Soccer
41 feliratkozó
4 hónapja
Fantasztikus amit a Juve előad ma.Látták az Atalanta meccsét és azt mondtâk, fogjátok meg az ürmösborunkat!
zavi27
4 hónapja
Valverde 2 golpassz nem rossz egy boxolotol. 😊Az sem rossz hogy ugyanarra a gólörömre most nincs sárga, érdekes dolog ez bizony
Blevi

4 hónapja
El kell dönteniük rendes játékidőben

Hail to the Redskins! - Ad augusta per angusta
"I don't break the horizon
I erase it when I'm born"
4 hónapja
olaszok csodát tesznek ma.. sinter meg közelében sem volt tegnap
4 hónapja
Fantasztikus amit a Juve előad ma.
4 hónapja
Ott az egál 😄

Hail to the Redskins! - Ad augusta per angusta
"I don't break the horizon
I erase it when I'm born"
4 hónapja
Valverde 2 golpassz nem rossz egy boxolotol. 😊
4 hónapja
Egész jó kis csapat lenne ez a Juve, /csak 4-5 kezdő játékost kellene upgradelni 😊
4 hónapja
kurva nagy meccs, szerintem annyira nem durvahát a mai alapján kurvára megérdemelné a Juve, hogy kiegyenlítsen, ami melót beleraknak ma az embertelenJó kis hentelős meccs mindkét oldalról
petey
warr_b
4 hónapja
hát a mai alapján kurvára megérdemelné a Juve, hogy kiegyenlítsen, ami melót beleraknak ma az embertelenJó kis hentelős meccs mindkét oldalról
petey

Hail to the Redskins! - Ad augusta per angusta
"I don't break the horizon
I erase it when I'm born"
4 hónapja
A Real CB-k mennyiségével amúgy is baj van, erre most elkezdik a saját csapattársak is leséríteni őket
4 hónapja
hát a mai alapján kurvára megérdemelné a Juve, hogy kiegyenlítsen, ami melót beleraknak ma az embertelenBenfica pl nem érdemelné meg a játéka alapján
petey
viszont az a fetrengés amit a real előad az rohadt gáz
és nyilván mikor beírom akkor van legit gond
Szerkesztette: Negritis, a vajda
The Stronger you become, the Weaker you really are.
I wanted Champ to be champ!
4 hónapja
Benfica nem igazán megy át az ellenfél térfelére úgy meg nehéz lesz gólt szerezniElég ha végén felmegy a kapusuk
Negritis, a vajda
4 hónapja
hát a mai alapján kurvára megérdemelné a Juve, hogy kiegyenlítsen, ami melót beleraknak ma az embertelen
4 hónapja
Benfica nem igazán megy át az ellenfél térfelére úgy meg nehéz lesz gólt szerezni
The Stronger you become, the Weaker you really are.
I wanted Champ to be champ!
4 hónapja
utólag kéne a színészkedésért kiosztani a sárgákatNyugodtan be lehetne vezetni aki fetreng és ápolást kér az 2-3 percig utána nem jöhet vissza. Gyorsan leszoknának a szimulálásról. Amit ezek a törökök letolnak ma botrány..van rola szo..csak ott az apolt jatekost egy percig nem engednek vissza ami netto faszsag. amugy ez is kiskapu lenne a szineszkedes..hogyan dontik el h pont trnyleg faj e vahy nem.
remontada
YoungZeeZee
ahogy már rég lehetett volna
csak sose volt tökük, főleg mert a 2 spanyol gigász az élen járt vele
The Stronger you become, the Weaker you really are.
I wanted Champ to be champ!
4 hónapja
YoungZeeZee
9 847
Nyugodtan be lehetne vezetni aki fetreng és ápolást kér az 2-3 percig utána nem jöhet vissza. Gyorsan leszoknának a szimulálásról. Amit ezek a törökök letolnak ma botrány..van rola szo..csak ott az apolt jatekost egy percig nem engednek vissza ami netto faszsag. amugy ez is kiskapu lenne a szineszkedes..hogyan dontik el h pont trnyleg faj e vahy nem.
remontada
4 hónapja
nem értek a művészetekhez így nem tudhatomMiért NE nézné? Löfli egy műértő ínyenc.vagy a Calcio Latte Dolce és azért jár annyir wc-reamennyit WC-re jár, szerintem a pisakedvenc olasz csapatom nagyot megy az edzőváltás ótaGenoa?
Löfli
Sixo
eaglesmcnabb
bár hogy minek nézne Serie D-t azt nem tudom
Negritis, a vajda
warr_b
The Stronger you become, the Weaker you really are.
I wanted Champ to be champ!
4 hónapja
Nyugodtan be lehetne vezetni aki fetreng és ápolást kér az 2-3 percig utána nem jöhet vissza. Gyorsan leszoknának a szimulálásról. Amit ezek a törökök letolnak ma botrány..
4 hónapja
Miért NE nézné? Löfli egy műértő ínyenc.vagy a Calcio Latte Dolce és azért jár annyir wc-reamennyit WC-re jár, szerintem a pisakedvenc olasz csapatom nagyot megy az edzőváltás ótaGenoa?
Löfli
Sixo
eaglesmcnabb
bár hogy minek nézne Serie D-t azt nem tudom
Negritis, a vajda

Hail to the Redskins! - Ad augusta per angusta
"I don't break the horizon
I erase it when I'm born"
4 hónapja
Te, a BVSC utolsó három meccse pont ugyanez. Véletlen lenne?Hiljemark alatt 3 meccs, 1 rúgott gól, 1 pont. Mondjuk ez lehet arrafele nagyot menésnek számít.amennyit WC-re jár, szerintem a pisakedvenc olasz csapatom nagyot megy az edzőváltás ótaGenoa?
Löfli
Sixo
eaglesmcnabb
Sixo

Hail to the Redskins! - Ad augusta per angusta
"I don't break the horizon
I erase it when I'm born"