Soccer

41 feliratkozó

10 hónapja
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 35 695 — Scream and scout
bowl.hu-s Premier League tipper.io csoport:
 tipper.io/hu/bowl-hu-pl-lmakkdqw?join=8fges7u7n40ht4u6

Mehetne ugyan ez a lista egy google doksiba, aminek a linkje (meg a top10 igazolas mondjuk) van megosztva a pinned kommentben.

Borbinho
Ehune:
 docs.google.com/document/d/1MXhc8a9DSUHrc6hP1dC_XZG-6cPsoBFF1ao5ySs27aU/edit?usp=sharing

Szerkesztette: Löfli
több mint 6 éve
NB2 New England Patriots 21 939 — nabege2@yahoo.com
Nem volt pénz kivinni Hajdúbét?😊
NB2
Luxban van.
Bakker alazos golt kaptunk. Oriasi!
ZoliMP
Niko (ki más?😊 ) kiegyenlít!
több mint 6 éve
YoungZeeZee 7 933
Nem volt pénz kivinni Hajdúbét?😊
NB2
Luxban van.
Bakker alazos golt kaptunk. Oriasi!
több mint 6 éve
Zsellér van de Vrij Baltimore Ravens 12 761 — Слава Україні! Героям слава!
sírok, bazmeg, sírok 😀
 streamable.com/ikj3c
NB2
Nők. 😀

"Minél messzebb sodródik egy társadalom az igazságtól, annál jobban fogja gyűlölni azokat, akik kimondják azt." (George Orwell)

"A világ igazságtalan. Ha elfogadod ezt, cinkos lesz a neved, ha pedig megváltoztatnád, hóhér." (Sartre)

Never forget Bucha, Borodyanka, Hostomel, Irpen, Kramatorszk, Mariupol, Rubizne, Popasna, Kremenchuk, Sievierodonetsk, Chasov Yar, Vinnytsia, Mikolajiv, Olenivka, Chaplyny, Izjum, Zaporizzsja, Kijiv, Bakhmut, Pravdyne, Marinka, Kherson, Dnipro, Soledar, Avdijivka, Slovyansk, Uman, Nova Kakhovka, Kryvyi Rih, Odessa, Pervomajszkij,Lviv, Pokrovsk, Chernihiv, Kostyantynivka, Hroza, Harkiv, 2023.12.29., Odessa, Chernihiv
több mint 6 éve
NB2 New England Patriots 21 939 — nabege2@yahoo.com
Nem volt pénz kivinni Hajdúbét?😊
több mint 6 éve
YoungZeeZee 7 933


😀, nem tudtam hova...

Szerkesztette: YoungZeeZee
több mint 6 éve
slowmotion Dallas Cowboys 22 703 — Cowboys fan
sírok, bazmeg, sírok 😀
 streamable.com/ikj3c
NB2
sima megye3
Negritis
serdülőben esetleg elmegy
több mint 6 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 41 100 — The Mathematician
sírok, bazmeg, sírok 😀
 streamable.com/ikj3c
NB2
sima megye3

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 6 éve
NB2 New England Patriots 21 939 — nabege2@yahoo.com
sírok, bazmeg, sírok 😀
több mint 6 éve
slowmotion Dallas Cowboys 22 703 — Cowboys fan
Újabb magyar valóság (trollfocin olvastam, de nem akartam elhinni, de tényleg igaz😀 )
Szóval ma van a hali stadionavatója és erre még délután kirúgják az edzőt 😊 Jó, megbízott edző, de tényleg ezt nem lehetett volna finomabban? 😀
update: most olvasom, hogy szülinapja is volt az edzőnek 😊
NB2
új stadion, új edző.
ráadásul valószínűleg szülinapi ajándékként megkapta előre pár havi fizetését a régi edző, szóval...
több mint 6 éve
NB2 New England Patriots 21 939 — nabege2@yahoo.com
Újabb magyar valóság (trollfocin olvastam, de nem akartam elhinni, de tényleg igaz😀 )
Szóval ma van a hali stadionavatója és erre még délután kirúgják az edzőt 😊 Jó, megbízott edző, de tényleg ezt nem lehetett volna finomabban? 😀
update: most olvasom, hogy szülinapja is volt az edzőnek 😊
több mint 6 éve
Amadeus von Dollárbaloldal Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 31 976
 m.nemzetisport.hu/labdarugo_nb_i/dvtk-busai-fradi-meccsre-ment-a-bajnoki-helyett-egymillio-forint-a-buntetese-2601855

