Soccer

41 feliratkozó

10 hónapja
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 35 718 — Scream and scout
bowl.hu-s Premier League tipper.io csoport:
 tipper.io/hu/bowl-hu-pl-lmakkdqw?join=8fges7u7n40ht4u6

Mehetne ugyan ez a lista egy google doksiba, aminek a linkje (meg a top10 igazolas mondjuk) van megosztva a pinned kommentben.

Borbinho
Ehune:
 docs.google.com/document/d/1MXhc8a9DSUHrc6hP1dC_XZG-6cPsoBFF1ao5ySs27aU/edit?usp=sharing

Szerkesztette: Löfli
több mint 6 éve
FLZOLI Denver Broncos 11 855 — farkas.l.zoltan@gmail.com
Conte out? nem tudom, mi a fasz van, de elég szánalmas, hogy a bajnoki év után mindenki ennyire szar, mint Mourinhoval pár éve... oké, az igazolások borzalmasak voltak, meg még mindig 4. helyen állunk, de itt valamin változtatni kell, azt nem akarom elhinni, hogy ugyanúgy fúrják Contét mint Mou-t
Löfli
Azért az a csapat a Courtois, Kante, Hazard trión kívül sima angol középszer EL kaliber. Ha visszaviszik vészmegoldásnak Carlo-t vagy Hiddink-et akkor sem lennének sokkal előbbre.

több mint 6 éve
Löfli Detroit Lions Tulane Green Wave 19 304 — ellenIktriad / #1 BVSC ultra
Conte out? nem tudom, mi a fasz van, de elég szánalmas, hogy a bajnoki év után mindenki ennyire szar, mint Mourinhoval pár éve... oké, az igazolások borzalmasak voltak, meg még mindig 4. helyen állunk, de itt valamin változtatni kell, azt nem akarom elhinni, hogy ugyanúgy fúrják Contét mint Mou-t


https://www.facebook.com/ArizonaCardinalsHungary/
Don't blink!
több mint 6 éve
YoungZeeZee 7 961
Na bazzz, 90. perc Las Palmas gol.
Sajna a Malaga tutti kieso mar.

a cselzinel meg mi a fasz van 😀

Szerkesztette: YoungZeeZee
több mint 6 éve
slowmotion Dallas Cowboys 22 879 — Cowboys fan
Angol meccsekhez:  www.livefootballol.me
Általában nagyszerű minőségű streamek vannak itt.


Ki volt az a szerencsétlen, aki összehozta a 95. percben a büntetőt?
Mikey
ván dijk volt az elkövető
 twitter.com/h4rms/status/960219365521141763
Klaci79
azért fán dijk nagy vétel volt, meccseket dönt el a megmozdulásaival...ütemérzéke Langéval vetekszik..
gordon
igazad van.
igaz, előtte meg Son lövését blokkolta, lehet hat nem ő van ott, akkor korábban meglett volna az egyenlítés, és kiszopunk.
több mint 6 éve
gordon New England Patriots Auburn Tigers 4 524 — JAFL Tampa GM
Angol meccsekhez:  www.livefootballol.me
Általában nagyszerű minőségű streamek vannak itt.


