Soccer

41 feliratkozó

10 hónapja
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 35 718 — Scream and scout
bowl.hu-s Premier League tipper.io csoport:
 tipper.io/hu/bowl-hu-pl-lmakkdqw?join=8fges7u7n40ht4u6

Mehetne ugyan ez a lista egy google doksiba, aminek a linkje (meg a top10 igazolas mondjuk) van megosztva a pinned kommentben.

Borbinho
Ehune:
 docs.google.com/document/d/1MXhc8a9DSUHrc6hP1dC_XZG-6cPsoBFF1ao5ySs27aU/edit?usp=sharing

Szerkesztette: Löfli
több mint 6 éve
slowmotion Dallas Cowboys 22 875 — Cowboys fan
Conte out? nem tudom, mi a fasz van, de elég szánalmas, hogy a bajnoki év után mindenki ennyire szar, mint Mourinhoval pár éve... oké, az igazolások borzalmasak voltak, meg még mindig 4. helyen állunk, de itt valamin változtatni kell, azt nem akarom elhinni, hogy ugyanúgy fúrják Contét mint Mou-t
Löfli
Kiváncsi vagyok ha elmegy a Realba milyen fogadtatásban lesz része egy ilyen "pocsék" szezon után.
Kenny
Conte az idióta stílusával pont Perez-nél találná meg a lelki békéjét? Esélytelen.... Megy ő vissza a csizmába valamelyik kivénhedt "sztárcsapathoz"

Jó lesz az inkább a Löwe, Pochettino, Allegri, Klopp vonalból valaki.
flzoli
slowmotion
Igen, nekem is szemet szúrt. Kétlem, hogy Klopp elvágyna a Pooltól. Firmino szerintem abszolút kedvenc játékosa. Kicsit olyan az Ő viszonyuk, mint a Simeone-Griezmann. Ha Simeone marad az Atleticonál, akkor Griezmann se megy. Ha pedig megy, akkor Ő is.
shagi0206
szerintem ez ettől független.
Klopp felfogása teljesen más a fociról, egyáltalán nem illeszkedik Perezéhez. szerintem ő tökéletesen jól érzi magát Henryék alatt, nyilván szeretne nyerni ő is, de nem mindenáron.
az FSG-ben nincs köztörvényes közveszélyes idióta, nekik az a fontos, hogy lássanak koncepciót, és fejlődést.
több mint 6 éve
shagi0206 Arizona Cardinals LSU Tigers 9 574
Conte out? nem tudom, mi a fasz van, de elég szánalmas, hogy a bajnoki év után mindenki ennyire szar, mint Mourinhoval pár éve... oké, az igazolások borzalmasak voltak, meg még mindig 4. helyen állunk, de itt valamin változtatni kell, azt nem akarom elhinni, hogy ugyanúgy fúrják Contét mint Mou-t
Löfli
Kiváncsi vagyok ha elmegy a Realba milyen fogadtatásban lesz része egy ilyen "pocsék" szezon után.
Kenny
Conte az idióta stílusával pont Perez-nél találná meg a lelki békéjét? Esélytelen.... Megy ő vissza a csizmába valamelyik kivénhedt "sztárcsapathoz"

Jó lesz az inkább a Löwe, Pochettino, Allegri, Klopp vonalból valaki.
flzoli
slowmotion
Igen, nekem is szemet szúrt. Kétlem, hogy Klopp elvágyna a Pooltól. Firmino szerintem abszolút kedvenc játékosa. Kicsit olyan az Ő viszonyuk, mint a Simeone-Griezmann. Ha Simeone marad az Atleticonál, akkor Griezmann se megy. Ha pedig megy, akkor Ő is.
több mint 6 éve
slowmotion Dallas Cowboys 22 875 — Cowboys fan
Conte out? nem tudom, mi a fasz van, de elég szánalmas, hogy a bajnoki év után mindenki ennyire szar, mint Mourinhoval pár éve... oké, az igazolások borzalmasak voltak, meg még mindig 4. helyen állunk, de itt valamin változtatni kell, azt nem akarom elhinni, hogy ugyanúgy fúrják Contét mint Mou-t
Löfli
Kiváncsi vagyok ha elmegy a Realba milyen fogadtatásban lesz része egy ilyen "pocsék" szezon után.
Kenny
Conte az idióta stílusával pont Perez-nél találná meg a lelki békéjét? Esélytelen.... Megy ő vissza a csizmába valamelyik kivénhedt "sztárcsapathoz"