😂
Blevi
Gyönyörű, ugyanakkor szomorú is.

Melyik ágazatban tudna valaki kifizetni a béréből egymilliós büntetést? (A politikusokon kívül.)
Vrij6
Ügyvéd, bankszektor, tőzsde, orvos magánpraxissal, média...

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 6 éve
Zsellér van de Vrij Baltimore Ravens 12 761 — Слава Україні! Героям слава!
 m.nemzetisport.hu/labdarugo_nb_i/dvtk-busai-fradi-meccsre-ment-a-bajnoki-helyett-egymillio-forint-a-buntetese-2601855

😂
Blevi
Gyönyörű, ugyanakkor szomorú is.

Melyik ágazatban tudna valaki kifizetni a béréből egymilliós büntetést? (A politikusokon kívül.)

"Minél messzebb sodródik egy társadalom az igazságtól, annál jobban fogja gyűlölni azokat, akik kimondják azt." (George Orwell)

"A világ igazságtalan. Ha elfogadod ezt, cinkos lesz a neved, ha pedig megváltoztatnád, hóhér." (Sartre)

Never forget Bucha, Borodyanka, Hostomel, Irpen, Kramatorszk, Mariupol, Rubizne, Popasna, Kremenchuk, Sievierodonetsk, Chasov Yar, Vinnytsia, Mikolajiv, Olenivka, Chaplyny, Izjum, Zaporizzsja, Kijiv, Bakhmut, Pravdyne, Marinka, Kherson, Dnipro, Soledar, Avdijivka, Slovyansk, Uman, Nova Kakhovka, Kryvyi Rih, Odessa, Pervomajszkij,Lviv, Pokrovsk, Chernihiv, Kostyantynivka, Hroza, Harkiv, 2023.12.29., Odessa, Chernihiv
több mint 6 éve
Klaci79 Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 21 269
Számomra ami igazán érdekes, hogy itt súlyos átb.szás történt. Mert az gondolom nyilvánvaló, hogy Bonyha nem arra készült hogy ott lesz egyedül, és se a Secus haverjai, se a bentiek nem lesznek vele, szembe meg 50-en.

Milyen variációk vannak:
-Hamberger megegyezett Kubatovval hogy bejöhetnek, és nem lesz balhé. De rendesen készültek rá (átöltözés, stb) és lett.
-Kubatov megígérte Bonyhának hogy nem lesz gond ha bejön a GM, megvédik. Aztán nem védték meg.
-A bentiek megígérték Bonyhának hogy balhé esetén vele lesznek, de nem voltak ott.
-GM-ből valaki megegyezett Bonyhával hogy lerendezik 1-1 ben, odament, de aztán 50-1 lett.

Egyéb lehetőségek?
Jan
Talán B feláldozható volt és ez az ára, hogy K úgy tilthasson ki embereket kénye-kedve szerint, hogy a tömeg ne menjen velük újra sztrájkba. Talán pontosan tudták mi fog történni és azért nincs secus a környéken, hogy meg is történjen. B fizetett szurkoló volt, lehet most megkapta az egész évet egyben előre+ két kést és elvitte a balhé kellemetlen részét.
több mint 6 éve
Blevi 8 243 — Lions & Cowboys fan
 m.nemzetisport.hu/labdarugo_nb_i/dvtk-busai-fradi-meccsre-ment-a-bajnoki-helyett-egymillio-forint-a-buntetese-2601855

