Soccer

41 feliratkozó

10 hónapja
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 35 710 — Scream and scout
bowl.hu-s Premier League tipper.io csoport:
 tipper.io/hu/bowl-hu-pl-lmakkdqw?join=8fges7u7n40ht4u6

Mehetne ugyan ez a lista egy google doksiba, aminek a linkje (meg a top10 igazolas mondjuk) van megosztva a pinned kommentben.

Borbinho
Ehune:
 docs.google.com/document/d/1MXhc8a9DSUHrc6hP1dC_XZG-6cPsoBFF1ao5ySs27aU/edit?usp=sharing

Szerkesztette: Löfli
több mint 5 éve
Kenny Atlanta Falcons 9 317 — Omar's Coming Yo!
Ezerszer inkább a lilák, mint a Felcsút menjen az EL-be!

több mint 5 éve
gabokocka Carolina Panthers North Carolina Tar Heels 24 792 — Keep pounding
kámon dózsa ezaz

http://www.youtube.com/watch?v=BwwrLgAuvUE&feature=related
Ron Rivera: We were trying to make them systematically beat us.
több mint 5 éve
Willie Parker Pittsburgh Steelers 13 719
A magyar foci mikor működött közpénz nélkül? Mindig is voltak állami csapatok. Most meg a "falusi " szörnyszülöttek korát éljük.

Na nem mintha néhàny vidéki nagyvárosban (Pécs, Szeged, Egerszeg, Sopron, Győr, Nyíregy, Veszprém) lenne életképes szakmaiság -akár gazdasági, akár sportszakmai, akár marketing etc - oldalon, ami működtetne egy elsőosztályú csapatot. Ergo elég lenne max 8 csapat... holott azt is tudom, h szurkoló lenne.
Fast Willie
Ez egy akkora bullshit, mint hogy a magyar foci azért ócska mert nincs pénz és kevés az igazolt labdarúgó meg a gyerek. Biztos gyorsabban szaladna és technikásabb lenne a sok pénzéhes falábú, ha nem Mezőkövesden játszana hanem mondjuk Pécsen játszana 1000 néző előtt....
flzoli
Mi ebben a bullshit? Mondj egy normális klubvezetőt Szimán kìvül, aki megpróbálta piaci alapon?
Fast Willie
Mi az, hogy piaci alapon? Ne viccelj már, ez egy nem létező fogalom a magyar fociban évtizedek óta.
Mindegyik magyar csapat az állami csecsen lóg, ki mélyebb ki szűkebb torokra véve.

Egyébként mostanában Hamingway, korábban Várszegi próbált ilyesmiben gondolkodni és ez irányba mozdulni.
flzoli

Ezt írtam én is korábban. Ettől függetlenül a dilettantizmus meg az aljas politikai adok-kapok sok vidéki nagycsapatot kinyìrt (Matyi, Tarsoly; Leisztinger is erre halad). Nyíregyet a BLMSZ törölte a térképről. Várszegi meg az Ofotért pénzekből szépen betett a sportkörbe, az a pénzforgatás és Princz Gábor szerepe is megérne egy misét...

Szerkesztette: Willie Parker
több mint 5 éve
gabokocka Carolina Panthers North Carolina Tar Heels 24 792 — Keep pounding
Zsótér <3

http://www.youtube.com/watch?v=BwwrLgAuvUE&feature=related
Ron Rivera: We were trying to make them systematically beat us.
több mint 5 éve
Willie Parker Pittsburgh Steelers 13 719
Juhúúú... Zsótér "parasztlengője"

Szerkesztette: Willie Parker
több mint 5 éve
FLZOLI Denver Broncos 11 836 — farkas.l.zoltan@gmail.com
A magyar foci mikor működött közpénz nélkül? Mindig is voltak állami csapatok. Most meg a "falusi " szörnyszülöttek korát éljük.

Na nem mintha néhàny vidéki nagyvárosban (Pécs, Szeged, Egerszeg, Sopron, Győr, Nyíregy, Veszprém) lenne életképes szakmaiság -akár gazdasági, akár sportszakmai, akár marketing etc - oldalon, ami működtetne egy elsőosztályú csapatot. Ergo elég lenne max 8 csapat... holott azt is tudom, h szurkoló lenne.
Fast Willie
Ez egy akkora bullshit, mint hogy a magyar foci azért ócska mert nincs pénz és kevés az igazolt labdarúgó meg a gyerek. Biztos gyorsabban szaladna és technikásabb lenne a sok pénzéhes falábú, ha nem Mezőkövesden játszana hanem mondjuk Pécsen játszana 1000 néző előtt....
flzoli
Mi ebben a bullshit? Mondj egy normális klubvezetőt Szimán kìvül, aki megpróbálta piaci alapon?
Fast Willie
Mi az, hogy piaci alapon? Ne viccelj már, ez egy nem létező fogalom a magyar fociban évtizedek óta.
Mindegyik magyar csapat az állami csecsen lóg, ki mélyebb ki szűkebb torokra véve.

