Soccer

41 feliratkozó

10 hónapja
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 35 710 — Scream and scout
bowl.hu-s Premier League tipper.io csoport:
 tipper.io/hu/bowl-hu-pl-lmakkdqw?join=8fges7u7n40ht4u6

Mehetne ugyan ez a lista egy google doksiba, aminek a linkje (meg a top10 igazolas mondjuk) van megosztva a pinned kommentben.

Borbinho
Ehune:
 docs.google.com/document/d/1MXhc8a9DSUHrc6hP1dC_XZG-6cPsoBFF1ao5ySs27aU/edit?usp=sharing

Szerkesztette: Löfli
több mint 5 éve
petey San Francisco 49ers Iowa State Cyclones 17 917 — Csodabogár
 www.fradi.hu/hu/labdarugas/nb-i/hirek/kommentar-nelkul/20180523/c/20506

Istenem, "profi" klub. lel...
petey
Te mit csinálnál, ha konstans ellened fújnának végig?
Kenny
mondjuk fölraknék egy újabb videót az elmúlt 8 forduló balfaszkodásairól, hogy igen jól látja mindenki, nem rúgtuk be a helyzeteinket, és Doll totál fogalmatlan mit kell csinálni. de mindig mások a hibásak szerinte.

több mint 5 éve
gordon New England Patriots Auburn Tigers 4 524 — JAFL Tampa GM
 www.fradi.hu/hu/labdarugas/nb-i/hirek/kommentar-nelkul/20180523/c/20506

Istenem, "profi" klub. lel...
petey
Te mit csinálnál, ha konstans ellened fújnának végig?
Kenny
berúgnám azt a meccsenkénti 5-6 ziccert
több mint 5 éve
YoungZeeZee 7 939
 comment.blog.hu/2018/05/24/a_history_channel_is_racuppant_a_futball_vb-re
több mint 5 éve
csebi New York Giants Notre Dame Fighting Irish 21 030 — Lucas Scott
 www.fradi.hu/hu/labdarugas/nb-i/hirek/kommentar-nelkul/20180523/c/20506

Istenem, "profi" klub. lel...
petey
Te mit csinálnál, ha konstans ellened fújnának végig?
Kenny
hagyjad. ő abban az univerzumban él, ahol ha nem beszélnek a problémákról, akkor nem is léteznek. sőt, ha beszélnek is róla, akkor sem. ráadásul ebben a kommentár nélkülben nincs is benne a Puskás javára megítélt büntető ... nekem annyi kérésem van már, hogy a héten nyerjünk, és jövő héten tartsuk benn a Balmazt remélhetőleg a Vasas kárára.

Mi vagyunk a homok a gépezetben, a bot a küllők között, a tüske a köröm alatt. Mi vagyunk, akikbe beletörik a fog és a bicska, és beleszorul a fejsze is. Mi vagyunk az a Dávid, akit jobb, ha elkerül, a Góliát. A párttal, a néppel egy az utunk, a jelszavunk munka és béke.
több mint 5 éve
eaglesmcnabb Philadelphia Eagles Virginia Tech Hokies 20 437 — TODDHERREMANS79
 www.fradi.hu/hu/labdarugas/nb-i/hirek/kommentar-nelkul/20180523/c/20506

Istenem, "profi" klub. lel...
petey
Te mit csinálnál, ha konstans ellened fújnának végig?
Kenny
Remélem ezt most komolyan gondoltad, mert viccnek egy kicsit erős

No 1. Kyle Pitts, Jordan Mailata, Amari Cooper, Myles Garrett, Jerry Jeudy és Nick Chubb fan!!!
több mint 5 éve
Kenny Atlanta Falcons 9 316 — Omar's Coming Yo!
 www.fradi.hu/hu/labdarugas/nb-i/hirek/kommentar-nelkul/20180523/c/20506

Istenem, "profi" klub. lel...
petey
Te mit csinálnál, ha konstans ellened fújnának végig?