😂
több mint 6 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 31 346 — #NoStress
Ezt én is el tudom mondani, legfeljebb ha pontatlanul, majd Kenny kijavít:
Egy alapvetően állati ösztönökre épülő hierarchikus közegben úgy viselkedett, amivel abban a közegben indukált egy fizikai erőszak formájában manifesztálódó válaszreakciót.
Lehet hüledezni, de emberek ezrei vannak börtönben és temetőben a világban mindenhol egy rossz helyre felfújt tagért, tiszteletlennek minősített félmondatért, és az erre adott (számunkra túlzó) válaszreakciókért, és az azokra adott (számunkra irreálisan tulzó) viszontválaszreakciókért.
Jusson eszedbe Aaron Hernandez, aki látszólag a mi világunkhoz tartozott, de valójában beleragadt egy gyakorlatilag kőkorszaki törzsi kultúrába, hierarchiába.
Mint írtam, számunkra az ultrák (a bűnözők, a maffia, de akár a balettáncosok, dollármilliárdosok) világa teljesen illogikus, de a maga koherens egységében ettől még létező, a mienkével párhuzamosan működő világ.
Sobri Jóska
Semmilyen illúzióm nincs ezzel kapcsolatosan. Viszont itt egy másfajta szubkultúra fórumozgat egymással, viszont vannak olyanok, akik számára ami történt az normális és engem leginkább ez az ami elszörnyeszt.
ervinator
Az se normális, hogy Mészáros Lőrinc pár év alatt 100 milliárdot keresett, de teljesen logikus, az adott közeghez illeszkedik, természetes folyománya egy csomó racionálisan egymához kapcsolódó folyamatnak, vagyis normális.
Nem normális=normális?!
Úgy látom, hogy a "normális" szó jelentéstartalma az, ami nem egyértelmű.
Nem normális, hogy 50 ember agyonver valakit, persze.
De van olyan közeg, ahol ez a tiszteletlenség következménye.
Az 1 vs. 1 nem jár mindenkinek - és ez teljesen normális abban a közegben, szubkultúrában, mikroszcénában.

De most tényleg komolyan ha téged megfenyegetnek, akkor te odamész direkt?
NB2
Te se érted.
Én nem megyek oda, de nem is kerülök olyan helyzetbe, ahol oda kell menni késsel, kiült mackóban.
Te se kerülsz, te se mész.
De ebben a közegben bizony ha nem állsz fel 1 vs. 1 akkor csicska vagy, és mivel amúgy se a szellemi képességeidre vagy büszke, hát odamész, felállsz, mert mi mást tehetnél. Mondhatni minél jobban betalálnak, megfenygetnek annál inkább odamész.

több mint 6 éve
Jan Pittsburgh Steelers 4 930 — Steelers fan
Számomra ami igazán érdekes, hogy itt súlyos átb.szás történt. Mert az gondolom nyilvánvaló, hogy Bonyha nem arra készült hogy ott lesz egyedül, és se a Secus haverjai, se a bentiek nem lesznek vele, szembe meg 50-en.

Milyen variációk vannak:
-Hamberger megegyezett Kubatovval hogy bejöhetnek, és nem lesz balhé. De rendesen készültek rá (átöltözés, stb) és lett.
-Kubatov megígérte Bonyhának hogy nem lesz gond ha bejön a GM, megvédik. Aztán nem védték meg.
-A bentiek megígérték Bonyhának hogy balhé esetén vele lesznek, de nem voltak ott.
-GM-ből valaki megegyezett Bonyhával hogy lerendezik 1-1 ben, odament, de aztán 50-1 lett.