Egyébként mostanában Hamingway, korábban Várszegi próbált ilyesmiben gondolkodni és ez irányba mozdulni.

több mint 5 éve
FLZOLI Denver Broncos 11 836 — farkas.l.zoltan@gmail.com
Amint létrejön egy ilyen liga, fogok szignifikánsan kevesebb futballt nézni. Ahelyett, hogy kiegyenlítenék az erőviszonyokat, anyagiakat, szépen határolódik el egymástól a két véglet. Undorító számomra. Már most is hányni tudnék az áraktól, de, hogy még emeljük is ki a nagyokat... Puff. Komolyan csak az NFL marad. (és bár ott is zavar, hogy egyre több pénzt kap mindenki, de legalább mindenki hasonló szituból gazdálkodik.)
kristóf17
Ha lesz egy ilyen liga pont akkor van esély, hogy ott legalább egyenlő esélyek lesznek és most nem azért de az NFL ahogy kiemelkedik a saját sportjaban úgy itt is lehetne egy ilyen liga.
Full felesleges kb a teljes BL ősz, ha nagy csapat kiesik azért van mert ebalfaszkodik egy - két meccset a kicsik ellen.
Kicsiket már nem fogod tudni felhozni. Akkor inkább próbálj egyenlőbb feltételeket és izgalmas meccseket kreálni a nagyoknál.
Toca
A nagy klubbok évek óta tűzben tartják ezt az ötletet és zsarolják vele az UEFA-t.
Perez kb. 2 hét alatt össze tudna szervezni mindent hozzá úgy, hogy már most ősszel elinduljon a liga.

több mint 5 éve
Willie Parker Pittsburgh Steelers 13 719
A magyar foci mikor működött közpénz nélkül? Mindig is voltak állami csapatok. Most meg a "falusi " szörnyszülöttek korát éljük.

Na nem mintha néhàny vidéki nagyvárosban (Pécs, Szeged, Egerszeg, Sopron, Győr, Nyíregy, Veszprém) lenne életképes szakmaiság -akár gazdasági, akár sportszakmai, akár marketing etc - oldalon, ami működtetne egy elsőosztályú csapatot. Ergo elég lenne max 8 csapat... holott azt is tudom, h szurkoló lenne.
Fast Willie
Ez egy akkora bullshit, mint hogy a magyar foci azért ócska mert nincs pénz és kevés az igazolt labdarúgó meg a gyerek. Biztos gyorsabban szaladna és technikásabb lenne a sok pénzéhes falábú, ha nem Mezőkövesden játszana hanem mondjuk Pécsen játszana 1000 néző előtt....
flzoli
Mi ebben a bullshit? Mondj egy normális klubvezetőt Szimán kìvül, aki megpróbálta piaci alapon?
több mint 5 éve
Willie Parker Pittsburgh Steelers 13 719
Amint létrejön egy ilyen liga, fogok szignifikánsan kevesebb futballt nézni. Ahelyett, hogy kiegyenlítenék az erőviszonyokat, anyagiakat, szépen határolódik el egymástól a két véglet. Undorító számomra. Már most is hányni tudnék az áraktól, de, hogy még emeljük is ki a nagyokat... Puff. Komolyan csak az NFL marad. (és bár ott is zavar, hogy egyre több pénzt kap mindenki, de legalább mindenki hasonló szituból gazdálkodik.)
kristóf17
Ha lesz egy ilyen liga pont akkor van esély, hogy ott legalább egyenlő esélyek lesznek és most nem azért de az NFL ahogy kiemelkedik a saját sportjaban úgy itt is lehetne egy ilyen liga.
Full felesleges kb a teljes BL ősz, ha nagy csapat kiesik azért van mert ebalfaszkodik egy - két meccset a kicsik ellen.
Kicsiket már nem fogod tudni felhozni. Akkor inkább próbálj egyenlőbb feltételeket és izgalmas meccseket kreálni a nagyoknál.
Toca
Az európai klubfutball végét jelentené a szuperliga. A nemzeti bajnokságok kudarcba és érdektelenségbe fulladnának. Gondoljunk bele hányan néznének egy Sassuolo- Chievo, Leganes-Eibar v Freiburg-Düsseldorf meccset? A kicsik még kevesebb bevétellel kalkulálhatnának, a piacképes játékosokat nem tudnák megtartani még felső-középkategóriás csapatok sem.

