NFL eredménykövetés NFL eredménykövetés - 1 aktív topik

Soccer

41 feliratkozó

10 hónapja
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 35 695 — Scream and scout
bowl.hu-s Premier League tipper.io csoport:
 tipper.io/hu/bowl-hu-pl-lmakkdqw?join=8fges7u7n40ht4u6

Mehetne ugyan ez a lista egy google doksiba, aminek a linkje (meg a top10 igazolas mondjuk) van megosztva a pinned kommentben.

Borbinho
Ehune:
 docs.google.com/document/d/1MXhc8a9DSUHrc6hP1dC_XZG-6cPsoBFF1ao5ySs27aU/edit?usp=sharing

Szerkesztette: Löfli
több mint 6 éve
slowmotion Dallas Cowboys 22 704 — Cowboys fan
Szurkolói kártya azért nem lett mindenhol, mivel nem tudtak ilyen eseményeket felmutatni, mint a késelés. Szkennert is ezért nem tudták a többi csapat torkán lenyomni, pedig tervezték ugyanúgy a többi helyre is, a Fradinál tesztként lett bevezetve. Eddig nem tudták bizonyítani, hogy lenne értelme, de végül csak elintézte közösen a régi és az új Fradi tábor, hogy legyen mivel példálózni.
Tejesember
Ne legyél már ennyire egybites...szurkolói kártya 650 éve van nálunk, NYILVÁN azért, mert tudták, hogy 2017.11.04-én lesz egy ilyen esemény.
Bálesz
nem. viszont máshol nem is kergették meg a saját meg az ellenfél csapatát, mert esetleg nem sikerült megnyerni a bajnokságot. legalábbis én nem emlékszem más ilyenre. Te igen?
több mint 6 éve
Bálesz Indianapolis Colts Texas Longhorns 2 652 — Illegális gyakorló
Szurkolói kártya azért nem lett mindenhol, mivel nem tudtak ilyen eseményeket felmutatni, mint a késelés. Szkennert is ezért nem tudták a többi csapat torkán lenyomni, pedig tervezték ugyanúgy a többi helyre is, a Fradinál tesztként lett bevezetve. Eddig nem tudták bizonyítani, hogy lenne értelme, de végül csak elintézte közösen a régi és az új Fradi tábor, hogy legyen mivel példálózni.
Tejesember
Ne legyél már ennyire egybites...szurkolói kártya 650 éve van nálunk, NYILVÁN azért, mert tudták, hogy 2017.11.04-én lesz egy ilyen esemény.

