Újra működik a regisztráció és az email küldés a feliratkozott topikokra!

Soccer

41 feliratkozó

4 hónapja
Willie Parker Pittsburgh Steelers Notre Dame Fighting Irish 17 739
Mi az elozmenye az Atlanta-Dortmund ellentetnek?
beltazor
Ezt találtam:

 sportstar.thehindu.com/football/why-fan-threaten-boycott-of-borussia-dortmund-vs-atalanta-uefa-champions-league-ucl-2025-26/article70674665.ece
4 hónapja
beltazor Michigan Wolverines 2 971 — Pfizer & Moderna fan
Mi az elozmenye az Atlanta-Dortmund ellentetnek?

4 hónapja
zacknorb Green Bay Packers Cincinnati Bearcats 24 674 — Egy ember vagyok tesó meg egy bankkártya
Na, csak 4180an voltak előttem bérletnél, lássuk, bejutok-e 11ig és lesz-e még ahova én akarok
zacknorb
Nem lett 😕
4 hónapja
Willie Parker Pittsburgh Steelers Notre Dame Fighting Irish 17 739
Ha elfogadjuk azt az állítást, hogy úgyis Real-City lesz, akkor kapunk egy Sporting-Bodot
zacknorb
Tehát Bodo a 8 között
remontada
meg is rakom 2000 euróval, hogy a Bodo nyeri a BL-t idén
Löfli
Ezt dupla rakással a vécén tedd meg, hogy biztosan bejöjjön.
Dzsokijuing
A dupla rakást a vécén felénk szarkupacnak hívják
4 hónapja
Willie Parker Pittsburgh Steelers Notre Dame Fighting Irish 17 739
Nem vitatom, h vannak visszás húzásaink, szó szerint, csimpaszkodások meg akadályozások, de nem kirívóak a többi csapatokhoz képest, max jobban, okosabban végrehajtjuk.
Willie Parker
oszinten szolva tenyleg az a kirivo, hogy tobbet elengednek az Arsenalnak, mint mas csapatoknak.
ugye Arsenal-Bayern meccsen is kb ez volt.
konkretan az elso golnal szogletnel ketten ugranak neki Neuernek mikor berugjak a szogletet es emiatt nincs eselye kierni. kb csak az Arsenal eseten lattam, hogy ezt elengedik. mikor Pavlovic tenylegesen csak egy helyben all ugy, hogy tudja, hogy a kapusnak arra kell majd mozdulnia, azt meg lefujjak.
csebi
És a BLben amúgy még ezeket jobban fújják
zacknorb
nyilvan nem lattam az osszes arsenal meccset. de azert lattam par szitut, amit elengedtek neki, meg a Bayern meccsen is szembetuno volt ez (nyilvan lehet mondani, hogy nem ezen mulott, de hat csak nem mindegy, hogy egy meccs a 68. percben 1-1 vagy 0-1 ...).
csebi
Szerinted miért tolnak minket ennyire?
Szerintem éppen megtalálták a rögzített helyzet specialistáink - azt hiszen nyolcan dolgoznak ezen - hogy mik a soft spot-ok és mennyi kontakt fér bele.
Angliában engedik a fizikálisabb focit a boxon belül, a BL-ben meg nagyon bírófüggő.
Elismerem, hogy szereztünk már szabálytalan gólt így, de azért nem minden szögletgólunkat kell elvenni, nem kell így előadni.

Ez egy játékelem, szerintem sokkal kisebb csalás, mint amit pl a City/PSG a pénzügyek területén művel, vagy ahogy a Chelsea szerződéseket köt.
Willie Parker
irtam, hogy kismintabol dolgozom, es alapvetoen ugy gondolom, hogy oke hagyjak azt, hogy nekiugrik 2 arsenal jatekos Neuernek 1 meteren, de akkor ahogy fentebb irtam Pavlovicot se fujjak le szabalytalannak, aki egy helyben all, es neki fut a kapus vagy a vedo loki a kapusnak.