Ki volt az a szerencsétlen, aki összehozta a 95. percben a büntetőt?
Mikey
ván dijk volt az elkövető
 twitter.com/h4rms/status/960219365521141763
Klaci79
azért fán dijk nagy vétel volt, meccseket dönt el a megmozdulásaival...ütemérzéke Langéval vetekszik..
több mint 6 éve
slowmotion Dallas Cowboys 22 879 — Cowboys fan
A rúgás pedig egyértelmű volt. Mivel Kane nem rúgta be az elsőt, az a kamu 11-es hál az égnek nem játszik. Így tulajdonképpen egy ítélet sújtotta a poolt, azért ennél komolyabb csapatnak gondolnám, mint ez a hiszti.
Klaci79
na az lett volna a komoly, ha amiatt kapunk ki. mert az teljesen biztos, hogy Kane-t akkor sem büntetnék utólag, ha meccs után horogkeresztes zászlót lóbálva négerezi le Manét a bíró orra előtt.
több mint 6 éve
Mikey Cincinnati Bengals 17 655
Ki volt az a szerencsétlen, aki összehozta a 95. percben a büntetőt?
Mikey
ván dijk volt az elkövető
 twitter.com/h4rms/status/960219365521141763
Klaci79
Visszaszívom a szerencsétlent. Jászai Mari! Jászai Mari!
több mint 6 éve
Klaci79 Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 21 342
Ááááááá, hát várjatook. Emberünk (partjelző) rendesen ünnepelt, hogy a bíró rá hagyatkozott és befújta az elsőnél a 11-est. Hát, hogy a fenébe ne kussolt volna a les miatt, de jelzett az igen kérdőjeles fault miatt a másodiknál. Agyamat szétkúrom komolyan...
Adja az ég, hogy 00:30-tól ne tudjak minimálisan sem zebrázni légyszi. Egy estére egy is sok 😡
kristóf17
Ezt a fos dumát...tényleg mindent bele lehet beszélni egy ilyen meccsbe. Azt nézem a pooli portálokon, hogy rázza az öklét az asszisztens, de tényleg bárki azt komolyan gondolja, hogy ha ha ő ebben volt érdekelt, akkor elkezd a pályán ünnepelni?
Az az egészben a furcsa, hogy évekkel ezelőtt a pool simán lejátszotta volna a spurst egy ilyen meccsen, most meg Salah elképesztő megmozdulásán kívül nincs semmi ami kiemelhető lenne ebből a csapatból.
Az ilyen leseket meg ember legyen a lábán aki egy pillanat alatt megítéli. Vagy hozzák be a videóbírót itt is, vagy el kell viselni, hogy ilyen esetekben a támadók javára ítélnek:

A rúgás pedig egyértelmű volt. Mivel Kane nem rúgta be az elsőt, az a kamu 11-es hál az égnek nem játszik. Így tulajdonképpen egy ítélet sújtotta a poolt, azért ennél komolyabb csapatnak gondolnám, mint ez a hiszti.
több mint 6 éve
kristóf17 Indianapolis Colts 3 417 — Colts fan
Ááááááá, hát várjatook. Emberünk (partjelző) rendesen ünnepelt, hogy a bíró rá hagyatkozott és befújta az elsőnél a 11-est. Hát, hogy a fenébe ne kussolt volna a les miatt, de jelzett az igen kérdőjeles fault miatt a másodiknál. Agyamat szétkúrom komolyan...
Adja az ég, hogy 00:30-tól ne tudjak minimálisan sem zebrázni légyszi. Egy estére egy is sok 😡
több mint 6 éve
alatriste Green Bay Packers Florida State Seminoles 11 075 — Ha nincs más hátra jöhet az Anderson vezércsel.
1. tizi sima les. Lovren nem direkt passzolt ha bele is ért egyáltalán, nem számít ha épp meg-meg csúszik rajta a labda. Sima les... persze ellenünk befújja a fasz
2. tizi, én 20szor néztem vissza. Egyik kamerán látom, hogy hozzáért, a másikon nem. De a 94. percben egy bíró miután már megadott egy egyébként jogtalan 11-est ugyan legyen már holt biztos benne, hogy ítél-e egy újat. Elengedte majd a partjelző aki messziről látott valamit befújatja. Az a partjelző aki elnézett vagy 3 lest, közte az 1. tizi előtti esetet is, aki Alli műesését nem látta.

Jogos az X, egyik csapat sem érdemelt szerintem győzelmet, de a körülmények elég érdekesek.


