Soccer

41 feliratkozó

9 hónapja
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 35 670 — tracker ember
bowl.hu-s Premier League tipper.io csoport:
 tipper.io/hu/bowl-hu-pl-lmakkdqw?join=8fges7u7n40ht4u6

Mehetne ugyan ez a lista egy google doksiba, aminek a linkje (meg a top10 igazolas mondjuk) van megosztva a pinned kommentben.

Borbinho
Ehune:
 docs.google.com/document/d/1MXhc8a9DSUHrc6hP1dC_XZG-6cPsoBFF1ao5ySs27aU/edit?usp=sharing

Szerkesztette: Löfli
több mint 5 éve
YoungZeeZee 7 910
Ekkora kamu tizit...
warr_b
nem huzta vissza mezet?
ZoliMP
Nem játszotta el a nagyhalált? 🙂 esélye nem volt elérni azt a belőtt labdát.
warr_b
rajatszott de a mezt huzta? lehet huzni a mezt?ezt pedzegettem a vb alatt mi az a szint aminel egy lokesnel pl eleshet az ember.mert lokni sem lehet.
több mint 5 éve
warr_b Washington Commanders 20 621 — Ő álla halála vérmosta fokán, Diadallal várta be végét.
Aha, a másik oldalon ez nem tizi.


Hail to the Redskins! - Ad augusta per angusta
több mint 5 éve
YoungZeeZee 7 910
haaat a roma....akasztottak nem?
több mint 5 éve
warr_b Washington Commanders 20 621 — Ő álla halála vérmosta fokán, Diadallal várta be végét.
Ekkora kamu tizit...
warr_b
nem huzta vissza mezet?
ZoliMP
Nem játszotta el a nagyhalált? 🙂 esélye nem volt elérni azt a belőtt labdát.


Hail to the Redskins! - Ad augusta per angusta
több mint 5 éve
ozibozi New York Giants 15 351
Érik a porto-ajax álomdöntő
több mint 5 éve
YoungZeeZee 7 910
Ekkora kamu tizit...
warr_b
nem huzta vissza mezet?
több mint 5 éve
slowmotion Dallas Cowboys 22 644 — Cowboys fan
Ekkora kamu tizit...
warr_b
ez Cakir, amúgy bármit tükörsimán beszop, szóval nála tényleg nem lehet tudni, mikor mit kap az ember

Szerkesztette: slowmotion
több mint 5 éve
warr_b Washington Commanders 20 621 — Ő álla halála vérmosta fokán, Diadallal várta be végét.
Ekkora kamu tizit...


Hail to the Redskins! - Ad augusta per angusta
több mint 5 éve
YoungZeeZee 7 910
dikk a porto meccsen is...
több mint 5 éve
ozibozi New York Giants 15 351
Murinnyó ezt is előre megmondta: hagyományokat nem lehet pénzen venni’.
több mint 5 éve
FLZOLI Denver Broncos 11 830 — farkas.l.zoltan@gmail.com
Buta arabok nem tanulták még meg, hogy nem raklapnyi játékost kell venni hanem bírót 😊 A jó öreg Perez ezt már rég megmutatta hogyan kell okosan csinálni 😀

több mint 5 éve
ozibozi New York Giants 15 351
És akkor PL hajrá? Simán nyerheti az a csapat aki előbb kiesik a BL-ből...
több mint 5 éve
manuszka86 New England Patriots 2 042 — Patriots fan
Ne viccelj semmilyen ziccer nem volt, még kidolgozott akció se nagyon az MU részéről. Bevágták amit a PSG elhülyéskedett, és emiatt megérdemelték a továbbjutást
flzoli
Abból a szempontból mind1 hogy mit bénáztak el, Lukaku beverte Mbappe meg összerogyott. Az elsőt azért Lukaku tette ziccerré annak ellenére hogy ellenféltől kapta a lasztit

Szerkesztette: manuszka86

több mint 5 éve
FLZOLI Denver Broncos 11 830 — farkas.l.zoltan@gmail.com
Mbappe kb most döntötte el, hogy nyáron holdout lesz, amíg el nem adják Madridba.
ozibozi
pont akartam írni, hogy akkor Mbappe tuti lelép
hányadik év, hogy a PSG semmit nem ér el, innen menekülni kell... kérdés hova

egyébként csak ismételni tudom önmagam: vegytiszta Barca BL győzelemnek tűnik a dolog, talán az Atleti kibekkeli őket, de azon kívül nem látok csapatot akiknél nem jobbak
NB2
ManCity, Atleti, Pool/Bayern trió simán elkaphatja a Barcát, nem annyira kiemelkedőek mint amennyire tűnnek.
flzoli
Nem jók idén, csak kihez képest. A többieknek még ott a bajnokság is pl... nekik kb annyi kell, hogy Messi legyen, ha nem lesz akkor bármi mehet.
ozibozi
A City amúgy simán meg tudná folytani a Barcát, de gondolom Pep annyira romantikus hangulatba kerül majd a nosztalgiától, hogy még taktikát is elfelejt kitalálni, ameddig sokadszor ráránt a Messi plakátra otthon.

