Soccer

41 feliratkozó

10 hónapja
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 35 710 — Scream and scout
bowl.hu-s Premier League tipper.io csoport:
 tipper.io/hu/bowl-hu-pl-lmakkdqw?join=8fges7u7n40ht4u6

Mehetne ugyan ez a lista egy google doksiba, aminek a linkje (meg a top10 igazolas mondjuk) van megosztva a pinned kommentben.

Borbinho
Ehune:
 docs.google.com/document/d/1MXhc8a9DSUHrc6hP1dC_XZG-6cPsoBFF1ao5ySs27aU/edit?usp=sharing

Szerkesztette: Löfli
több mint 4 éve
gabokocka Carolina Panthers North Carolina Tar Heels 24 792 — Keep pounding
Amúgy csak bennem van hiányérzet Gulácsi kapcsán? Emlékszünk meccsre, pontokra, amit ő hozott? Baszki, elvileg a Bundesliga legjobb kapusa, jöjjön már néha vmi extra...
gabokocka
Második gólnál élőben úgy éreztem az övé is, de a lassításból látszott, az meg volt lőve. Azon kívül meg nem kellett bravúr.
kishaszi
Ott kellett volna bravúr. Vagy Szlovákiában. Vagy majd Wales-ben. De valahol tegyünk már hozzá a csapat teljesítményéhez.

http://www.youtube.com/watch?v=BwwrLgAuvUE&feature=related
Ron Rivera: We were trying to make them systematically beat us.
több mint 4 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 35 710 — Scream and scout
"A szlovákok a jobb oldalunkon erőltették a játékot, ami meg is lepett minket kicsit, de álltuk a sarat, nem tudtak olyan helyzetet kialakítani, ami életveszélyes lett volna.”

en ezeket nem tudom ertelmezni.
Mi az , hogy meglepett?!
Errol az jon le, hogy nem keszulnek fel mindenre vagy nezzuk a profi oldalat... Bakker nem meglepodni kell, hanem csinalni.
ZoliMP
Abból a szempontból tényleg meglepő lehetett h kint mind2 gólt Korhutról kaptuk a baloldalon 😀


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 4 éve
YoungZeeZee 7 940
Nem értem ki igényli a meccs végi interjúkat meg a megúszó stílusú semmitmondó "szak" embereket a stúdióba...
Amúgy csak bennem van hiányérzet Gulácsi kapcsán? Emlékszünk meccsre, pontokra, amit ő hozott? Baszki, elvileg a Bundesliga legjobb kapusa, jöjjön már néha vmi extra...
gabokocka
Ő is akkor tud villogni ha normàlis védők vannak előtte. Én ugyanezt éreztem Kiràlynàl is.
NB2
Nalam is hianyzik az extra kapus poszton, de volt par meccse elotte ahol hozta a dolgokat, de tenyleg regen volt olyan, hogy a kapusunknak koszonhetoen hoztuk el vagy nyertuk 3 pontot vagy, hogy ne az elso helyzetbol kapjunk golt.
Az elso goljuk nem gula hibaja, de a 2.-nal rosszul zarta a szoget attol fuggetlenul, hogy jo helyre ment.
ZoliMP
Középről rúgta a szlovák mégis milyen szöget kellett volna zárjon? 😊
flzoli
Ha a tizenhatos korivenek a talalkozasa a tizenhatos vonalaval kozep neked akkor nem tudom.
A bal oldalon volt a jatek, ergo a bal oldali szoget zarta. Jott a felpassz a golszerzonek aki ugyancsak "bal oldalt" volt, szoval szoget kellett volna zarni.
Mint mondtam, nem az o hibaja, de siman lehetett volna fogni ha egy fellepessel jobban helyezkedik.
több mint 4 éve
- JC6 Denver Broncos 6 329
Az NSO-n most ritka jó kommenteket olvasok...