btw: sztem az egyenes kieseses rendszerben konnyebben fogjak emiatt elvenni majd Arsenal golokat a BL-ben.
csebi
Utóbbit el tudom majd fogadni, majd lövünk helyette szabályosabb gólokat 😊
4 hónapja
Löfli Buffalo Bills Indiana Hoosiers 24 263 — ellenIktriad / 2026 Arena4 March Madness winner
mas: jovo heten elnezek a Tottensonka - Kristaly Palota kiesesi rangadora. volt mar vki a White Hart Lane kornyeken? jo tanacsok azon felul, hogy feloltom Ser Dunkan panceljat a kornyek jellege miatt?
csebi
Én anno NFLen voltam ott, de semmi parát nem éreztem, csak akkor épp metrofelújítás volt és csomószor át kellett szállni.
Metroról leszállva akkor full szarul volt kiírva, hogy melyik busz a kereszteződés melyik végéből indul. (Akkor jött egy busz hogy elvisz minket ingyen odáig, mert direkt ilyenek miatt a city council vagy ki akkor beállított pár ingyenes ilyen segítő buszt a metro meg a stadion közé. )
zacknorb
Szintén NFL
Mi vonattal mentünk és teljesen jó volt
A környék olyan amilyen külsőre, de bementünk egy random csehoba és nem volt gáz
Még Hellt is tudtam venni random 😊
Negritis, a vajda
gondolom az Andika miatt került a VIP páholyba, aztán a maradékot kiszórták az arab deliseknek


https://www.facebook.com/ArizonaCardinalsHungary/
"Az életről sok mindent gondolok én jómagam is."
"Én nem gondolok semmit, uram."
Don't blink!
4 hónapja
Negritis, a vajda Denver Broncos 59 038 — The Mathematician
mas: jovo heten elnezek a Tottensonka - Kristaly Palota kiesesi rangadora. volt mar vki a White Hart Lane kornyeken? jo tanacsok azon felul, hogy feloltom Ser Dunkan panceljat a kornyek jellege miatt?
csebi
Én anno NFLen voltam ott, de semmi parát nem éreztem, csak akkor épp metrofelújítás volt és csomószor át kellett szállni.
Metroról leszállva akkor full szarul volt kiírva, hogy melyik busz a kereszteződés melyik végéből indul. (Akkor jött egy busz hogy elvisz minket ingyen odáig, mert direkt ilyenek miatt a city council vagy ki akkor beállított pár ingyenes ilyen segítő buszt a metro meg a stadion közé. )
zacknorb
Szintén NFL
Mi vonattal mentünk és teljesen jó volt
A környék olyan amilyen külsőre, de bementünk egy random csehoba és nem volt gáz
Még Hellt is tudtam venni random 😊

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
4 hónapja
zacknorb Green Bay Packers Cincinnati Bearcats 24 674 — Egy ember vagyok tesó meg egy bankkártya
mas: jovo heten elnezek a Tottensonka - Kristaly Palota kiesesi rangadora. volt mar vki a White Hart Lane kornyeken? jo tanacsok azon felul, hogy feloltom Ser Dunkan panceljat a kornyek jellege miatt?
csebi
Én anno NFLen voltam ott, de semmi parát nem éreztem, csak akkor épp metrofelújítás volt és csomószor át kellett szállni.
Metroról leszállva akkor full szarul volt kiírva, hogy melyik busz a kereszteződés melyik végéből indul. (Akkor jött egy busz hogy elvisz minket ingyen odáig, mert direkt ilyenek miatt a city council vagy ki akkor beállított pár ingyenes ilyen segítő buszt a metro meg a stadion közé. )
4 hónapja
NB2 New England Patriots 29 066 — nabege2@yahoo.com
Nem vitatom, h vannak visszás húzásaink, szó szerint, csimpaszkodások meg akadályozások, de nem kirívóak a többi csapatokhoz képest, max jobban, okosabban végrehajtjuk.
Willie Parker
oszinten szolva tenyleg az a kirivo, hogy tobbet elengednek az Arsenalnak, mint mas csapatoknak.
ugye Arsenal-Bayern meccsen is kb ez volt.
konkretan az elso golnal szogletnel ketten ugranak neki Neuernek mikor berugjak a szogletet es emiatt nincs eselye kierni. kb csak az Arsenal eseten lattam, hogy ezt elengedik. mikor Pavlovic tenylegesen csak egy helyben all ugy, hogy tudja, hogy a kapusnak arra kell majd mozdulnia, azt meg lefujjak.
csebi
ugyanez volt a United - Arsenal meccsen is. Saliba mást se csinál csak tolja be a kapust, nem a labdára mozdul. Sima szabálytalanság, de nem fújnak semmit. Úgyhogy igen, ezért nem tudom Arteta-t dícsérni, hogy taktikai zseni.
Toto21
és akkor képzeljük el egy NHL meccsen a támadó elkezdi basztatni a kapust 😊
4 hónapja
csebi New York Giants Notre Dame Fighting Irish 27 971 — Lucas Scott
mas: jovo heten elnezek a Tottensonka - Kristaly Palota kiesesi rangadora. volt mar vki a White Hart Lane kornyeken? jo tanacsok azon felul, hogy feloltom Ser Dunkan panceljat a kornyek jellege miatt?