Párhuzamosan hogyan versenyeznének a nagyok? Már ìgy is kifacsarják a sztárokat olyan sok meccsük van. Vagy 53as keretek lennének ott is? Csak fizetési sapkával együtt tartanám fairnek az extraligát, mert az korlátozhstná a torzulást. Jó eséllyel most is 6 csapatból kerül ki min az egyik BL döntős. Mellesleg hányingerem lenne évi 4-6 El Classicotól.
több mint 5 éve
kristóf17 Indianapolis Colts 3 414 — Colts fan
Amint létrejön egy ilyen liga, fogok szignifikánsan kevesebb futballt nézni. Ahelyett, hogy kiegyenlítenék az erőviszonyokat, anyagiakat, szépen határolódik el egymástól a két véglet. Undorító számomra. Már most is hányni tudnék az áraktól, de, hogy még emeljük is ki a nagyokat... Puff. Komolyan csak az NFL marad. (és bár ott is zavar, hogy egyre több pénzt kap mindenki, de legalább mindenki hasonló szituból gazdálkodik.)
kristóf17
Ha lesz egy ilyen liga pont akkor van esély, hogy ott legalább egyenlő esélyek lesznek és most nem azért de az NFL ahogy kiemelkedik a saját sportjaban úgy itt is lehetne egy ilyen liga.
Full felesleges kb a teljes BL ősz, ha nagy csapat kiesik azért van mert ebalfaszkodik egy - két meccset a kicsik ellen.
Kicsiket már nem fogod tudni felhozni. Akkor inkább próbálj egyenlőbb feltételeket és izgalmas meccseket kreálni a nagyoknál.
Toca
Engem egyáltalán nem érdekel az, hogy minden évben ugyanaz a 12 csapat hozza nekem ugyanazokat a meccseket. 😊 Sokkal kevesebb tehetség van szem előtt, semmi klasszikus igazi futball nem marad meg benne, meglepetések, fordulatok, generációváltások (nem csak 12 csapatnál) teljes kiölése, csak a mocskos pénz stb. Nem megyek bele, mert lehet szavakba sem tudnám önteni a negatív érzéseimet ezzel kapcsolatban, mert azért én igenis szentimentálisan közelítek a focihoz, és egy ilyen megoldás minden, csak nem szép számomra. Nem nem és nem. Egy-egy változtatással egyetértek, hogy modernebb legyen minden, és haladjunk előre, de ez borzalmas.

Szerkesztette: kristóf17
több mint 5 éve
gabokocka Carolina Panthers North Carolina Tar Heels 24 792 — Keep pounding
Qrvára remélem hogy a dózsa összeszedi magát, nem akarok este hányni....

http://www.youtube.com/watch?v=BwwrLgAuvUE&feature=related
Ron Rivera: We were trying to make them systematically beat us.
több mint 5 éve
FLZOLI Denver Broncos 11 836 — farkas.l.zoltan@gmail.com
A magyar foci mikor működött közpénz nélkül? Mindig is voltak állami csapatok. Most meg a "falusi " szörnyszülöttek korát éljük.

Na nem mintha néhàny vidéki nagyvárosban (Pécs, Szeged, Egerszeg, Sopron, Győr, Nyíregy, Veszprém) lenne életképes szakmaiság -akár gazdasági, akár sportszakmai, akár marketing etc - oldalon, ami működtetne egy elsőosztályú csapatot. Ergo elég lenne max 8 csapat... holott azt is tudom, h szurkoló lenne.
Fast Willie
Ez egy akkora bullshit, mint hogy a magyar foci azért ócska mert nincs pénz és kevés az igazolt labdarúgó meg a gyerek. Biztos gyorsabban szaladna és technikásabb lenne a sok pénzéhes falábú, ha nem Mezőkövesden játszana hanem mondjuk Pécsen játszana 1000 néző előtt....

több mint 5 éve
Willie Parker Pittsburgh Steelers 13 719
A magyar foci mikor működött közpénz nélkül? Mindig is voltak állami csapatok. Most meg a "falusi " szörnyszülöttek korát éljük.

