Soccer

41 feliratkozó

10 hónapja
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 35 728 — Scream and scout
bowl.hu-s Premier League tipper.io csoport:
 tipper.io/hu/bowl-hu-pl-lmakkdqw?join=8fges7u7n40ht4u6

Mehetne ugyan ez a lista egy google doksiba, aminek a linkje (meg a top10 igazolas mondjuk) van megosztva a pinned kommentben.

Borbinho
Ehune:
 docs.google.com/document/d/1MXhc8a9DSUHrc6hP1dC_XZG-6cPsoBFF1ao5ySs27aU/edit?usp=sharing

Szerkesztette: Löfli
több mint 5 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 41 413 — The Mathematician
azert a 100 fos kispesti tabornak maxi respect.
ZoliMP
kimentek az mtk-sok is?

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 5 éve
YoungZeeZee 7 971
azert a 100 fos kispesti tabornak maxi respect.
több mint 5 éve
peach Atlanta Falcons 14 277 — a new hope (again)
Ajánlott olvasmány:  forbes.hu/uzlet/foci-vb-2018-hegedus-henrik-forbes/



...nem , nem tündérke. A kívánság az kívánság. Térdelj csak le szépen...
több mint 5 éve
peach Atlanta Falcons 14 277 — a new hope (again)
Ekézitek itt Martinezt, mert egy Francia csapat ellen épphogy kikapott, miközben pár nappal ezelőtt, úgy kioktatta a brazilokat egy tökéletes taktikával, hogy öröm volt nézni. Ráadásul ott még egy Fellaini is remekül beleillett a képbe.

Szóval nem Martinezzel volt itt gond szerintem. (max az, hogy a Radját otthon hagyta)
dugo93
Ez így sántít. A statisztikák alapján egy ilyen meccset 10ből 9szer elveszítenek. A brazilok 17szer lőttek pl kapura a második félidőben, míg a belgák egyszer. Courtois 9et védett, annak a fele kifejezetten extra bravúr volt. Igazából a második félidőben martinez csak imátkozott, hogy ne kihúzzák a végéig. Ehhez jött még hozzá a lukaku-de bruyne-hazard klasszis formája. Nem vitatom, hogy lukaku jobb szélre kipakolása zseniális húzás volt, de a második félidőben csak néző volt a pálya mellett. Szóval ez meccs inkább volt egy nagy adag szerencse és pár játékos extra teljesítményének egyvelege, mint martinez zseniális taktikai meccselésének erdménye.



...nem , nem tündérke. A kívánság az kívánság. Térdelj csak le szépen...
több mint 5 éve
Toca Minnesota Vikings 18 733 — Vikings fan
„Nehéz volt felkészülnünk az összecsapásra, hiszen ellenfelünk tíz új játékost is szerződtetett a felkészülési időszakban, akiket együtt még nem igazán láttunk játszani – idézi a molvidi.hu Fiola Attilát.
Negritis
Ha nincs saját játékod muszaj az ellenfeléből készülni 😊
Toca
Ha meg szar vagy muszáj valami kifogást találni.
Matthew99
Nem szar csak közepesen félig olyan erős.
több mint 5 éve
Matthew99 New Orleans Saints 9 347 — Invisible man
„Nehéz volt felkészülnünk az összecsapásra, hiszen ellenfelünk tíz új játékost is szerződtetett a felkészülési időszakban, akiket együtt még nem igazán láttunk játszani – idézi a molvidi.hu Fiola Attilát.
Negritis
Ha nincs saját játékod muszaj az ellenfeléből készülni 😊
Toca
Ha meg szar vagy muszáj valami kifogást találni.


A baseball 90% fejjáték. A másik fele fizikai. !!!ÚJ HELYEN AZ ALÁÍRÁSOK!!! A legrosszabb, mikor a hülyeség szorgalommal párosul.
több mint 5 éve
Toca Minnesota Vikings 18 733 — Vikings fan
„Nehéz volt felkészülnünk az összecsapásra, hiszen ellenfelünk tíz új játékost is szerződtetett a felkészülési időszakban, akiket együtt még nem igazán láttunk játszani – idézi a molvidi.hu Fiola Attilát.
Negritis
Ha nincs saját játékod muszaj az ellenfeléből készülni 😊
több mint 5 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 41 413 — The Mathematician
„Nehéz volt felkészülnünk az összecsapásra, hiszen ellenfelünk tíz új játékost is szerződtetett a felkészülési időszakban, akiket együtt még nem igazán láttunk játszani – idézi a molvidi.hu Fiola Attilát.