Ha meg akarjuk védeni a demokráciánkat, újra kell épitenünk azokat a normákat, amelyek egykor védelmezték. Ám ennel többet kell tennünk. E normákat ki kell terjesztenünk úgy, hogy egy sokszínű társadalom minden tagja számára elerhetők legyenek.
4 hónapja
csebi New York Giants Notre Dame Fighting Irish 27 971 — Lucas Scott
Nem vitatom, h vannak visszás húzásaink, szó szerint, csimpaszkodások meg akadályozások, de nem kirívóak a többi csapatokhoz képest, max jobban, okosabban végrehajtjuk.
Willie Parker
oszinten szolva tenyleg az a kirivo, hogy tobbet elengednek az Arsenalnak, mint mas csapatoknak.
ugye Arsenal-Bayern meccsen is kb ez volt.
konkretan az elso golnal szogletnel ketten ugranak neki Neuernek mikor berugjak a szogletet es emiatt nincs eselye kierni. kb csak az Arsenal eseten lattam, hogy ezt elengedik. mikor Pavlovic tenylegesen csak egy helyben all ugy, hogy tudja, hogy a kapusnak arra kell majd mozdulnia, azt meg lefujjak.
csebi
És a BLben amúgy még ezeket jobban fújják
zacknorb
nyilvan nem lattam az osszes arsenal meccset. de azert lattam par szitut, amit elengedtek neki, meg a Bayern meccsen is szembetuno volt ez (nyilvan lehet mondani, hogy nem ezen mulott, de hat csak nem mindegy, hogy egy meccs a 68. percben 1-1 vagy 0-1 ...).
csebi
Szerinted miért tolnak minket ennyire?
Szerintem éppen megtalálták a rögzített helyzet specialistáink - azt hiszen nyolcan dolgoznak ezen - hogy mik a soft spot-ok és mennyi kontakt fér bele.
Angliában engedik a fizikálisabb focit a boxon belül, a BL-ben meg nagyon bírófüggő.
Elismerem, hogy szereztünk már szabálytalan gólt így, de azért nem minden szögletgólunkat kell elvenni, nem kell így előadni.

Ez egy játékelem, szerintem sokkal kisebb csalás, mint amit pl a City/PSG a pénzügyek területén művel, vagy ahogy a Chelsea szerződéseket köt.
Willie Parker
irtam, hogy kismintabol dolgozom, es alapvetoen ugy gondolom, hogy oke hagyjak azt, hogy nekiugrik 2 arsenal jatekos Neuernek 1 meteren, de akkor ahogy fentebb irtam Pavlovicot se fujjak le szabalytalannak, aki egy helyben all, es neki fut a kapus vagy a vedo loki a kapusnak.

btw: sztem az egyenes kieseses rendszerben konnyebben fogjak emiatt elvenni majd Arsenal golokat a BL-ben.