A gondok elsősorban itt kezdődnek, hogy egyesek úgy látták vagy gondolják a csapatban volt lelkesedés. Gyakorlatilag itt már az első perctől kezdődően csak eszetlen rohangálás volt és egyénieskedős játék. Teljesen esztelenül és minden szervezet játékra utaló mozgás láthatunk vagy éppen rohangálást. Értelmetlen cselezgetéseket és eladott labdák tucatjait. Egyetlen valóban gólt érő helyzetet nem dolgoztak ki. Lőtt Szoboszlai egy szerencsés szabadrúgás gólt. Ezenkívül a pályán más nem történt magyar részről. Jó lenne ha készülne egy statisztika,hogy magyar részről hány eladott labda volt és hányat adtak el a szlovákok. Ledöbbennének az eredménytől a szurkolók. Ez amit tegnap láthatott a mélyen tisztelt semmiben nem hasonlítható a modern labdarúgásra.

Hát akkor egy két adalék: Baráth Botond gyakorlatilag mind a két gólban benne volt, másodiknál főleg, először nem tudta, hogy kilépjen- e ( lesreállítás), aztán meg nem zárta ki védőt, utána pedig nem vetődött belé amikor már lőni készült... amatőr! Dzsudzsák és Bese nagyon súlytalanul játszott, dzsudzsi kb egy jó beadást nem tudok produkálni szélről, de legfőképpen Nagy Ádám posztja érthetetlen. Megmondhatná valaki, hogy Nagy Ádinak mit is kellett volna játszani, mert számomra nem derült ki? Volt hogy védekező középpályás volt, volt amikor a védő sorbóo hozta ki a labdát, a támadásoknál pedig reménytelenül próbált helyezkedni és igazából labdákat sem szerzett. Szoboszlai és Sallai nagyon jók voltak, csak nem értem hogy miért kellett egy oldalon játszaniuk szélsőként, ráadásul sokszor egymástól öt tíz méteres távolságban, elég nagy luxus! Szalai sokat küzdött és hajtott, de egyedül rettenetesen kevés volt, itt minimum két klasszikus csatárral kellett volna játszani... Pátkai behozatala óriási tévedés volt szintén, vele csak eggyel kevesebben voltunk.

Egyszerűen nem a gyors átadásokra épülő játékot képviselik. Egyéni játék folyik a pályán és cselezgetnek össze-vissza aztán majd csak lesz belőle valami. Messziről belőtt labdákkal alig próbálkoztak ha pedig elsült valamelyiknek a lába az a labda mindenhová ment csak nem oda ahová akarta a játékos. Egyszerűen nem érzik a labdát. Szinte úgy tűnhet időnként,hogy mindenki gólt akar lőni még akkor is ha egy leadás a jobb pozícióban lévő játékos számára valóban egy gól lehetőségét hordozza. A cselezni tudó játékosnak már akkor tudnia vagy érezni kellene,hogy a sikeres csel után kit indítson. De itt nem ez történik. A játékos a labdát lesi és mire feleszmél egy újabb játékost húz magára és kezdődik minden elölről,majd rajta van már vagy 2-3 játékos és a lehetőség oda. Hiába próbálnak dicsőíteni egyes játékosokat ma ebben a válogatottban a világszínvonalát elérő játékos nincs aki húzná magával a többieket.(Egyetlen kivétel a kapus aki Európa szintű játékos.) A gólokról aligha tehet. Védelem nélkül a kapus alaposan ki van szolgáltatva. Sajnos ez nem csapat és ez meglátszott úgy a védelembe mint a támadások kivitelezésében. A védelem rúgta a labdát amerre tudta és legtöbbször az ellenfelet indította. Külön szerencse,hogy csak kettőt kaptak. Bár ennek a fő oka a labdakezelés megfelelő módja és hiánya. A legjobb indításokat is a kapustól kapták és a labdái legalább pontosak voltak. A gond csak ott volt,hogy nem tudták lekezelni. Elnézem az angol,a spanyol vagy az olasz mérkőzéseket és szinte hihetetlen magyar szemmel felfogni,hogyan tudnak ezek a játékosok 50-60 méteres labdákat lekezelni. Tegnap tisztán látható volt még az 5-10 méteres átadások is gondot okoztak.