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 5 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 35 728 — Scream and scout
Szerintetek ezt az eke Martinezt meddig hagyják hogy lehúzza az arany generaciojukat?
Toca
Durva, hogy nincs Belgiumban egy Deschamps vagy Southgate.
Aki valójában a "random korábban sikeres joviális focista", és ennyi.
Sobri Jóska
Ez volt Marc Wilmots, Martinez elődje.


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 5 éve
eaglesmcnabb Philadelphia Eagles Virginia Tech Hokies 20 461 — TODDHERREMANS79
Ekézitek itt Martinezt, mert egy Francia csapat ellen épphogy kikapott, miközben pár nappal ezelőtt, úgy kioktatta a brazilokat egy tökéletes taktikával,
dugo93
Mondjuk kellett a tökéletes taktikához, hogy fernandinho teljesen zavartalanul befejelje (vállalja) a saját kapujába. Az kétlem hogy a taktika része volt.

No 1. Kyle Pitts, Jordan Mailata, Amari Cooper, Myles Garrett, Jerry Jeudy és Nick Chubb fan!!!
több mint 5 éve
dugo93 Indianapolis Colts 4 088
Deschamps szar edző, de akkor is nagyon eltalálta erre a tornára a csapatot. Betette Pavardot, L.Hernadezt, Pogbának megtalálta a tökéletes helyét, tudja hogy ha szar is Goroud kelle ebbe a csapatba, tudja hol a legjobb Mbappé és Griezmann, nincsenek balhék, 1,5hónapja együtt vannak de nem ölik meg egymást (franciákra ez jellemző), Pogba nem a hajával törődik, a padon ülők nem rinyálnak. stb stb. ez mind Deschamps érdeme.
Az hogy kihagyta Lacazettet, vagy Martialt vagy, vagy Rabiot-t még pár embert engem is zavart. De Rabiot nem kezdene, gondolom pattogna is, hisz rögtön pattogot mikor keretbe se került. Lacazette se lenne csendes.
Aztán azt is nagyon jól látja, hogy attól hogy az ő keretük top3 erősségű a VBn nem kell állandóan 60-70%ban labdát tartani, sőt fordítva, visszahúzódnak és a legjobb játékosuk (Mbappé) legnagyobb erősségét(a gyorsaságát) kihasználják, és olyan kontrákat nyomnak, hogy ámulok. Nagyszerű ez a taktika. És erre nincs is fegyvere senkinek. Mert a Pogba-Kanté(úristen ez a csávó is egy zseni)-Varane-Umtiti falat (+egy tökjó boxtobox kp Matuidi) nem fogják labdatortogatással, körbapasszokkal megbontani. Aztán kontrákból, pontrugásokbol lehet gólokat rúgni. (ha meg igen akkor Lloris bravúroskodik)
Tökéletes kezdő 11, tökéletes taktikával, méltatlanul kevés elismerés a tornán Deschampsnak.
braxa88
Ha mindezt megtette, hogy lehet szar edzőnek nevezni? 😀

több mint 5 éve
dugo93 Indianapolis Colts 4 088
Ekézitek itt Martinezt, mert egy Francia csapat ellen épphogy kikapott, miközben pár nappal ezelőtt, úgy kioktatta a brazilokat egy tökéletes taktikával, hogy öröm volt nézni. Ráadásul ott még egy Fellaini is remekül beleillett a képbe.

Szóval nem Martinezzel volt itt gond szerintem. (max az, hogy a Radját otthon hagyta)

több mint 5 éve
Toca Minnesota Vikings 18 733 — Vikings fan
Szerintetek ezt az eke Martinezt meddig hagyják hogy lehúzza az arany generaciojukat?
Toca
Wilmots v Leekens jobb? szvsz nem Martinezen mult a tnapi. KDB nagyon tren tolta, ez ra is nyomta az elore jatekra a belyeget. Martinez sztem nagyot huzott a 352vel. Hazard/KDB/Lukaku/Courtois akik kiemelkednek, a franciaknal meg Lloris/Varane/Kante/Mbappe/Griezesember, es akk meg Pogba, Matuidi, Umtiti, a vb-n berobbano Pavard, ezek mind jobbak mint Witsel, Fallosz, vagy epp Alderweireld, Kompany.
Egyszeruen sztem egy ennyire komplett csapat ellen mint a francia (mmint keret erossegre, mert Dechampes tovabbra se jo edzo sztem) kellett volna a max teljesitmeny mindenkitol, de foleg KDB-tol.
Az, hogy Batmant a 91.percben hozza be, foleg ugy h Lukaku vegig sulytalan volt, sztem az egyetlen hibaja volt Martineznek.

