Soccer
41 feliratkozó
4 hónapja
Erőst három bajnokiról eltiltották 😀

Hail to the Redskins! - Ad augusta per angusta
"I don't break the horizon
I erase it when I'm born"
4 hónapja
Tuti Keane-nek azt mondták, hogy ír: O’SváthOsvath.Szoval akkor folytatodik a Fradi komedia. 😀What happened?
Stez
remontada
Stez
A háttében pedig egy Kaján sír…
TITO
JOHAN
Per Sempre Etern
This team was the best team in the AFC in the regular season and we won two games in the playoffs against two good football teams, the best team in the postseason. And that’s what this team is.
4 hónapja
Igazabol szerintem mostmar csak a Paks hajlando eladni akar szezon kozben is kulcsjatekost rivalisnak, mert nekik a penz fontos, es ugy gondolkoznak, hogy eladtak eddig nagyjabol barkit, ket even belul mindig kifaragtak az adott posztra megfelelo utodot. Harasztiek biztos ugy gondolkoznak, hogy nincsen potolhatatlan jatekos, es igazuk is van.Szoval akkor folytatodik a Fradi komedia. 😀vajon még mindig törlesszük a Böde dealt ezekkel az igazolásokkal?
Stez
Kenny
De azert zsenialis, hogy a Fradnal evente nyolcszor szetfikazzak az „antifoci” Paksot, de allandoan mennek igazolgatni hozzajuk. xd
4 hónapja
Az is vicces, hogy Acolatse only hazai játékos lesz😅
4 hónapja
Osvath.Szoval akkor folytatodik a Fradi komedia. 😀What happened?
Stez
remontada
4 hónapja
Bobbiet kivasarolta a Tottanhem.Szoval akkor folytatodik a Fradi komedia. 😀What happened?
Stez
remontada
Ha meg akarjuk védeni a demokráciánkat, újra kell épitenünk azokat a normákat, amelyek egykor védelmezték. Ám ennel többet kell tennünk. E normákat ki kell terjesztenünk úgy, hogy egy sokszínű társadalom minden tagja számára elerhetők legyenek.
4 hónapja
Szoval akkor folytatodik a Fradi komedia. 😀
4 hónapja
Konkrétan klubrekordot jelentő mindenidők legfiatalabb U19-es kezdője volt a Liverpoolnál.az mondjuk komoly, hogy tegnap a Zsolna u19-es csapata elverte a Liverpoolt az ifi BLbenNem az van, hogy ha valaki jó egy Liverpoolnál 16, 17 vagy 18 évesen, az már rég nem a Pool u19-es keretében iparkodik, hanem egy felnőttcsapatban máshol?
Löfli
Őszentsége Sobri Jóska
KYLE LARSON – TWO-TIME NASCAR CUP SERIES CHAMPION
A Liverbird upon my chest
We are men of Shankly's best
A team that plays the Liverpool way
And wins the championship in May
4 hónapja
City és a Barca is kiesett tizikkel. Nem kis meglepetések..Szegény Felcsút is, hüpp hüpp
remontada

Hail to the Redskins! - Ad augusta per angusta
"I don't break the horizon
I erase it when I'm born"
4 hónapja
a Felcsút egy 95. percben kapott góllal esik ki 😀

https://www.facebook.com/ArizonaCardinalsHungary/
"Az életről sok mindent gondolok én jómagam is."
"Én nem gondolok semmit, uram."
Don't blink!
4 hónapja
City és a Barca is kiesett tizikkel. Nem kis meglepetések..
4 hónapja
doomscrollozás közben észrevettem, hogy a portugál kupa egyik elődöntőjét egy másod- és egy harmadosztályú csapat játssza, első meccs 21:15-től 😀