több mint 5 éve
FLZOLI Denver Broncos 11 836 — farkas.l.zoltan@gmail.com
Amint létrejön egy ilyen liga, fogok szignifikánsan kevesebb futballt nézni. Ahelyett, hogy kiegyenlítenék az erőviszonyokat, anyagiakat, szépen határolódik el egymástól a két véglet. Undorító számomra. Már most is hányni tudnék az áraktól, de, hogy még emeljük is ki a nagyokat... Puff. Komolyan csak az NFL marad. (és bár ott is zavar, hogy egyre több pénzt kap mindenki, de legalább mindenki hasonló szituból gazdálkodik.)
kristóf17
Ha lesz egy ilyen liga pont akkor van esély, hogy ott legalább egyenlő esélyek lesznek és most nem azért de az NFL ahogy kiemelkedik a saját sportjaban úgy itt is lehetne egy ilyen liga.
Full felesleges kb a teljes BL ősz, ha nagy csapat kiesik azért van mert ebalfaszkodik egy - két meccset a kicsik ellen.
Kicsiket már nem fogod tudni felhozni. Akkor inkább próbálj egyenlőbb feltételeket és izgalmas meccseket kreálni a nagyoknál.
Toca
Engem egyáltalán nem érdekel az, hogy minden évben ugyanaz a 12 csapat hozza nekem ugyanazokat a meccseket. 😊 Sokkal kevesebb tehetség van szem előtt, semmi klasszikus igazi futball nem marad meg benne, meglepetések, fordulatok, generációváltások (nem csak 12 csapatnál) teljes kiölése, csak a mocskos pénz stb. Nem megyek bele, mert lehet szavakba sem tudnám önteni a negatív érzéseimet ezzel kapcsolatban, mert azért én igenis szentimentálisan közelítek a focihoz, és egy ilyen megoldás minden, csak nem szép számomra. Nem nem és nem. Egy-egy változtatással egyetértek, hogy modernebb legyen minden, és haladjunk előre, de ez borzalmas.
kristóf17
Azt írtad akkor marad az NFL, holott egy szuperliga ugyanolyan lenne, mint az NFL, de ez már nem tetszene. Kissé ellentmondásos.
Jughead
Ha összehozzák a 8-10 legnépszerűbb, és legszínvonalasabb bajnokság összes csapatát azonos keretek közé, jöhet a "szuperliga". Ez már hasonlít is az NFL-re, ahol egy rosteren 53 játékos van, plusz ps.
53 játékos * 32 csapatok száma =1.696
8 liga * 15 csapat (kevesebb 20 csapatos liga van, mint kevesebb létszámmal rendelkező azt hiszem, nem néztem utána, mert semennyire nincs hatása a véleményemnek, így nem is fontos) * 25 (ennyi játékost számolok most egy kerethez) = 3.000
Igen durva közelítés, de így el tudnám fogadni és azt mondom, így már hasonlítana is az NFL-re az én szememben is. 12-16-20?? csapattal (vagy hánnyal lehet vajon meg ez a fejekben) tök komolytalan, érdektelen, unalmas egy megoldás lenne.

Ha azt megunjuk, hogy a Patriots ennyire dominál az elmúlt években, vagy, hogy a Real 5 év alatt 4-szer döntős, vagy, hogy mindent Messi és Ronaldo nyer az elmúlt években szinte, vagy, hogy csak QB az MVP, akkor ezek a körmeccsek vajon meddig húznák a csak simán focit szerető emberek figyelmét?

Értem mire mondod az ellentmondást, de nagyon nem húzható ilyen szempontból párhuzam a kettő között nálam.
Na, de túlhúztam. Ennyire nem akartam belemenni, mert úgysem számít mit gondolok.
kristóf17
Ha már unalom, gondolod a Bayern, PSG, Juve szurkolói nagyon élvezik a bajnokság utolsó harmadát a tét nélküli meccsekkel?

