Soccer
41 feliratkozó
4 hónapja
Haaland... ezt ősszel belőtted
4 hónapja
1-1 a kiesőjelölt Budafok ellen, és még tizenegyest is sikerült hibázni. Nagyon kéne valahonnan egy jó középcsatár.Van nálunk ez a Tóth Milán meg a Németh Barnabás, pénzért simán.
iktriad
4 hónapja
Szép volt! Ezt legalább megérdemeljük.
4 hónapja
#Löfliing+ a kapusunk még tizit is fogott, teljes a boldogság 😊Mindent kihagytunk ma is, amit lehet. A Budafok meg rúgott egy bombagólt.1-1 a kiesőjelölt Budafok ellen, és még tizenegyest is sikerült hibázni. Nagyon kéne valahonnan egy jó középcsatár.1-0 után elkapcsoltam, azt hittem, sima lesz.
iktriad
nagylaza, főpohárnok
iktriad
Sokat segített, hogy a félidőben hazaugrottam trónolni, ilyenkor mindig pontot szerzünk!
Dzsokijuing
4 hónapja
Szívesen!kösz Somogyit, akartam írni 😊 hazakerültMindent kihagytunk ma is, amit lehet. A Budafok meg rúgott egy bombagólt.1-1 a kiesőjelölt Budafok ellen, és még tizenegyest is sikerült hibázni. Nagyon kéne valahonnan egy jó középcsatár.1-0 után elkapcsoltam, azt hittem, sima lesz.
iktriad
nagylaza, főpohárnok
iktriad
petey
4 hónapja
+ a kapusunk még tizit is fogott, teljes a boldogság 😊Mindent kihagytunk ma is, amit lehet. A Budafok meg rúgott egy bombagólt.1-1 a kiesőjelölt Budafok ellen, és még tizenegyest is sikerült hibázni. Nagyon kéne valahonnan egy jó középcsatár.1-0 után elkapcsoltam, azt hittem, sima lesz.
iktriad
nagylaza, főpohárnok
iktriad
Sokat segített, hogy a félidőben hazaugrottam trónolni, ilyenkor mindig pontot szerzünk!
Nézz egyenesen előre. Mi van ott?
Ha annak látod, ami,
Sohasem hibázol.
(Bassui Tokusho zen mester tanácsa a Line of Scrimmage-en)
4 hónapja
kösz Somogyit, akartam írni 😊 hazakerültMindent kihagytunk ma is, amit lehet. A Budafok meg rúgott egy bombagólt.1-1 a kiesőjelölt Budafok ellen, és még tizenegyest is sikerült hibázni. Nagyon kéne valahonnan egy jó középcsatár.1-0 után elkapcsoltam, azt hittem, sima lesz.
iktriad
nagylaza, főpohárnok
iktriad
4 hónapja
Mindent kihagytunk ma is, amit lehet. A Budafok meg rúgott egy bombagólt.1-1 a kiesőjelölt Budafok ellen, és még tizenegyest is sikerült hibázni. Nagyon kéne valahonnan egy jó középcsatár.1-0 után elkapcsoltam, azt hittem, sima lesz.
iktriad
nagylaza, főpohárnok
4 hónapja
1-1 a kiesőjelölt Budafok ellen, és még tizenegyest is sikerült hibázni. Nagyon kéne valahonnan egy jó középcsatár.1-0 után elkapcsoltam, azt hittem, sima lesz.
iktriad
4 hónapja
1-1 a kiesőjelölt Budafok ellen, és még tizenegyest is sikerült hibázni. Nagyon kéne valahonnan egy jó középcsatár.
4 hónapja
Bazmeg, most látom. Mi a faszt keres kelta kereszt a Vasas-táborban? És miért nem vetetik le?Erős kérdés, nekem sem sikerült rájönni
nagylaza, főpohárnok
4 hónapja
Bazmeg, most látom. Mi a faszt keres kelta kereszt a Vasas-táborban? És miért nem vetetik le?
4 hónapja
Bemelegítés 2 sérült, 20. perc csere 3. Pethő ápolás után és megint az orvos a pályán...Kényszerű csere után gól.
zacknorb
4 hónapja
Bemelegítés 2 sérült, 20. perc csere 3. Pethő ápolás után és megint az orvos a pályán...
4 hónapja
Váczi Zolit még Tiszásként is köszöntikMiért ne köszöntenék?
zacknorb
4 hónapja
Váczi Zolit még Tiszásként is köszöntik
4 hónapja
Gec, 2 sérülés bemelegítésen xddUram lesz mégis, meg Pavkovics is off, Molnár Csabi time
4 hónapja
A 95. percben sikerül elveszteni is, hát jó.Jaj Castro de szépen befejelte. Kár hogy a saját kapuba.nagyon nem akartok nyerni...
szerk.: visszavonják szabálytalanság miatt.
Mikey
Toto21
KYLE LARSON – TWO-TIME NASCAR CUP SERIES CHAMPION
A Liverbird upon my chest
We are men of Shankly's best
A team that plays the Liverpool way
And wins the championship in May
4 hónapja
Jaj Castro de szépen befejelte. Kár hogy a saját kapuba.nagyon nem akartok nyerni...
szerk.: visszavonják szabálytalanság miatt.
Mikey
4 hónapja
Ezek után ő fog egyet bólintani😀😀Jó szórakozást 😂
18 éves kapus, lazán előfordulhat ötvédőzés, remek lesz, legalább süt a nap.
zacknorb
Gecc, Iyinbort kitenni egy ilyen képre nagyon alja...
warr_b
4 hónapja
Jó szórakozást 😂
18 éves kapus, lazán előfordulhat ötvédőzés, remek lesz, legalább süt a nap.
zacknorb
Gecc, Iyinbort kitenni egy ilyen képre nagyon alja...

Hail to the Redskins! - Ad augusta per angusta
"I don't break the horizon
I erase it when I'm born"
4 hónapja

18 éves kapus, lazán előfordulhat ötvédőzés, remek lesz, legalább süt a nap.
4 hónapja
Jaj Castro de szépen befejelte. Kár hogy a saját kapuba.szerk.: visszavonják szabálytalanság miatt.
Szerkesztette: Mikey
KYLE LARSON – TWO-TIME NASCAR CUP SERIES CHAMPION
A Liverbird upon my chest
We are men of Shankly's best
A team that plays the Liverpool way
And wins the championship in May