NFL eredménykövetés NFL eredménykövetés - 1 aktív topik

Soccer

41 feliratkozó

10 hónapja
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 35 695 — Scream and scout
bowl.hu-s Premier League tipper.io csoport:
 tipper.io/hu/bowl-hu-pl-lmakkdqw?join=8fges7u7n40ht4u6

Mehetne ugyan ez a lista egy google doksiba, aminek a linkje (meg a top10 igazolas mondjuk) van megosztva a pinned kommentben.

Borbinho
Ehune:
 docs.google.com/document/d/1MXhc8a9DSUHrc6hP1dC_XZG-6cPsoBFF1ao5ySs27aU/edit?usp=sharing

Szerkesztette: Löfli
több mint 6 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
Nekem kb mindegy ki késelt kit.

Én arra vagyok kíváncsi, hogy egy ilyen késelés/füst és görögtűz/cigányozás/Újpest és Debrecen mocskolás után itt is zártkapu lesz vagy megint kimenti őket a párt. Mert nálunk már egy huhogás cigányozás kombó másfél milla meg 2 zártkapus meccs.

több mint 6 éve
Toca Minnesota Vikings 18 655 — Vikings fan
Nem vagyok fradista, sőt...
Az volt a hülye, aki engedte, hogy a halhatatlanok egyik fő arca és a gm találkozhasson. Nem voltam ott, de tuti volt, hogy betalálják!

Most így hirtelen provokációnak tűnik!
NB2
Hagyjuk már ezt a GM, meg halhatatlanok témát. Hypos Feri óta teljesen nyilvánvaló az ultrák kapcsolata a legsuttyóbb alvilággal (ugye a Kubatov-Vizo kapcsolat), simán el tudom képzelni, hogy közönséges leszámolás volt ez is.
Ennek semmi helye a sport közelében, aki meg ezeket az arcokat historizálja könnybe lábadó seggel, az meg szimplán hülye, má' bocsánat.
Lefordítom: Képzeld el ha Roger Goodell tavaly az első fordulóban beül a pats-esek közé. Ez nem provokáció? Már eleve azért megcseszném a Fradit, hogy valaki kést tudott bevinni, de józan ésszel ha a halhatatlan gyerek odament a tábor elé, vagy a közelébe 1000% a balhé! Bocs, de itt a tábor szerintem nem hibás. Mondom ezt úgy, hogy el tudom képzelni, hogy meglátták és rögtön betalálták! Oda sem kellett volna mennie!
NB2
Ez meg a non-plus ultra. Mintha nem emberekről, hanem bazári majmokról beszélnénk. Maga a tény, hogy 2017-ben egy ilyen stadionban késelni lehet felháborító.
Amadeus
Ne viccelj már EB-n is kb azt vihettél be amit akarsz egy kést meg bevinni kb. gyerekjáték főleg egy olyan helyre ahol van 1000 ismerősöd ...
Szép dolog hogy te még hiszel a biztonságban, hogy ott védve vagy de kurvara nem.
több mint 6 éve
Amadeus von Dollárbaloldal Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 31 977
Nem vagyok fradista, sőt...
Az volt a hülye, aki engedte, hogy a halhatatlanok egyik fő arca és a gm találkozhasson. Nem voltam ott, de tuti volt, hogy betalálják!

Most így hirtelen provokációnak tűnik!
NB2
Hagyjuk már ezt a GM, meg halhatatlanok témát. Hypos Feri óta teljesen nyilvánvaló az ultrák kapcsolata a legsuttyóbb alvilággal (ugye a Kubatov-Vizo kapcsolat), simán el tudom képzelni, hogy közönséges leszámolás volt ez is.
Ennek semmi helye a sport közelében, aki meg ezeket az arcokat historizálja könnybe lábadó seggel, az meg szimplán hülye, má' bocsánat.
Lefordítom: Képzeld el ha Roger Goodell tavaly az első fordulóban beül a pats-esek közé. Ez nem provokáció? Már eleve azért megcseszném a Fradit, hogy valaki kést tudott bevinni, de józan ésszel ha a halhatatlan gyerek odament a tábor elé, vagy a közelébe 1000% a balhé! Bocs, de itt a tábor szerintem nem hibás. Mondom ezt úgy, hogy el tudom képzelni, hogy meglátták és rögtön betalálták! Oda sem kellett volna mennie!
NB2
Ez meg a non-plus ultra. Mintha nem emberekről, hanem bazári majmokról beszélnénk. Maga a tény, hogy 2017-ben egy ilyen stadionban késelni lehet felháborító.