Hát, ebben ennyi volt. Véleményem szerint a különbséget az jelentette, hogy a Magyar játékosok nincsenek játékban. A 22. percben arra gondoltam, hogy hová rohannak, nem fogják bírni ezt a tempót. 2*30 percig volt elég az erő, ezt Rossi nem mérte föl, belehajtotta a csapatot a bukásba.

Tegnap a második félidőben azt számolgattam, hogy vajon hányszor van 4 egymás követő, előre vagy éppen oldalra tartó, támadást elősegítő passzunk az ellenfél térfelén. Kb 20-25 perc után meguntam, mert EGY SEM. Az utolsó 15 percben számolni sem kellett, mert a labdával, amúgy gólhátrányban nem is találkoztunk. Azt is számoltam, hogy hány legalább 25 méteres átadást tudnak az aranylábúak pontosan kivitelezni. Dzsudzsák 1 db, Baráth 2 db, a többi NULLA. Nem a bírót kell szidni, nem a VARt kell hiányolni, hanem a játékot és a játékra képes játékosokat. A kapu előtt beszűkül a tér, és csak középre tudunk lőni. Majd mikor a kapus véd könnyedén, akkor látványosan átkozódni. Kleinheisler lagymatag lövése ahogy nem engedte át a jobb poziban lévő Szalainak, vagy Sallai fölétekerése (James is ilyeneket csinál (MU), csak látványosan más befejezéssel), ez csak két példa. Tényleg azt nem értem, hogy gondolkodni képes emberek erre miért mennek ki? Tömegérzés? Az egy a cél baromság érzés? Az hogy mutogathatom a középső ujjam a szlovákoknak érzés? A kint lévő negyvenezer ember között oszlik meg egy átlag 100-as IQ szint. Persze akinek nem inge...

————-

Persze tudom. En vagyok a legnagyobb anti-magyar a földön, de ha nem nem jutunk ki az EB-re, akkor tényleg MINDENT meg kell reformálni.
Ennyi van benne es nem tobb... sajnos!!!
több mint 4 éve
FLZOLI Denver Broncos 11 844 — farkas.l.zoltan@gmail.com
nincs parja Vilinek, akkor lenne ha lenne belole meg egy.
amugymeg kilaptunk, de pontosan ugyanilyen jatekkal lemakoltuk a horvatokat. no para. ennyit tudunk.
Kenny
Kádár bőven jól tolta régen mint belső védő, aztán ki tudja Kijevben a tetováló szalonokon túl milyen szakmai fejlődésen megy át....

több mint 4 éve
FLZOLI Denver Broncos 11 844 — farkas.l.zoltan@gmail.com
Nem értem ki igényli a meccs végi interjúkat meg a megúszó stílusú semmitmondó "szak" embereket a stúdióba...
Amúgy csak bennem van hiányérzet Gulácsi kapcsán? Emlékszünk meccsre, pontokra, amit ő hozott? Baszki, elvileg a Bundesliga legjobb kapusa, jöjjön már néha vmi extra...
gabokocka
Ő is akkor tud villogni ha normàlis védők vannak előtte. Én ugyanezt éreztem Kiràlynàl is.
NB2
Nalam is hianyzik az extra kapus poszton, de volt par meccse elotte ahol hozta a dolgokat, de tenyleg regen volt olyan, hogy a kapusunknak koszonhetoen hoztuk el vagy nyertuk 3 pontot vagy, hogy ne az elso helyzetbol kapjunk golt.
Az elso goljuk nem gula hibaja, de a 2.-nal rosszul zarta a szoget attol fuggetlenul, hogy jo helyre ment.
ZoliMP
Középről rúgta a szlovák mégis milyen szöget kellett volna zárjon? 😊