Jó lesz az inkább a Löwe, Pochettino, Allegri, Klopp vonalból valaki.
flzoli
több mint 6 éve
Toca Minnesota Vikings 18 716 — Vikings fan
Azért vicces hogy valamelyik csapatnak van 1-2 rossz meccse és már mindenki kirúgta az edzőt...
Bezzeg a Browns!
Toca
most itt poénkodunk a két végleten, de legyünk őszinték, vannak edzők, akiknek már rég meg kellett volna köszönni. Wenger és az Arsenal példája mutatja, hogy hová tud vezetni, ha nincsenek következmények egy klubnál. Szépen süllyednek évről évre a középmezőnybe.
Amadeus
Persze hogy vannak szerintem is. De most Zizunak és Contenak is van egy jó szezon után egy eddig szar.
Igen fos a mutatott játék, Zizunal a játék politikája az ami égetőbb dolog, de ezért már reflexbol kirúgni annyira faszsag mint ragaszkodni olyan alapon, hogy hat sokkal jobb nincs .
több mint 6 éve
shagi0206 Arizona Cardinals LSU Tigers 9 574
Angol meccsekhez:  www.livefootballol.me
Általában nagyszerű minőségű streamek vannak itt.


Ki volt az a szerencsétlen, aki összehozta a 95. percben a büntetőt?
Mikey
ván dijk volt az elkövető
 twitter.com/h4rms/status/960219365521141763
Klaci79
azért fán dijk nagy vétel volt, meccseket dönt el a megmozdulásaival...ütemérzéke Langéval vetekszik..
gordon
Megjegyzem, hogy ott semmi szabálytalanság nem történt. Az a meccs kegyetlenül el lett fújva.
több mint 6 éve
Kenny Atlanta Falcons 9 339 — Omar's Coming Yo!
Szoboszlai azért szépen építi fel magát. Ma is mit rakott a gyerek.

több mint 6 éve
FLZOLI Denver Broncos 11 855 — farkas.l.zoltan@gmail.com
Conte out? nem tudom, mi a fasz van, de elég szánalmas, hogy a bajnoki év után mindenki ennyire szar, mint Mourinhoval pár éve... oké, az igazolások borzalmasak voltak, meg még mindig 4. helyen állunk, de itt valamin változtatni kell, azt nem akarom elhinni, hogy ugyanúgy fúrják Contét mint Mou-t
Löfli
Kiváncsi vagyok ha elmegy a Realba milyen fogadtatásban lesz része egy ilyen "pocsék" szezon után.
Kenny
Conte az idióta stílusával pont Perez-nél találná meg a lelki békéjét? Esélytelen.... Megy ő vissza a csizmába valamelyik kivénhedt "sztárcsapathoz"

Jó lesz az inkább a Löwe, Pochettino, Allegri, Klopp vonalból valaki.

több mint 6 éve
Kampman Green Bay Packers Wisconsin Badgers 25 460
Azért vicces hogy valamelyik csapatnak van 1-2 rossz meccse és már mindenki kirúgta az edzőt...
Bezzeg a Browns!
Toca
Az egész európai élfutball olyan szinten hiperaktív, hogy az hihetetlen. Felhozták itt Wengert, mint a másik végletet, de nekem még mindig szimpatikusabb egy az edzőjéhez akár évtizedeken át ragaszkodó csapat, mint akik 1-3 évente váltanak, mert éppen kijött egy rosszabb hónap.