Amúgy meg nem értem mért kell összevetni az NFL-el, ami bárhogy is nézed egy nemzeti bajnokság. Szemben az NFL profitorientált 32 tulajával a gurulós fociban kismillió érdek és jóval több pénz mozog, hogy bármit is lehessen egységesen képviselni vagy végigvinni.

több mint 5 éve
kristóf17 Indianapolis Colts 3 413 — Colts fan
Amint létrejön egy ilyen liga, fogok szignifikánsan kevesebb futballt nézni. Ahelyett, hogy kiegyenlítenék az erőviszonyokat, anyagiakat, szépen határolódik el egymástól a két véglet. Undorító számomra. Már most is hányni tudnék az áraktól, de, hogy még emeljük is ki a nagyokat... Puff. Komolyan csak az NFL marad. (és bár ott is zavar, hogy egyre több pénzt kap mindenki, de legalább mindenki hasonló szituból gazdálkodik.)
kristóf17
Ha lesz egy ilyen liga pont akkor van esély, hogy ott legalább egyenlő esélyek lesznek és most nem azért de az NFL ahogy kiemelkedik a saját sportjaban úgy itt is lehetne egy ilyen liga.
Full felesleges kb a teljes BL ősz, ha nagy csapat kiesik azért van mert ebalfaszkodik egy - két meccset a kicsik ellen.
Kicsiket már nem fogod tudni felhozni. Akkor inkább próbálj egyenlőbb feltételeket és izgalmas meccseket kreálni a nagyoknál.
Toca
Engem egyáltalán nem érdekel az, hogy minden évben ugyanaz a 12 csapat hozza nekem ugyanazokat a meccseket. 😊 Sokkal kevesebb tehetség van szem előtt, semmi klasszikus igazi futball nem marad meg benne, meglepetések, fordulatok, generációváltások (nem csak 12 csapatnál) teljes kiölése, csak a mocskos pénz stb. Nem megyek bele, mert lehet szavakba sem tudnám önteni a negatív érzéseimet ezzel kapcsolatban, mert azért én igenis szentimentálisan közelítek a focihoz, és egy ilyen megoldás minden, csak nem szép számomra. Nem nem és nem. Egy-egy változtatással egyetértek, hogy modernebb legyen minden, és haladjunk előre, de ez borzalmas.
kristóf17
Azt írtad akkor marad az NFL, holott egy szuperliga ugyanolyan lenne, mint az NFL, de ez már nem tetszene. Kissé ellentmondásos.
Jughead
Ha összehozzák a 8-10 legnépszerűbb, és legszínvonalasabb bajnokság összes csapatát azonos keretek közé, jöhet a "szuperliga". Ez már hasonlít is az NFL-re, ahol egy rosteren 53 játékos van, plusz ps.
53 játékos * 32 csapatok száma =1.696
8 liga * 15 csapat (kevesebb 20 csapatos liga van, mint kevesebb létszámmal rendelkező azt hiszem, nem néztem utána, mert semennyire nincs hatása a véleményemnek, így nem is fontos) * 25 (ennyi játékost számolok most egy kerethez) = 3.000
Igen durva közelítés, de így el tudnám fogadni és azt mondom, így már hasonlítana is az NFL-re az én szememben is. 12-16-20?? csapattal (vagy hánnyal lehet vajon meg ez a fejekben) tök komolytalan, érdektelen, unalmas egy megoldás lenne.

Ha azt megunjuk, hogy a Patriots ennyire dominál az elmúlt években, vagy, hogy a Real 5 év alatt 4-szer döntős, vagy, hogy mindent Messi és Ronaldo nyer az elmúlt években szinte, vagy, hogy csak QB az MVP, akkor ezek a körmeccsek vajon meddig húznák a csak simán focit szerető emberek figyelmét?