Ha meg akarjuk védeni a demokráciánkat, újra kell épitenünk azokat a normákat, amelyek egykor védelmezték. Ám ennel többet kell tennünk. E normákat ki kell terjesztenünk úgy, hogy egy sokszínű társadalom minden tagja számára elerhetők legyenek.
4 hónapja
Willie Parker Pittsburgh Steelers Notre Dame Fighting Irish 17 739
Nem vitatom, h vannak visszás húzásaink, szó szerint, csimpaszkodások meg akadályozások, de nem kirívóak a többi csapatokhoz képest, max jobban, okosabban végrehajtjuk.
Willie Parker
oszinten szolva tenyleg az a kirivo, hogy tobbet elengednek az Arsenalnak, mint mas csapatoknak.
ugye Arsenal-Bayern meccsen is kb ez volt.
konkretan az elso golnal szogletnel ketten ugranak neki Neuernek mikor berugjak a szogletet es emiatt nincs eselye kierni. kb csak az Arsenal eseten lattam, hogy ezt elengedik. mikor Pavlovic tenylegesen csak egy helyben all ugy, hogy tudja, hogy a kapusnak arra kell majd mozdulnia, azt meg lefujjak.
csebi
És a BLben amúgy még ezeket jobban fújják
zacknorb
nyilvan nem lattam az osszes arsenal meccset. de azert lattam par szitut, amit elengedtek neki, meg a Bayern meccsen is szembetuno volt ez (nyilvan lehet mondani, hogy nem ezen mulott, de hat csak nem mindegy, hogy egy meccs a 68. percben 1-1 vagy 0-1 ...).
csebi
Szerinted miért tolnak minket ennyire?
Szerintem éppen megtalálták a rögzített helyzet specialistáink - azt hiszen nyolcan dolgoznak ezen - hogy mik a soft spot-ok és mennyi kontakt fér bele.
Angliában engedik a fizikálisabb focit a boxon belül, a BL-ben meg nagyon bírófüggő.
Elismerem, hogy szereztünk már szabálytalan gólt így, de azért nem minden szögletgólunkat kell elvenni, nem kell így előadni.

Ez egy játékelem, szerintem sokkal kisebb csalás, mint amit pl a City/PSG a pénzügyek területén művel, vagy ahogy a Chelsea szerződéseket köt.

Szerkesztette: Willie Parker
4 hónapja
zacknorb Green Bay Packers Cincinnati Bearcats 24 674 — Egy ember vagyok tesó meg egy bankkártya
Na, csak 4180an voltak előttem bérletnél, lássuk, bejutok-e 11ig és lesz-e még ahova én akarok
4 hónapja
Stez SMU Mustangs 49 104 — Whoops, looks like something went wrong.
Nem vitatom, h vannak visszás húzásaink, szó szerint, csimpaszkodások meg akadályozások, de nem kirívóak a többi csapatokhoz képest, max jobban, okosabban végrehajtjuk.
Willie Parker
oszinten szolva tenyleg az a kirivo, hogy tobbet elengednek az Arsenalnak, mint mas csapatoknak.
ugye Arsenal-Bayern meccsen is kb ez volt.
konkretan az elso golnal szogletnel ketten ugranak neki Neuernek mikor berugjak a szogletet es emiatt nincs eselye kierni. kb csak az Arsenal eseten lattam, hogy ezt elengedik. mikor Pavlovic tenylegesen csak egy helyben all ugy, hogy tudja, hogy a kapusnak arra kell majd mozdulnia, azt meg lefujjak.
csebi
És a BLben amúgy még ezeket jobban fújják
zacknorb
nyilvan nem lattam az osszes arsenal meccset. de azert lattam par szitut, amit elengedtek neki, meg a Bayern meccsen is szembetuno volt ez (nyilvan lehet mondani, hogy nem ezen mulott, de hat csak nem mindegy, hogy egy meccs a 68. percben 1-1 vagy 0-1 ...).
csebi
Masoknak is engednek el kemenyseget, ez nem Arsenal modi. Az Everton sokkal kemenyebben bunyozik pl, ugyhogy most divat birozni es fujni az Arsenalra, de amugy nincs veluk kivetelezes, ez ferdites.