A kontinens élklubjainál kb. az a filozófia, hogy mindent és azonnal, aztán ugyanezt örökre. Ennek a két legszebb példája a Madrid és a Chelsea, de persze vannak mások is.
több mint 6 éve
Atik15 Carolina Panthers LSU Tigers 195
Azért vicces hogy valamelyik csapatnak van 1-2 rossz meccse és már mindenki kirúgta az edzőt...
Bezzeg a Browns!
Toca
most itt poénkodunk a két végleten, de legyünk őszinték, vannak edzők, akiknek már rég meg kellett volna köszönni. Wenger és az Arsenal példája mutatja, hogy hová tud vezetni, ha nincsenek következmények egy klubnál. Szépen süllyednek évről évre a középmezőnybe.
Amadeus
Azért aki elveri a Chelseat és az Evertonnak 5-öt vág, azt nem nevezném középcsapatnak. Ja, és miért mennének ilyen nagy nevek, mint Auba és Mkhitaryan egy középcsapatba? 😊
Atik15
Én itt nem látok nagy neveket
Amadeus
Az egész csapat nagy nevekből áll
több mint 6 éve
Amadeus von Dollárbaloldal Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 027
Azért vicces hogy valamelyik csapatnak van 1-2 rossz meccse és már mindenki kirúgta az edzőt...
Bezzeg a Browns!
Toca
most itt poénkodunk a két végleten, de legyünk őszinték, vannak edzők, akiknek már rég meg kellett volna köszönni. Wenger és az Arsenal példája mutatja, hogy hová tud vezetni, ha nincsenek következmények egy klubnál. Szépen süllyednek évről évre a középmezőnybe.
Amadeus
Azért aki elveri a Chelseat és az Evertonnak 5-öt vág, azt nem nevezném középcsapatnak. Ja, és miért mennének ilyen nagy nevek, mint Auba és Mkhitaryan egy középcsapatba? 😊
Atik15
Én itt nem látok nagy neveket

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 6 éve
Atik15 Carolina Panthers LSU Tigers 195
Azért vicces hogy valamelyik csapatnak van 1-2 rossz meccse és már mindenki kirúgta az edzőt...
Bezzeg a Browns!
Toca
most itt poénkodunk a két végleten, de legyünk őszinték, vannak edzők, akiknek már rég meg kellett volna köszönni. Wenger és az Arsenal példája mutatja, hogy hová tud vezetni, ha nincsenek következmények egy klubnál. Szépen süllyednek évről évre a középmezőnybe.
Amadeus
Azért aki elveri a Chelseat és az Evertonnak 5-öt vág, azt nem nevezném középcsapatnak. Ja, és miért mennének ilyen nagy nevek, mint Auba és Mkhitaryan egy középcsapatba? 😊
több mint 6 éve
ZERO_L New England Patriots 4 374 — situational football
Azért vicces hogy valamelyik csapatnak van 1-2 rossz meccse és már mindenki kirúgta az edzőt...
Bezzeg a Browns!
Toca
most itt poénkodunk a két végleten, de legyünk őszinték, vannak edzők, akiknek már rég meg kellett volna köszönni. Wenger és az Arsenal példája mutatja, hogy hová tud vezetni, ha nincsenek következmények egy klubnál. Szépen süllyednek évről évre a középmezőnybe.
Amadeus
mondjuk addig semmi értelme nem volt elengedni AW-t amíg nincsenek letisztázva a szerepek a front officban, az csak még nagyobb fejetlenséget eredményezett volna
(lsd SAF távozását)



"Rodney, we are not gonna lose this game... You know why? Because we have Tom Brady" Ty Law /February 1, 2004/
több mint 6 éve
Amadeus von Dollárbaloldal Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 027
Azért vicces hogy valamelyik csapatnak van 1-2 rossz meccse és már mindenki kirúgta az edzőt...
Bezzeg a Browns!
Toca
most itt poénkodunk a két végleten, de legyünk őszinték, vannak edzők, akiknek már rég meg kellett volna köszönni. Wenger és az Arsenal példája mutatja, hogy hová tud vezetni, ha nincsenek következmények egy klubnál. Szépen süllyednek évről évre a középmezőnybe.

