Soccer

41 feliratkozó

10 hónapja
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 35 710 — Scream and scout
bowl.hu-s Premier League tipper.io csoport:
 tipper.io/hu/bowl-hu-pl-lmakkdqw?join=8fges7u7n40ht4u6

Mehetne ugyan ez a lista egy google doksiba, aminek a linkje (meg a top10 igazolas mondjuk) van megosztva a pinned kommentben.

Borbinho
Ehune:
 docs.google.com/document/d/1MXhc8a9DSUHrc6hP1dC_XZG-6cPsoBFF1ao5ySs27aU/edit?usp=sharing

Szerkesztette: Löfli
több mint 5 éve
gordon New England Patriots Auburn Tigers 4 524 — JAFL Tampa GM
miért, mi történt a második percben?
slowmotion
Litauszki becsúszva elrúgta a labdát Szakály elől.
De kit érdekel mit nyilatkozik ez a tapló.. ez a lényeg:

több mint 5 éve
Asbee New York Giants California Golden Bears 6 771 — OL- és Afrika szakértő
Én csak egyet nem értek. Meddig lehet ezt faarccal bírni? Mármint, azt még úgy, ahogy lenyeltem, hogy volt egyszer egy Felcsút FC, meghát micsoda rangadók voltak (Felcsút-Alcsút), illetve úgy ahogy elengedtem, hogy Vitya csapata idővel NB2-ig vitte... nade, tényleg emberek vagyunk, nem sül le a pofájukról a bőr, egy idő után, ezzel az okádék PAFC-cal? Komolyan érdekelne, hogy ezeket tényleg nem érdekli semmi? Nem gáz egy faluban ezt művelni, nyíltan, pofátlanul? Tudom, politika, gátlástalanság és a többi, na de ez már kezd tényleg sok lenni.
Az kellett volna még, Európa Liga egy 1300 fős faluba... esküszöm Viktor addig nem nyugszik, míg a PAFC egyszer bajnok nem lesz, aztán majd jön a Pancho-ba a Barszelóóóna, a stadionig vezető úton meg rácsodálkozik Leo a tarka bocikra meg a traktorokra..utána meg befosik a fizetett U11-es lánycsapat ajvékolásától. Ekkora szánalom a világon nincs, mint ami itt megy. Plusz, ennek tetejébe lapátolják az adóforintjainkat Eszékre is (meg még ki tudja hova..), mert mért ne? Úgyhogy rohadtul boldog vagyok.

Priceless volt, mikor Pintért a meccs közepén lelocsolták, láttátok? 😀
#JC6
az jobb volt mikor azt lassitottak, hogy "ba**** meg" 😀
zsoter lerantasanal volt.

En most felre tennem, hogy kinek a penzebol csinaltak csapatot es arra fokuszalnek, bar ezt mar leirtam, hogy az jobban zavaro, hogy nincs nezo se eredmeny.

Vmiert a Hoffeinheim jut az eszembe. Ott sem volt nagy multja a csapatnak, de jott a penz es az eredmenyek es NEZOK is vannak, nem is keves.
 hu.wikipedia.org/wiki/TSG_1899_Hoffenheim
DE a Puskasnal eredmeny nem nagyon van, nezok,szurkolok sincsenek nagyon es mindenki ruhelli oket.
ZoliMP
Sajna ebben a mai közegben kizártnak tartom, hogy bárhol is hosszabb távon emelkedjen a nézőszám, 10-15 éve (úristen belegondolni is rossz milyen régen volt ez) egy új stadion több szurkolót vonzott be (Sopronban pl. nem egyszer volt teltház a felújítás után), ma már sok helyen ennek negatív hatása van, ráadásul egy Felcsútnál is pl. ki menne ki a meccsre? A játék is gyengül, javulásra semmi lehetőség, mindenki ellébecol a millióival, ha pedig kizökkentik őket a komfortzónájukból, akkor kicsinálják az illetőt. Totális zsákutca az egész. Pedig amennyi pénzt beleölnek, ennyiből eredményeket is el lehetne érni.


