Soccer

41 feliratkozó

10 hónapja
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 35 716 — Scream and scout
bowl.hu-s Premier League tipper.io csoport:
 tipper.io/hu/bowl-hu-pl-lmakkdqw?join=8fges7u7n40ht4u6

Mehetne ugyan ez a lista egy google doksiba, aminek a linkje (meg a top10 igazolas mondjuk) van megosztva a pinned kommentben.

Borbinho
Ehune:
 docs.google.com/document/d/1MXhc8a9DSUHrc6hP1dC_XZG-6cPsoBFF1ao5ySs27aU/edit?usp=sharing

Szerkesztette: Löfli
több mint 4 éve
Borbinho Indianapolis Colts Old Dominion Monarchs 11 459 — Rent Free - Megrögzött Colts Fan
Nem tudtam minek betenni, hogy szinte rendre kikaptunk ha nem mi lottuk az elso golt. Sokszor kedvetlennek tunt a csapat. Szinte kivetel nelkul visszaestunk a masodik felidokben. Ezek mind Sarrinak rohatoak fel. Ugy tunt elvesztette az oltozot, a szurkolok se szerettek. De sikerult felulkerekednie. Vannak paran akik elegedetlenek a (keves) szerepuk miatt. Hazard allando kezdo egyik szelen es megkerdojelezhetetlen. Igy is volt hogy pihent. De igy egy szelsonek marad hely, es Willian meg Pedro sem szereti a padot. Oket olvasni altalaban mint panaszkodok. Cahill helyzetet a klub baszta el sztem nem Sarri, hisz nyar vegere tudni lehetett h nem szamol vele.

A csapat jateka meg igen is jo volt olykor olykor. Sokszor kegyetlen szar, de a ligakupa donto ota sztem felszallo agban vagyunk.
A Pool City duotol keretben fenyevekre vagyunk sajnos.

Ezekre jon, hogy Sarri allitolag hazavagyik, es tobb csapat (Juve, Roma, Milan) is szoba johet.

Meg egy eleg megbizhato beatwriter szerint Abra nem csipazza Sarri konoksagat meg h nem szeretik a szurkolok, az amcsi tura alatt akar talalkozhattak is vna, de Sarri rosszulletre hivatkozva kb minden alol kivonta magat a media napon.

Es ha Abra nem akarja akk valszeg menni is fog. Van az a penz amiert Derby elengedi Lampset, Abra meg szereti annyira a Chelseat h a szivere hallgatva elhamarkodott dontest hoz

"Overjoyed, the wolf devours his leg that's been torn off by a trap. Praised be the day that gave me food, he cries."
több mint 4 éve
Törölt felhasználó
Sarri hagyta szetesni az oltozot. Nem hisznek benne sem a jatekosok, sem a szurkolok. Motivalatlan a csapat. Meg hulyet is csinalt magabol a kapuscserebere esetnel.

A jatekosallomanyt nem arra hasznalja amiben jok, de igazolni ugye most nem fognak, o meg valtozni nem fog. Sakkmatt.
ulpianus
Ulpi ezt értem.De akkor ezekszerint te azt állítod ,hogy más edző eredményesebb lenne a "Chelszkivel" mint Maurizio Sarri ?
Mert ha az általad írt érveket veszem alapul akkor egy másik edző aki alatt nem esik szét az öltöző és tudja motiválni a játékosokat és még hisznek is benne azzal az edzővel bajnokságot és BL kellett volna nyerni idén de lagalabb BL döntőbe jutni és PL nyerni.
Ezt annak tudatába mondom ,hogy most ugyebár szét van esve az öltöző ,játékosok nem hisznek a mesterbe,és még motiválatlan is a társaság és így is 3.-kak plusz EL döntőt játszanak.
Tehát ha így is képesek erre akkor tényleg csak egy jó edző hiányzik??

Na ez az amit én nem hiszek el.