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 6 éve
YoungZeeZee 7 960
Bakker szomoru latni, hogy a Malaga ki fog esni. Persze nem nagy multu klub, tehat nem trofeakert kuzd minden evben, de voltak nagyobb nevu jatekosaik is.
Andaluziban kb a legjobb infrastrukturajuk nekik van.
Kulturalt stadion, forgalmas repter, elviselheto nyar kb oktoberig. enyhe tel. sok angol es egyeb nacio,persze nem pont/csak ezekre kell epiteni egy klubbot, csak rossz h 6 evvel a bl elodonto utan csont nelkul kiesnek. Rendes vezetes, penz es szakmai stab hianyaban nehez.
Foleg jon a piros madrid a hetvegen..:S

"We trust in the work we’re doing. I believe that in every match we face we have the possibility of scoring the three points”."
több mint 6 éve
Toca Minnesota Vikings 18 716 — Vikings fan
Azért vicces hogy valamelyik csapatnak van 1-2 rossz meccse és már mindenki kirúgta az edzőt...
Bezzeg a Browns!
több mint 6 éve
Kenny Atlanta Falcons 9 339 — Omar's Coming Yo!
Conte out? nem tudom, mi a fasz van, de elég szánalmas, hogy a bajnoki év után mindenki ennyire szar, mint Mourinhoval pár éve... oké, az igazolások borzalmasak voltak, meg még mindig 4. helyen állunk, de itt valamin változtatni kell, azt nem akarom elhinni, hogy ugyanúgy fúrják Contét mint Mou-t
Löfli
Kiváncsi vagyok ha elmegy a Realba milyen fogadtatásban lesz része egy ilyen "pocsék" szezon után.

több mint 6 éve
FLZOLI Denver Broncos 11 855 — farkas.l.zoltan@gmail.com
Conte out? nem tudom, mi a fasz van, de elég szánalmas, hogy a bajnoki év után mindenki ennyire szar, mint Mourinhoval pár éve... oké, az igazolások borzalmasak voltak, meg még mindig 4. helyen állunk, de itt valamin változtatni kell, azt nem akarom elhinni, hogy ugyanúgy fúrják Contét mint Mou-t
Löfli
Azért az a csapat a Courtois, Kante, Hazard trión kívül sima angol középszer EL kaliber. Ha visszaviszik vészmegoldásnak Carlo-t vagy Hiddink-et akkor sem lennének sokkal előbbre.

több mint 6 éve
Löfli Detroit Lions Tulane Green Wave 19 304 — ellenIktriad / #1 BVSC ultra
Conte out? nem tudom, mi a fasz van, de elég szánalmas, hogy a bajnoki év után mindenki ennyire szar, mint Mourinhoval pár éve... oké, az igazolások borzalmasak voltak, meg még mindig 4. helyen állunk, de itt valamin változtatni kell, azt nem akarom elhinni, hogy ugyanúgy fúrják Contét mint Mou-t


https://www.facebook.com/ArizonaCardinalsHungary/
Don't blink!
több mint 6 éve
YoungZeeZee 7 960
Na bazzz, 90. perc Las Palmas gol.
Sajna a Malaga tutti kieso mar.

a cselzinel meg mi a fasz van 😀

Szerkesztette: YoungZeeZee
több mint 6 éve
slowmotion Dallas Cowboys 22 875 — Cowboys fan
Angol meccsekhez:  www.livefootballol.me
Általában nagyszerű minőségű streamek vannak itt.