Értem mire mondod az ellentmondást, de nagyon nem húzható ilyen szempontból párhuzam a kettő között nálam.
Na, de túlhúztam. Ennyire nem akartam belemenni, mert úgysem számít mit gondolok.
több mint 5 éve
slowmotion Dallas Cowboys 22 737 — Cowboys fan
miért, mi történt a második percben?
slowmotion
Litauszki becsúszva elrúgta a labdát Szakály elől.
gordon
ja, közben visszanéztem. fifty-fifty, mindkét verziót meg lehet magyarázni, tipikusan az a szitu, ahol a pályán hozott ítélet marad meg.
Szakály meg azért örülhet, hogy nem szakította ronggyá a térdét a védő, mert nem sok híja volt.
több mint 5 éve
Toca Minnesota Vikings 18 663 — Vikings fan
Amint létrejön egy ilyen liga, fogok szignifikánsan kevesebb futballt nézni. Ahelyett, hogy kiegyenlítenék az erőviszonyokat, anyagiakat, szépen határolódik el egymástól a két véglet. Undorító számomra. Már most is hányni tudnék az áraktól, de, hogy még emeljük is ki a nagyokat... Puff. Komolyan csak az NFL marad. (és bár ott is zavar, hogy egyre több pénzt kap mindenki, de legalább mindenki hasonló szituból gazdálkodik.)
kristóf17
Ha lesz egy ilyen liga pont akkor van esély, hogy ott legalább egyenlő esélyek lesznek és most nem azért de az NFL ahogy kiemelkedik a saját sportjaban úgy itt is lehetne egy ilyen liga.
Full felesleges kb a teljes BL ősz, ha nagy csapat kiesik azért van mert ebalfaszkodik egy - két meccset a kicsik ellen.
Kicsiket már nem fogod tudni felhozni. Akkor inkább próbálj egyenlőbb feltételeket és izgalmas meccseket kreálni a nagyoknál.
Toca
Engem egyáltalán nem érdekel az, hogy minden évben ugyanaz a 12 csapat hozza nekem ugyanazokat a meccseket. 😊 Sokkal kevesebb tehetség van szem előtt, semmi klasszikus igazi futball nem marad meg benne, meglepetések, fordulatok, generációváltások (nem csak 12 csapatnál) teljes kiölése, csak a mocskos pénz stb. Nem megyek bele, mert lehet szavakba sem tudnám önteni a negatív érzéseimet ezzel kapcsolatban, mert azért én igenis szentimentálisan közelítek a focihoz, és egy ilyen megoldás minden, csak nem szép számomra. Nem nem és nem. Egy-egy változtatással egyetértek, hogy modernebb legyen minden, és haladjunk előre, de ez borzalmas.
kristóf17
Azt írtad akkor marad az NFL, holott egy szuperliga ugyanolyan lenne, mint az NFL, de ez már nem tetszene. Kissé ellentmondásos.
Jughead
Én is erre próbáltam utalni 😊
Ahhoz hogy egyenlőség legyen szuperliga kell.