Meg az érveidet sem akarom teljes mértékig elfogadni mert ezek a jelzők amit használtál pl.szét van esve ,motiválatlanság ,stb... Egy kieső helyen lévő csapatra utalnak.Vagy legalább is egy valamilyen gyenge középszer csapatra.Ezzel szemben beszélünk a világ legerősebb bajnokságában 3. helyen végzett csapatról aki még pluszban arra is esélyes,hogy fölérjen Európa 2. Számú kupasorozatának csúcsára.Tette ezt úgy hogy aki BL döntőt játszik,és aki EL döntőt játszik is mögötte végzett a bajnokságban.

Szóval még mindig nem értem ezt Maurizio Sarri mizériát.Max azt tudom elfogadni ,hogy szar játékot játszanak (tehát szemre nem tetszetőset).De kérdem én ez nem a "kiba......ott" Real Madrid ahol az eredmények "szinte mellékesek"csak a játék legyen gyönyörű?! (bár én ezzel sem értek egyet ,hogy az eredmény kontra szép játék hogy mi a fontosabb)
Szerintem egy mindenkori edzőt az eredményei határozzák meg és szlussz-passz.
Ebbe pedig jelenleg Maurizio Sarri Igen is előkelő helyen áll nálam.
több mint 4 éve
tüsi91 Chicago Bears 11 021
Na elv Makelele es Cech is visszaternek a szezon utan a csapathoz. Lehet jon meg Lamps, AC, meg jo lenne Drogba is 🙏🏿🙏🏿
Borbinho
Akár be is állhatnának, lehet, hogy hasznos lenne 😊
dande
King Didier sztem meg most is a legjobb csatarunk lenne kb. Costat leszamitva nem volt senki aki megkozelitette vna Drogba teljesitmenyet. De 20 bajnoki golos kozeppalyasunk se nagyon van Lamps ota. Mondjuk alapbol hasonlo szintu kozeppalyas sincs es nem is volt sok. 11 szezon egymas utan ahol 2 szamjegyu PL golt lott... Orok kedvenc marad
Borbinho
Kb 2 éve volt valami gálameccs és rossz volt nézni, hogy Evra még mindig simán beférne a MU-ba. Úgy hogy balbekk poszton nem is állunk olyan rosszul 😀 (igaz, akkor még talán Blind rohangált ott)

Szerintem ez a "három nagy" kp-re igaz. A Poolosoknak Gerrard, nekünk Scholes.
dugo93
Hat nem tudom, nekem koros angol-buzikent az a meglatasom, hogy Gerrard a valaha volt egyik legtulertekeltebb jatekos, akit sokkalta inkabb a klubhusege miatt lehet kiemelni, nem az allandoan remek teljesitmenye miatt. Persze ezzel most tuti kapom majd a savat, de hiaba, en ezen a velemenyen vagyok. Egy picit olyan, mint Beckham, akinek azert sokkal jobb a megitelese, mint amilyen jatekos valojaban volt. Isteni szabadrugasai es passzai voltak, de olyan szinten tunt el allandoan a mezonyben, hogy azt sem tudtad, ott van-e egyaltalan.

Ettol meg birom mindkettot, csak szvsz valahogy mindkettot olyan hype vette korul, ami nem feltetlenul a valosagot adta vissza.

Es nem is erzem, hogy akar a Liverpoolnal, akar az MU-nal olyan betoltetlen ur maradt volna a ket jatekos utan. Gerrard 29-30 eves koratol bantoan lassunak tunt, de nem csak sebessegben, gondolkodasban is.
Stez
Scholes 38-39 évesen uralta a középpályát a PL-ben, miután visszajött fél év szabiból. A futball tudásával. Mindenidők egyik legalulértékeltebb játékosa. Varázsló volt a faszi, ilyen kvalitású belső középpályása nem volt és meg lennék lepve ha a közeljövőben lenne a Unitednek, de úgy amblokk az angol futballnak.
több mint 4 éve
slowmotion Dallas Cowboys 22 852 — Cowboys fan
Gerrard a játék egyetlen elemében sem volt kiemelkedően fos, azonban kiemelkedően jó sem. Míg Beckham azért top volt 1-2 tekintetben...
Nála azt nem értettem, hogy az angol válogatottban mindig az volt a duma, hogy azert szarok, mert nem működik a Gerrard-Lampard duó a középpályán, mikor eleve Gerrardnak nem is kellett volna kezdenie, mert Lampard egy kategóriával jobb volt.
eaglesmcnabb
amúgy költői kérdés, de kinek kellett volna a sztenderd 4-4-2-ben középen játszania, amikor ők alkották az angol válogatott közepét?
lehet nem néztem elég focit akkortájt, de Gerrard a labdaügyes középpályásokhoz képest keményebben beleállt a védekezésbe, a védekező középpályásokhoz képest meg jobban hozzá tudott tenni a támadásokhoz.
több mint 4 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 814 — SuperLOL
Sarri hagyta szetesni az oltozot. Nem hisznek benne sem a jatekosok, sem a szurkolok. Motivalatlan a csapat. Meg hulyet is csinalt magabol a kapuscserebere esetnel.