nekem vegig olyan erzesem volt a 2.felidoben, hogy a belgak egyszeruen nem tudnak egyel feljebb kapcsolni, amikor kellene. a vegere mar feszultek is lettek, a franciak meg tenyleg nagyon jol vedekeztek.
Borbinho
1. Kihagyta Naigolant aki az ilyen meccseken a távoli lövésekkel kurva hasznos lehetne és hát inkább ő mint egy Fallosz kellett volna
2. Angol meccs előtt nem baszott mindenkit tarkón egy péklapáttal, hogy ha nem X-eltek le akkor kibaszlak titeket a keretből. Mert ezen múlik, hogy a Brazil - Francia ágra megyünk-e vagy nem...
3. Fellaini minek játszik? Semmit nem csinált egész meccsen. Arra sokkal jobb ha a végén be kell hozni fejjáték, de hogy KP-nak semmit nem ért az biztos.
több mint 5 éve
peach Atlanta Falcons 14 277 — a new hope (again)
Szerintetek ezt az eke Martinezt meddig hagyják hogy lehúzza az arany generaciojukat?
Toca
Olyan érzésem van velük kapcsolatban, hogy nem bírják átlépni az árnyékukat. Ennek a csapatnak egy karakteres nagy nevű edző kellene akinek csak már a tekintéjétől a játékosokba fagy a szar is. Akinek olyan eredményei vannak ami miatt vakon mennek utána. Ilyen lippi féle karakterre gondolok. van gaal vagy heynckes ilyen szempontból megfelelő is lenne, ez a keret arra van kitalálva mint amit ők szeretnek játszatni.