több mint 4 éve
YoungZeeZee 7 940
Amúgy csak bennem van hiányérzet Gulácsi kapcsán? Emlékszünk meccsre, pontokra, amit ő hozott? Baszki, elvileg a Bundesliga legjobb kapusa, jöjjön már néha vmi extra...
gabokocka
Ő is akkor tud villogni ha normàlis védők vannak előtte. Én ugyanezt éreztem Kiràlynàl is.
NB2
Nalam is hianyzik az extra kapus poszton, de volt par meccse elotte ahol hozta a dolgokat, de tenyleg regen volt olyan, hogy a kapusunknak koszonhetoen hoztuk el vagy nyertuk 3 pontot vagy, hogy ne az elso helyzetbol kapjunk golt.
Az elso goljuk nem gula hibaja, de a 2.-nal rosszul zarta a szoget attol fuggetlenul, hogy jo helyre ment.
több mint 4 éve
YoungZeeZee 7 940
"A szlovákok a jobb oldalunkon erőltették a játékot, ami meg is lepett minket kicsit, de álltuk a sarat, nem tudtak olyan helyzetet kialakítani, ami életveszélyes lett volna.”

en ezeket nem tudom ertelmezni.
Mi az , hogy meglepett?!
Errol az jon le, hogy nem keszulnek fel mindenre vagy nezzuk a profi oldalat... Bakker nem meglepodni kell, hanem csinalni.
több mint 4 éve
NB2 New England Patriots 21 976 — nabege2@yahoo.com
Amúgy csak bennem van hiányérzet Gulácsi kapcsán? Emlékszünk meccsre, pontokra, amit ő hozott? Baszki, elvileg a Bundesliga legjobb kapusa, jöjjön már néha vmi extra...
gabokocka
Ő is akkor tud villogni ha normàlis védők vannak előtte. Én ugyanezt éreztem Kiràlynàl is.
több mint 4 éve
kristóf17 Indianapolis Colts 3 414 — Colts fan
Akkor is azt mondom, ezt a meccset Rossi veszítette el. Úgy lemeccselték, ahogy kell. Középen állandóan el voltunk csúszva, félúton volt ez miatt az egész csapat. Az első félidő végén már a seggükön vették a levegőt.A szlovákok simán kipasszoltak, mire odaért volna Kleini vagy Nagy Á, addigra rég másutt volt a zsuga. A széleket meg hanyogolták, Szalait kettőzték, középen szűkítettek. Ült nagyon a rövidpasszos játékuk, sokáig sajnos csak nyomztuk a labdát.
Nem nekik kellett volna esni, hanem kivárásra játszani, igen, hazai pályán, mert nekik életbevágó volt ez a 3 pont.

Dzsudzsáknak meg nem a hangzatos nyilatkozatok kellenek, meccs után meg a könnyek, hanem az alázat. Beismerése annak, hogy nekem lefőtt a kávé.

De azért az se semmi, hogy amikor Holander bejött és Szoboszlainak mondta, hogy neki kell visszalépnie, mire Szoboszlai csapkodott egyet a karjával majd duzzogott egy sort, mire Rossi kihívta megint Holandert, mondott neki valamit, az meg odafutott Szoboszlaihoz és felküldte előre.. nehogymá a nyúl vigye a puskát.