Magyar Giants Blog a Facebookon és a Twitteren is! 2018-as FA TRACKER
több mint 5 éve
Gorcsev Pittsburgh Steelers 487
Amint létrejön egy ilyen liga, fogok szignifikánsan kevesebb futballt nézni. Ahelyett, hogy kiegyenlítenék az erőviszonyokat, anyagiakat, szépen határolódik el egymástól a két véglet. Undorító számomra. Már most is hányni tudnék az áraktól, de, hogy még emeljük is ki a nagyokat... Puff. Komolyan csak az NFL marad. (és bár ott is zavar, hogy egyre több pénzt kap mindenki, de legalább mindenki hasonló szituból gazdálkodik.)
kristóf17
Ha lesz egy ilyen liga pont akkor van esély, hogy ott legalább egyenlő esélyek lesznek és most nem azért de az NFL ahogy kiemelkedik a saját sportjaban úgy itt is lehetne egy ilyen liga.
Full felesleges kb a teljes BL ősz, ha nagy csapat kiesik azért van mert ebalfaszkodik egy - két meccset a kicsik ellen.
Kicsiket már nem fogod tudni felhozni. Akkor inkább próbálj egyenlőbb feltételeket és izgalmas meccseket kreálni a nagyoknál.

Toca
A férfi kézi BL-ben szerintem részben megoldotta ezt a kérdést a megreformált csoportkör. Nyilván így sem lenne 8 esélyes a csoport győztes, de sűrűbb lenne az élmezőny a csoportokon belül és ezért már a szezon elején is befigyelhetne pár Barca-Bayern meg hasonlóak továbbá a nagyok nem csak a 8 között kerülnének össze először, már ha abból indulunk ki, hogy a jelenlegi rendszerben hozzák a csoportjaikat.

Még hajtás is lenne az elejétől fogva, mert a két kiemelt csoport megnyerésének komoly tétje van (negyddöntő), tehát azért biztos küzdenének a csapatok, és az erős mezőnyben könnyen össze is jönne pár körbeverés stb. Annyi ,hogy a továbbjutás ténye viszonylag hamar meglehetne egyes csapatoknak és inkább a kiemelésért menne a harc.
A kisebb csaptok szintén kiegyenlítettebb mezőnyben küzdhetnének a kieséses szakaszba jutásért.

Nem feltétlenül egy az egyben átvenni, de valami kézi BL szerű lebonyolítás hozna több jónak ígérkező meccset. Persze csodát ez se tenne, a végére valószínűleg a jelenlegi nagy csapatok érnének oda, de egy gyengébb csoportszereplés akár korábban egy gigász kiesését eredményezné, ha összekerülnek az egyenes kieséses szakasz elején egymással.

"Aki itt erős akar lenni, az úgy jár mint a vas. (...) addig lesz ütve, amíg meleg." /Rejtő Jenő/
több mint 5 éve
slowmotion Dallas Cowboys 22 740 — Cowboys fan
miért, mi történt a második percben?
több mint 5 éve
zavi27 Las Vegas Raiders Clemson Tigers 4 679 — Amerikai sportok rajongója
muhaha, Pinyő nyilatkozata 😀
Löfli
Pinter: 'Nezze meg mindenki a 2.percet"
A masodik percet!!!!!!!!!😀
ZoliMP
Nevetseges volt egy ilyen meccs utan ezt mondani. De hat ki vart mast ettol az embertol.
több mint 5 éve
YoungZeeZee 7 939
Én csak egyet nem értek. Meddig lehet ezt faarccal bírni? Mármint, azt még úgy, ahogy lenyeltem, hogy volt egyszer egy Felcsút FC, meghát micsoda rangadók voltak (Felcsút-Alcsút), illetve úgy ahogy elengedtem, hogy Vitya csapata idővel NB2-ig vitte... nade, tényleg emberek vagyunk, nem sül le a pofájukról a bőr, egy idő után, ezzel az okádék PAFC-cal? Komolyan érdekelne, hogy ezeket tényleg nem érdekli semmi? Nem gáz egy faluban ezt művelni, nyíltan, pofátlanul? Tudom, politika, gátlástalanság és a többi, na de ez már kezd tényleg sok lenni.
Az kellett volna még, Európa Liga egy 1300 fős faluba... esküszöm Viktor addig nem nyugszik, míg a PAFC egyszer bajnok nem lesz, aztán majd jön a Pancho-ba a Barszelóóóna, a stadionig vezető úton meg rácsodálkozik Leo a tarka bocikra meg a traktorokra..utána meg befosik a fizetett U11-es lánycsapat ajvékolásától. Ekkora szánalom a világon nincs, mint ami itt megy. Plusz, ennek tetejébe lapátolják az adóforintjainkat Eszékre is (meg még ki tudja hova..), mert mért ne? Úgyhogy rohadtul boldog vagyok.