Olyan nincs már, hogy elvárjuk hogy EU szintű cap legyen mikor a ligák sem ugyanolyan elven működnek.
több mint 5 éve
Jughead Dallas Cowboys 4 182
Amint létrejön egy ilyen liga, fogok szignifikánsan kevesebb futballt nézni. Ahelyett, hogy kiegyenlítenék az erőviszonyokat, anyagiakat, szépen határolódik el egymástól a két véglet. Undorító számomra. Már most is hányni tudnék az áraktól, de, hogy még emeljük is ki a nagyokat... Puff. Komolyan csak az NFL marad. (és bár ott is zavar, hogy egyre több pénzt kap mindenki, de legalább mindenki hasonló szituból gazdálkodik.)
kristóf17
Ha lesz egy ilyen liga pont akkor van esély, hogy ott legalább egyenlő esélyek lesznek és most nem azért de az NFL ahogy kiemelkedik a saját sportjaban úgy itt is lehetne egy ilyen liga.
Full felesleges kb a teljes BL ősz, ha nagy csapat kiesik azért van mert ebalfaszkodik egy - két meccset a kicsik ellen.
Kicsiket már nem fogod tudni felhozni. Akkor inkább próbálj egyenlőbb feltételeket és izgalmas meccseket kreálni a nagyoknál.
Toca
Engem egyáltalán nem érdekel az, hogy minden évben ugyanaz a 12 csapat hozza nekem ugyanazokat a meccseket. 😊 Sokkal kevesebb tehetség van szem előtt, semmi klasszikus igazi futball nem marad meg benne, meglepetések, fordulatok, generációváltások (nem csak 12 csapatnál) teljes kiölése, csak a mocskos pénz stb. Nem megyek bele, mert lehet szavakba sem tudnám önteni a negatív érzéseimet ezzel kapcsolatban, mert azért én igenis szentimentálisan közelítek a focihoz, és egy ilyen megoldás minden, csak nem szép számomra. Nem nem és nem. Egy-egy változtatással egyetértek, hogy modernebb legyen minden, és haladjunk előre, de ez borzalmas.
kristóf17
Azt írtad akkor marad az NFL, holott egy szuperliga ugyanolyan lenne, mint az NFL, de ez már nem tetszene. Kissé ellentmondásos.
több mint 5 éve
csebi New York Giants Notre Dame Fighting Irish 21 030 — Lucas Scott
muhaha, Pinyő nyilatkozata 😀
Löfli
Pinter: 'Nezze meg mindenki a 2.percet"
A masodik percet!!!!!!!!!😀
ZoliMP
Nevetseges volt egy ilyen meccs utan ezt mondani. De hat ki vart mast ettol az embertol.
zavi27
csoda, hogy nem hívta le a csapatot egyből, hogy csalás 😊 Pinyő mindig tud újat mutatni, hatalmas figura. ilyen emberek miatt éri meg követni a mennyeit.

Mi vagyunk a homok a gépezetben, a bot a küllők között, a tüske a köröm alatt. Mi vagyunk, akikbe beletörik a fog és a bicska, és beleszorul a fejsze is. Mi vagyunk az a Dávid, akit jobb, ha elkerül, a Góliát. A párttal, a néppel egy az utunk, a jelszavunk munka és béke.
több mint 5 éve
gordon New England Patriots Auburn Tigers 4 524 — JAFL Tampa GM
miért, mi történt a második percben?
slowmotion
Litauszki becsúszva elrúgta a labdát Szakály elől.
De kit érdekel mit nyilatkozik ez a tapló.. ez a lényeg:

több mint 5 éve
Asbee New York Giants California Golden Bears 6 771 — OL- és Afrika szakértő
Én csak egyet nem értek. Meddig lehet ezt faarccal bírni? Mármint, azt még úgy, ahogy lenyeltem, hogy volt egyszer egy Felcsút FC, meghát micsoda rangadók voltak (Felcsút-Alcsút), illetve úgy ahogy elengedtem, hogy Vitya csapata idővel NB2-ig vitte... nade, tényleg emberek vagyunk, nem sül le a pofájukról a bőr, egy idő után, ezzel az okádék PAFC-cal? Komolyan érdekelne, hogy ezeket tényleg nem érdekli semmi? Nem gáz egy faluban ezt művelni, nyíltan, pofátlanul? Tudom, politika, gátlástalanság és a többi, na de ez már kezd tényleg sok lenni.
Az kellett volna még, Európa Liga egy 1300 fős faluba... esküszöm Viktor addig nem nyugszik, míg a PAFC egyszer bajnok nem lesz, aztán majd jön a Pancho-ba a Barszelóóóna, a stadionig vezető úton meg rácsodálkozik Leo a tarka bocikra meg a traktorokra..utána meg befosik a fizetett U11-es lánycsapat ajvékolásától. Ekkora szánalom a világon nincs, mint ami itt megy. Plusz, ennek tetejébe lapátolják az adóforintjainkat Eszékre is (meg még ki tudja hova..), mert mért ne? Úgyhogy rohadtul boldog vagyok.