4 hónapja
csebi New York Giants Notre Dame Fighting Irish 27 971 — Lucas Scott
Nem vitatom, h vannak visszás húzásaink, szó szerint, csimpaszkodások meg akadályozások, de nem kirívóak a többi csapatokhoz képest, max jobban, okosabban végrehajtjuk.
Willie Parker
oszinten szolva tenyleg az a kirivo, hogy tobbet elengednek az Arsenalnak, mint mas csapatoknak.
ugye Arsenal-Bayern meccsen is kb ez volt.
konkretan az elso golnal szogletnel ketten ugranak neki Neuernek mikor berugjak a szogletet es emiatt nincs eselye kierni. kb csak az Arsenal eseten lattam, hogy ezt elengedik. mikor Pavlovic tenylegesen csak egy helyben all ugy, hogy tudja, hogy a kapusnak arra kell majd mozdulnia, azt meg lefujjak.
csebi
És a BLben amúgy még ezeket jobban fújják
zacknorb
nyilvan nem lattam az osszes arsenal meccset. de azert lattam par szitut, amit elengedtek neki, meg a Bayern meccsen is szembetuno volt ez (nyilvan lehet mondani, hogy nem ezen mulott, de hat csak nem mindegy, hogy egy meccs a 68. percben 1-1 vagy 0-1 ...).

Ha meg akarjuk védeni a demokráciánkat, újra kell épitenünk azokat a normákat, amelyek egykor védelmezték. Ám ennel többet kell tennünk. E normákat ki kell terjesztenünk úgy, hogy egy sokszínű társadalom minden tagja számára elerhetők legyenek.
4 hónapja
zacknorb Green Bay Packers Cincinnati Bearcats 24 674 — Egy ember vagyok tesó meg egy bankkártya
Nem vitatom, h vannak visszás húzásaink, szó szerint, csimpaszkodások meg akadályozások, de nem kirívóak a többi csapatokhoz képest, max jobban, okosabban végrehajtjuk.
Willie Parker
oszinten szolva tenyleg az a kirivo, hogy tobbet elengednek az Arsenalnak, mint mas csapatoknak.
ugye Arsenal-Bayern meccsen is kb ez volt.
konkretan az elso golnal szogletnel ketten ugranak neki Neuernek mikor berugjak a szogletet es emiatt nincs eselye kierni. kb csak az Arsenal eseten lattam, hogy ezt elengedik. mikor Pavlovic tenylegesen csak egy helyben all ugy, hogy tudja, hogy a kapusnak arra kell majd mozdulnia, azt meg lefujjak.
csebi
És a BLben amúgy még ezeket jobban fújják
4 hónapja
Toto21 Chicago Bears 8 656
Nem vitatom, h vannak visszás húzásaink, szó szerint, csimpaszkodások meg akadályozások, de nem kirívóak a többi csapatokhoz képest, max jobban, okosabban végrehajtjuk.
Willie Parker
oszinten szolva tenyleg az a kirivo, hogy tobbet elengednek az Arsenalnak, mint mas csapatoknak.
ugye Arsenal-Bayern meccsen is kb ez volt.
konkretan az elso golnal szogletnel ketten ugranak neki Neuernek mikor berugjak a szogletet es emiatt nincs eselye kierni. kb csak az Arsenal eseten lattam, hogy ezt elengedik. mikor Pavlovic tenylegesen csak egy helyben all ugy, hogy tudja, hogy a kapusnak arra kell majd mozdulnia, azt meg lefujjak.
csebi
ugyanez volt a United - Arsenal meccsen is. Saliba mást se csinál csak tolja be a kapust, nem a labdára mozdul. Sima szabálytalanság, de nem fújnak semmit. Úgyhogy igen, ezért nem tudom Arteta-t dícsérni, hogy taktikai zseni.
4 hónapja
csebi New York Giants Notre Dame Fighting Irish 27 971 — Lucas Scott
Nem vitatom, h vannak visszás húzásaink, szó szerint, csimpaszkodások meg akadályozások, de nem kirívóak a többi csapatokhoz képest, max jobban, okosabban végrehajtjuk.
Willie Parker
oszinten szolva tenyleg az a kirivo, hogy tobbet elengednek az Arsenalnak, mint mas csapatoknak.
ugye Arsenal-Bayern meccsen is kb ez volt.
konkretan az elso golnal szogletnel ketten ugranak neki Neuernek mikor berugjak a szogletet es emiatt nincs eselye kierni. kb csak az Arsenal eseten lattam, hogy ezt elengedik. mikor Pavlovic tenylegesen csak egy helyben all ugy, hogy tudja, hogy a kapusnak arra kell majd mozdulnia, azt meg lefujjak.