több mint 6 éve
Tejesember 256
Ha csak a fele igaz annak, amik róla keringtek az utóbbi időben, akkor várható volt, hogy ennek összeugrás lesz a vége (kocsiból baltával fenyegetőzés, meccsen a "kintieknek" torok előtt elhúzott kézzel üzengetés, stb). Nyilván arra senki nem számít, hogy a másiknál kés van. Vagyis több is...(millió kamera van, tessék azt a biztonságit is elővenni, aki átengedte ezt az elmebeteget. Engem konkrétan kétszer is megmotoztak beléptetésnél...)
Bálesz
Azért a másik fél se volt ártatlan ma született bárány. A most visszatérő tábor tagjai is elég komolyan fenyegetőztek, beígértek kéz, láb és egyéb csonttörést a Halhatatlanoknak meg mindenkinek, aki bemert scannelni.
Mikor bejelentették, hogy visszatérnek már azóta is nem egyszer megfenyegették a késelőnket, hogy a meccs alatt ígyis-úgyis szétverik majd a fejét.
Szóval nem kell bűnbakot keresni, egyik fél se ártatlan.
Ezzel viszont megint ki fog szívni? A többi csapat drukkerei, mivel az ilyen esetek megelőzése miatt olyan biztonsági szabályok lesznek, amik megnehezítik a belépést így elüldözve azt is, akit még érdekelt a minőségtelen hazai foci.
Tejesember
A többi csapat szurkolói eddig sem szívtak, szurkolói kártya is csak nálunk volt/van, mashol tiszavirág-életű volt a dolog. Szkenner szintén csak itt.
Bálesz
Szurkolói kártya azért nem lett mindenhol, mivel nem tudtak ilyen eseményeket felmutatni, mint a késelés. Szkennert is ezért nem tudták a többi csapat torkán lenyomni, pedig tervezték ugyanúgy a többi helyre is, a Fradinál tesztként lett bevezetve. Eddig nem tudták bizonyítani, hogy lenne értelme, de végül csak elintézte közösen a régi és az új Fradi tábor, hogy legyen mivel példálózni.
több mint 6 éve
dugo93 Indianapolis Colts 4 071
Eddig nagyon pártoltam Mourinhot, mert az elmúlt évekhez képest jönnek az eredmények, de kezd engem is zavarni ez a mentalitás. Idegenbe a nagy csapatok ellen, eszébe se jut, hogy lehetne támadni. Csak a 0-0ás döntetlenért megy...Egy olyan helyzetben is amikor 5 ponttal megy a City és nagyon kéne a győzelem..
dugo93
ez a legnagyobb baj Mourinho-val, hogy nem illik az ő filozófiája a United-hez, hosszútávon ezért nem fog tudni olyan utat bejárni mint Sir Alex, pedig lehet hogy a tudása meg lenne hozzá (meg volt hozzá...).
davemayer
Egyszer Pochettinot nézném meg a kispadon. Persze csak pár év múlva. Adjunk időt Mounak.
dugo93
Kb. 16 éve vagyok (voltam) Unitedes, de ennyire gusztustalan, unalmas, és számomra érdektelen még sose volt a csapat. Nagyjából teljesen leakadtam róluk és ez teljes mértékben Mounak köszönhető. Várom, hogy összeálljon a Fella-Pogba-Matic tengely, és akkor az szerintem meglesz az all-time falábú középpálya Unitedre nézve. Akik meg tudnának futni, hajtani, próbálnának focizni, azok ülnek a padon vagy még ott se. Herrera is egy teljesen korrekt játékos volt, erre ez a portugál teljesen lezüllesztette és egy totál egysíkú, gyökér játékost csinált belőle. Neki ezekre van szüksége, akik nem tudnak focizni, csak darálni: Fella, Matic, Lukaku, Bailly, Pogba... A legszomorúbb, hogy ezt pont a Uniteddel teszi. Hát, várom, hogy 2-3 év múlva lelépjen és vigye magával a favágóit, addig gáz vagy nem gáz, most a Tottenhamnek szorítok. 😀
Duff
Azért azt ne akard már mondani, hogy LvG focija nézhetőbb volt 😀 Meccsenként nem volt 2nél több helyzetünk az tuti. Ráadásul az még teljesen eredménytelen is volt. Na annál még Moyesszal is jobb volt.

Egyébként ez a Herrera dolog rohadt érdekes. Idejött, mint támadó középpályás, aki jól kezeli a labdát és jól is lő. Na most ott tartunk, hogy ha meglátom, hogy nála van a labda könyörgök, hogy ne lője el, mert a lövések fele a 16os vonalán túl megy ki. A maradék 5ből 4 pedig az ötösön túl. És ebben semmi túlzás nincs. Bírom a csávót mert lelkes, meg nem játszik rosszul, de minden elé kerülő labdát kapura lő és gyakorlatilag mindet olyan rosszul, hogy arra szavakat nem találok.

több mint 6 éve
Bálesz Indianapolis Colts Texas Longhorns 2 652 — Illegális gyakorló
Ha csak a fele igaz annak, amik róla keringtek az utóbbi időben, akkor várható volt, hogy ennek összeugrás lesz a vége (kocsiból baltával fenyegetőzés, meccsen a "kintieknek" torok előtt elhúzott kézzel üzengetés, stb). Nyilván arra senki nem számít, hogy a másiknál kés van. Vagyis több is...(millió kamera van, tessék azt a biztonságit is elővenni, aki átengedte ezt az elmebeteget. Engem konkrétan kétszer is megmotoztak beléptetésnél...)
Bálesz
Azért a másik fél se volt ártatlan ma született bárány. A most visszatérő tábor tagjai is elég komolyan fenyegetőztek, beígértek kéz, láb és egyéb csonttörést a Halhatatlanoknak meg mindenkinek, aki bemert scannelni.
Mikor bejelentették, hogy visszatérnek már azóta is nem egyszer megfenyegették a késelőnket, hogy a meccs alatt ígyis-úgyis szétverik majd a fejét.
Szóval nem kell bűnbakot keresni, egyik fél se ártatlan.
Ezzel viszont megint ki fog szívni? A többi csapat drukkerei, mivel az ilyen esetek megelőzése miatt olyan biztonsági szabályok lesznek, amik megnehezítik a belépést így elüldözve azt is, akit még érdekelt a minőségtelen hazai foci.
Tejesember
A többi csapat szurkolói eddig sem szívtak, szurkolói kártya is csak nálunk volt/van, mashol tiszavirág-életű volt a dolog. Szkenner szintén csak itt.

