Soccer
41 feliratkozó
4 hónapja
Pobega a 22. percben mehet zuhanyozni, jól van akkor.
KYLE LARSON – TWO-TIME NASCAR CUP SERIES CHAMPION
A Liverbird upon my chest
We are men of Shankly's best
A team that plays the Liverpool way
And wins the championship in May
4 hónapja
Kicsit az az érzésem látva a Bologna mai kezdőjét, hogy már Italiano sem tudja, mihez kezdjen a csapattal. Mintha zsákbamacskát húzna, olyan kezdőket tud kiküldeni a pályára, amúgy folyamatosan. Kíváncsian várom, meddig húzza, az utolsó 11 meccsen elért 1-3-7 nem lehet túl megnyugtató a számára. Andiamo Rossoblù!
KYLE LARSON – TWO-TIME NASCAR CUP SERIES CHAMPION
A Liverbird upon my chest
We are men of Shankly's best
A team that plays the Liverpool way
And wins the championship in May
4 hónapja
Jó hat ha valahol nem ismeretlen az h majd jövőre az épp az Újpest.Nyilvan, de en ugy hallottam, Dardai kifejezetten ugy volt hajlando visszajonni Ujpestre, hogy teljhatalom, plusz Szelesi a head coach. Ebbol itelve szarik o ra egy ideig, hogy nem jonnek a W-k, az elso perctol kezdve azt mondja mindenki kozulu, hogy majd a nyartol, majd, majd, majd, majd. Gondolom Ratatics is tudja az ukazt, hogy ez a projekt igy nez ki, es majd a kovetkezo szezon vegen lehet kiertekelni.Ha a DVTK-t nem verik meg akkor a többi kb biztos zakó addig.Ennek a Szélesinek még 3-4 meccse van míg kirúgják.Meglepne, akkora orszagos cimborak Dardaival.
Bazzani
Stez
Bazzani
Stez
Ha meg akarjuk védeni a demokráciánkat, újra kell épitenünk azokat a normákat, amelyek egykor védelmezték. Ám ennel többet kell tennünk. E normákat ki kell terjesztenünk úgy, hogy egy sokszínű társadalom minden tagja számára elerhetők legyenek.
4 hónapja
Sikerült visszanéznem ezt a Napoli meccset, hát ennyi mák nem létezik ami a Napolinak van. Megint 2 nem túl jó McTominay lövés, az elsőt Bijlow Hojlund elé üti aki üres kapura csak belövi, a másodikat meg bevédi. Az a 11es a végén meg én nem is tudom, hogy mi. Vissza is nézte Massa, de hát ott Vergara rúgta lábon a védőt majd elesett emiatt. Abba mit látott a spori nem tudom.A mixet
Sixo
4 hónapja
Sikerült visszanéznem ezt a Napoli meccset, hát ennyi mák nem létezik ami a Napolinak van. Megint 2 nem túl jó McTominay lövés, az elsőt Bijlow Hojlund elé üti aki üres kapura csak belövi, a másodikat meg bevédi. Az a 11es a végén meg én nem is tudom, hogy mi. Vissza is nézte Massa, de hát ott Vergara rúgta lábon a védőt majd elesett emiatt. Abba mit látott a spori nem tudom.
4 hónapja
Na jó ezt kinyomtam, de ha nem is 3-0 ez akkor is színvonal alatti, mondjuk én nagyon rég nem tudok megnézni egy eNBé 1 meccset végig.én már eljutottam oda, hogy meg se néztem, a nagy "szakmai" megújulásunk ellenére is csodaPalkóval meg az érthetetlen Szélesivel. Elég volt az előző két meccs, persze kell még pár átigazolási ablak ugye..
KeyG
4 hónapja
Ez a Szelesi-nyilatkozat a Fradi elleni meccs utan ott van a best ofok kozott.
4 hónapja
Szelesi masterclass nyilatkozat minden heten eddig:A “jobbak voltak” elég lett volna.
„Meg formalodik a csapat, hat XY (az aktualis ellenfel) ebben meg elorebb jar”.
„Sok a serultunk, de ez nem lehet kifogas... De sok a serultunk.”
Stez
Real Madrid & Boston Celtics & Los Angeles Dodgers
We are just the Ravens!
4 hónapja
NB2-re készülnek, onnan lehet szépen, lendületből visszajönni. Kell a nekirugaszkodás.Hoztak 4 embert Dárdaiék.Legnagyobb mellefogas Szelesi volt! Mar a kinevezeset se ertettem. Semmilyen szakmai erv nem volt mellette
Eddig egyik sem tűnik nagy fogásnak.
Én el is kapcsoltam.
Bazzani
Toto21
4 hónapja
Szelesi masterclass nyilatkozat minden heten eddig:„Meg formalodik a csapat, hat XY (az aktualis ellenfel) ebben meg elorebb jar”.
„Sok a serultunk, de ez nem lehet kifogas... De sok a serultunk.”
4 hónapja
Amikor esetleg reménykedne az ember, hogy esetleg pontot veszít a Napoli, 1 perc alatt rúgnak kettőt ...Te nem épp atom részeg vagy a Yildiz hosszabbítás után?
Sixo
4 hónapja
Amikor esetleg reménykedne az ember, hogy esetleg pontot veszít a Napoli, 1 perc alatt rúgnak kettőt ...
4 hónapja
Hoztak 4 embert Dárdaiék.Legnagyobb mellefogas Szelesi volt! Mar a kinevezeset se ertettem. Semmilyen szakmai erv nem volt mellette
Eddig egyik sem tűnik nagy fogásnak.
Én el is kapcsoltam.
Bazzani
4 hónapja
4 lesz a vége.wcben mar egy hetest vizionaltak😂Maradni fog a harom, a Fradi mar nem fog erolkodni.
Kenny
Stez
4 hónapja
wcben mar egy hetest vizionaltak😂Maradni fog a harom, a Fradi mar nem fog erolkodni.
Kenny
4 hónapja
Nyíregy holnap elkapja a libásokat, utána a Barcikát, és már a Dózsa elé is kerültek
4 hónapja
Bernal 😮
4 hónapja
Majd jövőre...Ennek a Szélesinek még 3-4 meccse van míg kirúgják.Normál esetben holnap repülnie kellene.
Bazzani
Bazzani
4 hónapja
Dardai lassan rajon, mit vallalt. 😀
4 hónapja
Ennek a Szélesinek még 3-4 meccse van míg kirúgják.Normál esetben holnap repülnie kellene.
Bazzani