Egyéb lehetőségek?
több mint 6 éve
Bálesz Indianapolis Colts Texas Longhorns 2 652 — Illegális gyakorló
A másik, hogy a három év távollét alapján ő miért legitimebb ultra, mint a Bonyha nevű egysejtű, aki meg 3 évig szervezett keretek között azért nem kis tábort/tömeget mozgatott? (Jó, nyilván kisebbet, mint a GM). Vagy ki dönti el azt, hogy ki a menőbb vagy alkalmasabb vezető? A puszta erő?
Fast Willie
Nem mozgatott ő semmit, nemhogy tömeget... Elég megnézni pár felvételt, ahogy az emelvényen állva gyakorlatilag egyedül dalolászik a kapu mögött, mert mindenki leszarja.
Aztán utána kontrasztként a szombati szurkolást és meg is van a válasz.
(mondom ezt úgy, hogy Bence szerintem jobb capo volt, mint most Ádám)

több mint 6 éve
Amadeus von Dollárbaloldal Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 31 976
Az, hogy emberünk sztrájkot tör és inkább választja a focimeccset és a szurkolást az árulás, amiért meg kell őt verni? Lényegében erről szólnak a dalok, meg egy futballklub szeretete, hogy bármi történik szurkolsz a csapatodnak.
ervinator
De, csak ő nem tudta hol a helye a leírtak szerint.

Ezt te sem gondolod komolyan, hogy ennyire egyoldalú volt. A kinti tábor semmilyen módon nem hergelte a bentieket, nem üzengettek. Ezt nehezen tudom elhinni, ha mégis így van, kérlek javíts ki.
ervinator
Én is laikus vagyok😊 Szóval az a része nekem sem volt szimpi, mikor azokat szidták akik bementek. Megmondom neked őszintén sanszosan én is bementem volna, attól még utáltam volna Kubit 😊


Itt leírod, hogy gyakorlatilag már azzal kiérdemelte az 1-2 pofont, hogy a csapat mellett állt. Ez szerinted normális így a te értékrended szerint?ervinator
csak ismételni tudom önmagam, nem tudta hol a helye...
Fordítsuk meg. Ha nála nem egy kés van, hanem egy fegyvert ránt elő és halomra lő mindenkit, akkor az 50 ember meg szintén saját magának köszönheti? Vagy itt most ők az áldozatok, akik csak kiosztották azt a büntetést, amit megérdemelt a benti, mint Ludas Matyi.

Félreértés elkerülésének érdekében nem állítom, hogy a késelő áldozat lenne, de az én értékrendemben egy ilyen "leszámolás" sosem lesz helyénvaló. Azt viszont tökre meg tudom érteni, hogy miért viselt kést, mert saját magát meg akarta védeni. Sokkal másabb lett volna az egész téma hangvétele, ha nincs nála kés, adott esetben jól megverik és adott esetben olyan sérüléseket szenved, ami maradandó vagy belehal. Akkor is azt mondanád, hogy megérdemelte? Ha nem, akkor mi garantálja, hogy 50 feldühödött férfi nem okoz neki ilyen sérüléseket, akikről te magad állítod ezt:

ervinator
De most tényleg komolyan ha téged megfenyegetnek, akkor te odamész direkt? Én azt tudom elképzelni, hogy azt hitte lesznek mögötte emberek, de azok vagy kihátráltak vagy átkúrták.

(ui remélem lejött, hogy amit másoltam egy 3. személy hozzászólása volt, nem az enyém)

Még egyszer leírom, amivel már szombaton is kezdtem. A maffia módszereket sem mindig értjük, ezeket sem, lehet benne kéne élnünk és akkor talán okosabbak lennénk 😊
NB2
mert hol a helye?

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 6 éve
ervinator New England Patriots Michigan Wolverines 1 588
NB2
Lejött, hogy 3. személy írta, de mivel azzal kezdted, hogy szolidaritást vállalsz illetve utána ráfűzted a saját gondolataidat, így jogos, hogy neked címezve válaszoltam.

Írod, hogy emberünk nem tudta, hogy hol a helye. Akkor kérdezem én, hogy hol a helye? Mert akkor szerinted nem a stadionban. Akkor ki lehet a stadionban? - az akit a tábor jóváhagy? Fejtsd ki kérlek.