több mint 6 éve
FLZOLI Denver Broncos 11 834 — farkas.l.zoltan@gmail.com
Eddig nagyon pártoltam Mourinhot, mert az elmúlt évekhez képest jönnek az eredmények, de kezd engem is zavarni ez a mentalitás. Idegenbe a nagy csapatok ellen, eszébe se jut, hogy lehetne támadni. Csak a 0-0ás döntetlenért megy...Egy olyan helyzetben is amikor 5 ponttal megy a City és nagyon kéne a győzelem..
dugo93
ez a legnagyobb baj Mourinho-val, hogy nem illik az ő filozófiája a United-hez, hosszútávon ezért nem fog tudni olyan utat bejárni mint Sir Alex, pedig lehet hogy a tudása meg lenne hozzá (meg volt hozzá...).
davemayer
Egyszer Pochettinot nézném meg a kispadon. Persze csak pár év múlva. Adjunk időt Mounak.
dugo93
Kb. 16 éve vagyok (voltam) Unitedes, de ennyire gusztustalan, unalmas, és számomra érdektelen még sose volt a csapat. Nagyjából teljesen leakadtam róluk és ez teljes mértékben Mounak köszönhető. Várom, hogy összeálljon a Fella-Pogba-Matic tengely, és akkor az szerintem meglesz az all-time falábú középpálya Unitedre nézve. Akik meg tudnának futni, hajtani, próbálnának focizni, azok ülnek a padon vagy még ott se. Herrera is egy teljesen korrekt játékos volt, erre ez a portugál teljesen lezüllesztette és egy totál egysíkú, gyökér játékost csinált belőle. Neki ezekre van szüksége, akik nem tudnak focizni, csak darálni: Fella, Matic, Lukaku, Bailly, Pogba... A legszomorúbb, hogy ezt pont a Uniteddel teszi. Hát, várom, hogy 2-3 év múlva lelépjen és vigye magával a favágóit, addig gáz vagy nem gáz, most a Tottenhamnek szorítok. 😀
Duff
De miért a védőktől és a védekező középpályásoktól várod a driblit és a pengézést? 😊
Ez a csapat arra lett felépítve, hogy a 7 segédmunkás valahogy eljuttassa a labdát a játék szervezőhöz aki beadja a kulcs passzt, vagy esetleg valamelyik csatárhoz direkt.

Ha szép focit szeretnél látni, akkor inkább ezt a "kreatív" hármast kellene ekézni szerintem. Mondjuk egy nem olyan lehetetlennek látszó Özil - Griezman - Rashford hármast a Mkhitaryan - Rashford - Lukaku trió helyett....

több mint 6 éve
FLZOLI Denver Broncos 11 834 — farkas.l.zoltan@gmail.com
Ha csak a fele igaz annak, amik róla keringtek az utóbbi időben, akkor várható volt, hogy ennek összeugrás lesz a vége (kocsiból baltával fenyegetőzés, meccsen a "kintieknek" torok előtt elhúzott kézzel üzengetés, stb). Nyilván arra senki nem számít, hogy a másiknál kés van. Vagyis több is...(millió kamera van, tessék azt a biztonságit is elővenni, aki átengedte ezt az elmebeteget. Engem konkrétan kétszer is megmotoztak beléptetésnél...)
Bálesz
Azért a másik fél se volt ártatlan ma született bárány. A most visszatérő tábor tagjai is elég komolyan fenyegetőztek, beígértek kéz, láb és egyéb csonttörést a Halhatatlanoknak meg mindenkinek, aki bemert scannelni.
Mikor bejelentették, hogy visszatérnek már azóta is nem egyszer megfenyegették a késelőnket, hogy a meccs alatt ígyis-úgyis szétverik majd a fejét.
Szóval nem kell bűnbakot keresni, egyik fél se ártatlan.
Ezzel viszont megint ki fog szívni? A többi csapat drukkerei, mivel az ilyen esetek megelőzése miatt olyan biztonsági szabályok lesznek, amik megnehezítik a belépést így elüldözve azt is, akit még érdekelt a minőségtelen hazai foci.
Tejesember
Tudta az áldozat ha bemegy megverik.Mert tette amit tett korábban.Erre bemegy és kést ránt?Mire számított?Örüljön hogy ennyivel megúszta,bár ez függ a kórházba lévők állapotától.
Kenny
Ez pont olyan áldozat hibáztatás, mint ami beleivódott a társadalomba az erőszakolós történeteknél. Még akkor is, ha esetleg egy utolsó szarházi is az, akit épp agyonvertek. Oké nem visz kést, akkor mi van? Szervezetten rárontanak 50-en, szétverik, majd a végén meg kéne köszönje, hogy maradt még foga amivel ki tudja nyitni az üveges sört? És akkor le van tudva a dolog? 😊