Ki volt az a szerencsétlen, aki összehozta a 95. percben a büntetőt?
Mikey
ván dijk volt az elkövető
 twitter.com/h4rms/status/960219365521141763
Klaci79
azért fán dijk nagy vétel volt, meccseket dönt el a megmozdulásaival...ütemérzéke Langéval vetekszik..
gordon
igazad van.
igaz, előtte meg Son lövését blokkolta, lehet hat nem ő van ott, akkor korábban meglett volna az egyenlítés, és kiszopunk.
több mint 6 éve
gordon New England Patriots Auburn Tigers 4 524 — JAFL Tampa GM
Angol meccsekhez:  www.livefootballol.me
Általában nagyszerű minőségű streamek vannak itt.


Ki volt az a szerencsétlen, aki összehozta a 95. percben a büntetőt?
Mikey
ván dijk volt az elkövető
 twitter.com/h4rms/status/960219365521141763
Klaci79
azért fán dijk nagy vétel volt, meccseket dönt el a megmozdulásaival...ütemérzéke Langéval vetekszik..
több mint 6 éve
slowmotion Dallas Cowboys 22 875 — Cowboys fan
A rúgás pedig egyértelmű volt. Mivel Kane nem rúgta be az elsőt, az a kamu 11-es hál az égnek nem játszik. Így tulajdonképpen egy ítélet sújtotta a poolt, azért ennél komolyabb csapatnak gondolnám, mint ez a hiszti.
Klaci79
na az lett volna a komoly, ha amiatt kapunk ki. mert az teljesen biztos, hogy Kane-t akkor sem büntetnék utólag, ha meccs után horogkeresztes zászlót lóbálva négerezi le Manét a bíró orra előtt.
több mint 6 éve
Mikey Cincinnati Bengals 17 652
Ki volt az a szerencsétlen, aki összehozta a 95. percben a büntetőt?
Mikey
ván dijk volt az elkövető
 twitter.com/h4rms/status/960219365521141763
Klaci79
Visszaszívom a szerencsétlent. Jászai Mari! Jászai Mari!
több mint 6 éve
Klaci79 Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 21 342
Ááááááá, hát várjatook. Emberünk (partjelző) rendesen ünnepelt, hogy a bíró rá hagyatkozott és befújta az elsőnél a 11-est. Hát, hogy a fenébe ne kussolt volna a les miatt, de jelzett az igen kérdőjeles fault miatt a másodiknál. Agyamat szétkúrom komolyan...
Adja az ég, hogy 00:30-tól ne tudjak minimálisan sem zebrázni légyszi. Egy estére egy is sok 😡
kristóf17
Ezt a fos dumát...tényleg mindent bele lehet beszélni egy ilyen meccsbe. Azt nézem a pooli portálokon, hogy rázza az öklét az asszisztens, de tényleg bárki azt komolyan gondolja, hogy ha ha ő ebben volt érdekelt, akkor elkezd a pályán ünnepelni?
Az az egészben a furcsa, hogy évekkel ezelőtt a pool simán lejátszotta volna a spurst egy ilyen meccsen, most meg Salah elképesztő megmozdulásán kívül nincs semmi ami kiemelhető lenne ebből a csapatból.
Az ilyen leseket meg ember legyen a lábán aki egy pillanat alatt megítéli. Vagy hozzák be a videóbírót itt is, vagy el kell viselni, hogy ilyen esetekben a támadók javára ítélnek:

A rúgás pedig egyértelmű volt. Mivel Kane nem rúgta be az elsőt, az a kamu 11-es hál az égnek nem játszik. Így tulajdonképpen egy ítélet sújtotta a poolt, azért ennél komolyabb csapatnak gondolnám, mint ez a hiszti.
több mint 6 éve
kristóf17 Indianapolis Colts 3 416 — Colts fan
Ááááááá, hát várjatook. Emberünk (partjelző) rendesen ünnepelt, hogy a bíró rá hagyatkozott és befújta az elsőnél a 11-est. Hát, hogy a fenébe ne kussolt volna a les miatt, de jelzett az igen kérdőjeles fault miatt a másodiknál. Agyamat szétkúrom komolyan...
Adja az ég, hogy 00:30-tól ne tudjak minimálisan sem zebrázni légyszi. Egy estére egy is sok 😡