Priceless volt, mikor Pintért a meccs közepén lelocsolták, láttátok? 😀
#JC6
az jobb volt mikor azt lassitottak, hogy "ba**** meg" 😀
zsoter lerantasanal volt.

En most felre tennem, hogy kinek a penzebol csinaltak csapatot es arra fokuszalnek, bar ezt mar leirtam, hogy az jobban zavaro, hogy nincs nezo se eredmeny.

Vmiert a Hoffeinheim jut az eszembe. Ott sem volt nagy multja a csapatnak, de jott a penz es az eredmenyek es NEZOK is vannak, nem is keves.
 hu.wikipedia.org/wiki/TSG_1899_Hoffenheim
DE a Puskasnal eredmeny nem nagyon van, nezok,szurkolok sincsenek nagyon es mindenki ruhelli oket.
ZoliMP
Sajna ebben a mai közegben kizártnak tartom, hogy bárhol is hosszabb távon emelkedjen a nézőszám, 10-15 éve (úristen belegondolni is rossz milyen régen volt ez) egy új stadion több szurkolót vonzott be (Sopronban pl. nem egyszer volt teltház a felújítás után), ma már sok helyen ennek negatív hatása van, ráadásul egy Felcsútnál is pl. ki menne ki a meccsre? A játék is gyengül, javulásra semmi lehetőség, mindenki ellébecol a millióival, ha pedig kizökkentik őket a komfortzónájukból, akkor kicsinálják az illetőt. Totális zsákutca az egész. Pedig amennyi pénzt beleölnek, ennyiből eredményeket is el lehetne érni.


Magyar Giants Blog a Facebookon és a Twitteren is! 2018-as FA TRACKER
több mint 5 éve
Gorcsev Pittsburgh Steelers 487
Amint létrejön egy ilyen liga, fogok szignifikánsan kevesebb futballt nézni. Ahelyett, hogy kiegyenlítenék az erőviszonyokat, anyagiakat, szépen határolódik el egymástól a két véglet. Undorító számomra. Már most is hányni tudnék az áraktól, de, hogy még emeljük is ki a nagyokat... Puff. Komolyan csak az NFL marad. (és bár ott is zavar, hogy egyre több pénzt kap mindenki, de legalább mindenki hasonló szituból gazdálkodik.)
kristóf17
Ha lesz egy ilyen liga pont akkor van esély, hogy ott legalább egyenlő esélyek lesznek és most nem azért de az NFL ahogy kiemelkedik a saját sportjaban úgy itt is lehetne egy ilyen liga.
Full felesleges kb a teljes BL ősz, ha nagy csapat kiesik azért van mert ebalfaszkodik egy - két meccset a kicsik ellen.
Kicsiket már nem fogod tudni felhozni. Akkor inkább próbálj egyenlőbb feltételeket és izgalmas meccseket kreálni a nagyoknál.

Toca
A férfi kézi BL-ben szerintem részben megoldotta ezt a kérdést a megreformált csoportkör. Nyilván így sem lenne 8 esélyes a csoport győztes, de sűrűbb lenne az élmezőny a csoportokon belül és ezért már a szezon elején is befigyelhetne pár Barca-Bayern meg hasonlóak továbbá a nagyok nem csak a 8 között kerülnének össze először, már ha abból indulunk ki, hogy a jelenlegi rendszerben hozzák a csoportjaikat.

Még hajtás is lenne az elejétől fogva, mert a két kiemelt csoport megnyerésének komoly tétje van (negyddöntő), tehát azért biztos küzdenének a csapatok, és az erős mezőnyben könnyen össze is jönne pár körbeverés stb. Annyi ,hogy a továbbjutás ténye viszonylag hamar meglehetne egyes csapatoknak és inkább a kiemelésért menne a harc.
A kisebb csaptok szintén kiegyenlítettebb mezőnyben küzdhetnének a kieséses szakaszba jutásért.