Na nem mintha néhàny vidéki nagyvárosban (Pécs, Szeged, Egerszeg, Sopron, Győr, Nyíregy, Veszprém) lenne életképes szakmaiság -akár gazdasági, akár sportszakmai, akár marketing etc - oldalon, ami működtetne egy elsőosztályú csapatot. Ergo elég lenne max 8 csapat... holott azt is tudom, h szurkoló lenne.
több mint 5 éve
Löfli Detroit Lions Tulane Green Wave 19 289 — ellenIktriad / #1 BVSC ultra
Eddig jó, 2030-ra remélem 5-szörös bajnok lesz a Felcsút, mint az FM mentésemben 😀


https://www.facebook.com/ArizonaCardinalsHungary/
Don't blink!
több mint 5 éve
Kampman Green Bay Packers Wisconsin Badgers 25 413
A két szurkolótábor már most fantasztikus hangulatot teremt, különösen a felcsútiak!!!

Eljutottam odáig, hogy fradista létemre az Újpestnek kell szurkolnom, mert nagyon nem szeretném, ha ez a másik társaság közpénzen kívül bármit is nyerne.
Kampman
Azt csak a Fradinak és a Vidinek lehet ? 😀
Toca
A magyar futballban kb. mindenki közpénzből él, de vannak olyanok, akik igazán megelégedhetnének ennyivel.
több mint 5 éve
Toca Minnesota Vikings 18 667 — Vikings fan
Amint létrejön egy ilyen liga, fogok szignifikánsan kevesebb futballt nézni. Ahelyett, hogy kiegyenlítenék az erőviszonyokat, anyagiakat, szépen határolódik el egymástól a két véglet. Undorító számomra. Már most is hányni tudnék az áraktól, de, hogy még emeljük is ki a nagyokat... Puff. Komolyan csak az NFL marad. (és bár ott is zavar, hogy egyre több pénzt kap mindenki, de legalább mindenki hasonló szituból gazdálkodik.)
kristóf17
Ha lesz egy ilyen liga pont akkor van esély, hogy ott legalább egyenlő esélyek lesznek és most nem azért de az NFL ahogy kiemelkedik a saját sportjaban úgy itt is lehetne egy ilyen liga.
Full felesleges kb a teljes BL ősz, ha nagy csapat kiesik azért van mert ebalfaszkodik egy - két meccset a kicsik ellen.
Kicsiket már nem fogod tudni felhozni. Akkor inkább próbálj egyenlőbb feltételeket és izgalmas meccseket kreálni a nagyoknál.
több mint 5 éve
Toca Minnesota Vikings 18 667 — Vikings fan
A két szurkolótábor már most fantasztikus hangulatot teremt, különösen a felcsútiak!!!

Eljutottam odáig, hogy fradista létemre az Újpestnek kell szurkolnom, mert nagyon nem szeretném, ha ez a másik társaság közpénzen kívül bármit is nyerne.
Kampman
Azt csak a Fradinak és a Vidinek lehet ? 😀
több mint 5 éve
Kampman Green Bay Packers Wisconsin Badgers 25 413
A két szurkolótábor már most fantasztikus hangulatot teremt, különösen a felcsútiak!!!

Eljutottam odáig, hogy fradista létemre az Újpestnek kell szurkolnom, mert nagyon nem szeretném, ha ez a másik társaság közpénzen kívül bármit is nyerne.
több mint 5 éve
YoungZeeZee 7 939
Remelem ma annyi gol lesz a kupa donton amennyi kezdo legios lesz a csapatokban es akkor jo kis gol gazdag meccsben lesz reszunk.
több mint 5 éve
Willie Parker Pittsburgh Steelers 13 719
EL-be szeritem látványosan beleszarnak az angol középcsapatok (Everton, WHU, Soton) csoportkörben is.

BL-ben specifikus, de sztem a mostani (legyen három évre vissza) MU-nak, Chelsea-nek és Arsenalnak nyűg a BL, mert a négyek ellen (Real, Barca, Juve, Bayern) nem sok eséllyel indulnak. Elismerem, nközileg lemaradtak ettől a négytől.

Wenger, Kroenke és Gazidis évekig nyíltan vallotta, hogy stabil top4 többet ér, mint BL nyolcaddöntő.

Tottenham és Pool esetén ott a határvonal, h stabil-e a hazai kvalifikáció a kövi évre. Ha necces, sztem a vezetőség simán "dobatja" és előìrja edzőnek, h hova fókuszáljon (rotálás, pihentetés). Persze Klopp még nem volt ilyen éles helyzetben, kérdés, h hagyja- e a belepofázást. De ha bukja a kettős terhelés miatt a BL helyezést és mondjuk 3 évig nem végez a négyben, nem tudom mi lenne... Persze egy BL győzelem sok mindent felülír. Tham rutintalanság miatt bukik ált egyenes rendszerben, de az ő felemelkedésüket én átmenetinek tartom (beletaláltak egy jó generációba+edzőzsenibe, amit lebontanak a nagyhalak 3 év alatt, ennek volt az első jele Walker).