Priceless volt, mikor Pintért a meccs közepén lelocsolták, láttátok? 😀
#JC6
az jobb volt mikor azt lassitottak, hogy "ba**** meg" 😀
zsoter lerantasanal volt.

En most felre tennem, hogy kinek a penzebol csinaltak csapatot es arra fokuszalnek, bar ezt mar leirtam, hogy az jobban zavaro, hogy nincs nezo se eredmeny.

Vmiert a Hoffeinheim jut az eszembe. Ott sem volt nagy multja a csapatnak, de jott a penz es az eredmenyek es NEZOK is vannak, nem is keves.
 hu.wikipedia.org/wiki/TSG_1899_Hoffenheim
DE a Puskasnal eredmeny nem nagyon van, nezok,szurkolok sincsenek nagyon es mindenki ruhelli oket.
több mint 5 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
De szép este volt. 😊

több mint 5 éve
petey San Francisco 49ers Iowa State Cyclones 17 917 — Csodabogár
 www.fradi.hu/hu/labdarugas/nb-i/hirek/kommentar-nelkul/20180523/c/20506

Istenem, "profi" klub. lel...

több mint 5 éve
Törölt felhasználó
Én csak egyet nem értek. Meddig lehet ezt faarccal bírni? Mármint, azt még úgy, ahogy lenyeltem, hogy volt egyszer egy Felcsút FC, meghát micsoda rangadók voltak (Felcsút-Alcsút), illetve úgy ahogy elengedtem, hogy Vitya csapata idővel NB2-ig vitte... nade, tényleg emberek vagyunk, nem sül le a pofájukról a bőr, egy idő után, ezzel az okádék PAFC-cal? Komolyan érdekelne, hogy ezeket tényleg nem érdekli semmi? Nem gáz egy faluban ezt művelni, nyíltan, pofátlanul? Tudom, politika, gátlástalanság és a többi, na de ez már kezd tényleg sok lenni.
Az kellett volna még, Európa Liga egy 1300 fős faluba... esküszöm Viktor addig nem nyugszik, míg a PAFC egyszer bajnok nem lesz, aztán majd jön a Pancho-ba a Barszelóóóna, a stadionig vezető úton meg rácsodálkozik Leo a tarka bocikra meg a traktorokra..utána meg befosik a fizetett U11-es lánycsapat ajvékolásától. Ekkora szánalom a világon nincs, mint ami itt megy. Plusz, ennek tetejébe lapátolják az adóforintjainkat Eszékre is (meg még ki tudja hova..), mert mért ne? Úgyhogy rohadtul boldog vagyok.

Priceless volt, mikor Pintért a meccs közepén lelocsolták, láttátok? 😀
több mint 5 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 31 360 — #NoStress
Jól van, nem kell szégyenkezni európában (nyilván a szokásos gyalázatos teljesítményen túl).
gabokocka
Még lehet 4. a Felcsút 😀
Löfli
Bebaszna
gabokocka
Vagy az MK-vesztes megy az EL-be, ha az Újpest a 3. 😉
Sobri Jóska
Ilyen már nincs, a bajnokságban adják ki a helyet
Kampman
Eddig így volt.... 😊
Sobri Jóska
De egyébként meg nem kell aggódni, Viktor Újpest-drukker (is). Aligha születhet olyan eredmény a magyar futballban, aminek ő nem örülhetne valamilyen szinten. Mondjuk amikor tavalyelőtt a Vasas kiejtette a Felcsútot, az talán ilyen volt, de ennyi.
Kampman
Jogos.
Meg is nyugodtam.

több mint 5 éve
Kampman Green Bay Packers Wisconsin Badgers 25 413
Jól van, nem kell szégyenkezni európában (nyilván a szokásos gyalázatos teljesítményen túl).
gabokocka
Még lehet 4. a Felcsút 😀
Löfli
Bebaszna
gabokocka
Vagy az MK-vesztes megy az EL-be, ha az Újpest a 3. 😉
Sobri Jóska
Ilyen már nincs, a bajnokságban adják ki a helyet
Kampman
Eddig így volt.... 😊
Sobri Jóska
De egyébként meg nem kell aggódni, Viktor Újpest-drukker (is). Aligha születhet olyan eredmény a magyar futballban, aminek ő nem örülhetne valamilyen szinten. Mondjuk amikor tavalyelőtt a Vasas kiejtette a Felcsútot, az talán ilyen volt, de ennyi.
több mint 5 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 31 360 — #NoStress
Jól van, nem kell szégyenkezni európában (nyilván a szokásos gyalázatos teljesítményen túl).
gabokocka
Még lehet 4. a Felcsút 😀
Löfli
Bebaszna
gabokocka
Vagy az MK-vesztes megy az EL-be, ha az Újpest a 3. 😉
Sobri Jóska
Ilyen már nincs, a bajnokságban adják ki a helyet
Kampman
Eddig így volt.... 😊