Ha meg akarjuk védeni a demokráciánkat, újra kell épitenünk azokat a normákat, amelyek egykor védelmezték. Ám ennel többet kell tennünk. E normákat ki kell terjesztenünk úgy, hogy egy sokszínű társadalom minden tagja számára elerhetők legyenek.
4 hónapja
Stez SMU Mustangs 49 104 — Whoops, looks like something went wrong.
Ave Bodo/Glimt!

4 hónapja
Dzsokijuing Dallas Cowboys Texas Longhorns 11 088 — Saturday Night Lights
Ha elfogadjuk azt az állítást, hogy úgyis Real-City lesz, akkor kapunk egy Sporting-Bodot
zacknorb
Tehát Bodo a 8 között
remontada
meg is rakom 2000 euróval, hogy a Bodo nyeri a BL-t idén
Löfli
Ezt dupla rakással a vécén tedd meg, hogy biztosan bejöjjön.

Nézz egyenesen előre. Mi van ott?
Ha annak látod, ami,
Sohasem hibázol.
(Bassui Tokusho zen mester tanácsa a Line of Scrimmage-en)
4 hónapja
Löfli Buffalo Bills Indiana Hoosiers 24 263 — ellenIktriad / 2026 Arena4 March Madness winner
 telex.hu/sport/2026/02/24/siraly-ujraelesztes-torok-amator-foci-liga
még jó, hogy nem pattant be a tarkójáról a kapuba


https://www.facebook.com/ArizonaCardinalsHungary/
"Az életről sok mindent gondolok én jómagam is."
"Én nem gondolok semmit, uram."
Don't blink!
4 hónapja
Löfli Buffalo Bills Indiana Hoosiers 24 263 — ellenIktriad / 2026 Arena4 March Madness winner
Ha elfogadjuk azt az állítást, hogy úgyis Real-City lesz, akkor kapunk egy Sporting-Bodot
zacknorb
Tehát Bodo a 8 között
remontada
meg is rakom 2000 euróval, hogy a Bodo nyeri a BL-t idén


https://www.facebook.com/ArizonaCardinalsHungary/
"Az életről sok mindent gondolok én jómagam is."
"Én nem gondolok semmit, uram."
Don't blink!
4 hónapja
KeyG Baltimore Ravens 14 709
Ha elfogadjuk azt az állítást, hogy úgyis Real-City lesz, akkor kapunk egy Sporting-Bodot
zacknorb
A Real is kiesik holnap, nyugodtan rakd meg.

Real Madrid & Boston Celtics & Los Angeles Dodgers

We are just the Ravens!
4 hónapja
remontada San Francisco 49ers 1 613
Ha elfogadjuk azt az állítást, hogy úgyis Real-City lesz, akkor kapunk egy Sporting-Bodot
zacknorb
Tehát Bodo a 8 között
4 hónapja
zacknorb Green Bay Packers Cincinnati Bearcats 24 674 — Egy ember vagyok tesó meg egy bankkártya
Ha elfogadjuk azt az állítást, hogy úgyis Real-City lesz, akkor kapunk egy Sporting-Bodot