Az meg a világ legnagyobb szégyene, hogy kifütyüljük az ellenfél Himnuszát, legyen bármilyen is a történelmünk. Ennyit ért Dzsudzsák kérése, szinte biztos vagyok benne hogy az UEFA ellenőrnek mindent szépen lefordítottak... persze, nagyon jó a CB és nagyon kell, de sosem fogom megérteni, hogy egy "szar szlovákia, utálunk...", "ki nem ugrál büdös szlovák" és a társai mitől segítenek a csapaton... el kellene már felejteni ezt a gyűlölködést, rég elmúlt, visszahozni nem lehet, semmivel sem lesz jobb ettől az országna. Ne járassuk már le magunkat, legyünk békében a szomszédokkal.
O1G
....Az a helyzet, hogy Szlovákia és Románia ott üti a magyarokat ahol tudják, lehet mondani hogy tartsd oda a másik orcádat...
Toca
Off:
Nem tudom összehasonlítani itthon miket csinálnak a Szlovákokkal Románokkal az intelligenciahiányosak, de kintről sajnos mindennapi életet megkeserítő dolgokról tudok. Itt is, ott is. Inkább a futballmeccsen toljuk ezt és "adjunk vissza" valamit, mint az életben verjünk össze valakit, aki átjön Győrbe/Gyulára wellnessre a családdal. Na, de off vége.

Gulától tényleg jó lenne valami kis plusz. Adnám, ha végre hozna nekünk egy meccset, vagy pár pontot.
több mint 4 éve
YoungZeeZee 7 940
Amúgy tényleg nem értem a topikot. Ha ugyanezzel a játékkal mi nyerünk 2-1re akkor most menne az örömködés, hogy karnyújtásnyira van a kijutás.

Jobban játszottunk, mint ők, csak nekik összejött szinte a semmiből 2 gól. Van ilyen, láttunk már ilyen vereséget nagyobb csapattól is.

Számomra ez az eredmény inkább dühítő, mint elkeserítő a játék képe miatt.
dugo93
En is igy latom. Nekem tetszett jatekunk. Voltunk mar szarabbak is, de a minoseg itt jon ki, hogy a semmibol vertek 2 golt vagyis az orbitalis hibainkat igy kihasznaltak. Ok nem csinaltak orbitalis hibat.

Teny, hogy 3 kenyszeru csere volt es kellett volna egy 4. is, de mikor hatranyban vagyok akkor elobb lehetett volna vmi szerkezeti valtast megprobalni talan.
ZoliMP
Egyetértek, kivéve as zerkezetis résszel. A tálentum nincs annyira mély, hogy így ebben bízhassunk, hogy ha kula van, akkor egy jolly jokerrel átváltunk. Így is azt mondom, hogy nem vagyunk annyira szerencsétlenek/balfaszok/ügyetlenek/tompák elöl, akkor ebben több gól is volt.
kishaszi
Persze, kicsit tuloztam a taktikai resszel, kb arra celoztam hogy mondjuk ket csatarral tamadni mondjuk 15-20 percig. Mert Szalai kb csak oldalra vagy visszapasszol vagy rafordul, de igy lehetett volna eggyel tobb opcio is mondjuk maga moge csusztat es persze kozepen tobb figyelem kellett volna a szlovakoktol...es talan es ha jatekosok jonnenk most 😀
több mint 4 éve
kishaszi Pittsburgh Steelers 5 450 — Steelers fan
Amúgy tényleg nem értem a topikot. Ha ugyanezzel a játékkal mi nyerünk 2-1re akkor most menne az örömködés, hogy karnyújtásnyira van a kijutás.

Jobban játszottunk, mint ők, csak nekik összejött szinte a semmiből 2 gól. Van ilyen, láttunk már ilyen vereséget nagyobb csapattól is.

Számomra ez az eredmény inkább dühítő, mint elkeserítő a játék képe miatt.
dugo93
En is igy latom. Nekem tetszett jatekunk. Voltunk mar szarabbak is, de a minoseg itt jon ki, hogy a semmibol vertek 2 golt vagyis az orbitalis hibainkat igy kihasznaltak. Ok nem csinaltak orbitalis hibat.