City megy sztem egyedül all int mindkét sorozatban, mert annyira mély a kerete.
több mint 5 éve
YoungZeeZee 7 939
Csak nem értem, az edző mondja a játékosnak hogy a BL-be szarjon bele, nem fontos, mert nem abból van a pénz? Vagy a játékos alapból nem hajt az ilyen meccseken vagy felsőbb utasítás, vagy ez hogy működik?

Pl. A T'ham simán odaverte a Realt a csoportkörben, ott még hajtottak? Mert az egyenes kiesésben meg egyből kiestek, ott rájuk szóltak, hogy essünk már ki, igaz lenyomtunk már 6 meccset a csoportkörben de elég volt annyi?

Lehet hogy naiv vagyok, de kizártnak tartom, hogy egy David Silva, vagy egy Hazard, kevésbé menne egy BL meccsen, mint egy bajnokin. Aki közülük pénzt akart keresni, nem pedig eredményeket elérni, az már rég kiment Kínába.
eaglesmcnabb
Jogos nekik a fame kell. Penzuk mint a szemet, sztem sem fogjak oket vissza, inkabb az fa es a liga kupa ami kicsit beleszaros az elejen, no meg az EL.
több mint 5 éve
eaglesmcnabb Philadelphia Eagles Virginia Tech Hokies 20 437 — TODDHERREMANS79
Csak nem értem, az edző mondja a játékosnak hogy a BL-be szarjon bele, nem fontos, mert nem abból van a pénz? Vagy a játékos alapból nem hajt az ilyen meccseken vagy felsőbb utasítás, vagy ez hogy működik?

Pl. A T'ham simán odaverte a Realt a csoportkörben, ott még hajtottak? Mert az egyenes kiesésben meg egyből kiestek, ott rájuk szóltak, hogy essünk már ki, igaz lenyomtunk már 6 meccset a csoportkörben de elég volt annyi?

Lehet hogy naiv vagyok, de kizártnak tartom, hogy egy David Silva, vagy egy Hazard, kevésbé menne egy BL meccsen, mint egy bajnokin. Aki közülük pénzt akart keresni, nem pedig eredményeket elérni, az már rég kiment Kínába.

No 1. Kyle Pitts, Jordan Mailata, Amari Cooper, Myles Garrett, Jerry Jeudy és Nick Chubb fan!!!
több mint 5 éve
Willie Parker Pittsburgh Steelers 13 719
Erre gondoltam: PL tv pénzeloszlás vs Slow által levezetett BL premizálás (50-55 m font a győzelemig)

 sport24.lefigaro.fr/le-scan-sport/2017/05/22/27001-20170522ARTFIG00312-revenus-des-droits-tele-en-premier-league-chelsea-grand-gagnant-sunderland-s-en-tire-bien.php

 www.ecofoot.fr/droitstv-classement-premier-league-2979/

Szerkesztette: Willie Parker
több mint 5 éve
dugo93 Indianapolis Colts 4 072
Viszont az, ha egy csapat bejut a BL-ben a 4 közé, az több szurkolót eredményez az adott csapatnak, mint egy PL 2. vagy 3. hely.

A szurkolók mennyisége meg nyilván egyenesen arányos a befolyó pénzzel.

több mint 5 éve
Törölt felhasználó
"Két dolgot emelnék ki a DVTK tulajdonosa, Leisztinger Tamás és a törzsszurkolók beszélgetéséből nyilvánosságra került részletekből: az egyik, hogy a tulaj két játékosa véleményét is kikérte a szakmai vezető, Bódog Tamás személyével kapcsolatban, s mivel a honi spílerek nem szimpatizáltak a szakmai vezetővel, vélhetően ez is közrejátszott a menesztésében. Másrészt: a tulaj tisztában van vele, hogy azért tukmálnak rá magas fizetéssel légiósokat, hogy ők visszaosszák a „lét” edzőnek, menedzsernek, sportigazgatónak – a tulajt leszámítva. Magyarán: a játékos tízezer euróból kétezret tart(hat) meg, a többi kenőpénz."

Mondjatok újat banyek, ezt 10 éve tudom 😀 és tudok mást is..