Liverpool Fc fan
több mint 6 éve
kristóf17 Indianapolis Colts 3 417 — Colts fan
Második tizit láttam, kb vicc kategória. Még vissza is húzta a lábát a liverpooli gyerek!
Viszont a Tottenham kapusa nem értem miért fejelte ki a labdát a 2 gól előtt, simán ki kellett volna engednie...
NB2
Előtte belerúg a lábfejével Lamela lábába, és visszapattan VanDijk lába, azért látszik úgy, mintha visszahúzná. Konkrétan izomból belerúgott a játékosba, egyértelmű tizi.
Duff
az megvan, hogy egyébként tök véletlenül lesen állt Lamela a passz pillanatában? 😊
de a rúgás az inkább megvolt, mint nem
slowmotion
Épp írni akartam, hogy kurvamindegy a rúgás, les volt. Csak semmi meglepő egyébként. 😀 Szánalmas. Újfent szánalmas.
több mint 6 éve
slowmotion Dallas Cowboys 22 879 — Cowboys fan
Második tizit láttam, kb vicc kategória. Még vissza is húzta a lábát a liverpooli gyerek!
Viszont a Tottenham kapusa nem értem miért fejelte ki a labdát a 2 gól előtt, simán ki kellett volna engednie...
NB2
Előtte belerúg a lábfejével Lamela lábába, és visszapattan VanDijk lába, azért látszik úgy, mintha visszahúzná. Konkrétan izomból belerúgott a játékosba, egyértelmű tizi.
Duff
az megvan, hogy egyébként tök véletlenül lesen állt Lamela a passz pillanatában? 😊
de a rúgás az inkább megvolt, mint nem
több mint 6 éve
Duff Seattle Seahawks 3 043
Második tizit láttam, kb vicc kategória. Még vissza is húzta a lábát a liverpooli gyerek!
Viszont a Tottenham kapusa nem értem miért fejelte ki a labdát a 2 gól előtt, simán ki kellett volna engednie...
NB2
Előtte belerúg a lábfejével Lamela lábába, és visszapattan VanDijk lába, azért látszik úgy, mintha visszahúzná. Konkrétan izomból belerúgott a játékosba, egyértelmű tizi.
több mint 6 éve
Klaci79 Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 21 342
Második tizit láttam, kb vicc kategória. Még vissza is húzta a lábát a liverpooli gyerek!
Viszont a Tottenham kapusa nem értem miért fejelte ki a labdát a 2 gól előtt, simán ki kellett volna engednie...
NB2
ugye csak poénkodsz?
ott a videó, azért látod visszahúzni a lábát, mert a szemed nem érzi a különbséget a visszahúzás és az úgy lábon rúgta, hogy visszapattant a lába...ilyenkor annyira kíváncsi lennék mit szólnál ha kapnál egy ilyet foci közben: "nem volt semmi spori, még jól is esett, ha fáj legalább érzem hogy van lábam" 😕
több mint 6 éve
NB2 New England Patriots 22 084 — nabege2@yahoo.com
Második tizit láttam, kb vicc kategória. Még vissza is húzta a lábát a liverpooli gyerek!
Viszont a Tottenham kapusa nem értem miért fejelte ki a labdát a 2 gól előtt, simán ki kellett volna engednie...
több mint 6 éve
Klaci79 Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 21 342
Angol meccsekhez:  www.livefootballol.me
Általában nagyszerű minőségű streamek vannak itt.


Ki volt az a szerencsétlen, aki összehozta a 95. percben a büntetőt?
Mikey
ván dijk volt az elkövető
 twitter.com/h4rms/status/960219365521141763
több mint 6 éve
kristóf17 Indianapolis Colts 3 417 — Colts fan
Angol meccsekhez:  www.livefootballol.me
Általában nagyszerű minőségű streamek vannak itt.


Ki volt az a szerencsétlen, aki összehozta a 95. percben a büntetőt?
Mikey
Emre, ha jól láttam eredményeken...
több mint 6 éve
Mikey Cincinnati Bengals 17 655
Angol meccsekhez:  www.livefootballol.me
Általában nagyszerű minőségű streamek vannak itt.


Ki volt az a szerencsétlen, aki összehozta a 95. percben a büntetőt?
több mint 6 éve
Klaci79 Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 21 342
Szerintem tökéletes ítélet volt...hátulról belerúgott egy nagyot lamelába...attól még hogy valami nem látványos éppen olyan 11-es mint más esetben...az első tizi viszont tényleg vicces volt, nem a les, mert nem volt az, hanem a műesés miatt

sajnálom ezt a két f@szt a spílernél, mert nagyon csalódottak 😊

Szerkesztette: Klaci79
több mint 6 éve
Duff Seattle Seahawks 3 043
A második viszont egyértelmű tizi volt.
több mint 6 éve
Atik15 Carolina Panthers LSU Tigers 195
Kis g..ci bíró...
több mint 6 éve
Duff Seattle Seahawks 3 043
Jó, hogy kihagyta, azért az, hogy lesről történt műesést befújnak tizinek... 😀
több mint 6 éve
Coolearie San Francisco 49ers 5 343 — . . .
lol

több mint 6 éve
Duff Seattle Seahawks 3 043
Wanyama aztaqrva 😐
több mint 6 éve
YoungZeeZee 7 961
angol meccsekhez tudtok valami jó minőségű streamet akár angol, akár Spíler tv-s?
zavi27
Itt kifejezetten jó minőségűek szoktak lenni, viszont nem nagyon szeretik a bekapcsolt adblockert 😊

 www.sport365.live/en/home
Kampman
vagy mobdro app andoidra es iosrs
2eve hasznalom teljesrn jo.