Nem feltétlenül egy az egyben átvenni, de valami kézi BL szerű lebonyolítás hozna több jónak ígérkező meccset. Persze csodát ez se tenne, a végére valószínűleg a jelenlegi nagy csapatok érnének oda, de egy gyengébb csoportszereplés akár korábban egy gigász kiesését eredményezné, ha összekerülnek az egyenes kieséses szakasz elején egymással.

"Aki itt erős akar lenni, az úgy jár mint a vas. (...) addig lesz ütve, amíg meleg." /Rejtő Jenő/
több mint 5 éve
slowmotion Dallas Cowboys 22 737 — Cowboys fan
miért, mi történt a második percben?
több mint 5 éve
zavi27 Las Vegas Raiders Clemson Tigers 4 678 — Amerikai sportok rajongója
muhaha, Pinyő nyilatkozata 😀
Löfli
Pinter: 'Nezze meg mindenki a 2.percet"
A masodik percet!!!!!!!!!😀
ZoliMP
Nevetseges volt egy ilyen meccs utan ezt mondani. De hat ki vart mast ettol az embertol.
több mint 5 éve
YoungZeeZee 7 939
Én csak egyet nem értek. Meddig lehet ezt faarccal bírni? Mármint, azt még úgy, ahogy lenyeltem, hogy volt egyszer egy Felcsút FC, meghát micsoda rangadók voltak (Felcsút-Alcsút), illetve úgy ahogy elengedtem, hogy Vitya csapata idővel NB2-ig vitte... nade, tényleg emberek vagyunk, nem sül le a pofájukról a bőr, egy idő után, ezzel az okádék PAFC-cal? Komolyan érdekelne, hogy ezeket tényleg nem érdekli semmi? Nem gáz egy faluban ezt művelni, nyíltan, pofátlanul? Tudom, politika, gátlástalanság és a többi, na de ez már kezd tényleg sok lenni.
Az kellett volna még, Európa Liga egy 1300 fős faluba... esküszöm Viktor addig nem nyugszik, míg a PAFC egyszer bajnok nem lesz, aztán majd jön a Pancho-ba a Barszelóóóna, a stadionig vezető úton meg rácsodálkozik Leo a tarka bocikra meg a traktorokra..utána meg befosik a fizetett U11-es lánycsapat ajvékolásától. Ekkora szánalom a világon nincs, mint ami itt megy. Plusz, ennek tetejébe lapátolják az adóforintjainkat Eszékre is (meg még ki tudja hova..), mert mért ne? Úgyhogy rohadtul boldog vagyok.

Priceless volt, mikor Pintért a meccs közepén lelocsolták, láttátok? 😀
#JC6
az jobb volt mikor azt lassitottak, hogy "ba**** meg" 😀
zsoter lerantasanal volt.

En most felre tennem, hogy kinek a penzebol csinaltak csapatot es arra fokuszalnek, bar ezt mar leirtam, hogy az jobban zavaro, hogy nincs nezo se eredmeny.

Vmiert a Hoffeinheim jut az eszembe. Ott sem volt nagy multja a csapatnak, de jott a penz es az eredmenyek es NEZOK is vannak, nem is keves.
 hu.wikipedia.org/wiki/TSG_1899_Hoffenheim
DE a Puskasnal eredmeny nem nagyon van, nezok,szurkolok sincsenek nagyon es mindenki ruhelli oket.
több mint 5 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
De szép este volt. 😊

több mint 5 éve
petey San Francisco 49ers Iowa State Cyclones 17 917 — Csodabogár
 www.fradi.hu/hu/labdarugas/nb-i/hirek/kommentar-nelkul/20180523/c/20506

Istenem, "profi" klub. lel...

