Soccer
41 feliratkozó
4 hónapja
bongyorhajú lassan felkeresheti a fodrászát, már csak egy meccs kell 😊Jó a sorozat csak így tovább előre😁
NB2
4 hónapja
Ehh elkapkodta,simán levehette volna,mondta is neki Bruno lefújás után😃Jó lenne még egy gólt gyötörni a Spursnek,jöhetne Sesko háthaA lefújás előtt adott volt hozzá a helyzet 😊
manuszka86
bogjosi
4 hónapja
Jó lenne még egy gólt gyötörni a Spursnek,jöhetne Sesko háthaA lefújás előtt adott volt hozzá a helyzet 😊
manuszka86
...ne gondolkodd túl a dolgokat, ÉLVEZD!
4 hónapja
bongyorhajú lassan felkeresheti a fodrászát, már csak egy meccs kell 😊
4 hónapja
Jó lenne még egy gólt gyötörni a Spursnek,jöhetne Sesko hátha
4 hónapja
hát ennyit a győri bajnoki álmokrólKörmölés helyett nem mellesleg ziccerbe mehettünk volna kb de nem ezen múlt. Gólokkal kellett volna ezt megnyerni… Csinger 5 centiről felsőléc, 11es, végefele Gavric, agyfasz
mondjuk 8 csere meg egy VAR és 2 gól után hogy a picsába jött ki a 3 perc hosszabbítás, úgy, hogy még egy szabálytalanság is volt a hosszabbításban ami után fél percet könyvelt a bíró nálam ez enyhén fura
NB2
4 hónapja
hát ennyit a győri bajnoki álmokrólmondjuk 8 csere meg egy VAR és 2 gól után hogy a picsába jött ki a 3 perc hosszabbítás, úgy, hogy még egy szabálytalanság is volt a hosszabbításban ami után fél percet könyvelt a bíró nálam ez enyhén fura
4 hónapja
ez a Romero hiaba rohadt jo vedo, de egy igazi agyhalottEz szerintem totál véletlen volt, de rengeteg ilyet csinált már szándékosan.
Duff
Real Madrid & Boston Celtics & Los Angeles Dodgers
We are just the Ravens!
4 hónapja
ez a Romero hiaba rohadt jo vedo, de egy igazi agyhalott
4 hónapja
Most láttam a Várda tizit.Hát a barcika mellé rúgott, hozzá sem ért, a földet találta telibe🤣🤣🤣🤣🤣
4 hónapja
CR csapattársa tolt egy CR gólörömöt amíg a portugál hisztitik valahol
4 hónapja
xdd, na ez a kisvárdai tizi prime NB1
4 hónapja
Jordan Fairclough, a Liverpool korábbi erőnléti edzője elárulta, hogy Szoboszlai Dominik érkezése után kezdetben szembeszállt a klub edzési utasításaival.A The Redmen TV-nek nyilatkozva Fairclough elmagyarázta, hogy a magyar csapatkapitány a korábbi bajnokságokban hozzászokott ahhoz, hogy természetes képességeire támaszkodjon, és nem volt hozzászokva az edzőtermi erőnléti edzéshez.
„De a Premier League-be jött, egy másik bajnokságba, más intenzitással, így napi szintű megbeszélés folyt arról, hogy mit is kellene tennie még”
—mondta Fairclough.
Az edző dicsérte Szoboszlai alkalmazkodóképességét, kiemelve, hogy a középpályás idővel teljes mértékben magáévá tette a klub erőnléti programját.
Az alkalmazkodási hajlandósága kulcsfontosságú volt az angol futball magasabb fizikai követelményeinek való megfelelésben.
Ezt látjuk most.
Szerkesztette: ozibozi
4 hónapja
www.youtube.com/watch?v=k7zgPxWziz4Interjú a Loki új angol tulajdonosával.
Kifejezetten bíztatóak a célok amit felvázolt és úgy tűnik, hogy tényleg hiteles tulaja lett a Lokinak.
Végre egy olyan projekt, ami hosszútávban gondolkodik.
"If you don't believe in yourself then why is anyone else going to?"
4 hónapja
4 hónapja
Bayern hosszabbítgat rendesen.ja epp rendeltem volna az utolso hazai Gnabrys mezt mikor jott a hir. hat igy nem kerul oda a gyujtemenybe ...
Sixo
Ha meg akarjuk védeni a demokráciánkat, újra kell épitenünk azokat a normákat, amelyek egykor védelmezték. Ám ennel többet kell tennünk. E normákat ki kell terjesztenünk úgy, hogy egy sokszínű társadalom minden tagja számára elerhetők legyenek.
4 hónapja
Arrivederci Juve
4 hónapja
5 perce nézem csak, de Lookman többet cselezett már a támadóharmadban mint Simeonen kívül bárki egész szezonban.
4 hónapja
Acolatse copy pasteMondjuk osvath es Nagy szerintem teljesen mas szint. Osvath nagyon jo jatekos. Csak a Fradiban mast kell futballozni, mint a Paksban, ez nyilvan kulonbseg es ez lesz a kerdes, hogy Osvath erre kepes-e.Persze, mint Nagy Barna.Erősen megkérdőjelezem a kulcs játékos jelzőt Osváth esetében..NB1ben simán lehet az.
JC6 (Mr. Miele)
Bár jogos a kétkedés
zacknorb
Aki konstans 1 gól az ellenfélnek a védekezési hiányosságai miatt.
Sinisa
Stez
4 hónapja
Mondjuk osvath es Nagy szerintem teljesen mas szint. Osvath nagyon jo jatekos. Csak a Fradiban mast kell futballozni, mint a Paksban, ez nyilvan kulonbseg es ez lesz a kerdes, hogy Osvath erre kepes-e.Persze, mint Nagy Barna.Erősen megkérdőjelezem a kulcs játékos jelzőt Osváth esetében..NB1ben simán lehet az.
JC6 (Mr. Miele)
Bár jogos a kétkedés
zacknorb
Aki konstans 1 gól az ellenfélnek a védekezési hiányosságai miatt.
Sinisa
4 hónapja
Persze, mint Nagy Barna.Erősen megkérdőjelezem a kulcs játékos jelzőt Osváth esetében..NB1ben simán lehet az.
JC6 (Mr. Miele)
Bár jogos a kétkedés
zacknorb
Aki konstans 1 gól az ellenfélnek a védekezési hiányosságai miatt.
TITO
JOHAN
Per Sempre Etern
This team was the best team in the AFC in the regular season and we won two games in the playoffs against two good football teams, the best team in the postseason. And that’s what this team is.
4 hónapja
Erősen megkérdőjelezem a kulcs játékos jelzőt Osváth esetében..NB1ben simán lehet az.
JC6 (Mr. Miele)
Bár jogos a kétkedés
4 hónapja
Erősen megkérdőjelezem a kulcs játékos jelzőt Osváth esetében..