De most tényleg komolyan ha téged megfenyegetnek, akkor te odamész direkt? Én azt tudom elképzelni, hogy azt hitte lesznek mögötte emberek, de azok vagy kihátráltak vagy átkúrták.NB2
Milyen alapon alakítsam az életemet mások kedve szerint? Akkor az érved alapján ne mehessek ki a sarki boltba sem, mert ki tudja, lehet hogy ott akarnak megverni. Miért tartsam távol magam a stadiontól?

Továbbra is mondom, hogy az a baj, hogy szerinted (szerintetek) ez normális, hogy ha én megszegem a szurkolási bojkottot, adott esetben beszólok vagy bemutatok nektek, akkor 50 ember akar megverni, de cserébe én rohadtul ne is védjem meg magam, mert az egyébként milyen már, meg amúgy is megérdemlem, meg ha már itt járunk mi a frászt keresek a stadionban, amikor nincs ott a helyem.

Ez nagyon nem normális és itt az értékrendekkel van probléma és tényleg leszarom, hogy ezek ultrák vagy maffiák vagy kitudja minek nevezik magukat vagy milyen törvények szerint élnek. Ha te ezzel szolidaritást vállalsz, akkor a te értékrendeddel is marha nagy probléma van szerintem.

"If you don't believe in yourself then why is anyone else going to?"
több mint 6 éve
Willie Parker Pittsburgh Steelers 13 692
Én kizárólag azt nem értem a sztoriban, hogy ha ez a Hamburger gyerek vezette GM tényleg annyira utálja Kubatovot, és nyíltan ellenáll a scannelésnek, akkor mi a f.szért egyezkedett vele egyáltalán? (Ad abszurdum, miért nem gyújtogatott székházat, vagy szervezett stadionbetörést vagy "edzéslátogatást" (lásd pl. Grobari), ha már akkora ultra és úgyis a balkáni színvonalig süllyedünk? - Ezt én sem komolyan gondolom, mielőtt vki...)

Miért tepertek annyira, hogy visszatérjenek évek múlva a stadionba? Szétesőben volt az ultracsoport, többen átpártoltak volna a "bentiekhez"?, "lekenyerezték" őt magát, "médiaszerepelni" akar vagy már hiányzott a nyilvánosság elé tárható balhézás - "ultraszerepeltetés", erődemonstráció?

A másik, hogy a három év távollét alapján ő miért legitimebb ultra, mint a Bonyha nevű egysejtű, aki meg 3 évig szervezett keretek között azért nem kis tábort/tömeget mozgatott? (Jó, nyilván kisebbet, mint a GM). Vagy ki dönti el azt, hogy ki a menőbb vagy alkalmasabb vezető? A puszta erő?

A konkrét esetben a szürke ruhás gyerek nyilván számított rá, hogy betámadják, hiszen az nem volt titok. Ezért készült késsel, mert nem tudhatta hányan jönnek. Más - rendkívül elítélendő és szomorú - kérdések, hogy a) hogyan vihetett be kést, b) hol volt a secu, mikor a támadás történt. Azért 51 verekedni akaró embert nem olyan nehéz kiszúrni, még korlátozott elmebeli képességekkel sem...

A másik verzió, hogy Bonyha annyira hülye, hogy a nagy találkozás során pont a stadionban akarta lejátszani a vezérharcot? Ezt azért nem gondolhatta komolyan...

Szerkesztette: Willie Parker
több mint 6 éve
NB2 New England Patriots 21 939 — nabege2@yahoo.com
Az, hogy emberünk sztrájkot tör és inkább választja a focimeccset és a szurkolást az árulás, amiért meg kell őt verni? Lényegében erről szólnak a dalok, meg egy futballklub szeretete, hogy bármi történik szurkolsz a csapatodnak.
ervinator
De, csak ő nem tudta hol a helye a leírtak szerint.