Hihetetlen mód nem érdekel, hogy ki kinek a mije, és A mért üti B-t, miközben C szidja D-t mert az E épp szkenner alá tette a bilincstől kikoptatott csuklóját. Ez úgy ótvar ahogy van, minden összetevőjével együtt. Ezek után kár itt hangulatról és nézőszámról beszélni. És akkor csodálkozik meg emberkedik mindegyik "igazhitű" személyiség jogi forradalmár "ultra", hogy a "lázadásuk" és a " jó ügyért való harcuk" nem több a többség szemében egy habzó pöcegödörnél.... Ja bocs, maradjunk a szóhasználatnál, egy TÁBORi WC-nél.

több mint 6 éve
Amadeus von Dollárbaloldal Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 31 976
Az ultráknak - néhány kivételtől eltekintve- semmi közük nincs a szurkoláshoz, a focihoz.
Alapvetően az egész a társadalom perifériájára szorult emberek közösségbe rendeződéséről szól.
A balhékról, bunyókról az együttivásról és társairól.
Vagyis a közösségi élmenyről.
Kapcsolódhatnának ezzel az erővel egy rockzenekarhoz vagy egy politikai párthoz is, maga a sport teljesen irreleváns ebből a szempontból.
Ezért felesleges teljesen ezen megdöbbenni vagy hüledezni.
Ahogy azon is, ha nem ismerik a játékosokat, nem nézik a meccset, egymást verik, szurkáljak, stb.
A szubkultúra része, természetes velejárója.
Sobri Jóska
😊

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 6 éve
Amadeus von Dollárbaloldal Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 31 976
Eddig nagyon pártoltam Mourinhot, mert az elmúlt évekhez képest jönnek az eredmények, de kezd engem is zavarni ez a mentalitás. Idegenbe a nagy csapatok ellen, eszébe se jut, hogy lehetne támadni. Csak a 0-0ás döntetlenért megy...Egy olyan helyzetben is amikor 5 ponttal megy a City és nagyon kéne a győzelem..
dugo93
ez a legnagyobb baj Mourinho-val, hogy nem illik az ő filozófiája a United-hez, hosszútávon ezért nem fog tudni olyan utat bejárni mint Sir Alex, pedig lehet hogy a tudása meg lenne hozzá (meg volt hozzá...).
davemayer
Egyszer Pochettinot nézném meg a kispadon. Persze csak pár év múlva. Adjunk időt Mounak.
dugo93
Kb. 16 éve vagyok (voltam) Unitedes, de ennyire gusztustalan, unalmas, és számomra érdektelen még sose volt a csapat. Nagyjából teljesen leakadtam róluk és ez teljes mértékben Mounak köszönhető. Várom, hogy összeálljon a Fella-Pogba-Matic tengely, és akkor az szerintem meglesz az all-time falábú középpálya Unitedre nézve. Akik meg tudnának futni, hajtani, próbálnának focizni, azok ülnek a padon vagy még ott se. Herrera is egy teljesen korrekt játékos volt, erre ez a portugál teljesen lezüllesztette és egy totál egysíkú, gyökér játékost csinált belőle. Neki ezekre van szüksége, akik nem tudnak focizni, csak darálni: Fella, Matic, Lukaku, Bailly, Pogba... A legszomorúbb, hogy ezt pont a Uniteddel teszi. Hát, várom, hogy 2-3 év múlva lelépjen és vigye magával a favágóit, addig gáz vagy nem gáz, most a Tottenhamnek szorítok. 😀
Duff
Oké, most valahol igazad van, de azért valljuk be, Mourinho az eredményeket mégis hozza. Hiába unalmas, egysíkú játék és stílusról van szó, a mai világban jobbára ez az eredményes. A Barcának is volt egy hulláma Guardiolával, aki utána magával a Barcával sem tudott olyan sikereket elérni, majd egy top bayernnel és Cityvel úgyszintén semmi (oké, utóbbinál talán valami most változik).

A favágó Atlético is sorra ütötte ki a csodafocit játszót Barcát a BL-ből, de lehetne még sorolni azokat a csapatokat, akik nem a szép focival mentek tovább. A szurkolók pedig szép focit akarnak látni, viszont eltekintenek a szép focitól, ha cserébe mondjuk a csapat trófeákat nyer. A vezetőség meg aztán végképp eredményéhes ebben a mai világban, hiszen minden a pénzről szól. Így türelem nincs, a szép focihoz pedig azért idő is kell.

Eredménykényszer van, szerintem ez meg egyértelműen magában hordozza a Mourinho-féle felfogást. És azért ha megnézem, Mostanság Mourinhóék legalább nyernek, nem úgy Van Gaal vagy Moyes, akik azért a jelenlegi szint közelében sem voltak, előbbi pedig azért elég brutálisan vásárolgathatott.