több mint 5 éve
Kampman Green Bay Packers Wisconsin Badgers 25 413
Jól van, nem kell szégyenkezni európában (nyilván a szokásos gyalázatos teljesítményen túl).
gabokocka
Még lehet 4. a Felcsút 😀
Löfli
Bebaszna
gabokocka
Vagy az MK-vesztes megy az EL-be, ha az Újpest a 3. 😉
Sobri Jóska
Ilyen már nincs, a bajnokságban adják ki a helyet
több mint 5 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 31 360 — #NoStress
Jól van, nem kell szégyenkezni európában (nyilván a szokásos gyalázatos teljesítményen túl).
gabokocka
Még lehet 4. a Felcsút 😀
Löfli
Bebaszna
gabokocka
Vagy az MK-vesztes megy az EL-be, ha az Újpest a 3. 😉

több mint 5 éve
Löfli Detroit Lions Tulane Green Wave 19 289 — ellenIktriad / #1 BVSC ultra
amúgy jól játszott a Felcsút is, 2-2 után mondjuk visszaálltak eléggé, pedig bőven volt bennük potenciál, hogy rúgjanak még egyet


https://www.facebook.com/ArizonaCardinalsHungary/
Don't blink!
több mint 5 éve
YoungZeeZee 7 939
muhaha, Pinyő nyilatkozata 😀
Löfli
Pinter: 'Nezze meg mindenki a 2.percet"
A masodik percet!!!!!!!!!😀
több mint 5 éve
Löfli Detroit Lions Tulane Green Wave 19 289 — ellenIktriad / #1 BVSC ultra
muhaha, Pinyő nyilatkozata 😀


https://www.facebook.com/ArizonaCardinalsHungary/
Don't blink!
több mint 5 éve
Kampman Green Bay Packers Wisconsin Badgers 25 413
A mesteredző most sem vitte túlzásba az önkritikát. Vesszek meg ha egyszer is hallottam tőle olyasmit, hogy Hát ezt most én is elrontottam
több mint 5 éve
Löfli Detroit Lions Tulane Green Wave 19 289 — ellenIktriad / #1 BVSC ultra
Jól van, nem kell szégyenkezni európában (nyilván a szokásos gyalázatos teljesítményen túl).
gabokocka
Még lehet 4. a Felcsút 😀
Löfli
Bebaszna
gabokocka
Megoldják okosba


https://www.facebook.com/ArizonaCardinalsHungary/
Don't blink!
több mint 5 éve
zavi27 Las Vegas Raiders Clemson Tigers 4 679 — Amerikai sportok rajongója
Igeeeeeen! Végre egy siker!!
több mint 5 éve
gabokocka Carolina Panthers North Carolina Tar Heels 24 792 — Keep pounding
Jól van, nem kell szégyenkezni európában (nyilván a szokásos gyalázatos teljesítményen túl).
gabokocka
Még lehet 4. a Felcsút 😀
Löfli
Bebaszna

http://www.youtube.com/watch?v=BwwrLgAuvUE&feature=related
Ron Rivera: We were trying to make them systematically beat us.
több mint 5 éve
Löfli Detroit Lions Tulane Green Wave 19 289 — ellenIktriad / #1 BVSC ultra
Jól van, nem kell szégyenkezni európában (nyilván a szokásos gyalázatos teljesítményen túl).
gabokocka
Még lehet 4. a Felcsút 😀


https://www.facebook.com/ArizonaCardinalsHungary/
Don't blink!
több mint 5 éve
gabokocka Carolina Panthers North Carolina Tar Heels 24 792 — Keep pounding
Jól van, nem kell szégyenkezni európában (nyilván a szokásos gyalázatos teljesítményen túl).

http://www.youtube.com/watch?v=BwwrLgAuvUE&feature=related
Ron Rivera: We were trying to make them systematically beat us.
több mint 5 éve
Amadeus von Dollárbaloldal Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 31 999
mintha Zaza rúgta volna....

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 5 éve
Kampman Green Bay Packers Wisconsin Badgers 25 413
Pedig már majdnem beírtam, hogy "köpni kell"