Ezt te sem gondolod komolyan, hogy ennyire egyoldalú volt. A kinti tábor semmilyen módon nem hergelte a bentieket, nem üzengettek. Ezt nehezen tudom elhinni, ha mégis így van, kérlek javíts ki.
ervinator
Én is laikus vagyok😊 Szóval az a része nekem sem volt szimpi, mikor azokat szidták akik bementek. Megmondom neked őszintén sanszosan én is bementem volna, attól még utáltam volna Kubit 😊


Itt leírod, hogy gyakorlatilag már azzal kiérdemelte az 1-2 pofont, hogy a csapat mellett állt. Ez szerinted normális így a te értékrended szerint?ervinator
csak ismételni tudom önmagam, nem tudta hol a helye...
Fordítsuk meg. Ha nála nem egy kés van, hanem egy fegyvert ránt elő és halomra lő mindenkit, akkor az 50 ember meg szintén saját magának köszönheti? Vagy itt most ők az áldozatok, akik csak kiosztották azt a büntetést, amit megérdemelt a benti, mint Ludas Matyi.

Félreértés elkerülésének érdekében nem állítom, hogy a késelő áldozat lenne, de az én értékrendemben egy ilyen "leszámolás" sosem lesz helyénvaló. Azt viszont tökre meg tudom érteni, hogy miért viselt kést, mert saját magát meg akarta védeni. Sokkal másabb lett volna az egész téma hangvétele, ha nincs nála kés, adott esetben jól megverik és adott esetben olyan sérüléseket szenved, ami maradandó vagy belehal. Akkor is azt mondanád, hogy megérdemelte? Ha nem, akkor mi garantálja, hogy 50 feldühödött férfi nem okoz neki ilyen sérüléseket, akikről te magad állítod ezt:

ervinator
De most tényleg komolyan ha téged megfenyegetnek, akkor te odamész direkt? Én azt tudom elképzelni, hogy azt hitte lesznek mögötte emberek, de azok vagy kihátráltak vagy átkúrták.

(ui remélem lejött, hogy amit másoltam egy 3. személy hozzászólása volt, nem az enyém)

Még egyszer leírom, amivel már szombaton is kezdtem. A maffia módszereket sem mindig értjük, ezeket sem, lehet benne kéne élnünk és akkor talán okosabbak lennénk 😊
több mint 6 éve
Duff Seattle Seahawks 3 032
Azért azt ne akard már mondani, hogy LvG focija nézhetőbb volt 😀 Meccsenként nem volt 2nél több helyzetünk az tuti. Ráadásul az még teljesen eredménytelen is volt. Na annál még Moyesszal is jobb volt.

Egyébként ez a Herrera dolog rohadt érdekes. Idejött, mint támadó középpályás, aki jól kezeli a labdát és jól is lő. Na most ott tartunk, hogy ha meglátom, hogy nála van a labda könyörgök, hogy ne lője el, mert a lövések fele a 16os vonalán túl megy ki. A maradék 5ből 4 pedig az ötösön túl. És ebben semmi túlzás nincs. Bírom a csávót mert lelkes, meg nem játszik rosszul, de minden elé kerülő labdát kapura lő és gyakorlatilag mindet olyan rosszul, hogy arra szavakat nem találok.
dugo93
Nem volt nézhetőbb, de legalább ő nem 100 millióért vásárolt egysíkú, egyszerű, beképzelt falábúakat, meg nem úgy állt hozzá a meccsekhez, hogy jó csapatok ellen cél a 0-0, szar csapatok ellen az 1-0. Plusz, akkor még nem volt olyan feelingem, hogy a United is egy PSG/Cty féle csapat lesz. Most eléggé kezd az lenni, és ez sokkal rosszabb.