Fellaini is valóban favágó, de azért össze lehet hasonlítani, hogy Mourinhónál, aki tudja használni, mekkora haszna van, meg mondjuk Van Gaalnál mit művelt. Siralom. A különbség pedig ég és föld.

Emlékszem én még azért, amikor a Milan kb. az évtized legundorítóbb és legunalmasabb meccsén BL-döntőt nyert a Juventus ellen tizenegyesekkel. És emlékszem arra is, hiába volt hányingerem az undorító focitól, de mégis ugyanúgy örültem a BL-sikernek, mert a trófea az trófea.
Stez
pedig, ha belegondolsz, "futballfilozófia" terén nem is mérhető Mou van Gaal-hoz.

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 6 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 527 — Így remélem megfelelek nektek.....
Pochettinot nem adjuk sehova, legfeljebb az argentin kispadra 😊
több mint 6 éve
Stez SMU Mustangs 43 222 — Whoops, looks like something went wrong.
Eddig nagyon pártoltam Mourinhot, mert az elmúlt évekhez képest jönnek az eredmények, de kezd engem is zavarni ez a mentalitás. Idegenbe a nagy csapatok ellen, eszébe se jut, hogy lehetne támadni. Csak a 0-0ás döntetlenért megy...Egy olyan helyzetben is amikor 5 ponttal megy a City és nagyon kéne a győzelem..
dugo93
ez a legnagyobb baj Mourinho-val, hogy nem illik az ő filozófiája a United-hez, hosszútávon ezért nem fog tudni olyan utat bejárni mint Sir Alex, pedig lehet hogy a tudása meg lenne hozzá (meg volt hozzá...).
davemayer
Egyszer Pochettinot nézném meg a kispadon. Persze csak pár év múlva. Adjunk időt Mounak.
dugo93
Kb. 16 éve vagyok (voltam) Unitedes, de ennyire gusztustalan, unalmas, és számomra érdektelen még sose volt a csapat. Nagyjából teljesen leakadtam róluk és ez teljes mértékben Mounak köszönhető. Várom, hogy összeálljon a Fella-Pogba-Matic tengely, és akkor az szerintem meglesz az all-time falábú középpálya Unitedre nézve. Akik meg tudnának futni, hajtani, próbálnának focizni, azok ülnek a padon vagy még ott se. Herrera is egy teljesen korrekt játékos volt, erre ez a portugál teljesen lezüllesztette és egy totál egysíkú, gyökér játékost csinált belőle. Neki ezekre van szüksége, akik nem tudnak focizni, csak darálni: Fella, Matic, Lukaku, Bailly, Pogba... A legszomorúbb, hogy ezt pont a Uniteddel teszi. Hát, várom, hogy 2-3 év múlva lelépjen és vigye magával a favágóit, addig gáz vagy nem gáz, most a Tottenhamnek szorítok. 😀
Duff
Oké, most valahol igazad van, de azért valljuk be, Mourinho az eredményeket mégis hozza. Hiába unalmas, egysíkú játék és stílusról van szó, a mai világban jobbára ez az eredményes. A Barcának is volt egy hulláma Guardiolával, aki utána magával a Barcával sem tudott olyan sikereket elérni, majd egy top bayernnel és Cityvel úgyszintén semmi (oké, utóbbinál talán valami most változik).

A favágó Atlético is sorra ütötte ki a csodafocit játszót Barcát a BL-ből, de lehetne még sorolni azokat a csapatokat, akik nem a szép focival mentek tovább. A szurkolók pedig szép focit akarnak látni, viszont eltekintenek a szép focitól, ha cserébe mondjuk a csapat trófeákat nyer. A vezetőség meg aztán végképp eredményéhes ebben a mai világban, hiszen minden a pénzről szól. Így türelem nincs, a szép focihoz pedig azért idő is kell.

Eredménykényszer van, szerintem ez meg egyértelműen magában hordozza a Mourinho-féle felfogást. És azért ha megnézem, Mostanság Mourinhóék legalább nyernek, nem úgy Van Gaal vagy Moyes, akik azért a jelenlegi szint közelében sem voltak, előbbi pedig azért elég brutálisan vásárolgathatott.

Fellaini is valóban favágó, de azért össze lehet hasonlítani, hogy Mourinhónál, aki tudja használni, mekkora haszna van, meg mondjuk Van Gaalnál mit művelt. Siralom. A különbség pedig ég és föld.