...nem , nem tündérke. A kívánság az kívánság. Térdelj csak le szépen...
több mint 5 éve
kristóf17 Indianapolis Colts 3 420 — Colts fan
Ennek a Dani Alvesnek is már mióta meg kellett volna adni a karrier végit te jó ég... Annyira kár, hogy ilyen szánalom emberek, mint Ő és Neymar tudnak így focizni. Komolyan addig köpném őket, amíg nyál van. (És ezzel most nem éppen voltam kifinomult, megfontolt, meg úri ember stb. (Pedig Úri a lakhelyem), de egyszerűen nem tudok mást mondani ezekre a lényekre)
kristóf17
Kifejtenéd, hogy miért probléma az számodra, ha valaki az általa optimálisnak vélt eszközökkel mindent megtesz a győzelem érdekében?
Hogy a havi 6000 forint előfizetési díjadért nem 80 perc nettó szórakozást kapsz, hanem csak 60-t?
Vagy mert te nem így tennél, ha az ő helyükben lennél? Lehet igen, lehet nem, de ez önmagában még nem érv, ahány ember, annyiféle metódus.
Szóval nem értem, kiváncsian várom az okot, okokat.
Köszi.
Sobri Jóska
Rosszul fogod meg. Nekem nem probléma, azt csinálnak, amit szeretnének, én nem nézek ilyen emberekről meccset csak évente kétszer átlagban, plusz, ha a Pool ellenfelei között sűrűbben akad ilyen retek. (Suarezt is pfujoltam ilyen pillanataiban nálunk)
De remélem tudod, hogy ebben a kommentemben a kisgyerek kikezdése volt a lényeg, és nem az, hogy mindkettő világi színész.
És engem mindig is az érdekelt először, hogy valaki milyen ember. Pályán és azon kívül is. Csak a másodikat jóval nehezebb megállapítani, mint az elsőt, mivel nem mozgok ilyen körökben sajna.
Nagyon máshonnan fogod Te ezt meg. Szórakoztatás, meg miért mit kapok. Engem csak az emberség érdekel. Én már csak ilyen maradi gyerek vagyok.
Na most az eddigiekből bizony az jött le, hogy mindkettő gyalázatos viselkedésű a pályán, és nagyon úgy tűnik, hogy azon kívül is. És most még mindig nem tértem ki arra, hogy szórakoztat-e vagy sem, hanem csak megítéltem az általam látottakat, hallottakat. Sajnos nem egy éve vannak rivaldafényben, ezért kénytelen vagyok arra következtetni, hogy amikor azt állítom, hogy unszimpatikus emberek számomra, akkor ez meg is állja a helyét.
Ettől Te még gondolhatsz mást felőlem, és jellemezheted Őket más szempontból. Én nem szeretném.
Kicsit csapongtam, bocsi.
több mint 5 éve
braxa88 Seattle Seahawks Auburn Tigers 12 521
Deschamps szar edző, de akkor is nagyon eltalálta erre a tornára a csapatot. Betette Pavardot, L.Hernadezt, Pogbának megtalálta a tökéletes helyét, tudja hogy ha szar is Goroud kelle ebbe a csapatba, tudja hol a legjobb Mbappé és Griezmann, nincsenek balhék, 1,5hónapja együtt vannak de nem ölik meg egymást (franciákra ez jellemző), Pogba nem a hajával törődik, a padon ülők nem rinyálnak. stb stb. ez mind Deschamps érdeme.
Az hogy kihagyta Lacazettet, vagy Martialt vagy, vagy Rabiot-t még pár embert engem is zavart. De Rabiot nem kezdene, gondolom pattogna is, hisz rögtön pattogot mikor keretbe se került. Lacazette se lenne csendes.
Aztán azt is nagyon jól látja, hogy attól hogy az ő keretük top3 erősségű a VBn nem kell állandóan 60-70%ban labdát tartani, sőt fordítva, visszahúzódnak és a legjobb játékosuk (Mbappé) legnagyobb erősségét(a gyorsaságát) kihasználják, és olyan kontrákat nyomnak, hogy ámulok. Nagyszerű ez a taktika. És erre nincs is fegyvere senkinek. Mert a Pogba-Kanté(úristen ez a csávó is egy zseni)-Varane-Umtiti falat (+egy tökjó boxtobox kp Matuidi) nem fogják labdatortogatással, körbapasszokkal megbontani. Aztán kontrákból, pontrugásokbol lehet gólokat rúgni. (ha meg igen akkor Lloris bravúroskodik)
Tökéletes kezdő 11, tökéletes taktikával, méltatlanul kevés elismerés a tornán Deschampsnak.
több mint 5 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 31 410 — #NoStress
Kifejtenéd, hogy miért probléma az számodra, ha valaki az általa optimálisnak vélt eszközökkel mindent megtesz a győzelem érdekében?
Sobri Jóska
Mert nem sportszerű. Személy szerint én meg a sportszerű, fair küzdelmet szeretem, gondolom ő is, az hogy neked ez a része nem az, attól még másnak lehet fontos.
eaglesmcnabb
Nekem is a része, tudod jól.
De ha nekik nem az, akkor miért várod el tőlük, hogy az legyen a győzelmi stratégiájuk, mint neked, vagy nekem?
És ha más stratégiát választanak - urambocsá sportszerűtlent -, akkor miért érzed úgy, hogy "meg kellett volna adni a karrier végit" vagy miért gerjesztenek olyan indulatot, hogy azt érezd, hogy "addig köpném őket, amíg nyál van"?
Nincs épeszű ember, akinek szimpatikus Neymar fetrengése, az a "büntetésem" számára, hogy nem zárom a szívembe, de nekem eszembe nem jutna leköpni, vagy sérülést kívánni neki, annyira nem érdekel, nem zavar, mondhatni le se szarom.
Az iránt kiváncsiskodom, hogy pl kristóf17-nak meg miért jut mégis eszébe.

több mint 5 éve
eaglesmcnabb Philadelphia Eagles Virginia Tech Hokies 20 461 — TODDHERREMANS79
Kifejtenéd, hogy miért probléma az számodra, ha valaki az általa optimálisnak vélt eszközökkel mindent megtesz a győzelem érdekében?
Sobri Jóska
Mert nem sportszerű. Személy szerint én meg a sportszerű, fair küzdelmet szeretem, gondolom ő is, az hogy neked ez a része nem az, attól még másnak lehet fontos.

