megy.
A vege nyilvan kicsit fajo ez a golvonalon lepattano labda, stb, de mar evek ota nem kovetem erdemben az egeszet es igy annyira nyilvan nem is veszem a szivemre. Pont a lefujaskor tudtunk kocsival lelepni, orulok hogy ezt a reszet megusztuk. A pofon meg szerintem jokor jon, lehet 1 ev utan visszajutni.
A csurhe meg mindenhol az, minositeni sem tudom oket. Nem er ez az egesz annyit. 😊
Vrij6
Sokkal könnyebb az NB1-ben bentmaradni, mint az NB2-ből feljutni. Szerintem a Loki nem olyan lesz, mint az utóbbi évek MTK-ja.
több mint 3 éve
Zsellér van de Vrij Baltimore Ravens 12 756 — Слава Україні! Героям слава!
A csaladdal voltunk allatkertben ma, meg etteremben, a stadion mellett. Fel fullel vegig hallottam kb mi megy.
A vege nyilvan kicsit fajo ez a golvonalon lepattano labda, stb, de mar evek ota nem kovetem erdemben az egeszet es igy annyira nyilvan nem is veszem a szivemre. Pont a lefujaskor tudtunk kocsival lelepni, orulok hogy ezt a reszet megusztuk. A pofon meg szerintem jokor jon, lehet 1 ev utan visszajutni.
A csurhe meg mindenhol az, minositeni sem tudom oket. Nem er ez az egesz annyit. 😊

"Minél messzebb sodródik egy társadalom az igazságtól, annál jobban fogja gyűlölni azokat, akik kimondják azt." (George Orwell)

"A világ igazságtalan. Ha elfogadod ezt, cinkos lesz a neved, ha pedig megváltoztatnád, hóhér." (Sartre)

Never forget Bucha, Borodyanka, Hostomel, Irpen, Kramatorszk, Mariupol, Rubizne, Popasna, Kremenchuk, Sievierodonetsk, Chasov Yar, Vinnytsia, Mikolajiv, Olenivka, Chaplyny, Izjum, Zaporizzsja, Kijiv, Bakhmut, Pravdyne, Marinka, Kherson, Dnipro, Soledar, Avdijivka, Slovyansk, Uman, Nova Kakhovka, Kryvyi Rih, Odessa, Pervomajszkij,Lviv, Pokrovsk, Chernihiv, Kostyantynivka, Hroza, Harkiv, 2023.12.29., Odessa, Chernihiv
több mint 3 éve
nagylaza, főpohárnok Green Bay Packers 12 979 — beers & Packers
Elnök úr továbbra is felszedeti a szemetet.
csipkelli
Ahogy ül és azzal a vigyorral az arcán hallgatja az alákérdezést, abban van valami leírhatatlan 😊
Kampman
Csak most "kapcsolódtam be". Mi vót?
több mint 3 éve
YoungZeeZee 7 922
Knezy beszolt az ujpestnek
több mint 3 éve
csipkelli 3 266
Jenővel teljes a felszopóbrigád.
több mint 3 éve
NB2 New England Patriots 21 929 — nabege2@yahoo.com
inkább levettem a hangot...
több mint 3 éve
bcsarli, Udvari Főkóstoló Pittsburgh Steelers 8 314 — A Heinz Field-en soha sem járt, hozzá nem értő lelkes amatőr
Elnök úr továbbra is felszedeti a szemetet.
csipkelli
Ahogy ül és azzal a vigyorral az arcán hallgatja az alákérdezést, abban van valami leírhatatlan 😊
Kampman
A szabadkőműves 😊

Szerkesztette: bcsarli, Udvari Főkóstoló

több mint 3 éve
Kampman Green Bay Packers Wisconsin Badgers 25 320
Elnök úr továbbra is felszedeti a szemetet.
csipkelli
Ahogy ül és azzal a vigyorral az arcán hallgatja az alákérdezést, abban van valami leírhatatlan 😊
több mint 3 éve
Mikey Cincinnati Bengals 17 555
Na, Debrecenben is mennyivel jobb lett a foci az új stadionnal.
több mint 3 éve
csipkelli 3 266
Elnök úr továbbra is felszedeti a szemetet.
több mint 3 éve
shawnka Buffalo Bills Washington Huskies 15 111 — Tyrone Creek
Igazából már szerdán ki kellett volna essen a Debrecen, ehhez képest egész sokáig húzták.

Vicc, hogy a 12 élvonalbeli csapatból lesz felcsút, Mezőkövesd, Paks, Kisvárda, Budafok.
gabokocka
több mint 3 éve
Kampman Green Bay Packers Wisconsin Badgers 25 320
Lehet, hogy a Paks a mennyei egyik legkevésbé nézhető játékát nyújtja szinte minden szezonban, de nekem ez a Bilbao-szerű hozzáállásuk a csapatépítéshez nagyon szimpatikus, örülök, hogy maradnak.
több mint 3 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 76 840 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Igazából már szerdán ki kellett volna essen a Debrecen, ehhez képest egész sokáig húzták.