Emlékszem én még azért, amikor a Milan kb. az évtized legundorítóbb és legunalmasabb meccsén BL-döntőt nyert a Juventus ellen tizenegyesekkel. És emlékszem arra is, hiába volt hányingerem az undorító focitól, de mégis ugyanúgy örültem a BL-sikernek, mert a trófea az trófea.

több mint 6 éve
Kenny Atlanta Falcons 9 309 — Omar's Coming Yo!
Ha csak a fele igaz annak, amik róla keringtek az utóbbi időben, akkor várható volt, hogy ennek összeugrás lesz a vége (kocsiból baltával fenyegetőzés, meccsen a "kintieknek" torok előtt elhúzott kézzel üzengetés, stb). Nyilván arra senki nem számít, hogy a másiknál kés van. Vagyis több is...(millió kamera van, tessék azt a biztonságit is elővenni, aki átengedte ezt az elmebeteget. Engem konkrétan kétszer is megmotoztak beléptetésnél...)
Bálesz
Azért a másik fél se volt ártatlan ma született bárány. A most visszatérő tábor tagjai is elég komolyan fenyegetőztek, beígértek kéz, láb és egyéb csonttörést a Halhatatlanoknak meg mindenkinek, aki bemert scannelni.
Mikor bejelentették, hogy visszatérnek már azóta is nem egyszer megfenyegették a késelőnket, hogy a meccs alatt ígyis-úgyis szétverik majd a fejét.
Szóval nem kell bűnbakot keresni, egyik fél se ártatlan.
Ezzel viszont megint ki fog szívni? A többi csapat drukkerei, mivel az ilyen esetek megelőzése miatt olyan biztonsági szabályok lesznek, amik megnehezítik a belépést így elüldözve azt is, akit még érdekelt a minőségtelen hazai foci.
Tejesember
Tudta az áldozat ha bemegy megverik.Mert tette amit tett korábban.Erre bemegy és kést ránt?Mire számított?Örüljön hogy ennyivel megúszta,bár ez függ a kórházba lévők állapotától.

több mint 6 éve
Tejesember 256
Ha csak a fele igaz annak, amik róla keringtek az utóbbi időben, akkor várható volt, hogy ennek összeugrás lesz a vége (kocsiból baltával fenyegetőzés, meccsen a "kintieknek" torok előtt elhúzott kézzel üzengetés, stb). Nyilván arra senki nem számít, hogy a másiknál kés van. Vagyis több is...(millió kamera van, tessék azt a biztonságit is elővenni, aki átengedte ezt az elmebeteget. Engem konkrétan kétszer is megmotoztak beléptetésnél...)
Bálesz
Azért a másik fél se volt ártatlan ma született bárány. A most visszatérő tábor tagjai is elég komolyan fenyegetőztek, beígértek kéz, láb és egyéb csonttörést a Halhatatlanoknak meg mindenkinek, aki bemert scannelni.
Mikor bejelentették, hogy visszatérnek már azóta is nem egyszer megfenyegették a késelőnket, hogy a meccs alatt ígyis-úgyis szétverik majd a fejét.
Szóval nem kell bűnbakot keresni, egyik fél se ártatlan.
Ezzel viszont megint ki fog szívni? A többi csapat drukkerei, mivel az ilyen esetek megelőzése miatt olyan biztonsági szabályok lesznek, amik megnehezítik a belépést így elüldözve azt is, akit még érdekelt a minőségtelen hazai foci.
több mint 6 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 31 346 — #NoStress
Az ultráknak - néhány kivételtől eltekintve- semmi közük nincs a szurkoláshoz, a focihoz.
Alapvetően az egész a társadalom perifériájára szorult emberek közösségbe rendeződéséről szól.
A balhékról, bunyókról az együttivásról és társairól.
Vagyis a közösségi élmenyről.
Kapcsolódhatnának ezzel az erővel egy rockzenekarhoz vagy egy politikai párthoz is, maga a sport teljesen irreleváns ebből a szempontból.
Ezért felesleges teljesen ezen megdöbbenni vagy hüledezni.
Ahogy azon is, ha nem ismerik a játékosokat, nem nézik a meccset, egymást verik, szurkáljak, stb.
A szubkultúra része, természetes velejárója.