A jatekosallomanyt nem arra hasznalja amiben jok, de igazolni ugye most nem fognak, o meg valtozni nem fog. Sakkmatt.


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 4 éve
Toca Minnesota Vikings 18 700 — Vikings fan
Van itt Chelsea fan ?? Vagy valaki aki jobban benne van az PL-ben?
Mi a tököm ez a herce-húrca Maurizio Sarri körül?
Igaz az utóbbi 2-3 évben nem követem úgy ahogy régebben az angol bajnokságot de kékek ezzel a játékerővel ami van nekik jelenleg kihozták a maximumot és az a 3.hely
+ EL döntő !!
Na már most ha nyernek lehet itt akárki az edző jobb eredményt ezzel a játékos állománnyal az életbe nem fog tudni elérni.
Jelenleg a Pool és City egy szinttel magasabb kategória és nagyon nem az edző miatt van így.
Szóval tényleg nem értem mi itt az edzővel a kérdés.Gondolkodás nélkül hagyni kell tovább dolgozni és adni neki pénzt 2-3 játékosra erősités gyanánt.Már amennyiben engedik igazolni a Londoniakat.
Rózsa Sándor (betyár)
Nem igazán látszik mit akar Sarri és a csapat játéka borzasztó.
1. Szép dolog a 3. Hely de ha Tham bőven előttük volt csak nem volt nekik fontos a 3.hely
2. 72 pont az nem sok utóbbi 5 évben talán max a Leicester bajnoki győzelemnél lehetett ennyivel BL helyre jutni.

Hazardot ha meg elviszik lesz baj!
több mint 4 éve
zinedine5 New England Patriots Arkansas Razorbacks 6 033 — Ajmo Vatreni
Van itt Chelsea fan ?? Vagy valaki aki jobban benne van az PL-ben?
Mi a tököm ez a herce-húrca Maurizio Sarri körül?
Igaz az utóbbi 2-3 évben nem követem úgy ahogy régebben az angol bajnokságot de kékek ezzel a játékerővel ami van nekik jelenleg kihozták a maximumot és az a 3.hely
+ EL döntő !!
Na már most ha nyernek lehet itt akárki az edző jobb eredményt ezzel a játékos állománnyal az életbe nem fog tudni elérni.
Jelenleg a Pool és City egy szinttel magasabb kategória és nagyon nem az edző miatt van így.
Szóval tényleg nem értem mi itt az edzővel a kérdés.Gondolkodás nélkül hagyni kell tovább dolgozni és adni neki pénzt 2-3 játékosra erősités gyanánt.Már amennyiben engedik igazolni a Londoniakat.
Rózsa Sándor (betyár)
Az eredmény jó, valóban kb. a maximum. Viszont a játék. Az általában szar volt. Nézhetetlen.
több mint 4 éve
Törölt felhasználó
Van itt Chelsea fan ?? Vagy valaki aki jobban benne van az PL-ben?
Mi a tököm ez a herce-húrca Maurizio Sarri körül?
Igaz az utóbbi 2-3 évben nem követem úgy ahogy régebben az angol bajnokságot de kékek ezzel a játékerővel ami van nekik jelenleg kihozták a maximumot és az a 3.hely
+ EL döntő !!
Na már most ha nyernek lehet itt akárki az edző jobb eredményt ezzel a játékos állománnyal az életbe nem fog tudni elérni.
Jelenleg a Pool és City egy szinttel magasabb kategória és nagyon nem az edző miatt van így.
Szóval tényleg nem értem mi itt az edzővel a kérdés.Gondolkodás nélkül hagyni kell tovább dolgozni és adni neki pénzt 2-3 játékosra erősités gyanánt.Már amennyiben engedik igazolni a Londoniakat.
több mint 4 éve
Hanni Seattle Seahawks Army West Point Black Knights 7 594 — "Valakinek utolsónak is kell lennie"
Ha overrated kp akk Rui Costán senki sem tesz túl.
empty taxi
Koplárovics
Hanni
Ő nem volt overrated csak híres.
Toca
#thatwasajoke
több mint 4 éve
Igor Baltimore Ravens TCU Horned Frogs 15 784 — SHAMEFUR DISPRAY!
Ha overrated kp akk Rui Costán senki sem tesz túl.
empty taxi
Semmi baj nincs Rui Costával, nyilván a 2013-as vb kifutott eredmény volt, de szakaszversenyeken/egynaposokon teljesen korrekt volt mindig is, nem volt ő túlértékelve. 😛