No 1. Kyle Pitts, Jordan Mailata, Amari Cooper, Myles Garrett, Jerry Jeudy és Nick Chubb fan!!!
több mint 5 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 31 410 — #NoStress
Ennek a Dani Alvesnek is már mióta meg kellett volna adni a karrier végit te jó ég... Annyira kár, hogy ilyen szánalom emberek, mint Ő és Neymar tudnak így focizni. Komolyan addig köpném őket, amíg nyál van. (És ezzel most nem éppen voltam kifinomult, megfontolt, meg úri ember stb. (Pedig Úri a lakhelyem), de egyszerűen nem tudok mást mondani ezekre a lényekre)
kristóf17
Kifejtenéd, hogy miért probléma az számodra, ha valaki az általa optimálisnak vélt eszközökkel mindent megtesz a győzelem érdekében?
Hogy a havi 6000 forint előfizetési díjadért nem 80 perc nettó szórakozást kapsz, hanem csak 60-t?
Vagy mert te nem így tennél, ha az ő helyükben lennél? Lehet igen, lehet nem, de ez önmagában még nem érv, ahány ember, annyiféle metódus.
Szóval nem értem, kiváncsian várom az okot, okokat.
Köszi.

több mint 5 éve
Törölt felhasználó
Rudolf Gergely visszavonult.

Nyilatkozatában aranyköpés: lehet utánam csinál!

Eszméletlen. Nyilatkozataiban Ibra, teljesítményben megye 3. Jobb is hogy lelép, láttam Újvároson nem egyszer, plusz 10 kilóval próbált sprintelgetni, de nem ment, aztán elkezdett sétálni 😀
több mint 5 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 31 410 — #NoStress
Szerintetek ezt az eke Martinezt meddig hagyják hogy lehúzza az arany generaciojukat?
Toca
Durva, hogy nincs Belgiumban egy Deschamps vagy Southgate.
Aki valójában a "random korábban sikeres joviális focista", és ennyi.

több mint 5 éve
kristóf17 Indianapolis Colts 3 420 — Colts fan
Ennek a Dani Alvesnek is már mióta meg kellett volna adni a karrier végit te jó ég... Annyira kár, hogy ilyen szánalom emberek, mint Ő és Neymar tudnak így focizni. Komolyan addig köpném őket, amíg nyál van. (És ezzel most nem éppen voltam kifinomult, megfontolt, meg úri ember stb. (Pedig Úri a lakhelyem), de egyszerűen nem tudok mást mondani ezekre a lényekre)
több mint 5 éve
Borbinho Indianapolis Colts Old Dominion Monarchs 11 459 — Rent Free - Megrögzött Colts Fan
Szerintetek ezt az eke Martinezt meddig hagyják hogy lehúzza az arany generaciojukat?
Toca
Wilmots v Leekens jobb? szvsz nem Martinezen mult a tnapi. KDB nagyon tren tolta, ez ra is nyomta az elore jatekra a belyeget. Martinez sztem nagyot huzott a 352vel. Hazard/KDB/Lukaku/Courtois akik kiemelkednek, a franciaknal meg Lloris/Varane/Kante/Mbappe/Griezesember, es akk meg Pogba, Matuidi, Umtiti, a vb-n berobbano Pavard, ezek mind jobbak mint Witsel, Fallosz, vagy epp Alderweireld, Kompany.
Egyszeruen sztem egy ennyire komplett csapat ellen mint a francia (mmint keret erossegre, mert Dechampes tovabbra se jo edzo sztem) kellett volna a max teljesitmeny mindenkitol, de foleg KDB-tol.
Az, hogy Batmant a 91.percben hozza be, foleg ugy h Lukaku vegig sulytalan volt, sztem az egyetlen hibaja volt Martineznek.

nekem vegig olyan erzesem volt a 2.felidoben, hogy a belgak egyszeruen nem tudnak egyel feljebb kapcsolni, amikor kellene. a vegere mar feszultek is lettek, a franciak meg tenyleg nagyon jol vedekeztek.

"Overjoyed, the wolf devours his leg that's been torn off by a trap. Praised be the day that gave me food, he cries."
több mint 5 éve
Toca Minnesota Vikings 18 733 — Vikings fan
Szerintetek ezt az eke Martinezt meddig hagyják hogy lehúzza az arany generaciojukat?
több mint 5 éve
Klaci79 Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 21 368
petey mi a véleményed a csapatod tegnapi teljesítményéről? Komolyan érdekelne.
Lassan a július végét sem élik meg a magyarok.
#JC6
nem látsz a dolgok mögé!!!! ha agyonverik a lux-i kiscsapatot, mégis ki fog kimenni a visszavágóra?
így úgy tűnik, mintha lenne tétje a visszavágónak és özönlik a nép, aztán majd jól elkenik a szájukat 😉