több mint 6 éve
gordon New England Patriots Auburn Tigers 4 524 — JAFL Tampa GM
James Bannon: A beépített huligán
Annak akit valóban érdekel a szurkolói szubkultúra.
több mint 6 éve
Duff Seattle Seahawks 3 032
Eddig nagyon pártoltam Mourinhot, mert az elmúlt évekhez képest jönnek az eredmények, de kezd engem is zavarni ez a mentalitás. Idegenbe a nagy csapatok ellen, eszébe se jut, hogy lehetne támadni. Csak a 0-0ás döntetlenért megy...Egy olyan helyzetben is amikor 5 ponttal megy a City és nagyon kéne a győzelem..
dugo93
ez a legnagyobb baj Mourinho-val, hogy nem illik az ő filozófiája a United-hez, hosszútávon ezért nem fog tudni olyan utat bejárni mint Sir Alex, pedig lehet hogy a tudása meg lenne hozzá (meg volt hozzá...).
davemayer
Egyszer Pochettinot nézném meg a kispadon. Persze csak pár év múlva. Adjunk időt Mounak.
dugo93
Kb. 16 éve vagyok (voltam) Unitedes, de ennyire gusztustalan, unalmas, és számomra érdektelen még sose volt a csapat. Nagyjából teljesen leakadtam róluk és ez teljes mértékben Mounak köszönhető. Várom, hogy összeálljon a Fella-Pogba-Matic tengely, és akkor az szerintem meglesz az all-time falábú középpálya Unitedre nézve. Akik meg tudnának futni, hajtani, próbálnának focizni, azok ülnek a padon vagy még ott se. Herrera is egy teljesen korrekt játékos volt, erre ez a portugál teljesen lezüllesztette és egy totál egysíkú, gyökér játékost csinált belőle. Neki ezekre van szüksége, akik nem tudnak focizni, csak darálni: Fella, Matic, Lukaku, Bailly, Pogba... A legszomorúbb, hogy ezt pont a Uniteddel teszi. Hát, várom, hogy 2-3 év múlva lelépjen és vigye magával a favágóit, addig gáz vagy nem gáz, most a Tottenhamnek szorítok. 😀
több mint 6 éve
Toca Minnesota Vikings 18 653 — Vikings fan
Bezzeg Londonban a terroristára támadott a foci huligant.
Londoni huligánokat a magyarok helyére!

Egymást szekaljak és késelik teljesen mindegy hogy stadionban vagy azon kívül őket minősíti.

EB-n Lyonban kb. azt vittbe mindenki amit akart. Láttam szendvics alatt petárdát , rakétát bevinni simán akkor egy kést pláne.

Persze ettől még elő kell venni azt aki beengedte ha egyáltalán a kapun vitte be és nem bent volt elrejtve már. De ne csináljunk mar úgy mintha máshol ezt ne lehetne megcsinalni.
több mint 6 éve
Bálesz Indianapolis Colts Texas Longhorns 2 652 — Illegális gyakorló
A másik témában viszont melléd állók, mert a Fradi és a Vidi büntetéseinél nagyon vékonyan fog a ceruza. Nincs olyan forduló, hogy az Újpestet ne büntetnék. És igen rohadt jó lett volna mindenkit visszazavarni a gedvába aki túltolta a biciklit és elköltötte az összes nem létező pénzét. De hát Mo-n vagyunk 😊 vagy 😕
NB2
A lilák büntetéseiről kérdezzétek a táborukat, akik a szezon előtt lenyilatkozták, hogy amig ott a balgabelga, addig balhé lesz, még ha ennek az is az ára, hogy minden második meccs zárt kapu. Arányaiban már egész közel járnak, ez tény, ráadásul százezerszeres visszaesőként könnyebben jön a bünti is.

A Fradinál pedig egészen eddig fogott vékonyabban az a ceruza, most majd visszajönnek a sokszázezres büntik, nyugi. Zártkapu piroért eddig sem járt, ezt viszont kár elvárni.

több mint 6 éve
Törölt felhasználó
azért mennyire abszurd, hogy a srácok egyik oldalon szúró eszközt, a másikon meg egy komplett váltásruha szettet be tudtak vinni. Hogy a faszba megy akkor a biztonsági ellenőrzés?
Amadeus
Jaj, hát nem tudtad hogy a szekusok is fradisták? Te mehetsz, te mehetsz, várj, te nem, mutasd a zsebed. Oké, mehetsz. Te mehetsz, te is...1 perc alatt kb. 100 embert engednek be.
Következő meccsen mi lesz, lőfegyver? Mert az egyik "halhatatlan" mellettem hugyozott a budiban?
több mint 6 éve
Amadeus von Dollárbaloldal Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 31 976
Bazza: ne rugózz már ezen a hülye csuklyán, 2-3 éve ez a ninjafelős pulóver a divat.
NB2
Ja csak ha téged megtámadnak akkor nem jut eszedbe sőt időd sincs felhúzni. Nekem kurva életszerűtlen, hogy egy késsel hadonászó ellen ez a legelső reakció. Sőt eleve úgy megyek oda mert tudom, hogy meg fognak támadni.
A klub közleménye szerint többször cseréltek ruhát sőt cipőt is az ártatlan önvédő huszak/harmincak.
Bazzani
azért mennyire abszurd, hogy a srácok egyik oldalon szúró eszközt, a másikon meg egy komplett váltásruha szettet be tudtak vinni. Hogy a faszba megy akkor a biztonsági ellenőrzés?