Joao, mármint Jaaaaj Moutinho, Pastore, Ginola, Kagawa... olasz focit nem nézek, onnan is biztos lehetne idézni.

We didn't take this lightly for Johnny Unitas to share this plaza with the greatest defensive player of all time. (Steve Biscotti)

We did it our way. We made sure they started putting in rules for offense! (Ray Lewis)
több mint 4 éve
Toca Minnesota Vikings 18 700 — Vikings fan
Ha overrated kp akk Rui Costán senki sem tesz túl.
empty taxi
Koplárovics
Hanni
Ő nem volt overrated csak híres.
több mint 4 éve
Hanni Seattle Seahawks Army West Point Black Knights 7 594 — "Valakinek utolsónak is kell lennie"
Ha overrated kp akk Rui Costán senki sem tesz túl.
empty taxi
Koplárovics
több mint 4 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 35 716 — Scream and scout
Ha overrated kp akk Rui Costán senki sem tesz túl.


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 4 éve
warr_b Washington Commanders 20 947 — Ő álla halála vérmosta fokán, Diadallal várta be végét.
Hat nem tudom, nekem koros angol-buzikent az a meglatasom, hogy Gerrard a valaha volt egyik legtulertekeltebb jatekos, akit sokkalta inkabb a klubhusege miatt lehet kiemelni, nem az allandoan remek teljesitmenye miatt. Persze ezzel most tuti kapom majd a savat, de hiaba, en ezen a velemenyen vagyok. Egy picit olyan, mint Beckham, akinek azert sokkal jobb a megitelese, mint amilyen jatekos valojaban volt. Isteni szabadrugasai es passzai voltak, de olyan szinten tunt el allandoan a mezonyben, hogy azt sem tudtad, ott van-e egyaltalan.

Ettol meg birom mindkettot, csak szvsz valahogy mindkettot olyan hype vette korul, ami nem feltetlenul a valosagot adta vissza.

Es nem is erzem, hogy akar a Liverpoolnal, akar az MU-nal olyan betoltetlen ur maradt volna a ket jatekos utan. Gerrard 29-30 eves koratol bantoan lassunak tunt, de nem csak sebessegben, gondolkodasban is.
Stez
Mondjuk Beckham legalább hajtott mint állat, a labdái meg odamentek ahova kellett... Konkrétan sírtam mikor leigazoltuk, annyira nem szerettem azt a palit, de az igazat megvallva kevés alázatosabb játékosunk volt.

Gerrard a játék egyetlen elemében sem volt kiemelkedően fos, azonban kiemelkedően jó sem. Míg Beckham azért top volt 1-2 tekintetben...
Nála azt nem értettem, hogy az angol válogatottban mindig az volt a duma, hogy azert szarok, mert nem működik a Gerrard-Lampard duó a középpályán, mikor eleve Gerrardnak nem is kellett volna kezdenie, mert Lampard egy kategóriával jobb volt.