Teny, hogy 3 kenyszeru csere volt es kellett volna egy 4. is, de mikor hatranyban vagyok akkor elobb lehetett volna vmi szerkezeti valtast megprobalni talan.
ZoliMP
Egyetértek, kivéve as zerkezetis résszel. A tálentum nincs annyira mély, hogy így ebben bízhassunk, hogy ha kula van, akkor egy jolly jokerrel átváltunk. Így is azt mondom, hogy nem vagyunk annyira szerencsétlenek/balfaszok/ügyetlenek/tompák elöl, akkor ebben több gól is volt.

"Lehetséges lenne mindent tudományosan leírni, de nem lenne értelme. Ugyanolyan értelmetlen lenne, mint Beethoven egyik szimfoníáját -egy hullám változásai a nyomás függvényében- ábrázolni."
több mint 4 éve
kishaszi Pittsburgh Steelers 5 450 — Steelers fan
Amúgy csak bennem van hiányérzet Gulácsi kapcsán? Emlékszünk meccsre, pontokra, amit ő hozott? Baszki, elvileg a Bundesliga legjobb kapusa, jöjjön már néha vmi extra...
gabokocka
Második gólnál élőben úgy éreztem az övé is, de a lassításból látszott, az meg volt lőve. Azon kívül meg nem kellett bravúr.

"Lehetséges lenne mindent tudományosan leírni, de nem lenne értelme. Ugyanolyan értelmetlen lenne, mint Beethoven egyik szimfoníáját -egy hullám változásai a nyomás függvényében- ábrázolni."
több mint 4 éve
dugo93 Indianapolis Colts 4 073
Amúgy csak bennem van hiányérzet Gulácsi kapcsán? Emlékszünk meccsre, pontokra, amit ő hozott? Baszki, elvileg a Bundesliga legjobb kapusa, jöjjön már néha vmi extra...
gabokocka
Ebben egyet értek. A kötelezőt szinte mindig hozza, de nagy bravúrra nem is igazán emlékszem tőle válogatott szinten.

több mint 4 éve
gabokocka Carolina Panthers North Carolina Tar Heels 24 792 — Keep pounding
Amúgy csak bennem van hiányérzet Gulácsi kapcsán? Emlékszünk meccsre, pontokra, amit ő hozott? Baszki, elvileg a Bundesliga legjobb kapusa, jöjjön már néha vmi extra...

http://www.youtube.com/watch?v=BwwrLgAuvUE&feature=related
Ron Rivera: We were trying to make them systematically beat us.
több mint 4 éve
Kenny Atlanta Falcons 9 317 — Omar's Coming Yo!
nincs parja Vilinek, akkor lenne ha lenne belole meg egy.
amugymeg kilaptunk, de pontosan ugyanilyen jatekkal lemakoltuk a horvatokat. no para. ennyit tudunk.

több mint 4 éve
YoungZeeZee 7 940
Amúgy tényleg nem értem a topikot. Ha ugyanezzel a játékkal mi nyerünk 2-1re akkor most menne az örömködés, hogy karnyújtásnyira van a kijutás.

Jobban játszottunk, mint ők, csak nekik összejött szinte a semmiből 2 gól. Van ilyen, láttunk már ilyen vereséget nagyobb csapattól is.

Számomra ez az eredmény inkább dühítő, mint elkeserítő a játék képe miatt.
dugo93
En is igy latom. Nekem tetszett jatekunk. Voltunk mar szarabbak is, de a minoseg itt jon ki, hogy a semmibol vertek 2 golt vagyis az orbitalis hibainkat igy kihasznaltak. Ok nem csinaltak orbitalis hibat.