Szerkesztette: Duff
több mint 6 éve
Bálesz Indianapolis Colts Texas Longhorns 2 652 — Illegális gyakorló
Mint írtam, abban a körben kb mindent tudnak egymásról. Ha annyira utaztak volna rá, már meg lett volna rendszabályozva, elhiheted... Kétlem, hogy a visszatérést kellett vele megcélozni.
" Inkább történhetett úgy" - tehát Te is találgatsz, mint mindenki más, aki nem volt ott. Szerinted ez a reálisabb, más szerint pedig a B-forgatókönyv.

több mint 6 éve
ervinator New England Patriots Michigan Wolverines 1 588
Semmilyen illúzióm nincs ezzel kapcsolatosan. Viszont itt egy másfajta szubkultúra fórumozgat egymással, viszont vannak olyanok, akik számára ami történt az normális és engem leginkább ez az ami elszörnyeszt.
ervinator
Tévedés. Szerintem az, ami történt, senki szerint nem normális. De, és ezzel részemről befejeztem:
Amint írtam is, ha a híreszteléseknek csak a fele igaz, eléggé házhoz ment a pofonért és nem tudom érte sajnálni. Nyilván nem az a megoldás, hogy 50-en megyünk egyre, de az még mindig nem tisztázott, hogy a tyúk, vagy a tojás volt-e előbb. Ha az 50-en rázúdulás, az minősíthetetlen. Ha a kés, akkor viszont ne csodálkozzon, hogy senki nem állt le vele 1 az 1-ben...
Itt a kép, hogy bonyha bandázsolt kézzel, külön kapun megy be a stadionba:
 scontent.fbud5-1.fna.fbcdn.net/v/t1.0-9/23231371_1609205315803428_4073842933208509459_n.jpg?oh=a2888d8b7cf2396a407f1b9326b97db6&oe=5AA8317C

Kérdem én: nem pont ennek megszüntetése volt a szkenner egyik célja?

Ki az a hülye, aki a rendszeres fenyegetőzés után bemegy a feldühödött hangyabolyba? Mit várt, hogy majd a keblére borulnak azok, akiknek sokszor ennél kevesebb is elég a robbanáshoz? Hacsak nem ezzel a céllal ment oda. És akkor a kés(ek) már egyből bele is illenek a képbe.
Viszont ezt nagyon nem ott és akkor kellett volna lerendezni. Ismerik ezek egymást, mint a rossz pénzt, kétlem, hogy stadionon kívül erre ne lett volna lehetőség pár nappal csúsztatva. Mivel Kubi embere, így nyilván nem a kiegyezés előtt, mert akkor annak akkor és ott reszeltek is. És ismét visszakanyarodnék oda, hogy "mi van, ha ez volt a cél?".
Attól tartok, bonyolultabb ez az ügy annál, minthogy 51 kopasz egymásnak ugrott...
Bálesz
De valójában pont azt sugallja az írásod, hogy szerinted ez normális vagyis inkább úgy mondom, hogy ez belefér. Ez az elszomorító, hogy belefér az, hogy 50 ember azzal a céllal megy 1 emberre rá, hogy össze-vissza verik olyan sérelmek alapján, mint a szurkolás folytatása, amikor a tábor sztrájkol vagy beszólogatás, mutogatás.

Semmi bajom nem lett volna az egésszel ha a 2 tábor rendez egy ustawkát és ott eldöntik egymás között, hogy ki a szemétdomb kiskakasa.

Lehet, hogy ez volt a célja Kubatovnak, de egyrészt akkor Kubatov sokkal okosabb mint a tábor, másrészt pedig marhára nem tudom azokat az embereket sajnálni, akik azzal a céllal mennek oda 1 emberre, hogy szarráverjék, akkor sem ha épp felültették őket.

És fennakadsz olyanon, hogy az 1 szem ember kést visz be magával, holott leírtátok, hogy a tábor utazott rá, innentől kezdve már önvédelemnek tekinthető. És pont, hogy a stadionban kellett volna biztonságban lennie, ahol be van kamerázva minden, az más kérdés, hogy ha ez ténylegesen igaz lett volna, akkor a kés sem szükséges, sőt normális esetben be sem vihette volna a kést.