Szamomra ilyen szempontbol Totti viszi a primet. Egy tucat kozeppalyas volt aki a fovarosi csapatban jatszott csak es lett "legenda". Aztan a Realba akartak vinni lol. Mondjuk Gravesen melle illett is volna 😀
Soha nem felejtem el amikor 30 metert sprintelt Balotelli utan h felrugja hatulrol egybol pirosert 😀
Borbinho
Az olasz focit én is mindig rühelltem, de azért na...
Totti a pályája csúcsán simán befért volna a nagy kedvenc Madridomba, galaktikusok ide vagy oda...
Konkrétan nyomott két aranylabdás szezont is, olyat meg főleg, mint amilyet tavaly Modric.
eaglesmcnabb
Totti egy zseni volt.
És nem azért, mert Roma szimpatizáns vagyok🙂


Hail to the Redskins! - Ad augusta per angusta
több mint 4 éve
eaglesmcnabb Philadelphia Eagles Virginia Tech Hokies 20 448 — TODDHERREMANS79
Hat nem tudom, nekem koros angol-buzikent az a meglatasom, hogy Gerrard a valaha volt egyik legtulertekeltebb jatekos, akit sokkalta inkabb a klubhusege miatt lehet kiemelni, nem az allandoan remek teljesitmenye miatt. Persze ezzel most tuti kapom majd a savat, de hiaba, en ezen a velemenyen vagyok. Egy picit olyan, mint Beckham, akinek azert sokkal jobb a megitelese, mint amilyen jatekos valojaban volt. Isteni szabadrugasai es passzai voltak, de olyan szinten tunt el allandoan a mezonyben, hogy azt sem tudtad, ott van-e egyaltalan.

Ettol meg birom mindkettot, csak szvsz valahogy mindkettot olyan hype vette korul, ami nem feltetlenul a valosagot adta vissza.

Es nem is erzem, hogy akar a Liverpoolnal, akar az MU-nal olyan betoltetlen ur maradt volna a ket jatekos utan. Gerrard 29-30 eves koratol bantoan lassunak tunt, de nem csak sebessegben, gondolkodasban is.
Stez
Mondjuk Beckham legalább hajtott mint állat, a labdái meg odamentek ahova kellett... Konkrétan sírtam mikor leigazoltuk, annyira nem szerettem azt a palit, de az igazat megvallva kevés alázatosabb játékosunk volt.

Gerrard a játék egyetlen elemében sem volt kiemelkedően fos, azonban kiemelkedően jó sem. Míg Beckham azért top volt 1-2 tekintetben...
Nála azt nem értettem, hogy az angol válogatottban mindig az volt a duma, hogy azert szarok, mert nem működik a Gerrard-Lampard duó a középpályán, mikor eleve Gerrardnak nem is kellett volna kezdenie, mert Lampard egy kategóriával jobb volt.

Szamomra ilyen szempontbol Totti viszi a primet. Egy tucat kozeppalyas volt aki a fovarosi csapatban jatszott csak es lett "legenda". Aztan a Realba akartak vinni lol. Mondjuk Gravesen melle illett is volna 😀
Soha nem felejtem el amikor 30 metert sprintelt Balotelli utan h felrugja hatulrol egybol pirosert 😀
Borbinho
Az olasz focit én is mindig rühelltem, de azért na...
Totti a pályája csúcsán simán befért volna a nagy kedvenc Madridomba, galaktikusok ide vagy oda...
Konkrétan nyomott két aranylabdás szezont is, olyat meg főleg, mint amilyet tavaly Modric.

No 1. Kyle Pitts, Jordan Mailata, Amari Cooper, Myles Garrett, Jerry Jeudy és Nick Chubb fan!!!
több mint 4 éve
Borbinho Indianapolis Colts Old Dominion Monarchs 11 459 — Rent Free - Megrögzött Colts Fan
Szamomra ilyen szempontbol Totti viszi a primet. Egy tucat kozeppalyas volt aki a fovarosi csapatban jatszott csak es lett "legenda". Aztan a Realba akartak vinni lol. Mondjuk Gravesen melle illett is volna 😀
Soha nem felejtem el amikor 30 metert sprintelt Balotelli utan h felrugja hatulrol egybol pirosert 😀

| nyilvan eros tulzas de kifejezetten ruhellem az olasz focit, legyen az valogatott v a Seria A |