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 6 éve
Jan Pittsburgh Steelers 4 930 — Steelers fan
...
NB2
hiszen próbálunk elindulni nyugati irányba.
JC6
És ott is vagyunk. Annyi balhé van nyugaton is, mint nálunk. SŐT! Nálunk évente kb van egy balhé. Nyugaton ennél több! Az meg már külön arcpirító, mikor egy nyugati csapat látványelemei miatt beleélvezünk a gatyánkba, itthon meg jön a kétmillió. Jah és az ellenfelet is szidják! Mióta világ a világ! Nyugaton, keleten, északon, délen.
NB2
Csak van egy aprócska különbség: nyugaton ehhez foci is társul.
több mint 6 éve
NB2 New England Patriots 21 942 — nabege2@yahoo.com
Bazza: ne rugózz már ezen a hülye csuklyán, 2-3 éve ez a ninjafelős pulóver a divat.
NB2
Ja csak ha téged megtámadnak akkor nem jut eszedbe sőt időd sincs felhúzni. Nekem kurva életszerűtlen, hogy egy késsel hadonászó ellen ez a legelső reakció. Sőt eleve úgy megyek oda mert tudom, hogy meg fognak támadni.
A klub közleménye szerint többször cseréltek ruhát sőt cipőt is az ártatlan önvédő huszak/harmincak.
Bazzani
Készültek a bunyóra ez nyílt titok. Ezt én is elismertem. Nem ilyen horderejűre.

A másik témában viszont melléd állók, mert a Fradi és a Vidi büntetéseinél nagyon vékonyan fog a ceruza. Nincs olyan forduló, hogy az Újpestet ne büntetnék. És igen rohadt jó lett volna mindenkit visszazavarni a gedvába aki túltolta a biciklit és elköltötte az összes nem létező pénzét. De hát Mo-n vagyunk 😊 vagy 😕
több mint 6 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
Szegény tábortagokat behúzták a csőbe. Úgy meglepődtek, hogy előkapták a véletlenül náluk lévő csuklyákat és megvedték magukat.

Le akartak számolni a gyerekkel, kés volt nála igy beszopták. Ők is meg a késes is. Normális esetben ez csoportosan elkövetett életveszélyes testi sértés. Mivel a Fradiról van szó csak egy ejnyebejnye lesz.
Bazzani
Ne haragudj, de neked valami Fradi-fóbiád van? Amikor pár éve mindennel szembe menve megmentették a seggeteket a megszűnéstől, akkor is ugráltál, hogy "bezzeg a Fradi"?
Bálesz
Az én seggemet nem mentette meg senki. Sőt én annak örültem volna legjobban ha tiszta alapokról újraindul a klub. Lásd Parma.
Amúgy az nem megmentés a megszűnéstől amikor a Fradi állami kezelésbe került? Amikor mindent fizet helyetted Állam Apuci?

több mint 6 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
Bazza: ne rugózz már ezen a hülye csuklyán, 2-3 éve ez a ninjafelős pulóver a divat.
NB2
Ja csak ha téged megtámadnak akkor nem jut eszedbe sőt időd sincs felhúzni. Nekem kurva életszerűtlen, hogy egy késsel hadonászó ellen ez a legelső reakció. Sőt eleve úgy megyek oda mert tudom, hogy meg fognak támadni.
A klub közleménye szerint többször cseréltek ruhát sőt cipőt is az ártatlan önvédő huszak/harmincak.

több mint 6 éve
dugo93 Indianapolis Colts 4 071
Eddig nagyon pártoltam Mourinhot, mert az elmúlt évekhez képest jönnek az eredmények, de kezd engem is zavarni ez a mentalitás. Idegenbe a nagy csapatok ellen, eszébe se jut, hogy lehetne támadni. Csak a 0-0ás döntetlenért megy...Egy olyan helyzetben is amikor 5 ponttal megy a City és nagyon kéne a győzelem..
dugo93
ez a legnagyobb baj Mourinho-val, hogy nem illik az ő filozófiája a United-hez, hosszútávon ezért nem fog tudni olyan utat bejárni mint Sir Alex, pedig lehet hogy a tudása meg lenne hozzá (meg volt hozzá...).
davemayer
Egyszer Pochettinot nézném meg a kispadon. Persze csak pár év múlva. Adjunk időt Mounak.