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 6 éve
Jughead Dallas Cowboys 4 173
Lefordítom: Képzeld el ha Roger Goodell tavaly az első fordulóban beül a pats-esek közé. Ez nem provokáció? Már eleve azért megcseszném a Fradit, hogy valaki kést tudott bevinni, de józan ésszel ha a halhatatlan gyerek odament a tábor elé, vagy a közelébe 1000% a balhé! Bocs, de itt a tábor szerintem nem hibás. Mondom ezt úgy, hogy el tudom képzelni, hogy meglátták és rögtön betalálták! Oda sem kellett volna mennie!
NB2
Akit provokált volna, hogy odaült Goodell az meg is érdemli, hogy ez elrontotta a szórakozását.

Egyébként továbbra is azt mondom, hogy egy foci meccs nem arról kellene, hogy szóljon, hogy fuhh te Kubatov-bérenc vagy szóval menj a picsába és vica versa, hanem arról, hogy te Fradi szurkoló vagy úgyhogy szurkoljunk együtt. Így is elég baj, hogy szurkolók amiatt egymásnak mennek, mert másik csapatnak szurkol a másik, nem kell még az is, hogy már azonos csapat szurkolói is egymásnak menjenek...
több mint 6 éve
NB2 New England Patriots 21 944 — nabege2@yahoo.com
Lefordítom: Képzeld el ha Roger Goodell tavaly az első fordulóban beül a pats-esek közé. Ez nem provokáció? Már eleve azért megcseszném a Fradit, hogy valaki kést tudott bevinni, de józan ésszel ha a halhatatlan gyerek odament a tábor elé, vagy a közelébe 1000% a balhé! Bocs, de itt a tábor szerintem nem hibás. Mondom ezt úgy, hogy el tudom képzelni, hogy meglátták és rögtön betalálták! Oda sem kellett volna mennie!
több mint 6 éve
Jughead Dallas Cowboys 4 173
Persze olvastam én is, ezért írtam, hogy páran elfelejtik, hogy elméletileg miért járnak meccsre. Nyilván a késes a fő hibás, őt mindenki el is ítéli, de volt a tettének oka (legalábbis tapasztalataim szerint nem szoktak az ember csak úgy késelni), és ez az ami szomorú, mert ebből is csak az derül ki, hogy emberek ahelyett, hogy a focira koncentrálnának inkább egymással kötekednek (ami különböző csapat szimpatizánsai esetén is egy érthetetlen dolog, így meg pláne).