Szerkesztette: Borbinho

"Overjoyed, the wolf devours his leg that's been torn off by a trap. Praised be the day that gave me food, he cries."
több mint 4 éve
Stez SMU Mustangs 43 222 — Whoops, looks like something went wrong.
Na elv Makelele es Cech is visszaternek a szezon utan a csapathoz. Lehet jon meg Lamps, AC, meg jo lenne Drogba is 🙏🏿🙏🏿
Borbinho
Akár be is állhatnának, lehet, hogy hasznos lenne 😊
dande
King Didier sztem meg most is a legjobb csatarunk lenne kb. Costat leszamitva nem volt senki aki megkozelitette vna Drogba teljesitmenyet. De 20 bajnoki golos kozeppalyasunk se nagyon van Lamps ota. Mondjuk alapbol hasonlo szintu kozeppalyas sincs es nem is volt sok. 11 szezon egymas utan ahol 2 szamjegyu PL golt lott... Orok kedvenc marad
Borbinho
Kb 2 éve volt valami gálameccs és rossz volt nézni, hogy Evra még mindig simán beférne a MU-ba. Úgy hogy balbekk poszton nem is állunk olyan rosszul 😀 (igaz, akkor még talán Blind rohangált ott)

Szerintem ez a "három nagy" kp-re igaz. A Poolosoknak Gerrard, nekünk Scholes.
dugo93
Hat nem tudom, nekem koros angol-buzikent az a meglatasom, hogy Gerrard a valaha volt egyik legtulertekeltebb jatekos, akit sokkalta inkabb a klubhusege miatt lehet kiemelni, nem az allandoan remek teljesitmenye miatt. Persze ezzel most tuti kapom majd a savat, de hiaba, en ezen a velemenyen vagyok. Egy picit olyan, mint Beckham, akinek azert sokkal jobb a megitelese, mint amilyen jatekos valojaban volt. Isteni szabadrugasai es passzai voltak, de olyan szinten tunt el allandoan a mezonyben, hogy azt sem tudtad, ott van-e egyaltalan.

Ettol meg birom mindkettot, csak szvsz valahogy mindkettot olyan hype vette korul, ami nem feltetlenul a valosagot adta vissza.

Es nem is erzem, hogy akar a Liverpoolnal, akar az MU-nal olyan betoltetlen ur maradt volna a ket jatekos utan. Gerrard 29-30 eves koratol bantoan lassunak tunt, de nem csak sebessegben, gondolkodasban is.

több mint 4 éve
Toca Minnesota Vikings 18 700 — Vikings fan
Guardiola--> Juve!?
Megtalálhatják a garanciát, hogy tuti ne nyerjenek BL-t. 🤑
Tony Adams
Nehezen hiszem el egyenlőre, de érdekes lenne a CR Pep együttműködés.
dande
ez tetszene.vhogy a juvet nagyobb kihivasnak erzem mint a bayern meg a cityt annak ellenere h a juve olaszban kb legyozhetetlen.
ZoliMP
Kihívás a Juve? Ugye csak viccelsz 😀
Egy Inter vagy egy Milan az kihívás, de hogy a Juve.

Amúgy kétlem, hogy Triple Crown után kitennék, ő meg nem fog elmenni amíg ki nem teszik vagy BL-t nem nyer.
több mint 4 éve
dugo93 Indianapolis Colts 4 078
Na elv Makelele es Cech is visszaternek a szezon utan a csapathoz. Lehet jon meg Lamps, AC, meg jo lenne Drogba is 🙏🏿🙏🏿
Borbinho
Akár be is állhatnának, lehet, hogy hasznos lenne 😊
dande
King Didier sztem meg most is a legjobb csatarunk lenne kb. Costat leszamitva nem volt senki aki megkozelitette vna Drogba teljesitmenyet. De 20 bajnoki golos kozeppalyasunk se nagyon van Lamps ota. Mondjuk alapbol hasonlo szintu kozeppalyas sincs es nem is volt sok. 11 szezon egymas utan ahol 2 szamjegyu PL golt lott... Orok kedvenc marad
Borbinho
Kb 2 éve volt valami gálameccs és rossz volt nézni, hogy Evra még mindig simán beférne a MU-ba. Úgy hogy balbekk poszton nem is állunk olyan rosszul 😀 (igaz, akkor még talán Blind rohangált ott)