több mint 5 éve
Törölt felhasználó
Én csak egyet nem értek. Meddig lehet ezt faarccal bírni? Mármint, azt még úgy, ahogy lenyeltem, hogy volt egyszer egy Felcsút FC, meghát micsoda rangadók voltak (Felcsút-Alcsút), illetve úgy ahogy elengedtem, hogy Vitya csapata idővel NB2-ig vitte... nade, tényleg emberek vagyunk, nem sül le a pofájukról a bőr, egy idő után, ezzel az okádék PAFC-cal? Komolyan érdekelne, hogy ezeket tényleg nem érdekli semmi? Nem gáz egy faluban ezt művelni, nyíltan, pofátlanul? Tudom, politika, gátlástalanság és a többi, na de ez már kezd tényleg sok lenni.
Az kellett volna még, Európa Liga egy 1300 fős faluba... esküszöm Viktor addig nem nyugszik, míg a PAFC egyszer bajnok nem lesz, aztán majd jön a Pancho-ba a Barszelóóóna, a stadionig vezető úton meg rácsodálkozik Leo a tarka bocikra meg a traktorokra..utána meg befosik a fizetett U11-es lánycsapat ajvékolásától. Ekkora szánalom a világon nincs, mint ami itt megy. Plusz, ennek tetejébe lapátolják az adóforintjainkat Eszékre is (meg még ki tudja hova..), mert mért ne? Úgyhogy rohadtul boldog vagyok.

Priceless volt, mikor Pintért a meccs közepén lelocsolták, láttátok? 😀
több mint 5 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 31 360 — #NoStress
Jól van, nem kell szégyenkezni európában (nyilván a szokásos gyalázatos teljesítményen túl).
gabokocka
Még lehet 4. a Felcsút 😀
Löfli
Bebaszna
gabokocka
Vagy az MK-vesztes megy az EL-be, ha az Újpest a 3. 😉
Sobri Jóska
Ilyen már nincs, a bajnokságban adják ki a helyet
Kampman
Eddig így volt.... 😊
Sobri Jóska
De egyébként meg nem kell aggódni, Viktor Újpest-drukker (is). Aligha születhet olyan eredmény a magyar futballban, aminek ő nem örülhetne valamilyen szinten. Mondjuk amikor tavalyelőtt a Vasas kiejtette a Felcsútot, az talán ilyen volt, de ennyi.
Kampman
Jogos.
Meg is nyugodtam.

több mint 5 éve
Kampman Green Bay Packers Wisconsin Badgers 25 413
Jól van, nem kell szégyenkezni európában (nyilván a szokásos gyalázatos teljesítményen túl).
gabokocka
Még lehet 4. a Felcsút 😀
Löfli
Bebaszna
gabokocka
Vagy az MK-vesztes megy az EL-be, ha az Újpest a 3. 😉
Sobri Jóska
Ilyen már nincs, a bajnokságban adják ki a helyet
Kampman
Eddig így volt.... 😊
Sobri Jóska
De egyébként meg nem kell aggódni, Viktor Újpest-drukker (is). Aligha születhet olyan eredmény a magyar futballban, aminek ő nem örülhetne valamilyen szinten. Mondjuk amikor tavalyelőtt a Vasas kiejtette a Felcsútot, az talán ilyen volt, de ennyi.
több mint 5 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 31 360 — #NoStress
Jól van, nem kell szégyenkezni európában (nyilván a szokásos gyalázatos teljesítményen túl).
gabokocka
Még lehet 4. a Felcsút 😀
Löfli
Bebaszna
gabokocka
Vagy az MK-vesztes megy az EL-be, ha az Újpest a 3. 😉
Sobri Jóska
Ilyen már nincs, a bajnokságban adják ki a helyet
Kampman
Eddig így volt.... 😊

több mint 5 éve
Kampman Green Bay Packers Wisconsin Badgers 25 413
Jól van, nem kell szégyenkezni európában (nyilván a szokásos gyalázatos teljesítményen túl).
gabokocka
Még lehet 4. a Felcsút 😀
Löfli
Bebaszna
gabokocka
Vagy az MK-vesztes megy az EL-be, ha az Újpest a 3. 😉
Sobri Jóska
Ilyen már nincs, a bajnokságban adják ki a helyet