A román szurkolók is ugyanezt csinálták én meg csak erre írtam, hogy ugyanezt megcsinálták most a Fradi szurkolók is. Valószínűleg egyébkent most a román Trollfoci röhög, én meg mindkettő eset előtt értetlenül állok, és nem értem ilyen emberek minek járnak foci meccsre...
több mint 6 éve
NB2 New England Patriots 21 944 — nabege2@yahoo.com
Eddigi események alapján az "új" tábor egyik tagja kést vitt be a lelátóra és szurkálni kezdte a régi tábor tagjait. Most hogy azok előtte mit csináltak nem tudom, de remélem érzed, hogy nem tiszta a szitu!
több mint 6 éve
Jughead Dallas Cowboys 4 173
A trollfocisok szórakoztak nagyon jól azon, hogy a román szurkolók összeverekedtek egy válogatott meccsen, azért mert egyébként másik klub csapatnak szurkoltak. A Fradi szurkolók most gyorsan rátettek egy lapáttal és megmutatták, hogy megy ez akkor is, ha azonos csapatnak szurkolnak az emberek (csak most a Trollfocisok inkább nem teszik ki a "vicces" képeiket)...
Jughead
ha nem vágod hogy mi történt és pláne hogy miért akkor ne irjál már ilyeneket 😊
Az meg hogy a magyar szurkolót összehasonlítasz egy románnal az már maga gyomorforgató.
Kenny
Miért? Mert páran elfelejtik, hogy azért mennek ki, hogy a csapatuknak szurkoljanak. Jelen esetben ráadásul még ugyanannak a csapatnak is szurkoltak. Nem értem miért akarod ezeket az embereket mentegetni, erre nincs magyarázat. Ráadásul pont ezek az emberek hoznak szégyent a Táborra, minél hamarabb eltűnnek onnan, annál jobb.

Szerkesztette: Jughead
több mint 6 éve
Kenny Atlanta Falcons 9 309 — Omar's Coming Yo!
A trollfocisok szórakoztak nagyon jól azon, hogy a román szurkolók összeverekedtek egy válogatott meccsen, azért mert egyébként másik klub csapatnak szurkoltak. A Fradi szurkolók most gyorsan rátettek egy lapáttal és megmutatták, hogy megy ez akkor is, ha azonos csapatnak szurkolnak az emberek (csak most a Trollfocisok inkább nem teszik ki a "vicces" képeiket)...
Jughead
ha nem vágod hogy mi történt és pláne hogy miért akkor ne irjál már ilyeneket 😊
Az meg hogy a magyar szurkolót összehasonlítasz egy románnal az már maga gyomorforgató.

több mint 6 éve
Jughead Dallas Cowboys 4 173
A trollfocisok szórakoztak nagyon jól azon, hogy a román szurkolók összeverekedtek egy válogatott meccsen, azért mert egyébként másik klub csapatnak szurkoltak. A Fradi szurkolók most gyorsan rátettek egy lapáttal és megmutatták, hogy megy ez akkor is, ha azonos csapatnak szurkolnak az emberek (csak most a Trollfocisok inkább nem teszik ki a "vicces" képeiket)...
több mint 6 éve
Kenny Atlanta Falcons 9 309 — Omar's Coming Yo!
Nem vagyok fradista, sőt...
Az volt a hülye, aki engedte, hogy a halhatatlanok egyik fő arca és a gm találkozhasson. Nem voltam ott, de tuti volt, hogy betalálják!

Most így hirtelen provokációnak tűnik!
NB2
majdnem ez történt.De igen,várható volt hogy lesz balhé. Majd kiderül mi történt valójában. Egy tuti ha az amit én hallottam akkor az para.

Szerkesztette: Kenny

több mint 6 éve
Kampman Green Bay Packers Wisconsin Badgers 25 392
Valaki elmondaná , hogy mi változott meg a fradinál az elmúlt pár hétben ami miatt visszatértek az ultrák?
Orosz nem jár szoliba? Doll beszél magyarul? Olcsóbb lett a heineken?
A politikát hagyjuk mert lehet, hogy nyertek az ultrák beengedésével ezer szavazót de a dupláját bukják a balhék miatt...
gordon
A klub részéről ez

https://bowl.hu/logo/bowl-hu-black-512.png
Soccer - Egyéb témák | Bowl.hu
Magyarország első számú amerikai futball oldala


Az ultrák részéről meg az, hogy amikor meghirdették a bojkottot, akkor kb. azzal számoltak, hogy max néhány hónapig fog tartani. De elhúzódott, és nyilván heteken meg hónapokon keresztül lehet tiltakozni, de éveken át már nagyon fárasztó és lehangoló. Plusz gondolom féltek attól is, hogy látogatott meccsek hiányában szépen lassan szétporlik a tábor.

Ha viszont igaz ez a késelős sztori, a következő néhány meccsen nem kell nézők miatt aggódni.