Szerintem ez a "három nagy" kp-re igaz. A Poolosoknak Gerrard, nekünk Scholes.

több mint 4 éve
Borbinho Indianapolis Colts Old Dominion Monarchs 11 459 — Rent Free - Megrögzött Colts Fan
Na elv Makelele es Cech is visszaternek a szezon utan a csapathoz. Lehet jon meg Lamps, AC, meg jo lenne Drogba is 🙏🏿🙏🏿
Borbinho
Akár be is állhatnának, lehet, hogy hasznos lenne 😊
dande
King Didier sztem meg most is a legjobb csatarunk lenne kb. Costat leszamitva nem volt senki aki megkozelitette vna Drogba teljesitmenyet. De 20 bajnoki golos kozeppalyasunk se nagyon van Lamps ota. Mondjuk alapbol hasonlo szintu kozeppalyas sincs es nem is volt sok. 11 szezon egymas utan ahol 2 szamjegyu PL golt lott... Orok kedvenc marad

"Overjoyed, the wolf devours his leg that's been torn off by a trap. Praised be the day that gave me food, he cries."
több mint 4 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 578 — Így remélem megfelelek nektek.....
Na elv Makelele es Cech is visszaternek a szezon utan a csapathoz. Lehet jon meg Lamps, AC, meg jo lenne Drogba is 🙏🏿🙏🏿
Borbinho
Akár be is állhatnának, lehet, hogy hasznos lenne 😊
több mint 4 éve
Borbinho Indianapolis Colts Old Dominion Monarchs 11 459 — Rent Free - Megrögzött Colts Fan
Na elv Makelele es Cech is visszaternek a szezon utan a csapathoz. Lehet jon meg Lamps, AC, meg jo lenne Drogba is 🙏🏿🙏🏿

"Overjoyed, the wolf devours his leg that's been torn off by a trap. Praised be the day that gave me food, he cries."
több mint 4 éve
Willie Parker Pittsburgh Steelers 13 756
Guardiola--> Juve!?
Megtalálhatják a garanciát, hogy tuti ne nyerjenek BL-t. 🤑
Tony Adams
Nehezen hiszem el egyenlőre, de érdekes lenne a CR Pep együttműködés.
dande
ez tetszene.vhogy a juvet nagyobb kihivasnak erzem mint a bayern meg a cityt annak ellenere h a juve olaszban kb legyozhetetlen.
ZoliMP
A mostani Juve-nak még annyi ellenfele sincs az olasz ligában, mint volt a Bayernnek a Bundásban, ebből a szempontból a bajnoki cím + kupa (ha érdekli őket egyáltalán) nem kihívás.

Más kérdés, persze a BL győzelem az olaszokkal, de az meg nem sokban különbözik attól, hogy a City-vel is megoldandó probléma Pepnek és egyelőre az sem sikerült.

A Juvéval - talán a tapasztalat, rutinosság és CR miatt - szerintem könnyebb ebben szintet lépni, mint egy mentális gáttal teli MC-vel.
több mint 4 éve
YoungZeeZee 7 955
Guardiola--> Juve!?
Megtalálhatják a garanciát, hogy tuti ne nyerjenek BL-t. 🤑
Tony Adams
Nehezen hiszem el egyenlőre, de érdekes lenne a CR Pep együttműködés.
dande
ez tetszene.vhogy a juvet nagyobb kihivasnak erzem mint a bayern meg a cityt annak ellenere h a juve olaszban kb legyozhetetlen.
több mint 4 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 578 — Így remélem megfelelek nektek.....
Guardiola--> Juve!?
Megtalálhatják a garanciát, hogy tuti ne nyerjenek BL-t. 🤑
Tony Adams
Nehezen hiszem el egyenlőre, de érdekes lenne a CR Pep együttműködés.