Teny, hogy 3 kenyszeru csere volt es kellett volna egy 4. is, de mikor hatranyban vagyok akkor elobb lehetett volna vmi szerkezeti valtast megprobalni talan.
több mint 4 éve
gabokocka Carolina Panthers North Carolina Tar Heels 24 792 — Keep pounding
Baráth Boti a KCben 07,27, óta nem játszott egy percet sem, lepasszolták aug 25-én az USL-be ott kapott 90 percet, de kaptak is egy ötöst.
Tony Adams
Halkan jegyzem meg, azert nem jatszott, mert serult volt. Elotte stabil kezdo volt. Es nem volt rossz.
Stez
És ki lett volna opció, Lang?
Bosszantó, mert nem érdemeltünk vereséget, és innen qrva nehéz lesz, több pontot kell szerezni mint a szlovákok ugyanazon ellenfelek ellen, ráadásul mi idegenben nyomjuk Wales ellen.

http://www.youtube.com/watch?v=BwwrLgAuvUE&feature=related
Ron Rivera: We were trying to make them systematically beat us.
több mint 4 éve
dugo93 Indianapolis Colts 4 073
Amúgy tényleg nem értem a topikot. Ha ugyanezzel a játékkal mi nyerünk 2-1re akkor most menne az örömködés, hogy karnyújtásnyira van a kijutás.

Jobban játszottunk, mint ők, csak nekik összejött szinte a semmiből 2 gól. Van ilyen, láttunk már ilyen vereséget nagyobb csapattól is.

Számomra ez az eredmény inkább dühítő, mint elkeserítő a játék képe miatt.

több mint 4 éve
Toca Minnesota Vikings 18 667 — Vikings fan
Akkor is azt mondom, ezt a meccset Rossi veszítette el. Úgy lemeccselték, ahogy kell. Középen állandóan el voltunk csúszva, félúton volt ez miatt az egész csapat. Az első félidő végén már a seggükön vették a levegőt.A szlovákok simán kipasszoltak, mire odaért volna Kleini vagy Nagy Á, addigra rég másutt volt a zsuga. A széleket meg hanyogolták, Szalait kettőzték, középen szűkítettek. Ült nagyon a rövidpasszos játékuk, sokáig sajnos csak nyomztuk a labdát.
Nem nekik kellett volna esni, hanem kivárásra játszani, igen, hazai pályán, mert nekik életbevágó volt ez a 3 pont.

Dzsudzsáknak meg nem a hangzatos nyilatkozatok kellenek, meccs után meg a könnyek, hanem az alázat. Beismerése annak, hogy nekem lefőtt a kávé.

De azért az se semmi, hogy amikor Holander bejött és Szoboszlainak mondta, hogy neki kell visszalépnie, mire Szoboszlai csapkodott egyet a karjával majd duzzogott egy sort, mire Rossi kihívta megint Holandert, mondott neki valamit, az meg odafutott Szoboszlaihoz és felküldte előre.. nehogymá a nyúl vigye a puskát.

Az meg a világ legnagyobb szégyene, hogy kifütyüljük az ellenfél Himnuszát, legyen bármilyen is a történelmünk. Ennyit ért Dzsudzsák kérése, szinte biztos vagyok benne hogy az UEFA ellenőrnek mindent szépen lefordítottak... persze, nagyon jó a CB és nagyon kell, de sosem fogom megérteni, hogy egy "szar szlovákia, utálunk...", "ki nem ugrál büdös szlovák" és a társai mitől segítenek a csapaton... el kellene már felejteni ezt a gyűlölködést, rég elmúlt, visszahozni nem lehet, semmivel sem lesz jobb ettől az országna. Ne járassuk már le magunkat, legyünk békében a szomszédokkal.
O1G
Részben igazad van, de nem Rossi nem húzta tovább a labdát mikor helyzet volt, nem Rossi tehet róla, hogy les gólt kaptunk ami attól függetlenül 4 védő között 2 támadó csinált meg vagy hogy Baráth a védő árnyékának az árnyékát fogja a 16-oson belül.
Igen 30-30 percig bírtuk a félidőket, utólag könnyű mondani, hogy kevés volt de itt nem ezért nyertek hanem mert ők a helyzeteik beverték mi meg nem.
Az a helyzet, hogy Szlovákia és Románia ott üti a magyarokat ahol tudják, lehet mondani hogy tartsd oda a másik orcádat persze csak hát azért így egyszerűbb levezetni a feszkót. Na meg hát persze gyűlölködéssel mindig egyszerűbb.
több mint 4 éve
ZoliZoltán Minnesota Vikings 5 095 — E/1
Rohadt életbe....😠
több mint 4 éve
somoskovig Jacksonville Jaguars 9 766 — 49ers GM
Amúgy Kleini Lacikát mikor sikerül elfelejteni végre? Nem csak a labda, hanem minden néző, de még szerintem a fű is sír mikor ő prezentál valami okosságot a labdával...
Hanni
Soha. Ő az Ember, aki kilőtte a csapatot az EB-re, aki veget vetett 30 szűk esztendőnek, balsorsnak meg régen tépésnek, a legkisebb királyfi, akit mindenki lenézett, de jött, látott és felkezzel leölte a sárkányt, közben megdugta a királylányt...