Szerkesztette: Kampman
több mint 6 éve
gordon New England Patriots Auburn Tigers 4 524 — JAFL Tampa GM
Valaki elmondaná , hogy mi változott meg a fradinál az elmúlt pár hétben ami miatt visszatértek az ultrák?
Orosz nem jár szoliba? Doll beszél magyarul? Olcsóbb lett a heineken?
A politikát hagyjuk mert lehet, hogy nyertek az ultrák beengedésével ezer szavazót de a dupláját bukják a balhék miatt...
több mint 6 éve
NB2 New England Patriots 21 944 — nabege2@yahoo.com
Nem vagyok fradista, sőt...
Az volt a hülye, aki engedte, hogy a halhatatlanok egyik fő arca és a gm találkozhasson. Nem voltam ott, de tuti volt, hogy betalálják!

Most így hirtelen provokációnak tűnik!

Szerkesztette: NB2
több mint 6 éve
FLZOLI Denver Broncos 11 834 — farkas.l.zoltan@gmail.com
A piro egy dolog, de első meccsen késelni, az szép 😊
Ki gondolta volna, hogy a vadbarmok még közösen szurkolni sem képesek.... Még csak ellenfél sem kell hozzá, gyepálják ők egymást is. Ezért kár volt a karámba terelni a csürhét.

(Lehet, hogy a maradék 18.997 szurkoló meg normális volt, de az utólag a kutyát nem fogja érdekelni, és ezekkel a marhákkal fognak azonosítani mindenkit...)

több mint 6 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
Végre visszatért a "tábor"....

A nézőktől kapott információk szerint a B-lelátónál lévő büfénél történt az összetűzés, egy informátor azt is tudni vélte, hogy az egyik "kubatovista" csoport vezetője késsel támadt az egyik visszatérő csoport két tagjára, akiket meg is sebesített. Ezt követően viszont a támadót nagyon megverték a megtámadott szurkolók társai. Mindhárom sérültet a mentők látták el, volt akit kórházba szállítottak.
. A verekedés során az elsődleges információk szerint egy ember könnyebben, kettő pedig súlyosan megsérült. Az eset körülményeit a Budapesti Rendőr-főkapitányság büntetőeljárás keretében vizsgálja."
zavi27
Hamarosan az utcán is előjön a több év bennmaradt dühe. Lesz itt balhé.

több mint 6 éve
zavi27 Las Vegas Raiders Clemson Tigers 4 672 — Amerikai sportok rajongója
Végre visszatért a "tábor"....

A nézőktől kapott információk szerint a B-lelátónál lévő büfénél történt az összetűzés, egy informátor azt is tudni vélte, hogy az egyik "kubatovista" csoport vezetője késsel támadt az egyik visszatérő csoport két tagjára, akiket meg is sebesített. Ezt követően viszont a támadót nagyon megverték a megtámadott szurkolók társai. Mindhárom sérültet a mentők látták el, volt akit kórházba szállítottak.
. A verekedés során az elsődleges információk szerint egy ember könnyebben, kettő pedig súlyosan megsérült. Az eset körülményeit a Budapesti Rendőr-főkapitányság büntetőeljárás keretében vizsgálja."

Szerkesztette: zavi27
több mint 6 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 41 101 — The Mathematician
Salah nem hagyta ki a ziccert?! wtf? 😀
Negritis
Beraktam fantasybe, tudja o ezt. 8-)
Stez
nah a 2. már csettintős

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 6 éve
Stez SMU Mustangs 43 222 — Whoops, looks like something went wrong.
Salah nem hagyta ki a ziccert?! wtf? 😀
Negritis
Beraktam fantasybe, tudja o ezt. 8-)

több mint 6 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 41 101 — The Mathematician
Salah nem hagyta ki a ziccert?! wtf? 😀

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 6 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 41 101 — The Mathematician
a védelem továbbra is önveszélyes, megúsztuk egy kapufával