több mint 5 éve
FLZOLI Denver Broncos 11 830 — farkas.l.zoltan@gmail.com
Mourinho fricska a köbön ismételten 😊
MU szurkolóként öröm, hogy idegenben sikerült nyerni, nem voltunk jobbak de a ziccereket belőtte Lukaku hála a jó égnek és külön öröm hogy PSG-nek idén sem jön össze 😊
manuszka86
Ne viccelj semmilyen ziccer nem volt, még kidolgozott akció se nagyon az MU részéről. Bevágták amit a PSG elhülyéskedett, és emiatt megérdemelték a továbbjutást

több mint 5 éve
ozibozi New York Giants 15 351
Mbappe kb most döntötte el, hogy nyáron holdout lesz, amíg el nem adják Madridba.
ozibozi
pont akartam írni, hogy akkor Mbappe tuti lelép
hányadik év, hogy a PSG semmit nem ér el, innen menekülni kell... kérdés hova

egyébként csak ismételni tudom önmagam: vegytiszta Barca BL győzelemnek tűnik a dolog, talán az Atleti kibekkeli őket, de azon kívül nem látok csapatot akiknél nem jobbak
NB2
ManCity, Atleti, Pool/Bayern trió simán elkaphatja a Barcát, nem annyira kiemelkedőek mint amennyire tűnnek.
flzoli
Nem jók idén, csak kihez képest. A többieknek még ott a bajnokság is pl. Azért az nem mindegy... nekik meg kb annyi kell, hogy Messi legyen, ha nem lesz akkor tényleg bármi lehet.

Szerkesztette: ozibozi
több mint 5 éve
NB2 New England Patriots 21 895 — nabege2@yahoo.com
Mbappe kb most döntötte el, hogy nyáron holdout lesz, amíg el nem adják Madridba.
ozibozi
pont akartam írni, hogy akkor Mbappe tuti lelép
hányadik év, hogy a PSG semmit nem ér el, innen menekülni kell... kérdés hova

egyébként csak ismételni tudom önmagam: vegytiszta Barca BL győzelemnek tűnik a dolog, talán az Atleti kibekkeli őket, de azon kívül nem látok csapatot akiknél nem jobbak
NB2
ManCity, Atleti, Pool/Bayern trió simán elkaphatja a Barcát, nem annyira kiemelkedőek mint amennyire tűnnek.
flzoli
sok függ a sorsolástól, hogy mikor és milyen állapotban kapják el őket, illetve az előbb felsorolt csapatok is milyen passzban lesznek
több mint 5 éve
kishaszi Pittsburgh Steelers 5 450 — Steelers fan
Mbappe kb most döntötte el, hogy nyáron holdout lesz, amíg el nem adják Madridba.
ozibozi
pont akartam írni, hogy akkor Mbappe tuti lelép
hányadik év, hogy a PSG semmit nem ér el, innen menekülni kell... kérdés hova

egyébként csak ismételni tudom önmagam: vegytiszta Barca BL győzelemnek tűnik a dolog, talán az Atleti kibekkeli őket, de azon kívül nem látok csapatot akiknél nem jobbak
NB2
Tavaly kollégával vitáztunk, én mondtam, higy a péesgé csilliárdot költhet playákra, akkor se fognak nyerni. Nem az a győztes "franchise".

"Lehetséges lenne mindent tudományosan leírni, de nem lenne értelme. Ugyanolyan értelmetlen lenne, mint Beethoven egyik szimfoníáját -egy hullám változásai a nyomás függvényében- ábrázolni."
több mint 5 éve
FLZOLI Denver Broncos 11 830 — farkas.l.zoltan@gmail.com
Mbappe kb most döntötte el, hogy nyáron holdout lesz, amíg el nem adják Madridba.
ozibozi
pont akartam írni, hogy akkor Mbappe tuti lelép
hányadik év, hogy a PSG semmit nem ér el, innen menekülni kell... kérdés hova

egyébként csak ismételni tudom önmagam: vegytiszta Barca BL győzelemnek tűnik a dolog, talán az Atleti kibekkeli őket, de azon kívül nem látok csapatot akiknél nem jobbak
NB2
ManCity, Atleti, Pool/Bayern trió simán elkaphatja a Barcát, nem annyira kiemelkedőek mint amennyire tűnnek.

több mint 5 éve
FLZOLI Denver Broncos 11 830 — farkas.l.zoltan@gmail.com
Fú de nyomi meccs volt ez. De legalább az egyik olajcsapat már kotródott.

Szegény 2. 5. 7. és 11.-es feleség ma valószínűleg kapni fog a csodalámpával a háremben

több mint 5 éve
NB2 New England Patriots 21 895 — nabege2@yahoo.com
Mbappe kb most döntötte el, hogy nyáron holdout lesz, amíg el nem adják Madridba.
ozibozi
pont akartam írni, hogy akkor Mbappe tuti lelép
hányadik év, hogy a PSG semmit nem ér el, innen menekülni kell... kérdés hova

egyébként csak ismételni tudom önmagam: vegytiszta Barca BL győzelemnek tűnik a dolog, talán az Atleti kibekkeli őket, de azon kívül nem látok csapatot akiknél nem jobbak
több mint 5 éve
manuszka86 New England Patriots 2 042 — Patriots fan
Mourinho fricska a köbön ismételten 😊
MU szurkolóként öröm, hogy idegenben sikerült nyerni, nem voltunk jobbak de a ziccereket belőtte Lukaku hála a jó égnek és külön öröm hogy PSG-nek idén sem jön össze 😊

több mint 5 éve
dugo93 Indianapolis Colts 4 067
Megvaaaaaaaan bazdmeg megvaaaan. Hát remegek.
Ui.: Valaki szóljon az asszonynak, hogy 2 perc ugrálás ilyen helyzetben kifejezetten visszafogott 😀

több mint 5 éve
steelwolf Pittsburgh Steelers Oklahoma Sooners 8 861 — 2013 óta Pittsburgh Steelers fotelszurkoló!
Hányinger ez a műesés - reklamálás kombó.

Nincs új a nap alatt.
kishaszi
Jászai Mari díjas színészek!!
több mint 5 éve
ozibozi New York Giants 15 351
Mbappe kb most döntötte el, hogy nyáron holdout lesz, amíg el nem adják Madridba.