Vicc, hogy a 12 élvonalbeli csapatból lesz felcsút, Mezőkövesd, Paks, Kisvárda, Budafok.
gabokocka
A Paks még belefér, a másik 4 már erősen fejvakarós. Pacsi a kisbetűért a névtolvajoknak. 😉
több mint 3 éve
JoeyPorter Pittsburgh Steelers 2 626
Barca is ikszelt,már csak egy Kövesd 3. hely hiányzik a tökéletes naphoz. 😊

több mint 3 éve
gabokocka Carolina Panthers North Carolina Tar Heels 24 722 — Keep pounding
Igazából már szerdán ki kellett volna essen a Debrecen, ehhez képest egész sokáig húzták.

Vicc, hogy a 12 élvonalbeli csapatból lesz felcsút, Mezőkövesd, Paks, Kisvárda, Budafok.

http://www.youtube.com/watch?v=BwwrLgAuvUE&feature=related
Ron Rivera: We were trying to make them systematically beat us.
több mint 3 éve
Kenny Atlanta Falcons 9 269 — Omar's Coming Yo!
Remelem tobbet magyar stadionba nem lephetnek be azok a szurkolok akik bementek a palyara...

Az mondjuk tenyleg komoly h 2 NB2es csapat is lesz Debrecenben.
Borbinho
Hát papíron beazonosítható az összes. De az a debreceni szervezett szurkoloi élet végét jelentené, azt úgyse merik meglépni.

több mint 3 éve
NB2 New England Patriots 21 929 — nabege2@yahoo.com
Mondjuk jelzés értékű, hogy a fradi a kezdővel áll fel 😕
érdekes a Vidi ellen nem, most igen???
több mint 3 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 76 840 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Azért a Loki kiesését a Mennyeiből még hetekkel ezelőtt se láttam jönni. Fura lesz az élvonal a Debrecen nélkül.


Innentől azt hiszem az egész topik átmegy Honvéd szurkolóba 😀
NB2
Van elég hely a bandwagonon. 😊

Szerkesztette: iktriad
több mint 3 éve
Kampman Green Bay Packers Wisconsin Badgers 25 320
Innentől azt hiszem az egész topik átmegy Honvéd szurkolóba 😀
NB2
Fradi szimpatizánsként én most nem bánnék egy döntetlen + Honvéd győzelem kombót 😀
több mint 3 éve
nagylaza, főpohárnok Green Bay Packers 12 979 — beers & Packers
Innentől azt hiszem az egész topik átmegy Honvéd szurkolóba 😀
NB2
Részemről: 110 százalékig!
több mint 3 éve
Willie Parker Pittsburgh Steelers 13 674
Nem a szezon utolsó 10 percében kellett volna elkezdeni focizni, teljesen jogosan vetetik le a mezt.

Nem baj, jövőre lesznek jó kis rangadók az NB2-ben (Csaba, Nyíregyháza, Vasas, Pécs).
cspeti98
Old school NB1 az NBII-ben (+Hali)
Fast Willie
Sőt, még a Győr is ott van.
cspeti98
Az a baj, hogy ezeknek a meccseknek a másodosztályban már semmi presztízse nincsen, pár száz néző előtt fogják játszani őket.
Kampman
Azok az igazi ultrák!😁
több mint 3 éve
YoungZeeZee 7 922
Akármilyen irritálóak is a zselézett hajú, milliókat kereső, naplopó játékosok, ettől a csoportosan berohanó, majd rendőrök elől elrohanó, túlerőben mezt levetető stílustól, meg az ultrák világának romantizálásától mindig is hányingerem volt.
Kampman
Vicc h ennyit jelent egy sport ami kb semmit nem szamit az ember eleteben.a szurkolokra ertem.

Szerkesztette: YoungZeeZee
több mint 3 éve
csipkelli 3 266
Akármilyen irritálóak is a zselézett hajú, milliókat kereső, naplopó játékosok, ettől a csoportosan berohanó, majd rendőrök elől elrohanó, túlerőben mezt levetető stílustól, meg az ultrák világának romantizálásától mindig is hányingerem volt.
Kampman
Mit csinálnak mezzel, amiben kiestek? Bekereteztetik, aztán megy a falra?
több mint 3 éve
NB2 New England Patriots 21 929 — nabege2@yahoo.com
Innentől azt hiszem az egész topik átmegy Honvéd szurkolóba 😀
több mint 3 éve
Kampman Green Bay Packers Wisconsin Badgers 25 320
Nem a szezon utolsó 10 percében kellett volna elkezdeni focizni, teljesen jogosan vetetik le a mezt.

Nem baj, jövőre lesznek jó kis rangadók az NB2-ben (Csaba, Nyíregyháza, Vasas, Pécs).
cspeti98
Old school NB1 az NBII-ben (+Hali)
Fast Willie
Sőt, még a Győr is ott van.
cspeti98
Az a baj, hogy ezeknek a meccseknek a másodosztályban már semmi presztízse nincsen, pár száz néző előtt fogják játszani őket.