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 6 éve
Coolearie San Francisco 49ers 5 343 — . . .
Nuri Sahin has announced his retirement from international football

több mint 6 éve
jorge Philadelphia Eagles 491 — kill, maim and destroy
-Nem szkennelek!
-Nézd már itt egy boríték!
-Hová dugjam a kezem?
Bazzani
kíváncsi vagyok meddig tart ez a nagy összeborulás meg love story. gondolom az első balhéig..
petey
Szánalmas az egész.
Évekig harcolnak a szkenner ellen, majd beszkennelnek és bemennek és az egészet győzelemnek állítják be. Büdös az egész story.
Bazzani
A kapu mögé szkenner nélkül lehet bemenni. Ezért jött létre a deal.
jorge
500 tábortag szkennelt be. Élen a legnagyobb vezér Hambergerel.
Bazzani
valahogy nem hallom a "Kubatov nem kell a szkenner"-t 😀
amúgy gyenge meccs, 2 grundfocis gól. szerencsére ez megtartja a német edzőfenomént egy darabig.
petey
Benne van az egyezményben, hogy nem szídják a vezetőket.
Tulajdonképpen mindenben becsicskultak Kubatovnak.
Eddig szitokszó volt a szkenneres, innentől ők maguk azok.
Bazzani
önmagában szomorú, hogy ebben az autoriter, átpolitizált magyar futballban szurkolóként egy dolgod van: harcolni. nem vagy alkupozícióban. egyoldalú, eszetlen szabályok, kiskirály államtitkárok, irányított szponzorok, pénzmosás, maffiamódszerek, wc deszka klubcímer. volt idő, amikor több demonstráción voltam, mint meccsen, pedig utóbbiból sem sokat hagytam ki. ezek tükrében nem nagyon izgat, hogy hambi kap-e pénzt, szemen köpi-e magát bárki. picit belefásultam, már egymás harapdálásában sem látom az x-et. bent van a tábor, örülök.
több mint 6 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
-Nem szkennelek!
-Nézd már itt egy boríték!
-Hová dugjam a kezem?
Bazzani
kíváncsi vagyok meddig tart ez a nagy összeborulás meg love story. gondolom az első balhéig..
petey
Szánalmas az egész.
Évekig harcolnak a szkenner ellen, majd beszkennelnek és bemennek és az egészet győzelemnek állítják be. Büdös az egész story.
Bazzani
A kapu mögé szkenner nélkül lehet bemenni. Ezért jött létre a deal.
jorge
500 tábortag szkennelt be. Élen a legnagyobb vezér Hambergerel.
Bazzani
valahogy nem hallom a "Kubatov nem kell a szkenner"-t 😀
amúgy gyenge meccs, 2 grundfocis gól. szerencsére ez megtartja a német edzőfenomént egy darabig.
petey
Benne van az egyezményben, hogy nem szídják a vezetőket.
Tulajdonképpen mindenben becsicskultak Kubatovnak.
Eddig szitokszó volt a szkenneres, innentől ők maguk azok.

Szerkesztette: Bazzani

több mint 6 éve
petey San Francisco 49ers Iowa State Cyclones 17 906 — Csodabogár
-Nem szkennelek!
-Nézd már itt egy boríték!
-Hová dugjam a kezem?
Bazzani
kíváncsi vagyok meddig tart ez a nagy összeborulás meg love story. gondolom az első balhéig..
petey
Szánalmas az egész.
Évekig harcolnak a szkenner ellen, majd beszkennelnek és bemennek és az egészet győzelemnek állítják be. Büdös az egész story.
Bazzani
A kapu mögé szkenner nélkül lehet bemenni. Ezért jött létre a deal.
jorge
500 tábortag szkennelt be. Élen a legnagyobb vezér Hambergerel.
Bazzani
valahogy nem hallom a "Kubatov nem kell a szkenner"-t 😀
amúgy gyenge meccs, 2 grundfocis gól. szerencsére ez megtartja a német edzőfenomént egy darabig.