Erre a részre külün reagálnék:
de az még mindig nem tisztázott, hogy a tyúk, vagy a tojás volt-e előbb. Ha az 50-en rázúdulás, az minősíthetetlen. Ha a kés, akkor viszont ne csodálkozzon, hogy senki nem állt le vele 1 az 1-ben...Bálesz
Miután leírtátok, hogy a tábor kifejezetten revansot akart venni rajta és emberünk sejthette, hogy mivel fog szemben állni "házhoz jött a pofonért" nehezen tartom elképzelhetőnek, hogy elővette a kést, majd odaszaladt a tábor elé emberkedni. Inkább történhetett úgy, hogy a tábor indult meg 50 emberrel, hogy leszámolnak emberünkkel, aki ezután előrántotta a kést.

"If you don't believe in yourself then why is anyone else going to?"
több mint 6 éve
Bálesz Indianapolis Colts Texas Longhorns 2 652 — Illegális gyakorló
Ezt én is el tudom mondani, legfeljebb ha pontatlanul, majd Kenny kijavít:
Egy alapvetően állati ösztönökre épülő hierarchikus közegben úgy viselkedett, amivel abban a közegben indukált egy fizikai erőszak formájában manifesztálódó válaszreakciót.
Lehet hüledezni, de emberek ezrei vannak börtönben és temetőben a világban mindenhol egy rossz helyre felfújt tagért, tiszteletlennek minősített félmondatért, és az erre adott (számunkra túlzó) válaszreakciókért, és az azokra adott (számunkra irreálisan tulzó) viszontválaszreakciókért.
Jusson eszedbe Aaron Hernandez, aki látszólag a mi világunkhoz tartozott, de valójában beleragadt egy gyakorlatilag kőkorszaki törzsi kultúrába, hierarchiába.
Mint írtam, számunkra az ultrák (a bűnözők, a maffia, de akár a balettáncosok, dollármilliárdosok) világa teljesen illogikus, de a maga koherens egységében ettől még létező, a mienkével párhuzamosan működő világ.
Sobri Jóska
Semmilyen illúzióm nincs ezzel kapcsolatosan. Viszont itt egy másfajta szubkultúra fórumozgat egymással, viszont vannak olyanok, akik számára ami történt az normális és engem leginkább ez az ami elszörnyeszt.
ervinator
Tévedés. Szerintem az, ami történt, senki szerint nem normális. De, és ezzel részemről befejeztem:
Amint írtam is, ha a híreszteléseknek csak a fele igaz, eléggé házhoz ment a pofonért és nem tudom érte sajnálni. Nyilván nem az a megoldás, hogy 50-en megyünk egyre, de az még mindig nem tisztázott, hogy a tyúk, vagy a tojás volt-e előbb. Ha az 50-en rázúdulás, az minősíthetetlen. Ha a kés, akkor viszont ne csodálkozzon, hogy senki nem állt le vele 1 az 1-ben...
Itt a kép, hogy bonyha bandázsolt kézzel, külön kapun megy be a stadionba:
 scontent.fbud5-1.fna.fbcdn.net/v/t1.0-9/23231371_1609205315803428_4073842933208509459_n.jpg?oh=a2888d8b7cf2396a407f1b9326b97db6&oe=5AA8317C

Kérdem én: nem pont ennek megszüntetése volt a szkenner egyik célja?

Ki az a hülye, aki a rendszeres fenyegetőzés után bemegy a feldühödött hangyabolyba? Mit várt, hogy majd a keblére borulnak azok, akiknek sokszor ennél kevesebb is elég a robbanáshoz? Hacsak nem ezzel a céllal ment oda. És akkor a kés(ek) már egyből bele is illenek a képbe.
Viszont ezt nagyon nem ott és akkor kellett volna lerendezni. Ismerik ezek egymást, mint a rossz pénzt, kétlem, hogy stadionon kívül erre ne lett volna lehetőség pár nappal csúsztatva. Mivel Kubi embere, így nyilván nem a kiegyezés előtt, mert akkor annak akkor és ott reszeltek is. És ismét visszakanyarodnék oda, hogy "mi van, ha ez volt a cél?".
Attól tartok, bonyolultabb ez az ügy annál, minthogy 51 kopasz egymásnak ugrott...