Egyébként meg a 21.század Koplárovics Bélája, aki egyszer véletlen jó irányban botlott bele a labdába.

több mint 4 éve
Hanni Seattle Seahawks Army West Point Black Knights 7 584 — "Valakinek utolsónak is kell lennie"
Amúgy Kleini Lacikát mikor sikerül elfelejteni végre? Nem csak a labda, hanem minden néző, de még szerintem a fű is sír mikor ő prezentál valami okosságot a labdával...
több mint 4 éve
Stez SMU Mustangs 43 222 — Whoops, looks like something went wrong.
Baráth Boti a KCben 07,27, óta nem játszott egy percet sem, lepasszolták aug 25-én az USL-be ott kapott 90 percet, de kaptak is egy ötöst.
Tony Adams
Halkan jegyzem meg, azert nem jatszott, mert serult volt. Elotte stabil kezdo volt. Es nem volt rossz.

több mint 4 éve
- JC6 Denver Broncos 6 329
Akkor is azt mondom, ezt a meccset Rossi veszítette el. Úgy lemeccselték, ahogy kell. Középen állandóan el voltunk csúszva, félúton volt ez miatt az egész csapat. Az első félidő végén már a seggükön vették a levegőt.A szlovákok simán kipasszoltak, mire odaért volna Kleini vagy Nagy Á, addigra rég másutt volt a zsuga. A széleket meg hanyogolták, Szalait kettőzték, középen szűkítettek. Ült nagyon a rövidpasszos játékuk, sokáig sajnos csak nyomztuk a labdát.
Nem nekik kellett volna esni, hanem kivárásra játszani, igen, hazai pályán, mert nekik életbevágó volt ez a 3 pont.

Dzsudzsáknak meg nem a hangzatos nyilatkozatok kellenek, meccs után meg a könnyek, hanem az alázat. Beismerése annak, hogy nekem lefőtt a kávé.

De azért az se semmi, hogy amikor Holander bejött és Szoboszlainak mondta, hogy neki kell visszalépnie, mire Szoboszlai csapkodott egyet a karjával majd duzzogott egy sort, mire Rossi kihívta megint Holandert, mondott neki valamit, az meg odafutott Szoboszlaihoz és felküldte előre.. nehogymá a nyúl vigye a puskát.

Az meg a világ legnagyobb szégyene, hogy kifütyüljük az ellenfél Himnuszát, legyen bármilyen is a történelmünk. Ennyit ért Dzsudzsák kérése, szinte biztos vagyok benne hogy az UEFA ellenőrnek mindent szépen lefordítottak... persze, nagyon jó a CB és nagyon kell, de sosem fogom megérteni, hogy egy "szar szlovákia, utálunk...", "ki nem ugrál büdös szlovák" és a társai mitől segítenek a csapaton... el kellene már felejteni ezt a gyűlölködést, rég elmúlt, visszahozni nem lehet, semmivel sem lesz jobb ettől az országna. Ne járassuk már le magunkat, legyünk békében a szomszédokkal.

Szerkesztette: - JC6