https://www.facebook.com/ArizonaCardinalsHungary/
"Az életről sok mindent gondolok én jómagam is."
"Én nem gondolok semmit, uram."
Don't blink!
4 hónapja
Világi Oszkár parádésan tudja megválogatni csapatai szakmai stábját, lsd. az ETO, de pl. a DACnál ezt most egy bizony Martin Škrtel intézte!A Szlovák ligàból szemmel láthatóan többen játszanak a Top 8-10 ligában évek óta mint a magyarból.Redzic 4,75 M euro --> Salzburg.20-25%-kal benne maradtunk mi is.
Tomikám, ő nem lett volna jó?
Kenny
Kb. 2 évig folyamatosan sérült volt, kint volt egy jó szezonja ill. 2 jó félszezonja.
Engem az jobban érdekel, hogy a szlovák liga miért tud ennyivel jobban eladni? Főleg, hogy a DAC annyira nem is megy a nemzetköziben, és most erősen túl lettek fizetve…
Sinisa
A nem magyar neveléseket /Szobó, Kerkez, Wili Orbán, Nego/ leveszed akkor meg siralmasabb az összehasonlítása a két ligának)
ozibozi

ETO, A.C. Milan, Winnipeg Jets, Liverpool F.C., SF Giants, Chicago Bulls, Vale 46, MvG, Senna, Lance Armstrong, Stephen Hendry, Mike Tyson, Boris Becker, Tiger Woods, Jan-Ove Waldner FAN!!!
4 hónapja
Gondolom a nagyobb csapatoknál. Mert egy Nyíregyházánál, Bristol Roversnél vagy RW Essennél van esély a saját első csapathoz kerülni 16-18 évesen, mert szarok és egy tehetség befér oda, de egy topcsapatnál a felnőttbe nem férnek be, az U19-hez meg túl jók.Ez nem csak a Poolnál, a legtöbb helyen így van.az mondjuk komoly, hogy tegnap a Zsolna u19-es csapata elverte a Liverpoolt az ifi BLbenNem az van, hogy ha valaki jó egy Liverpoolnál 16, 17 vagy 18 évesen, az már rég nem a Pool u19-es keretében iparkodik, hanem egy felnőttcsapatban máshol?
Löfli
Őszentsége Sobri Jóska
zacknorb
4 hónapja
Ez nem csak a Poolnál, a legtöbb helyen így van.az mondjuk komoly, hogy tegnap a Zsolna u19-es csapata elverte a Liverpoolt az ifi BLbenNem az van, hogy ha valaki jó egy Liverpoolnál 16, 17 vagy 18 évesen, az már rég nem a Pool u19-es keretében iparkodik, hanem egy felnőttcsapatban máshol?
Löfli
Őszentsége Sobri Jóska
4 hónapja
U21be megyaz mondjuk komoly, hogy tegnap a Zsolna u19-es csapata elverte a Liverpoolt az ifi BLbenNem az van, hogy ha valaki jó egy Liverpoolnál 16, 17 vagy 18 évesen, az már rég nem a Pool u19-es keretében iparkodik, hanem egy felnőttcsapatban máshol?
Löfli
Őszentsége Sobri Jóska
Vagy kölcsön
The Stronger you become, the Weaker you really are.
I wanted Champ to be champ!
4 hónapja
az mondjuk komoly, hogy tegnap a Zsolna u19-es csapata elverte a Liverpoolt az ifi BLbenNem az van, hogy ha valaki jó egy Liverpoolnál 16, 17 vagy 18 évesen, az már rég nem a Pool u19-es keretében iparkodik, hanem egy felnőttcsapatban máshol?
Löfli
4 hónapja
az mondjuk komoly, hogy tegnap a Zsolna u19-es csapata elverte a Liverpoolt az ifi BLbenAjaxot is kiejti a Legia úgy tűnik
Löfli
4 hónapja
az mondjuk komoly, hogy tegnap a Zsolna u19-es csapata elverte a Liverpoolt az ifi BLben

https://www.facebook.com/ArizonaCardinalsHungary/
"Az életről sok mindent gondolok én jómagam is."
"Én nem gondolok semmit, uram."
Don't blink!
4 hónapja
Köszönöm. Eredmenyek.com nem írt semmitPuskás - Sprorting u19 bl meccset gondolom nem adja semmi ?!sport1
remontada
NB2
4 hónapja
Puskás - Sprorting u19 bl meccset gondolom nem adja semmi ?!sport1
remontada
4 hónapja
Puskás - Sprorting u19 bl meccset gondolom nem adja semmi ?!